Televisiekijkers wacht week vol 'kerstfilms' rff \7l vandaag DE MEEST GUILE Winterjassen voor Indonesische musici I ...en gisteren 1 DUITSE TV TV morgen Liselore: goddelijk Geinspireerd concert van Sempre Crescendo DONDERDAG 12 DECEMBER 1974 Zeventien Indonesische musici die nog nooit buiten hun geboor teland zijn opgetreden kwamen gistermiddag op SchiphoHtan. Zij hebben de reis van Djakarta naar Nederland speciaal ondernomen om te musiceren op het Indone- sië-Festival dat vanavond, mot genavond en zaterdagavond in het Koninklijk Instituut voor de Tropen in Amsterdam wordt ge houden. Het genoemde instituut en de Ne derlandse Omroep Stichting hebben deze manifestatie georganiseerd. Zij delen de kosten van dit exclusieve be zoek uit Indonesië, inclusief de sta pel dikke jassen die gisteren op Schiphol klaarleg. De 'Dewan Ke- senian Jakarta", de Kunstraad van Djakarta, had laten weten dat'een van de voorwaarden om aan dit pro ject mee te werken een doelmatige winterkleding voor de musici was. Deze voor een deel zuiver professio nele musici die nu in Amsterdam ver blijven - met uitzondering van twee zangeressen een mannelijk gezel schap - zijn niet de eerste Indone siërs die in Nederland concerten ge ven. Grote gamelan-orkesten uit Java en Bali zijn internationaal al vrij bekend. Hiet gaat het echter om enkele voor het Westen totaal onbekende muziek genres. De zeventien musici zijn het totale aantal leden van 3 ensembles die afzonderlijk zuilen optreden. Er is een gambus-ensemble uit Riau (Z.O. Sumatra) dat functionele mu ziek speelt die voor allerlei ceremo nieën wordt gebruikt en ër zijn twee J'avaanse ensembles - een cianju- ran-ensemble uit West-Java en een olempürang-ensemble uit Midden- Java - die zioh aan authentieke ka mermuziek wijden. Deze groepen tre den vanavond en morgenavond op in het Tropeninstituut. Ook zal er za terdagavond iets van gedemonstreerd worden tijdens de grote slotmanifesta tie in de liohthal van het Tropenmu seum in de Linnaeussbraat, waar aan ook gamelanorkesten en dans groepen meewerkten. Het organiseren van dit Indonesië- FestivaJl is geïnspireerd door het gro te- succes (plusminus 1500 bezoekers) van het India Festival dat vorig jaar in het Instituut voor de Tropen werd gehouden. Hoogtepunten van de concerten worden meteen vanavond en morgenavond door de NOS-radio via Hilversum II uitgezonden (23.00- 23.55 uiur). Twee Indonesische zangeresjes en een bespeler van een strijk instrument onder een Hollandse kerstboom op Schiphol. Vijf miljoen Emil Jannings, Shirley Temple, John Wayne en Marilyn Monroe Nederlanders bleven kijken naar Geven voor Leven HILVERSUM Rond twee uur ln de nacht van vrijdag 29 op za terdag 30 november keken nog bij na vijf miljoen Nederlanders naar het NCRV-programma "Geven voor leven". Volgens de NCRV, die door de actae ook meer nieuwe leden mocht noteren, is het een unicum dat zoveel kijkers tot diep in de nacht een programma blijven vol gen. In de vroege uren van de zater dagochtend was de kijkdichtheid «log 48 procent met een constante waardering van gemiddeld 83. De ze waardering is ook uniek voor 'n tv-programma. Ruim de helft van de Nederland se bevolking van twaalf Jaar en ouder keek in het begin al naar de uitzending. Rond elf uur 's avonds liep de kijkdichtheid op tot 65 pro cent (1 procent is ongeveer 100.000 kijkers). z Wijziging van programma s Haagse Comedie Door ziekte van Nanni Vermeer tnoet de Haagse Comedie een aantal programma's in december wijzigen. Door het grote aantal voorstellingen in december en de voorbereiding van drie nieuwe stukken kon de rol van Nanni Vermeer in "Potverteren" aiet meer worden overgenomen en moet dit Labiche-blijspel verder ver vallen. Zondagmiddag 15 december zal er daarom geen voorstelling zijn in de Koninklijke Schouwburg. De abon nementhouders van de serie R kun nen nu zondagmiddag 22 december naar "Boven water, onder water" van Edward Albee. De voorstelling van dinsdag 17 december vervalt eveneens. De abonnementhouders van de serie J kunnen nu op maan dag 30 december "De Venetiaanse tweeling" zien. In de Koninklijke Schouwburg wordt nu op zondagavond 22 decem ber "Boven water, onder water" ge speeld, op donderdagavond 26 decem ber "Begeerte onder de olmen' 'en in het HOT komen van donderdag 12 december tot en met zaterdag 14 de cember de voorstellingen van "De stok" te vervallen'. De speelfilmliefhebbers kunnen tussen 22 december en 1 ja nuari, wanneer op grote schaal snipperdagen worden opgeno men om er een miniatuur-kerstvakantie uit te slepen, hun hart ophalen. Zowel de beide Nederlandse netten als de Belgische zender hebben een aantrekkelijk en gevarieerd menu opgesteld, dat films uit allerlei periodes brengt. Op zondag 22 december vertoont de volkomen slaagt, by de kerstboom. VARA in de vooravond een Vrijdagavond 27 december in de befaamde film uit „de stomme tijd", John Wayne-cyclus „Der letzte Mann" F. W. John Fords Western „The man who Murnau, die exact vijftig Jaar oud shot Liberty Valance" uit 1962. James is. Emil Jannings geeft daarin zijn Stewart is een jonge advocaat, die onvergetelijke creatie prat op gaat de spitsboef Liberty wuste hotelportier, die op zijn oude Valance (Lee Marvin) te hebben' dag naar v de toiletten wordt doodgeschoten; door deze helden- verbannen beroofd zijn daad heeft hij het tot gouverneur senator gebracht. In werkelijk heid heeft John Wayne het deze wil daar niet voor uit komen... Op zaterdagmiddag 28 december ^r™KaS.n"w^ dd M"**» waardigheid ook zijn priveleven in elkaar ziet sorteren. Die avond vertoont de Belgisch. TV „A Tree grows in Brooklyn", die gezinstragedie van Betty Smith, die in 1944 verfilmd met Dorothy McGuire Shirley Temple Marilyn Monroe oorspronkelijke VCIIUIIIU mco UWUUUJ 1V1LUUUC en PViirui," ui+ 1Q1Q James Dunn (een Oscar voor zijn roll als aan de drank verslaafde huisvader). Maar nu komt een r SE? Baker "lm ^rSH^ beeldbuis met Diane Baker, CMf een mu3ical mBakt€ Robert Robertson, James Olson en Nancy Donat apM,t de ,eraar met „Goodbye het boek James Hilton over de bewogen loopbaan van een leraar aan een Engesl college. Sam Wood regisseer- Malone. Op maandagmiddag 23 december (tijdens de kerstvakantie zijn er dagelijks Jeugduitzendingen in de middaguren) voor de jeugd, maar ongetwijfeld ook voor vele volwasse nen bij de TROS een Shirley steeds oudere grime; Greer Garson zijn vrouw, die bij een bombarde ment om het leven komt. Ook op maandag 30 en dinsdag 31 december speelfilms bij onze zuiderburen: eerst Sir Carol. Reeds befaamde thriller „The third Man" uit 1949 verdunner, vervolgens de filmmusi cal „The Student Prince" naar Sigmund Rombergs operette, die Richard Thorpe in 1954 maakte met „Vadertje Langbeen" herinnerende komedie van Irving Cummings speelt Shirley (toen zes jaar) een weesmeisje, dat met haar oudere ëtoukd pÏÏdSi en A^in ÊïyTh zusje bij een muzikale regent van J het weeshuis (John Boles in huis wordt genomen en daar als koppelaarster fungeert, MARILYN Op Nieuwjaarsdag vertoont de NOS Maandagavond op de Belgische TV het tweede „Bl"y Y'lde™ kostelijke musical „Half a J™» yfr ,"dh "lt 1995 T4 George Sidney uit T°™ Ewell als tijdelijke vak^ntie- 1 Newyorkse l Marilyn nr n wu Monroe met alle gevolgen van dien, met "al "zijn BeI6en brengen op hetzelfde ander MSd5tiP de filmmusical Billy Rose'? .Turn Vin" nif 1QCO wievt- T-v„., Sixpence" .w. 1967, een bewerking van H. G. Wells' fdId roman „Kipps". Tommy Steele speelt hierin een weesjongen aan het eind van de vorige eeuw liefdesperikelen, een gelardeerd met liedjes en dansen, Jumbo" uit 1962, met Doris Day, origineel van choreografie stePhen B0!"1 en Jimmy Durante fita valt m tweedelen onder regie van Charles Walters in een circus-avontuur rond een Jonge olifant. 18.00 (K) Journaal. (Regionaal pro gramma: NDR: 9.Q0-10.00 (K) Sesam- sfcr&sse. 18.00 (K) Kultureel magazine. 18.30 (K) Aktualiteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 <K) Nordschau- Magazin. 19.26 (K) Unter elnem Dach. tv-serie. 19.59 (Z/W) Programmaover zicht. WDR: 8.05-11.45 (K) Schoolte levisie. (9.30-10.00 (K) Sesamstrasse). '18.05 (K) Krieg und Frleden, tv-se- rLè. 18.40 (K) Actualiteiten. 19.20 (K) Krieg und Frieden."vervolg). 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (K) Diskussieprogramma. ,21.00 (K) Som- derdezernat K 1, Kerkhofballade. 22.00 (K) Kultureel magazine. 22.45 (K) Journaal, kommentaar en weerbericht. Duitsland II 17.00 (K) Journaal. 17.10 (K) Te- die zijn. De uiteen, want halverwege krijgt de arme wees een erfenis en als rijke Jongeman laat hij zijn Jeugdliefde in de steek voor een jonge vrouw uit „de betere kringen". De AVRO vertoont op de avond van de Eerste Kerstdag de toepasselijke filmkomedie „The Bishop's Wife" uit 1947, vervaardigd door Deanna Durbin-onitdekker Henry Koster (litz), die in 1935 in ons Kribbebijter" met Cor Ruys de Bree op zijn (Amerikaanse) bisschop Niven, zijn verwaarloosde Loretta Young. Hij heeft het stok met een lastige rijke dame in 234© (K) "Journaal zijn parochie en smeekt de hemel Nederland II om bijstand, waarop er prompt een engel neerstrijkt in de charmante bouter. 18.56 (K) Journaal. AVRO. land „De 16.05 (K) AVRO's Toppop presenteert „jen Louis de Nationale Hitparade. NOS: 20.00 hracht Dip (K> AVRO: 20.21 (K) De bracht. Die Mountiesshow. 21.10 (K) Kung Fu. David tv-serile. 22.00 (K) Televizier Maga- LEIDEN —Het Jaarlijkse bur gerijconcert van l)et Studenten Muziekgezelschap "Sempre Cres cendo" werd gisteravond gege ven in 'n goed bezette Hoogland se Kerk. Evenals de vorige keer had dirigent Bastiaan Blomhert een opvallend programma sa- mengeseld, waarbij de kwali teit niet leed onder de populari teit. Gespeeld werden de ouverture Genoveva en Schumann, het pia noconcert K. 453 van Mozart, de Oud-Nederlandse dansen van Röntgen en enige werkjes van Joh an Strauss (Sohn).. Voorop gesteld zij, dat Sempre is voort gegaan op de weg die 't met Bas tiaan Blomhert is ingeslagen. Dat wil zeggen, dat men ook nu de lamlendige lusteloosheid verre, achter zich liet, en het publiek liet genieten van een geïnspireerde, en vaalk opvallend genuanceerde musiceerkunst. Met name de strijkersgroep toonde een hechte homogeniteit, terwijl de intona tie over het algemeen zeer bevre digend was. De blazers leken me iets minder zeker van hun zaak te zijn, op de fluiten na, zodat een volgende keer hier iets harder aan getrokken mag worden. In Bastiaan Blomhert heeft Sem pre een dirigent getroffen, die weet wab hij wil en daartbijdn staat is, zijn bedoelingen te realiseren. Zijn interpretatie van de com posities was doorgaand overtui gend, zelfs die van Strauss: on danks de strakke directie klonk deze Weense muziek weliswaar niet Weens, maar toch zeker ac ceptabel. Solist ln Mozarts pianocon cert was Jan van Duljvendijk. Hij speelde zijn partij vlekkeloos en ingetogen; misschien wat con ventioneel, maar wel stijlvol. Min der evenwichtig dan de samen werking tussen pianist en orkest, was die tussen koor en orkest. De fragmenten uit Der Zigeunerba ron waren orkestraal heel wat be ter voorbereid dan het koor had gedaan. De vergoeding kwam ech ter in de Pizzicato polka, waarin duidelijk werd, hoe groot het overwicht van de dirigent was. RON HARMS .00 (K) Was NEDERLAND I 18.45 Paulus de Boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 De Stratemakeropzeeshow (VARA) Het thema van deze uitzending is „pijn". 19.30 Horen zien zwijgen, serie slapstick- en stommefilm- fragmenten (VARA) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Colditz, tv-serie (VARA) 21.15 De Ombudsman (VARA) 21.40 Dokters ter zee, tv-serie (VARA) 22.05 Achter het nieuws (VARA) 22.55 Het heilige jaar 1975 (DE VRIJE GEDACHTE) 23.10 Den Haag vandaag (NOS) 23.25 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.15 Flexibele school, les 12 (TELEAC) 18.45 Paulus de Boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Van nature: de mens in relatie tot de natuur (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 The Eddy-go-round-show (NCRV) Eddy Becker ontvangt in deze uitzending o.a. „The Platters". Deze groep was in Nederland voor het eerst te zien met Bill Hailey's „Cornets" in de film „Rock around the clock". Dat is al heel wat jaren geleden maar The Platters bestaan nog steeds. Hun originele repertoire dat steed een gimmick had: de steeds te rugkerende hik, sloeg bijzonder in. En van hun plaat „The great Pretender' die in 1956 op de Nederlandse markt werd gebracht, werden binnen drie weken zo'n vijftigduizend exemplaren verkocht. Verder zal Eddy Becker het zangeresje Dana, Ben Cramer en Euson ontvangen. 21.10 Mini-Voetbal-Show (NCRV) 21.50 Omzien naar morgen: serie over 20 eeuwen geschiede nis (NCRV) In deze serie programma's een terugblik op enkele momenten uit twintig eeuwen Europese geschiedenis, waarvan de gevolgen tot in onze tijd merkbaar zijn. In deze uitzending:een stukje geschiedenis, niet al leen van de wetenschap, maar ook van de Kerk', die is voortgekomen uit de 2000 jaar oude formule van Christus: Ik ben de weg, de waarheid en het leven. 22.50 Journaal (NOS) Na zo'n woensdag mogen we ze ker niet klagen, dat er te weinig aandacht op de beeldbuis wordt be steed aan onze kinderen. In de oer tijden van ons- televisiebestel waren er procentueel misschien meer pro-' gramma's voor de jeugd dan nu maar dat betrof eerder de zogenaamde kin deruurtjes, de verstrooiing op de vrije middagen met Tante Hannie en Pi- po de Clown, dan een totaal pro gramma, waarin ook jeugdproblemen aan bod komen. Wat we ditmaal na de Schooltelevisie (vaak het aanzien en aanhoren best waard; hoe groot zou de kijkdichtheid in deze educa tieve sector wel zijn?) kregen was, ook in z'n variatie niet mis. De TROS halve uurtjes voor de kleuters en zesde-klassertjes van basisscholen en het strafschoppen nemen op Jong bloed voor de sportievelingen. Het IKOR kwam met de derde afleve ring van de uitstekende serie "Heeft de regen een vader?", waarin de plaats van een mongooltje in het gezin door haar broers ontroerend werd belicht. De VARA bracht een welkome reprise van de emotionele film "Kes" (allerminst een komedie zoals we hem ergens zagen aange kondigd), een scherpe, vaak ook dichterlijke observatie door de En gelsman Ken Loach (wiens "Family Life" hopelijk ook nog eens wordt uitgezonden) van een gevoelige 15- jarige puber in zijn strijd tegen een vijandige omgeving, op school en thuis. Op t andere net liep parallel een van die uitstekende NOS-afleveringen van "Kijken naar kinderen", waarmee Caroline Euwe nu al heel wat sei zoenen succes heeft. Het is overir gens geen toeval natuurlijk, dat de meeste van deze jeugdprogramma's door vrouwen worden geregisseerd, zoals bij de TROS Fieke (dochter van mr. Joop, die zaterdag afscheid neemt om weer terug te komen. Landré, en bij het IKOR Trudy van Keulen' en Mary Michon. Ofschoon ook namen als Aart Staartjes, Paul Boots en Wim Koole in dit rijtje niet mogen ontbreken. Hoe zo'n opeen hoping van soortgelijke programma onderdelen te rijmen valt met de naanstig nagestreefde coördinatie, is een kwestie voor de betreffende, toch al zo zwaar beproefde commis- Eveneens tegelijk met "Kes" kwam een typisch Engelse thriller op het beeldscherm, "De man in het woud". Dat het Europa Cup-voetbal" althans in dit stadium niet meer 't uitverkochte stadion met zich mee brengt van weleer, heeft het voor deel, dat directe uitzendingen voor lopig achterwege blijven en de ge-' programmeerde films niet zoals vroeger voortdurend moeten worden, uitgesteld of geannuleerd. De sa-; menvattingen hebben ook hun char-v me, voor zover men zich al niet door de directe reportages over de radio heeft laten inlichten over verloop en„. uitslag. Het bleek overigens tech- nisch onmogelijk te zijn om beelden uit Düsseldorf te brengen van For-; tuna-Amsterdam; de reden werd niet vermeld, terwijl de kijkers er toch. wel recht op hebben te worden in- gelicht. Een andere technische on volkomenheid was het weglaten van herhalingen van Twente's twee laat-7 ste (prachtige) doelpunten tegen Dukla; "tijdnood" zei Koen Verhoef die moest beloven het zondagavond-^ in Studio Sport goed te maken. Ach-,, ter het Nieuws was geheel gewijd aan Rhodesië (met een kleine Por-, tugees staartje). Een voor de hand liggende actualiteit, met de stijl-: prijs voor Afrika-specialist Karei; Roskamp die Rhodesië omschreef als "een blanke puist die met zwarte navelstrengen vastzit aan zijn buur landen". INVALLER1 donderdag 12 december Gymnastiek voor de hulsvrouw. 8.45 De wonderlijke letter M: een program ma voor het Hollandsche Huishouden. 16.00 Tijd vrij voor muziek in vrije 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Aubade: |d: koorzang. 18.41 Wereldpanorama. klassieke muziek 1.53 Zojuist verschenen: nieuwe boe- NOS: 11.30 Bil] m. 19.00 Leger des Heilskwartier 12.00 (S) Van 1.. 1.15 (S) De wereld zingt Gods om 12.30 Nieuws lofverzoekprogramma programma. 21.50 Ziek zijn Beter rajdio. 14.45 (S) Interloki Bij de Tijd-serie van patiënten (5). J0 Nieuws. 17.00 Zonder! rubriek over missiê en zen- ------ ...10 (S) De hutsgeklutste kin- 2260 Nieuws. 22.40 (S) Hier en derspelen. 17.30 Nieuws^ 17.32 Echo verandering, lezing magazine NOS: 16.45 (K) les figuur 19.30 (1 Der grosse Preis, spelprogramma. 20. (K) Liefdadigheidsprogramma. 21.00 (K) Journaal. 21.15 (K) Diskussiepro gramma. 22.00 (K) Kardinaal Mind- azenty en zijn memoires Sportaiktualitelten23.15 LEIDEN De mooiste program ma's worden gemaakt voor een minderheid. Het bewijs voor deze de Botska- stelling werd gisteravond geleverd Cary Grant. Deze stelt ^TiK^De hf LAK-theater. waar Liselore Gerritsen voor een kleine kring belangstellende studenten welbehagen, vooral «f«> verliefde gade van - VAKA' bisschop.. De laatste wordt Jaloers '.80 (KI" s"4 irr_ attenties 19.05 (K) De Tommy Cooper Show. leest uiit Journaal, -jonen de (K) Koning Man ov ■00 (K) Klaavt. 21.35 (K) Man over de vloer, bewijzen, zodat de hemelse missie nos? 23J5-2£L2o"(K) JoiurnaM. scha l met 1 spreken. voorstelling gaf Concert". En duidelijk te stellen superlatieven genoeg het "Een klëin ïaar meteen zijn geen n dit pro- ADVERTENTÏE Alle nummers tot nieuwjaar kado bij een abonnement tot juli'75 voor f 11,70. Geschenk-ideetje voor u? Bel 020 - 6 52 32 of schrijf antwoordnummer 70 Amsterdam, postzegel hoeft niet. gramma van gesproken en gezon gen poëzie aan te prijzen. Liselore kijkt in dit van fijnzinnigheid door trokken chanson-programma terug op haar kindertijd, melancholisch enerzijds, beheerst emotioneel an derzijds. Het heeft er trouwens alle schijn van dat geen andere Neder landse artieste zo dromerig en zo verstild en met zo weinig woorden de betovering van een eerlijke en zuivere liefde kan bezingen. Met weinig woorden omdat, zoals Liselo re zelf tussen alle bijna fluisterend uitgesproken filosofietjes door zegt, aan de liefde niet uit te leggen valt. Haar in fluisteringen omgezette en door de muzikale ideeën van Lau rens van Rooyen en Harry Sacksio- ni omlijste gedachtenspinsels heb ben een zeggingskracht, die zowat gelijk staat met die van een or kaan. Het is een goddelijk program ma, waarmee deze herboren Liselo re nu op de planken staat, trefze ker in al haar bescheidenheid. Li selore Gerritsen komt met "Een klein Concert" op zaterdagavond 1 maart terug, maar dan voor het Leidse schouwburgpubliek in het Rijnlands Lyceum. Wie zich deze kans laat ontgaan weet niet wat hij mist! P1ETER C. ROSIER. 23.16 (S) Afllbum: minder bekende ken uiit de muzikale Romantiek (gr.). 23.65-24.00 Nieuws. Hilversum II 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. de Anti 18.30 ataar over 1kerk eu samenleving. AVRO: 19.00 (S) Promenade Orkest met zangsoliste en het Klein Radio- koor: operettemuziek. 19.30 (S) Orkes ten uit de regio. NOS: 19.50 Den Haag vandaag. AVRO: 20.00 Nieuws. 20.05 Radiojournaal. 20.10 Inleiding tot het avondprogramma. 20.15 (S) Hoogte punten uit Manon Lescaut, opera van Puccini (gr.). 21.15 (S De Codlabora- nieuws. NOS: 23.00 (S) Festival. 23.56-24.00 Nieuws. Hilversum III NOS: 18.02 Joost mag niet eten. TROS: 19.02 (S) Poster: de geschie denis van de popmuziek. 20.02 Ferry Moat's Soull-Top 10. 21.02 (S) Sesjun: Jazz en Blues. 22.02 (S) De Hugo 1 Hilversum II AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 (S) Dag met een gaatje, met om 8.00 Nieuws en om 8.11' Radiojournaal. 9.00 Schoolradio. NOS:' 9.20 Wat heeft dat kind?, pedagogische: ruorlek. 9.35 Waterstanden. 9.40 Toe risme: toeristische informatie uit bin nen- en buitenland. AVRO: 10.00 Voor; de kleuters (S). 10.10 Arbeidsvitami nen: populair verzoekplatenprogranima ln mono en stereo (11.00 Nieuws; 11.03 Radiojournaal). 11.30 Knipperlicht: ver keersmagazlne. 11.55 Beursberichten. 12.00 (S) De platenkeuze van Willem Strietman (gr.). Overheidsvoorlichting 12.30 Uitzending voor de landbouw. AVRO: 12.40 (S) De Rljkspolirtleka- pel (gr.). 12.66 Radiojournaal. VPRO: 13.00 Nieuws. 13.11 Vandaag dit, mor gen dat. 13.25 Programma-overzicht. 13.30 Interview. 14.00 Müziek: klank- 5 Mededelingen. Hilversum III Jazz-sir. 0.02 De Hugo 1.02 De Nachtwacht, religionblue r de vroege ochtend. Hilversum I KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende Woord. 7.07 (S) Badinerie: klnssiike muziek. (7.30 Nieuws. 7.41-7.50 Echo). 8£4 Overweging. 830 Nieuws 836 8.02 Klankbord. r zieken. TROS: Eddy go round. NOS: 14.03 Pop-Kon- takt I: het Frits Spits, verhaal. 16.03 De Hltmeesters: de nationale hitpara de ln de Daverende Dertig.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5