Amerikaanse popgroepen maken trip naar Europa Analyse van de nachtelijke radioluisteraar l ...en gisteren Richard Tucker PEPERDURE PROMOTIE (57) overleden C(Jy) vandaag Rudi Carrell: Gouden Camera ANJERS Liz Taylor blijft de slechtst geklede vrouw van de wereld RADIOPROGRAMMA Weinig professionele presentatie van een knap geschreven show 18 05 (K) Krleg und TV morgén] DONDERDAG 9 JANUARI 19T» j De nachtelijke luisteraar I Hilversum III hoort het liefst popmuziek, amusementsmuziek en country en western. Nederlamtólse levensliedjes, geestelijke liederen en fanfaremuziek worden duidelijk minder gewaardeerd. Per nacht wordt gemiddeld door vijf J procent van de Nederlandse bevol king gedurende kortere of langere tijd naar de nachtuitzendingen van (Hilversum III geluisterd. Van nul tot één uur is de bEfluiatertag heit hoogst; van zes tot zeven uur het laagst. De nacht van vrijdag op zaterdag trekt de meeste luisteraars; de nacht van zondag op maandag de minste. Bij nadere analyse van het nachtelijk publiek blijkt dat er een oververtegenwoordiging bestaat van luisteraars uit de drie noordelijke en de drie zuidelijke provincies. Het aantal mannen dat luistert is beduidend hoger dan het aantal i, terwijl de gemiddelde leeftijd van de laatste luisteraar wat aan de lage kant is. Zijn opleidingsniveau ligt echter iets boven het gemiddelde. Het publiek bestaat voor het grootste gedeelte uit personen die tot de beroepsbe volking behoren. Ook studenten en scholieren komen naar verhouding veel voor. Gevraagd naar de reden waarom men de laatste keer 's-nachts naar Hilversum III geluisterd had, antwoordde 51 procent dat men nog geen zin had om te gaan slapen; 20 procent dat men moest werken; 7 procent omdat men niet kon slapen; zes procent omdat men moest studeren; vijf procent omdat men wakker geworden was en niet meer kon slapen en tenslotte vier procent omdat men gewend is vroeg op te staan. Degenen die het werk als motief opgeven blijken echter aanzienlijk vaker te luisteren dan de anderen. Naar schatting geldt het werkmotief voor gemiddeld vier van elke tien Hilversum III-nachtluisteraars. De nachtuitzendingen worden door de week voor twee uur voornamelijk thuis beluisterd en na twee uur voornamelijk buitenshuis. De nachtuitzendingen worden over het algemeen wel goed ontvangen. Achttien procent van de nachtluis teraars zegt zeer tevreden te zijn met de late Hilversum Iü-program- ma's; 64 procent is tevreden; 10 procent neutraal; 5 procent is niet zo tevreden en slechts 2 procent is helemaal niet tevreden. Vrij verrassend is dat 56 procent van de luisteraars in gezelschap met anderen luistert en slechts 44 procent het alleen doet. Het aandeel van degenen die alleen luisteren neemt in de loop van de nacht af, van 43 procent aan het begin van de nacht en 35 procent in de laatste uren. De beluistering op het werk neemt in de loop van zowel doordeweekse nachten als weekend nachten sterk toe van 19 procent in het eerste uur, tot 44 procent van zes tot zeven. De beluistering in de auto neemt zowel door de week toe, maar komt toch nooit hoger dan 10 procent. Beluistering in vrachtauto's is naar verhouding het grootst: door de week tussen twee en zeven uur. Op grond van de gegevens naar het luisterpatroon zijn een zestal types luisteraars onderscheiden. De groot ste groep is de incidentele luisteraar. 22 procent van het nachtelijk publiek. Zij luisteren slechts nu en dan en wel tussen nul en een uur. Deze groep is van de zes typen het Jongste en bestaat voor 62 procent uit vrouwen. Twintig procent van het publiek behoort tot de groep langer-door- luis teraar. Zij luisteren tussen nul en twee uur en zijn vaak vanuit een studiemotief wakker. Eveneens twintig procent van het publiek wordt getypeerd als zware nachtluisteraar. Zij luisteren door gaans door de week tussen twee en zes uur. Deze groep bestaat voornamelijk uit mannen en heeft een vrij hoge gemiddelde leeftijd. De vroege-ochtendluisteraar luistert vooral op doordeweekse dagen en zeer regelmatig tussen zes en zeven uur. Veertien procent van de late luisteraars behoort tot deze groep. De vroege-nachtluisteraars (12 pro cent) luistert vrij frequent, zowel door de week als in het weekend, tussen nul en een uur. In deze groep komen naar verhouding veel „moeilijke slapers" voor. De weekendluisteraar (11 procent) luistert uitsluitend in het weekend, ook na een uur. Deze groep woont overwegend in het westen des lands en bestaat voor 61 procent uit NEDERLAND I 18.15 Flexibele school (TELEAC) 18.45 Paul us de boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Van Naturem informatieve serie (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 The Eddy Go Round Show, muzikaal program (NCRV) 21.10 Val en opstanding, dokumentaire (NCRV) 22.05 Mini-voetbal-show (NCRV) 22.45 Tot Besluit, epiloog (NCRV) 22.55 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Paul us de Boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) J9.05 Sol en Gobelet, de clowns (VARA) 19.30 Horen zien zwijgen, serie slapstick- men ten (VARA) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Achter het Nieuws (VARA) 20.35 Colditz, tv-serie (VARA) 21.30 2 voor 12, extra (VARA) 21.35 De Ombudsman (VARA) 22.25 Achter het Nieuws (VARA) 23.00 Journaal (NOS) i stommefilmfrag- NEW YORK De Amerikaanse earuger Richard Tucker is gisteren op zijn hotelkamer in Kalamazoo (Michigan) aan een hartaanval overladen. Hy is 57 jaar geworden. Tucker, die op 20 augustus 1917 in New York werd geboren, maakte In 1944 zyn cancertdebuuit en het jaar (daarop zfjn operadebuut bij de Me tropolitan Opera in New York, waar aan hij nog steeds als eerste tenor was verbonden. Op 20 Januari zou hU bU de „Met" zijn zesde lustrum vieren. In 1947 debuteerde Tucker met Ma ria Ca lias in Verona. Hij legde zich In het bijzonder toe op de Italiaanse opera. Als tenor zong hij dertig grote rollen. Hij trad onder meer op in Milaan, Londen, Israël, Noord, en Zuid-Amerika. Jane Fonda komt naar Nederland AMSTERDAM De Amerikaanse voormalige actrice Jane Fonda zafl 17 en 18 januari in Amsterdam en Nijmegen het woord voeren tijdens (manifestaties, die erkenning van de (voorlopige revolutionaire regering van ZuidVietnam in Hanoi beogen te bewerkstelligen. Jane Fonda zal can ook de volledige film „Intro duction to the enemy" vertonen, die Ei) bij een bezoek aan Noord-Vlet- nam en gebieden in Zuid-Vietnam heeft gemaakt. Een deel van deze film is de afgelopen week op de Ne derlandse televisie te zien geweest. TEGEN PAAL LEIDEN Een Leidse automobi liste is gisterochtend met haar auto op de Plesmanlaan tegen een beton nen paal gereden. Een 80-jarige me de-inzittende vrouw kreeg als gevolg van deze botsing een onderbeenfrac tuur. Het ongeluk gebeurde doordat de automobiliste een wat onhandige verkeersmanoeuvre maakte. De Amerikaanse platenmaatschappij Warner Brothers gaat toekomstige Europese klanten bezoeken. Onder de naam "Warner Brothers Music Show" begint volgende week een groots opgezette promotie-tournee van zes popgroepen, die in het eigen land Amerika, hun sporen al enigszins hebben ver diend. De Doobie Brothers, Tower of Power, Graham Central Station, Little Feat, Montrose en Bonaroo maken deel uit van het Amerikaanse pakket dat negen Europese steden zal aandoen. Het dynamische gezelschap de Doobie Bros. met vier elpees in portefeuille is de enige groep, die al aardig naam heeft gemaakt in Europa met nummers als „Listen to the music" en ..Toulouse Street Daarnaast geniet het minder luidruchtig opererende Little Feat en de godsdienstige soulgroep Graham Central Station al bekend heid in ons land. De kostbare Europese trip van 110 Amerikanen die in de Warner Brothers Music Show opereren begint volgende week woensdag en donderdag in Manchester. Vervol gens worden steden als Londen, Frankfurt, Stuttgart. Hamburg, Dusseldorf, Amsterdam, Brussel en Parijs aangedaan. Acket E Mojo organiseert de concerten in Amster dam. Woensdag 29 en donderdag 30 Januari staat de show in de Jaap Eden hal. Omdat het hier om een promotie tournee gaat zal een kaartje voor beide avonden slechts vijftien gulden bedragen. Warner Brothere hoopt de grote onkosten die tijdens de trip worden gemaakt dubbel en dwars terug te verdienen met de platen verkoop. De voorbereidingen voor deze HAMBURG De Nederlandse pre sentator Ruth Carrell is dioor de le zers van het grootste Westduitse ra_ dio- en televisietijdschrift „Hör Zu" badacht met de Gouden Camera voor uitstekende prestaties in het televi sie jaar 1974. Bijna een half miljoen lezers haddein op de vraag „Wie maakt de beste show" geantwoord dat hun keus viel qp Ruidi Canreli. Hij presenteert het spel „Am Lau- f end en Band". tournee heeft acht maanden ge duurd. Het idee voor de onderne ming werd geboren en opgezet ln samenwerking met Jo Bergman. Bergman kent de kneepjes van het vak; in 1972 organiseerde hij een uitgebreide trip met de Rolling Stones. Voor de Music Show zijn speciaal stickers, T-shirts, briefpa pier, banden met interviews en live-opnamen van de groepen in het leven geroepen. Het lag in de bedoeling om de film over het muzikale pakket ook aan de Nederlandse tv aan te bieden. Geen enkele omroep is echter genegen de acts uit te zenden. Belgie, Duitóland en Engeland blijken op het scherm echter wel ruimte te hebben voor dergelijk filmmateriaal. Omdat het onmogelijk bleek zes Amerikaanse rockgroepen op een avond te introduceren, zijn er in de te bezoeken Europese steden twee avonden in het leven geroepen. De Doobie's, Graham Central Station en Bonaroo zijn tijdens het openings concert actief. Los Angeles, Califomië Filmac trice Elizabeth Taylor heeft van de ontwerper Earl Blackwell in Holly wood het etiket 'slechts geklede vrouw van alle tijden' meegekregen. De in Australië geboren en kort (geleden tot Amerikaanse genaturali seerde zangeres Helen Reddy, (kreeg het predicaat 'slechts geklede vrouw van 1974' Blackwell zei dat Liz Taylor het had bestaan alle vijftien Jaar dat hij zijn lijst samenstelt, nummer één te zijn. "Er zijn teveel ellen vlees voor te (weinig centimeter stof', aldus Black well. Het heeft weinig zin jezelf kleiner te doen lijken door een kledingstuk nauwer te maken. Als Je fors bent, ben Je fors. Forse vrouwen kunnen er verrukkelijk uit zien'. Voor het eerst sinds jaren prijkt de Engelse koninklijke familie niet op Blackwells lijst van slecht geklede vrouwen. Ik heb het gewoon opgegeven', zegt de ontwerper. 'Het is hopeloos. De he le familie is hopeloos*. Op Blackwells lijst komen verder Liz Taylor. nog voor prinses Elizabeth van Joe- go Slavië, verloofde van Richard Burton, stripteaseuse Fannie Foxe. onlangs betrokken bij het schandaal rond het Amerikaanse congreslid Wilbur Mills, de Pointer Sisters, de filmactrice Raquefl Welc, televisieeter Karen Valentine en de New-York- sc modeontwerpster Sonia Rykiel. Ik werd een beetje overvallen door de mededeling van Viola Enkelaar dat Panoramiek gewijd zou zijn aan president Sadat van Egypte, en dat na het laatste nieuws in een extra Panoramiek opnieuw op Sadat zou worden teruggekomen. Zoveel eer wordt gewoonlijk alleen aan ver moorde of plotseling gestorven staatslieden bewezen. Ik belde dus gauw 06222-333 op voor het nieuws per telefoon, maar over Sadat werd geen woord gezegd. De urgentie van het programma werd naderhand door Klaas-Jan Hindriks opgehangen aan recente berichten over door Sadat getoonde vredeswil in het Midden-Oosten. Het meest onthullend vond ik nog walt Shirley Black-Temple vertelde, het voormalige filmsterretje dat in de loop der Jaren is uitgegroeid tot een politica. Toen zij een paar Jaar geleden bij Sadat op bezoek was, vroeg hij haar met grote nadruk aan Nixon de boodschap te geven dat hij, Sadat, de eerste Arabische leider was die daadwerkelijk naar vrede streefde. Shirley ging naar het Witte Huis, maar ze kreeg Nixon nIJeft te spreken, evenmin aJls zijn directe medewerkers, zodat ze haar boodschap maar in arren moede aan zijn secretaresse afgaf, die later zo onhandig met bandrecorders bleek om te gaan. Sadat kreeg nooit enig antwoord op zijn boodschap en besloot toen tot de aanval op Israel. Zo simpel liggen die dingen natuurlijk nooit. Ik bedoel: als Nixon hem wel geantwoord had, bijvoorbeeld met een welgemeend „houen zo" of zoiets, dan zou Sadat waarschijnlijk toch wel in de aanval zijn gegaan maar toch moet Je zulke persoonlijke contacten (of het uitblijven daarvan) niet onderschat ten. Want Tom Braden legde ons, exclusief voor de NOS, nog even vanuit Amerika uit hoe het zat met dli'e zilsOsbe van Brezjnew. Brezjmew zou naar Sadat gaan, Amerika vreesde dat hij Egypte weer wapens zou beloven en dat Israel zich dan weer gedwongen zou voelen te bewijzen dat de eerste klap een daalder waard was, dus u begrijpt dat toen met opluchting kennis werd genomen van het feit dat Breejmiew zijn bezoisk wegens ziekte had moeten afzeggen. Blijkt daar niet uit hoe belangrijk dat persoonlijke contact is tussen de steuaibsldedzn? Brezjnew kan mirt komen, dus kan er ook geen sprake zijn van een wapenovereenkomst, want ambassadeurs en telefoons tellen nog steeds niet mee in de hogere politiek. „Zullen we Israel aanvallen?", vraagt Syrië. „We hebben geen wapens genoeg", zegt Egypte. „Hoe kan dat nou?", vraagt Syrië onthutst. „Brezjmew was ziek", zegt Egypte. Dank zij de televisie begin ik steeds beter te begrijpen hoe de politiek in elkaar zit. Twee korte programma's van 25 minuten verdienen nog waarderend te worden gesignaleerd. Ten eerste „Joke-Gerda" van het IKOR, lagere- schoolvriendinnetjes die een dag van plaats gewisseld hadden: de een als caissière bij Jacques Hermans, de ander als leerlinge op het Athe neum. Het frappeerde me dat Joke zei toch niet naar school terug te willen, omdat ze de vrijheid die ze nu als werkneemster veroverd had niet meer zo gauw zou willen loslaten. Dat je Je als werkneemster in een groot winkelbedrijf vrijer voelt dan zelfs op de huidige middelbare school, zal voor meni geen een verrassing zijn geweest. NICO SCHEEPMAKER Voor de tournee, die in de miljoenen gaat lopen, is een verzamelelpee in het leven geroepen. De heren komen naar Europa met 13.000 kilo apparatuur, die per vliegtuig in dertig containers wordt vervoerd. Speciaal voor de Doobie Brothers wordt vanuit de Vü>. enkele honderden kilo's ijspoeder meegeno men. Graham Central Station voert verder tientallen anjers mee in zijn bagage. De poponderneming wordt begeleid door de president van Warner Brothers, de heer Joe Smith. Hij hoopt dat de miljoenentrip die zijn zorgenkinderen door Europa onder nemen spoedig erg veel geld gaat opleveren. Haitink gaat naar Wenen en New York AMSTERDAM Bernard HaMink zal de eerste serie concerten in het nieuwe jaar van de Wiener Phühar- moniiker dirigeren. Voorts zal hij het New York Philharmonic Orchestra leiden in een reeks van acht ooai- certen. Op het programma staan werken van Haydn, Janacek en Li- getti, alsmede de zevende symfonie van Brückner. Op 20, 21 en 23 februari is Bernard Haitink gastddrigent bij het Rotter dams Phdlharmondsdh Orkest. Hier zafl hij uitvoeringen leiden van Mefhlers Tweede Symfonie. Ditzelfde werk staat, eveneens ondier zijn lei ding. in april op het programma bij het Concertgebouworkest De Westrfuitse dóchter en schrijver Gerd Lüpke is benoemd tot ridder in de orde van Oram je-Nassau De bij behorende versierselen zullen hem op 17 januari in Hamburg door de Nederlandse oonsulgeneraal mr. L. J. M. Bauwens warden overhandigd. Lüpke heeft de onderscheiding ge kregen voor zijn medewericing aan talrijke radito-uitaendingen over Ne derland. HU spreekt vloeiend Neder lands. De uit Mecklenburg afkom stige auteur woont nu in VareJ in de deelstaat Neder-Saksen. Behalve 60 hoorspelen heeft hU ook talrijke boeken, toneelstukken en gedichten op zijn naam staan. Tower of Power, swingend Amerikaansgezelschap dat Europa hoopt te DONDERDAG 9 JANUJ Hilversum I 18.00 (S) Tijd vrij muziek (gr Overheidsvoorlichting: 21^0 Uitzending Middelpracht en Eeuwse Praal panorama. 18.53 Zojuist verschenen nieuwe boeken. 10.00 (8) Leger des Heilskwartier. 10.15 (S) De wereld zingt Gods lof: verzoekprogramma van gewijde m/uzdek. 19.56 Overden king. 20.00 (S) Muziek, muziek, medezeggenschap LEIDEN In het LAK-theater werd gisteravond de eens te Neder landse voorstelling gegeven van de produktie "Middelpracht en Eeuwse Praal", geschreven door Drs. P. en Ivo de Wijs. Na deze première voor Nederland zal het stuk gedurende 22 voorstellingen ln Nederland te zien zijn. Ge speeld zaïl worden in oa. Amster dam. Utrecht, Groningen en Den Haag. Het historisch drama werd samengesteld door Dre. P.. die ook tekende voor een vroegere produktie van het Keldertheater "Area" uit Gent. Deze produk tie: "Sursum Corda" geheten, heeft in Belgie al meer dan 100 voorstellingen gedraaid en men mag wat "Sursum Corda" betreft dan ook rustig van een succes voor enerzijds Drs. P. en anderzijds het theater uit Gent spreken. Iets ge nuanceerder ligt toch de manifes tatie van gisteravond. Het stuk ging al op 28 mei van het vorig Jaar in Gent voor Belgie in pre mière. onder regie van Jaak van de Velde. Na een onderbreking, heeft „Aroa", het geesteskind van Drs. P. (Heinz Polzer) en Ivo de Wils. die de gesproken tekst uitwerkte, weer van stapel ge baald om een serie voorstellin gen voor heel Nederland te verzor gen. Volgens Jo Decaluwe, die de algemene leiding had, was het aan schouwburgdirecteur Hans van Dam te danken, dat Leiden de première van "Middelpracht en Eeuwse Praal" heeft gekregen. Ook in Vlaanderen is het blijk baar niet onopgemerkt gebleven, dat van Dam levendige interesse aan de dag legt voor nieuwe pro- dukties en initiatieven van onze zuiderburen. Over de interpre tatie door "Area" van de teksten en melodieën van Drs. P. en Ivo de Wijs valt wel het een en an der te zeggen. Enerzijds wordt het publiek verrast door zeer origi nele vondsten, die gelet de zin structuur vaak dwingend moeten worden toegeschreven aan Drs. P. en anderzijds constateerden velen gisteravond in het LAK-theater het uitblijven van voortgang. Juist die continuïteit, die zo belang rijk is voor een zo levendig en steeds wisselend gebeuren als "Middelpracht en Eeuwse Praal" ontbrak gisteravond in het LAK- theater. De enige, die de bewo genheid het dichtst benaderde was Griet (Kate) de Bock. Zij vormt duidelijk door haar levendi ge expressie en overduidelijke ar ticulatie de spil van het gezel schap. Dit blijkt bijvoorbeeld ook uit de naam van de popgroep "Kate's Kennel", die door dit programma een nieuwe kant van haar persoonlijkheid zou hebben ontdekt .Hoewel zelfs in de lied jes en korte sketches de woonden- schat van Drs. P. en Ivo de Wijs Qiet onder de tekst verborgen kon blijven, kon ik mij tijdens de opvoering toch niet aan de indruk onttrekken, dat een professione ler ingesteld Nederlands gezel schap met hetzelfde materiaal be tere prestaties had kunnen leve ren. Ivo de Wijs, wiens cabaret programma "Beschaafd Amuse ment" binnenkort op een dubbel- elpee zal verschijnen, zei er door Drs. P. met de haren bijgesleept te zijn. Toch had hij er met veel plezier aan gewerkt. Na de voor stelling van het Arca-theater liet hij zich echter ontvallen, dat hij, gezien de reeds gegeven voorstel lingen in België, een volwaardi ger produkt had verwacht. En daar hoeft eigenlijk niets aan toegevoegd te worden. A. C. Koekebakker jr. wericslt.ua/tle. kerk vandaag: nieuws en tar. 2250 Nieuws. 22.40 (8) Hier en Nu. 2.00 Stroomversnelling en tooh wèlvaren, een serie beschou wingen over veranderingen in de ja- en '70. 2350 (3) Album: minder be kende bladzijden uit de muzikale Ro mantiek. 2356-24.00 Nieuws. Hilversum DE 18 00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. PP.: Uitzending van de Anti Revo lutionaire Partij. IKOR: 1850 Kleur: informatie en commentaar over zaken van kerk en samenleving. AVRO: 19.00 (S) Promenade Orkest. 19.30 (S) Har- 13.30 Interview. 14.00 Muziek. 15.30 Permanent Wave. 16.00 Nieuws. J6.08 Vandaag dit, morgen daitaktruallt - 17.30 Weling programma. Hilversum III Ieder heel uur nieuws. EO: 7.02 (S) Gospelsound, een pro- 22.20 (S) Essay: kunstprogramma. 22.50 Vanavond laat nieuws. 23.20 Radio journaal. 2355 (S) Jazz Spectrum 23.60-34.00 Nieuws. Hilversum III N06: 18.02 Joost mag niet eten, TROS: 19.02 (8) Foeter: de geschie denis van de popmuziek. Deel 7: ClUf Richard en The Shadows. 20.02 Perry Maat's soul-top-10. 21.02 Sesjun: Jazz Sesamstrasse. tuaJitelten, informatie en kommentaar. 8.10 (8) Tussen thee en koffie. 9.03 (S) De muzikale fruitmand, verzoekpla tenprogramma van en voor zieken. TROS: 10.03 Pep op drie. 1152 Drie draalt op verzoek. NCRV. 12.03 (B) Drie de middag: Bij Barend. 13.03 Pop-Kontakt I: Het Frits Spits Ver- tlg de nationale hitparade. DUITSE TV Duitsland I 10.00 (K Journaal. 10.06 (K) Ak- tualitelten en muz. 10.25 (K) Sociale werkelijkheid. 17.66-18.00 (K) Jour naal. (Regionaal programma: NDR: 9.30-10.00 (K) Sesamstrasse, 18.00 (K) Reportage. 1850 (K) Aktuallteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Nordschau-magazin. 19.26 (K) Unter einem Dach, serie. 19.50 (Z/W) Pro grammaoverzicht. WDR: 8.05-8.35 (K) Tussen de krantekoppen. 950-10.00 K religion: z-Slr: jazzy nightcap. i gospelmuslc Frleden, TV-serle. 18.40 (K) Aktua- llteiten. 1950 (K) Krteg und Frle den. vervolg). 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (K) Economisch ma gazine. 21.00 (K) Elnsatz ln Man hattan. misdaadfilm 21.40 (K) Kul- magazine. 2250-22.50 (K) Jour- 5.90-7.00 (8) Matinata: muziek vroege ochtend. VRIJDAG 10 JANUARI KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het leven de woord. 7.07 (S) Bad Inerteklae- k- (7 Over (.36 Gymnastiek 8.45 De wonderlijke letter M. een' pro gramma voor het Hollandse Huishouden 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Aubade: 17.00 (K) Journaal. 17.10 (K) Te- kenfllmverhalen. 17.40 (K) Aktualltei ten en muziek. 18.20 <K) Der Bas tion. 18.50 (K) Malnzelmannchen. 19.00 (K) Journaal. 19.30 (K) Mütter, zeven verhalen. 20.40 (K) Liederen van vroeger. 21.00 (K) Journaal. 21.16 (K) delingen. 12.90 Nieuws en 12.41 Écho. 14.00 Lieven en leven, serie iritzen- dIneen over mensen op weg naar een toekomst. 14.15 Schoolradio. 14.45 (8) Interlokaal op vrijdag. (1550 Nieuws). 17.00 Zonder grenzen: rubriek over missie en zending. 17.10 (8) De huts- geklutste kinderspelen. 17L30 Nieuws. 17.32 Echo magazine. Hilversum II AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 750 (8) Dag met een gaatje. (8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal 23 00 fKl Q 'ïrt T-Lo r.wv,rtomonl O I^A f°JUU -IAJ Nederland I TELEAC: 18.16 Sportlelriing. NOS: i De Groenteman). 9.00 De Neder- Waterstanden. 9.40 (S) Toerismo: toeristische informatie. AVRO: 10.00 (S) Voor de kleuters. 10.10 (8 en M) Arbeidsvitaminen: populair verzoekpla- tenprogramma. (1100 Nieuws. 11.08- 11.05 Radiojournaal). 11.30 (3) Knip perlicht: verk eersmagazine. 1155 Beursberichten. 12.00 (S) De platen Tommy Oooper Show. 19.50 (K) Si de Minister-president. IKOR: Schweitzer 100 NOS: 18.46-18.50 (K) Paulus de boa. kabouter. 18.55 (K) Journaal. AVRO: AVRO's Toppop presenteert de keuze k Willem Srtetman: klassieke naai het Jaar. 21.55 (K) Kung de. 22.45 (K) Tele vizier Ma gazine. NOS: 2850-23.86 (K) Jour-

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 5