de rijksoverlieid vraagt bvkorthofah fasson PERSONEEL soneel PI medewerker bestellingen SOCIOTHERAPEUT Computerdeskundigen Ervaren programmeur Systeemprogrammeur GEMEENTE KATWIJK BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER Tprincen cladding I .PERSONEEL™"*"'1 sERSOI\IEEL™EL /nBHrnhflpI#*®'*®® perSQfjee/PöWir persgne personeel PERSONEEL personeel tZj~~lZDlfl \llIL beleidsmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4526/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Directie Personeelszaken Taak: behandelen heden betrekking hebbende op benoeming, bevordering, ontslag, pensionering, enz., een en ander aan de hand van ter zake geldende regelingen. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van rechtspositieregelingen. Redactio nele en praktijkervaring. Ervaring in personeels werk bij de overheid strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2458,- per maand aanwezig. administratief mede werker onderafdeling boekhouding (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Hoofdafdeling Financiën en Comptabiliteit Taak: meewerken aan het voeren van een centrale boekhouding van het departement. Vereist: diploma MULO/MAVO en Praktijk diploma Boekhouden. Ervaring op het gebied van de verwerking van automatische gegevens strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max f 1935,- per maand. medisch analist (mnl./vrl.) (eventueel part-time) vac. nr. 4-3781/1158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. het Penitentiair Ziekenhuis te 's-Graven hage Het laboratorium verleent diensten zowel aan het ziekenhuis als aan het gehele gevangenis complex. Het ziekenhuis heeft een capaciteit van 50 bedden verdeeld over 3 afdelingen en is voorzien van moderne apparatuur. In dit zieken huis worden opgenomen zieke gedetineerden, die in de inrichting alwaar ze verblijven niet kunnen worden behandeld of verpleegd. Taak: op- en uitbouw van het laboratorium zowel haematologisch als klinisch chemisch; beheer van laboratorium en inventarisatie; opleiden van hulppersoneel. Vereist: analistendiploma Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, van f 1213,- tot f 1735.- per maand. Promotiemogelijkheid tot f 1935,- per maand. schoonmaker/schoon maakster voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie magazijn- en depót- Standplaats: Leiden. Salaris, max. f 1213,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. verpleegkundigen A/ A en B (mnl./vrl.) ziekenverzorgers (mnl./vrl.) vac. nr. 3-1644/1158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. het Penitentiair Ziekenhuis te 's-Graven hage In het Penitentiair Ziekenhuis worden uitsluitend zieken opgenomen vanuit gevangenissen en huizen van bewaring. Deze patiënten hebben naast verpleging veelal ook behoefte aan persoonlijke belangstelling en begeleiding. Leeftijd voor elk van de functies vanaf 25 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, voor: verpleegkundige van f1585,- tot f 1935,- per maand; ziekenverzorger van f 1256,- tot f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4340/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t-b.v. de Rijksgebouwendienst, district Leiden Taak: controleren en inboeken van rekeningen; bewaken van kredieten en controleren van staten van meer- en minderwerk; andere administratieve werkzaamheden. i Praktijk- Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1585,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. administratief medewerker (mnl./vrl.) t J).v. het Secretariaat van de Huuradvies commissies in de ressorten 's-Gravenhage e Taak: typen en collationeren van stukken; bedienen van een telefoon; verzorgen van de voortgangscontrole; registreren van inkomende post en harmonisatieverzoeken; verzenden van poststukken. Vereist: enige jaren MULO/MAVO-opleiding of diploma LEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Diploma typen en/of type-ervaring Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1342,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7j vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. IO Voor de afdeling Centrale Distributie in ons gebouw te Voor schoten zoeken wij een Hij zal schriftelijke bestellingen van boeken, kaarten en gidsen voor verzending gereed maken en telefonisch kontakt hebben met leden over af te leveren of afgeleverde zendingen. Een opleiding op MAVO-niveau, administratief inzicht, type- vaardigheid en een leeftijd van 20 jaar zijn belangrijke voor waarden. Schriftelijke sollicitaties kunt U rich ten aan de afdeling Personeelszaken/ Toeristische Ledenservice, Wasse- naarseweg 220, Den Haag. Het psychotherapeutisch instituut „De Spiegelberg", een kliniek voor 23 mannelijke en vrouwelijke patiën ten met neurotische problematiek, heeft een vakature In deze therapeutische gemeenschap is een woon- en leefgemeenschap, waarin het werken met groepen centraal staat. Het werken geschiedt binnen een mul- ti-ddsciplinair team. Van kandidaten met interesse verwachten wij, dat zij een ruime ervaring hebben in het werken met groepen een hiertoe gerichte opleiding hebben gevolgd. Salaris nader te kamen. Telefonische inlichtingen over deze funktie kunt U verkrijgen bij het Psychiatrisch Centrum St. Bavo, tel. 02523—8141, bij dhr. A. Verbeme. Sollicitatiebrieven kunt u sturen aan de afdeling Per- Psychiatrisch Centrum ST. BAVO Noordwijkerhout Tel. 02523-8141 Ons bedrijf houdt zich bezig met het fabriceren, importeren en exporteren van artikelen die verkocht worden aan de industrie, kantoorboekhandel en winkelbedrijven. Voor ons direktie-sekretanaat zoeken wij kontakt met een inkoop- sekretaresse van ongeveer 18 jaar. Zij zal alle mogelijke medewerking verlenen bij de administratieve inkoop van artikelen, onderdelen, materiaal gereedschap, drukwerk en emballage. /oor deze taak is kennis van Engels en Duits nodig. \ls u ervaring hebt in dit werk is dat natuurlijk een Pluspunt. Ons bedrijf heeft moderne opvattingen over beloning, sociale voorzieningen en werkklimaat. Als u meent de juiste medewerkster te zijn, schrijft u ons dan een brief met alle informaties over uw persoon, opleiding en eventuele ervaring. DUBBELE BUURT 8-28 - RIJNSBURG TELEFOON (01718) 71845* Fasson is één van 's werelds grote producenten van zelfklevend materiaal, dat overal in het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie, wordt toegepast. Voor onze vesticjing in Leiden vragen wij die werkzaam zullen zijn op het computercentrum van de Central Group. Uitgerust met een IBM 360/25 computer, 48K met 2319 schrijfeenheden. Een IBM 370/125 zal deze computer volqend jaar gaan vervangen. De afdeling programmering behoeft node versterking van een Cobol programmeur en een systeemprogrammeur. Wij vragen een middelbare schoolopleiding, aanvullende kennis op administratief gebied, alsmede een ruime Cobol ervaring. Deze functionaris dient naast een middelbare schoolopleiding een ruime ervaring te bezitten met "Dos System Generation and Maintenance". Bel of schrijf even een briefje. Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 86, Hazerswoude, tel. 01714 - 9008, de heer J. N. C. van Heerdt, hoofd afdeling personeelszaken. Het Betere Banen Buro Bij de Gemeentebedrijven - distributiebedrijven voor gas, water en elektriciteit - kan op de afdeling boekhouding worden geplaatst een Funktieomschrijving het bijwerken van grootboek- en magarijnadminl- Sollicitanten moeten in het bezit ztfn van de diploma's: MULO of gelijkwaardig, praktijkdiploma boekhouden, M.B.A., en bij voorkeur enige jaren boekhoudkundige erva ring hebben opgedaan. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal f 1.935,— per maand; de gemeentelijke rechtspositieregeling zoals 7V4% vakantietoelage en studietoelage zijn van toepassing. De gemeente is aangesloten bij het I.Z.A. (Instituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren). Schriftelijke sollicitaties inzenden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan de direkteur van de Gemeen tebedrijven, Postbus 84 te Katwijk aan Zee. l l l l l I l l l Aö voor Kupri-bedrijfshallen. Priclad meta len dak- en wandkonstrukties, Colorcoat beschermd stalen profielplaten. Prins vloerkonstrukties en Luxalon Sandwich panelen. Wegens sterke toename van onze aktivl- teiiten zoeken wij op korte termijn een; administratieve kracht die de verantwoordelijkheid voor een zelfstandige afhandeling van de boekhou ding op zich neemt. Een ruime gelegenheid wordt geboden om een sleutelpositie in ons dynamisch be drijf te veroveren. Het bezit van diploma M.B.A. is een ver eiste. Ervaring opgedaan in een (leidinggeven de) administratieve funktie, organisato rische capaciteiten en ambitie om vooruit te komen strekt tot aanbeveling. PRINCE CLADDING B.V. Postbus 15 - Zoeterwoude-Dorp Industrieterrein "De Grote Polder" Energieweg 48 - Zoeterwoude-Rijndük. Telefoon 01710—34541* OuweharuPs Rederij en Visverwerking B.V. vraagt: een directiesecretaresse ter assistentie 2 adj. dir. verkoop. Vereiste: steno, typen, Duits, Engels in woord en geschrift, secreta resse-opleiding of ervaring in een soortgelijke functie. een administratief medewerker/ster op ons bedrij fskantoor. Geboden wordt: een zelfstandige job in een gezellige sfeer beloning in overeenstemming met leeftijd en ervaring, goe de sociale voorzieningen. Sollicitaties schriftelijk aan onze afd. personeelszaken Inlichtingen telefoon 01718—7124L Rederijstraat 19, Katwijk aan Zee. backer Gu co Voor onze administratie zoeken wij een assistent boekhoudster Leeftijd ca. 22-25 Jaar. In het bezit van het diploma m.b.a. of studerende hiervoor. Bij gebleken geschiktheid zijn doorgroeimogelijkheden in ruime mate aanwezig. Backer en Co. heeft een modern beloningssysteem en goede secondaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties zien wij met belangstelling tege moet Backer 6" Co B.V. Postbus 68, Leiden, tel. 01710-46841. ttoestel 23)

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 20