Uwilt het ook eens van een ander horen? hM -ë Nu goedkoper dan ooit! valhelm hoofdzaak ©miMnnnK! smtyjHK Dagbladreclame is niel Ie vervangen ,„EM OOK OP ZATERDAG dekbedden HEMA vrijdag voordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdag voordeel vrijdag voordeel Steeds meer mensen ont dekken het voordeel van slapen onder een dekbed. Heerlijk licht van gewicht, daarvoor zorgt de syntheti sche vulling, dus non-aller gisch - lekker warm en wasbaar. Een genot om on der te slapen. Nu 2 dagen lang slechts 2 pers. 200 x200 cm 149.- Fonduebord Prima kwaliteit aar dewerk. Kleuren: bruin/geel en groen. Een onmisbaar on derdeel bij uw vlees- of kaasfondue. Per stuk Korselet of pantyiet Goed korrigerend rr ritssluiting en extra versterking aan de heupen. Vormhou- dende kanten cups. Wit- en huidkleur. Korselet: A-B-C cup 80 t/m 95 Pantyiet: A-B cup 80 t/m 95 35 Letterbak Een getrouwe kopie van de originele. Formaat 52 x 35 cm. 36 Vakjes verkrijg baar in blank en bruin gebeitst. 2 Ophangmogelijk- heden. Vendomatic wasemkap Afm. 60 cm breed, 13 cm hoog en 50.5 cm diep. Verlichting 2x40 Watt gloeilam pen. Uitvoering: wit. 2 Snelheden. Kema- Keur. Eenzaam lage prijs Tafelkontaktdoos 5 meter verlengsnoer Een viervoudige kontaktdoos - in wit of oranje. Kema ge keurd. Kontaktdoos met stekkeren 150 cm verlengsnoer 6.75 5 mtr. verleng snoer met stekker kontra-stekkerit Tt Vendex braadpannen Slagroomsyphon In enkele minuten hebt u van Itr. room meer dan V? Itr. slagroom. Heerlijk een kopje koffie, ge bak, enz, garneren. Met volledige goed keuring 5 bijp. cap sules 2.50 Syphon 26.9! Verfborstelset Bakje met doseerrol, kleine borstel voor glans- en zijdeglans- verf, middelgr. bor stel voor b.v. deuren en grote borstel met stokhouder voor muren en plafonds. De komplete 44 set slechts ll.7« stalen braadpan met roestvrij stalen rand aan pan en deksel. Kleur: zwart. 28 cm 016.50 24 cm 0 135x200 Geen reisburo van Vroom Dreesmann in uw buurt? De afdeling klanten service van uw warpnhuis kan u verder helpen. Uniek! Bij boeking ontvangt u een gratis mini-pocket vol interessante tips over uw vakantiebestemming. Da's nóg méér service van het reisburo van Vroom Dreesmann! Belangrijk bericht vooralle Nederlanders die straks weer hun kostbare centen gaan uitgeven aan een vakantie. Het Vergelijkend Vakantie-Onderzoek van Vroom Dreesmann: wat u anders pas achteraf kunt weten, vertellen wij u van tevoren! U wilt op vakantie naar het Middellandse Zee-gebied? Gaat u dan eerst fijn bladeren in al die reisgidsen. Kies de vakantie die u het fijnste lijkt. En kom dan naar het reisburo van Vroom Dreesmann om die badplaats, dat hotel of appartement op te zoeken in het Vakantie Handboek. Dan weet u precies wat u kunt verwachten. Het gaat per slot van uw welverdiende vakantie. Vroom Dreesmann werkt met een 50-ta! touroperators, die allemaal aangesloten zijn bij de ANVR. Dat is voor u een waarborg voor betrouwbaarheid en kwaliteit. U kunt er dus rustig van uit gaan dat deze tour operators volstrekt bonafide zijn. Maar touroperators zijn gespecialiseerd in het verzamelen van vliegtuigstoelen, hotelbedden en appartementen. Dat doen ze met de grootste zorg, natuurlijk. Maar het ontbreekt hun aan tijd om al die hotels en appartementen nauwkeurig te checken op een aantal punten die voor u van het grootste belang kunnen zijn. Hun reisgidsen bevatten vaak dan ook slechts de meest essentiële Een reisburo heeft tot taak de klant uit de veelheid van aanbiedingen de voor hem meest geschikte vakantie te adviseren. Gebaseerd op de prijs, maar ook op de persoonlijke wensen van de klant. Het reis buro van Vroom Dreesmann vindt dat een goed advies niet uit een boekje kan komen of van horen zeggen. Maar dat een goed advies alleen maar kan worden gegeven uit eigen ervaring. Daarom zijn de reisadviseurs van Vroom Dreesmann persoonlijk gaan kijken in al die badplaatsen, in al die hotels en al die lawaai-overlast van dien. Hoe de keuken is. De service. En nog véél en véél meer. Kortom, al die kleine dingen die een vakantie goed of slecht kunnen maken. Dat doet Vroom Dreesmann voor u. Een enorm stuk zekerheid dat u zoveel mogelijk vakantieplezier krijgt voor uw geld. Want de reisadviseurs van Vroom Dreesmann kunnen het weten. Ze zijn er zelf geweest. Bijvoorbeeld: hoe ver lopen het is van hotel of appartement naar het strand. Of er een kinderbadje is. Of babysits aanwezig zijn. Of er liften zijn. Hoe de appartementen of kamers ingericht zijn. Of er niet op drie (voor de jeugd van 2-13 jaar) Meer dan 500 goedgekeurde modellen Hooigracht 51Leiden, tel. 22026 Geruite tuinbroek. Mt. 80-110 13.75 nü 12.- Brushed denim jeans. Mt. 116-164,15.75/17.75 alle maten nü 10" Ribless corduroy jeans. Mt 98-110 15.75 nü 12.- Geruite pantalon. Mt. 80-110 13.75 nü ÏO.- Ribless corduroy jeans. Mt. 116-164,17.75/19.75 alle maten nü 15.- Velvetine jeans. Mt. 80-110 16.- nü 12"

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 16