Huizen in Endepoel II alleen bestemd voor de Warmonders /ftevffc agenda nr.vniiiifiiii' Nieractie in Warmond Protest tegen ontbreken overleg bij sluiting van Nieuw-Voordorp Geen wilde flora in Voorschoten Tien jaar geleden vooroorlogse prijzen LEIDERDORP De aankondi ging van de belastingdienst om op 'n maandag een snuffeldag in de boekhouding te komen vie ren, deed me belanden in een grote envelop met 'onkostenno- ta's' uit 1964. Het is misschien aardig eens wat van prijzen te horen die precies tien jaar gele den gevraagd werden voor de diverse diensten en waren. Ik heb ook een beetje in de 'prlvé- envélop' gescharreld. Het is pas tien jaar geleden dat één liter benzine 0,53 cent kost te. Motorrijtuigenbelasting voor een Volkswagen-combi kostte per drie maanden f 31,70 en een all-risk verzekering voor diezelf de auto kostte toen f 553,-. Voor f 3,95 kon je een single grammo foonplaatje kopen en een auto plaid heb ik toen voor f 10.75 ge kocht. Een tweemaandelijkse te lefoonabonnement stond toen voor f 18,-- op de gele rekening en aan gesprekken over eenzelf de periode betaalde iik toen f9,75 voorwaar een telefoonrekening van f 27,75! Bekijk uw telefoon nota van nu eens. Op briefkaar ten ging een 4-cents postzegel. Bekeuringen lagen in de orde van f 10.- en f 25,- bemerkte ik met een nostalgische glimlach. Pocketboekjes kon men voor f 1,75 uitzoeken en een bos blau we irissen van 10 stuks kostte f 2.80. Een chromen kinderstoel die uit elkaar te halen was en waarvan dan een tafel te forme ren was werd voor f 32,50 aan geschaft. Een pakket, zo groot als een tv-toesbel, opsturen naar Rotterdam met de bode kostte f 2,75. Bij B. de Koning, Het Leidsch Wollen Dekenhuis, op de hoek van de Donkersteeg kocht moeders 2 kaarten velighelds- spelden voor f 0,90 en babytruit jes f 2,20 per stuk, een kinder badje was f 12,95. Ik weet niet wat een kimd'erbaidje nu kost, maar denkelijk wat duurder. Een Philodlsnidronplaint was f7 en een dik kerkboek, ze waren toen nog te koop, f 10,25. Ik ging vaak op reis en logeerde 'n keer in het Bondshotel "De Roskam" in Kollum, Groningen, op de re kening stond: Verteer f 1,— 1 diner f 5,--, logies en ontbijt f7,- service f 1,95 en een telefoonge sprek met Leiden f 1.-- samen een rekening van f 15,95. Tussen de middag een uitsmijter kostte f 2.50 met een jus d'oran ge van f 0,70. Koffie kocht ik onderweg regelmatig voor f 0,45 en 0,50! Na de reis gauw naar huis om de krant te lezen die toen f 10,25 per drie maanden kostte. Deze „vooroorlogse" prij zen werden slechts tien jaar geleden betaald RONALD VEEREN. Burgemeester De Vreeze verzekert: DEN HAAG/WARMOND Burgemeester De Vreeze van Warmond heeft gisteren tijdens een-hoorzitting over het be stemmingsplan Endepoel II in het Provinciehuis in Den Haag de verzekering gegeven, dat de woningen die daar gebouwd zullen worden, alleen worden toegewezen aan inwoners van Warmond of zij die tenminste een jaar economisch gebonden zijn aan deze gemeente. Deze criteria zullen in het vervolg ook aan de woningzoekenden in Warmond schriftelijk kenbaar worden gemaakt. Daarmee werd tegemoet gekomen aan èen van de grote bezwaren, die de Werkgroep Milieubeheer aan de Leidse universiteit in een bezwaar schrift tegen het bestemmingsplan had aangevoerd. In een toelichting op de bezwaren van de werkgroep ver weet Nico van Ravestein gisteren de gemeente Warmond ;t voeren van 'n „salami-politiek" via de zogenaam de „artikel-19 procedures". Deze procedures beogen onder meer om in een gebied waarvoor het be stemmingsplan nog niet is goedge keurd door Gedeputeerde Staten toch te kunnen bouwen. Het feit dat War mond nu voor Endepoel II komt met de noodzaak om onder meer 16 be jaardenwoningen te bouwen zag de werkgroep als een vorm van chantage omdat hier de sociale woningbouw in het geding worden gebracht. Controle ..Wij hebben geen bezwaar tegen de bouw van deze woningen als ze tenminste bestemd zijn om in de Warmondse behoefte te voorzien". Ni co van Ravestein pleitte voor het ne men van krachtige maatregelen om daadwerkelijk te voorkomen dat het groene hart van Holland „via de achterdeur" toch volstroomt. Een strengere controle van de provincie bij de woningbewijzing zou volgens hem een bijdrage daartoe kunnen leveren. Hij vroeg zich af hoeveel woningzoe kenden van buiten Warmond zijn binnengekomen via de doorstroming. Warmonds burgemeester De Vreeze merkte op dat zijn gemeente uiterst zorgvuldig met de beschikbare wo ningen omspringt. „Wat we echter niet kunnen beletten is, dat leegstaan de woningen in Warmond door buiten staanders worden gekocht," aldus de burgemeester. In de schriftelijke bezwaren had de werkgroep gewezen op het feit dat de gemeente al in 1976 het woning contingent zou hebben opgesoupeerd, dat in het streekplan Plassengebied tot 1980 wordt toegestaan. Om 23 augustus Jl. is de raad echter akkoord gegaan met een wijziging van het bouwprogramma van Endepoel II. Nu mag in de periode van begin '75 tot half 76 worden begonnen met de bouw van 48 woningen en in de pe riode van half '76 tot eind '77 met nog eens eenzelfde aantal. De Pro vinciale Planologische Commissie vindt dat daarmee voldoende aan 't bezwaar van de werkgroep is tege moet gekomen. Of in Endepoel II mag worden gebouwd zal binnenkort door de provincie worden beslist. Autodieven ingesloten OEGSTGEEST De Oegstgeester politie heeft na een achtervolging en het lossen van waarschuwings schoten een 18-jarige Leidenaar en een even oude Leidse aangehouden die in Leiden een auto hadden ge stolen. Rond half twaalf kreeg ce politie de auto in het vizier en zette de achtervolging in. In de Frederik Hendriklaan ramcftn de jongelui twee geparkeerd staande auto's. De auto waarin het tweetal reed kon na d^ aanrijding niet verder rijden en de inzittenden kozen het hazenad. Pas nadat de agenten waarschuwings schoten hadden gelost, gaven de Jongelui zich over. LEIDEN Het voltallige col lege van B en W heeft gister middag een kijkje genomen in het verbouwde Leidse politie- bureau. Vooral de hypermoder ne meldtafel kreeg veel be langstelling. Van links naar rechts wethouder Tesselaar. hoofdinspecteur Erenst wet houder Van Aken burgemees ter Vis en de wethouders Ver boom Oosterman, Waal en Van Dam. WARMOND De nieractie in War mond zal de gehele dag in het mid delpunt van belangstelling, 's Mor gens wordt de gebruikelijke huis aan huis collecte gehouden. 's Middags is er in t Trefpunt een filmmiddag voor de jeugd waar na tuurlijk de ouderen ook welkom zijn. Er zal als hoofdfilm vertoond wor den "Circus op Stelten". Een span nende film van 5 jongelui in en rond een circus. Ook zal de film "Het cir cus schiet een bok" vertoond worden. Deze film is gemaakt door Studio Versluys en gaat over de zeer span nende avonturen van jeugdcircus At- leta uit Warmond, tijdens hun ge slaagde zomerkamp in Amersfoort. Toegang f 1.50 die ten goede komt voor de Nierstichting Nederland. St.-Jansfanfare treedt op in Boskoop ZOETERWOUDE - De Zoeter- woudse St.-Jansfanfare zal mede werking verlenen aan een concert van de club Harmonie Concordia uit Boskoop. Dit concert wordt gegeven op 15 novemberin het verenigings gebouw aan de Rozenlaan 4 in Bos koop en zal in moderne stijl worden gebracht. De toegang op 15 novem ber is gratis. Verder zal de St.-Jans fanfare nog deze maand een lompen- actie houden in Zoeterwoude. Een ploeg van de fanfare zal op een nog nader te bepalen datum met een wa gen door het dorp gaan om die lom pen op te halen. Begrotingsraad op 15 november VOORSCHOTEN De gemeente raad vergadert op vrijdag 15 novem. ber in het gemeentehuis (20.00 uur). Tijdens deze vergadering zal na da beëdiging van L. L. Mareelis als raadslid de begroting aan de arde komen. Met bromfiets gebotst tegen bestelauto LEIDEN Een 32-jarige inwoon ster van Leiden botste gisterochtend op de Oosterkerkstraat met haar brommer tegen een bestelauto, die achteruitrijdend het terrein van een daar gevestigde boekdrukkerij af kwam. De vrouw kreeg hoofdletsel en moest door de EHD naar het Acade misch Ziekenhuis worden overge bracht. Jazz op zolder LEIDEN Vanavond is er weer jazz in Hot House. Op de jazz-zolder aan het Rapenburg verschijnen Rob v. d. Broek en Max Bolleman. Vol gende week vrijdagavond is de beurt aan het kwartet van Enno Spaander man. Op 22 november komen Rein de Graaf en Dick Vennik. De concerten beginnen om tien uur. Groene golf op Churchilllaan? LEIDEN De directeur van ge meentewerken zal burgemeester en wethouders vóór 1 december advise ren over een betere instelling van de verkeerslichten op de Churchüllaarï\ met name wat de afstelling op el kaar betreft, zodat het effect van een groene golf wordt verkregen. B. en W. willen een definitieve oplos sing voor de moeilijkheden, die het sluipvericeer veroorzaakt. VRIJDAG 8 NOVEMBER 1974 Vrijdag Breestraat 19: Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam Herenstraat 45. gebouw Staalwijk: Jeugdsoclëteit Time. 7.45-11.30 u. njn. Hooglandse Kerkgracht 28: Open- Soos-a vond. Praethuys. Vrouwenkerkkoorstr. 9: Politiek Café 8 uur nam. Ten Ka testraat (speeltulngebouw) bejaardensociëteit Humanitas. 24.30 LUtweg 7. Oegstgeest: Soc. Ned. toddelljk gezag 1 Fynvandraat. 8 i idei weken. 5.307 i Vólkshuls, ApothekersdJjk/Haarlem- - Vlooienmarkt. 2.30—5 uur Zaterdag Hooglandse Kerkgracht 48: Dansen sociëteit, schaaklessen en gevorderden van plm. 10 tot 18 Jr. 3.30—5.30 uur nam Breestraat 19: Twentwel. sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur n.m. Geverstrat 65. Oegstgeest: sociëteit r kamerbewoners en alleenstaanden O. niSV/bUCTkCIbUlJK/JIBUTI Vlooienmarkt. 10—12 vjh. en z4 uur nam. Zondag Antonlus Clubhuls: Dansen van 8—11 uur nam. vanaf81<m?r8namrkgrÖCht 48 Dansen Geveretraat 65.' Oegstgeest: sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden 812 uur nam Breestraat 10: Twentwel: sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam Leids Poppentheater Middelweg 19c. kindervoorstelling, aanvang 2 30 uur nam., tel. 071-26802. Maandag Rapenburg 10 gebouw Rehoboth: 8uwnwi Fotografen Vereniging. Sbeenschuur 6: rullavond Leidse Postzegelvrienden. 8 uur nam Praethuys. Vrouwenkerkkoorsteeg 9 gespreksavond over ..Alternatieve Leefvormen". mmv Bruno Mertene VOORSCHOTEN Vijf leden de Belangenvereniging Minderjari gen (BM) hebben gistermiddag op last van de politie het kindertehuis Niéuw-Voordorp in Voorschoten moe ten verlaten/ De directeur en het be stuur van het tehuis hadden de po litie te hulp geroepen. De BM heeft dit gisteravond meegedeeld. De vijf waren zonder toestemming van de directeur komen praten met bewoners en groepsleiders over het feit dat zonder overleg met hen is besloten het tehuis per 1 Janurari te sluiten. De BM vindt sluiting van het tehuis op zich begrijpelijk, omdat het veel te groot is voor de 20 a 25 bewoners, maar tekent protest aan tegen het ontbreken van tijdig overleg. De bewoners en groepsleiders werden pas op de hoogte gesteld, toen het bestuur in overleg met het ministe rie van Justitie al een besluit geno men had. De BM vindt ook dat in strijd is gehandeld met de door het ministerie gemaakte afspraak dat over sluiting van kindertehuizen eerst het ad vies zal worden ingewonnen van het "ordeningsoverleg". Daarin zijn on der meer de BM, het ministerie Justitie, de werkers in kindertehui zen en de Nationale Raad voor ge beurtenissen rond tehuizen als Caro lina in Den Haag en van Renswoude in Delft de laatste tijd hebben aan getoond dat de gang van zaken in het ordeningsoverleg niet deugt. Naar Centrale Antenne-inrichting LEIDEN Burgemeester en wet houders hebben besloten in principe een machtiging voor het houden van een Centrale Antenne-inrichting in Leiden by de P.T.T. aan te vragen en te streven naar samenwerking met ,-p f enige buurgemeenten m.b.t. het rea- J_ liseren van- kabeltelevisie. Het college wil bevorderen dat tus sen de gemeenschappelyke regeling Vuilverwerking Leiden e.o. en de Stichting Kabelnet Merenwijk een overeenkomst gesloten wordt en on derzoeken wat de meest wenselyke rechtsvorm is voor de aanleg, beheer en exploitatie van een kabelnet. Onderzocht zal worden de behoef te aan centrale tv- en radio-aanslui tingen in Leiden, alsmede de finan ciële en andere consequenties. "telefoon 25260 VOORSCHOTEN Het grofvuil wordt donderdag 14 november opge haald in de wijk Noord-Hofland aan de Hofweg (het gedeelte tussen de Voorschoterweg en de Leidseweg), Leidseweg (het gedeelte tussen de Voorschoterweg en de Vinkweg). Commissie openbare werken over begroting VOORSCHOTEN De Voorscho- tense commissie van openbare wer ken onder voorzitterschap van wet houder Eveleens hield zich gister avond vrijwel uitsluitend bezig met de financiële cijfers van de begroting 1975. Wethouder Eveleens behandelde de diverse begrotingsboeken per hoofdstuk. De gemeenteraad zal spoedig een beleidsplan van B. en W. ontvangen. Eerst daarna kan de raad gaan "stoeien" met en over prioriteiten. De publieke belangstel ling was zeer gering. Welgeteld drie burgers op de publiek tribune, maar wei een goede geluidsinstallatie. Scheele (CDA) was gelukkig met de groenstroken, maar meende dat de kostenstyging met 38% vergeleken met vorig Jaar te groot is. Hy kreeg steun van De Keuning (WD) en Goosens (D'66). Deze laatste wilde zelfs een plafond voor de toekomst gaan instellen. De wethouder, geas sisteerd door de directeur van de beplantingsdienst wees allereerst op het andere systeem van berekening, waardoor in 1975 een salarisstyging van 2 jaar ingcalculeerd is. Tet beleid van B. en W. is gericht op een be- hooriyke 'make-up". Een belangryk deel van de sty ging komt door de sa larisverhogingen, deze worden echter weer gecompenseerd door een ver hoogde uitkering uit het gemeente fonds. De uitbreidingen van het openbaar groen nemen duideiyk af. Voor 1975 is maar geraamd 1,3 ha. De zgn. "wilde flora"-plantsoenen zyn niet mogelijk in Voorschoten. Er groeit dan alleen kweekgras en dis tels. Wilde flora is alleen mogeiyk ofi gebieden die tientallen jaren onge moeid gelaten zyn, zoals rondom de begraafplaats "Rosenburgh". Goosens (D'66) vond het minder elegant om door middel van begrotingswyzigin- gen de aanschaf te verzekeren van een v uilpers wagen ad f 135.000 en een vrachtwagen v. de beplanJtiingsdienst ad f 58.000. Volgens de wethouder mogen er in een primitieve begroting geen investeringen voor het nieuwe jaar gezet worden, daarom via een begrotingswijziging. Er zyn plannen om een brief op poten te schryven (uitdrukking van wethouder Eveleens) naar de Pro vinciale Watersta-t over de over steekplaats Papelaan op de grens tus sen Wassenaar en Voorschoten. Hier moeten verkeerslichten komen os. voor de schooljeugd. Troef in de bocht. Let op. Aanstaande woensdag om 8 uur houdt de Palestina Werkgroep in Leiden een avond in Troef aan de Hoge woerd. De avond zal in het kader staan vanhetthemr „Mensen rechten in en om Israël". Het onder werp zal worden ingeleid door Wim Thierens uit Heemstede. Daarna zal er gelegenheid zyn tot discussie met een forum. Tevens zal er informatie worden verstrekt over de activiteiten van de werkgroep. En die mensen, die geïnteresseerd zyn in kritisch to neel moeten ook even opletten. De toneelgroep van Troef is van plan een bydrage te leveren aan de festiviteiten die zullen plaatsvinden in de universitaire lustrumweek. De inhoud van het stuk zal draaien rond het thema: universiteit-bur- gerij. Voordat aan het stuk inhoud ge geven kan worden moet er grondig onderzoek verricht worden naar alle aspecten die met dit thema te ma ken hebben. Dit vereist van de deel nemers niet alleen een toneelma tige maar ook een maatschappij kritische instelling. Als er voldoende belangstelling bestaat, zal de groep op maandag 18 november van start gaan, om half acht 's avonds. Plaats: Troef aan de Hogewoerd. Deelname kost een tientje per maand. Ongeveer t/m vrydag de 15de tussen 12 en 18 uur by Troef (30494) of by Jan Bartelman (46961) aan de jeugdpuist, die Merenwyk heet. In de maand augustus kwamen er 82 nieuwe bewoners by in deze stad en telde Leiden 97184 inwoners. 708 mensen vestigden zich hier, terwyl er 643 vertrokken. 81 geboortes, 64 overiydens en 68 huweiyken werden in dezelfde maand genoteerd. Er kwamen 97 woningen by (was: 32885; werd 32982). In augustus kwamen er minder woningen klaar dan in juli: 97 tegen 169; daarvan waren 51 woningwetwoningen. 1234 woningen waren in uitvoering tegen 1207 in de maand juli. Er waren 1939 wo ningzoekenden tegen 1913 de maand De geregistreerde arbeidsreserve bedroeg in augustus 2413. In Juli was dat „nog" 2455. Redactie Paul Wolfswinkel schuimend vocht lozen. Doordeweeks tot een uur, vrydags en zaterdags tot twee uur. Zie maar eens. Probleem Baccara Vrouwen Mannenbroeders, dit is niet voor Want: dinsdagavond om acht uur is er een byeenkomst in het vrou wen-café, dat dan is gehuisvest in het Praethuys aan de Vrouwenkerk- koorstraat 9. De geschiedenis van de vrouwenbeweging, twee eeuwen strijd voor de bevrijding van de vrouw en wat de resultaten ervan zyn, dat allemaal valt er te be leven. Mannen hebben geen toegang. Statistiek Een november-wet of niet; gedron ken moet er worden. En daarom, als of er geen blaaspypje in de schone novemberlucht hangt, ging gister avond een nieuwe bar in première. Aan de Oude Vest. Nummer twee- honderdvyfendertig (235). En wel onder de sprankelende naam .Bac cara". Bar Exclusief. Het is een kleine maar sfeervolle ruimte. Nu, op z'n zachtst gezegd nog aardig naar verf en allerhande andere materialen geurend. Dingen die by de inkleding van een Exclu sief bierhuis nu eenmaal noodzake- lyk zyn. Piet Krekelaar, al eigenaar van de „Gouden Leeuw" en de „Vi- colo Bar" en nu ook de grote man achter Leidens nieuwste barretje ver telt opgelucht: „Niet zo vreemd dat het nu nog ruikt. De loodgieter is nauwelyks een half uur weg. Ik ben al biy dat we het op tyd hebben ge red". Er zyn meer mensen bly dat Piets derde bar op tyd de grote deuren heeft geopend. De krukken zyn alle maal bezet. De loopgangen niet meer om te lopen. En de voeten van de lieftallige meisjes achter de bar, waarop ook een bloemstuk van de enige echte Wimke Rysbergen mooi te wezen staat, stukgelopen. Enfin. Zo op het eerste gezicht, by het tweede biertje dus, zal het best wel lukken met Baccara". De bar is trouwens alleen 's avonds geopend. Vanaf a/*ht- UUT d£ tap strftmiart .By het oplossen van het pro bleem wie van de partners in een voltooid gezin gesteriliseerd moet worden, verdient het aanbeveling ge bruik te maken van het aftelrympje „iene, miene mutte (Stelling 11 behorende by het proef schrift van J. J. Grote te Nymegen die daar tot doctor in de genees kunde promoveerde). En: „Ondanks de voortdurende sty ging van zilver op de wereldmarkt, is de waarde van zilverpapier voor de wereldmissie tot een minimum ge daald". (Stelling 13 behorende by het proefschrift van J. J. A. M. Kuepers te Nymegen die daar tot doctor in de godgeleerdheid promoveerde). vcnjttuermR wencgroep Monumenten, 8 uur namiddag. Artsen Leiden Wijk I: Morswegkwar- tier, binnenstad tot Cityring :H. C. Jasperse Jr.. Witte Singel 72. tel. 24961. Wijk n: Groenoord. Kooi en Merenwijk: R. M. G. Taytelbaum. Hogewoerd 138, tel. 20266. Wijk III: Waard, Professorenwijk en Tuin- stadswijk: W. de Bruyne, de Laat de Kanterstraat 32, tel. 26866. Wijk IV; Zuid West en Haagwegkwartier: J. van Leeuwen, V. d. Brandelerkade 28; tel. 20412. Leiderdorp F. O. A. M. Kemme, Merelstraat 184a, tel. 91000. Oegstgeest J. B. Hugenholtz, Wil- helminapark 2, tel. 51390 Voorschoten A. M. Kostense, Voorstraat 23. tel. 2493 (zaterdag). S. v. d. KooiJ. V. d. Oyelaan 13, tel. 6951 (zondag). Warmond A. de Gijzel, Swei- landstraat 16, tel. 2866. Apotheken De avond- nacht- en zondags dienst der apotheken in de regio Lei den. wordt waargenomen door Apo theek „Tot Hulp der Menschheid." Hooigracht 48, tel. 21060. Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 55482. Tevens op zaterda| tot 1 uur nam: Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel 01717-2525. W ijkverpleging Leiden Stichting Interkruis Lei den. tel. 21753. Leiderdorp Zr. van Santen, tel. 64664- Oegstgeest Interkruis, Lijtweg 7, tel. 54500. Voorschoten Gezondheidscen trum. V. d. Waalslaan. tel. 4641. Warmond Zr. A. Vriend, Frie- zenhorst 23, Sassenheim, tel. 02522- 12022. SOS-dienst Ti-dorp Na Jarenlang door Europa te heb ben gezworven, kwam de architect, schilder en beeldhouwer Bruno Mer- tens in Nederland in aanraking met de boeddhistische meditatie vorm Vi- passana Bhavana. Deze meditatie- vorm was voor hem een openbaring, omdat hy zyn leven lang had ge zocht naar "een weg die het mogelijk zou kunnen maken de natuuriyke krachten die binnen en buiten de mens werkzaam zyn, te leren begrij pen en hanteren". Uit zyn meditatievorm is ook Ti- dorp tevoorschyn gekomen. Ti-dorp zal een internationale alternatieve leefgemeenschap moeten worden, waar 10.000 mensen op basis van me ditatie zullen samenleven. Ti-dorp zal in zuidelyk Flevoland moeten ver rijzen. Behalve woningen zal het dorp bestaan uit een restaurant met bdo- logisch-dynamische produkten van eigen akkers, met macrobiotische keuken. Er komt een zuivelboerdery en in plaats van een ziekenhuis een gezondheidscentrum. Meer hierover tydens een gespreks avond in het Praethuys, Vrouwen- kerkkoorsteeg 9. Aanstaande maan dagavond om 8 uur. Toegang gratis. SOS - tel hulpdienst. 25202 Vooi allen die In i Release met vakanties ebn de openingstijden i eind augustus gewijzigd In ma, woe i do. van 2-o uur aam. ma en do 8 Begijntje Sexueei voorlichtingscentrum Begijn, hof 2 (Rapenburg) AO—10.30 uur Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. JansenNlemeyer, Hof- dUck 32. Oegstgeest, tel. 071—63652. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Lelden, hulp bejaarden f Aanvragen 2? teiek4944f"fna~t/m"vrlj.'"9-^10 gezinsverzorging. LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Lelden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie en administra tie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507. Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement 1 31.80 Per Post f 34,20 Jaarabonnement f 116.20 Losse nummers f 0.45 Abonnementsgelden oy vooruit betaling te voldoen By automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Naoezorging van 18 00—20.00 u Zaterdag van 16 00—18.00 uur Telefoon 071-30500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2