jllzqnK Samenspraak van raad en ambtenaren agenda Grondverkopen „Adegeest" weer in commissie Concertgebouworkest met weeige Mozart en 'kakelende' Beethoven Voor de planning Toch nog de eed voor Jo Nie- termijn LEIDERDORP Plechtig werd Jo Nievaart (DS 70) de eed afgenomen en met deze gebeurtenis is de Leiderdorpse raad nu eindelijk compleet. Burgemeester Van der Have: Het was aan 't palletje te danken en aan mij te wijten dat het zolang duurde. Maar 3 maanden zijn snel verge- Het onderwerp „Voortgang plan- Leiderdorp te worden. Op 22 Januari ten en U kunt nu de schade weer in- ningsproces" op de overvolle (dik wordt de begroting behandeld, die dit halen. Jo Nievaart: De wet van het dertig agendapunten) agenda maak- jaar een tekort van ruim 1 miljoen ten vele tongen los. Leiderdorp is met zal laten zien. vrij uniek planningsprocedure op Straf was te licht DEN HAAG De procureur- generaal by het Haagse ge rechtshof moest vaststellen dat een 60-jarlge directeur uit Voorschoten duidelijk teveel al_ cohol in het bloed had, toen hij zijn auto bestuurde. Dat had de bemanning van een politieauto geconstateerd uit het rijden van verdachte. De aandacht op de autobestuurder was gevestigd door politie uit een andere ge meente en in Leidsohendam werd verdachte op de Damlaan aangehouden. In het nachte lijke uur laveerde verdachte zo. danig, dat hij op de voor hem linker weghelft terecht kwam met alle gevaren van dien. Naar verdachte meedeelde, was hij naar een receptie geweest. Het alcoholpramilage in zijn bloed bedroeg 1,30. „Dat is duidelijk teveel", moest de procureur generaal constate- In eerste instantie was verdach te door de politierechter ver oordeeld tot twee weken gevan genisstraf en negen maanden voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheiïd. De officier vain justite was te- De officier van Justitie was te gen dit vonnis m hoger beroep gegaan en de procureur gene raal kon zich dat indenken, want de straf was onvoldoende. De eis luidde nu een week ge vangenisstraf en zes maanden onvoorwaardelijke ontzegging rijbevoegdheid- UUtspraak op 16 dieceanber. DINSDAG 3 DECEMBER 1974 Breestraat 19, sociëteit voor gehandi- Rijnsbürgerweg 163.' spreekuur Alg. D "i Gezinsvragen, ,uur Stichting Huisvesting Werkende Jongeren, 7.30 Breestraat 19, Twentwel, sociëteit i horst Kerk). Werkgroep Dlenstwelge- VOORSCHOTEN Woensdag avond komt de commissie voor openbare werken van Voorschoten bijeen. Op de agenda staat o.a. 'n voorstel tot verkoop van de resteren de grondkavels in de wijk "Ade geest". De verwachting is dat dit voorstel tijdens de vergadering van de agenda gevoerd zal worden, om dat de intrekking van de 2de kavel grond verkoop vorige week vrijdag ook de andere verkopen geblokkeerd heeft. Zowel de gemeenteraad als de onofficiële eigenaren, die allemaal al 10 pet. van de grondkoopsom vol daan hebben, willen de zaak snel afwikkelen. Binnen de gemeente raad bestaat alleen verschil van mening over de prijs van de grond, die officieel vastgesteld is door B. en W. op f125 per m2. Alleen door een politieke onduidelijkheid werd het voorstel ingetrokken. Een van de toekomstige bunga- lowbezitters wil wel kwijt dat alle betrokkenen de stagnatie die nu weer ontstaan is, allerminst plezie rig vinden. Op de achtergrondn dreigt bovendien het spook van een machine". Het was een wat plecht- de lange termijn bezig, dat ook „lan- statig begin van de raadsvergadering delijke" aandacht heeft. VVDer Brai- nadat wethouder Koos Reugebrink nich was alleen tegen de directe in- .«««x Vloed van ambtenaren in het be leidsplan. Hij was voor afzonderlijke sen van een weddenschap. Hij had raadsvergaderingen over de plan- om een fles Franse cognac gewed dat ningsproblematiek. Ook Hekkelman de PCG bij de laatstgehouden raads- (PCG) gisteravond weer goed op verkiezingen 4 zetels zou behalen, dreef, juichte aparte raadsvergaderin Het werden er 3. Dat de fles cognac gen over de beleidsplannen toe. Hij nu pas op tafel kwam was het feit was ook. zoals de meeste fracties, te- dat de PCG wanneer Jo Nievaart gen de instelling van een aparte com- door de „machinale fout" niet in de missie, raad kwam, zijn zetel mocht gaan in nemen. Met het overreiken van de fles van Reugebrink aan z'n oppo- de "zaak de "ambtenaren". ~De tesli^ingsvw- ming van de raad wordt aangetast door de inbreng ambtenaren". Tieken (KVP)Wij zij voor aparte raads vergaderingen met de hoofden van diensten erbij.zij kunnen dan ad vies geven mèt de motivering. Bur gemeester Van der Have, samenvat tend, er moet een samenspraak kun nen komen tussen raad en ambtena- Nievaart" tot het verleden. Fietsen in beide richtingen LEIDEN De gemeente Leiden gaat in straten, waar eenrichtings verkeer is ingevoerd, als dat mogelijk is, fictsverkeer in beide richtingen weer toe staan. Dat zal onder meer gebeuren in de volgende straten: Moriaansteeg; Hooglandse Kerk- gracht; Raamsteeg; Mandemaker- 6teeg, Hooglandse Kerksteeg; de Be schuitsteeg en de Groenhazengracht. Laurens Beijen <PPR/PSP/D*66>, die deze verkeersmaatregelen toejuicht, pleitte er gisteren in de verkeers- commissie voor om automobilisten via verkeersborden duidelijk te ma ken dat men tegemoetkomende fiet sers kan verwachten. Nu is men vaak nie't op de hoogte en geeft het aan leiding tot gevaarlijk verkeersgedrag, aldus Beijen. Duidelijk bleek gisteravond dat het officieel samengaan van de PCG en KVP tot een CDA niet lang meer op zich laat wachten. Dit samensmelten zal eind dit Jaar nog een voldongen feit zijn.' De confessionele fracties hebben al gezamenlijk fractieberaad, de zaterdagen vóór de raadsvergade ringen ten huize van wethouder Reu gebrink. In z'n raadslidperiode was Reugebrink het struikelblok voor een Leiderdorps CDA. Misschien gaan zij een aardig tegenwicht vormen (4 ze tels) tegen de al meer en meer pola riserend tewerk gaande WD (6 ze tels) en PvdA (3 zetels) fracties. KVPer Jos Verdier, desgevraagd: „Wij zijn een partij van het midden, we laten ons niet naar links en niet naar rechts duwen". Jelle zal wel weer zien, 1975 belooft een pittig politiek jaartje in LEIDEN Aan de Technische Hogeschool in ïelft zijn geslaagd voor het doctoraal examen electro- technisoh ingenieur H.J.A. de Ronde te Wassenaar (met lof) en T.P.E. Vedder te Voorhout. Voor het docto raal examen scheikundig ingenieur slaagde C. Olieman te Waddinxveen. Redactie Paul Wolfswinkel „Klein-Rouiwkoop" aan de Veurse- weg in Voorschoten vaUt onder de slopershamer. Het historische thee- en logeerhuis van de vroegere bewo ners van het slot Roucoop of Mid delgeest moeit wijken voor de mo derne woningbouw. Het oudste gedeelte van het huis zijn de zgn. erker en de tussenkamer. In de loop der eeuwen is het huis uit gebreid met diverse kamers. In zijn totaliteit was het het enige Voor- Burgerlijke stand van Leiden schotense huis udt de Napoleonti sche tijd 1800. Het 'huis was op de lijst van be schermde monumenten geplaatst. Via een procedure van de Kroon is het huis van de monumentenlijst ge schrapt. ,Klein-Rouwkoop" was na de laatste reconstructie van de Veurseweg al de voortuin kwijt geraakt en stond pal tegen de weg aangedrukt. Het bouwbedrijf Niersman zal op de open gekomen grand moderne woningbouw neer zetten. beroep bij de Kroon, door een van de gegadigden al vast aangezet in dien hij niet voor een stukje grond in aanmerking komt. Daarvoor is iedereen bang. De Kroon is wel een neutrale instantie maar werkt zeer traag. Voorschoten heeft nog enige procedures lopen bij de Kroon o.a. over de aanleg van een Ringweg via het voormalig MOC-terrein. De uitspraak laat al vier Jaar op zich wachten. De gemeenteraad wil de verkoop van de laatste stukjes grond in .Adegeest' opgelost zihen. Na de oorlog is iedere gemeente noodgedwongen grootgrondbezitter geworden. De handel in grond is een vak, dat veelal niet bestudeerd wordt door 'n gemeente - ambtenaar. Datzelfde geldt voor het huisbaasspelen van de gemeente. Op beide terreinen heeft Voorschoten thans nu moei lijkheden. Ten aanzien van het grond verkoopbeleid spiegelt Voor schoten zich zacht aan andere ge meenten. die ook moeilijkheden krij gen omdat bouwgrond in de Rand stad schaars begint te worden. Mr. Begeer, de fractie-voorzitter van de WD betoogde tijdens de laatst ge houden raadsvergadering dat Voor schoten wel meer dan duizend grond- verkopen gepleegd had en dat eigen lijk nimmer klachten zijn gehoord. De zelfstandigen, die nu ieder hun eigen huis willen bouwen, denken daar anders over. Waarschijnlijk is het zo dat wanneer de gemeente in aanraking kwam met een bouwmaat schappij. deze maatschappij alles in goede banen wist te leiden. De parti culieren werden veelal het bos inge stuurd met vage toezeggingen. De ge. meenteraad wil echter een punt zet ten achter de verwarde grondverko pen en een nieuw beleid gaan voeren. Dat is nodig, want inmiddels begin nen ook de particulieren al onrustig te worden, die vage toezeggingen heb ben voor bouwgrond in het plan "Bij dorp". Er zal waarschijnlijk een meer derheid in de gemeenteraad te vinden zijn voor de plannen om wanneer er bouwgrond is hiermede te adverteren. Thans moet iedereen zelf naar Open bare Werken toe stappen en vragen wat er eventueel te koop is. Veel par ticulieren hebben zich niet gereali seerd dat de grondverkoop pas definitief is zodra de raad deze goedgekeurd heeft. Weth. Ooster- baan heeft dringend verzocht om de omstreden kavels bouwgrond snel af te werken omdat er vele zaken zijn die spoedig aangepakt moeten wor den. De huidige gemeenteraad van Voorschoten is zeer eensgezind en wil van de gemaakte fouten snel af zijn. Een moeilijk punt blijft dat er meer gegadigden dan grondkavels zijn. Er kunnen twee handelingen gedaan worden 'n zgn. „verdikking van de be bouwing", waardoor de kavels iets kleiner worden of het bijtrekken van het stuk grond dat als reserve voor schooluitbreiding aanwezig is. Woensdagavond heeft de commissie voor openbare werken stop voldoende over dit onderwerp. JOOP PEETERS. waterhuishouding Merenwilk. 8.30 Oudheden, Rapen- Woensdag Geversstraat 66, Oegstgeest, sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden. 8—12 uur nam. Breestraat 19. Twentwel. sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Middelweg 4. Archltecten-Informatle- telefónische afspraak 071-82618. Donderdag Van der Valk Boumanweg 236, Leider dorp. Bijbelstudie en Gesprekskring Baptistengemeente. 8 uur nam. St. Leonardushuis, Haagweg 14, keu ring vogels. 9 uur v.m.-4 uur nam. Apotheken De avond-, nacht- en zondags dienst der apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen door: Zui- der Apotheek, Lammenschansweg 7, tel. 23553. Apotheek R. van Breest Smallenburg, Loevestein 7, tel. 99211. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Oegstgeestse Apotheek, Wilhelmina- park 8, tel. 53274. Apotheek Voor schoten, Leidseweg 66, tel. 01717- 2525. SOS-dienst 29202 Voor allen den verkeren i nacht te berei- Stichting werkgemeenschap Kindercentra Hooglandse Kerkgracht 4: (Ingang) Koppenlnksteeg). openingstijden: dl. 2—5 urn- nam" tel. 30360. en Gespreksavonden Gesp re ksa vonden Baha-l gemeen schap Wo 8 uur nam. Kennedviaan 11. Oegstgeest. vr 8.16 uur nam. Pred. Hendrlkplantsoen 25 Leiderdorp Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: Maandagavond: Toneelgroep en So- verg aderingen kommlssie- u u een Komsten enz.; Donderdagavond: Filmgroep. Handenarbeid en Samen. S?l5S494t0ef- Hog*WOerd 57 teMooa Juridisch adviesbureau ■telefoon 25260 Joke Joke Schoute uit Leiden, let op. Je hebt van de week een mooie groene ballon opgelaten, met daaraan vast geplakt een briefje met je naam, maar niet met Je adres. Hè, hoe kon Je dat nou toch vergeten, Joke. Meneer Raar uit de Schimmel- straat 18a stond zondagmiddag in zijn tuintje naar de rozen te kijken, toen plotseling Jouw mooie luchtbel op zijn hoofd viel. Hij en wij willen wel eens weten wanneer en waar en hoe en nog wat. Kom het maar eens vertellen. We zijn. benieuwd. voorzitter van de bouwcommissie, de heer De Beer, sprak de hoop uit dat de verbouwing een stimulans is ge weest tot een actieve deelname aan het verenigingsleven en memoreerde hoe leden en bestuur talloze uren in de verbouwing hadden gestoken. Tenslotte dankte hij iedereen en al lemaal voor de hulp en goede zorgen, waarna een receptie volgde en de 1- novemberwet werd vergeten. En zo hoort het ook helemaal. ieder gratis toegan- berts; Sanne J., i J. A. R. M. PvdA J. G. Krapels Bowling SSRL Afgelopen vrijdag vond de feeste lijke opening van het vernieuwde ge bouw van de studentenvere. SSRL a air de Hogewoerd 108 plaats. Profes sor Sizoo, erelid van de vereniging, hield een openingsrede en onthul de vervolgens de op één muur uit springende letters SCRED (Scientiae Caput Reverentia Est Dei en dat staat weer voor De Hoofdzaak van de We tenschap is de Verering van God). En die mondvol is de lijfspreuk van de vereniging. De rector magnificus van de uni versiteit, Cohen, sprak over de toe komst van de studentenverenigingen en was er, gelukkig maar, optimis tisch over. In verband met de verbouwing van het SSRL-pand zei hij dat het niet erg was als daardoor de studie even naar de achtergrond was verschoven. Het samenwerken, zoals dat de laat ste maanden plaatsvond, is namelijk een ervaring voor het leven. P. Glasbeek, praeses van SSRL, vertelde een en ander over de vereni ging, bijvoorbeeld dat ze niet meer specifiek gereformeerd is. maar dat nog steeds veel ruimte wordt gela ten aan christelijke leden. En de De Jeugd van 12-21 Jaar kan tekenen. En hoe. Maar er wordt nog niet genoeg werk ingestuurd. Ingestuurd waarvoor? Waarnaar? Voor de offi ciële opening van Leidens eerste bowlingbaan in Holiday Inn. Iedereen (alleen of samen) mag meedoen. Informatie wordt graag verstrekt door Tom Thyssen, die per telefoon te bereiken is op het volgen de nummer: 63910. En vraag dan met een naar de mooie pdijzen. Met ingang van 28 november JA is het bestuur van de PvdA afdeling Oegstgeest als volgt samengesteld: J. A. van Benten. voorzitter, M. Haas noot, secretaris, Chr. Zweistra, pen ningmeester, O. C. van Belle, W. van Hoorn, mevr. E. M. A. Kist- Stokhuizen en mevr. A. Rennen- Fraijman, leden. Het secretariaat is gevestigd in de Celebesstraat 26. Telefoon 55248. Remco, Krapels: Sonja M.. dr. van H. j. Ransdorp en M. T. R. Biegstraaten: Ruben, zn. van C. van Waardhuizen en J. E. Wijnla; Jeroen P. W.. zn. van W. J. M. ter Haar en M. E. J. J. A Lep pers; Caroline J. dr. van G. M. van der Gugten en M. de Moo«; Joost. zn. T went wel Sociëteit Twentwel, Breestraat 19, ma^do^vaCn21 ocfuur^ behalTe op mensen v.a 20 laar UUT oeBanB 'oor Koordstudio Centrum voor intermenselijke De- trekkingen ontmoetingsruimte voor ca. 25 tot 60-jarigen Oude Rljn 88, Leiden tel 44000 Voor advies infor maties etc Werkdagen van 15-23 uur Ontmoetingsruimten: Werkdagen 's avonds tot 28 uur Zaterdag gesloten, zondag van 20 tot 23 uur Tevens aangepast voor llchamelllk gehandi capten. Elke donderdag van 1516 uur spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond. Walraven; R. E. Pinas e Overleden: J. van der Mee (85) m.; A. J. C. Pool (102) geh. gew. met J. P. Verhoeff: E. den Haan (91) geh. gew. met W. van Dijk; P. S. Pop.ie (81) geh. gew. met_M._ Brinks; A. Azier (78) Televisie Forum De Leidse Studentenvereniging voor Internationale Betrekkingen (S.I.B.) organiseert vanavond in het academiegebouw aan het Rapenburg (73) een forumavond over het thema „Leger, vrijheid of geborgenheid Aan deze forumbijeenkomst, die ge houden wordt in het kader van het komende eeuwfeest van de universi teit, nemen deel staatssecretaris Van Lent van Defensie, generaal bxi. Van Elzen (KVP), voorzitter van de defensiecommissie in de Tweede Kamer, Bram van der Lek, fractie voorzitter van de PSP in de kamer, mr. dr. C. Berkhouwer, voorzitter van het Europees Parlement en lid van de Tweede Kamer-fractie van de VVD. en een lid van de PvdA-fractie in de Tweede Kamer. Van Elzen zal daarbij optreden als gesprekslei der. De bijeenkomst begint om acht Donderdag en vrijdag aanstaande zullen in het Zoeterwoudse Don Boscohuis TV-opnamen worden ge maakt. Een ploeg van Vara's pop- programma Nederpozien komt die da gen naar Zoeterwoude met de groep Galaxy Lin werken. Galaxy Lin is de nieuwe groep van ex-Shocking Blue Robbie van Leeuwen en be staat verder uit ex-Motions-zanger Rudy Bennett, Dick Remelink (so praan- en tenorsax), Peter Wasse naar (bas) en Hugo van Haastrecht, die een instrument bespeelt dat cen traal staat in de muziek: de mando line. De groep, die bijna wekelijks in het Don Boscohuis repeteert, heeft inmiddels een eerste LP uitgebracht. Winnaar En op vrijdag wordt in het Don Boscohuis de uitslag bekend ge maakt van de slagzinwedstrijd die de Zoeterwoudse winkeliersverenièing WIZO rond St. Nicolaas heeft geor ganiseerd. De uitslag zal 's avonds om 8 uur worden vrijgegeven tijdens een bijeenkomst, waaraan de Boerenka- pel muzikale medewerking zal verle- Visvereniging "Hengelsport" viste in de Ringvaart met een slecht re sultaat. Uitslag: 1. Bos 21 stuks (3910 gram); 2. J. Boef 20 (36403. Ma- zurel sr 3 (1960); 4. I. Jansen 6 (1810); 5. R. van Egmond 9 (1780); 6. Va-straten Jr. 7 (1090); 7. D. Boon 3 (1020); 8. Smit 3 (970); 9. E. van Houten 6 (950); 10. Verstraten jr. 7 (950). Visvereniging 'De Brasem" hield haaf Sint Nicolaaswedstrüd in Oude Wetering (dorp). De vangst was re delijk goed. Uitslag: L Th. Boot 27 stuks (2735 gram); 2. W. Westbroek 27 (2600); 3. J. P. van der Hulst 23 (2575); 4. H. Boot 30 (2525); 5. K. van den Berg 20 (2260)6. P. Eradus 27 (2250) 7. B. Smit 23 (1975); 8. V. Cornet 17 (1875); 9. A. van der Hulst 16 (1460); 10. H. van Strien 13 (1375). LEIDEN Zaterdagavond viel er in de Leidse Stadsgehoorzaal te be luisteren, hoe Beethoven ooit in zijn leven een ei heeft gelegd, en hoe Mo zart voor zijn pruik een weeig geu rende hairspray gebruikte. Dit ge beurde allemaal tijdens het concert dat Nederlands eerste symfonieor kest gaf onder leiding van Edo de Waart met de violist Isidor Lateiner als solist. Het openingswerk, de zes symfo nische epigrammen van Willem Pij per, was het aanhoren zeker waard. Hoewel de epigrammen niet meer zo erg actueel klonken, was er door de Amsterdammers en de dirigent hard aan gewerkt. Edo de Waard wist wat hij deedde uitvoering was puntig, dynamisch, exact. Mozart symfonie in g., K. 550 kreeg echter de "lievigste" interpre tatie die ik ooit gehoord heb. Op 't Concertgebouworkest viel weinig aan te merken: met een Rolls Roy- Mini volleybal LEIDERDORP D.V.O. heeft sinds kort de activiteiten uitgebreid met minivolleybal. Jongens en en meisjes in de leeftijdsklasse van 8 tot 14 jaar kunnen op maandagavond van 6.30 tot 7.30 uur of op zaterdag ochtend van 9.00 tot 10.00 uur onder leiding van een gediplomeerde trainer hun eerste volleybaloefeningen doen. De trainingen worden gehouden in de gymzaal aan het Kwikstaart plein bij het winkelcentrum Sant horst in Leiderdorp. Voor inlichtin gen tel. 070-305514. ce kun Je ook heel wat gekke din gen uithalen voordat hij gaat sput teren. Het orkest deed dus braaf wat de dirigent wilde: een Mozart k la Hie- ronymus van Alphen: het toppunt van kleinburgerlijkheid, met een pruik die geurde naar wat sommige kappers op Uw haar smeren in een ogenblik van onoplettenheid. Na de pauze Beethovens viool concert, dat binnenkort notabene in de Meesterserie van K. en O. ook weer ten gehore zal worden ge- gebracht. Het valt te hopen, dat de indruk dan iets positiever zal zijn dan nu. De Waart is erin geslaagd een van de belangrijkste thema's uit 't eerste deel te laten klinken als "Tok, tok, tok", een ei"! Met een derma te van-dik-hout-zaagt-men-plan- ken-begeleiding kon ook de violist Isidor Lateiner weinig beginnen. Slechts in het larghetto waren er momenten dat zijn viool zong met stralende toon. Meestal echter kon hij zich moeilijk concentreren en ontlokte hij zijn instrument schril le, slecht geïntoneerde klanken. Over enige opvatting viel hierbij nauwelijks te praten. Lateiner schijnt een behoorlijke reputatie te hebben, misschien had hij een minder gelukkige avond. Ik wil ook niet alle schuld op Edo de Waart schuiven. Het is echter wel 'n feit, dat het Rotterdams orkest sinds het vertrek van Jean Fournet althans in Leiden nog geen werke lijk goed concert heeft gegeven. Zou Edo de Waart na zijn inzinking weer te vlug aan het werk zijn ge gaan? RON HARMS. Dienstencentrum Release woe. en do. ook van 30—22 uur. Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. Jansen—Nlemeyer. Hof- dijck 32. Oegstgeest tel 071—53652. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Lelden. Aanvragen hulp bejaarden en langdu rig zieken en gezinsverzorging, Mare voorai) 49441 'ma t/m VrtJ 9—10 UU* Begijntje Sexueei voorlicntlngscentrum, Begijn hof 2 (Rapenburg) D1^7.3010.30 uur Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat 15. Leiden Voor gewonde honden, katten, vogels e.d. Dag en naoht bereikbaar tel 34687 Dlerneambulance. Tel. 07134616. Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Donderdag 8.3010.30 uur nam en LE1DSCH DAGBLAD Uitgave: Leïdscü Dagblad B.V Witte 81ngeJ 1 - Lelden Postbus 54 - Giro 67055 Telefoon directie en administra tie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507 Hoofdredacteur Han Muldei Kwartaalabonnement I 31.80 Per Post f 34.2( Jaarabonnement f 116.20 Losse nummers f 0.4f Abonnementsgelden oij vooruit betaling te voldoen BU automa tische overschrijvingen geeD ad ministratie- eD incassokosten NaDezorging van 18 00—20.00 u Zaterdag vaD 16 00—18.00 uur Telefoon 071-30500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2