Ontdek de trein met de feestdagen. Ontdekookde trein, We reizen wat af tegen 't eind van het jaar. Familie bezoeken. Kerst dineetjes in de stad. Dagje met de kinderen ergens heen. In veel gevallen nemen we daarvoor de auto. Soms terecht Maar ook heel vaak zou u beter de trein kunnen ontdekken. Ontdek de snippertrips Er zijn liefst 16 van die dagtochtjes. O.a. naar Maastricht, Artis, Evoluon, Antwerpen etc. De prijzen zijn vriendelijk. Terwijl toch alles is inbegrepen. Soms zelfs een eenvoudige maaltijd. Ontdek het avondretour Een voordelige manier van reizen op uw avondje uit Een avondretourtje kost een enkeltje plus een kwartje. Na zessen. Ontdek de gezinskaart Kost f 50,- per jaar. Pa of ma betalen dan voor twee, de kinderen ,t/m 19 jaar gaanallemaai gratis mee.. Bovendien krijgt u een dag vrij reizen. Neem die bijvoorbeeld met de Kerst op. En reis een flink stuk. Dan heeft u de gezinskaart nog in '74 terugverdiend. Ontdek het weekendretour 's Zaterdags heen, 's zondags terug voor de prijs van een dagretour plus een gulden. Op de valreep van'74 kunt u er ook buiten 't weekend van profiteren. Als u op 25,26,27 of 28 dec. een weekendretourtje koopt mag u er op een dag naar keuze t/m 29 dec. op terug. Overigens geldt op de oudejaarsdag heen en nieuwjaarsdag terug, ook als weekendretour. Ontdek het 8-daags abonnement U bent van plan veel te reizen met de feestdagen? Een 8-daags kriskras abonnement kost f 52,-. Daarvoor mag u 8 aaneengesloten dagen onbeperkt .leizem Kinderen van 4 t/m 9 hall geld Bovendien reizen volwassenen voor half geld op de interlokale bus. Ontdek de meermanskaart Als u met meer sportliefhebbers tegelijk naar bijvoorbeeld een kersttoernooi gaat Voor 2,3,4,5 of 6 man kost de meermanskaart resp. f 40,-, f 45,-, f 50,-, f 55,- en f 60,-. In 't laatste geval dus een tientje de man. U mag dan met z'n allen een dag zover en zoveel reizen als u wilt. Tussen 23 dec. en nieuwjaarsdag is de meermanskaart ook vóór 9 uur geldig. Met uitzondering van 30 en 31 dec. Al met al voldoende redenen om nog vóór 1975 de trein te ontdekken. Doet u 't echter wel vóór 21.00 uur op oudejaarsdag. Want daarna rijden de treinen niet meer. Rest ons nog u plezierige dagen te wensen. Al of niet in de trein. 9

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 12