Diogenes timmert aan de weg Leids kraakpand OVER DE KOP Dat wordt gezellig! Oppervlakkig LEIDEN Samenwerking tussen overheid en particulie ren kan de Leidse binnenstad redden. Dit, met dfe nadruk op het particulier initiatief, was de strekking van een plei dooi, dat de Leidse „monumentenzorger" Van Hemert gistermiddag hield. Hij had daarvoor een goede gelegen heid de oplevering van het eerste complex van de stichting Diogenes, waarover wij onlangs uitvoerig vertelden. Het middengedeelte van de ene gevel wand in de Lokhorststraat, 'n met Kinderhoofdjes bestraat door gangetje in de schaduw van de Pie terskerk. ziet er uitstekend uit. Links staat de steeds meer in ver val rekende Latijnse school, rechts een ander pand. het reeds door Diogenes aangepakte volgende object. Daarna volgt een pand aan de Hogewoerd. Dat middengedeelte bestaat uit twee pandjes uit het begin van de zestiende eeuw. vroeger bewoond, later uitgewoond als pakhuis en de laatste laren onbewoond. Die pand jes zijn gerestaureerd —eigenlijk vernieuwd en worden nu ver huurd. Dat is in enkele woordeh het doel van Diogenes, een sympa thieke stichting, die men kan steu nen door zich in te schrijven als „vriend". Wim Hofman en Taco Mulder zijn de architecten, die het eerste pro ject van de grond hebben geholpen. Zij hebben eer van hun werk. Taco Mulder hield een pleidooi voor het gelijk behandelen waar het subsi dies betreft van nieuwbouw in nieuwe wijken en „vernieuwbouw" in oude binnensteden. LEIDEN Vanmorgen vroeg om half vijf is een Citroen Diane die op rijksweg 4 in de richting van Amster dam reed, van een talud afgereden en over de kop geslagen. De bestuurder is wellicht in slaap gevallen. Met een kraanwagen van de brandweer is de totaal vernielde auto weggesleept. De bestuurder is met een hoofdwond en schaafwond- Jes naar het Elisabeth Ziekenhuis overgebracht. Cultuur-wethouder Bert Ooster man, tot het moment, dat hij dat werd voorzitter van de stichting, sprak de hoop en de verwachting uit, dat het binnenstadsbeleid zal veranderen en dat er bestemmings plannen komen. Hij moest daarvoor kijken naar zijn college Cees Waal, die b\j stadsontwikkeling het bin nenstadsbeleid onder zijn hoede heeft gekregen met daarbij dui delijk de monumenten. Er was nog een lid van het college van B en W. Dat was bur gemeester Vis, waarschijnlijk mee gekomen met zijn vrouw, die op de lijst van aanbeveling van de „Vrienden van Diogenes" staat en daarom de eerste officiële sleu- teldraai mocht verrichten. Iedere bij de binnenstad betrok ken aanwezige hoopte, dat het niet de laatste zal zijn. Aan de Rembrandt-Scholengemeen- schap, Burggraven 2 Leiden zijn ge slaagd voor mavo-4: G. M. Boelen, G. J. van Daalen, R. J. Epskamp, S. E. Hellman, A. Hogerhuis, F. L. J. Kronenburg. J. Smith, J. B. de Ko ning. F. J. Bonte. O. Wassenaar. Havo: M. J. Boekkooi, R. J Cannoo. C. R. A. Dingjan, A. L. van der Graaff. E. H. Schijf. Atheneum: J. K. Joustra. C. A. Mazel; Esther d, Mak 1 M. A M. 1 Breker. J. lalïez' Gehuwd: H. N. Kruithof en R E. Smits. Ondertrouwd: J. A. van der Aart en M. C. M. van Rijn; C. J. Wassenaar en van Dam; R. Th. Brokking A L. Harten. LEIDEN Een van de medewerkers van onze binnen- en buiten landredactie, Annemiek Hoogeveen is gistermiddag in het huwelijk getreden met Jeroen Ruygrok. Rijden ze normaal in een "piepklein Fiatje, gistermiddag mocht en kon het even in een oude Engelse auto. Jan Holvast die uiteraard ter plekke was, schoot dit plaatje. Vervolg van pag. 1) Hé Hé, wat is dat nou? Een Allegaar op zaterdag? Precies. U heeft het donderdag moeten missen, maar toen was ik er niet. En er lagen een hele boel berichtjes, die "weg moesten". Daar gaat-ie. Algemeen De algemene bond van bejaarden uit Leiden e.o. schreef een briefje, waar in ze om nieuwe leden vragen. Drin gend zelfs. Natuurlijk vallen er wel eens mensen af, maar die gaten moe ten worden opgevuld. Er zijn van al lerlei activiteiten, die veel vreugde voller zijn als er meer zielen aan deel Dus, Leidse 65-plussers: u weet wat te doen. De adressen: Staalwijkstraat 15 (secretariaat) of Utrechtse Jaag pad 138. Of als u eens de kat uit de boom wilt kijken, er is op maandag- dins dag- donderdag en vrijdagmiddag soos van 1.30 tot 5.30 in het gebouw aan de Pierskerkgracht 11. vierde seizoen in Zoeterwoude wor den georganiseerd krijgen een an der karakter. Terwijl het gezicht van zulke avonden in het verleden voor namelijk werd bepaald door inlei ders, mieten ze in het komende sei zoen geneel door de deelnemers zelf worden gemaakt. De begeleidings- commiss.e heeft de aanstaande bij eenkomsten dan ook Ontmoetings avonden genoemd. Daarvan komen er drie: op donderdag 26 september, op donderdag 12 december en op don cerdag 20 maart 1975. Het thema zal dan resp. zijn "Nieuwe wapenfeiten" over persoonlijke mogelijkheden tot vredeswnk; "Rond het kerstgebeu ren" en "Rond de Paasboodschap". Daarnaast is er nog een aantal ont moeting m in kleinere kring (Groeps gesprekken) De drie ontmoetings avonden worden gehouden in de Christus Dienaarskerk en beginnen om 20.00 uur. ledereen is daarbij welkom. PIT Hobby De hobbyclubs in Warmond voor kinderen gaan weer starten, in de Endepoellaan is men reeds begon nen. De tijden zijn de ene week van 14.00 tot 15.30 (leeftijd 9-11 jaar) en de andere week 14.00 15.30 (leeftijd 6-9 Jaar). De kosten voor Endepoel- leden f 0,35 en niet leden f 0,75 per keer. In de Burcht zijn de tijden van 13.30-15.00 voor 5 en 6 Jarigen en en 15.30 tot 17.00 voor 6 en 7 ja rigen op de woensdagmiddag. Inmid dels hebben de ouders v. d. „hobby club-kinderen" een briefje ontvan gen. Maandagavond van 18.30 tot 20.00 leeftijd 8-11 Jaar .Donderdag avond van 18.30 tot 20.00 leeftijd 8-11 jaar. De groepen zullen niet groter zijn dan 15 personen, zodat de kinderen meer aandacht krijgen. Het zou prettig voor de leiding zijn als de kinderen iedere avond dat zij komen gelijk hun contributie voldoen. Omdat er vorig jaar weinig belang stelling was voor een hobbyclub in de leeftijd van 12 tot 14 Jaar zal men dit Jaar deze groep niet handhaven. Mochten er echter toch Jongens en meisjes zijn die hiervoor belang stelling hebben, laten zij dan even 3501 bellen. In verband met het 20 Jarig bestaan van de Zoeterwoudse tafeltennisver eniging **JT'54 (op 10 oktober), zal al op zondag 6 oktober de strijd om de Zoeterwoudse tafeltennistitels wor den verspeeld. Iedere Zoeterwoudse heer of dame en alle leden van Zoe terwoudse verenigingen kunnen zich daarvoor laten inschrijven. Inschrij ving is mogelijk voor dames-senioren en Junioren, heren senioren en junio ren en voor elk willekeurig gevormd dubbel bij de dames, de heren of; de Junioren 't Inleggeld voor de senio ren bedraagt 2,50, voor Junioren 1,50 en voor het dubbelspel 2 gulden. De duels zullen worden gespeeld in Het Centrum, waar de partijen om 9.00 uur zul lm beginnen. Geïnteresseer den kunnen zich voor 1 oktober opge ven aan de Schenkelweg 107 of aan de Zonnegaarde 52. Redactie Paul Wolfswinkel de vooorgangers van deze Gemeen te. In Leiden telt de Baptistenge- meenite ca. 150 leden en Leiderdorp, waar we pas begonnen zijn, onge veer 10. Men is pas lid van de Bap tistengemeente als men gedoopt is. Het aantal gedoopten is in Leider dorp erg klein maar er komen op de bijeenkomsten toch al zo'n vijftig mensen. Het is een groeipro ces, zegt voorganger A. Timmerije. Baptist betekent in Engels doper. De Baptisten handelen naar de let- lijke tekst van de bijbel waarin ook de doop middels onderdompeling be schreven staat. A. TimmerijeDe Baptistengemeente heeft als enig uitgangspunt de Bijbel. Het is 't eeuwig woord van God. "In en ik klop vindt men enige mar kante uitspraken: „Goede mensen kunnen de Bijbel niet geschreven hebben, want telkens weer zegt de Bijbel: .Zo spreekt de Here,, of, we citeren weer: „Er is niets onbenulli gere dan tegen iedereen in nood maar zeggen:,Je moet er maar om bidden, Alsof het gebed iets zou zijn, waar iedereen zo maar zou kunnen in duiken. En op pagina 13 vanen ik klop staat: „De Joden hebben ge probeerd zich te rechtvaardigen door de tien geboden te gehoorza men. Dat heeft niet gewerkt.,, De Baptisten vinden het meest belang rijke. en dat schrijven de heren A. Timmerije en J. de Vries, inen ik klop, 16 pagina's lang: „Het meest belangrijke ten aanzien van ons luisteren naar de verkondiging van het Evangelie is te weten dat we behouden zijn! Iedere zondag om 10 en om 17.00 uur zijn er samen komsten in h.?t gebouw achter Van der Valk Boumanweg 236, ook voor belangstellenden. LEIDEN „Er staan in Leiden zoveel panden leeg waar niets mee gebeurt, terwijl er ontzettend veel mensen zijn die geen geschikte woonruimte kunnen vinden". Aldus één van de ruim twintig Jongeren die vannacht omstreeks één uur het pand Hooigracht 14-16 kraak ten en er vervolgens de nacht door brachten. Onder de krakers bevonden zich verschillende jongeren die ofwel dak loos waren, ofwel een zeer slechte behuizing hadden. Gisteravond wa ren ze op een centraal punt in de binnenstad bij elkaar gekomen om de kraakactie voor te bereiden. In een pand met zes kleine kamers waarvoor acht mensen gemiddeld zo'n honderd gulden betaalden en waar herhaaldelijk onderdak werd geboden aan daklozen. Omstreeks kwart over één waren de jongeren binnen en wer den er kaarsen ontstoken om o.a. de toevoer van stroom te kunnen realiseren. Om wee uur precies, bevestigde één van de krakers een brandende lamp aan de schoorsteen mantel in een ruimte die blijkens een bord ie op de deur vroeger dienst had gedaan als commissiekamer. Intussen waren er verschillende solidariteitsverklaringen binnenge komen: van de drie kleine pro- LEIDEN Festiviteiten-plannen borrelen de (huts) pot uit de komende weken. 3 Oktober nadert met angstwekkende snelheid. De 3 October Vereeniging heeft een uitgebreid programma in elkaar gezet, maar in Leiden worden meer ideeën gebrouwen. Zo ook in de (eens zo volgeboomde en toen gezellige) Doezastraat. De win keliers daar hebben besloten op 30 september en 1 en 2 oktober een braderie te organiseren. Met van alles erop en eraan. De fees telijkheden worden geopend door De Leidse carnavalsvereniging De Hutspotten onder leiding van Prins Henny dun Urste (om het maar op zijn "zuidelijks" te zeggen), muzikaal bijgestaan door de Bierkauwers uit Warmond. Dat gebeurt om 5 uur 's middags. De braderie duurt iedere dag tot bij tien uur. Het kan onmoeelijk vroeger afgelopen zijn, en de kans is groot dat het wel wat later zal worden, want van gemeentewege is een zeer soepele vergun ning verstrekt. Bezoekers van de braderie zullen iedere dag "levende" muziek te horen krijgen. Zeker is het dat de Baker Street Jazz Band de laatste woensdag zal optreden. Er zijn nog onderhandelineen gaande met de muziekvereniging De Burcht en het orkest van Dolf Del Prado. De buitenlandse bewoners van de straat richten een tentoon stelling in voor nieuwsgierigen. Verder: poffertjes, stroopwafels, suikerspin, popcorn, het Wereld Natuurfonds (en die staan allemaal in kraampjes) demonstraties van judoprestaties en ritmische gymnastiek (door de vrouwelijke gymnastiekvereniging "Jong Brunhilde"). Er komen drie terrassen: een bierterras, een wijn/kaasterras en een koffieterras. Verder is cr de mogelijkheid zelf kaarsen te maken en zal er een aparte 3 oktoberwijn in de verkoop worden gebracht. Dat alles onder het motto: "Dat wordt gezellig!" Als alles wordt wat het belooft, dan lopen we in een bos van gezelligheid door een boomloze straat. LEIDEN Het Residentie-Orkest opende gisteravond het Leidse con certseizoen met een promenadecon cert onder leiding van Roberto Ben- zi. Het programma bestond uitslui tend uit werken van Franse origine, met dé nadruk op het oeuvre van Of fenbach. Begonnen werd met een polonaise uit Chabriers vrijwel vergeten opera Koning tegen wil en dank. De inter pretatie ervan bleek kenmer-- kend voor de rest van de avond: wei nig Franse esprit, zwaar aangezet, de nadruk op het luidruchtige en 'n chronisch gebrek aan nuancering. Benzi's echtgenote Jane Rhodes was ons aangekondigd als een so praan. ZIJ heeft echter precies die stemligging tussen sopraan en mez zo in, die zo gezocht is voor de rol van bv. Carmen. Vooral in het lage regis ter was haar stem prachtig uitge bouwd. Helaas maakte zij van haar vele kwaliteiten slechts bij uitzonde ring gebruik, alsof zij zichzelf zoveel mogelijk wenste te ontzien. Haar be nadering van de verschillende rollen die zij zong was bovendien nogal sim plistisch: bijna steeds was zij een burgerlijke deerne, die zich van haar charmes bewust is. Erg braaf dus. Nu is de figuur van Carmen alles behalve braaf, althans ln de eerste twee actes van Bizets opera. Ze leeft voor het kansspel, ze speelt met de hartstochten van de mannen en kent daarbij geen medelijden: "Als jij van me houdt, dan moet ik Je niet, maar als ik van Je houd. berg je dan"! Niet alleen Carmen, ook de meeste and'ere karakters met name de Groothertogin van Gerolstein uit de gelijknamige opera van Offen bach) werden door Jane Rhodes bui ten hun verband geplaatst. Het was na de pauze trouwens al les Offenbach wat de klok sloeg. Naar mijn smaak een beetje te veel van het goede. Voor het publiek leek het mij moeilijk toe om het gezonge ne te volgen: het programmaboekje bevatte uitgebreide levensgeschiede nissen van de componisten, maar over de inhoud van de opera's stond geen woord, laat staan dat de tekst was afgedrukt. Het concert was overigens in één opzicht vermake lijk: het publiek zag aanvankelijk de stemmig geklede toneelmeester voor de dirigent aan, en applaudisseerde. Nadat de vergissing duidelijk was, bleef men echter klappen wanneer de goede man weer een lessenaar kwam halen of brengen. RON HARMS. ZATERDAG 21 SEPTEMBER 1974 Zaterdag Hooglandse Kerkgracht 48. dansen kamerbewoners Zondag Antonlus Clubhuls. dansen. 811 uur Hooglandse Kerkgracht 48. dansen f 8 uur nam. rsstraat 65, Oegs kamerbewoners den. 8—12 uur nam. Breestraat 19, Twentwel. kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Hartebrugkerk, Orgelconoert Jan Schmltz, mm.v. Thea Ekker—v. d. Pos. gressleve partijen in Leiden. van Release, het Juridisch Adviesbu reau (da: zich bereid verklaarde de krakers indien nodig Juridische bij stand te verlenen) de KWJ, NVV- Jongereucontact etc. In een brief aan de krakers schrijven de besturen en de frac tie van PPR/PSP/D'66 om. dat ook zij vaak met lede ogen aan zien dat er langdurig hulzen in de stad leeg staan, „die ook al zijn ze dan niet voor gezinsbewoning ge schikt doch door kamerbewoners gebruikt kunnen worden. En dat ter wijl vooral buitenlandse arbeiders en warkende jongeren met moei te sleohte, kleine en duurbetaalde hulsvestiging kunnen vinden". De kleine drie schrijven ver der: Dadrem vinden wij het volko men terecht dat jullie door deze kraakactie dit soort misstanden aan de kaak stellen. Het gekraakte pand zou heel goed voor huisvesting van werkende Jongeren gebruikt kunnen worden. Bovendien is er ruimte voor sociale activiteiten". De be sturen en de fractie beloven de kra kers in nun brief dat zij ér bij B en W en de gemeenteraad op zul len aandringen om de plannen van de krakers met het pand door te la ten gaan. Maandag Rapenburg 10, gebouw Rehoboth, Leidse^Amateur fotografen vereniging. Steenschuur 6. rullavond Leidse Post zegelvrienden. 8 uur nam. Steenschuur 6. WiJdlngsdlenst Spiri tistisch Genootschap, spreker dhr. Artsen Leiden Wijk I: Morswegkwartier, binnenstad tot Cityring: F. B. Kruis! Paganinistraat 17, tel. 67646. Wijk II: Groenoord, Kooi en Meren wijk: S. Smit, Cobetstraat 43, tel. 30177. Wijk lil: Waard. Professorenwijk en Tuinstadwük: J. de Bruyne, Kern straat 11. tel. 41225. Wijk IV: Zuid west, Haagwegkwartier: Schrama, Zocherstraat 1, tel. 66123. Leiderdorp Moerman, Merel- Straat 210, tel. 91640. Oegstgeest J. W. de Haan. Wil helm ina park 2, tel. 51390. Voorschoten F. Swen, Veurse- weg 20, tel. 2356 (zaterdag). J. VrUen- hoek, v. d. Oyelaan 39, teL 6421 (zon dag). Warmond - A. W. Bots, Prof. Aal- berselaan 2, Voorhout, tel. 02522- 11393. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen door: Apotheek Kok, Rapenburg 9. tel. 24807. Apo theek Van Breest Smallenburg, Loe- vestein 7. Leiderdorp, tel. 99211.' Apo theek Voorschoten, tel. 01717-2525. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam. Oegstgeestse Apotheek, Wilhelmin*. park 8, Oegstgeest, tel. 53274. Wijkverpleging Leiden Zr. E. v. d. KooiJ-Kem- perman, Welterdreef 93, Voorschoten, tel. 64072. Zr. M. Prins-Snuverink, Maredijk 161, tel. 23013. Leiderdorp Geen opgave. Oegstgeest Interkruis, Ltftweg 7, tel. 54500. Voorschoten Gezondheidscen trum, v. d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond Zr. H. Tiel-Groene- stege. Friezenhorst 27, Sassenheim, tel. 11643. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging wen en weduwi bureau: 61112 Begijntje Sexueei voorlicntingscentrum Beeiin. hof 2 (Rapenburg) Dl 7 8O-i0S0 uuj nam en wo 7.30—8.30 uur nam .cicuiums voor weau» ^uwnaare tel Leid» advles- Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging. Lelden. Aanvragen hulp bejaarden en langdj- üc? *n gezinsverzorging. Mare 49441 'ma f™ 'rtj 9-10 uur voorin) Gemeenschap Zuidwest J3921 ÏD~6iï«4M11# Juridisch adviesbureau Juridisch Adviesbureau Volkshuls. nst'.hstr.Mjub oo r,j woe en htri 'do. 7-9 i Sorry Klop CHU Het bestuur van de CH-kiesvereni ging Oegstgeest heeft een ledenver gadering uitgeschreven in het Ge meentecentrum ter behandeling van de ontwerp-statuten voor het CDA. 23 september om half 9. Ontmoeting Huis aan huis zijn in Leiderdorp weer 6000 stuks en ik klop in de brievenbus geschoven. Een evangelisatieblaadje van de Baptis tengemeente te Leiderdorp. Zater dagavond 21 september 8 uur luidt een uitnodiging op de voorpagina, kan iedereen die geïntresseerd is gra tis naar de film: "Het kruis in de asfaltjungle". Een film over het le ven van de Amerikaanse predikant David Wilkerson en zijn organisatie Teen Challenge, die zioh bezig houdt met de opvang van verslaafden aan drugs, Jeugdige delinquenten en an dere, in moeilijkheden geraakte jon geren. De film wordt gedraaid in het Dorpshuis, Kerklaan 1. In 'Van Dale' staat voor Baptist: aanhanger van een zekere protestante sekte. D eheer A. Timmerije. een van de schrij vers van het huis-aan-huis versprei de Bijbelse woord van GodEn ik klop...." moet om die uitleg van de dikke Van Dalen lachen en zegt: De Baptistengemeente is in de wereld een van de grootste geloofsgroepen. Maarten Luther King, Billy Gra ham en Amalia Jackson zijn beken- Sorry voor Veronica. Voor sommi ge lezers was de laatste zin bij het artikeltje in deze rubriek, gisteren, niet bepaald vleiend. Dat oe?riJp ik en bied daarvoor de verontschuldigingen aan. Hoewel het geenszins in de bedoe ling lag ->m de acties van de Veroni ca ledenwerving als "zomaar een in- cidenf'af te doen. Integendeel, het Is een zaak waar we rekening mee moeten gaan hou den. Nog wat Op dinsdag 24 sept. zal 't eerste spreekuur worden gehouden dat door de Zoeterwoudse CDA-fractie is inge- gesteld. Bewoners van Zoeterwoude kunnen van 19.30 tot 20 30 uur met klachten en wensen terecht op het gemeente huis van Zoeterwoude. En ook in Zoeterwoude: De afdeling Zoeterwoude van de Katholieke Plat telands Jongerbn gaat in het komen ,de weekeinde op bezoek bij de KPJ ln Bladel. De Zoeterwoudse Jongeren zijn daarvoor uitgenodigd toen de Brabanders enige weken geleden een bezoek aan Zoeterwoude brach ten. Apothekersdijk 33. Di. uur vm 1 uur nam. do. Dlensteneenlrum.^Van Hoirendorpstr. Kinderclubs Leids Volkshuis Informatie en inschrijving voor kin erclubs Leids agmiddag van thekersdtik 33. SOS-dienst SOS-tel. hulpdienst, tel. 01710— Koordstudio Centrum voor intermenselijke be trekkingen ontmoetingsruimte voor ca. 25 tot 60-jarigen Oude Rijn 88, Lelden tel 44000 Voor advies infor maties etc. Werkdagen van 15-23 i LEIDEN Eigenaar Brouwer van het Hollandsch Gebakhuis in de Haarlemmerstraat is nu echt boos. Opnieuw is zijn winkelruit doelwit geweest van een taalvorsertfe, dat maniakale neigin gen gaat vertonen, als het ergens de lettercombinatie "sch" tegenkomt. Tot tweemaal toe heeft hij de winkelruit van het Hollandsch Gebakhuis ingegooid; dit maal heeft hij door gebruikmaking van een of ander scherp zuur de c en de h weten te verwijderen. "Ik heb al dik 3000 gulden schade door deze man geleden", zegt Brouwer. Ook andere zaken in het winkelgebied wekten kennelijk de woede op van de taalvorser. Bij Klarenbosch in de Haarlemmerstraat werd het naam bordje verwijderd en bij Schlagwein werd zelfs het uithangbord weggehaald. "Het kan en mag al lemaal in Leiden", zegt Brouwer. Enfin, de Van den Boschen, Morschen en iedereen die Neder landsen in zijn vaandel voert, zijn gewaarschuwd. Door het Leids (let op) Dagblad dus. (Foto Jan Holvast) LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Letdsch Dagblad B V Witte Singe) 1 Leiden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie en administra tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Ban Muider Kwartaalabonnement t 31 80 Per Poet f 34 20 Jaarabonnement f 116.20 Losse nummers f 0 45 Abonnementsgelden t>U vooruit- oetaung te voldoen Bit automa tische overschrijving geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18.00—20.00 u Zaterdag vam 16 00-18.00 a Telefoon 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2