de rijksoverheid vraagt lo lo IttHlttll financieel- administratief medewerkers oliestook- monteurs LOODGIETERS ELECTRICIENS RIJKSMUSEUM VOOR DE GESCHIEDENIS DER NATUURWETENSCHAPPEN Steenstraat la. Leiden, telefoon 071—23084 VRAAGT secretaresse-typiste voor correspondentie (ook in moderne talen) die tevens belast wordt met diverse administratieve werkzaamheden. Salaris n.o.t.k. Accountantskantoor A. W. N. v. d. Burg Gardeniadrac? 7, Leiden. Telefoon 071 41491 vraagt aankomend assistent(e) Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan bovenstaand adres. medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-533911158 voor het Ministerie vi t.b.v. de Hoofdafdeling Rechterlijke Organisatie. Bureau Algemene Personeelsvraagstukken Taak: naast het meewerken aan de behandeling van middellange termijnprojecten en rechts positie aangelegenheden door het verzamelen en bewerken van materiaal tb.v. studies en onderzoeken, zal betrokkene worden belast met het voeren van het secretariaat van project groepen met opdrachten op het gebied van middellange termijnprojecten. Voorts optreden als secretaris van de Bijzondere Commissie voor Georganiseerd overleg; voorbereiden van ver gaderingen en opstellen van notulen en ver slagen. Gevraagd: tenminste HAVO; redactionele ervaring. Kennis van rechtspositievoorschriften strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2847,- per maand. plaatsvervangend hoofd (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5340/1158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Hoofdafdeling Rechterlijke Organisatie, Bureau Organisatieopleldingen Taak; fungeren als adjunct-secretaris van de Stichting Studiecentrum Rechtspleging, van de Raad voor de Raio-opleiding, de Commissie Opleiding Verkeersschouten en van andere organen op het terrein van opleiding en vorming van de Rechterlijke Macht; beheren van de financiën van bovengenoemde organen. Vereist; tenminste MULO/MAVO-4; redactionele ervaring. Enige boekhoudkundige opleiding en/ of ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. L2458,- per maand. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5354/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat tb.v. het Korps Controleurs Gevaarlijke Stoffen Taak: behandelen van aangelegenheden m.b.t het vervoer van gevaarlijke stoffen (over de weg, de spoorweg, per binnenvaartuig en per zee schip); opslag van gevaarlijke stoffen; afleveren, bezigen en zich ontdoen van ontplofbare stoffen; milieubescherming. Vereist: diploma HBS, HAVO of Gymnasium. Spreekvaardigheid in de Engelse en Duitse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2143,- per maand. medewerker afdeling interne controle (mnl./vrl.) vac. nr. 4-3492/1158 voor het Ministerie van Financiën tb.v. het Rijksinkoopbureau Taak: controle op orderstelling, ontvangsten en uitgaven van het Rijksinkoopbureau. Vereist: diploma MULO/MAVO; Praktijkdiploma Boekhouden en enige jaren controle-ervaring. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1935,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2143,- per maand aanwezig. (leerling) programmeur (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5356/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken tb.v. de Rijks Psychologische Dienst Taak: het in programmavorm brengen van (deel)systeemontwerpen die betrekking kunnen hebben op statistisch-wetenschappelijke of administratieve problemen. Uittesten en docu menteren van gereedgemaakte programma's. De dienst beschikt over een moderne 3e generatie Philips computer. Vereist: ervaring met het programmeren in tenminste één van de talen Fortran, Cobol of Algol en bestandsorganisatievormen. Eventueel bestaat de mogelijkheid een gerichte opleiding terzake te volgen. Hiervoor dient men te be schikken over het diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. directie-secretaresse/ secretaris vac. nr. 4-5245/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Rijks Psychologische Dienst Taak: diverse secretariële werkzaamheden, zoals ontvangen van bezoekers en behandelen van inkomende telefoongesprekken; bijhouden van agenda's; typen van brieven, nota's en rapporten; administratieve werkzaamheden, verband houdende met activiteiten van de directie t.a.v. diverse commissies. Vereist: diploma MULO-A/MAVO (met talen pakket). Ruime type-ervaring. Stenografie strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5348/1158 voor het Ministerie van Economische Zaken Taak: verzamelen, groeperen en verwerken van gegevens, zonodig onder gebruikmaking van statistische methoden; administreren en beheren van een kleine bibliotheek; behandelen van door tussenkomst van het Ministerie te betalen declaraties enz.; in overleg met hoofd van de administratie personeelsaangelegenheden regelen; deelnemen aan voorbereidende werk zaamheden voor het opstellen van (meerjaren) begrotingen. Vereist: diploma MULO/MAVO en b.v.k. enkele jaren kantoorervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7} vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Centrale Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid Bij de beleidsuitvoering op het gebied van de volkshuisvesting worden door de Afdeling Financiering Woningbouw, Onder afdeling Particuliere Bouw, belangrijke taken verricht zoals: uitvoeren van subsidieregelingen voor het bouwen van particuliere woningen; vaststellen van huurprijzen van deze woningen; uitvoeren van regelingen voor individuele huursubsidies. Voor de uitvoering van deze taken worden gevraagd Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Taak: o.m. beoordelen van j aanvragen om toekenning van rijkssteun voor de bouw van particuliere woningen; beoordelen van aanvragen om toekenning van aanvullende huursubsidies: onderhouden van telefonische contacten met aanvragers of gemeenten ter verkrijging of verstrekking van informaties; voeren van correspondentie over deze zaken; beoordelen van verzoeken om herziening van de subsidie. Vereist: diploma MULO/MAVO. B.v.k. Praktijkdiploma Boekhouden en/of diploma Nederlandse Handelscorrespondentie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1935,- per maand. Het salaris is exclusief T/i vakantie-uitkering en een toeslag, van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 4-4866/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Wij hebben op korte termijn plaats voor enige Zij zullen worden belast met de onderhouds- en controlewerkzaamheden aan oliegestookte verwarmingsinstallaties, zoveel mogelijk in het rayon waar zij woonachtig zijn. Gegadigden dienen een opleiding te hebben op L.T.S.-niveau, niet ouder te zijn dan ca. 35 jaar, een goede elektronische kennis te bezitten en ervaring te hebben met genoemde Installaties, alsmede in het bezit te zijn van rijbewijs B-E. Sollicitaties te richten aan: r 'Shell SMIllloliestook service Shell Oliestook Service B.V. Dorpsstraat 77 - Doorn GEVRAAGD EN spoedige indiensttreding gewenst. Hoog loon. Prettige werksfeer. IJsselmuiden en zonen b.v. HOOFDSTRAAT 204 SASSENHEIM - TELEFOON 02522—12541 B.G.G. 13831 of 13500 nederiands instituut voor praeventieve geneeskunde 5TD— Het Nederlands Instituut voor Praeventieve Ge neeskunde TNO, Waseenaarseweg 56, Leiden vraagt op korte termijn een TYPISTE ten behoeve van de afdeling Onderwijs. Haar taak zal bestaan uit het typen van correspon dentie. wetenschappelijke rapporten en publikaties en het verrichten van lichte administratieve werk zaamheden. Voor deze afwisselende functie is vereist minimaal Mavo-opleiding. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directeur van het NIPG/TNO, postbus 124, Leiden. Mondelinge sollicitatie, na voorafgaande telefonl» sche afspraak, bij mevrouw Lindeman-Cloquet, tele-* foon 071-50940. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Sollicitaties uitsluitend te richten aan da afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 74.413 secretaresse (hoofd secretariaat) Subfaculteit der taak: leiding geven aan het secretariaat Culturele Antropologie (3 secretaressen); verzorgen van rapporten, en Sociologie der verslagen etc.; behandelen van corres- Niet-Westerse Volken pondentie, ook in de moderne talen; no tuleren van vergaderingen; assisteren bij de behandeling van personele- en finan ciële administratie. verslat: middelbare schoolopleiding; secretaresse opleiding of gelijkwaardige opleiding; goede steno- en typevaardigheid; goede kennis van de engelse taal; ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. salaris: maximaal 1.935,— bruto per maand. vakature nr. 74.414 assistent van de bedrijfsleider Universitaire eettafel taak: in goede communicatie met de „De Bak" bedrijfsleider opdrachten zelfstandig uit voeren; vervangen van bedrijfsleider bij diens afwezigheid; mede toezicht houden op de hulshouding van het bedrijf; ver vullen van enige administratieve werkzaam heden ten behoeve van de mensa en het buffet vereist: middelbare schoolopleiding; bij voorkeur Hogere Hotelvakschool en typediploma; leidinggevende capaciteiten. Bezit van een rijbewijs strekt tot aanbeveling. Voor iemand, die zijn toekomst ziet in instellingen, een goede leerschool. aaleris: maximaal 1.735,bruto per maand. Voor echtpaar zonder kinderen is eventueel een bescheiden dienstwoning beschikbaar. vakature nr. 74.415 laborant(e)/ researchmedewerk(st)er Laboratorium voor taak: verlenen van medewerking aan Celbiologie Histologie onderzoek betreffende de embryonale geslachtsdifferentiatie met behulp van weefselkweek en histotechniek. vereist: MAVO met wiskunde; (eventueel gedeel telijke) MBO-opleiding; enige laboratorium- ervaring; precisie. aaleris: maximaal 1.585,bruto per maand. vakature nr. 74.416 Anatomisch-Embryolo- gisch Laboratorium vereist: salaris: werkster of schoonmaker taak: schoonhouden van werkkamers, kelder en ruimtes waar praktisch onderwijs wordt gegeven; periodiek verrichten van kantinewerkzaamheden. leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 30 jaar. maximaal 1.213,bruto per maand. Uitsluitend voor vakature nr. 74.416 geldt, dat na telefonische afspraak ook mondelinge sollicitaties mogelijk zijn bij het Laboratorium, Wassenaarseweg 62 te Leiden (de heer J. H. ten Haken), tel. 071-48333. toestel 2969. Voor iedere functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal f 45,— bruto per maand ingevolge de machtigingswet. Het vakantiegeld bedraagt 7/2% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 18