Kar CHEF SLAGER 1 PERSONEEL personeel R HALFWAS of bijna SLAGER O verpleegkundige soneel PERSONEEL PERSOIMEEL' Mpenso 2 VERKOOPSTERS Slagerij F. M. van der WERF - LEIDEN Slagerij F. M. van der WERF-LEIDEN LEIDSCH DAGBLAD I staffunctionaris I administratieve controlf Hoogovens heeft regelmatig plaats voor produktiepersoneel en voor vaklieden bij de technische diensten SPERSONEElPersonee' PERSONEEL personeel personeel PERSONEEL personeel I Gevraagd voor nu of niet veel later Al of niet met de slagerij bekend, maakt niet uit. Wat je er voor weten moet word je op een prettige manier vlug geleerd. Leeftijd speelt ook geen rol. Wie niet tegen werken op ziet, kan in een ple zierige sfeer een flink loon verdienen. In ons bedrijf is volop gelegenheid de al op gedane praktijkervaring verder te vergroten. Een goede gelegenheid voor positieverbetering. Sollicitaties dagelijks aa onderstaande adressen Wagnerplein 15 Telefoon 63114 Maresingel 53 Telefoon 41482 Binnenkort komt de functie vakant van Wij zoeken iemand met ervaring in een dergelijke fun of die daarvoor geschikt dient te zijn. Het bezit van een vakdiploma is niet vereist maar van gegadigden verwachten wij wel vakbekwaam heid, gezonde werklust, organisatorische capacitei ten en bereidheid tot het aanvaarden van verant woordelijkheid. Hij zal bovendien middelen en methoden moeten kennen voor het stimuleren van de verkoop. Tegenover onze wensen stellen wij een plezierige werksfeer in het vooruitzicht, een UITSTEKENDE BELONING en andere aantrekkelijke arbeidsvoor waarden. Schriftelijke of i graag spoedig s ndelinge sollicitaties (na telefonische afspraak) Wagnerplein 15 - Telefoon: 071 63114 psychiatrische kliniek jelgersma De psychiatrische kliniek Jelgersma te heeft op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor: verpleegkundigen in het bezit van het A- èn B diploma. Diegenen die in het bezit zijn van het® diploma kunnen ook in aanmerking komen. In deze kliniek worden circa mannen begeleid bij de oplossing van levens problemen van allerlei aard. De begeleiding geschiedt door teams welke naast de verpleeg kundigen bestaan uit: zenuwartsen, artsen in opleiding, sociaal-werkenden en activiteiten therapeuten. Nadere inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door Zr. B. P. van Gent, hoofdverpleeg kundige, tel. 071-48333. Het salaris is max. f 1735 bruto per maand. Het salaris is afhankelijk v en exclusief de toelage ve (machtigingswet). Aangezien er plannen bestaan om in de nabije toekomst een samenwerking tot stand te brengen tussen de Jelgersma kliniek en het Academisch Ziekenhuis Leiden zal de aanstelling plaats vinden bij het Academisch Ziekenhuis. De vakantietoelage is V/iVo per jaar, directe opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Schriftelijke sollicitaties kunt U onfler vermelding van vac. nr. 74.1261 JE en de kenletters richten aan de Adjunct-directeur Personele Zaken A.Z.Lr, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Wij zoeken voor tijdelijke indiensttreding, wij den ken daarbij aan 1 jaar,\ een dame of heer, om werkzaam te zijn als' TELETYPIST(e) Zij, die ervaring hebben als zodanig genieten de voorkeur. Indien ervaring niet aanwezig dan is een grote typevaardigheid (tienvingersysteem) en eeh goede kennis van de Nederlandse taal een ver eiste. Part-tiqie funktie is ook mogelijk (morgenuren). Wij verstrekken gaarne telefonische inlichtingen. Schriftelijke sollicitaties aan de direktie van Leidsch Dagblad B.V. Witte Singel 1 - Leiden. Telefoon 071 - 25041, toestel 31. academisch ziekenhuis leiden enkele verpleegkundigen Voor enthousiaste verpleegkundigen die in team verband met artsen en leerlingen willen samen werken is na de inwerkperiode en bij gebleken geschiktheid promotiemogelijkheid tot 1e verpleeg kundige aanwezig. Aanstelling als verpleegkundig-A is afhankelijk van ervaring, in principe mogelijk. Microbiële Ziekten. enkele verpleegkundigen vac. nr. 74.1254 AZ Op deze afdeling met 21 patiënten kunnen verpleegkundigen worden geplaatst die daad werkelijk betrokken willen worden in de verpleging van veelal ernstig zieke patiënten. Op deze afdeling kunnen ook geplaatst worden: part-time verpleegkundigen vac. nr. 7f1255 AZ Salarissen: de salarisbedragen van de voor deze vacatures geldende rangen lopen als volgt: verpleegkundige: van 1299 t/m 1735 bruto per maand, verpleegkundige A; vanaf 1485 t/m 1835 bruto per maand, 1e verpleegkundige; vanaf 1585 t/m 1935 bruto per maand. Inlichtingen over de genoemde functies worden gaarne verstrekt door Mevr. Zr. E. S. P. Pluyter- Wenting, tel. 071-47222 ts. 2782. De salarissen zijn afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring excl. de toelage van max. 45 (machtigingswet). Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer en de kenletters te richten aan: Adjunct-Directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. universitair medisch centrum leiden Bt UMC Is een samenwerkingsverband var Rijksuniversiteit en de Faculteit der Geneeskunde Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs heeft een behandelingscentrum voor alcoholisten (ca. 20 patiënten). Dit centrum zal binnenkort worden overgebracht naar een nieuwe moderne behuizing. Er is op korte termijn plaats voor een in het bezit van diploma B. De nv ICU, Informatie en Commu nicatie Unie te Zwolle overkoepelt als houdstermaatschappij o.m. de werkmaatschappijen van Samsom/ Alphen aan den Rijn, A.W. Sijt- hoff/Leiden en Wolters-Noord- hoff/Groningën. Tevens verricht zij een aantal centrale werkzaamhe den voor de gehèje groep. Het hoofd van de Stafdienst Inter ne Controle zoekt voor de Alphen- se vestiging een staffunctionaris die zal worden betrokken bij de op bouw en bewaking van een opti maal hanteerbaar systeem voor administratieve informatie, zowel t.b.v. de holding als voor een aan tal dochtermaatschappijen. J Taken Genoemde staffunctionaris zal als eerste assistent Interne Controle worden belast met: het controleren en adviseren m.b.t. de administratie, het verrichten van eventueel voorkomende bijzondere onder zoeken, het kritisch op doelmatigheid beoordelen van het cijferma teriaal dat in administratieve processen wordt verwerkt, het in nauw overleg met de betrokken functionarissen van de werkmaatschappijen uitwer ken van controlevoorstellen, die moeten leiden tot optimalise ring van de administratieve qr- ganisatie, het begeleiden van nieuwe of gewijzigde processen. Functie-eisen Voor deze verantwoordelijke en veeleisende functie zoeken wij iemand die enkele jaren ervaring heeft opgedaan met controlewerk zaamheden (bijv. bij een accoun tantskantoor). Behalve middelbare vooropleiding is hij in het bezit van het diploma SPD-I en is hij bereid te studeren voor het diplo ma SPD-II. Voorts beschikt hij over een grote dosis zelfstandigheid en goede con tactuele eigenschappen. Leeftijd ca. 30 jaar. Ruime perspectieven Voor hen die deze functie met succes kunnen vervullen, biedt ons groeiend concern een verscheiden heid aan perspectieven. Sollicitatie U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan J. Foekens, Hoofd Personeelszaken, Postbus 58, Gro ningen. ICCJ Informatie en Communicatie Unie monteurs en anderen. Dagdienst of ploegendienst. Leeftijd 21 - 50 jaar. Woningen beschikbaar Voor gehuwden die in Leiden of verder wonen zorgt het bedrijf voor een woning. Huren vanaf 200,- per maand. Verhuiskosten worden volledig vergoed terwijl bovendien een ruime tegemoetkoming voor inrichtingskosten wordt betaald. De woningen staan niet alleen in .IJmuiden, Beverwijk en Heemskerk, doch ook in plaatsen zoals Alkmaar en Oudorp. Hoogovens lijkt, van buitenaf bezien, één kolossaal bedrijf Bij een nadere verkenning ontdek je tal van fabrieken en fabriekjes. In die bijna afzonderlijke bedrijven kun je weer allerlei afdelingen onderscheiden. Het betekent (voor buitenstaanders) vaak een vefrassing dat de mensen daar in kleine teams werken. Zij houden zich bezig met de meest uiteenlopende taken. En dat geldt wel speciaal in de produktie-afdelinger) en bij het onderhoud en de reparatie, waar in totaal zo'n 14.000 mensen werk vinden. Van hen gaan er per jaar al evenveel met pensioen als de totale bezetting Zo'n plaats In een team zou ook van menig middelgroot bedrijf. iets voor u kunnen zijn! Vandaar dat bij Hoogovens Belangstelling? Stuur dan regelmatig plaatsen vrij komen. onderstaande bon in, waarna wij Daarom zijn vaklieden en ook u nader zullen informeren, mensen zonder bepaalde Adresseer als volgt: Hoogovens, industrie-ervaring steeds Personeelsvoorziening, welkom in IJmuiden. Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen Produktiepersoneel postzegel). Datkan zijn voor het bedienen Na ontvangst wordt contact met van bepaalde installaties of het u opgenomen. Telefonische besturen van transportmiddelen inlichtingen: (02510) 94000. in de walserijen, om zo maar twee voorbeelden uit de vele i k ste pri s op nader contact I mogelijkheden te noemen. Voor over p£aJsin^ bij uw bedrijf. dergelijke functies is geen bepaalde vooropleiding nodig. Naam: De vereiste kennis en vaardigheden feren wij u in de praktijk, In aanmerking komen Voornaam. mannen van 21-50 jaar die I bereid zijn in ploegendienst te Geboortedatum: werken. I I I Vaklieden bi) de technische Adres. diensten j Voor onderhoud en reparatie heeft Hoogovens plaats voor woonplaats: vaklieden zoals bankwerkers, constructiebankwerkers, pijpmonteurs, instrumenten- Gehuwd/ongehuwd I monteurs (M R), elektro- ■ismóshMriwrtiamm HOOGOVENS# ESTEL

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 26