Aanleg rijksweg 11 dringend gewenst agenda Grondverkoop Adegeest met bedenkelijk luchtje Raad Zoeterwoude: Moet Warmond bemiddelen? Mogelijkheden tracé Schiphollijn worden al geïnventariseerd OUDE COLLEGE DEED TOEZEGGINGEN ZOETERWOUDE De Zoeterwoudse raad toonde zich ver heugd over de vrijwel sluitende gemeentebegroting voor het jaar 1975. Slechts f 15.000,- zal verkregen moeten worden uit de saldi-reserves. De VVD meende o.a. uit een vertraging van onderhoudswerkzaamheden aan de wegen met slechts 1 maand al een voordeel te kunnen verkrijgen van f 30.000,-. .WARMOND Burgemeester De Vreeze deed gisteravond in de raadsvergadering mededelingen over de nieuwste ontwikkelingen rond de gewestvorming en met name over het door het ministerie van Binnenlandse Zaken in kaart gezette gewest Oude Rijnstreek. Bij B. en W. van Warmond was het verzoek binnen gekomen om opnieuw de verschillende gemeen tebesturen van het nieuw te vor men gewest rond de tafel te bren gen. Het raadslid Pauli (VVD) kreeg desgevraagd te horen,dat Warmond dit verzoek aan de ge meente Zoeterwoude had te dan ken. Zoals bekend heeft ook de Leidse burgemeester Vis een brief met een soortgelijk verzoek naar De Vreeze gestuurd, een schrijven, dat hem overigens door de Leidse raad niet in dank is afgenomen. Pauli wees erop, dat andere ge sprekken over het gewest volko men de mist in waren gegaan, o.a. als gevolg van onduidelijkheid over de financiële consequenties. Weth. Van der Kroft replicieer- de, dat hij bij Pauli 'n benadering voor of tegen miste en wees op het belang van gewestvorming in verband met zaken als woning bouw, verkeer en milieu. Volgens Pauli is het zinloos om als een ge zellige praatclub rond de tafel te gaan zitten. „We moeten zo veel mogelijk concrete gegevens bij el kaar brengen. Dan pas, het is ove rigens niet de taak van Warmonds B en W kan men tot een uitbrei ding van het gesprek komen. Ook Tulp zag 't niet zo zitten en vond het standpunt van B en W wat optimistisch. Progressief Warmond bleek wel bereid met een nieuw gesprek akkoord te gaan, maar zal er later over spreken, wanneer er meer duidelijkheid in deze zaak is. De zeer spoedige aanleg van Rijks weg 11 via de zgn. alternatieve route langs de spoorbaan wordt door alle fracties als een dringende noodzaak gezien ter ontlasting van de Hoge Rijndijk, terwijl ook de Provinciale weg 17 geen langer uitstel mag heb ben. De woningbouw moet afgestemd worden op de reële behoeften. Eigen inwoners verdienen voorrang. Gewestvorming rondom Leiden is een algemeen verzorgingsbelang voor iedere burger, aldus het CDA. Ook Progressief Zoeterwoude wil gewest vorming mits 't niet zo'n ondoorzich- telljk bestuurlijk apparaat wordt als het provinciale bestuur. De V.VD. wil bij gewestvorming de gemeentelijke autonomie niet aangetast zien. De Frisse neus De Algemene Beschouwingen zijn in Zoeterwoude nog steeds voordrachten door één heer. De enige dame in het gezelschap kwam gisteravond dan ook niet aan bod, hoewel zij waarschijnlijk inspraakmogelijkheden heeft ge kregen. Wanneer aan die Algemene Be schouwingen nog een gewone vergadering vooraf gaat, dan wordt het een lange zit. Straver vroeg de burgemeester eerst even weg te mogen en daarna zijn speech te zullen afsteken. Burge meester Detmers bekeek zijn raadsdame en heren en stelde voor gezamenlijk "even een frisse neus te halen". Dat frisse neus wordt in de Zoeterwoudse Alge mene Politieverordening aange duid met "zijn gevoeg doen" en tijdens autobustochten heet het ook wel "bospauze". Nadat iedereen een "frisse neus gehaald had" kabbelde de verga dering rustig voort. Voor een bui tenstaander leek het alsof men deze algemene beschouwingen al jaren gehoord had. Toch is er in de samenstelling van de raad door de kiezers een revolutionaire ver andering gebracht. KVP, PCG, Vr. Lijst en Nieuw-Gem. belang be staan niet meer. Alle partijen zijn nieuw. Het CDA komt voort uit de confessionele kiezersaanhang, terwijl de aanwezigheid van Pro gressief Zoeterwoude en WD dui delijk maken dat ook het Zoeter woude aan het verstedelijken is, hoewel alle partijen aandringen op een temporisering van de uit breiding van Zoeterwoude, waar gelukkig nog veel groen en het leven gezond kan zijn. JOOP PEETERS groenvoorziening in Zoeterwoude is een zeer kostbare zaak. Het CDA wil overgaan tot 't uitbesteden aan par- 'tioulieren van het onderhoud. Brandweer De gemeente Leiden heeft de ver goeding voor de brandbeveiliging door de Leidse Brandweer drastisch verhoogd. Zowel het CDA als de WD vinden de verhoging van f 30.000 tot f 55.000 buitensporig hoog. Het CDA wil de regeling met Leiden opnieuw ter discussie stellen. De WD wil zo ver niet gaan en meent dat het kun nen beschikken over een beroeps brandweer de voorkeur verdient bo ven een eigen vrijwillige brandweer. De kosten van materieel en snelheid van hulpverlening zijn hierbij voor de WD belangrijke overwegingen. Het Industrieschap "De Grot Pol der" is thans vrijwel volgebouwd. Het CDA heeft ernstig zorgen over het milieu door deze vestigingen en be pleit de noodzakelijke controle op na leving van de Hinderwet te laten ver richten door beroepskrachten, die er een dagtaak aan hebben. Ook wil de CDA-fractie weten of er bij onver hoopte rampen in het industriege bied een plan is voor beschrijding. Het is droevig gesteld met de gym nastieklokalen aan de Hoge Rijndijk. Alle fraktdes dringen aan op een spoedige realisatie in dat gebied van een dorpshuis c.q. een gebouw met multi-funktlonele mogelijkheden. De openbaarheid van het beleid laat volgens PZ veel te wensen over en is volgens de WD voor sterke verbeteringen vatbaar. Progressief Zoeterwoude wil graag dat alle commissievergaderingen openbaar worden en meer informatie aan de burger gebracht wordt door het ge meentelijk voorlichtingsblad. Subsidiebeleid Het subsidiebeleid is volgens alle fracties voor verbeteringen vatbaar. Zowel PZ als WD maken bezwaar tegen het subsidiëren van landelij ke instellingen of verenigingen, die geen enkele binding hebben met Zoeterwoude zoals volgens de WD "De Bond tegen het vloeken". Lan delijke verenigingen moeten door *t rijk gesteund worden, de gemeente moet alleen die verenigingen steu nen, die plaatselijk werkzaam zijn of een plaatselijke afdeling hebben. De WD is ook tegen de zgn. ver kapte subsidies in de huurprijzen. Voor een juist inzicht moet de normale huur berekend worden en daarnaast dan zonodig een subsidie gegeven worden. PZ zag mogelijk heden om rijkssuhsddie te verkrij gen voor tal van verenigingen, die men kan rangschikken onder de WARMOND De B.V. Anticon blijkt al begcnnen te zijn met een inventarisatie van de mogelijkheden van het door Sassenhedm gewenste tracé twee voor de aanleg van de Schiphol-spoorlijn. Het raadslid Heemskerk deelde dit gisteravond In de gemeenteraadsvergadering van Warmond mee. In tegenstelling tot enkele andere raadsleden bleek bur gemeester De Vreeze hier niet van op de hoogte. Wel wilde hij graag de gegevens hebben, zodat hij ze kan voorleggen aan de B.V. Art icon. Vol gens Heemskerk zijn er al mensen aangezocht om hun huis te verko pen. Hij wees er verder op, dart; War mond 'toch werkelijk alles moet doen om te voorkomen dat het last zal on dervinden van de SoMphollymi. Er os wel haast mee gemoeid want 1 maart zal de zaak afgerond moeten zijn. De tunnel, zoals Sassenhetai die wenst, zou Warmond graag gebouwd willen zien bij de Veerpolder. Onderhoudskosten Het college van B. en W. werd gis teravond zelfs al bij de behandeling Leiden wil subsidie voor busbanenplan vragen bedolven. Liesbeth Dalihuy- zen Polano vroeg zich al of het on derhoud van de tuin wel voor reke ning van de gemeente moest komen, vooral gezien het grote tekort op de begroting van 1975. Officieel zouden deze kosten door de bewoner betaald voorziet onder meer in de aanleg zgn. "ongeorganiseerde Jeugd". Te vens zag PZ wel mogelijkheden tot coördinatie op het gebied van ad ministratie. Er kan veel door ver enigingen samen gewerkt worden zonder de eigen identiteit te verlde- Het CDA zag in meerjarenplan ning 'een goede mogelijkheid om 'n Juist prioriteitenlijstje op te stellen. De WD had zgrgen over het te kort van het zwembad en wilde graag reserveringen, waardoor voorkomen wordt dat het zwembad over 30 jaar is afgeschreven maar niet tot nieuwbouw overgegaan kan worden. Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude zullen over 14 dagen de raad antwoorden. Het lijkt een niet te moeilijke opgave omdat alle fracties slechts met wensen kwa men cn weinig kritisch waren ten aanzien van het tot nu toe gevoer de beleid. LEIDERDORP Peter Af. v. d. Voort werkt bij Tante Pos en trouwde gisteren met Gerda Ho- gewoning. Dat zijn twee feiten. Collega-PTT'ers combineerden het een en ander en vormden een erehaag. Voor het raadhuis had den ze een tent opgezet, waar het bruidspaar door heen moest. En zo geschiedde. moeten worden, maar dit is in War mond nog nooit het geval geweest, aldus wethouder Van dier Kroft. Bij de benoeming van een nieuwe burge meester zal dit opnieuw bezien wor den, Een ander punt was de aanleg van een bootjedhaven. Daarvoor be staan nu drie verschillende moge lijkheden, op de speelweide, in Kou- Redactie Paul Wolfswinkel Select Twei datums dij belangriek bennen. Twei avonden woar loen bestuur loe verwacht. Sinterloasoavond (7 december) en de Nijjoarsverzide (11 Janewoari) in De Burcht. Nait twievelnm moar doun. Dit was Gronings en bestemd voor een zeer select gezelschap. Dienst The Lord's Polks verzorgen mor genavond weer een dienst in de Jo zefkerk aan de Herensingel. Het the ma is: in de lijn der verwachting. Pater Fischer is celebrant en het be gint om 7 uur. Geven Vanavond tussen 6 en 8 gaan ze op pad: 1200 ophalers van de enveloppen voor de actie „Geven voor Leven". Die 1200 collectanten gaan met het opgehaalde geld naar 40 zogeheten opvangcentra. En de mensen van die 40 opvangcentra gaan dan met volle zakken en/of dozen naar 7 telcentra. En de 7 telcentra sturen nog grotere zakken en/of dozen naar het cen traal optelkantoor, (de AMRO-bank op het Rapenburg). Veel mensen dus, die zich inzetten voor een grootse actie. Houdt de oor tjes tussen 6 en 8 maar gespitst, zou de bel eens niet horen. Ook deze tweede bloemschikcursus mocht zich in een grote belangstelling verheugen. De Jury kende de eerste prijs toe aan mevr. Hulsebos die haar in de kinderjaren verkregen naaima- chlentje, op bijzonder fraaie wijze wist op te sieren. Mevr. Braggaar kreeg voor haar opgemaakt koperen wandstukje de tweede prijs. Derde werd mevr. Ketelaar, terwijl Mevr. Scholtes de vierde prijs veroverde. De prijs voor het origineelste werk stuk ging naar Mevr. Van Paridon- Veenings. De deelnemende dames hebben od deze cursus veel opgestoken op 't ge bied van bloemschikken en sierkunst. De heer Kloot gaf op deze avond nog een demonstratie opmaken kerst stukken weg. De secretaris van S.V. L.V. dankte aan het slot alle cursis ten en in het bijzonder de heer Ver schoor. die met echtgenote en mede werkers een groot aandeel hebben ge had in het welslagen van beide cur- Het nieuwe clubhuis van S.V.L.V. alweer ruim een Jaar in gebruik, leent zich uitstekend voor dergelijke evenementen. Gedacht wordt dan ook na de Jubileumfestiviteiten voor de dames van leden en donateurs weder om dergelijke activiteiten te ontwik kelen. Zo staat men een cursus kou de keuken alsmede een cursus Yoga op de deur te doen als ze naar bed gaan. Want u weet dat de nachtelijke uren zich het best lenen voor een kraakie. Lucia Huisvrouwen die lid zijn van de Nederlandse vereniging met de ge lijknamige naam gaan dit Jaar met zijn allen het Zweedse Luciafeest vie ren. Dat is het feest van het licht, dat zijn oorsprong vond in Italië en door Zweden werd overgenomen. Van daar. Op slot Vakwerk Buitengewoon vakwerk, niet door vakgenoten te verbeteren, aldus kwalificeerde de Jury, bestaande uit de bloemisten/winkeliers de heren J. v. Wieringen, J. Zwaan en H. Kloot, de werkstukken van de winnaressen op de slotavond van de in het S.V. L.V.-klubhuis in Voorschoten ge- jouden bloemschikcursus. Er zijn eeft hoop mensen, die op hun voordeur een zogenaamd trekslot hebben. En er zijn ook (minder aar dige) mensen die met een ijzerdraad je door de brievenbus heen zo'n slot weten open te wippen en dan grote belangstelling hebben voor televisies radio's, antiek en goederen met zoge heten gevoelswaarde. Iedere week komen er bij de Leidse politie daarover klachten binnen. Vandaar 't verzoek aan de mensen met 'n trekslot om oo ksteeds de knip De leiding berust bij Kortz (let op: in Zweeds costuum) uit Rotterdam, die zowel over het Lu ciafeest als over Kerstmis zal vertel- LEZERS SCHRIJVEN: RECHTZETTEN Hiermee wil ik even iets recht zet ten omtrent de brand in de koffie shop aan de Geregracht. Ten eerste is mij de huur niet opgezegd, maar ik heb die opgezegd, omdat de pacht toch te hoog was. Ook heb ik nooit een verbaal gehad voor de verkoop van sterke drank of enigerlei gegok. En van jalouzie is helemaal geen sprake. De heer v. d. Linden is alleen maar verschrikkelijk kwaad dat ik er uit gestapt ben. De vorige exploitante MEVR. H. C. V. LEEUWEN-LAMAN, De Bazelstraat 2, Leiden. VOORSCHOTEN De Voorscho tenee gemeenteraad moet van avond de beslissing nemen over de verkoop van 1145 m2 grond in Adegeest en de verwachting is dat deze beslissing niet zal geschieden met een eenvoudige hamerslag. De grondverkopen in Adegeest van de laatste tijd hebben een luchtje. Boven het voorstel van B. en W. tot verkoop van grond staan twee data: 31 oktober en 8 november. Op 31 oktober was het voorstel uitgebreider en had de verkoop van 4 kavels ten doel. Het werd door B. en W. voordat er ook maar over gesproken was teruggenomen. Datzelfde gebeur de in de commissievergaderingen. Door Joop Peeteirs Het voorstel van B. en W. dat vanavond behandeld zal worden be treft grond omsloten door de Bach- laan, de Van Beethovenlaan en de Grieglaan tot aan de Von Weber laan. Het terrein wordt thans benut door de Jeugd, die een zeer druk ge bruik maakt van het onofficiële speelveld, waarop de gemeente eni ge jaren geleden al doelpalen neer gezet heeft. Volgens het vastgestel de bestemmingsplan "Adegeest *68" is deze grond aangewezen voor eengezinshuizen in open bebouwing met bijbehorende erven. De grond is in eigendom van de gemeente Voorschoten en bouwrijp. Voorge steld wordt om kavel 2 te verkopen aan een Voorschotense arts-neuro loog voor een prijs van f 125 per m2 Knelpunt De zeer lage grondprijs (gemid deld in Voorschoten f250 per m2) voor een van de mooiste stukjes van Adegeest is een eerste, knel punt. B. en W. zeggen dat de eerste besprekingen over de verkoop van deze grond al in 1970 plaats von den. Het college wijst ook op de moeilijkheden welke gerezen zijn bij de indiening van het eerste voorstel in oktober: "In verband met de door derden geuite kritiek op de gang van zaken rond de voorgeno men uitgifte van de mggrhgflnalët kavels bouwterrein verwijzen wij u naar een voor u ter visie gelegd re sumé. WÜJ stellen u tevens voor de brief, vermeld onder nr. 128 van de lijst van ingekomen stukken en me dedelingen, overeenkomstig het bij dit resumé gevoegde concept te be antwoorden". Tot zover het voorstel van B. en W. Op dat moment blijkt tevens dat het met de openbaarheid in Voor schoten maar zeer matig gesteld is. Het resumé en de ingekomen brief zijn uitsluitend ter inzage van de .raadsleden en verder niemand. Ge meentesecretarie A. Oosterbaan kan hier ook niets aan veranderen. De raadsleden willen zelf niet dat het resumé (een opsomming van alle gebeurtenissen) openbaar wordt. Er zijn te veel personen bij betrok ken. Ook de brief van de inwoner, die zelf ook graag een lapje goed kope grond zou willen hebben, blijft geheim. In de diverse vergaderingen rondom de gemeentebegroting is vrijwel door alle raadsleden aangedrongen op een andere grondverkooppolitdek. Daar naast is door de P.P.V. gezegd: "Wij laten ons niet opzadelen met enige onduidelijke grondverkopen. die door het oude college van b. en w. op het laatste moment voorbereid zijn en door de nieuwe raad goedgekeurd moeten worden." De moeilijkheden van de laatste grondverkopen in "Adegeest" komen volledig voor rekening van het oude college van B. en W. Enige maanden geleden werd tot verrassing van iedereen een kerkje gebouwd tegen over het stuk grond dat thans ter dis cussie is. B. en W. verklaarden toen dat de Gereformeerde Kerk (vrijge maakt) al Jaren optie op dit stuk grond had. De grondnprijs is nooit be kend gemaakt. Ik oktober komen vier kavels aan bod. die voor een prijs van f 125,— per m2 verkocht worden aan specialisten van de Leidse zieken huizen. Ook hierbij beriepen b. en w. zich op optie-rechten. De nieuwe raad nam het niet en het stuk ging terug voor overleg en beraad binnen B. en W. Er werd gezocht en toen bleek dat er veel meer gegadigden voor het stukje grond waren. Vele ge gadigden hadden in de loop der Jaren toezeggingen op schrift en mondeling gekregen via de dienst openbare wer ken. Volgens de nieuwe raad moet het oude college van B. en W. hiervan op de hoogte geweest zijn. Een inwoner vaa Voorschoten nam het niet en VRIJDAG 29 NOVEMBER 1974 Vrijdag Breestraat 19, Twentwel. sociëteit jeugdsociëteit Time. 7.46-11.30 Hooglandse Kerkgracht 26 Open Soos. Lelieveld*, (afd. Voorlichting Stadhuis) en de heer Meonges (voorzitter Wel zij nsraad) 8 uur nam. Ten Katestraat (speelfculngebouw). bejaardensociëteit Humanitas. 2-4.30 LAK-Tb eater, Lltteris Sacrum met ..Biedermann en de brandstichters". vrienden". 8 i Zaterdag Kerkgracht 48. dan Ben i Morsweg 114. Leidse Jeugdscha&ksocië- Breestraat 19. Twentwel. sociëteit i zal worden of de sloot naast de speelweide verbreed kan worden, waardoor het aantal ligplaatsen op veertig zou kunnen worden gebracht. De raad was niet beretid om de Ni- kolaasschool tien jaar aan een Am sterdamse onderneming onder te verhuren. Men zal zich eerst gaan beraden over het onderzoek naar de wenselijkheid van sociaal-culturele accommodatie, dat door een commis sie is verricht. Wel ging de raad alk- koord met de bouw van 36 bejaar den/woningen in Endepoel. De huur hiervan zal waarschijnlijk 210 gul den bedragen. Geversstraat 65. Oegstgeeet. sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden feestmiddag kinderen .Mulderkring". Zondag Antonlus Clubhuis, dansen 8-11 uur Hoaglandse Kerkgracht 48. dansen v.a» Geversstraat. 65. Oegstgeest. sociëteit alleenetaan- Breèstraat 19. Twentwel. sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Leids Poppentheater Middelweg 19-*, kindervoorstelling, aanvang 2.30 uia nam, tel. 071-25002. Hartebrugkerk. orgelconcert Jan Schmiltz. mm.v. Toonkunstkoor Lel- Maandag Praethuys, VrouwenJcerkkoorsfcraat 9, gesDreksavond ,de plaats van de .eek" samenleving". LEIDEN Het college van B. en de ingezonden stukken onder die w. van Leiden heeft bij de minister van Verkeer en Waterstaat, Wester- terp, een aanvraag ingediend voor subsidie voor het busbanenplan. Het plan, dat de minister enkele maan den geleden ter hand werd gesteld bij de opening van de Plesmanlaan, vrije busbanen in Leiden. Volgens het Verkeers- en vervoersplan zullen over deze speciale routes bussen moe ten rijden met een frequentie van tien minuten. Tevens hebben B. en W. besloten projecten in het plan. die daarvoor in aanmerking komen aan te melden bi) de minister van Sociale Zaken. Dit cm te proberen denhoorn en een noodvoorziening op een subsidie te krijgen in het kader schreef een waarschijnlijk boze brief. Vanavond kan een discussie ver wacht worden over de volgende pun ten: Hoe konden ongeveer tien inwo ners toezeggingen krijgen op de aan koop van het stukje grond? Waarom hebben B. en W. (het oude college) deze zaak proberen weg te drukken? Waarom hanteert het college van B. en W. grondprijzen, die niet aange past zijn? Verschillende raadsleden verwachten een zeer felle discussie en voor oud-wethouder Koetser, die thans als raadslid voor de V.V.D. zitting heeft zal 't een moeilijke avond kunnen wor den. De grondverkoop zal wel door gaan omdat er al te veel toezeggingen gedaan zijn door gemeentelijke in stanties. stichting Pandora uit Artsen Leiden: Wijk I: Morswegkwartier, binnenstad tot Cityring: J. L. Schae- fer, Rfjnsburgerweg 11, tel. 50481. Wtfk II, Groenoord, Kooi en Meren- wijk: A. R. Tegelaar, Burggraven- laan 14, tel. 34092. Wijk III, Waard, Professoren wijk en Tuinstadswij k: G. D. de Jong, Hoge Rijndijk 15, teL 32877. Wijk IV, Zuid-West, Haag weg- kwartier: J. D. van Wingerden, Bos* huizerkade 28, tel. 30791. Leiderdorp: G. A. de Bruynst Hoofdstraat 8, tel. 22208. Oegstgeest E. W. F. van Wai- chren, Oranjelaan 29, tel. 52130. Voorschoten A. Tromp, Loft" manplantsoen 33, tel. 071-62159 (za terdag). B. van Beusekom, Piet Heynlaan 6, tel. 071-63551 (zondag). Warmond Lempers. Churchill- laan 13, Voorhout, tel- 02522-10140. Apotheken De avond-, nacht- en zondags dienst der apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen door: Zui- der Apotheek, Lammensohansweg tel. 23553. Apotheek R. van Breest SmaUenburg, Loevestein 7, tel. 99211. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Oegstgeestse Apotheek, Wilhelmina- park 8, tel. 53274. Apotheek Voor schoten, Leidseweg 66, teL 01717- 2525. W ij k verplegi ng Leiden Stichting Interkruis. Middelweg 38, tel. 21753. Leiderdorp Gezondheidszorg» Leiderdorp, tel. 40131. Oegstgeest Stichting Interkruis, LJJtweg 7, tel. 54500. Voorschoten Gezondheidscen trum. v. d. Waalslaan, teL 4641. Warmond Zr. N. Portengen, Ka- gerplein 308, Sassenhelm, tel. 02522- 11463. Stichting werkgemeenschap Kindercentra Hooglandse Kerkgracht 4 Koppenmkste^.g openingstijd- 2—5 uur nam., tel. 30360. Juridisch adviesbureau nam. Mierennest, do. Gespreksavonden 11. Oegstgeest. LEIDEN Als aanvulling op het bericht van gisteren betreffende een brandje in een koffieshop deelt de 6cha_p~ Wo 8 politie mee dat van de drie aange houden jongemannen er één op vrije voeten is gesteld. Van de overige twee heeft een Jongen van 17 jaar bekend. Gespreksavonden Baha-1 ,'dylaa 8.16 uur nam Pre* 25 Leiderdorp Vormingscentrum Troef Troef Jongerencentrum: Burgerlijke stand van Leiden Geboren: Jacqueline, dr. van H der Nagel en K. Korpershoek; llque, dr. van H. van der Nagel l. Korpershoek: Wilhelmina E. M.. Maandagavond: Toneelgroep sjale Kreagroep; Dinsdagavond: Ken- nismaklngsgroep. Werkgroep Naald en Draad. Werkgroep Werk en Groep zon der Werk; Woensdagavond: gereser- londerdagavond: Filmgroep. Handenarbeid en Samen spelen. Troef. Hogewoerd 57 telefoon 071-30494. dora A. G., dr. 1 Reenen; Theo- Duijvenvoorde; Govert H. S. J. Rietema en H. A. Sc overleden: A. Marseille (68) den Os; J. J. H. Kebzer en W. J. Haarlem: H. N. ter Wee en M. J. Meijer; W. A. F. Dnlverman en C. de Hoog; G. Tit en M. Freke. Ondertrouwd: J. van den Beid en M. E. Schreuder; H. van den Berg en E. P. J. Tegelaar; P. F. M. Berg en M. P. W. l'Aml; A. Bol en E. L. S. Jansen; A. S. van Bochove en G. Bonda; A. S. Botermans en D. M. Jansen; P. A. Bril M. Sala; l der Horst en E. Donker; F. Jansen en M. Gerrit sen; J. Korbee en E. J. van der Zeeuw; J. J. Q. Kouwenhoven en W. C. Bink; A. S. F. Kuipers en B. Luilben; R. A. Post en J. Helfensteijn; H. R. van Rfjn A. J. Lubendijk en M. Sleeboom; A. R. van Oyen en C. J. M. Hoek; N.' J. Schravendijk i Leeuwen; J. i der Waals; P. M. de Koning; J. C. Wesselman A. M. Rothuizen. LE1DSCH DAGBLAD Uitgave: Lefdsch Dagblad B.V Witte 8ingel 1 - Leiden Postbus 64 - Giro 67055 Telefoon directie en administra tie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507. Hoofdredacteur Han Muider Kwartaalabonnement 1 31.80 Per Post f 34.20 Jaarabonnement f 116,20 Losse nummera f 0,45 Abonnementsgelden of) vooruit betaling te voldoen Bf) automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- ep incassokosten Na bezorging van 18 00—20.00 Zaterdag van 16 00—18.00 uur Telefoon 071-30600.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2