Geen collecte voor Houdt Portugal vrij JÜsqflK Geen NAVO terrein in V oorschoten agenda In 1 jaar 40 man op straat Heftig debat over Kalkar in Leiderdorpse raad PSP boos op B en W CDA wil stemmen verhouding weten Antwoord B en W: Ongelukken in Leiden LEIDERDORP De schriftelijke Ingediende vragen van de WD- fractie omtrent de collecte "Houdt Portugal Vrij" tijdens de rondvraag gisteravond waren overbodig. Deze collecte, waarvan de opbrengst be- stmd is voor de socialistische partij in Portugal, gaat in Leiderdorp niet door. Deze week houdt het Leger des Heils de jaarlijkse grote collec te en twee grote collectes worden niet in een week tegelijk gehou den. Organisatoren hadden geen interesse in een andere "collecte week". Burgemeester Van der Ha ve vertelde dat het college anders wèl toestemming gegeven te heb ben voor de collecte. Kwestie Eendracht LEIDEN De PSP is "hoogst ver ontwaardigd" over de brief van het college van B. en W. aan de bewo ners van vooroorlogse woningen van w cmngbouwvereniging De Een dracht. Zij hebben te horen gekre gen dat tegen de per 1 Januari 1975 aangezegde huurverhoging geen be roep mogelijk is. In een open brief aan het college schrijven het raadslid Anne v.d. Zande en vooorzitter Hilda Pas- schier namens het PSP-bestuur van mening te zijn, dat het college dui delijk op de verkeerde stoel is gaan zitten en zijn boekje verre te buiten ls gegaan. Ze erkennen dat er wel iswaar een conflict is tussen ener zijds de wensen van de bewoners om geen huurverhoging te betalen en anderzijds het dreigement van de staatssecretaris om de renovatie van de woningen onmogelijk te maken, maar vinden dat de bewoners zelf moeten beslissen of zij dit risico wil len lopen. Het zou beter zijn ge weest, aldus de PSP, als B en W het bestuur van De Eendracht zou hebben aangeraden om een algeme ne ledenvergadering te houden waar in het tot democratische besluitvor ming had kunnen komen. Van de Zande en Passchier ontkennen over igens dat beroep tegen de huurver hoging niet mogelijk zou zijn. De PSP-ers verwachten van B en W dat zij toegeven buiten hun bevoegdhe den te hebben gehandeld en de brief aan de bewoners van De Eendracht terugnemen. Kalkar Ellenlange discussies ontstonden bij de behandeling van de brief van de Stroomgroep Kalkar. On danks het feit dat het erg onduide lijk was wat het voorstel nu inhield was het reden voor raadslid Hekkel- man (PCG) om geïrriteerd (door wat?) en zeer emotioneel te bestrij den dat het projekt Kalkar per de finitie zo'n gevaarlijk object moest zijn. Doctor in de bio-chemie Hek- kelman ontrafelde de voorstel-pros- pectus van de gemeenteraad van Haarlem dat hetzelfde probleem te behandelen had gekregen en dat ter informatie bij de stukken was gevoegd op een dusdanige deskun dige manier dat twee wethouders tegelijk (Reugebrink en Drenth) de woordenstroom moesten afremmen. "Wie begrijpt hier nu iets van? al dus Drenth. Misschien was Hekkel- man wel geïriiteerd door de opmer king van Marietje van der Mo len (PvdA)dat de Raad de gevoe lens van onrust aan regering en parlement omtrent Kalkar moest mededelen. Hekkelman vond dat 't de democratie uitholt om op el- kaars stoel te gaan zitten. 'Dat is in bepaalde progressieve kringen gewoonte geworden, aldus Hekkel man, maar wij zitten hier om de belangen van de Leiderdorpse be volking te behartigen". Dat vonden ook de VVD, KVP en andere PCG fractieleden en zij stemden zelfs voor de motie WD'er Albert Dop om Kalkar van de agenda af te voe ren. Met 9—6 stemmen gebeurde dat ook. Inbraak bij Fasson: grote ravage LEIDEN Bij Fasson (bedrijf voor zelfklevende materialen) aan de Lammenschansweg is in het afgelo pen weekeinde ingebroken. In de kantine van het bedrijf werd een grote ravage aangericht, waarbij on der meer met potten slasaus werd ge gooid. Uit wisselautomaten en geld kisten verdween een bedrag van ze venhonderd gulden. Men is binnen gekomen door vernieling van een Ook bij een inbraak in de kantine van het tennispark aan de Haar lemmerweg is in dit weekeinde de boel overhoop gehaald. Er werd in dit geval echter niets meegenomen. Burgerlijke Stand van Leiden OVERLIJDEN: J. M. de Kruis 91 jaar. geh. gew. m. K. Lotte, vr.; J. W, Vermei] 74 J.. geh. gew. m. H. A. Kriek, vr.; C. W. van den Berg. 93 jr.. ielawan 1 J^; 56 f.\ echt- met P. Tuinlhof de Moed, Chilifilin Verbum Dai Morgen wordt in Austustinus (Ra penburg 24) een film vertoond met de titel: "Als het volk ontwaakt". De film is gemaakt door een collectief van Chileense filmers, vlak voor de machtsovername door de Junta en toont de wordingsgeschiedenis van de socialistische staat. De film zal worden verduidelijkt door meneer Van Kaldenhoven, die indertijd in Chili verbleef en goed op de hoogte is van de situatie daar. Ook zal morgenavond informatie worden gegeven over de demonstra tie die op 1 februari in Den Haag zal worden gehouden om vrijlating te be pleiten van alle politieke gevange nen. Om 8 uur staat de deur open. Clingendael Donderdagavond om 8 uur houdt de historische vereniging "Oud Wasse- naer" een bijeenkomst in het NPB- gebouw aan de Lange Kerkdam. Als spreker treedt op meneer Harden- berg, oud-algemeen Rijksarchiva ris. Hij zal het over "Rondom Clin- gendael" hebben. Iedereen is welkom. Voor hen die het nog niet weten. Sinds enkele Jaren bestaat in de Sleutelstad de stichting "Verbum Dei", op de Plantage 16. Het doel is. middels gesprekken, voorlichting lectuur en door het beleggen van bij eenkomsten gestalte te geven aan een groeiende behoefte om ons eigen tijds te bezinnen op de grote levens vraagstukken, die aan het religieus belevingspatroon gekoppeld zijn zo als dat in de diverse godsdiensten tot uitdrukking wordt gebracht. In "Verbum Dei" is daarvoor een bi bliotheek met leeskamer ingericht, terwijl er ook ruimtes zijn waarin men van gedachten kan wisselen. Op zondagochtend worden er om half twaalf oecuemenische bijeen komsten belegd door de werkgroep Oecumenische Werkplaats. Woens dagavond om 8 uur kon men medi teren in de kapel. Wie zin heeft, mag komen. Versobering Professor Landheer komt mor genavond in -Oegstgeest praten over "Versobering, vrijwillig of uit nood zaak"? Hij is daarvoor door de werkgroep Milieuzorg uitgenodigd. Om kwart over 8 in het Witte Huis. Op de sofa Toneel MEAO-leraar Wim Bleijie, die In de Leidse gemeenteraad zitting heeft in de CDA-fraotie vindt dat er op de kamer van wethouder van (Z)aken teveel informeel wordt ver gaderd met het georganiseerd over leg "de vakbondsvertegenwoordi gers van de ambtenaren"). Hij om schreef de "sessies" gisteravond, als "gezellig bij Tinus op de sofa". Wethouder Tinus ging er, zoals al tijd weer bijzonder serieus op in, en deelde mee dat de desbetreffen de bank onlangs een reparatiebeurt heeft ondergaan, zodat er weer ge bruik van kan worden gemaakt. We' beloofde hij beterschap: "In formeel overleg zal in het vervolg niet meer zonder de aanwezigheid van de vertegenwoordigers uit de raad plaatsvinden". Waarvan acte. Het Nederlands Katholiek Onder nemers Verbond, ook wel NKOV genoemd deelt ons met genoegen mee dat maandagavond 3 februari des avonds om acht uur in het Antonius Clubhuis de toneelgroep **Elckerlyck" uit Sassenheim zal optreden met het blijspel "De avond van de zevende juli" van Gerard van Dijk. Na de uitvoering is er een oor verdovend carnavalsbal met mede werking van het dansorkest The Mellow Tones, die worden aange voerd door de heer A. Roodnat. De avond ls toegankelijk voor le den, echtgenotes, verloofdes en mid- denstandsintroducé's. En uit de goe deren van de leden worden wat ar tikelen meegenomen voor de grote loterij. Redactie Paul Wolfswinkel Volkenkunde Het woensdagmiddag Jeugdpro gramma van het museum voor Volkenkunde is gewijzigd, wat be treft de aanvangstijden. Het ziet er nu als volgt uit. Om kwart voor twee, kwart voor drie en kwart voor vier wordt er begonnen met (ver schillende) films. Na die films zijn er rondleidingen en kunnen de kin deren (van 8—12) iets aan handen arbeid doen. De bedoeling is dat 't een middag is voor kinderen die individueel komen. Groepen moeten tevoren even bellen met de educa tieve dienst van het museum, tele foon 32641. Schweitzer De Leidse Volksuniversiteit K. en O. heeft voor Lelden en omstreken een Albert Schweitzer-herdenking georganiseerd in het Groene Kerk je in Oegstgeest, op zaterdag aan staande om 8 uur 's avonds. De sprekers zijn mevrouw Sta kenburg-Mees, die een naaste me dewerkster van Schweitzer was in 1950 en Harold Robles, directeur van het Albert Schweitzer Centrum. Egbert van Goor bespeelt het or gel. Na de pauze wordt de film "In 't oerwoudziekenhuis van dr. Albert Schweitzer"' vertoond. De film is van 1964. De toegangsprijs bedraagt een rijksdaalder. LEIDERDORP Ed J. Gljze- nij, student werktuigbouw in Den Haag, is 23 jaar ea fietst elke dag van z'n school naar z'n huis aan de Splinterlaan 1 in Leiderdorp. Dat is niet zo'n bij zonder feit, ofschoon velen dat gefiets al een hele klus zullen vinden. Voor Ed ls het echter een routinekwestie, dat ook nau welijks het woord trainen ver dient voor de grote fietstocht die hij vanaf begin juni wil gaan maken. Hij gaat dan namelijk naar Israël toe om daar te ge nieten van zon en warmte en exotische pracht. Door wat oost- Europese landen gaat hij via Turkije naar dit prachtige land. Via Syrië komt hij in Jordanië, dat nog het vriendelijkst tegen over Israël staat, aldus Ed Gij- zenij. Hij gaat dan over de eni ge doorlaatpost de Allenby-brug 30 kilometer van Amman, Is raël binnen. Hij heeft een stok oude fiets op de kop getikt. De fiets is van 1937 en heeft 25 jaar op stal gestaan voor de Duit sers zegt Ed. Maar die oude fiet sen zijn beter dan de nieuwe. Dat moet wel want hij gaat er ruim zesenhalfduizend kilome ter mee van huis. Terug gaat hij misschien met het vliegtuig. "Ik vind het enorm vrij op de fiets te stappen. Als ik er zin in heb fiets ik zo 200 km per dag. Ik slaap in jeugdherbergen etc. Ik ben nog alleen, wil iemand meefietsen dan graag. Met z'n tweeën is het veel gezelliger. Hij denkt over de tocht ongeveer 28 fietsdagen te doen. Maar duurt het langer is het ook niet erg. Hij heeft on geveer 3 a 4 maanden vakantie en heeft absoluut geen haast. Met fietsen beleef Je alles inten ser zegt Ed Gijzenij. Hij heeft al eerder een fietstocht door Israël gemaakt. Portugalcollecte Voorschoten VOORSCHOTEN B. en W. van Voorschoten hebben toestemming verleend tot het houden van de "Portugal-collecte". T. C. Esse- laar vraagt namens de CDA-frac- tie in welke stemverhouding de bedoelde vergunning is verleend en indien het besluit van B. en W. niet unaniem genomen is, maar met een minderheid, welk lid van B. en W. tot deze min derheid heeft behoord. Esselaar schrijft ter toelich ting dat in verschillende gemeen ten gelet op het sterk controver siële karakter van deze collecte, op verzoek van de leden van B. en W. zelf zulke mededelingen zijn gedaan. Tevens wil de CDA-fractie we ten of B. en W. gelijk o.a. in de gemeente Amsterdam is geschied aan de organisatoren de voor waarde is gesteld dat met name op de collectebussen duidelijk wordt aangegeven dat deze col lecte slechts ten goede komt aan één politieke richting in Portugal en indien hier "neen" op wordt geantwoord of B. en W. bereid zijn alsnog deze voorwaarde in te stelleh. Verder sluit de CDA-fractie zich aan bij de opmerkingen van het raadslid Iestra (PCC) dat de ver lening van de vergunning afge weken is van het tot nu toe ge volgde beleid van B. en W., waar bij het bevorderen van algemene culturele- en charitatieve doel stellingen steeds als richtsnoer golden. DINSDAG 21 JANUARI 1975 WOENSDAG Geversstraat 65. Oegstgeest. sociëteit Breestraat 19, Twentwel, sociëteit na tel. afspraak 071—32618. Morsweg 10 vergadering Werkgroep Monumenten; vergadering Leefbaar heid en Stadsverfraaiing. 8 uur nam. K en O-gebouw. Kamerplanten-avond heldspersoneel. 8 Donderdag Breestraat 19, sociëteit Van der Valk Boumanweg 236. Leider, dorp. Bijbelstudie en Gesprekskring Baptistengemeente, 8 uur nam Nieuwe Rijn 20a. Theehuls van de Leidse Werkgroep Homofilie/COC. 8- 10.30 uur nam. Morsweg 10, vergadering Werkgroep Wonen ln de Binnenstad, 8 uur nam. Stadhuis, commissie ruimtelijke orde ning, 20.00 uur nam. Apotheken De avond- en nachtdienst der apo theken ln de regio Leiden, wordt tot VOORSCHOTEN Het ooilege van B. en W. in Voorschoten ontkent dat er nabij de Nefaboline lakfabrie ken aan de Rouwkooplaan een op slagplaats of -terrein van de NAVO of het ministerie van Defensie zou zijn. Geruchten daarover deden de ronde naar aanleiding van de brand die in december in de lakfabrieken uitbrak. Het college zegt dat de be richten hierover elke grond missen. In antwoord op vragen van de raadsleden Goossens en Van Wijk noemt het college berichten als zou Voorschoten ternauwernood aan een ramp zijn ontsnapt schromelijk over dreven. Uitsluitend enkele belenden de bedrijven hebben gevaar gelopen, aldus B. en W. Zij ontkennen dat de brandweer van Leidschendam door hat ministerie van Defensie is ge alarmeerd. Deze brandweer is op de plaats van de brand verschenen, maar dit was, zo meldt het college, het gevolg van een communicatie stoornis in de mobilofoonverbindin gen. De Leldschendamse brandweer heeft geen assistentie behoeven te verlenen. B. en W. antwoorden voorts, dat er zich tusen de verschillende bedrij ven op het industrieterrein aan de Rouwkooplaan voldoende brandgan gen bevinden. Weliswaar moesten de brandweerwagens in dit geval langs de vuurhaard rijden om aan bluswa ter te komen, maar dat kwam omdat het brandriool en de drie brandput ten achter het bedrijf van de firma Hulshoff in verband met de voort durende lage waterstand onvoldoende te gebruiken waren. Het is niet ge heel uitgefloten dat in extreme om standigheden het rijden langs een vuurhaard op moeilijkheden zou stuiten. Daarom overwegen burge- meesteren wethouders in de Rouw- koopHan nabij de Veurseweg 'n dSep- wel te doen aanleggen", aldus het college. Het bevestigt dat onder de lakfabrieken en aan de voorzijde van het bedrijf aan de Rouwkooplaan zich inderdaad een aantal opslag tanks bevindt, maar deze zijn, aldus B. en W. door middel van betonnen vloeren en ook anderszins (b.v. door terugslagkleppen) afdoende bevei ligd. In totaal bevinden zich aan de RouWkooplaan acht bedrijven. In drie daarvan zijn geen vloeibare brandstoffen anwezig in één slechte een geringe hoeveelheid en drie an dere bezitten blijkbaar wel vloeibare brandstoffen maar hebben daarvoor een vergunning krachtens d° Hinder wet. Nefaboline lakfabrk an B.V. heeft in verband met wijzigingen in het bedrijf een aanvraag voor een nieuwe vergunning ingediend. Er is één bedrijf door B. en W. niet met name genoemd dat nog niet in het bezit is van een Hinderwets vergunning. Wel is de tank van de motorbrandstofinstallatie van dit be drijf goedgekeurd door het Keurings instituut voor waterleidingartikelen NV. Een hinderwetvergunning wordt pas verleend als aan bepaalde waarden is voldaan, zonodig wordt advies ingewonnen bij de Hinder- wetsvereniigirag waarvan de gemeen te Voorschoten lid is. Deze vereniging beschikt over hooggekwalificeerde specialisten, aldus B. en W. "Wij menen dat door deze handelwijze de risico's welke aan het industrieter rein: Rouwkooplaan zijrn verbanden en die uiteraard altijd wat hoger liggen dan bij een woonwijk, tot een aanvaardbaar minimum zijn terug gebracht." Hetzelfde geldt, aldus het college, voor het industrieterrein aan de Dobbeweg, terwijl daar de Dobbe- bewatering bovendien beter bereik baar is als bluswatervoorziening. In hun beantwoording geven B. en W. tenslotte uiting aan hun erken telijkheid voor het snelle en doeltref fende optreden destijds van de Voor- sdhotense brandweer, geassisteerd door de Leidse brandweer en voor het optreden van de Voorschotense politie. Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: Maandagavond: Toneelgroep en So- sjale Kreagroep; Dinsdagavond Ken- nlsmaklngsgroep Werkgroep Naald en Draad. Werkgroep Werk en Groep zon der Werk: Woensdagavond' gereser- vergaderlngen kommissie- filmgroep. Handenarbeid en Samen spelen Troef. Hoge woerd 57 SOS-dienst SOS - tel hulpdienst, t 25202 Voor allen die ln m den verkeren dag er. nacht ken Leidse Rechtswinkel Dienstencentrum Van Hoeendorpstr. 36. vr. 7-9 uur nam. Mierennest do. 7-9 uur nam. Maatschappelijk werk Bureau Maatschappeltlk Werk. 7—8* t Oude Rijn 44s. spreekuur dag. nam., telefoon (071—20931 Koordstudio Centrum voor intermenselijke De- trekkingen ontmoetingsruimte voor ca. 25 tot 60-Jarigen Oude Rlln 88, Lelden tel 44000 Voor advies Infor maties etc Werkdagen van 15-23 uur Ontmoetingsruimten: Werkdagen 's avonds tot 23 uur Zaterdag gesloten, spreekuur Alg. Ned Invaliden Bond. Kinderopvang Informatiebureau werkgemeensch ap Kindercentra Lelden, Hooglandse Kerk. Geopend dl. 9.30— Gespreksavonden Gespreksavonden Baha-1 Hendrikplantsoen 25 Leiderdorp Dienstencentrum Noordelnpleln 2b t ne informatie, dag 40483 atgeme- an 9—10 uur Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging voor Wedu wen en weduwnaars tel Lelda advies bureau: 61112 Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Donderdag 8.3010.30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Dierenhulpdienst. LEIDEN Een 20-jarig Leids meisje brak haar rechterbeen, toen zij gisterochtend met haar brommer op de hoek van de Vijf Meilaan en de Hoflaan door de gladheid kwam te vallen. De EHD bracht haar over naar het Academisch Ziekenhuis. Een 59-jarige Leidse onderwijze res viel gistermiddag op de speel plaats van de Dr. Van Voorthuysen- school zo ongelukkig dai zij haar heup brak. Ook zij moest naar het ziekenhuis worden overgebracht. Een 51-jarige Valkenburger is in de afgelopen nacht met zijn auto bij wegrijden in het water van de Groenhazengracht gedoken. De auto mobilist kon zichzelf uit de wagen bevrijden en op de walkant hijsen. De auto is door een particulier be drijf uit het water gehaald. Op de Zoeterwoudsesingel is in de afgelopen nacht een auto tegen een boom gereden. De bestuurder, een 44-jarige Leidenaar, is om tot nog toe onbekende redenen rechtdoor ge reden inplaats van de bocht naar rechts te nemen. Hij bleef onge deerd. maar de auto werd geheel vernield. Bij bouwbedrijf Stikvoort Zoeterwoude 15. Leiden Voor gewonde honden, katten, vogels e.cL Dag en nacht bereikbaar tel 34687 Dlerneambulance. Tel. 07134616 GROENE OPEL LEIDEN De familie van de be jaarde Leidenaar, die zondagmid dag is aangereden op de Zijlsingel en met een hersenschudding en een gat in het hoofd op straat is blijven liggen, nadat de automobilist die het ongeval veroorzaakte doorgereden was. de volgende aanvulling te willen geven. De auto, die de fiets van de 75-Ja- rige man aan de achterkant raakte, is een donkergroene Opel Kadett. Een van de koplampen is vernield. Inlichtingen kunt u doorgeven aan de afdeling verkeer van de politie, telefoon 49961. Werkloosheid Een zeer actueel onderwerp is donderdagavond aan de orde in het Politiek Café bij Wik van de Wijn gaard in de Hoofdstraat in Leider dorp. Het onderwerp is de toene mende werkeloosheid in ons land. Een dermate schrijnend probleem, aldus de structuurcommissie PC, dat het geen sociaal bewogen mens onberoerd kan laten. De inleidende spreker is Rob Steinbuch. lid van GS van Utrecht en hoofdbestuurs lid van de PSP. Ook een CHU-des kundige zal spreken in dit bekende Politiek Café in Leiderdorp, aan vang half negen. ZOETERWOUDE Stikvoorts Bouwbureau BV in Zoeterwoude zal eind maart al zijn personeel kwijt zijn. De bouwonderneming, die be gin 1974 nog 40 mensen in dienst had, heeft in de loop van het vorig jaar alle personeelsleden ontslagen. De laatste vijftien kregen in no vember van het vorig Jaar ontslag aangezegd. Van enkelen daarvan loopt de opzegtermijn tot eind maart. "Tot begin 1974 hebben we vol op werk gehad", zegt de heer T. M. Stikvoort, diie samen met zijn drie broers eigenaar van het bedrijf is, "maar in de loop van het vorig Jaar ls de omzet gehalveerd. En als de situatie niet verandert, hebben we dit Jaar helemaal niets meer te doen. Dan kunnen we wel erg menslievend zijn, maar personeel in dienst houden waar we niets voor te doen hebben, dat kan echt niet. Dan zouden we binnen korte tijd failliet zijn". De heer Stikvoort wijst er in dit verband op dat een bouwvakker hem op het ogenblik alleen aan loonkosten al ruim 20 gulden per uur kost. Het niet op de geplande tijd doorgaan van de woningbouw in de bestemmingsplannen Westeinde 2 en 3 is volgens de heer Stikvoort één van de oorzaken van de moeilijk heden van zijn bedrijf. "In dat be stemmingsplan had de stratenaan leg al in augustus 1973 moeten be ginnen. We hadden erop gerekend dat we daar zo'n 250 woningen zou den kunnen bouwen. Maar tot nu toe is dat gebied nog allemaal wei land". Stikvoorts Bouwbureau houdt zich al ongeveer 25 Jaar bezig met de bouw van koopwoningen. "In die Jaren hebben we wel wat opgebouwd. Daar zullen we nu moeten interen", aldus de heer Stikvoort. "maar met die kan ik het wel uitzingen tot mijn aow. Ik ben al 58". De gebroeders Stikvoort ontvan gen namelijk een inkomen uit de hum-opbrengst van de bedrijfshal len, die de bouwonderneming aan de Zoeterwoudse K eerwee r heeft staan. Ook het pand, dat door Stik voort nu nog als kantoor wordt ge bruikt, zal ontruimd worden zodra zich een gegadigde voor huur van de ruimte meldt. Op het ogenblik worden er door Stikvoort vier hallen verhuurd. Twee nieuwe zijn nog in aanbouw. De bouw van dezs hallen wordt voor het grootste deel verricht door de zes mensen, die nog bij de bouwonderneming in dienst zijn. LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel l Leiden. Postbus 54 - Giro 57055. Kwartaalabonnement i 34.35 Per Post f 35.75 Jaarabonnement f I26.ll) Jaarabonnement per post f 135.70 Losse nummers t 0.50 Abonnementsgelden DIJ vooruit betaling te voldoen BU automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18 00—20.00 u Zaterdag van 16 00—18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien in gesprek 071-34539.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2