Na Bram van de commune: Baron Taets van Avezate =(jy) vandaag ...e/7 gisteren Fons Jansen: ongewoon c/RADiO MEDISCH COMITÉ NEDERLAND-VIETNAM Nieuwe show kostte Paul van Vliet vele fiets tochten Sir Laurence Olivier Koffieprijzen in gaat opera regisseren gaanomlaag Het Nederlandse Ziekenhuis voor Vietnam overgedragen en verscheept TV morgen) DINSDAG 5 NOVEMBER 1974 NEDERLAND I 18.45 Paul us de Boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Emil, jeugdserie (NCRV) 19.30 Tweekamp, kwis voor middelbare scholieren (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Geketend, speelfilm (NCRV) 21.50 Hier en Nu (NCRV) 22.30 en hij was een van ons: het leven van Christus in 80 schilderijen (NCRV) 22.55 Den Haag vandaag (NOS) 23.10 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.15 Nederlands voor buitenlandse werknemers, les O (TELEAC) 18.45 Paulus de Boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Een van de leden van de Jury. tv-film (EO) 19.30 en daarom zing ik, muziekprogramma (EO) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Natuurfilm "In den beginne" (EO) 20.40 Reportage BarcelonaFeyenoord (NOS) 22.30 Signalen van het einde? documentair programma (EO) De Club van Rome heeft onlangs in een nieuw rap port bekend gemaakt dat er binnen vijftig Jaar een miljard mensen van de honger zullen omkomen als er niet snel andere maatregelen genomen zullen worden. In dit programma worden aan de hand van inter views en filmbeelden diverse vragen over onze toe komst besproken. 23.30 Journaal (NOS) Wie Paul van Vliet zomaar in 't wild wil aanschouwen diene zich voortaan 's middags zo tussen drie en vier op te stellen langs de route Vijverberg, Haagse Bos, duinen, Meyendell, duinen, Scheveningen. Scheveningse Bos. Gejaagd door de wind (die ten gevolge van zijn vorige show voor al uit noord-west blaast) fietst Van Vliet dagelijks, op weg naar geestelijke en lichamelijke con ditie. In de laagste versnelling als nieuwe teksten, ideeën opborrelen. Met het grote verzet als een an dere liefhebber het waagt het achterwiel van Paul te kiezen en weigert kop te doen. De coureur, die ook in kleinkunst in het groot doet: „Dat kan ik niet hebben. Dan ga ik steeds harder. Hé, Paultje, kan je winnen?hoor ik de mensen soms: roepen". Van Vliet's activiteiten op de tweewieler hebben echter weinig met sportieve dadendrang te maken. Naast dat het peddelen hem ontspant, is er ook nog zoiets als een onwillige knie. Paul: „Het is gebleken dat ik in al die Jaren dat ik optreedt steeds verkeerd heb gestaan. Mijn houding had altijd iets strams. Het ene been stoer iets vooruit, waardoor er een verkeerde gewichtsverdeling ont stond en een knie teveel belast werd. In die knie zit nu wat water, oftewel: ik heb een voetbaDcnae." Daarom fietst Paul van Vliet, daarom heeft hij voor zijn nieuwe show - die zaterdag a-s. in het Luxor Theater in première gaat - ook de hulp ingeroepen van een bewegingsadviseur. Een nieuwe one-man-show van Paul van Vliet. De vorige deed het zo goed, dat er nauwelijks aanleiding moet zijn geweest om het stramien te veranderen. Paul: „De opbouw is in grote lijnen dezelfde. Ik heb tenslotte een vorm gevonden die aanspreekt, waarom zou ik het opeens heel anders gaan doen? Toch is er. dacht ik, in het karakter van mijn teksten wel een wezenlijke verandering te constate ren. Verdwenen is de soort beschouwelijkheid die ik voorheen had. Ik heb niet zo'n zin meer om de waarnemer te zijn. Het hele programma staat nu in de „ik-vorm". Vroeger had ik het over bijvoorbeeld de Hollander, de ontwikkelingshulp. Vroeger zei ik „Het Noorden is..." Nu zing ik: „ik houd van het Noorden..." en vertel ook waarom. Ik zal het hebben over mijn ouders, over mijn school. Ik heb langzamerhand geleerd welke facetten een eenmans- show kan hebben en hoe je die facetten kunt beheersen. Daarbij. Je wordt ouder. Je krijgt meer ervaring, je gaat ook meer durven"- Los van deze overpeinzingen staat niaituurlijk het vaste pandoer dat het trio Bram („hashjekidee"), Majoor Kees (..vragen?, geeh vragen") en de Boer („dat benne leuke dingen voor de mensen") tot een kwartet wordt uitgebreid. Paul: „Ik zal het publiek nu in kennis brengen met Baron Taets van Avezate, een adellijk heer die wegens de geringste opbrengst van zijn landgoed schapen is gaan fokken". Wat Paul bedoelt als hij spreekt over „de enige sprekende pantomi me-speler ter wereld" blijft duister, wel kan hij opheldering geven waarom in het persbericht nadruk kelijk wordt gemeld dat de komende show onder meer tien nieuwe „songs" bevat. Geen „liedjes", nee, ..songs". Paul: „Naar aanleiding van voor stellingen, die ik in het buitenland heb gegeven kreeg ik vaak de reactie dat men mijn liedjes wel aardig vond, maar ook zo kriebelig, allemaal verkleinwoordjes en taal grapjes. Terechte kritiek, vond ik". „Ik begreep dat ik moest ophouden om met taal te knutselen. Ook niet het andere uiterste, zoals in Amerikaanse songs waarin ze heel breed over „highways" en .mountains' kunnen zingen. Iets er tussen in. Ramses Shaffy was er in z'n goede tijd een heel eind mee, „de wereld heeft me failliet verklaard" bijvoor beeld was een zin die alles zei. Herman van Veen kan dat ook. De taal eerlijker gebruiken en toch met een paar woorden de hele foto laten zien. Zoiets als „veilig achter bij vader op de fiets", daar hoeft niks meer bij". Eerlijker werken met de taal, ook de muzikaliteit van de taal gebruiken, zegt Paul. „Onzin, dat het Nederlands niet plezierig zou kunnen klinken. Het lijkt zo, als je twee mensen hoort praten, zo altijd maar door, aJUtyid maar weer op dezelfde toon. Je kunt zo ontzettend veel op en neer, nuanceren, intoneren". UITGEWRONGEN Hi) heeft het merendeel van het programma weer zelf geschreven. Het kostte hem vele fietstochten. Hijgen, steunen en persen. Paul: „Het wordt steeds moeilijker. Ik heb mezelf deze keer echt uitgewrongen. Tot het laatste moment. Ik had een nummer van drie kwartier over de Jaren zeventig. Zo'n mooi afgerond blok, ik had er maanden aan gewerkt. De tekst een tijdje in de la leggen, weer lezen, veranderen, weer lezen, anderen laten lezen, Je eigen grappen flauw gaan vinden en uiteindelijk gaat drie kwartier programma toch de pruil e bak in". LEIDEN "Eén krant durfde goed over dit optreden te schrij ven", zei Fons Jansen gisteravond, "maar die was dan ook in de kortste keren failliet." Zo weten we nu tenminste, waar die veer tigduizend abonnees vandaan ko men; laten we eens zien of de Stelling van Jansen opgaat, want bij een krant zo veel gelezen mist men een, twee lezers niet. Het is inderdaad een ongewoon recital geworden. Alle parade- paardjes van de lieder- en ope razangers werden door Fons Jan sen van stal gehaald om te dienen als proefdieren voor nieuwe voe dersoorten. Het resultaat van deze vivisectie was verrassend: 20% van de arme dieren legde het loodje, de overige transformeer den tot de meest vreemdsoortige creaturen, waar zelfs de Barba- pappa-familie van zou staan te kijken. Liederen en aria's van de grote klassieken, van Nederlandse tek sten voorzien: voor de cabaret liefhebbers gewoon leuk, voor de genen die de oorspronkelijke tek sten kennen een waar festijn door de talloze woord- en klankspelin gen. Prachtig© voorbeelden hier van z«n Ich hört' ein Bëchlein rausohen, alias Ik hoor een Bech- stein rauzen (maar dat was een Estonia), Rösleim auf der Heiden, oftewel het Reusje (Goliath) op de heide, en Nach Frankreich zo gen zwei Grenadier', dat werd om. gezet tot Naar Oslo togen twee kruideniers. De teksten, geïnspireerd op het normale recitalgebeuren vond ik persoonlijk beter dan de politiek- geëngageerde. De teksten over de "gewone" maatschappij hielden hiertussen het midden. Uitschie ters waren Dein ist mein Herz (over harttransplantaties) en Schlafe mein Prinzchen (over Prinsjesdag i. De stem van Fons Jansen leen de zich voor dit genre uitstekend. Hij heeft een formidabele toon omvang, en de soms minder goed gelukte intonaties waren deels ge wild, deels veroorzaakt door de bevoorrechting van de tekst. Hij werd uitstekend begeleid door de pianist Frans van Dalen, die zich moest laten welgevallen, dat er allerlei onaangename dingen over zijn opleiding, artistieke kwalitei ten en familie (Vandalen) werden verteld. Ik vrees, dat het moeilijk zal worden, een gewone liederen- avond mee te maken zonder voortdurend in de lach te schie ten. Zeker wanneer de pianist de bladzijden laat omslaan door een "biaderette". RON HARMS foor kort was het de heer Landré van de TROS gelukt het zonder wezenlijk informatieve ru brieken te doen, omdat hij - en naar zijn mening velen met hem - daar geen behoefte aan had. Sinds de TROS A-omroep is moest men wel aan dit aspect van het tv-maken geloven en zoals u reeds een aantal malen heeft kunnen zien doefc Wfbo van de Linde dan ook met of hU met Aktua-tv inderdaad een actualiteitenrubriek maakt. Dat geschiedt in een wat rellerige sfeer, die veel woorden doch weinig informatie met zich meebrengt. In een poging toch nog een nieuw kantje aan de 1 november-wet te ontdekken werd met medewerking van de Dordtse politie (of wellicht als zodanig vermomde amateur-to neelspelers) een knullige reconstruc tie in beeld gezet van een beschonken automobilist die door reed na een ongeluk veroorzaakt te hebben. BIJ de AVRO was Wibo ook altijd al dol op nagebootste situaties die slechts een flauwe afspiegeling van de werkelijkheid boden. En de door de Omroepwet voorgeschreven infor matie kwam tijdens dit onderwerp van een Rotterdamse taxi-chauffeur, die naar aanleiding van de omstreden borrelbus zei: „We gaan naar een rooie socialistische dicta tuur toe". Zo lust ik er ook nog wel een paar. Vijf topmensen uit het bedrijfsleven mochten zich uitspreken over werkloosheid en ondernemersklimaat- zonder enig weerwerk werd dat een litanie van door de regering gemiste kansen - van de kant van de ondernemers begrijpelijk eenzij dig, maar de functie van een actualiteitenrubriek is om verschil lende meningen te toetsen. Zolang Wïbo er als een wollig beest by blijft zitten, kan men dait wel vergeten. Informatie kwam aan de orde in VARA's „Open en Bloot", de rubriek waarin alles bij de naam genoemd wordt. Het ging ditmaal over homosexuailiteit en een heel Mein beetje over fetisjisme; nuttig werk ongetwijfeld, maar gisteravond toch minder onthullend dan in vorige afleveringen. Zeker het fetisjisme, nog het meest door taboe's omgeven onderdeel van het sexuele leven, kreeg niet meer dan terloopse aandacht. Maar misschien zijn de makers van plan er nog eens een hele rubriek aan te wijden. Het nu al alternatief genoemde sportprogramma van de VARA, FC Avondrood, had in zijn tweede aflevering fraaie beelden van sportmensen en een ongetrainde student die zich, in opdracht van de wetenschap, wezenloos moesten trappen op een home-trai ner met een steeds zwaarder ronddraaiend vliegwiel. De onge trainde man hield het 21 minuten vol, de ex-zwemmer 31 minuten, maar beiden (en ook de andere deelnemers er tussen in) stootten hetzelfde soort erotische gehijg uit dat Je deed vermoeden dat ze die tijd dan ook maar beter in die sfeer hadden kunnen besteden. We weten overigens nu dat Nederland 18.000 damesvoetballers telt, dat Rob Bianchi van de FC Amsterdam lenig piano speelt en dat Wiel Coerver niet van interviews houdt, ..omdat Je er geen flikker aan hebt". Erg alternatief vond ik het allemaal niet. Om Freek en Bram viel in Neerlands Hoop tenminste nog echt te lachen. Als Je tegen die door-roeien-en-ruiten-hu mor kunt. H. J. OOLBEKKTNK ADVERTENTIE Gisterenis in Rotterdam het geprefabriceerde Nederlands Ziekenhuis voor Vietnam (Binh Vien Ha Lan) overgedragen aan vertegen woordigers van de Voorlopige Revolutionaire RegeringvanZuid-Vietnam. Het gehele bouw pakket. dat 1000 ton weegt, wordt per schip naar Vietnam vervoerd. Voor Noord-Vietnam worden, met dezelfde boot, een complete tandheelkundige polikliniek en de inventaris voor een distriktsziekenhuis verzonden. Voor de aanschaf van de inventaris voor Binh Vien Ha Lan, die zo snel mogelijk moet worden verstuurd, is nog ruim 1 miljoen gulden nodig Ook geneesmiddelen tegen malaria en tuber culose zijn nog steeds in onbeperkte hoe veelheden noodzakelijk. Stort daarom uw bijdrage 109 I If! I I Van 18-23 november wordt in Leiden een kollekte gehouden t.b.v. het MCNV. Kollektanten kunnen zich'opgeven bij: C. Volmer, de M.v. Streefkerkstraat 19, Leiden, Tel: 071 - 23928 BRIGHTON (AP) De befaamde Bri/tae acteur Sir Laurence Olivier heeft de uitnodiging ontvangen om, in het ©erst van zijn leven, een opera te regisseren. Hij heeft haar aange- nomen. In 1967 zal hij, in die Metropolitan Opera van New York. Macbeth van Verdi gaan regisseren. De acteur, die nu met een spieromt- stefcimig in een ziekenhuis in Brighton Balletfestival DEN HAAG Van 26 november tot en met 4 december wordt in het HOT in Den Haag voor de tweede keer een ballet-fesitival gehouden. De voorstel lingen worden verzorgd door Sephi- roth Dance Theatre Londen, Noord nederlandse Dansgroep, balletgroep Studio LP, Nederlands Danstheater, Petnita Bewegingstheater, Studio An ne Walsemann, groep Tri Jetite en Another Dance Group uit Londen. De „Epilogen" waarin Nederland se r.-k. bisschoppen een korte avond overweging hielden voor de televisie op zaterdagavond eens per maand verdwijnen. In plaats daarvan begint de KRO donderdag 7 november om 22.40 uur met een nieuwe rubriek „Uit de agenda van de bisschop". Heit is een documentaire van tien minu ten uit het dagelijks leven van een bisschop. De zeven bisschoppen heb ben in principe hun medewerking toegezegd. Kanende donderdag ver schijnt in de rubriek mgr. drs. Th. Zwartkruis, bisschop van Haarlem.' In een ontmoeting met jongeren, in vergadering, in gesprek met pastores en bij de bespreking van de Brazi liaanse bisschop Helder Cam ara met een aantal mensen uit het bisdom Haarlem, ligt heeft meegedeeld dat hij voor de film zal blijven optreden. Hij zou een aanbieding overwegen om de titelrol te gaan spelen in een Amerikaanse film over generaal Dou glas MacAnthur, die vermaard is ge worden door zijn strijd in het gebiied van de Grote Oceaan in de Tweede Wereldoorlog. Brandstichters blijken ook dieven te zijn ROTTERDAM/AMSTERDAM De 26-jarige koopman V. en de 20- Jarige matroos G., die vorige week werden gearresteerd in verband met brandstichting aan boord van bin nenvaartschepen, worden ook ge zocht door diverse politiekorpsen in België. Met name in het westelijk deel van dat land zouden zij een groot aantal diefstallen hebben ge pleegd. De buit, die voornamelijk be stond uit radio-apparatuur, verkoch ten zij door. De 50-Jarige reder P. R. uit het Gelderse Eefde wordt ver dacht van heling. In verband hiermee heeft de Rot terdamse rivierpolitie, die het onder zoek naar de brandstichtingen sa men met de rijkspolitie te water in Amsterdam verricht, contact opgeno men met de bijzondere opsporings brigade in Antwerpen. Inmiddels heeft de politie een lijst samengesteld van 13 gevallen waarin V. en G. binnenschepen in brand hebben gestoken of hebben laten vergaan. Ze speelden zich af, in Am sterdam, Rotterdam (Botlekgebied), Coevorden, Werkendam. H.I. Am bacht en West-Duitsland. De totale schade is ongeveer een miljoen gul den. In geen van de gevallen zijn slachtoffers gevallen. AMSTERDAM Verschillende Nederlandse koffiefabrikanten zullen deze week hun koffieprijzen verla gen. Met ingang van woensdag gaat Douwe Egberts de prijs voor D.E.- roodmerk met acht cent per pak van 250 gram verlagen. Tegelijkertijd worden de consumentenprijzen voor Douwe Egberts thee verhoogd met zes cent per pakje van 100 gram. Ahold (AH, Miro, Simon), Van Nelle en Niemeyer zeiden desge vraagd dat ook zy hun koffieprijzen gaan verlagen. Bij Niemeyer wordt de koffie morgen zes cent goedkoper per pak van 250 gram en bU Ahold tussen de zes en acht cent. Van Nelle verlaagt de koffieprijs donderdag met zeven cent. Meer aandacht hervormden voor Zuid-Amerika DINSDAG 5 NOVEMBER Hilversum I Politieke Partijen: 18.10 Pacifistisch Socialistische Partij. KRO: 18.30 Nieuws. 18.41 Echo. 18.50 Programma voorbechouwing. 19.00 (S) Zin in mu ziek amateurs geven de toon aan. 19.45 Instemmen met velen: het ge- woord in de liturgie. AVRO: (S) Vanavond: muziek, vrolijk heid en verstrooiing. 22.30 Nieuws. 22.40 Radiojournaal. 22.60 Vanavond laat nieuws. 23.20 (S) Er floot een vo gel in de wel. 23.56-24.00 Nieuws. Hilversum II 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 1821 (S) Licht orkest met zangsolist. 18.45 Toppers van toen (gr.pl.) 19.25 Pianomuziek. NOS: 19.50 Den Haag vandaag. KRO: 20.00 Nieuws. 20.05 Overweging. 20.15 (S) Omroeporkest, Groot Omroepkoor en zangsollsten klassieke muziek. 22.00 Surrealisme 23.00 (S) Sopraan en piano: klassie ke liederen. 23.25 Babel/kalender: het laatste nieuws op boekgebied. 23.35 (S) Klassieke kamermuziek. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum Hl NOS: 18.08 Joost mag niet eten. VARA: 19.02 Drie loopt achter: Pop- rekonstruktie. 20.02 (S) Nashville. Godwin. R.V.U.: 17.35 Meneer, waar moet lk 't nu weer halen? Projekt over politieke, ekonomlsche en sociale vraagstukken. NOS: 1765 Mededelin gen. Hilversum Hl Ieder heel uur Nieuws. KRO: 7.02 (S) Drie op Je boter ham. 9.03 (S) Pep op drie. 11.03 (S) 12.03 (S) Dria Stokkink-show. 16.03 (8) De Hit- de Vincent van Engelen nacht. 0.02 (S) Nacht-drie-< Help! raai. 2.02 6.00-7.00 (S) Scheer Je weg. WOENSDAG 6 NOVEMBER Hilversum I TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Ont- biJt-Soos (7.30 Nieuws. 7.41-8.00 Ak- DUITSE TV DINSDAG 5 NOVEMBER 17.55-18.00 (K) Journaal. (Regio naal programma: NDR: 9.30-10.00 Se- samstraase. 18.00 (K) Slagbaum frisch gestricken. 18.30 (K) Aktualiteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Nord- schau magazin. 19.20 (K) Gene Brad ley in geheimer Mission, tv-serie. 19.59 (Z/W) Programmaoverzleht. WDR: 820-11.46 (K en ZW) Schooltelevisie. (9.30-10.00 Seaamstraase)18.05 (K) Thibaud. der welase Bitter, tv-film. 18.30 (K) Kinderprogramma. 18.40 (K) Aktualiteiten. 1920 (K) Gene Bradley in geheimer Mission, tv-serle). 20.00 (K) Jouirn. en weerbericht. 20.15 (K) Beroepen adviezen. 21.00 (K) Ein Abend, eine Nacht, ein Morgen, f ïrnaal. 1 «jkf» itr\ (K) Journaal. Duitsland n 17.00 (K) Journaal. 17.10 (K) Kin derprogramma. 17.40 (K) Aktualiteiten en muziek. 1820 (K) Mannerwlrtschaft Oskars nieuwe levensstijl tv-film. 18.55 (K) Barbapapa 19.00 (K) Journaal Wegwezen. t tips trips. 920 (S) licht muziek- O.OO (S) Voor de kleu- "(K) Journaal. 1020 Nieuws. 1023 (S) DEN HAAG (ANP) De her vormde kerk zal dit Jaar de adven te - actie voor Zuid-Amerika, „Solidari- dad," met meer nadruk aan de orde stellen. Zuid-Amerika heeft, aldus het moderamen van de hervormde synode, nog niet de aandacht gekre gen, waarop het continent met zijn enorme sociale nood recht kan laten gelden. De hervormde blik is tot nu toe wat eenzijdig gericht geweest op diakonaal werk in andere delen van de derde wereld, aldus het modera men. De actie „Solidaridad" wordt ge houden van 14 tot 25 december. Naast de hervormde kerk nemen hieraan ook deel de ro oms-k atholieke kerk en de kerken die meewerken aan de Stichting Oecumenische Hulp, opvil, Ui» sport: sportprogramma voor de Jeugd. 13 45 (S) Radiokoor: gewijde koor muziek. Aansl.: Klein Radiokoor: klas sleke liederen. 14.15 (S) Route A: gen ls goud gevarieerd programma. 1520 Nieuws. 15.33 (S) After Seslun: licht program ma. NCRV: 16.00 Hervormde middag- programma van de Voorlichtingsdienst spel. 21.45 Ontwikkelingssamenwerking. NCRV: Studio Sport, 1720 Nieuws. 1722 Hier enNu. 23.15-23.20 (I Hilversum H VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 720 (S) In de Roode Cirkel: aktualiteiten en muziek. (8.00 Nieuws). 9.00 (S) Licht orkest met zangsollsten. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Radioweekblad. NOS: 11.00 Nieuws. 11.03 Popthema's en Swingeessions: oude Jazz. 1120 Spiegel van Duitsland. VARA: 12.00 Zwolle Centraal: gesprekken. 13.00 Nieuws. 13.11 Dingen van de dag. 1325 (S) Een middagje Stoomradio een programma vol goede Jeugdherinnerin gen. 16.00 Nieuws. 1628 (S) Er zijn geen Indianen meer, hoorspel. 17.06 (3) Uit het muzlekaübum van Paul Nederland I VPRO: 17.00 Betty Boop. 17.06 Zwij- sn ls goud een gezellig programma »oor Jong en oud. 17.43-17.50 (K) Po- peye. NOS: 18.45 (K) Paulus de Bos kabouter. 1825 (K) Journ. 19.05 (K) Van Gewest tot gewest. 19.50 Socutera Nierstichting Nederland. NOS: 20.00 (K) Journaal. 20.20 P.P.: Katholieke Volksparty. NOS: 2020 The Stretch, tv spel. 21.45 (K) Panoramiek. 22.15 (k) Studio Sport. 23.00 Den Haag vandaag. 23.15-23.20 (K) Journaal. Nederland n TELEAC: 18.16 Sportleldlng —her. les 4. NOS: 18.45 (K) Paulus de Bos kabouter. 18.55 (K) Journaal. IKOR: 19.05 (K) Joop Savakls, fllmreportage. IKOR-KRORKK19.30 (K) Ken- merk: informatie over kerk en samen leving. NOS: 20.00 (K) Journaal. VPRO 2020 (K) Berichten uit de samen leving. 20.35 (K) All In the family, tv-serle. 21.00 (K) De Algerijnse Onaf hankelijkheidsoorlog (I). 22.00 (K) Zendtijd van het Slmplisties Verbond. 2220 (K) Leven, niet alleen maar in leven blijven. TV-film. NOS: 23 15 (K) Journaal. TELEAC: 23.00-00.05 (K) Computerkunds tas 31.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5