jltejrrk snaazn „Probeert het vorige college ons voor de voeten te lopen?" agenda Sint Nicolaas komt 30ste in Zoeterwoude - -■ DINSDAG 12 NOVEMBER 1974 iVoorschotens wethouder Oosterbaan: VOORSCHOTEN Voorschotens wethouder voor Financiën Nic. O06- terbaan (WD) stelde vorige week vrijdag tijdens de commissie voor de gemeentefinanciën aan 3 oud-wet houders de vraag: „Probeert het vo rige ooilege ons voor de voeten te lopen?" Hij kreeg er geen recht streeks antwoord op, maar drie wet houders uit het vorige college van B. en W. gaven alle aanleiding voor het stellen van die vraag tijdens de com missoriale behandeling van de ge meentebegroting voor 1975. „De ontwerpbegroting van de al gemene dienst en de ontwerpbegro tingen van de diensten en bedrijven voor het jaar 1975 zijn voorbereid door het per 3 september 1974 afge treden college van burgemeester en wethouders. Ons college heeft zich over de ontwerpen beraden en zich ermee kunnen verenigen. Daardoor is he: mogelijk de begrotingsprocedure 1975 nog in het jaar 1974 te laten plaats vinden". Dit is de aanhef waarmee het voorstel van B. en W. begint tot vaststelling van de ont werpbegroting 1975. Conflicten De vorige raadsperiode heeft zich vooral gekenmerkt als een periode vol confliccen tussen raad en B. en W. In de beginfase richtte de raad zich op de burgemeester, de laatste fase zette de raad zich af tegen de wet houders. Zo zeer zelfs dat de ge meentebegroting voor '74 slechts met een kleine meerderheid kon worden aangenomen. V.VD. en D'66 stemden tegen. Daarnaast werden er een tien tal moties ingediend en het was poli tiek volkomen verklaarbaar geweest Indien het dagelijks bestuur was af getreden. De wethouders bleven zit ten en maakten de rit uit. Nooit meer „Dat nooit meer," is ongeveer de gedachtengang geweest van de nieu we raad en er werden beleidsbeginse- len vastgesteld, waaruit B. en W. een exact beleidsplan zouden halen. De drie grote fracties te weten WD, CDA en PPV ondertekenden de be- leidsbeginselen, die vaag de weg voor de toekomst aangeven en daarom voor alle partijen acceptabel zijn. Het nieuwe college van B. en W. kreeg daarna het huiswerk om zonder brok ken inderdaad met een beleidsplan te komen dat door de hele raad aan vaardbaar geacht kan worden. Hierin zijn B. en W. nog niet geslaagd, ze hebben ruimte gevraagd tot januari. Drie van de vier wethouders uit de vorige periode zijn teruggekeerd als raadslid en als fractie-voorzitter: Koetser (WD), Esselaar (CDA) en Iestra (PCC). De wethouders, die vo rig jaar het ongenoegen van de raad door middel van moties te verwerken kregen (deze moties gewoon naast zich neerlegden!), hebben zelfs de fractie-voorzitters van de vorige pe riode op het tweede plan gezet. Koopman veroordeeld De Haagse rechtbank heeft een 34-jarige koopman uit Leiden over eenkomstig de eis van de officder van Justitie veroordeeld tot zeven maan den gevangenisstraf met aftrek van 'het voorarrest, wegens plegen van totaal ongeveer dertig inbraken en ddefstalllen in Leiden en omgeving. Bovendien zou hij in een tearoom aan de Steenstraat iemamd met een luchtdrukpistool hebben bedreigd. De inbraken werden gepleegd oa. In het Consultatiebureau voor tib.c. bestrijding aan de Rijnsburgerweg en in een sexwirikel aan de Lommer straat. Verdachte moet nog vijf maanden gevangenisstraf voor andere vonnis sen ondergaan. De rechtbank heropende het on derzoek tegen een 22-jarige fabrieks arbeider, die aan diverse inbraken had deelgenomen en tegen wie de officier zeven maanden gevangenis, straf waarvan twee maanden voor waardelijk heeft geëist. Over deze verdachte zal een voorlichtingsrap port worden gevraagd. Driversclub ook in Leiden LEIDEN Na Utrecht krijgt ook Leiden een zogenaamde 'driversclub'. De bedoeling is dat automobilisten, die meer dan een paar glaasjes wil len drinken buitenshuis via het mo- büofooTmtimmer 005 een chauffeur kunnen bestellen, die de auto van de cliënt naar huis rijdt. De organisatie fcn Leiden is in han den van de ASA. een landelijke or ganisatie die arbeidsbemiddeling ver leent tussen studenten en bedrijfsle ven De Drivenscïub kwam vorige week in het nieuws toen taxichauf feurs in Utrecht op de eerste ver scherpte controle-avond een van de borreleendjes van de Driversclub ver nielden. De directie van de ASA-organJsa/fcie heeft bedongen dat de Driversclub zich uitsluitend met de levering van chauffeurs zal bezighouden en niet met het vervoer van personen. Dat moet per taxi gebeuren. In de toe komst zal de Driversclub zich geheel op het bedrijfsleven gaan concen treren. Mr. Begeer (WD) en Marselis. (CDA) zijn als gewoon raadslid te ruggekeerd en niet meer als fractie voorzitter. In drie commissievergaderingen, is de begroting voor 1975 besproken. Wethouder mevrouw De Ruiter en wethouder Eveleens waren alleen be reid om de begroting post voor post langs te open en stelden zeer con creet dat het prioriteitenschema door worden. Wethouder Oosterbaan. die tijdens de vorige periode allerminst lief was voor de wethouders, kreeg maar liefst drie oud-wethouders op bezoek. Volgens de nieuwe regeling mag ieder commissielid zich laten vergezellen van een fractiegenoot en daar hadden WD en CDA dan ook gebruik van gemaakt. Oud-wethou der Iestra heeft een éénmansfractie en is in alle commissies als lid aan wezig. Eigen Wethouder Oosterbaan heeft altijd getoond een voorstander te zijn van openheid daar waar het mogelijk is. Ook als wethouder schijnt hi.1 dat te willen en zo krijgen de commissie leden een staatje te zien. waaruit af geleid kon worden dat 't begrotings overschot, de zgn. ruimte, al groten deels opgebruikt is. Ook de post on voorzien van f 215.000,— is al voor een groot gedeelte "voorzien". De commissiefleden schrokken en wil den wel graag een en ander schrap pen van het lijstje. Met de wethou der werd het lijstje nagelopen maar er was weinig te schrappen. "De post personeelskosten ad. f60.000.-?" veronderstelde Esselaar, oud-wet houder o.a. van personeelsaangele genheden. Wethouder Oosterbaan in formeerde bij zijn ambtenaren en sprak "Dat kan niet, want deze men sen werken hier al". De begroting, voor 1975 verloor daarna al haar charme, niet in het minst door de kri tische opmerkingen van de drie oud- wethoudere die f^telijk hun eigen be groting zaten af te kraken. "Waarom moeten er enige rechten verhoogd worden, wanneer B. en W. niet aan geven hoe de ruimte in de begroting benut zal worden?" Nu is in de ont- werp-begroting al de verhoging van de rechten verwerkt. Het is dus een idee van het oude college van B. en W. Wethouder Oosterbaan en zijn colle gae wethouders zijn inderdaad door het vorige college voor de voeten gelopen. Vrijdagavond zal de raad de algemene beschouwingen houden, maar binnenkamers zal er eerst wat geregeld moeten worden. Eten groepering de P.P.V. kan een lachen de derde worden. Deze groepering is deels vernieuwd en maakte deels geen deel uit van het vorige college. De P.P.V. is samengesteld uit PvdA PPR, D'66 en PSP. ZOETERWOUDE De intocht van St Nicolaas in Zoeterwoude zal op zaterdag 30 november worden ver zorgd door de plaatselijke winkeliers vereniging WIZO. Met medewerking van drumband VIOS zal de goetihei lig man die dag om 11.15 uur worden afgehaald aan de Mdening waarna hy op zijn witte schimmel met rood sierdek via de Noordbuurtseweg, Keerweer, Ambaohtsheremweg, Van dens dat fees Swietenstraat. Kerklaan, dr. Bouw dijkstraat. Dorpstraat, Watertje. Kor te Miening. Jan van Banningstraat (tot Nieuwewegsebrugen Schenkel weg naar Het Centrum zal worden be geleid. In dat gebouw zal nade tocht door het dorp een Sinterklaasfeest ontbranden voor kleuters (aanvang 12.30 uur) en voor de kinderen van de eerste en tweede klas van de ba sisscholen (vanaf 14.30 uur). Tij dens dat feest zullen cadeaus worden uitgedeeld aan de kinderen, die als ze in Zoeterwoude op school gaan al een bewijs van toegang op school hebben gekregen, of nog zullen krij gen. Voor kleuters vanaf drie jaar en voor kinderen die nog niet in het beait zijn vaci zo'n bewijs kunnen toegangsbewijzen tot en met 27 nov. vember worden afgehaald bij M. Berg in de Dorpsstraat (29). Tevens organiseert de WIZO ook dit jaar weer een slagzinwedstrijd. Bij elke Zoeterwoudse WIZO-winke lier zijn dan in de etalage één of meerdere letters te vinden, waarmee de slagzin kan worden gevormd. Op lossingen kunnen tot en met 5 de cember worden gedeponeerd in de bus in de hal van de Rabobak. Voor de goede oplossers zijn er prijzen als een filmcamera, een grill, een mixer set, drie transistorradio's en vele waardebonnen. De namen van de prijswinnaars zullen op vrijdag 6 december om 20.00 uur in het Don Boscohuis worden bekendgemaakt. LEIDEN De Zijlsingel tus sen de Hoge Rijndijk en de We ver sbrug is vanochtend weer o-pen gegaan voor alle verkeer. Met deze heropening is ook de voltooiing van het rioleringsproject Zijlsin gel e.o. in zicht. Alleen op het kruispunt Lage Rijndijk, Heren singel. Zijlsingel moeten de ver schillende rioleringen op elkaar worden aangesloten. Dit gebeurt tussen 18 november en 14 decem ber. Het gemotoriseerde verkeer richting stad zal worden omge leid via de Driftstraat en Heren singel Het verkeer uit de stad moet gebruik gaan maken van de Herensingel, Medusastraat en Sie- boldstraat. Voor voetgangers, fiet sers en bromfietsers zal het kruis punt in de week van 25/29 no vember geheel zijn afgesloten. Huisvlijt- expositie in Ons Huis Zoeterwoude Donderdag en vrijdag vinden in het Zoeter woudse verenigingsgebouw Ons Huis twee traditionele evene menten plaats. Eerst zal don derdagavond (aanvang 20.30 uur) de jaarlijkse Huisvlijtten- toonstelling worden gehouden en een dag later gaat de bazar draaien vanaf 15.00 uur. De ba ten van de bazar zijn gedeelte lijk bestemd voor het Jeugdge- bouw Ons Huis en zullen gedeel telijk worden aangewend voor d restauratie van het kerkgebouw, waarvan het dak en de muren herstel behoeven. Dat is een kostbare aangelegenheid, van daar dat de organiserende ba- zar-commissie van de Hervorm de Jeugdraad juist nu hoopt dat de bazar druk zal worden bezoch Op die bazar zullen overigens ook de werkstukken (er wordt gerekend op zo'n veertig stuks) van de deelnemers aan de Huis- vlijttentoonstelling worden ver kocht. Deelnemers die verdeeld zijn in vier groepen: Jeugd t/m 12 jaar; van 12 t/m 16 Jaar; dames en heren. De ingezonden werkstukken zullen worden be oordeeld door een Jury be staande uit de dames Wingelaar en Schaapman en de heren Otto en V.d. Sluis, waarna alle pro- dukten ter beschikking worden gesteld van de bazarcommissie. Grootste attractie van de bazar op vrijdag wordt het lichtbak- spel, terwijl in Ons Huis verder van de vroege middag tot in de late avond o.a. kan worden ge sjoeld, geschoten enz. De foto's van de nog lopende ac tie voor de restauratie van de kerk zijn donderdag en vrijdag eveneens in Ons Huis te bezich tigen en te bestellen. De trek king van de loterij heeft don derdag plaats. üimsdag Breestraat 19. sociëteit voor gehan dicapten, 2-6 uur nam. Rynsburgerweg 163, spreekuur Alg. Bureau voor Levens- i i Gezinsvragen. INBRAAK IN RADIOZAAK LEIDEN In een radiozaak (van Postma) aan de Haarlemmerstraat is in de nacht van zondag op maan dag ingebroken. Tot de buit behoor den een radioplatenspeler, twee ste- reoversfcerkers, twee draaitafels en twee stel boxen. De gestoten goederen vertegenwoordigen een waarde van ruim vierduizend gulden. De daders zyn de zaak binnengekomen door op schuiving van een raam aan de zijde van de Oude Rijn. Ouders spelen Truus Woensdag 13 november starten de discussieavonden van de cursus "Ouders op herhaling". Het onder werp van de eerste avond is: "Spe len en speelgoed". Er wordt op die avonden gesproken over welk speel goed er in de winkels te koop is en over speelgoed waar de kinderen het liefst mee spelen. Het accent valt daarbij op d&t speelgoed waarmee het kind zichzelf ontwikkelt. Ook kan men adviezen krijgen over het kopen van leuk en goed speelgoed voor Sinterklaas, (o.a. met de hulp van de onderwijswinkel) Op 20 no vember bestaat er (naast het spre ken over en kijken naar speelgoed) de mogelijkheid om zelf speelgoed te m alken. Van hout, lappen en andere materialen. De Zevensprong aan de Bernhard- kade heeft aan deze avonden haar medewerking verleend, door ruimte en materialen ter beschikking te stellen. Andere thema's voor volgende "herhalingeoefeningen" zijn: Morgen wordt door de Jeugd en de leiding van de Jeugdkapel van de Vredeskerk een bazaar gehouden. De opbrengst is voor een patiënt van huize "De Weipoort", Truus, die dubbel is gehandicapt en dringend 'n nieuwe ihlstoel nodig heeft. moeten gehuwde vrouwen nog gaan leren/werken? De deelname is gratis. Ouders kunnen zich opgeven op de cursusavond zelf, maar ook per telefoon of brief. Cursus "Ouders op herhaling", Lusthoflaan 2, telefoon 24835. Ontslag Redactie Paul Wolfswinkel Het ligt in de bedoeling dat bij het 10-jarig bestaan van de Jeugdkapel in januari aan Truus een geldbedrag zal worden aangeboden. De jeugd heeft met veel inzet de schaarse vrije tijd beschikbaar gesteld om goede ren in te zamelen. Ook hebben ze het één en ander zelf gemaakt. De Inza meling op zich is al een groot suc ces geworden. Als er nu morgen veel bezoek komt, dan wordt het succes nog groter. Ieder is daarom van har te welkom.Vanaf acht uur 's avonds tot bij half elf. Alles in de grote zaal van de Vredeskerk aan de Burg- gravenlaan. Huisvesting Werkende Jongeren. 7.30- MelJ van Streefkerkstraat 48 ge- spreksavond Eaha'i Gemeenschap. 8 Breestraat 19. Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Restaurant de Kleine Burcht, Nieu we Rijn 19 openbare lezing Rozekrui- sers Genootschap. 8 uur nam. Morsweg 10. toelichting op plannen van universiteit voor Doelenterrein voor Adviesraad Binnenstad. 8 uur Stadhuis, vergadering Raadscommis sie voor Interne Organisatie. 8 uur Rijksmuseum van Oudheden. Ra penburg 28, archeologische lezing "Het onderzoek naar de neollthlsche bewo ning sfasen op de Hazendonk. Opgra vingen seizoen '74." spr. dr. L. P. Louwe Kooijmans, 8 00 uur nam. Praethuys. Vrouwenkerkkooreteeg 9: Vrouwencafé, "de geschiedenis van de vrouwenbeweging" 8 uur nam. Woensdag Geverstraat 66. Oegstgeest sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaan den. 8-12 uur nam. Breestraat 19, Twentwel. sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam Morsweg 10, vergadering Werkgroep Leefbaarheid/Stadsverfraallng 8 uur Middelweg 4. Architecten-In forma- Donderdag Breestraat 19. sociëteit voor gehan dicapten. 2-5 uur nam. Tjalk owskylaan 39. Voorschoten, gespreksavond Baha'l Gemeenschap. 8 Van der Valkboumanweg 236. Lei derdorp. Bijbelstudie en Gespreks- kring Baptistengemeente. 8 uur n"*" Rapenburg 28. bijeenkomst Ner. Ver" van Bibliothecarissen. 8 uur nam Lorentzhof 1, Bazaar. 7-9 uur nam Rljnsburgersingel 22. Informatie middag LOM-Schooi "De Twee Sleu tels." 1 uur nam. Stationsweg 41. vergadering Kamer van Koophandel en Fabrieken 3 uur ledenvergadering Leiden Zuid-West. Apotheken De avond- nacht- en zondags dienst der apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen door Apo theek „Tot Hulp der Menschheid." Hooigracht 48. tel. 21060. Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest. tel. 55482. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam: Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 01717-2525. Juridisch adviesbureau Juridisch Adviesbureau Volkshuls Apothekersdllk 33 Dl. woe en do 10 uur vm 1 uur nam. do 7-9 uur nam. Dienstencentrum Van Hogendorpstr. 36. vr. 7-9 uur nam. Mierennest, do. 7-9 uur nam. De Wetswlnke) Is do 3 okt. en vr. 4 okt. gesloten Gespreksa vonden GespreksavondeD Baba-l gemeen schap Wo 8 uur nam. Kennedylaan 11. Oegstgeest vr 8.15 uur nam Fred. Hendrikplantsoen 25 Leiderdorp Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: Maandagavond: Toneelgroep en So- sjale Kreagroep: Dinsdagavond: Ken- nlsmakingsgroep. Werkgroep Naald en Draad. Werkgroep Werk en Groep zon der Werk: Woensdagavond: gereser veerd voor vergaderingen kommiesle- bij een komsten enz.: Donderd* Hoge woerd 57 v/i-ww*. T wentwel Sociëteit Twentwel. Breestraat 19, jpenlngstlldenelke dag behalve op ma. do v a 21B0 uur Toegane roor iiensen v a 20 laar Koordstudio Centrum voor intermenselijke oe- crekklngen ontmoetingsruimte voor ca. 25 tot 60-Jarigen Oude Rlln 88. Lelden tel 44000 Voor advies infor maties etc Werkdagen van 15-23 uur OntmoetingsruimtenWerkdagen 's Zsterdac ee«lotfn. capten. Elke donderdag van 1516 uur spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond. Dienstencentrum Noordelnpleln 2b tel 40483 algeme ne informatie dag van 8—10 uur SOS-dienst SOS tel hulpdienst, tel. 071— 25202 Vooi allen die In moeilijkhe den verkeren dag er, nacht te berei ken Release Hulpverleningsdienst Release, Nleu- Wit Gelezen in de "Boskoper": Geef een bedpatiënt gekleurde zak doeken. Die zijn in bed gemakke lijker terug te vinden dan witte". Dicht Oh Ja. het boekje voor werkende Jon geren over ontslag en alle gevolgen vandien is alleen te verkrijgen bij de Onderwijswinkel aan de Sophia- straat 36 en kost vijftien cent. Van de week meldden we abusievelijk dat het voor nop was. Nou Ja, wat is vijf tien cent? Ook als je ontslagen baat* Ze zijn bekend, de winnas de prijzen verbonden aan de actie van de Leidse warenmarkt Gister middag heeft directeur Van Over- meire van de marktdienst de prijzen getrokken. Nog even geduld, want de bekendmaking is op de markt van a.s. zaterdag. Dan is ook de prijsuit reiking. U heeft het misschien wel gemerkt: vanaf vorige week woensdag is de Doelenbrug gesloten voor alle ver keer, behalve rijwielen (met of zon der hulpmotor) en voetgangers. De reeds sinds 1965 geldende as- drukbepaling voor die brug bleek na melijk bij onderzoek geen voldoen de zekerheid meer te bieden de brug voor ernstige schade te behoeden. Wethouder Waal heeft er dan ook mee ingestemd dat tot sluiting wend overgegaan. "Ik wilde niet wachten tot het bekende kalf zou zijn ver dronken". Alweer? Ook met betrekking tot de Woute- renbrug (tussen de Jan van Goyen- kade en de Rijn en Schiekade) valt te verwachten dat binnenkort moet worden overgegaan tot afsluiting, voor alle verkeer, behalve voor fiet sers, brommers en voetgangers. Maar daarover komen nog nadere mededelingen. De wethouder vertrouwt erop dat we begrip opbrengen. Nou, vooruit dan maar. LEIDEN De kinderpostze gelactie is vanochtend weer be gonnen. In Leiden kocht burge meester Vis de eerste zegels, in Wassenaar deed burgemeester Staab dat. Gouden postzegels dit Dressuur- wedstrijden WASSENAAR Achtentwintig combinaties hebben deelgenomen aan de eerste dressuurwedstryden van dit seizoen, uitgeschreven door de Leidse RU- en Jachtclub. Voor de A-klasse vormde de Gebrs. Aubert-prijs, ver dedigd door Bianca Aubert de inzet; voor de B-klasse de Stóxen-plaquette verdedigd door Greet van Gender en. Uitslagen: A-klasse (max. 200 pun ten): 1. Bianca Aubert met Bimbo 165 p., 2. Ineke de Groot met Brandy 159 p. 3. Gonny Hogervorst met Figiel 156% p. B-klasse (max. 180 punten) 1. Candy Dean met Civü Rights 135 p. 2 Helfla Lansen met Iwan 132% p. 3. Maruska de Visser met Seven Miles 131% p. OEGSTGEEST Uit een woning aan het Burgemeester Griethuizen- plein in Oegstgeest zijn zaterdag avond een antieke klok, tinnen bor den en zilveren schalen gestolen De inbreker kwaim het huis binnen door de openstaande deuren aan de ach terkant, die men door het boren van een gaatje kon openen. De bewoners die om elf uur thuis kwamen, aot- dekten adl da driftfatai keer want de kinder zegel is dit jaar een halve eeuw oud. In de stand van het comité liggen niet alleen zegels maar ook fraaie wenskaarten met afbeeldingen van antieke tegels en etsen en gravures van Rembrandt. Onze fotograaf was vanochtend om half negen in het Leidse hoofd postkantoor om de aankoop van Leidens eerste burger te fotogra feren. Burgerlijke stand van Leiden Geboren: Maurice W. R. T., zn. van W. Sweers en C. de Roode; Marianne M., dr. van J. de Vinik en M. de Jong; Maarten C. F. zn. van G. A. J. G. C. F. de Graaf en W. J. M. Eine; Paul R., an. van R. C. C. Mulder en T. J. RoodakkersMartha, dr. van C. Sie- rat en P. C. van Heijningen; Helena W.. dr. van A. van Dijk en L. Glas bergen; Brenda, dr. van J.F. Schaaf - stra en I. Baak; Christel J. C.. dr. W. N. M. van Hal en J. H. M. Steen voorden; Nynike J. dr. van J. M. P. Plantenga en E. Reynierse. Getrouwd: F. W. B. Sonraeveld en A. M. de Jong; H. J. W. Peeters en A. L. Boonekamp. Overleden: D. Kromhout (61) m.; J. T. van Zandwyk (83) gah. gew. met L. C. van Wtogen; G. Snijder (65) vr.; E. N. G. Dekker (78) m.; S. F. Proot (3) z.; J. Peerenboom (84) vr.; A. J. Moerman (57) echtg. v. P. Moerman; J. M. Ligtvoet (81) geh. gew. met A. Vermond; A. Lan- gedfeit <4«*m eind augustus gewijzigd I lull tot 1 augustus Moeders voor moeders iiNlemeyer. Hof- Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Lelden. hulp bejaarden i rig zieken en gezinsverzorging. Mare 45. tel. 49441 (ma t/m vrij 9—10 r LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leldsch Dagblad BV Witte Singel 1 - Lelden POstbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie en administra tie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement I 31.80 Per Post f 34,20 Jaarabonnement f 110,20 Losse nummers f 0.45 Abonnementsgelden oi] vooruit betaling te voldoen Bi) automa tische overschri)vingen geen ad ministratie- en tncassokosten Nahezorging van 18 0020.00 u Zaterdag van 160O— 18D0 uur Telefoon 071-30500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2