Den Haag chaotisch fffWilül MAUI KB3H WBBBM EEBB9 PHILIDOR ZAKT ONDANKS TE VERWACHTEN ZEGE De Spartaan superieur aan kampioen Herkules Zijl/LGB geeft 4-2 voorsprong nog uit handen BARRY HUGHES: "DRIE KERSTCADEAUTJES" MAANDAG 16 DECEMBER 1974 SPORT SPORT PAGINA 13 LEIDEN Hoewel het eerste schaakteam van Phllidor Leiden zo goed als zeker gaat winnen van het bepaald niet zwakke Utrecht (de stand is 3%-3%) heeft de Leldse ploeg in de hoofdklasse toch één plaats moe ben prijsgeven. Philidor/Leeu- warden, dat hekkesluiter Moer- wijk met maar liefst 9-1 onder de voet liep, beschikt namelijk over meer bordpunten dan de Leide- naars, die daardoor zakten van de tweede naar de derde plaats. Eerste bordspeler Ad v. d. Berg van Phllidor sleepte met wit te gen Hans Bouwmeester remise uit het vuur. Toen hij zijn ope- nings-voordeeltje dreigde te ver liezen, forceerde Ad fraai remise. Ook Van Reek (kleurloos) en Van Maaren (degelijk) zorgden voor een half punt. Bakker vloer de Verhoflt met 'n virtuoos rond springende cavalerie en KeeS Berg won zijn partij met een leuk schijnoffer. Daartegenover staan nederlagen van Joop Piket, wiens openingsexperiment niet slaagde en van De Graaff, die vrijwel kansloos was. De overige partijen W.erden afgebroken. Wesberveld staat met toren, loper en drie pionnen tegen een dame op winst. Theo Piket heeft minstens re mise. Van der Meer hield een paardedndspel met een pion méér over. LSG had tegen Spangen eindelijk dat beetje geluk, dat in de vorige ronden ontbrak. De Leidenaars namen een beslissen de 3%-5 voorsprong, maar ble ven voorlaatste, omdat ook de andere staartploegen zich behoor lijk roerden. Eerste bordspeler Smout maakte voor LSB snel re mise, waarna Ada van der Gies- sen LSG op achterstand zette. Wlchers kaapte in tijdnood de dame van ex-LSG-speler Kuij- pers, waarna Tolenaar toen ook maar zijn dame weggaf: 2%-l%. Qssewaarde bleek het Spaans op zijn duimpje te kennen (2y2- 2%). Hörchner werd geheel over speeld en verloor een toren. Hij speelde door en gaf zowaar nog mat. Baart stelde de zege van LSG definitief veilig door in tijd nood toe te staan. De Visser gaf in de slotfase zijn partij weg (3*6-5%). Mieremet brak zijn to reneindspel nog wel af, maar hij had net zo goed kunnen opgeven. Philidor/Le iden-2 behield in klasse II B zijn prachtige titel- kansen door concurrent Utrecht II met 3%-5% te verslaan. In deze match wonnen twee Nederlandse kampioenen. Aan het eerste bord overrompelde lands kampioene Alexandra van der Mije Phiïidor-speler Van Loon Jeugdkampioen John van der Wiel moest eerst een gevaarlijke aanval afslaan, voordat hij defini tief aan het woord kwam. De enige hangpartiJ garandeert de Leide naars minstens remise. Het Witte Paard behield zijn matchpunt voorsprong op Philidor, maar ont moet alle concurrenten nog, ter wijl Philidor alleen nog met zwakkere taems moet afrekenen. Voorschoten I miste in klasse II C de kans van de dag om leider DSC. dat een flink pak slaag van Oversohie kreeg, te passeren. Te gen hekkesluiter Moerwijk II kwa men de Voorschotenaren niet ver der dan een schamel gelijkspel (55). Voorschoten kwam zelfs met 5—3 achter, maar gelukkig Sluiter (fraai torenoffer) Wise (diepe combinatie) hun partijen. De spanning Is nu te snijden, want DSC, Voorschoten en Den Haag, dat Philidor III klopte, staan precies gelijk op de eerste plaats. Philidor III kon Den Haag tot 3%3% bijbenen. Toen echter sloeg het noodlot toe. Van Selms en Freeke sloopten zelf hun goede stellingen, terwijl Seller, die bijna een uur in tijd voorkwam omdat zijn opponent te laat was, zowaar de tijd overschreed! De persoonlijke resultaten van de „Leldse" teams zijn: Bouwmeester (Utrecht I) A. v. d. Berg (Philidor I) Ver holt Bakker 0—1; Carfier J. Piket 1—0; Sdhoute Van Maaren Van Oosten De Graaff 1—0; M. v. d. Linde Weöterveld x—x; Etimans Van Reek J. v. d. PCI K. v. d. Meer x—x; Kieboom Berg 0—1; Spanjaard Th. Pi ket x—x. A. v. d. Weij (Spangen I) Smout (LSG I) Kuijpers Wichers 0—1; Stam Ko- nings 01; Vlagsma Baart 0—1; Sao Tolenaar 1—0; Van Oosterhout De Visser 1—0; BoHeman Hörchner 0—1; Ada v. d. Giessen Bakker 10; Van Rongen Mieremet x—x; Leo pold Ossewaarde 0—1. Mevr. A. v. d. Mije (Utrecht II) Van Loon (Philidor II) 10; Duistermaat Van Haideren 1—0; Boomgaardt Den Broe der J. v. d. Tuuk J. v. d. Wiel 0—1; Olof Van Steen- wijk 0—1; De Haan Smit Den Hartoog Barkema x—x; Stegeman Kohlbeck 0—1; Westerhof C. v. d. Bosch 0—1; Van Hal Wisse Grondijs (Moerwijk II) Wou ters (Voorschoten I) 1—0; Koo- revaar Boagers 0—1; Hofland Van Schalk 1—0; Staats Wise 0—1; Arnoldus Houwe- iing 1—0; Van Beinum Thieme De Vreede Sluiter 0—1; Stakenburg Smit Neu- taboom Schuckink Kool 0—1; Wasmus Thierry 1—0. Hoorweg (Den Haag I) PoJs (Philidor m) 0—1; Oosterhout Seller 1—0; Van Saniten Piajcin ViWiEemsen Van SeCims 1—0; Vellekoop Barendse Okfcer Jongsma 1—0; Mode- naar Hendrilksen 01; Kemme Ketting 1—0; Gosschaiïik Freeke 1—0: Eering Gerritsen Doetinchem Onmachtig en chaotisch FC Den Haag bleek niet in staat de in de 22ste minuut oin staat de in de 22-ste minuut opgelopen achterstand door een onbenullige handsbal van Hans Bres, een metertje binnen het strafschopgebied, goed te maken en verloor alleen daarom al volkomen verdiend. „Het is niet mijn stijl om een oordeel te vellen over de tengenstander en zeker niet nu het FC Den Haag is", zei Evert Teunissen kort-af en vervolgde zijn serie pluspunten, die hij aan de zijde van De Garafschap had ontdekt. Teunissen zou geen woord onwaar heid hebben gesproken, als hij had beweerd, dat FC Den Haag na" die 6trafschop in elkaar stortte, veel te gejaagd de gelijkmaker wilde forceren en ieder geval geen schim was van de formatie die AZ'67 vorige week zo stevig in de tang hield. Boskov: „Natuurlijk hebben we 6lecht gespeeld, daar hoeven we niet over te discussieren. Maar als Ling en Van Leeuwen voor rust en Perazic en Van Leeuwen erna een van die goede kansen benut, komt De Graafschap nooit meer terug". Er viel weinig tegen in te brengen, maar slechts vier mogelijkheden tegen een waarlijk niet best en simpel voetballend De Graafschap is nu niet bepaald om over naar huis te schrijven. Omdat Aad Kila het Doetinchemse brein Guus Hiddink overtuigend aftroefde, Hazelhekke Protest tegen „Spaanse" buitenlander MADRID Real Sociedad heeft zondag officieel geprotesteerd, tegen het meespelen van Rober to Martinez in de wedstrijd: Real Madrid—Real Sociedad die In een gelijkspel (1—1) eindig de. Het bestuur van Real Socie dad is in het bezit van een nota riële verklaring, waarin staat te lezen dat de Argentijnse ge- boorteacte van Martinez een vervalsing is. In Spanje mogen per vereniging slechts twee bui tenlanders spelen in het ge val van Real Madrid zijn dat Gunter Netzer en Paul Breitner. Maar Martinez en tientallen an dere In Zuddamerika geboren spelers worden als Spanjaarden beschouwd, als bewezen kan worden dat him voorouders in Spanje zijn geboren. Er gaan geruchten dat er in vele geval len met de geboortebewijzen is geknoeid. Het protest van Real Sociedad, dat woensdag door de Spaanse voetbalbond zal worden behan deld, kan internationale reper cussies hebben. Martinez is na melijk ook vaste keus voor het 'paanse nationale elftal en speelde in de wedstrijden voor 't Europees kampioenschap tegen Denemarken en Schotland. Als men hem niet als Spanjaard er kent, zou dat betekenen dat Spanje automatisch uit het Europees kampioenschap zou worden verwijderd. en Sietze Veen (die samen negen van de twaalf tfeffers van De Graafschap voor hun rekening namen) wegens vormverlies waren gepasseerd, bleef er voor de Achter-hoekers maar een manier van aanvallen over, gokken op de debutant Carry Steinvoort, een 20-Jarig talent, dat dit seizoen is overgekomen van zaterdag vierde klasser Wilhemina uit Zutphen. FC Den Haag had die simpele strijdwijze erg snel doorzien, was verdedigend oppermachtig en kreeg na ruim tien minuten offensief Steeds meer mogelijkheden. Voor een groot deel de verdienste van Tscheu-la Ling, die voor de eerste keer ook in een uitwedstrijd schitterde. In de 17-de minuut liep Ling al voor de derde keer directe tegenstander Henk Over goor erg gemakkelijk voorbij, maar Henk van Leeuwen schrok van de hem geboden kans en raakte de bal maar half. Eerlijk Vijf minuten later liep FC Den Haag met gebogen hoofden. Hans Bres kopte juist binnen zijn eigen strafschopgebied onder de bal door, die vervolgens zijn mee omhoog gegane hand raakte „Eerlijk ik sloeg er zelfe niet naar" en Ton Thie werd voor de eerste keer dit seizoen vanaf elf meter geklopt door uitgerekend Gerrie de Jonge. De blonde vinnige spits van De Graafschap speelt wekelijks erg goed, maar mist de meest eenvoudi ge kansen en beweerde al voor de wedstrijd er nu eindelijk een te zullen inschoppen. Hans Bres keerde in de tweede helft niet terug. Boskov: „Niet voor die handsbal, want iedereen mag een fout maken. Maar hij wilde die fout te snel goed maken en was daardoor een van de spelers, die het overleg uit de acties haalde". Hans Bres nuchter: „En daar had de trainer wel gelijk in. Het is een soort logische reactie". Bres dus af en Martin Jol maakte na anderhalf duel zijn rentree. „Het is wel goed Het lag zeker niet aan Jol, maar de lijn Weef zoek bij FC Den Haag en daarom greep Boskov afl in de dertiende minuut na een tweede wissel. Leo de Caluwe werd opnieuw het slachtoffer, want Rob Ouwe hand versoheen op rechts, Van Vliet werd voorstopper en Korevaar schoof naar de linksachterplaats. „En dat maakte het uitverdedigen van FC Den Haag nog onrustiger", zo vergunde Teunissen zich toch nog een beetje kritiek op zijn vroegere club. Toch kwam na een kwartier een goede kans voor de Hagenaars. Zwaar aangepakte Ling kreeg van Beukman de voordeelregel en bracht Perazic in de tweede helft veel aanvallender v in uitstekende positie, maar deze knalde in het zijnet. Enige fout Aan de counters, bijna allemaal via Gerrie de Jonge, hield De Graaf schap, bij wie Hazelhekke het laatste kwartier mocht meedoen, maar liefst zeven hoekschoppen over. En toch bleef FC Den Haag veel sterker met de allerbeste mogen ikheid acht minuten voor tijd voor Van Leeuwen. Typerend: Na de enige fout van centrale verdediger Roel Zaaijer, na een vrije schop van Mansveld schoot Henk helemaal vrij een metertje naast. LEIDEN De gewichthef fers van De Spartaan hebben in hun clublokaal aan de Groenesteeg wel heel duidelijk revanche geno men voor de nederlaag, die zij in de vorige competitie hebben gele den tegen Herkules uit Dordrecht. Voor ongeveer 200 toeschouwers, versloegen de Leidienaars zater dag de huidige landskampioen met 886 kg tegen 838 kg. In de wes telijke competitie heeft De Spar taan daardoor twee punten voor sprong genomen op Herkules. Met nog vier wedstrijden voor de boeg, Olympia Utrecht thuis, Simp son KDO thuis, Sneek uit en Her kules uit ligt een nieuw kam pioenschap dan ook voor de Leld se ploeg voor het grijpen. Behaalt De Spartaan inderdaad de titel, dan zal het met de kampioen van het zuiden (hoogstwaarschijn lijk Simpelveld) moeten gaan strijden om de landstitel. Dik van t Riet (foto), die zater dag twee persoonlijke records ver beterde, verwacht in ieder geval dat zijn team de titel van 't wes ten zal paikken: "Als de ploeg zo blijft draaien zie ik het wel zit ten". Tot persoonlijke records, kwam ook Herman Filippo, die tijdens de vorige confrontatie tus sen De Spartaan en Herkules ge blesseerd raakte, waardoor De Spartaan zo ongelukkig verloor. Ditmaal was hij uitstekend op dreef en kwam hij tot een nieuw stoot- en totaalrecordrespectie velijk 140 en 250 kilo. Voor Van 't Riet waren die cijfers: 160 en 280. De derde Spartaan, die per soonlijke records verbeterde was Arie Swagens; een trekrecord van 92.5 kilo en een totaalrecord van 212.5 kilo. Dat de overwinning zo groot uitviel het verschil be droeg maar liefst 48 kilo— is niet alleen toe te schrijven aan de goe de vorm, waarin De Spartaan mo menteel verkeert, maar zeker ook aan het feit dat Herkules een in valler moest opstellen: Van Buf felen werd vervangen door Knoop. Van t Riet: 'De doorslag heeft dat niet gegeven. De overwinning voor ons stond van tevoren al min of meer vast. De totalen kun Je immers vrij aardig vaststellen. LKV De Spartaan: Arie Swo- gers 92.5 kg (trekken)—120 kg (stoten) 212.5 kg (totaal)Mat Anneeze 92.5—122.5—215; Theo Sanders 105140—245Herman Filippo 110—140—250; Dok van t Riet 120—160—280. Herkules Dordrecht: E. van Söhsten 85—110—195; A. van Söhsten 90—120—210; E. G. Knoop 80—105—185; A. Baan 97,5— 122.5—220; A. den Otter 120—160 —280. DELFT De "replay" van de wedstrijd DZV-De Zijl/LGB is in een 4—4 gelijkspel geëindigd. De Leide naars zullen dus geen spijt hebben van het protest dat verleden week na het met 43 verloren duel tegen deze Delftse tegenstander werd inge diend. Toch kunnn de rood-witten ook nu nog niet helemaal tevreden zijn, omdat zij, na met een 4—2 voor sprong het laatste kwart in te zijn gegaan, him tegenstanders In een rommelige slotfase toch nog langszij lieten komen. De Zijl/LGB had nu veel meer vat op het spel van DZV dan vorige week. Door een consequente mandek king dwongen de Leidenaren him tegenstanders tot onnauwkeurig plaatsen, waardoor zij niet de kans kregen hun normale rustige spel te spelen. In de aanval wilde het ech ter bij de ploeg van Henny Hensing en Harrie Vriend niet zo erg lukken. Alleen in het eerste speldeel werd er voor het Delftse goal goed bewogen en vooral door het gebrek aan snel heid van DZV-routinier Leenards ont stonden er enkele fraaie kansen. In het vervolg van de wedstrijd was er echter van een goede aanvalsop bouw weinig sprake meer. Laat in het eerste part nam De Zijl LGB de leiding door Albert Spijker die zijn verdediger Leenards te vlug af was en op knappe wijze raak Lisse komt niet verder dan 0-0 tegen zwak GSV LISSE Ondanks aanvallend spel is Sportclub Lisse er tegen GSV niet in geslaagd meer te be halen dan een doelpuntenloos ge lijkspel. Dat de Lissenaren niet verder kwamen dan 0—0 wijt elf talbegeleider Frans van Gerven aan het optreden van scheidsrech ter Van Tol ,die de wedstrijd niet aan kon. Van Tol keurde in de tweede helft tot veler verbazing 'n doelpunt van Lisse af. Na afloop wist hij zioh nog maar vaag te herinne ren waarom, het antwoord bleet tussen aanvallen van de keeper en buitenspel "hangen". Lisse speelde met Jan Kees Koot in het doel in plaats van Zonneveld Druk heeft Koot het niet gehad om dat Lisse steeds in de aanval was. GSV counterde overigens zo nu en dan zeker niet ongevaarlijk. In de tiende minuut schoot Lisse-speler SJef van Ruiten de bal In het doel, maar Van Tol keurde de treffer te recht wegens buiten spel af. Lisse bleef de gehele eerste helft de be tere ploeg, zonder dit in de score tot uitdrukking te brengen. Na een kwartier spelen in de tweede helft keerde de GSV-keeper de bal na 'n voorzet van Lisse foutief en kon Wim van Beek makkelijk insohie- ten. Van Tol zag echter reden het doelpunt af te keuren tot grote woede van Lisse. Het spel werd daarna wat agressiever, maar doelpunten vielen er niet. Harry van der Zwet kreeg vijf minuten voor tijd nog de beste kans, hij verspeelde deze echter door voor een leeg doel over té schieten, waarmee de stand bleef zoals hij negentig minuten daar voor ook was: 0—0. schoot. De gastheren leken daar niet veel tegenover te kunnen scellen, maar in de laatste seconde van het eerste speldeel werd het toch 1—1, door een mooi midvoor-doelpunt van Dolf Vissoher. In de tweede periode bracht Frits Welling in een man- meer situatie zijn ploeg aan de lei ding, maar het werd weer gelijk door Hans Aalberts, die een strafworp benutte: 2—2. In de tweede helft van de wedstrijd probeerden de Delf tenoren vaker Hans Aalberts in stelling te bren gen. Dat bracht hen niet direct suc ces, omdat de Zijl/LGB ploeg nu wat meer pp eigen helft terugkwam en de DZV-spelers met de hun geboden ruimte geen raad wisten. Bij een nu merieke meerderheid zorgde Ton van der Boscih voor 2—3 en toen Pim van der Bosch met een afstandscnot succes had (24). zag het er naar uit, dat ditmaal de Leidse ploeg de volle winst zou behalen. In het laat ste kwart bleef het lange tijd 24 ook al ontstonden er enige panieksitua ties voor het doel van Theo Uitten- hout toen Rob Schouten een strafmi- nuut uitzat. Maar de Zijl/LGB spe lers slaagden er niet in de bal in be zit te houden, doordat ze te weinig rekening hielden met de stijl van flui ten van de niet briljant, maar wel consequent leidende scheidsrechter: Goose en de kwaliteiten van DZV- verdedigers Bart Selbeeck en Bram Leenards, die nu uitstekend inge speeld raakten. Twee minuten voor 't einde bracht Bart Selbeeck de span- ning terug door van grote afstand, raak te schieten (34). Toen even later Albert Spijker voor een mi nuut naar de kant moest, werd het bijzonder spannend. DZV slaagde er aanvankelijk niet in te scoren, maar uiteindelijk bracht Hans Aal berts uit een strafworp de stand toch in evenwicht: 44. SJAAK DE GRAAF Haarlem - De kansen waren, uiteindelijk, niet te tellen. Het aantal chaotische momenten in Sparta's verdedigingszone was legio, het aantal hoekschoppen dat door Haarlem werd geforceerd of door Sparta werd weggegeven, groot: veertien. Maar toch... toch was het Juist Sparta, dat eigenlijk op vrij Bimpele wijze een vrij royale overwinning (1—3) behaalde. Spar ta's Leo Steegman: "Voor een ploeg die tegen degradatie moet strijden viel Haarlem me honderd procent mee Het speelt echt niet slecht. Het had echter alleen het ongeluk nogal wat elements ire fouten te maken." Dat mocht wei worden gezegd. Zowel aan het eerste als derde doelpunt gingen ernstige persoonlij ke fouten (eerst van ausputzer Piet van der Berg, de andere van doelman Poldervaart) vooraf. En ook het tweede, hoe fraai overigens ook ingekopt door de uitstekend spelende Hans Venneker, het was niet geheel van 4 vreemde smetten vrij. "Drie blunders, drie goals", aldus Haarlem-trainer Barry Hughes. "Drie kerstcadeautjes voor Steegman". Hoe enthousiast Haarlem er ook tegenaan ging, en hoe sneu wellicht ook het verloop voor Haarlem mocht worden genoemd, het zou onjuist zijn hieruit te concluderen d»t Sparta d' onverdiende winnaar zou zijn. Dat was het namelijk niet. Je moet die fouten Immers dan eerst nog maar eens afstraffen. Sparta deed het, bekwaam en koelbloedig. Steegman: "Je moet natuurlijk niet vergeten dat, als Je dacht nu wordt het benauwd, de bal het volgende moment weer pats bij Skipper lag". Met andere woorden: de weliswaar niet talrijke counters waren beslist niet ongevaarlijk. Dat was de situatie niet in die zeventiende minuut. Van der Berg had min of meer het rijk alleen om te kunnen opruimen. Hij liet echter de bal op zeer knullige wijze voor zich wegstuiten, gleed bovendien uit. Venneker profiteerde snel, diende eerst nog Wentink te omspelen en schoof toen door naar Skipper: 01. Een geestelijke optater voor Haar lem, dat het er echter niet bij liet liggen. Er kwamen opnieuw vele kansen. Voor een leuk draaiende André Wetzel, voor Jerzy Sadek, voor de tegenvallende Cor Pot. Maar ze zagen er geen been in. Acht minuten voor rust weer een dreun. Walbeek zond de bal uit een vrije schop richting centrum. Er stonden een heleboel spelers, maar niemand bij Venneker. Het manneke zweefde naar de bal en kopte magnifiek in: 02. En alsof dat atyemaal nog niet genoeg was, ging twee minuten later Poldervaart op ontstellende wijze in de fout. Hij had de bal klem na een vrije schop van Skipper, maar liet 'm twee seconden later weer k». Cees van de Munnik, vervanger van de met een spierscheurinkje tobbende Arie van Staveren, hakte de bal inventief over de lijn, 03. Men moet respect hebben voor de wijze waarop Haarlem ook na de rust nog weer terug kwam. Hughes: "Niemand had echt gefaald. Daarom ook heb ik er niemand uitgehaald. Zelfs toen, in die rust en bij zo'n achterstand, was niemand kapot. Was er hoop". Die gestalte kreeg halverwege, toen middenvelder Van der Aar de bal boog naar Hoeben zond. Via de binnenkant van de paal sloeg hij dan eindelijk achter Doesburg, die voordien al menig maal Haarlem van scoren had afgehouden. Hoebens kopbal was echter onhoudbaar: 1—3. De verwachting dat Haarlem nog voor een stunt zou zorgen, werd tenslotte niet bewaarheid. Naarmate de tijd verstreek nam het geloof af en Sparta, met Jan van der Veen als linkerverdediger voor Meutstege, speelde zioh zo geroutineerd naar het einde dat zelfs de mogelijkheid op een vierde treffer er nog wel ig zat. Dat zou te veel van het goede zijn geweest. KOERSEN IN HILVERSUM Snorprijs 2440 m: 1. Miltiades J (J. van Dooyeweerd) 3.31.9 1.26.8; 2. Kclomac; 3. Keen Brewer Winn. 4 50 pi 2.10 7.10 6.70 fcopp 53.60 trio 3076.50. Waterrüetzangerprijs le afdeling 1600 m: 1. Jade (A. Suykerbuyk) 2.10.2 121.4; 2 Komtesse D; 3. Jasper, Winn 320 pl 1.80 2.70 5 50 kopp 17.50. Grote Karekietprijs le afdeling 2000 m: 1. Lazuur (W. Geer sen jr) 2 45 4 122.7; 2. Luitenant Dixy; 3. La Vic- totre. Winai 2.20 pl 1.10 1.40 1.60 kopp 6 30 trio 5220. Rietzaingerprijs 2920 m: 1. Mistrail Nora (M. v. d. Togt) 4.08.1 125.6; 2. Henry van Wendy; 3. Ideal Buiten- zorg. Winn 120 pl 1.10 1.80 kopp 320. Hilversums Winterkampioenschap 2440 m: 1. Henri Buitenzorg (J. Wa genaar) 3.18.5 1.21.4; 2. Kees Verkerk 3. Baülly II. Winn 2.90 pl 1.30 150 1.40 kopp 13.70 trio 141.80. Kleine Karekietprijs 2040 m: 1. La dy van Hovi (J. Soheffer) 254_L 1.252; 2. Mystery; 3. Kingly Boy. Winn 66.10 pl 7.80 1.40 2.00 kopp 5720. WIgenisyBj espr ijs 2040 m: 1. Idcoi Vredenhof (H. Pools) 2.509 123 0; 2. Kwiek van Agfa; 3. Hilma. Winn 87.10 pl 12.40 120 5.60 kopp 162 00 trio 10.074 40. Grote Karekietprijs 2e afdeling 200 m: 1. Locomotief (G. Onrust) 2.50.6 125 3; 2. Lotus Laguna; 3. Kad- ros Six Winn 4.40 pl 1.40 150 2 00 kopp 6.40. Waterrietzongerprijs 2e afdeling 1600 m: 1. Jaslo (A. Knijnenibu.-g) 2.122 122.9; 2. Lime du Bois: 3. Krone Buitenzorg. Winn 11.60 ptt 2.80 2.30 2.60 kopp 36.40 trio 418.10 Rivierzanger prijs 2000 m: 1 Misg Darted (H. Maring) 2.482 1 24.2 2. Musketier; 3. Mannequin Winn 220 pl 120 120 120 kopp 3.90. Totalisator-omzet f453.581.00.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 13