groepsleider bottelarij fasson de riksoverheid vraagt K> vertegenwoordiger PERSONEEL (Bijna) MBA'er maakt nu een goeie kans bij Fasson in Leiden. soneel PERSONEEL PERSOIMEELreRSONEEL I perso Welkom bij HEINEKEN MARKT Cr CO L.T.D. MARKT Cr CO L.T.D. PERSONEElPersoneel PWWnet'PERSONEa personeel l' n°rsone SN Hij komt op 0112e brouwerij in Zoeterwoude. Op de bottelarij worden de flessen gevuld, verpakt in kratten en op laadborden gestapeld. Het werk wordt in drie-ploegendienst uitgevoerd. Bent u geïnteresseerd? Heineken vraagt een opleiding op middelbaar technisch niveau en let daarnaast ook op leidinggevende kapaciteiten. Voor een eerste kontakt is een briefje aan de heer G. van Puffelen voldoende. Dit is bet adres: Personeeldienst Heineken Brouwerijen B.V. Burg. Smeetsweg 1 in Zoeterwoude. IMPORTEURS VAN GEREEDSCHAPPEN en TUIN ARTIKELEN, zoekt e 1 is woonachtig In dit rayon Hij kan dan ook rekenen op: een goede honorering een auto een ruime onkostenvergoeding. Sollicitaties te richten aan KEIZERSGRACHT 691, AMSTERDAM, TEL. 020—247086, La.v. dhr. R. W. Visser. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 74.327 Bureau van de Universiteit (Afd. Post en Archiefzaken) salaris: vakature nr. 74.328 archiefmedewerker-dokumentalist taak: het registreren en dokumenteren van bescheiden betreffende handelingen ten aanzien van gebouwen en terreinen: het vormen en beheren van de betreffende dossiers en het beheren van de daarbij behorende bouwkundige tekeningen. UTS/MTS bouwkunde; goede algemene ontwikkeling: akkuratesse. Kennis van technische dokumentatie en typevaardigheid strekken tot aanbeveling. maximaal 1.935,bruto per maand. enkele bibliotheek- medewerk(st)ers (eventueel part-time) Universiteitsbibliotheek taak: het verlenen van medewerking aan de (Afd. Bibliografische uitlening van boeken en tijdschriften en de Inlichtingen Leen- behandeling van schriftelijke of per telex verkeer) binnengekomen leenaanvragen: het ver strekken van inlichtingen aan bezoekers met betrekking tot het gebruik van de bibliotheek. vereist: opleiding op HAVO-niveau. Bibliotheekopleiding (einddiploma Bibliotheek- en Documentatie-academle of G.O.) en bibliotheekervaring strekken tot aanbeveling. salaris: maximaal 1.935,bruto per maand (volledige dagtaak). maximaal 938,bruto per maand (halve dagtaak). vakature nr. 74.331 Stichting Leidse Studentenhuisvesting (Secretariaat) vareist: salaris: administratief medewerkster taak: verzorgen en distribueren van de inkomende post; typen en doen tekenen van de uitgaande post; verzorgen van corres pondentie, archief- en stencilwerk. typediploma; enige administratieve ervaring. maximaal 1.585,— bruto per maand. Voor iedere functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De bedragen zijn exclusief een loontoeslag van maximaal J 45,- bruto per maand Ingevolge de machtigingswet. Het vakantiegeld bedraagt 7y2% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen- fonds. Als „assistent" op onze financiële afdeling krijgt u te maken met de boekhouding van een gedeelte van een groot, internationaal bedrijf. Waardoor u alle facetten van uw studie in praktijk kunt brengen. Wat weer van belang is voor later. We vragen van u het -praktijkassociatie diploma, plus MBA. Wanneer u voor het laatste nog studeert, dan kunt u tóch alvast solliciteren. Verder vragen we enige praktijkervaring, een redelijke tot goede kennis van het Engels en een leeftijd van omstreeks 25 jaar. Van uw taken noemen we: het uitwerken van binnenkomende en uitgaande internationale betalingen en van valuta transakties, het meewerken aan de periodieke- en jaarbalans, financiële rapportering. Fasson betaalt de juiste man een goed salaris en goede emolumenten. Kunt u zich uiterlijk begin november vrij maken? Schriftelijke sollicitaties aan Fasson (Nederland) b.v., Rijndijk 86, Hazerswoude. Telefonische inlichtingen bij de heer J. N.c. van Heerdt, afdeling Personeelszaken. Telefoon 01714 - medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Afdeling Voorlichting, Bureau Documentatie, Interne Informatie en Bibliotheek Taak: assisteren van het waarnemend Bureau- hoofd bij de leiding van de werkzaamheden, in het bijzonder v.w.b. voorbereiden en uitvoeren van de verhuizing (begin 1975) van het bureau naar het nieuwe gebouw van het Ministerie: begroting, financiële administratie en krediet bewaking: integratie van de werkzaamheden van de afzonderlijke secties van het Bureau. Benoeming tot hoofd van het bureau kan tot de mogelijkheden behoren. Vereist: diploma VHMO: diploma GO-A en D of C, of 2e cyclus Bibliotheek en Documentatie- school; Kandidaatsexamen rechten of economie of hiermee vergelijkbare opleiding. Organisato rische en leidinggevende ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2847,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f3195,- per maand hoofd bureau kwantitatieve gegevens (mni./vrl.) vac. nr. 4-4549j1158 voor het Ministerie van Justitie tb.v. de Hoofdafdeling Rechterlijke Organisatie, Afdeling Organisatie. Gebouwen en Materieel Taak: zorg voor het verzamelen, bewerken en het beschikbaar stellen van statistisch materiaal op het gebied van de rechtspleging en op het gebied van het functioneren van de administra tieve diensten der gerechten. Toepassen van statistische bewerkingen op het verzamelde materiaal en het zichtbaar maken van deze gegevens o.m. door middel van grafieken. Het leveren van commentaar op de verkregen resultaten. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare op leiding. theoretische scholing op het gebied van de statistiek. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. hoofd sectie bijdragen (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Financiële Zaken, Onderafdeling Administratie, Sectie Woning- wetbouw Taak: leiding geven aan een 8-tal medewerkers, die belast zijn met verstrekken van woningwet voorschotten en -leningen; verwerken van ont vangsten en uitgaven aan Woningwetbijdragen; bijhouden van de objectenadministratie; be waken van de toegestane kredieten; samen stellen van periodieke overzichten. Vereist: diploma MULO/MAVO of hiermee ver gelijkbare opleiding. Praktijkdiploma Boek houden, b.v.k. diploma MBA. Leidinggevende ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. hoofd bureau bijzondere vergoedingsregelingen (mnl./vrl.) nr. 4-455511158 r het Ministerie van Justitie Het Bureau is belast met het behandelen van aanvragen betreffende tegemoetkomingen in ziektekosten; pension en/of reiskostenver goedingen; verhuiskostenvergoedingen en huisvestingsaangelegenheden. Taak: naast leiding geven aan een 6-tal medewerkers, het persoonlijk afhandelen van bepaalde, wegens aard of omstandigheden als bijzonder te onderkennen, aanvragen alsmede het leveren van bijdragen ter bevordering van rechtmatigheid, uniformiteit en efficiency bij het afhandelen van de aanvragen. Vereist: diploma MULO/MAVO; redactionele ervaring en bekendheid met de rechtspositie regelingen in de Rijksdienst. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. statistisch medewerker (mnl./vrl.) (eventueel part-time) vac. nr. 4-372611158 Taak: verzamelen en bewerken van statistische informatie op het gebied van de Volks gezondheid, Gezondheidszorg en Milieuhygiëne; meewerken aan opzet en uitvoering van statis tische onderzoekprojecten. Vereist: HAVO of hiermee vergelijkbare op leiding. Diploma Statistisch Assistent-VVS of hiermee vergelijkbare opleiding alsmede enige kennis van geautomatiseerde gegevensver werking strekken tot aanbeveling. Standplaats: Lèidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1735,- per maand (bij volledige dagtaak). Promotiemogelijkheid tot max. f 1935,- per maand aanwezig. administratief medewerkers (mnl./vrl.) vac. nr. 4-462811158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Directie Personeelszaken Taak: verwerken van personeels- en salaris gegevens voor de geautomatiseerde admini stratie, alsmede het zonodig berekenen van netto-salarissen. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4. Praktijkdiploma Boekhouden (of studie hiervoor) strekt tot aanbeveling. Leeftijd max. 30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1735,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 1935,- per maand aanwezig. medewerker bureau administratieve organisatie (mnl./vrl.) nr. 4-459811158 r het Ministerie van Justitie t.b.v. de Directie Gevangeniswezen, Afdeling Organisatie, Administratie en Financiën Het Bureau is belast met het bijdragen tot een doelmatige inrichting van administraties m.b.t. het financieel, materieel en personeelsbeheer, de arbeid e.d. en tot het opzetten van doel matige structuren en taakverdelingent.b.v. de administratieve eenheden van de onder de Directie Gevangeniswezen ressorterende dienstonderdelen. Taak: verzamelen, analyseren, uitwerken c.q. verwerken in administratieve systemen, richt lijnen, functiebeschrijvingen, e.d. van gegevens m.b.t. de administratieve taken en de organisatie. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding, alsmede diploma MBA. Zij die bezig zijn met de studie SPD genieten de voorkeur. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. junior svsteemanalist (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4597/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Dienst Informatie verwerking De Dienst Informatieverwerking is ingesteld met het doel de aanwezige en de te verwerven ken nis op het gebied van de automatisering bij de Rijkswaterstaat te bundelen en te bevorderen. De automatiseringsaktiviteiten liggen op diverse gebieden zoals: wetenschappelijk onderzoek, technische mechanika, technisch vooronder zoek en doorrekenen van ontwerpen van waterbouwkundige en andere civiele konstruktie- werken, plannen en begeleiden van de uit voering van grote werken. Taak: in samenwerking met of onder toezicht van (senior) systeemanalisten verrichten van systeemanalyses; programmeren in hogere computertalen; testen van programma's; beoordelen van resultaten; dokumenteren van programma's. Vereist: diploma HBS-B, Gymnasium-B of hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1935r per maand. De salarissen zijn exclusief 7) °/o vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 20