fllSBS hoofd JSHBF 0 de rijksoverheid vraagt LTP lo personeei perso assistent chef buitendienst le kok technisch medewerker technisch medewerker medewerker afdeling wederzijdse bijstand medewerker administratief medewerker (mnl./vrl.) hoofd sectie administratieve zaken medewerker chemiebulletin (mnl./vrl.) plaatsvervangend chef typekamer (mnl./vrl.) medewerker medewerker inkoop wetenschappelijke, medische en laborato riumbenodigdheden bij buitenlandse leveranciers medewerker inspectie en examens PFRSfllMFFIPERSONEEL personeel PERSONEEL personeel persone JEEL Een van onze relaties Is de Nederlandse ADLER Fabrieken. Zij is een dochter onderneming van een Duitse schrijf machine producent. In Nederland bevinden zich twee produktie-eenheden, waarvan de vestiging in Leiden het hoofdbedrijf is. Wegens het ontstaan van een vakature zoeken wij kontakt met gegadigden voor de positie van De gezochte funktionaris is rechtstreeks verant woording schuldig aan de direkteur. Hij is dan ook volledig zelfstandig belast met de leiding van de afdeling waar ruim 25 mensen werken. Zijn toezicht op het financiëel gebeuren strekt zich ook uit tot de andere vestiging die in Cuyk (N.Br.) ligt. Als hoofd van de afdeling verzorgt hij de administratie en de verslaglegging ervan. De maandelijkse resultaten zullen door hem begeleid worden met een financiële analyse. Duidelijk is dat de gezochte funktionaris op SPD II nivo zal moeten kunnen funktioneren. Hij beschikt over leidinggevende kwaliteiten en heeft eventueel ervaring opgedaan in een soortgelijk produktie- bedrijf. Ervaring met, c.q. belangstelling voor fiscale aspekterrverdient aanbeveling. Wij denken aan een man van 30-35 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd zich onder vermelding van gegevens die een duidelijk beeld verschaffen omtrent ervaring en sollicitatiemotief schriftelijk onder nummer SA 1801 te richten tot het Laboratorium voor Toegepaste Psychologie, Vossiusstraat 54-65, Amsterdam-Z. DECHESNE/VAN DEN BOOM EN CO. REGISTERACCOUNTANTS vraagt voor de vestiging 's-Gravenhage: LEIDINGgevende assistent-accountants KONINGINNEGRACHT 38 - TELEFOON 605321 GEVRAAGD ALLROUND CHAUFFEUR met ervaring op kipper met kraan 8 ton. Sollicitaties te richten aan B.V. Aannemings Bedrijf v/h J. Yisscher en Zoon, DECHESNE/VAN DEN BOOM EN CO. REGISTERACCOUNTANTS vraagt voor de vestiging 's-Gravenhage: Beginnende assistent-accountants Bezit van diploma HAVO, VWO of HEAO wordt verlangd KONINGINNEGRACHT 38 - TELEFOON 605321 Hollandsche Wegenbouw Zanen bv. Heemstede, is gespecialiseerd in grondwerken, verhardingsconstructies, wegen, vliegvelden, pijpleidingen en waterbouwkundig asfalt. Voor haar afdeling Materieel te Hillegom zoeken wij een: d're o.m. zal worden ingeschakeld bij de uitvoering van het Materieel-inspectie programma en de voorbereiding en uitvoering van reparaties en onderhoudswerkzaamheden in den lande met als standplaats Hillegom. Vereiste opleiding: - HTS-werktuigbouw. Schriftelijke sollicitaties richten aan Hollandsche Wegenbouw Zanen bv, afdeling personeelszaken, Lanckhorstlaan 8, Heemstede. Postbus 30. Telefoon: 023-2825 50. werkmaatschappij van de Hollandsche Beton Groep N.V. [HBG] verpleeghuis prinsenhof leidschendam In het nieuwe Verpleeghuis Prinsenhof worden 260 pa tiënten verpleegd en behandeld. Voor dit verpleeghuis, met een zeer modern geoutilleerde keuken waar plm. 400 maaltijden per dag worden bereid, vragen wij een Gegadigde zal met een ruime mate van zelfstandigheid zijn taak moeten kunnen vervullen. Kennis van de dieetkeuken is noodzakelijk, terwijl bekendheid met het Régéthennicver- deelssteem tot aanbeveling strekt. Deeltijd min. 25 jaar. Geboden wordt: 5-daagse werkweek (met eenmaal per 4 we ken weekenddienst, waarvoor onregelmatigheidstoeslag wordt verstrekt); salaris volgens landelijke regeling; 7%% vakan tietoeslag; welvaartsvaste pensioenvoorziening. Sollicitaties te richten aan het hoofd Civiele dienst van het Verpleegtehuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglgan 1 te leid schendam. Telefoon 070 209.201. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-0013I11S» voor het Ministerie ven Soclele Zeken t.b.v. hel Directoraat-Generaal voor de Arbeids voorziening. Directie Speciaal Arbeidsvoor- zieningsbeleid Taak: o.m. voorbereiden, uitvoeren en evaluatie van de in het kader van aanvullende werk- gelegenheidprogramma's uit te voeren werken en controle op beoordeling van plannen, be schikkingen en begrotingen en op te verstrekken subsidies van genoemde werken. Vereist: HBO weg- en waterbouw, bouw en utiliteitsbouw of cultuurtechniek. Ervaring in overheidsdienst alsmede redactionele ervaring strekken tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2510,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2847,- per maand aanwezig. (mnl./vrl.) vac. nr: 4-565011151 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksplanologische Dienst, Directie Stadsgewesten, Afdeling Landschapsvorming Taak: beoordelen van plannen voor de land schappelijke ontwikkeling in ons land en toetsen van die plannen aan gegeven richtlijnen: zelf standig, dan wel In teamverband verrichten van fundamentele studies als voorbereiding voor het ruimtelijk ontwerpen en uitdenken en uitwerken van onderzoeksmethoden - op landschappelijk gebied -t.b.v. het ruimtelijk beleid; doen van verkenningen in de regio; verzorgen van contacten met andere beleidsdiensten. Vereist: Hogere Bosbouw en Cultuurtechnische School, Rijks Hogere School voor Tuin- en Landschapsinrichting of de Hogere School voor Tropische Landbouw. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2510,- per maand. (mnlVvrl.) Taak: administratieve uitvoering van de uit zending van ambtenaren in het kader van het Nederlandse technische hulpprogramma aan Suriname en de Nederlandse Antillen; redigeren van nota's en brieven. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4. ruime administratieve ervaring in het bijzonder m.b.t. overheidspersoneelszaken. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Directie Financiën Publiekrechtelijke Lichamen, Bureau Bijzondere Uitkeringen Taak: berekenen van nieuw stichtingsjaar in geval van verbouwing van schoollokalen en hierover eventueel corresponderen met ge meenten: verzamelen van gegevens over bouw systemen e.d. en vastleggen daarvan In een documentatiesysteem. Vereist: diploma HBS/HAVO, enige bouw technische kennis strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding, max. f 2458,- per maand. Taak: assisteren van de secretaris bij het behandelen van collectieve arbeidsovereen komsten, zoals het verzamelen, selecteren en bewerken van gegevens omtrent lonen en andere arbeidsvoorwaarden. Plegen van overleg met en verstrekken van Inlichtingen aan overheids instanties en het bedrijfsleven over lonen en andere arbeidsvoorwaarden en voeren van correspondentie daarover. Behandelen van verzoeken om werktijdverkorting. hiermee vergel ij k- Vereist: diploma HEAO of c bare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. leeftijd en ervaring, i Salaris, afhankelijk f 2458,- per maand. (mnL/vrl.) vac. nr. 4-410911158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Politie, Bureau Administratieve en Financiële Zaken De sectie is o.m. belast met het administratief terzijde staan van de Directie bij het registreren van beleidsbeslissingen en het toezicht op de naleving daarvan; administratieve begeleiding van de bij de Directie in behandeling zijnde zaken en signaleren van de voortgang daarvan; voorbereiden en verslagleggen van staf besprekingen; bevorderen van een goede interne communicatie; verzorgen van interne publicaties; coördineren van de behoeften aan documentatie materiaal. Vereist; tenminste diploma MULO/MAVO-4; ervaring met overheidsadministratie. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. vac. nr. 4-564511158 voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Directie voor de Economische Voor lichting en Exportbevordering, Hoofdafdeling Bibliotheek en Documentatie Taakr'opsporen, evalueren en excerperen van berichten uit voornamelijk buitenlandse literatuur m.b.t. economische en industriële aspecten van de chemiebranche alsmede het samenstellen van een wekelijks berichtenbulletin. Gevraagd: Atheneum/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding, kennis van de chemische nomenclatuur en de moderne talen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. vac. nr. 4-533811158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken en Kabinet Taak: collationeren en typen van stukken; eventueel leiding geven aan zeven typistes. Vereist: MULO/MAVO-4 of hiermee vergelijkbare opleiding. Diploma typen en ruime type-ervaring. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1585,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Algemene Zaken t.b.v. de Rijksvoorlichtingsdienst, Afdeling Produktie Publikaties Taak: adviseren van overheidsorganen inzake drukwerkprodukties en personeelswervings- campagnes. Begeleiden van de voorbereiding daarvan, w.o. beoordelen van vormgeving, tekst, mediavoorstellen en kostenramingen. Vereist: opleiding (b.v.k. SRO of NIMA) en ervaring op publiciteitsgebied Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. voor het Ministerie van Financiën t.b.v. het Rijksinkoopbureau Taak: m.b.t. in het buitenland te plaatsen orders, adviseren van afnemende diensten, onderhouden van contacten met leveranciers, verzorgen van prijsaanvragen, beoordelen van offerten, op stellen van leveringsopdrachten en van met het vorenstaande verband houdende correspon dentie. Afhankelijk van de werkzaamheden zal betrokkene ook bij het plaatsen van orders bij Nederlandse leveranciers worden ingeschakeld. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4; goede beheersing van de moderne talen (speciaal Engels en Duits) in woord en geschrift. Ervaring op het gebied van in- of verkoop van wetenschappelijke, medische en/of laborato riumbenodigdheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Politie, Hoofdafdeling Opleiding en Vorming De Afdeling Inspectie en Examens is belast met het toezicht op het politie-onderwijs en de landelijke regeling van examens voor agenten/ brigadiers van politie, alsmede de regeling van het toezicht op de examens bij de Nederlandse Politie Academie. Taak: de functionaris zal als naaste medewerker van de leiding der afdeling werkzaamheden verrichten t.a.v. benoeming van en onderhouden van contacten met gecommitteerden en exami natoren; organiseren en begeleiden van de examens; voorbereiden en begeleiden van vergaderingen; verzamelen en verwerken van gegevens; behandelen van post en archiefzaken; documentatiebeheer en begrotingszaken. Vereist: tenminste MULO/MAVO-4; b.v.k. type- en kantoorervaring. Standplaats; 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7) °/o vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurftslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 20