„Wat al te veel aandacht voor de reorganisatie" GRDïVUIL Opkomst onderzoek borstkanker bevredigend Van Dam over begrotingsbehandeling: Cyriel Verschaeve wekte in Leiden geen beroering op bubsidie voor Leidse Burgerraadsman telefonische hulpdienst "Auto-maffia maakt ons dorp onveilig" 'HEDEN IS NIET FUN' ZATERDAG 11 JANUARI 1975 LEIDEN De opkomst voor het grootscheepse onderzoek op borst kanker, zoals dat sinds afgelopen maandag in het Academisch Zie kenhuis I.eiden wordt gehouden, is bevredigend. Dit deelde mevrouw G. L. Vis-Hommes, praeses van de Fe deratie Vrouwelijke Vrijwillige Hulp verlening, gisteren mee tijdens een gesprek over de resultaten van het onderzoek tot dusver. In vier dagen tijd heeft zich 72 procent van de in totaal 352 vrouwen die in het Boer- haavekwartier zijn opgeroepen, aan gemeld. Het totale onderzoek richt zich op ongeveer 25.000 Leidse vrou wen van 35 jaar en ouder. Daarbij Dat er geen vrouwen uit omlig gende gemeenten worden opgeroepen komt o.m. doordat in Leiden gebruik wordt gemaakt van die diensten van de afdeling burgerlijke stand, die uiteraard alleen over gegevens be schikt van Leidse ingezetenen. Een andere, niet minder belangrijke fac tor is dat men het onderzoek voor lopig alleen op Leiden wil richten, omdat de methode die bij dit onder zoek gevolgd wordt althans volgens prof. dr. A. Zwaveling (van de af deling Heelkunde), die met enkele collega's het onderzoek medisch be geleidt, uniek in de wereld. Aange zien Inmiddels ook in Utrecht en Nij megen een onderzoek op borstkan ker op gang is gekomen, waarbij evenwel van een andere methode wordt uitgegaan, kunnen de resulta ten van de verschillende onderzoe ken aan het eind van de rit met elkaar vergeleken worden. De uitslag van deze vergelijking kan dan bepa lend zijn voor de wijze waarop el- der in het land het borstkankeron derzoek gestalte krijgt. Het verschil tussen de onderzoeken in Leiden en Nijmegen (twee verge lijkbare eenheden) ligt hierin, dat in laatstgenoemde plaats al direct fo to's worden gemaakt van de borsten, terwijl de vrouwen in Leiden eerst lichamelijk worden onderzocht, waarna de vrouwen die op een of andere manier een verhoogd risico op borstkanker hebben (wat niet wil zeggen dat ze het ook zullen krijgen) worden „nagescreend". Pas in dot stadium worden er van de borsten foto's gemaakt, waarvan de kosten door de verzekering worden vergoed. Indien dan blijkt dat verdere be handeling (b.v. operatief ingrijpen) noodzakelijk is, wordt de vrouw ver wezen naar haar huisarts, mét wie ze verder kan overleggen. Volgens prof. Zwaveling is de me thode die in Nijmegen wordt gevolgd aanzienlijk duurder dan die in Lei den, terwijl bovendien de foto's niet alles laten zien. Volgens de hoogle raar is er uitgerekend dat de metho de van Nijmegen voor het gehele land 75 miljoen gulden zou vergen. Wan neer nu de onderzoeksmethode van Lelden hetzelfde of een beter resul taat heeft, kan dit een aanzienlijke besparing opleveren in de kosten van een eventueel onderzoek op grotere schaal. De vrijwilligsters van de Federatie Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverle ning, die dit massale onderzoek heeft georganiseerd, zijn intussen volledig geïnstalleerd in het polikliniekgebouw van het Academisch Ziekenhuis aan de Wassenaarseweg. Men heeft daar permanent de beschikking over twee onderzoekkamers 's middags (van maandag tot en met vrijdag) en vier in de avonduren (dinsdag, woensdag en vrijdag). De vrouwen worden ook door de vrijwilligsters, veelal oud-ver pleegkundigen die voor dit doel een speciale opleiding hebben gehad, on derzocht. Naast het eigenlijke onder zoek worden de vrouwen ook gewo gen en gemeten en wordt de suiker in de urine bepaald. Voor het onder zoek, dat ongeveer een jaar zal duren, wordt een vrijwillige bijdrage ge vraagd van vijf gulden. Zaterdag StadsgehoorzaalConcert Residentie orkest. 8.15 uur nam. Rijnlands Lyceum (Oegstgeest)Tour de chant Jasperlna de Jong, 8.15 uur Hooglandse Kerkgracht 48. dansen van- De Vink, dansen van 92 uur nam. De Burcht, grote zaal. Antiekmarkt, 9.30 uur vm.-5 uur nam. Morsweg 114. Leidse Jeugüschaaksoclë- Breestraat 19, Twentwel, sociëteit LEIDEN Wethouder Van Dam heeft gisteravond tijdens de le denvergadering van de Partij van de Arbeid afdeling Leiden de grote aandacht, die tijdens de be groting ls besteed aan de vijf ton voor de ambtelijke en bestuurlijke reorganisatie niet helemaal te recht genoemd. Hij vond, dat de discussie in de raad zich wat al te veel had toegespitst op de 1,5 min. ruimte, die er was gecreëerd door de verhoging van een aantal gemeentelijke belastingen. De kosten van de reorganisatie in het stadhuis beslaan volgens Van Dam niet meer dan een half pro cent van de totale loonsom, ter wijl alleen de periodieke en rangsverhogingen al 1,5 procent van de loonsom omvatten. Fractieleider Meijer kwalificeerde het CDA en de WD als partijen die geen duidelijke gemeente-politieke visie hebben. "Van eigen initiatief is de eerste vier maanden bij deze partijen niet veel terecht geko men". aldus Meijer, die vaststelde dat het CDA en de VVD in de raad een nogal afwachtende houding aannemen en pas wanneer B. en W. met voorstellen komen, daarover hun standpunt gaan bepalen. Oud-gemeenteraadslid mevrouw Kerling toonde zich teleurgesteld over de aandacht, die door de PvdA-fractie en het college was besteed aan de kinderopvang. Zij wees op de ambitieuze plannen van de Werkgemeenschap Kindercentra Leiden en het wat povere bedrag van f20.000 op de begroting. "Voor dit werk zou zeker een ton aan in tensivering op de begroting hebben moeten staan", aldus mevrouw Ker ling. Wethouder Tesselaar deelde mee, dat los van de 20 mille op de Leidse begroting, van rijkswege 'n bedrag van 80 mille beschikbaar is gesteld zodat de ton alsnog kan worden bereikt. "We kunnen alleen nog niet zeggen, wanneer het geld beschikbaar komt. Daarom zal er een regeling getroffen moeten wor den zodat de werkgemeenschap toch op korte termijn over het geld kan beschikken", aldus Tesselaar. PvdA-tweede-kamerlid Dolman zette na de pauze de kritiek op de VVD, maar dan op landelijk gebied nog even voort. "Ik heb zelden zo'n slechte oppositie gezien. Zo'n speech als Wiegel driemaal per Jaar houdt, kan ik langzamerhand uit mijn hoofd. Drees brengt naar mijn me ning meer zinnige dinger ter tafel den de 22 WD'ers aldus het ka merlid. HU signaleerde verder, dat er geen post is op de rijksbegroting die zo snel stijgt als de huursubsidie. "Voor 1978 wordt rekening gehouden met een bedrag van drie miljard". Sprekend over het ruimtelijk beleid gaf hij minister Gruyters een schouderklopje. "Hij voert voor het eerst echt een ruimtelijk beleid. Voor die tijd wérd het alleen met de mond beleden. Het is de politiek van de VVD geweest om toch weer kleine woningencontingenten toe te wijzen aan kleine gemeenten, waardoor gebieden als het groene hart van Holland dreigden te wor den volgebouwd". LEIDEN In het LAK-theater werd gisteravond een opvoering gegeven van het in België zo ge ruchtmakende stuk over Cyriel Verschaeve. Het stuk handelt over de honderd jaar geleden in Vlaanderen geboren dichter en filosoof Verschaeve, die men tU- dens en vooral na de oorlog be schuldigd heeft van collaboratie met de Duitsers. Cyriel Verschaeve werd in 1874 geboren in het Westvlaamse dorp Ardooie. Op latere leeftijd werd hü priester, terwyl hU tüdens de Eerste Wereldoorlog als kapelaan van het frontdorpje Alveringem geconfronteerd werd met mens onterende toestanden. Tussen de beide wereldoorlogen vervaardig de Verschaeve een aantal zeer onrealistische, hoogdravende to neelstukken, die niet leken aan te sluiten by de eisen van de tUd, waarin hU leefde. In zUn niets ontziende haat voor het commu nisme werkte Verschaeve er aan mee, dat duizenden Belgische Jongemannen aan het Oostfront met de Duitsers tegen de Russen gingen strUden. Verschaeve is echter ontvlucht aan de conse quenties van zUn daden door naar Solbad-Hall in Tirol te vluch ten, waar hU enige jaren later stierf. In 1973 hebben leden van de „Vlaamse Militanten Orde" (V.M.O.) het lUk van Verschaeve opgegraven en België binnenge smokkeld. Hij is tenslotte in het (destijds kleine frontdorpje Al veringem herbegraven. Teneinde verdere manipulaties met het lUk te voorkomen, heeft de Belgische regering het graf met een laag beton laten volgooien. Dit is de levensloop van Cyriel Verschaeve, waarop de toeschouwer met zyn neus wordt gedrukt, omdat Dirk Cells, de enige acteur in het stuk, vrU nauwkeurig de levensloop van de dichter en filosoof heeft ge volgd. Celis, heeft in samenwerking met Bert Verhoye en Michel La- faille ook moderne elementen in het gegeven geïntroduceerd, zo als het nummer „Back in the U.S.S.R." van de „Beatles", om de gang naar het Oostfront weer te geven. De produktie, die onder supervisie stond van HarlekUn België, moet als bUzonder geslaagd worden gekenmerkt. Dirk Celis speelt bUzonder geëngageerd to neel en maakt gebruik van origi nele vondsten, zoals de tafel, die verandert in een grafzerk. Dui- dehjk zUn fascistoïde tendensen waar te nemen, waardoor de be roering in België ontstaan moet zUn. Toch werkt dat voor de Ne derlander, die rustigachterover leunend in een matig bezet LAK- theater het spel aanziet, geen emoties in de hand. VrU apatisch lieten de toeschouwers gister avond de strekking van het spel op zich inwerken. Dit wordt waar- schUnlUk veroorzaakt door het feit, dat de naam van Cyriel Ver schaeve door de gemiddelde Ne derlander niet onmiddellUk met de Duitse bezetting in verband wordt gebracht. A. C. KOEKEBAKKER JR. r kamerbewoners en alleenstaanden. Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 811 Hooglandse Kerkgracht 48. dansen v stgeest, soclè alleenstaanden. Breestraat 19. Twentwel. socletelt voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Leids Poppentheater. Middelweg 19c. Stadsgehoorzaal, Ball-Room dancing, 10.30 uur vm.—5 uur nam. Maandag Rapenbun se Amatei Steenschuur 6. rullavond Leidse Post zegelvrienden. 8 uur nam. Stadhuis. Begrotingsvergadering Ge meenteraad, 7.30 uur nam. LAK-Theater, Levendaal (boven Con- eumarkt). de klucht „Trijntje Corne lls". 8.15 uur. Stichting werkgemeenschap Kindercentra Hooglandse Kerkgracht 4; (lneengl Roppenlnksteegl. openingstijden: dl. woe., do. en vr 9.30—13 uur vm en 25 uur nam., tel. 30360. Hulp- en adviescentrum Hulp- en Adviescentrum Merenwtjk, Arendshorst 19. tel. 43212 Spreekuur: ma van 8—9 uur nam.: woe. van 11.00 —12.00 uur v.m.: vrU. van 11.00—12.00 Dienstencentrum Noordelnpleln ie informatie, dag. tel -40483. algeme- - -10 uur tel. Leids advies- Voor weduwen en weduwnaars Nederlandee Hereniging bureau: 61113 Infosentrum Infocentrum Breestraat 66, Lelden. Donderdag 8.3010.30 zaterdag 2- Dierenhulpdienst. Anna Paulown ast raat 18. Leiden Voor gewonde honden, katten, vogels e.4. Dag en nacht bereikbaar, tel 34687. Dlerneambulance. Tel 07134616. Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe: Bin nenstad. Gerecht 10. woe. 5-6 uur nam. Noord. v. Hogendorpstraat 36. ma 10.30 -11.80 uur vm.ggfi dl. 10.30-11.30 Burgemeester J. A Detmers opende gisteren in Zoeterwoude een nieuwe drieklassige, openbare kleuterschool aan 'de Westeindse Weg. Op de foto burgemeester Detmers als homo ludens oftewel spelend mens in een van de klaslokalen. Voorschotens PPV-lid Goosens: 'GroenoordhaF y—-J T T T| 6tadswljk. Herenstraat VOORSCHOTEN De Voorscho- tense commissie voor openbare wer ken besteedde ruime aandacht aan het voorgenomen parkeerverbod op een gedeelte van de Leidseweg-Noord. Mr. Goosens (PPV) was het met de filosofie van B en W niet eens. Volgens dit lid vinden B en W dat de Leidseweg-Noord gedeeltelijk vrij gemaakt moet worden van gepar keerde auto's, waardoor de rijbaan breder wordt en het verkeer beter kan doorstromen. „Auto-maffia probeert het gehele dorp onveilig te maken zei Goosens. Dat begint al op de Papelaan. Zo dra het verkeer uit Wassenaar ziet dat de rij wachtenden voor de spoor baan erg lang is, wordt gebruik ge maakt van de ddenweg en dan gaat het via de Nassauwijk, Adegeest weer richting Leidseweg en inplaats van de Vourschoterweg wordt dan ook nog even Leidseweg-Noord gebruikt. B en W van Voorschoten menen dat het verkeer is toegenomen nadat Leiden op de Churchillweg enige ver keerslichten heeft geplaatst en de automaffia dus ook deze doorgangs weg vervangt door een woonstraat, de Leidseweg-Noord", aldus een zeer boze mr. Goosens. Mr. Begeer (WD) zag graag een uitbreiding van het parkeerver bod langs de Leidseweg en dan liefst vanaf het begin tot aan de Hooghkamer, daarnaast zou de ma nege Van Zeist een parkeerterrein kunnen krijgen op de wei langs het Nicolaaspad. Wethouder Eveleens (PPV) vroeg aan de commissie om b. en w. mach tiging te verlenen eventueel het par keerverbod aan een zijde van de Leidseweg uit te breiden indien dit nodig zou blijken. Daarnaast was de wethouder van oordeel dat er Iets ge daan moet worden aan het zgn. sluip- verkeer door de woonwijken. LEIDEN Naast de Groenoord- hal zal de komende week een zoge naamde Romney-hal in gebruik genomen worden. De hal. vervaar digd van gegolfd metaal, dient ter vervanging van de tent, die bij de laatste storm werd vernield. In de nieuwe ruimte tijdens de veemarkt- dagen zal voorlopig een deel van 't restaurant worden ondergebracht. Zodra het nieuwe restaurantgedeelte en de nieuw te bouwen runderhal gereed zUn krUgt de Romney-hal een bestemming als opslagruimte. De kosten van de hal die 40 bU 11 meter is bedragen ruim 45.000 gulden. OEGSTGEEST De gemeente raad van Oegstgeest, die 16 Januari vergadert, krijgt van B. en W. het voorstel de Stichting Telefonische Hulpdienst Leiden een subsidie van f 495,— toe te kennen. Dit kamt neer op een bedrag van 3 cent per inw. Voor de viering van het zesde lus trum van de bevrijding stellen B. er. W. de raad voor een extra subsidie Jf 8.000 - toe te kennen aan de njevereniging Oegstgeest, die zo ig verhoogd kan worden tot 000,- Het college vraagt de raad rom een krediet van f 13.500,-. oesohikbaar te stellen voor de viering van dit lustrum (subsidie f8.000,-, garantie f 2.000,- en kosten gemeente werken f 3.500,-) De agenda, voor donderdagavond ziet er verder als volgt uit: Onderzoek geloofsbrief heer drs. W. J. Kakefbeetoe, benoemd bot lid van de raad. Voorziening in vacature in de commissie CRM. Voorbereidiingsbesluit ex artikel 21 der Wet op de Ruimtelijke Orde ning. Beschikbaarstelling krediet 'n verband met viering zesde lustrum dier bevrijding. Subsidie Stichting Telefonische Hulpdienst Leiden. Wijziging uitkering-s- en pen- sioenverördening wethouders. WUziging vergoedingsregeing personeel van de vrijwillige brand weer per 1 juli 1974. Buro Burgerraadsman, Koornbrugsteeg 7 (hoek Breestraat, Koornbrugsteeg tèl 071-43171 Spreekuren maandag van 11.30-14.00, do. van 19.00-21.00 Begijntje Sexueel voorlichtingscentrum Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl 7.30—10.30 uux Maandag Arie Groenevelt in Leiderdorp: Herensingel (van Medusastraat tot Lage Rijndijk), Hambroeklaan, Kooilaan, Celebesstraat, Decima- straat, Sieboldstraat, Floresstraat, Bloemstraat, Formosastraat, Bor- neostraat, Driftstraat, Lombokstraat, Javastraat, Medusastraat, Park straat, Kooipark, Atjehstraat (van Kooilaan tot Sumatrastraat), Am- bonstraat, Madoerastraat. Lage Rijndijk, Voorstraat, Sumatra- straat, Atjehstraat (van Sumatra- straat tot Soembastraat), Soemba- straat, Balistraat, Timorstraat, Ringkade, Bonalrestraat, Aruba- straat, Surinamestraat, Antillen- straat, Curacaostraat, St. Maarten- straat, St. Eustatiusstraat, Saba- straat, Bankastraat, Bilitonstraat. Koolhof. Woensdag LEIDERDORP Ongeveer 60 had. Het motto was de inhoud van schappij, die wel fijn is". Arie Groe- vakbonders waren naar het Dorps- de brochure „Fijn is anders" ,die nevelt besloot met de wens: „Ik huis in Leiderdorp gekomen om NVV- in Rotterdam op het Congres behan- hoop dat we eens kunnen zeggen dat industriebond voorzitter Arie Groe- deld wordt. NKV, NW en CNV samen een bond nevelt te horen spreken over de Ja- „Heden is niet fijn", aldus Arie vormen: dan zijn we sterk". Op de ren na de oorlog. Vooral over wat de Groenevelt, dus moeten we samen, foto Arie Groenevelt temidden van bond de laatste 25 jaar alzo gedaan met de bond streven naar een maat- zijn Leiderdorpse vakbondsvrienden. Jacq. Urlusplantsoen, A. Noorde- wierlaan, C. Schuytlaan, Diepen- brocklaan, Joh. Verhulststraat, Ri chard Holstraat, Obrechtstraat. Churchilllaan, Willean Pij perstraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wage- naarlaan, Valeriusstraat, Van Blan kenburgstraat, Julius Röntgen- straat.Mozartstraat, Bernard Sweerstraat, Sweelincklaan, Eduard van Beinumstraat, Briicknerstraat. Debussystraat, Ravelstraat, Chopin- straat, Moesorgskistraat, Caesar Franckstraat, Verdistraat. Schubertlaan, Mahlerstraat, Hëndel- straat, Beethovenlaan, Vivaldistraat, Bachstraat, Corellistraat, Toscaninl- laan, Berllozpad, Rossinistraat, Lisztpad, Mendelssohnkade, Wag- nerplein, Brahmslaan, Tsjalkowskl- kade, Sibeliusstraat, Bartokstraat, Kennedylaan, Max Regerlaan. J. Haydnlaan, Apollolaan, Smétana- straat, Paganinilaan, Scarlattistraat, Griegstraat. Donizettilaan, Bizetpad. Donderdag Paramaribostraat, Corantijnstraat, W. de Zwijgerlaan, Abr. Crijnssen- straat, Van Riebeeckhof, J. P. Coenhof, Pieter Bothstraat, Stuyve- santhof, Alb. Agnesstraat, Ch. de Bourbonhof, Jul. van Stolberghof, Anna van Burenhof, Marnixstraat (van W. de Zwijgerlaan tot Volks tuinen), Zwarte Pad en MerenwUk. Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat), Julianstraat, Julia- nakade, Sophiastraat. Anna Paulow- nastraat, Alexanderstraat. Prinsen- senstraat, Oranjestraat, Lusthof laan, Dillenburgerstraat, Nassau- straat, Mecklenburgerstraat, Os- en Paardelaan, Bern hard kade, Marijke- straat. Margrietstraat, Irenestraat, Bernhardstraat. Beotrixstraat. Vrijdag Haagweg, Rijndijk, Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, Da Costastraat, Klikspaanweg, De Geneste tstraat, Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan, Tol lensstraat, Schimmelstraat, Olt- mansstraafc, Hasebroekstraat, Bor- gerstraat, de Lennepstraat, ten Ka- testraat, Toussaintkade, Staringka de. Kneppelhoutstraat, Multatulistraat, Fred, van Eedenlaan, Lod. van Deysselstraat, A. Verweystraat, Jacq. Perkstraat, H. Gorterstraat, L. Cou perusstraat, Hoflaan, Willem Kloos- laan Boshof, Duinhof, Meerhof Akkerhof. Weidehof. Telderskade. Mulderatraat, uerrit Kastednstraat, Segaarstraat, van Diemeistraat, Rooseveltstraa*. Waarom geen collecte in Oegstgeest OEGSTGEEST Het Oegst- geester gemeenteraadslid O. C. van Belle (PvdA/PPR) heeft zich met de volgende vragen tot het college van B en W gericht: 1. Is het juist, dat het college af wijzend heeft beschikt op het ver zoek tot het mogen houden van een collecte ten beoeve van de verkiezingsactiviteiten van de Por tugese sociaal-democratische partU? 2. Zo ja, wat zUn de beweegre denen geweest, die het college tot deze negatieve opstelling hebben, doen komen? Wethouder mag zelf beslissen over aankopen van oude kunst LEIDEN Wethouder Ooster man zal in het vervolg zelf mogen beslissen over de aankopen van oude kunstvoorwerpen voor het stedelijk museum "De Lakenhal", 't College van B. en W. heeft de wet houder daartoe gemachtigd. Wel zal vooraf de commissie voor De Lakenhal advies uitbrengen over de te koop aangeboden voorwerpen. Oosterman zal voortaan ook beslis sen over het tUdelUk in bruikleen afstaan van voorwerpen uit het Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. JansenNlemeyer. Hof- dijck 32 Oegstgeest. tel. 071—53652. Koordstudio Centrum .voor intermenselijke De- trekkingen ontmoetingsruimte voor ca. 25 tot 60-Jiirlgen Oude RIJn 88, Leiden tel 44000 Voor advies Infor maties etc. Werkdagen van 15-23 uur. Ontmoetingsruimten: Werkdagen 'e avonds tot 23 uur Zaterdag gesloten, zondag van 20 tot 23 uur Tevens aangepast voor lichamelijk gehandi capten. Elke donderdag van 16—16 uur spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond. Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: Maandagavond: Toneelgroep en So- sjale Kreagroep; Dinsdagavond' Ken- nismakingsgroep Werkgroep Naald en Werkgroep Werk en Groep i Woensdagavor vergaderingen bijeenkomsten enz.; Donderdagavond: Filmgroep. Handenarbeid en Samen spelen. Troef. Hogewoerd 67 telefoon 071-30494. SOS-dienst SOS - tel hulpdienst, tel. 071— 26202 Voor allen die ln moeilijkhe den verkeren dag ex. nacht te berei ken. Gemeenschap Zuidwest Hulp ver lenlngs- en informatiedienst em eenschap Zuidwest, tel 64115, gemeenschap 2 83921 en 61944. Leidse Rechtswinkel Juridisch Adviesbureau Volkshuis, ApothekersdUk 33 Dl. woe. en do 10 Dienstencentrum. Van Hogendorpstr. 86. vr. 7-9 uur nam. Mierennest, do. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldsch Dagblad B.V Witte Singel 1 Lelden. Poetbus 54 G1T9 67055. Telefoon directie en adminl- ftratie 071-25041. Telefoon redactie 071-21507. Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement ..1 34.35 Per Poet f 36.75 Jaarabonnement f 126.10 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden DU vooruit betaling te voldoen Bij automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18.00—20.00 u Zaterdag van 16.00—18.00 uur Telefoon 071-30500.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2