de rijksoverheid vraagt lo Komfortabel èn voordelig op vakantie met^jwadejong Intratours. WILT ELS de koning de jong intratours VOOR ALLE Haari.str. 129. tai 21808 ponstypistes typistes steno-typiste Nederlands doktersassistente gedipl. verpleeg kundigen A, B en Z fabriekshulpen I Er zijn altijd votop banen bij VALHELM hoofdzaak meer dan 500 goedgekeurde modellen. Onderdelen STRUIK Hooigracht 51. Lelden, Telefoon 22026 C Goed Idee v. h. nieuwe Jaar. Uw hartewens in vervulling! Duizenden korte en lange BONTMANTELS BONTHOEDEN kunt u i nog kopen vèr beneden de normale waarde! B.v. Lam lang f 398,—; Ca- brito lang f 398,—; Yemen f 389.—; Nerts kilius t 798,—; Bisamrug lang f 1698,—; ach terpoten Nerts lang f 2198,— enz., enz. en verder alle soor ten tegen werkelyk lage prijzen! Desg soepele credietservice. Waarborggarantie. Dit kan alléén de grootste en goed koopste bontzaak v. Neder land: DE BONTKONING. Hoogstraat 97. Rotterdam-C., telefoon 010 - 117 117. Vrij dags koopavond tot 9 uur. Bij koop reisgeld v. 2 oers. terug (ook benzine auto) d geh. Nederland, dus gratis reizen. BANKSTELLEN uit eigen fabriek Grote sortering kwaliteits- stoffen 5 Jaar garantie op binnenwerk. Normale prijs f 1400,— voor t 795.—. DEM Meubelfabriek. Toonzalen: Culemborg. fabriek, Houtweg 8. geopend ma t/m za. tot 18 uur Vr tot 21 uur. Den Haag, Weimarstraat 263. ge opend di. t/m za tot 18 uur Do tot 21 u Voorhout. Loos- terweg 5 <b(j de Tapijt schuur), geopend dl t/m za tot 18 u. Voor alle Inlichtin gen: Culemborg. 03450—2602 UITZENDBUREAU Telef. 071-31710 Korevaarstraat 33 Leiden üciabu modern hoekherenhuis IJSSELKADE 40, LEIOEN Garage, 3 zijden tuin, vrij blijvend uitzicht. Woonkamer, parket, keuken met ingebouwde koelkast, kelderkast. Ie etage, 3 slaap kamers, douche, 3 wastafels. Open trap 2e etage, waar 4e en 5e slaapkamer mogelijk is. C.V. gas, imcl. 2 geysers, stoffering, luxaflex etc. Koopprijs f125.000,— k.k_ Telefoon 071—20535. hoofd bureau personeels registratie,-administra tie en documentatie (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5595/1158 voor hat Ministerie van Verfcaer an Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat. Afdeling Personeel Taak: leiding geven en deelnemen aan de door dit Bureau 26 medewerkers) te verrichten werkzaamheden zoals o.m. administratief ver werken en vastleggen in beschikkingen van indiensttredingen, bevorderingen, ontslagen, toelagen, enz.; toekennen van reis-, pension- en verhuiskosten; administratief uitvoeren van bepalingen neergelegd in de Pensioenwet; administratief begeleiden van langdurige ziekte gevallen; toewijzen van dienstwoningen in samenwerking met de Afdeling Algemene Zaken; beoordelen en uitvoeren van zaken m.b.t. voor schriften neergelegd In BBRA, ARAR en AOB; verwerken van personeelsmutaties. alsmede bijhouden van formatieschema's; opstellen, wijzigen en beoordelen van dienstroosters, regelingen voor onregelmatige dienst en over werk; documentatiewerkzaamheden; concipiëren van brieven, nota's e.d. Vereist: diploma HBS of een hiermee vergelijk baar diploma; ruime ervaring op het gebied van de (overheids)personeelsadministratie; redac tionele ervaring. B.v.k. ervaring in een leiding gevende functie. Leeftijd: vanaf 35 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. i leeftijd en ervaring, max. medewerker onder afdeling rechtspositie (mnl./vrl.) vbo. nr. «593/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.y. de Hoofddirectie van de Waterstaat, Afdeling Personeel Taak: geven van adviezen en voorlichting; ontwerpen van brieven en nota's, betrekking hebbende op de rechtspositie van personeel werkzaam bij de Rijkswaterstaat (zowel algemeen als individueel). Vereist: tenminste diploma HBS; kennis van (ambtenaren)recht; ruime redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2847,- per maand. financieel controleurs (mnl./vrl.) vee. nr. 4-5635/1158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Centrale Afdeling Financiële Zaken Taak: het uitvoeren van financiële controles bij onder het departement ressorterende diensten en gesubsidieerde instellingen. Uitbrengen van rapporten en adviseren omtrent toe te kennen subsidies. Gevraagd: diploma MBA of studerende hiervoor. Controle-ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2458,- per maand aanwezig. documentalist/ literatuuronderzoeker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-3917/1158 voor het Minlterie van Verkeer en Waterstaat Taak: op verkeers- en vervoerseconomisch gebied zelfstandig selecteren, analyseren, excerperen en klasseren var» literatuur; samen stellen van literatuurrapporten en bibliografieën; onderhouden van externe contacten t.b.v. de nationale en internationale samenwerking op documentatiegebied (documentatlepools) verrichten van werkzaamheden t.a.v. de coördi nerende taken waarvoor het Ministerie als nationaal centrum van de internationale docu- mentatiesamenwerking op verkeerseconomisch gebied (CEMT) verantwoordelijk is zoals: controle op de inbreng van andere instellingen, acquisitie, contacten met het internationale centrum waar de informatie verwerkt wordt. Vereist: diploma HEAO of kandidaatsexamen Economie, diploma GO-C of bereidheid hiervoor te studeren. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. Bij bezit van diploma GO-C promotiemogelijkheid tot max. f 2847,- per maand aanwezig. medewerker tevens plv. sectiehoofd (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5632/1158 voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Directie Financiën Publiekrechtelijke Lichamen, Bureau Bijzondere Uitkeringen Taak: adviseren van het sectiehoofd t±>.v. de beleidsvorming m.b.t uitkeringen aan gemeenten voor de materiële kosten van het buitengewoon lager onderwijs. Leiding geven aan de werk zaamheden van de overige medewerkers en controleren van uitkeringsberekeningen. Onder houden van schriftelijke en mondelinge kontakten met gemeenten. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Redactionele ervaring. Kennis van de gemeentelijke boekhouding en de lager onderwijswetgeving strekt tot aanbeveling. Standplaats; 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. stafmedewerker subbureau registratuur en archiefbeheer (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5614/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t-b.v. het Bureau Post- en Archiefzaken Taak: coördinerende werkzaamheden m.b.t. opbouw, indeling en ontsluiting van archieven; behandelen van vraagstukken m.b.t codering en sanering van archieven. Vereist: diploma MEAO. HAVO of HBS. Diploma's SOD I, bij voorkeur SOD II en ruime ervaring in documentenbeheer. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. beleidsmedewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Directie Bijstandszaken, Onderafdeling Bijstand Woonwagenbewoners en Thuisloze Personen Taak: bestuderen en analyseren van ontwikke lingen en tendenties in de bijstandsverlening aan bovengenoemde groepen, e.e.a. in nauwe relatie tot het totale woonwagenbeleid en het resocialisatiebeleid t.a.v. thuisloze personen; meewerken bij advisering van de departements leiding over beleidsconsequenties en bij het formuleren van voorstellen aan de Staats secretaris omtrent eventuele beleidsbijstelling of -wijziging; formuleren van beleidsstandpunten er» -beslissingen in in- en externe corresponden tie, alsmede verstrekken van inlichtingen en adviezen (mondeling en schriftelijk) zowel binnen als buiten het departement Vereist: diploma HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding; kennis van de sociale wetgeving, in het bijzonder van de Algemene Bijstandswet en b.vJc ervaring met de toe passing daarvaa Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2458,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) vee. nr. 4-5601/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk tb.v. de Centrale Afdeling Financiële en Economische Zaken, Onderafdeling Controle Comptabelen De onderafdeling is belast met het repressieve toezicht en controle op de financiële administra tie van een aantal onder het departement ressorterende diensten en instellingen. Taak: uitvoeren van controles ter plaatse; mee werken aan bijzondere onderzoeken op finan cieel en bedrijfseconomisch terrein; verzamelen en bewerken van statistisch materiaal; opstellen van rapporten, brieven en nota's. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma MBA of hiermee vergelijkbare opleiding op financieel-economisch gebied; ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) vee. nr. 4-5564/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Hoofdafdeling Personeelszaken Weten schappen, Afdeling Personeelsbeheerszaken Wetenschappen Taak: bij de onderafdeling Algemene Perso neelsbeheerszaken (betr. niet-wetenschappelijk personeel) behandelen van personeelsbeheers zaken, zoals indienstnemen van personeel; toe passen van, adviseren bij en toezicht houden op de uitvoering van salaris- en rechtspositie regelingen; verzorgen van de personeelsadmini stratie; beoordelen c.q. behandelen van perso- neelsaspecten van begrotingen, jaarrekeningen, accountantsrapporten, e.d.: verzorgen van documentatie t.b.v. de onderafdeling. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring op het gebied van personeelsbeheer strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2143,- per maand. medewerkers (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Centrale Hoofdafdeling Financiële en Economische Zaken, Afdeling Preventief Toe zicht en Begrotingszaken De Afdeling is o.m. belast met toezicht op en bevordering van een rechtmatige en doelmatige besteding van rijksgelden. Taak: beoordelen van stukken met financiële consequenties (b.v. ten aanzien van subsidies en bijdragen); toezien op naleving van subsidie- en/of bijdrageregelingen; adviseren voor wijzigingen in procedures en regelingen; deel nemen aan in- en externe besprekingen; op stellen van concept-nota's. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma MBA of een hiermee vergelijkbare opleiding op financieel-economisch gebied; ervaring in een vergelijkbare functie. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. controleur (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4652/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken tb.v. het Bureau Controle Taak: controlewerkzaamheden van financieel- administratieve aard bij het ministerie en daar onder ressorterende diensten en instellingen w.o. vestigingen buiten de standplaats; opstellen van rapporten, controleprogramma's en adviezen o.a. met betrekking tot geautomatiseerde administraties. Vereist: diploma HBS b.v.k. met gevorderde studie NIvRA (t/m bedrijfseconomie II). Enige jaren ervaring. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.) (Boogaard). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. administratief medewerker (mnl./vrl.) vee. nr. 4-5620/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat tb.v. de Stafafdeling Rijksluchtvaartdienst Taak: bijhouden van de financiële en begrotings administratie en aanverwante werkzaamheden, waaronder het bij toerbeurt bedienen van een boekhoudmachine. Vereist; diploma MULO/MAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Praktijkdiploma Boek houden of hiervoor studerend. Type-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7} '/o vakantie- uitkering en een toeslag van max. 145,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bl) de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. In een Icomfortabele touringcar reist u rustig naar uw bestemming. Vanuit uw verstelbare fauteuil ziet u de mooiste landstreken van Europa aan u voorbijtrekken. U logeert in goede hotels. Dat is pas vakantie! Duut? Welnee. Kijkt u maar eens naar deze prijzen. Alle bijzonderheden over alle reizen vindt u zeer uitgebreid in de nieuwe reisgids. Haal Tn even bij uw reisburo. Nederland, Montferland. Ook dicht bij huis kan het mooi zijn. En in Montfer land is het moeilijk te geloven dat u in Nederland bent. want de bossen en de heuvels zijn hier nog onbedorven. Uw standplaats is het vriendelijke Zeddam. 8 dagen vanaf 295.- Duitsland, Zwarte Woud. Het woord sprookjesachtig is voor deze streek wel op zijn plaats. Nergens in Duitsland vindt u zo'n geweldig stuk natuurschoon. U kunt er bijvoorbeeld naarOhlsbachinhetKinzigtal, één van de mooiste streken. 8 dagen vanaf 330.- Italië, Gardameer. Ovet het meet en zijn zonnige omgeving hoeven we niets meer te zeggen. Wel dat u bij ons niet alleen het meer zelf ziet. maar ook bijvoorbeeld het onvergetelijke Venetië. U logeert in Bardolino, één van de leukste plaatsjes aan het hele meer. Oostenrijk, Tirol. We hebben daar vele mogelijkheden. Dit is een 'budgetreis' naar Mayrhofen in het Zillertal. Dat betekent: wij brengen en halen u naar en van uw hotel en... verder bent u vrij om te doen wat u wilt. Natuurlijk is de hotelverzorging prima. Excursies kunt u regelen met het plaatselijke reis buro. Een vakantie voor "doe-het-zelveis", 10 dagen vanaf 330.- reis-passagebureau vismarkt 1. tel: 49041 leiden

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 16