Maak naam met Panorama Beestachtig wild Zeker nooit gehoord van de bewijsbaar betere itho wasemafzuigkap. Bon itho ventilatietechniek Word nu abonnee en kies als welkomstgeschenk: PIET JANSENSTRAAT ESP En doe mee aan de grote september-prijsvragen van Panorama. Is er nu niets opgewassen tegen die hardnekkige kookluchtjes? De Itho wasemafzuigfcap onderscheidt zich door een aantal frappante, bewijs bare voordelen. Eerste bewijs: Het randafzuigingsysteem. Dat betekent dat de kooklucht jes totaal en extra versterkt via spleten aan de buitenranden van de kap naar binnen worden gezogen. Zo krijgen de luchtjes geen kans zich door de keuken te verspreiden. Tweede bewijs: Het roestvrije metalen vetfilter. Dit is hijzonder makkelijk schoon te maken in een heet sopje en onver slijtbaar. U hoeft dus nooit nieuwe vetfilters te kopen. Derde bewijs: De gehele wasemafzuigkap is makkelijk schoon te houden; de roestvrijstalen, onderplaat kan in één handbeweging worden neergeklapt, waardoor het interieur meteen bereikbaar is. Vierde bewijs: Een niet onbelangrijk voordeel is dat de Itho wasemafzuigkap voorzien is van een geruisarme motor. Kortomals u werkelijk wilt afrekenen met kwalijke luchtjes en vette aanslag in de keuken, loop dan even binnen bij uw installateur. Bij hem kiest u uit de veie modellen Itho wasem- afzuigkappen met randafzuiging, en de drie ^ÏÏT^V andere bewijsbare voordelen. Vanaf f 451,-. LtU IVIOJl-KI-MMIN Straatnaambord met eigen naam (of naam ter keuze) Piet Jansenstraat? Leo Meijerlaan? Geef u op als Panorama-abonnee en u krijgt een straatnaambord. Zo echt als maar kan. Met daarop uw eigen naam of een andere. Welke u maar wilt. Vul hem in op de bon. of 40 lucifersboekjes met eigen naam in goudopdruk (of naam ter keuze) Ook niet mis. Veertig lucifersboekjes y - met op de omslag in gouden letters uw naam of die van een ander. Vertel ons met de bon wat u kiest. Koop deze week Panorama nr.39.Daarin staat alles wat u moet doen om een kans te maken op een van de tientallen schitterende reizen (2 pers.) naar b.v.Torremolinos, Wenen, Londen, Parij s, Mallorca, etc. Bovendien geeft Panorama bij iedere reis nog 100 gulden extra. Om u te helpen bij het eventueel regelen van een deskundige oppas. Hoe kunt u meedoen? Koop nu Panorama. Daar staat alles in. Of beter nog: neem meteen een abonnement. Exclusief aanbod voor Panoramalezers: een eigen regisseursstoel van topkwaliteit met uw naam op de rug! Lees in Panorama hoe te bestell Overal tc koop. I Uniek geschenk voor nieuwe abonnees. Ik neem een abonnement op Panorama. Als welkomstcadeau ontvang ik (aankruisen wat u wenst): Eg straatnaambord 40 lucifersboekjes De tekst daarop luidt (invullen in blokletters; maximaal 18 leners, zowel voor het straatnaambord als de lucifersboekjes. Let bij het straat naambord op toevoeging van een woord als straat, plein, laan, etc. binnen de i8Jetters) Graag ontvang ik Panorama O via uw bladenman die 't wekelijks bezorgt O per post Naam: Adres: Plaats: Abonnementsprijs f 14,30 per kwartaal (13 nrs.). Opsturen in enveloppe zonder postzegel aan Panorama, Antwoordnummer 7147, Amsterdam. 39 «O Warm, mooi, sterk. En toch...

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 12