AUTOPARADE Tussen Leiden best ingerichte huis Gelukkige as. moeder? GLaat 'n as. vader zien hoe gelukkig en mooi je bent... van de koning universitair medisch centrum leiden •door je te kleden in modieuze positiekleding. Aangepast aan de a.s. moeder en aan de laatste mode-ontwikkelingen van vandaag. Bij ons hangt een gevarieerde, modieuze kollektie. Om te laten zien hoe gelukkig (en mooi) je bent... AUTO HUREN...? ZEKER STUREN Simca 1000 Simca 1100 Simca 1301 Chryslers VW busjes met veiligheids keuring. ZEER GOEDE OCCASIONS MET ANWB KEURING EN 3 MAANDEN BOVAG GARANTIE AUTO BIERMAN Stationsweg 1117 Oegstgeesterweg, Leiden telefoon 01710—40447 Naast de bekende merken VERLOVINGSRINGEN hebben wjj ook ons eigen merk: veertien karaat gouden F. W. P. Verlovingsringen een BEGRIP voor KWALITEIT en PRIJS. 10 tot 40% voordeliger Met levenslange garan tie en service. Gratis graveren. Juwelier F. W. PLESSEN Leiden Z.W.: Bevrijdingsplein 12, TeL 01710—26670 Oegstgeest: Geversstraat 47, Telefoon 01710—52151 Ruime parkeergelegenheid. In Lelden donderdag avond geopend. U in de Randstad krijgt het ineens veel gemakkelijker bij de inrichting of verfraaiing van uw huis. U gaat gewoon gezellig naar Home Centre Haagse Schouw, het nieuwe, unieke, allesomvattende woon-koopcentrum voor partikulieren. Natuurlijk neemt de meubilering hier een belangrijke plaats in, maar er is meer, véél meer. Te keur en te koop. Van een leren bankstel tot komplete schouw, van eetkamer tot keuken, van slaapkamer tot bad kamer, tegels en sanitair. En als u een huis zoekt, een tuin wilt aanleggen of uw vrouw een echte pers kado wilt doen, dan vindt u die ook in Home Centre Haagse Schouw. Eindelijk alles voor uw woonplezier overzichtelijk bij elkaar, onder één dak, in één gigantisch pand Nu de maand september nog 20% zomerkorting! Profiteer nu! Duizenden korte en lan ge bontmantels, bon&hoeden, -colliers. 3 jr waarborggaran- tie. Nu nog eerste keus col lectie 1974. Nu kopen en in de winter betalen Gratie be waren. Desg. zeer soepele credietservice. De grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland. DE BONTKONING, Hoogstraat 97, Rotterdam. C., teL W0-117J17. Groot parkeerterrein voor de zaak. Bfj koop reisgeld v. 2 perso nen door Nederland terug (ook benzine), dus gratis rei zen! Vrijdagavond tot 9 uur geopend. UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat 33 Leiden mabü Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: WAARSCHUWING LOODGIETERSBEDRIJF J. H. Vlieland deelt u mede, dat het tele foonnummer 31264 voor sa nitair, gas, water en alle dakbedekkingen onder ga rantie gewijzigd is in het telefoonnummer 66652 67805 Zoeterwoudseweg 104, Leiden BONT 2 2 BONT!! Slechts de maand september nog 20% zomerkorting uit volledige collectie bontman tels en bonthoeden. Volle garantie! Crediet-servlce mo gelijk! Nederlands grootste bontmagazijn nu met zeer lage betaalbare prijzen Dringend advies aan alle da mes v. Nederland: Komt eerst de vergelijkbaar 20% k 25% goedkopere prijzen tn onze etalages zien. Dit kan alléén: HET BONTPALEIS „Onder de Lourenstoren", Hoogstraat 153, Rotterdam- C„ tel. 010-14.3337 Reisgeld terug bij koop d. geheel Nederland (ook ben zine auto), 's Maandagsmid dag en iedere dag tot. 6 uur geopend. Vrijdag koopavond tot 9 uur. Centrale Sterilisatie assistent(e) bedrijfsleider vac. nr. 74.1208 AZ In verband met uitbreiding van de werkzaamheden op deze afdeling kan op korte termijn worden geplaatst een assistent voor de bedrijfsleider die tevens zal functioneren als plaats vervangend hoofd van de afdeling. Taak: het medewerken aan de organisatie en het functioneren van de afdeling; het geven van instructie en uitvoeren van contröle op toe te passen aseptische technieken; het zorgdragen voor de ver werking, sterilisatie, afkeur, vervanging en uitbreiding van materialen. Verlangd: het bezit van het diploma ziekenverpleging-A of zodanige andere opleiding, dat beschikt kan worden over een goede kennis en ervaring betreffende aard en toepassing van medische hulpmiddelen (instrumenten, verbandstoffen, textiel, disposables, enz.). Goede leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. Ervaring en kennis op het gebied van centrale sterilisatie strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2143 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Diverse Afdelingen aflos nachthoofd (part-time) vac. nr. 74.1206 AZ Op de afdelingen Neurologie, Neurochirurgie, Oogheelkunde en Dermatologie kunnen ervaren (staf)verpleegkundigen worden geplaatst voor part-time nachtdienst De gedachten gaan uit naar een dienstschema van bijv. 5 nachten dienst 10 nachten vrij. Salaris op basis van max. 1935 bruto per maand. a) verpleeg kundigen voor de opleiding Coronary Care vac. nr. 74.1203 AZ Voor deze opleiding kunnen nog enkele verpleegkundigen worden geplaatst. De opleiding start op 1 oktober en duurt zes maanden, waarvan 1 maand theorie. Na voltooiing van de opleiding wordt een certificaat „Coronary Care" uitgereikt Verlangd: diploma zieken verpleging-A en belangstelling voor hartbewaking. Inlichtingen: mevr. Zr. L. v. d. Slik, Alg. hoofddocente, tel. 01710-47222 ts. 5217. (met ingang van 27 september wordt het kengetal van Leiden 071.) Salaris max. 1735 bruto per maand. b) verpleeg kundigen a opleiding •dialyse/T ran; vac. nr. 74.1205 AZ Voor deze opleiding kunnen nog enkele verpleegkundigen worden geplaatst De opleiding start op 16 oktober en duurt 1 jaar. De opleiding wordt in blokvorm gegeven en bedraagt in totaal 140 lesuren. Verpleegkundigen die bij andere ziekenhuizen werken kunnen ook in staat worden gesteld deze opleiding te volgen. Verlangd: diploma zieken verpleging-A. Inlichtingen: mevr. Zr. L. v. d. Slik, Alg. hoofddocente, tel. 01710-47222 ts. 5217. (met ingang van 27 september wordt het kengetal van Leiden 071) Salaris max. 1735 bruto per maand. analist(e) vac. nr. 74.1202 AZ Taak: het verrichten van haematologische werkzaam heden in een modern ingericht laboratorium. Verlangd: diploma analist, ervaring met klinisch labora torium werk strekt tot aan beveling. Salaris max. 1935 bruto per maand. Gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten. laborante vac. nr. 74.316 RU Binnenkort komt op het neuropathologisch laboratorium een plaats vrij voor een ambitieuze medewerkster om opgeleid te worden voor het verrichten van histopatho- logische werkzaamheden. Verlangd: diploma MAVO of gelijkwaardige opleiding. Enige laboratoriumervaring is gewenst (diploma-analiste strekt tot aanbeveling). Leeftijd omstreeks 20 Jaar. Salaris max. 1735 bruto per maand. Oogheelkunde medewerkster voor de Bibliotheek vac. nr. 74.315 RU Taak: het zelfstandig beheren van de bibliotheek; het documenteren en analyseren van wetenschappelijke literatuur; het mede organiseren van het studenten onderwijs: het verrichten van werkzaam heden van uiteenlopende aard die op een bibliotheek voor komen. Verlangd: diploma middelbare school en typediploma; zelfstandig kunnen werken en organiseren; het bezit van het diploma bibliotheekcursus NIDER strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25 tot 40 jaar. Salaris max. 1935 bruto per maand. Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde Pathologische Scheikunde adjunct- laborante vac. nr. 74.317 RU Op het routine laboratorium van de afdeling Pathologische Scheikunde komt binnenkort een plaats vrij voor een mede werkster, die zich voorbereidt op het examen H.B.O.-A. Interesse voor automatische analyse apparatuur is gewenst. Salaris max. 1565 bruto per maand. a) kok/chef de partie vac. nr. 74.1207 AZ bij de dienet Voeding en Diëtetiek Lb.v. de Centrale Keuken. Taak: medewerken aan het bereiden van maaltijden voor patiënten en personeel en aan bijzondere taken (koude buffetten e.d.). Verlangd: diploma LT.S.-kok. Sollicitanten in het bezit va diploma „Bijscholing groot keuken Personeel" genieten de voorkeur. Salaris max. 1485 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Voor het werken op onregelmatige uren wordt extra vergoeding toegekend. het b) voedings assistente vac. nr. 74.1204 AZ Taak: het verzorgen van (dieet), maaitijden voor de patiënten. Om deze belangrijke teak beter uit te kunnen voeren wordt in werktijd een speciale training gegeven. Daarbij wordt veel aandacht besteed aan de verzorging ven de maaltijden. Verlangd: diploma INAS ot Huishoudschool. Salaris max. f 14S5 bruto per maand. Vergoeding voor onregelmatige en weekend diensten. Aanstelling vindt plaats hetzij bij de Rijksuniversi teit (vacature RU) hetzij bij het Academisch Ziekenhuis (vacature AZ). Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; excl. de toe slag van f 45,ingevolge de machtigingswet. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7'/2% per jaar. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (en voor afgegaan door onder staande kenletters) te richten aan: betr. vacature RU; afd. Werving en Selectie RUL'. Stationsweg 46 te Leiden. betr. vacature AZ Adjunct directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Kenletters: ld Uw wonderlijkste woondroom wordt er werkelijkheid. Gezelligheid krijgt er gestalte bij de inrichting van uw eigen leefwereld. Geen voorstelling van te maken, zolang u er niet zelf bent geweest het best ingerichte huis van Nederland. Geweldig! Wie Home Centre Haagse Schouw heeft gezien, 'kan de rest wel voorgezien houden. Zo groot, zo veel, zo verscheiden, óók in prijsl ledereen is thuis in het best ingerichte huis van Nederland.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 22