fdiaal-chefs X? de rijksoverheid vraagt lo isme personeel medewerk(st)er >MENIl§r! HOOFD VAN HET LABORATORIUM ennia levensverzekeringen överduiQ flink meisje alstublieft, het betere werk DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN analist(e) laborant(e) SCHAKENBOSCH schoonmakers personeelPERSONEELPERS0^ ,n f personeel PERSONEEL personeel Menuet, een dochteronderneming van Vroom Dreesmann zoekt Menuet is een keten-in- opbouw ven speciaalzaken (dagzaken) voor het meenemen van oosterse en andere kant-en-klaar- maaltijden, alwaar bovendien gelegenheid bestaat om ter plaatse iets te nuttigenhet verkoopresultaat van deze speciaalzaken wordt in hoge mate beïnvloed door sfeer en dienstbetoon. Vestigingen zijn reeds geopend te Den Haag en Rotterdam. In het eerste halfjaar van 1975 worden in de eerst genoemde steden alsook in Rijswijk en Leiden nieuwe vestigingen geopend. Hierin worden filiaal chefs aangesteld om samen met het verkoop- team de exploitatie tot een sukses te maken. Wij menen hoge eisen te mogen stellen, niet alleen aan de kwaliteit van leidinggeven en het organisatievermogen, doch vooral t.a.v. improvisatie- en doorzettingsvermogen. De filiaal-chefs, van wie de gèschikte leeftijd tussen 23 en 35 jaar ligt, ontvangen na indienst treding gedurende 2 maanden een interne bedrijfsopleiding. Wij bieden een goed salaris, eigentijdse sociale voorzieningen en een 5-daagse werkweek. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Vroom Dreesmann B.V. t.a.v. Drs. G. Dieteren, Postbus 276 te Amsterdam. stichting rode kruis bloedbank amsterdam Wij hebben op korte termijn de volgende vakature: (mnl. of vrl.) HBO-A of vergelijkbare opleiding en ervaring. De werkzaamheden zullen enerzijds bestaan uit het lei dinggeven aan laboranten en doktersassistenten, die zich bezig houden met: afnemen van bloed van donoren maken van bloedprodukten zoals trombocyten en erythrocyten concentraten verrichten van diverse laboratoriumbepalingen zoals bloedgroep- en kruisproefbepalingen assistentie verlenen aan de keuringsarts by het meten van de bloeddruk van onze donoren Anderzijds wordt verwacht, dat men meehelpt by re- sear chpro jee ten op het terrein van de immunohaema- tologie en bloedtransfusie-therapie in nauwe samenwer king met hét Centraal Laboratorium van de Bloedtrans fusiedienst. De salariëring is geheel in overeenstemming met de be langrijkheid van de funktie. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Belangstellenden kunnen him schrifteiyke sollicitatie richten aan de administratief directeur van de stichting rode kruis bloedbank amsterdam Buskenblaserstraat 59, Amsterdam, telefoon 020 -165354 Op de afdeling Juridische Zaken van ons Collectief levensverzekeringsbedrijf is plaats voor een die zich na een inwerkperiode zal gaan bezighouden met het redigeren van contracten, reglementen e!d. op het terrein van de collectieve pensioenverzekeringen en met de hieraan verbonden correspondentie. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat, die voldoet aan de volgende eisen: ruime belangstelling voor en inzicht in juridisch werk; goed taalgevoel; middelbare schoolopleiding. Zij die reeds over enige juridische praktijkervaring beschikken, genieten de voorkeur. Tot de arbeidsvoorwaarden behoren behalve een goed salaris o.a. een premievrije pensioenregeling, volledige vergoeding van de kosten voor eventuele verdere vakstudie en een aantrekkelijke spaarregeling. Sollicitaties kunnen onder de letter CJ worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van Ennia, Postbus 202, Den Haag. personeelsconsulent (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5270/1158 voor het Ministerie van Justitie tb.v. de Directie Politie, Afdeling Beheer Politie Taak: het, als medewerker van de onderafdeling Personeel, zelfstandig onderhouden van contacten met de onder de Directie Politie ressorterende buitendiensten, zoals b.v. de Politie Verbindingsdienst (Utrecht); Politie- technische Dienst der Rijkspolitie (Delft) en de Gerechtelijke Laboratoria (Rijswijk), over personeelsaangelegenheden, o.m. liggende op het terrein van functiebeschrijving en perso neelsbeoordeling. Vereist: diploma HBS of een hiermee vergelijk bare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3195,- per maand. financieel inspecteur (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Financiële Zaken, Onderafdeling Inspectie en Begrotingszaken Taak: beoordelen van begrotingsvoorstellen; meewerken aan preventief toezicht op besteding van begrotingsgelden; onderhouden van schrif telijke en mondelinge contacten met beleids afdelingen. Vereist: tenminste MAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding en SPD I. Studie voor SPD II strekt tot aanbeVeling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2847,- per maand aanwezig. medewerker inventarisatie goederen (mnl./vrl.) nr. 4-5260/1158 x het Ministerie vj i Binnenlandse Zaken tb.v. de Hoofdafdeling Organisatie Bescherming Bevolking Taak; inventariseren van en uitoefenen van controle op de voorraad aanwezige goederen in het Centraal Magazijn BB aan de hand van gevoerde administraties. Vereist: diploma MULO/MAVO of hiermee vergelijkbare opleiding; b.v.k. Praktijkdiploma Boekhouden of studerende hiervoor. Enige jaren administratieve/boekhoudkundige ervaring. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. economisch- administratief medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Afdeling Algemene Interne Zaken, Onderafdeling Secretarie Taak: assisteren van de chef van de onder afdeling bij het ontwikkelen en uitbouwen van een bedrijfsinformatie en planningssysteem; produktie en produktiecapaciteit; alle facetten van moderne vormen van tekstverwerking en drukwerktechnieken; normering - besluitvorming en instructie. Vereist: HEAO of hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van tekstverwerkende appa ratuur en grafische technieken strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. Promotie mogelijkheid aanwezig. administratief medewerker/wnd. hoofd afdeling administratie en huishoudelijke dienst (mnl./vri.) vac. nr. 4-4541/1158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij tb.v. het Voorlichtingsbureau voor de Voeding Taak: leiding geven aan het archief, huis houdelijke dienst en typekamer; administratief begeleiden van voorlichtingsbijeenkomsten, aanschaffen vein meubilair en kantoorartikelen. Vereist: tenminste MULO/MAVO-opleiding; type-ervaring en ervaring met archiefwerkzaam heden. Standplaats; 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7j vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer On linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Gevraagd: OPTICIEN voor winkel Sollicitaties a werkplaats. Diploma's niet vereist. Fa. C. van Muijen, Hooigracht 54, Leiden. Telefoon 071—20251 's maandags en 's avonds 01719—2949. Met spoed gevraagd PONSTYPISTES ADMINISTRATIEVE KRACHTEN Herv. psychiatrisch ziekenhuis voor beiaarden te Katwijk aan Zee. van 17 jaar of ouder geplaatst worden. Geboden wordt een prettige en afwisselende werkkring, waarbij zij eenmaal in de veertien dagen week-end dienst zal doen. Deze diensten worden extra vergoed. Spoedige aanmelding bij de administrateur. Nachtegaallaan 5, Katwijk aan Zee. Met spoed gevraagd TEKENAARS HTS W W ELEKTROTECHNISCH TEKENAARS STAALTEKENAARS STAALKONSTRUKTEURS acf chemiefarma nv Onze vennootschap, werkmaatschajjpij van ACF Holding N.V., ontwikkelt en fabriceert chemisch-farmaceutische half- en eind- produkten, welke in binnen- en buitenland hun afzet vinden. Wij zoeken voor onze biologische afdeling een zoölogisch of medisch alsmede een zoölogisch of medisch die belangstelling heeft voor parasitolo- gisch en biochemisch onderzoek. Gegadigden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring onder vermelding van de letters LDL te richten aan de afdeling Personeelszaken, Straatweg 2 te Maarssen, tel. 030 - 45 24 39. psychiatrisch centrum teLeidschendam Voor de versterking van ons team huishoudelijk personeel op de paviljoenen zoeken wij ehkele De huishoudelijke dienst zorgt voor het schoonhouden van de ruimten op de patiënten afdelingen. De werktijden zijn dagelijks van 7.30 - 16.15 uur. Voor het dienstdoen tijdens de week-ends wordt een onregel matigheidstoeslag verstrekt. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan het hoofd Personeelszaken, Veurse Straatweg 185 te Leidschendam. Telefoon: (070) 20 92 52. 3M Nederland Ie een verkoopmaatschappij van een groot, Internationaal bedrijf. De aleer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: velevemultlge produkten op allerlei terrein. Bedacht om ledereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. deiitvinders 3M NEDERLAND BV Postbus 193, Leiden. Op korte termijn hebben wi| plaats voor produktie- medewerksters die in een groep van tien meisjes SCOTCH lettertangen vervaardigen, sierstrikken maken en inpakwerkzaamheden verrichten. Wij bieden U: een prettige baan in een goede sfeer goede arbeidsvoorwaarden het salaris 976.-bruto 19 Jaar 1.067,-bruto 20 jaar 1.158,-bruto 21 jaar Wij vragen: leeftijd 18-23 jaar een paar jaar MAVO Interesse? Bel even voor een afspraak 071 - 6 93 30 of kom bij ons langs. Ons adres is Rooseveltstraat 55 in Leiden.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 18