Wijkcomite laakt houding van LJA Steeds college-overleg over Haaswijk-Oegstgeest Eerste paal handelscentrum ONGELUKKEN U.R. doet uitspraak over Doelenterrein LEIDEN De Leidse universi teitsraad zal in zyn vergadering van a-s- maandagavond een uitspraak- doen over de realisering van univer sitaire bebouwing op het Doelenter rein. In een voorstel aan de raad stelt het college van bestuur dat het van groot belang is dat „nu reeds komt vast te staan dat de universi teit gaarne de beschikking over dit terrein ten behoeve van universi taire bebouwing wil hebben". Zoals bekend zal Defensie te zijner tijd de Doelenkazerne veriaten. Het terrein zal dan ter beschikking ko men van de eigenares, de gemeente. Volgens het college van bestuur zal deze aan het terrein een bestemming geven en vervolgens ..vaststellen on. der welke voorwaarden dit terrein kan warden overgedragen". Overi gens moet uit deze laatste zinsnede niet gelezen worden dat er binnens kamers tussen ooilege van bestuur en college van B. en W. - al over eenstemming is bereikt. Wethouder Cees Waal deelde ons vanochtena desgevraagd mee dat hier slechts sprake is van hoop by het college van bestuur. Expositie van Hervormde Kerk WARMOND Ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de Hervormde Kerk in Warmond wo-rit er morgen in het kerkgebouw een tentoonstelling gehouden van archiefstukken en huisvlijt. Het ten toongestelde heeft betrekking op de honderdjarige geschiedenis van -het kerkgebouw. De expositie is ge opend van 3 tot 6 uur. Van 4 lot 6 uur is er in hetzelfde kader een receptie in het Trefpunt. De kerk dienst van as. zondagochtend staat eveneens in het teken van het 100- jarig bestaan. Deze dienst wordt o.a. opgeluisterd door de fanfare en het kerkkoor. LEIDEN Tijdens een vergadering van het wijkcomité "Plan Noord" en bewoners gisteravond in het Dienstencentrum aan de Van Hogendorpstraat heeft Joop Vervoorn, lid van het wijkcomité, ernstige kritiek geuit aan het adres van Leidse Jeugd Actie. Volgens Vervoorn was hem afgelopen woensdag middag in een gesprek met enkele bestuursleden van de LJA gebleken dat de LJA al geruime tijd van de moeilijkheden in het buurt- en clubhuiswerk in Noord op de hoogte was. „En dan komen ze nog even vertellen dat wij nog niet de helft weten van wat er aan de hand is", zei hij. OEGSTGEEST De gemeenteraad heeft gisteravond de volgende commissies aldus bemand: Commissie openbare werken en ruimteiyke ordening Commissie financiën- onderwys Commissie c.rjn. Drs. L. C. J. Anema Mevr. T. L. Blom-de Koek van Leeuwen Commissie intergemeen- L. N. Briët teiyke zaken Verkeerscommissie Mevr. G. Rörsch- Schalekamp Middenstandscommissie Mevr. G. Rörsch- Schalekamp Commissie georganiseerd Drs. L. C. J. Anema overleg Plaatsvervangend lid: Mevr. G. Rörsch- Schalekamp Mr. H. J. Penning Drs. P. van Veen Drs. P. van Veen "P. P. Groenendyk P. F. Groenendyk P. F. Groenendyk Ir. J. A. Vonk Pv.d.AyP.P.R. Mr. J. Boesjes Dr. O. C. van Belle K. J. Beckers Mr. J. Boesjes A. J. W. F. M. Kohlbeck A. J. W. F. M. Kohlbeck A. J. W. F. M. Kohlbeck K. J. Beckers L. M. Münninghof. mevr. A VRIJDAG 20 SEPTEMBER 1974 Vrijdag Breestraat 19. Twentwel. sociëteit kamerbewoners, vanaf 9 Ouae Singel 140, open hulsavona van de Leidse Werkgroep Homofllle/COC. 8 Willem de Zwijgerlaan. Konlngskerk. ruilelub, 7.30—10.00 uur Vervoorn laakte niet alleen het feit dat de LJA op de vergadering van gisteravond verstek liet gaan. Ook zei hij: "Het is de taak van de LJA om hier iets te doen en op ste delijk niveau een beleid te voeren. Maar terwijl ze volledig op de hoogte waren hebben ze van het begin af aan de boot afgehouden. Ze moesten zich de ogen uit de kop schamen dat ze niet eerder hebben ingegrepen". Het wijkcomité had de vergade ring van gisteravond belegd om in samenwerking met de bewoners de oprichting voor te bereiden van een nieuwe wykvereniging voor buurt en clubhuiswerk. Dit omdat het wijk comité vooral de laatste Jaren "een lawine" van klachten had bereikt over de manier waarop het buurt en clubhuiswerk in Noord functio neert. Tot gisteravond werd de in druk staande gehouden dat de Stich ting De Zevensprong, die het buurt en clubhuiswerk in Noord behartigt, in haar beleid had gefaald. Ver- voorn zei echter dat de Zevensprong slechts voor een deel schuld had aan de moeilijkheden in het buurt- en clubhuiswerk. Van de LJA had hij verwacht dat deze gisteravond ope ning van zake zou geven. Overigens liet hij gisteravond duidelijk blijken dat het wykcomité zich in dit ver band volledig van de LJA zal distan tiëren, „omdat later wel eens zou kunnen blijken dat het verhaal van de LJA niet waar is". In een commentaar vanochtend zei Gerard van Pijkeren van de Leidse Jeugd Actie dat de LJA er in beginsel van uitgaat dat het beleid op het punt van buurt- en clubhuis werk door de buurten zelf ontwik keld moet worden. 'De LJA is een adviesorgaan, door de gemeente in gesteld. En wij gaan er vanuit dat 't particulier initiatief weinig behoef te zal hebben aan inmenging van semi-overheidsinstanties'1, zei hij. Van Pijkeren erkende dat de LJA weliswaar op de hoogte was van de moeilijkheden in Noord "Er is 'n instelling voor buurt- en clubhuis werk en daar komt niet uit wat men verwacht had dat er uit zou komen" maar niet wist dat de problemen waren ontaard in een "conflict". Volgens Van Pijkeren werd de LJA daar pas afgelopen maandag van op de hoogte gebracht. Ingrijpen dooi de LJA achtte Van Pijkeren hooguit daar wenselijk waar zioh problemen voordoen die door de buurt zelf niet kunnen worden opgelost. Hij vond dat daartoe dan wel door de buurt 'n verzoek moest worden gedaan. De vergadering gisteravond in het Dienstencentrum ging er overigens mee akkoord dat er een nieuwe wijk- vereniging voor buurt- en clubhuis werk wordt opgericht. Er werd een voorlopig bestuur gevormd, bestaan de uit drie leden van het wijkcomité, en een administratieve (vrijwillig ster) aangesteld. De volgende fasen zullen er uit bestaan dat er een be stuur (van wijkbewoners) zal wor den gekozen, de doelstelling en het huishoudelyk reglement zullen wor den vastgesteld en een aantal wer kers zal worden aangetrokken. Ver voorn verklaarde dat er nog "een dunned raad", naar de Stichting De Zevensprong-loopt, die het wellicht mogelijk maakt om in de toekomst met de stichting te gaan samenwer ken. De wijkbewoners zullen binnen kort van de oprichting van de nieuwe vereniging op de hoogte wor den gesteld en worden uitgenodigd van die vereniging lid te worden. Stemmachines gaan weg LEIDERDORP Burgemeester en wethouders staan „redelyk positief" tegenover het voorstel van de dames v. d. Mollen en Uhlenbeck tot af schaffing van de stemmachines. Er zal naar wegen worden gezocht om de machines redelijk van de hand te doen. OEGSTGEEST In de raadsver gadering van gisteravond werd mee gedeeld, dat aan de portefeuille van wethouder Gmelich Meijling is toe gevoegd gezondheidszorg en milieube heer. Boesjes (P.v.d.A./PPR) infor meerde hoe de zaken over ruimte- ïyke ordening zyn ondergebracht, in het bijzonder met het oog op de ont wikkeling van het plan Haaswijk. Geantwoord werd, dat het college steeds overleg pleegt en dat de bur gemeester bij commissieberaad steeds kan inspringen als dat nodig is. Er bestaat een goed samenspel. In augustus verleende de raad een krediet voor de uitvoering van de tweede fase der reconstructie van de hockeyvelden en tennisbanen, onder voorbehoud dat van rykswege subsi die zal worden verleend uit 't fonds aanvullende civieltechnische werken. Het ging daarbij om de aanleg van drie hockeyvelden, een halfverhard terrein en een parkeerterrein en de bouw van een kleed/clubgebouw voor de tennissers en tenslotte om de verplaatsing van de padvindersac commodatie. Er is bericht binnenge komen dat kan worden overgegaan tot 't aanbesteden van de hockeyvel den en de gunning van het kleedge bouw. Daarvoor staat de subsidie vast. Uiteraard gaat het nu nog om de padvinders, waarnaar mevr. Zou tendijk (VVD) informeerde. Na over leg is gebleken dat het padvinders terrein zal worden verplaatst naar de Overveerpolder (aansluitend lig- weide Poelmeer). Dit is een betere oplossing dan een Voscuyl-terrein. In de algemene raad van de rege ling energiebedrijf Rijnland werden benoemd Temminck (WD) en Van Veen (CDA). Voor een zetel in de commissie van beheer komt in aan merking wethouder Temminck. In het algemeen bestuur van het Regio naal Woonwagencentrum rayon Lei den werden benoemd wethouder Gme lich Meijling (WD) en Kohlbeck (PvdA/PPR). Wethouder Thorn (CDA) en Beckers (P.v.dA./PPR) werden benoemd in ijet algemeen bestuur van het werkvoorzienings schap 't Heem" in Katwijk. Belast met het onderzoek naar de gemeen te- en bedrijfsrekeningen werden aangewezen Van Belle (PvdA/PPR), Briët (WD) en Penning (CDA). Van Veen (CDA) was het niet eens met de argumentering van P.v.d-A./ PPR inzake het verzoek om de nie- Haringstaarten "In onze maatschappij zit het spe lend kind lelijk in de verdrukking. De stedebouwers hebben vergeten speelruimte voor kinderen te plan nen in nieuwbouwwyken terwijl «g voor de auto (speelgoed van de vol wassenen) ruimte te over is. De huizenbouwers hebben vergeten bij moeder thuis speelruimte voor het kind te scheppen". Zo, dat staat. Het is van R. de Groot. Wie dat is weten we ook niet precies, maar het staat in elk geval te lezen achter op het pro gramma van de zo ontstellend in ventieve en werkzame werkgroep „Q" (Kuudus) uit de Merenwijk. Op 4 oktober organiseert de werk groep (en wie weet dat nog niet?) 't grootse spektakel Haringstaarten. Oud-raadslid Herman Amptmeyer zal de dag officieel komen openen. En dan is er vanaf half elf tot laat in de avond van alles te doen. Zoals: blikjes gooien, bliklopen. fotospeur- toohc. autopedwedstrijd, noem maar op. En... 'n kindertalentenwedstrijd Daar mag Je van alles doen: verhaal-' tjes vertellen, zingen, dansen, fluiten, heel lang op Je handen staan en al les wat Je verder leuk vindt. Voor eventuele inlichtingen kan men terecht aan de Buizerdhorst nummers 36, 61. 62. 76 en 77. aan de Havikshorst 114 en aan de Valken horst 96. Of per telefoon 23645. Me- renwijkers: gaat er henen. Het Leids hoempa-gezelschap en grote vreugdefik bestaan niet der uw aanwezigheid. Het haringstaartenfeest is moge lijk geworden ondermeer door giften van de buurtvereniging "De Hor sten". de ban hield, een paniekerige sfeer achter de schermen. Het is dan leuk om te weten dat er op het allerlaat ste moment plotseling dingen moge lijk moeten worden gemaakt. Zo zat een plaatselijke sporthuiswinkelier lekker thuis in Noordwijk achter de aardappelen met jus, toen hij werd gebeld door producer Bernard Prins. Of-ie maar even in de taxi wilde stappen, naar zijn zaak wilde rijden en een paar gymschoenen (maat 43) wilde halen. In het Zwitserse kamp was grote paniek ontstaan, omdat er plotseling geen gympies bleken te zijn. De man deed wat hem was opge dragen. Het schoeisel was er binnen een kwartier. Nog een kwartier later begon het Spel. En Zwitserland won. Maar of het een iets met het ander heeft te ma ken Tsalsia Instuif De sporthal van Voorschoten is vanaf zondag van 10 tot kwart voor 11 weer beschikbaar voor de instuif. Of we dat maar even aan u wilden vertellen. Bij deze dus. Bedreiging Ernst Bartels, veldbioloog, komt volgende week vrijdag in het Rijn lands lyceum om een inzicht te ge ven in de bedreiging van de mens heid. Hij gaat dan spreken over de vogelmoord in Italië, die zeer drin gend gestopt dient te worden. 43 Het was ook op de laatste dag dat het "Spel zonder Grenzen" Leiden in Vanavond zal het orkest Calgija (spreek uit Tsélgia) oner leiding van de etno-musiooloog Wouter Swets in het Kreatief Sentrum op treden. Het orkest werd in 1969 opge richt met als doel de volksmuziek uit de Balkan en Turkije op professio neel niveau te spelen. Calgija be staat, naast de dirigent, slechts uit amateurs. Het orkest is zelfs eens voor de radio opgetreden. Het begint om 9 uur en het kost f. 3.50. Interessant voor liefhebbers. Veronica sorry In VoLendam i6 onlangs de landelijke actie 'Veronica ledenwerving' begon nen. Ook in Leiden (en omgeving) wil men nu actie gaan voeren. De Leidse achtiegroep zal zich o.a. gaan bezig houden met het eventueel verstrek ken van informatie omtrent de WO. De actie richt zich in het bijzonder tot de mensen die het niet eens zijn met het beleid die minister Van Doorn met betrekking tot de VOO heeft gevoerd. Als de actie slaagt zal deze volgens actiewoordvoerder J. van Dam gezien kunnen worden als een motie van wantrouwen tegen het beleid van de minister. Veronica moet. zo vindt het actiecomité, binnen de kortst moge lijke tüd aan land als legale zender, 't Vraagt Veronicafans 'n tientje te betalen t.b.v. de Veronica Omroep Or ganisatie mits zij luister- en kijk geld hebben betaald, anders heeft het lidmaatschap geen zin. Inlichtingen betreffende de Veronica Omroep Or ganisatie zyn (met bysiuiting van een gefrankeerde enveloppe) aan te vragen bij: Actie Veronica, afdeling Redactie Paul Wolfswinkel Kalkar De Leidse bevolking staaft massaal achter het protest tegen de snelle kweekreactor in Kalkar. Er zyn de afgelopen weken ruim 1500 handteke ningen geplaatst hiervoor. De kaarten voor een bus naar Duitsland zijn uitverkocht. Diegenen, die nog mee willen met een tweede bus, kunnen nog terecht voor een kaart (a f 10.-) bij de volgende adres sen 5e Binnenvest-gracht 1 en Colen- branderstraat 1. De bus vertrekt za terdag 28 september a.s. om 8.45 uur van het Schuttersveld. Pech onderweg Meer dan 110.000 cursisten hébben in de afgelopen Jaren deelgenomen aan de cursus Pech onderweg van de ANWB. Reden voor die vereniging het te. herhalen. In Leiden op 30 sep tember, 31 oktober en 26 november in de Technische School, 5 Meilaan, hoek Joh. Wagenaarlaan. De aanvang is om half acht. Het zijn vier lessen van ongeveer 2V» uur. Belangstellenden kunnen zioh opge ven bij het ANWB kantoor aan de Breestraat 142. Telefoon 46241. Breehuys Het Breehuys, aan de Breestraat 19, is alweer een maandje open. Het heeft enige Jaren onder een beetje misleidende naam gedraaid: Jeugd huis. Misleidend, omdat het sugge reerde dat er geen ouderen naar bin nen mochten. En dat is niet waar. Het is een open centnup voor alle leeftijdsgroepen voor in- en ontspan ning, informatie. Creatief en recrea tief. Even de vaste activiteiten. Woens dagmiddag van 2-5 uur bejaarden soos woensdagavond kinderclub voorkin deren van 10-12 Jaar. Donderdag avond van 8-10 uur gespreksgroep voor gehandicapten. Ook Repelsteel tje (dat is een actie van een groep mensen die zich bezighoudt met voorlichting over gezonde voedings methoden) en films en discussie over gezonde voedingsmethoden) en füms en discussie over actuele onderwer pen. Vrijdagavond vam half 8 tot 9 uur is er voor kinderen van 13-16 jaar een tienersoos. Van 8-10 expres- siegroep, van 8-11.15 uur de Soos Mi rakel. Zondag van half 12 tot 1 uur de jongensclub Gideon; eens per maand is daar een Jeugddienst. Op woensdag-donderdag- en zon dagavond (ook op zondagochtend) kan er koffie worden gedronken. LEIDERDORP Lynton zyidyk B.V, dochtermaatschappü van de Lynbop Group in Londen, heeft met d« gemeente overeenstemming be reikt over de aankoop van in totaal ca. 10 hectare grond met bestemming handel en industrie. De overdracht zal plaatsvinden in fasen die elk ca 20.000 m2 grond omvatten. De eerste fase-overdracht is verwe zenlijkt. As. dinsdagmiddag 4 uur zal de eerste paal in het kader van een project van 4 bedryfsgebouwen worden geslagen door de burgemees ter van Leiderdorp. Elk bedryfsge- bouw kan worden verdeéld in steeds 2 of 3 zelfstandige units, variërend van plm. 800 tot 1800 m2. In deze eerste fase zal in totaal 10.300 m2 aan bedryfsgebouwen wor den gerealiseerd, die zullen worden opgeleverd in april. Gepland is dat de laatste fase-overdracht medio 1980 zal plaatsvinden. De bedryfsgebouwen worden ver huurd zowel voor (bedryfs) kantoren BOERENKAPEL ZOETERWOUDE In Zoeter- woude is een nieuwe band gevormd voornameiyk bestaande uit leden van de plaatselijke St. Jansfanfare. De band wil op carnavalsfeesten gaan optreden als boerenkapel en heeft als instrumenten: vier saxo foons, twee trompetten, twee trom bones, een bariton, een bas en drums. Het ligt in de bedoeling dat er een pianist aan de bezetting wordt toe gevoegd om dan het karakter van een Big Band te krygen. Correspon dentieadres van de nieuwe band is: Zonnegaarde 52, tel. 01715-1907. als voor opslag, produktie, distribu tie en verkoop. Het bestemmingsac cent valt onder meer milieuveilige, "schone" industrie, magazynen en centrale voorraad- en distributie-de pots, showrooms en verkoopruimten voor professionele transportmiddelen, boten, caravans, vitale onderdelen en materialen, woninginrichting etc. LEIDEN Na vele jaren heeft de heer S. Otterspeer gisteren af scheid genomen als huismeester van de Stadsgehoorzaal. Op de foto drukt exploitant I. Milïkan (rechts) hem de hand. In het midden de dames Otterspeer en Müïkan. (Foto Jan Holvast) Burgerlijke stand VERKEER van Leiden i J. T. M. de Winter: Alexandra B„ Duijvenvoorde en W. A. Boom en S. van Kam- Horst en H. O. Kres; J. en A. J. F. Koning: F. C. J. Jagers en H. W. J. van den Bogaard; W. Joling en H. J. Hendriks; T. Luurssen en W. Haak; J. L. de Marée en W. J. Schoen- i der Haven: H. F. Vegter l J. Lut W. M. Wiemer en I. Y. den Oudsten: W. van der Klaauw en J Munster en C. M. RooUen en J. van Wezel; R. van Den deren en M. van der Mee; J. L. Schllt- Mlcrotheater Impe- vang 8.30 uur nam. Zaterdag Hooglandse Kerkgracht 48. dansen vanaf 8 uur nam. De Vink, dansen van 9—2 uur nam. De Burcht, grote zaal, antiekmarkt, 9.30 uur v.m.5 uur nam. 114, .Leidse Jeugdschaakso- cleteit, schaaklessen gevorderden Vestestraat 40, Microtheater Impe rium, Mime-theater Kruimels met „Majeur Mineur" en „Hallucls". aan- tigverfelaring van het raadsbesluit over de wijze van behandeling van de gemeentebegroting. Hij vroeg het college of dit een opvatting had van de aan de minister gerichte brief. Het antwoord was dat men de ministerië le uitspraak wil afwachten. Wat gaat er nu gebeuren met de zg. LEROY-tuin in de Louise de Colig- nylaan waarover omwonenden een brief hebben geschreven. Antwoord: het college heeft het voornemen na te gaan of deze proeftuin wel of niet aan de verwachtingen heeft beant woord en zo neen, dan komt er een voorstel tot verandering. De raad wordt er nader over ingelicht. Mevr. Zoutendyk stelde een vraag, die jaren achtereen steeds weer naar voren komt: Wanneer komt er een duidelijke plattegrond van de ge meente? Het lijkt eenvoudiger dan het is want waar moet men dergelij- ken borden plaatsen? By alle invals wegen? Daar zijn grote bezwaren aan verbonden. Gmelich Meijling deelde mede dat ook van midden standszijde op platte-grond-borden was aangedrongen. Hij hoopt met openbare werken er een oplossing te vinden. Zondag Clubhuis, dansen, 811 uur Hooglandse Kerkgracht 48. dansen Geversstraat 65. Oegstgeest. sociëteit Breestraat 19, Twentwel. sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam Hartebrugkerk, Orgelconcert Jan Schmitz, mjn.v. Thea Ekkerv. d. Pos, Maandag Rapenburg Amateur fotografen Vereniging, Steenschuur 6, ruilavond Leidse Post zegelvrienden. 8 uur nam. Steenschuur 6. WiJdlngsdienst Spiri tistisch Genootschap, spreker dhr. Stadhuis, vergadering Gemeenteraad, n; D. Hoogstraten genote van C. Cornelissen. i Tent (67) echt- LEIDEN - Een 42-jarige Leidenaar is gistermiddag op de hoek van de Bungsteeg en de Nieuwstraat ge schept door een auto, waarvan de bestuurder na het ongeval is door gereden. De automobilist, wiens iden titeit bu de politie bekend is", zou on der invloed van drank hebben ver keerd. Hij kwam met zijn wagen van de Nieuwstraat en reed by het nemen van de bocht, na eerst een gepar keerde auto te hebben geschampt, de voetganger ondersteboven. De onfer- tuiniyke Leidenaar brak zyn linker bovenbeen en moest door de EHD naar het Academisch Ziekenhuis wor den overgebracht. De automobilist, naar wie wordt gezocht, is een ui- woner van Valkenburg. Hy is na hen ongeluk niet in zyn woning terug gekeerd. Op de hoek van de Surinamestraat en de Kooilaan kwamen gisterochtend een 16-Jarige bromfietser uit Leiden en een personenauto, bestuurd door een inwoonster van Voorhout met elkaar in botsing. De jongen op de bromfiets, die geen voorrang aan ie automobiliste zou hebben verleend, brak zyn rechtersleutelbeen. De EHD zorgde voor vervoer naar het zieken huis. Artsen Leiden Wyk I: Morswegkwartier, binnenstad tot Cityring: F. B. Kruis.' Paganinistraat 17, tel. 67646. Wyk II: Groenoord, Kooi en Merenwyk: S. Smit, Cobetstraat 43, tel. 30177. Wyk Hl: Waard, Professorenwyk en Tuinstadwük: J. de Bruyne, Kem- straat 11, tel. 41225. wyk IV: Zuid west. Haagwegkwartier: Schrama, tel. 31417. Leiderdorp Moerman, Merel straat 210, tel. 91640. Oegstgeest J W. de Haan, Wil- helminapark 2, tel. 51390. Voorschoten F. Swen, Veurse- weg 20, teL 2356 (zaterdag). J. Vryen- hoek, v. d. Oyelaan 39, tel. 6421 (zon dag». Warmond A. W. Bots, Prof. Aal- berselaan 2 Voorhout tel. 02522- 11393. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen door: Apotheek Kok, Rapenburg 9, tel. 24807. Apo theek Van Breest Smallenburg, Loe- vestein 7, Leiderdorp, tel. 99211. Apo theek Voorschoten, tel. 01717-2525. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam. Oegstgeestse Apotheek, Wilhelmina- park 8, Oegstgeest, tel. 53274. W ijk verpleging Leiden Zr. E. v. d. Kootf-Kem perman, Welterdreef 93, Voorschoten, tel. 64072. Zr. M. Prins-Snuverink Maredyk 161, tel. 23013. Leiderdorp Geen opgave. Oegstgeest Interkruis, Lytweg 7, tel. 54500. Voorschoten Gezondheidscen trum, v. d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond Zr. H. Tiel-Groene- stege, Friezenhorst 27, Sassenheim, tel 11643. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging voor Wedu wen en weduwnaars tel Lelde advies bureau 61112 Begijntje Begijn- >urg) Dl 735—8.8 Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Lelden. Aanvragen hulp bejaarden en langdu rig zieken en gezinsverzorging. Mare 45. tel. 49441 (ma t/m vrij. 0—10 uur voorm). Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenlngs- en informatiedienst femeenschap Zuidwest tel 64116, 3921 en 61944 Juridisch adviesbureau Juridisch Adviesbureau Volkshuls. ApothekersdUk 33. Dl. woë. en do. 10 Dienstencentrum, Van Hogendorpstr! 36. vr. 7 - 9 uur nam. Kinderclubs Leids Volkshuis Informatie en Inschrijving i LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - LeideD Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement f 3180 Per Post f 34 21 Jaarabonnement f 116.21 Losse nummers f 0 4J- Abonnementsgelden by vooruit oetaling te voldoen BU auLoma nsche overschrijving geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18.00- -2000 u Zaterdag van 1600—1800 a Telefoon 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2