.1 si de rijksovetlieid vraagt I& PERSONEEL personea mm soneel PEI personeelPERso^ service-monteur ONDERWIJSKUNDIG MEDEWERKER ir randstad uitzendbureau PERSONEElPersonee' ■PERSOI .PERSONEEL"™ J P«soneel PERSONEEL personeel GARDEN BEAUTY B.V. I A. JONGENS MEISJES WARMTEMETER B.V. te SCHIEDAM is een technische handelsonderneming met i landelijk vertakte service-organisatie t.b.v. 1 warmteverbruiksmeting en onderhoud v technische installaties in woningen en bedrijfsgebouwen. De technische afdeling belast zich meer speciaal met het verhelpen van pompstoringen bij individuele c.v.-installaties, het geregeld onderhoud van dakventilatoren bij centrale ventilatiesystemen en de service op mechanische calorimeters. Ten behoeve van een nieuwe vestiging in de Randstad met standplaats Leiden of omgeving wordt kontakt gezocht met gegadigden voor de funktie van (buitendienst) - kennis en ervaring als c.v.-monteur, - rijbewijs B-E, -leeftijd 25-35 jaar. Elektrotechnische- of fijnmechanische kennis strekt tot aanbeveling, is echter niet vereist. Geboden wordt: een verantwoordelijke, aantrekkelijke, zelfstandige funktie met variërende werkzaamheden, - een goed honorarium, - gratifikatieregeling, - 7,4 vakantietoeslag, - 19 vakantiedagen, - reis- en verblijfkostenregeling. Bij gebleken geschiktheid zijn goede perspektieven aanwezig. en DAMES licht inpakwerk, ook evt. voor halve dagen en avond. B. JONGENS en STUDENTEN voor schuurwerkzaamheden. zy die in ons modern bedrijf willen werken kunnen zich melden op de Teylingerlaan lb, te Voorhout by de heer v. d. Aart. Telefoon: 02522—11129, bg.g. 02522—13906. GARDEN BEAUTY B.V. restaurant. Donkersteeg 9, Leiden vraagt versterking. Welke JONGEDAME (17-19 jaar) wil komen werken in een modern zelfbedienings-visrestau- rant met jonge collega's? wy stellen daar graag goede arbeidsvoorwaarden tegen- Ons restaurant is 's avonds en op zon- en feestdagen geslo ten en kent, uiteraard, een vyfdaagse werkweek. Belangstellenden vragen wy contact op te nemen met de restaurant-manager, teL 01710—49076. T.H.B. „Sjardin" B.V. Groothandel in loodgietersartikelen, vraagt per 1 september 1974 een TELEFONISTE Sollicitaties alleen mondeling by T.H.B. Sjardin B.V., Middelstegracht 31, Leiden. te Voorhout vraagt voor direct: Aann. bedrijf C. J. de Boer vraagt: onderhoudstimmerman Hoge woerd 167, Leiden, telefoon 01710—21619. WARMTEMETER B.V.. Sollicitaties te richten aan: WARMTEMETER B.V., Afd. Personeelszaken^ Postbus 179y Schiedam. LOI: de grootste erkende instelling voor schrif telijk en schriftelijk/ mondeling onderwijs in ons land. Ruim vierhonderd admini stratieve en wetenschap pelijke medewerkers begeleiden tienduizenden cursisten bij meer dan vierhonderd opleidingen. De opleidingen die de Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen, zijn bin nen haar organisatie ondergebracht bij gespecialiseerde scholen en instituten. Het Nederlands Instituut voor Economische en Administratieve Oplei dingen van de LOI zoekt contact met een (leeftijd 30—45 jaar) In het bezit van de akte BOEKHOUDEN MO, of in het bezit van het diploma SPD en bereid om verder te studeren voor de akte Boekhou den MO. De werkzaamheden, die een volledige dagtaak vormen, omvatten onder meer: het onderhouden van contacten met onze docenten binnen genoemd vakgebied; het begeleiden en coördineren van de werkzaamheden van deze docenten; het meewerken aan het „up tot date" houden van ons lesma teriaal. Een brede belangstelling voor het onderwijs en goede organisatorische en contactuele eigenschappen zijn gewenst. Honorering vindt plaats op basis van 2e graads bevoegdheid, in volle dige betrekking. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen l.eldsedreef - Leiderdorp Telefoon: (01710) 9 92 55* Rands dienst* Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Intercedent die zich als een gespecialiseerde medewerker zal inzetten voor de Industriële arbeidskrachten zonder opleiding of ervaring. Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selekteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met kliënten - te werk stellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de beperkte administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienstverlening Wij verwachten van hem: - leeftijd 21-25 jaar - middelbare schoolopleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige kantoorervaring Wij bieden: - een goed salaris goede sekundaire arbeids voorwaarden w.o. 13e maand en 8% vakantiegeld - studiemogelijkheden en -vergoeding Sollicitaties - bi) voorkeur schriftelijk - met volledige personalia, opleiding, ervaring en bij voorkeur vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau ta.v.deheerJ.A. Joma Nieuwe Rijn 44. LEIDEN. Tel. 01710-44841. wetenschappelijk medewerkers (mnl./vrl.) Een sterrenkundige, landmeetkundige of een natuurkundige met b.v.k. kennis van sterrenkunde Een scheikundige voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum Natuurwetenschappen r de Geschiedenis der Taak: beschrijven van de ontwikkeling van in het betreffende vakgebied gebruikte werktuigen, instrumenten en apparatuur; als deskundige op het vakgebied bijdragen aan de taken van het Vereist: voltooide universitaire opleiding. B.v.k. kennis van de geschiedenis van het vakgebied. Kennis van oude talen strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. leeftijd en ervaring, max Tel. inlichtingen worden verstrekt door de directeur, drs. A. J. F. Gogelein, onder nr. (01710)-2 30 84. assistent-accountant (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting t Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Financiële Zaken, Onderafdeling Accountantsdienst Taak: financiële controle op de administratie van de onder het ministerie ressorterende buiten diensten. Dit omvat o.m. formele en materiële controle op ontvangsten en uitgaven; uitvoeren van verbands- en doelmatigheidscontroles; verrichten van kasopnemingen; uitvoeren van inventarisaties; toezicht houden op de naleving der voorschriften. Vereist: diploma MULO/MAVO of hiermee verge lijkbare opleiding, diploma MBA. Ervaring als assistent-accountant strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-410911158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: als chef van de sectie Administratieve Zaken de leiding van de Directie administratief terzijde staan bij registreren van beleids beslissingen en toezicht op de naleving daarvan; voorbereiden en uitwerken van stafbesprekingen; bevorderen van de interne communicatie; redactie van een intern mededelingenblad; coördinatie op het gebied van documentatie- behoeften, alsmede begeleiden van de administratieve gang van zaken. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding en redactionele ervaring. B.v.k. ervaring in overheidsadministratie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris max. f2143,- per maand. medewerker bureau inrichting en materieel (mnl./vrl.) vac. nr. 4-416311158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Hoofdafdeling Rechterlijke Organisatie Taak: zorg voor meubilering, stoffering en verdere inrichting van gerechtsgebouwen. De functie brengt het maken van dienstreizen en het leggen en onderhouden van contacten op verschillend niveau met zich. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding, ervaring in inrichtingsaangelegenheden en redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f2143,- per maand. rekenkundig medewerkers (mnl./vrl.) vac. nr. 4-410211158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat Betrokkenen zullen worden belast met één der volgende taken: a: opbouwen en beheren van een gegevens bestand omtrent de kwaliteit van de Rijks wateren en verstrekken van inlichtingen over deze materie. Automatisering van dit bestand is in voorbereiding. In de naaste toekomst zal de taak verricht worden door communicatie via een terminal met dit databestand. b: onder leiding van een technisch-ambtenaar meewerken aan het onderzoek naar de kwaliteit (vnl. in fysisch, chemisch en bacteriologisch opzicht) van de Rijkswateren en naar o.a. het effect van al of niet gezuiverde afvalwater lozingen op die kwaliteit. Meewerken aan rapportage van de onderzoekresultaten in de vorm van rapporten, verslagen, publikaties. De hoofdtaak bestaat hierbij uit inventariseren, be en verwerken (vnl. rekenkundige en eenvoudige statistische bewerkingen) van uit het onderzoek verkregen cijfermateriaal, alsmede vervaardigen van grafieken, tekeningen, overzichten e.d. Bijkomende taken: het (mee) voorbereiden, organiseren en/of praktisch uitvoeren van proeven en bemonsteringen: hierbij wordt vaa* samengewerkt met medewerkers van andere afdelingen en instanties. Vereist: diploma HBS-B, HAVO (met de vakken schei-, wis- en natuurkunde) of hiermee verge lijkbare opleiding. Enige kennis van informatica strekt, m.n. voor de onder agenoemde taak, tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage, t.z.t Lelystad. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2038,- per maand. programmeur (mnl./vrl.) vac. nr. 4-410711158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. het Landbouw-Economisch Instituut, Afdeling Statistiek Taak: naast het beheer van een computer centrum opstellen van computerprogramma's van opklimmende moeilijkheid. Vereist: Atheneum, HAVO of MEAO-opleiding met kennis van Engels en wiskunde. Ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1935,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer G. Fransen, onder nr. (070) - 61 41 61, toestel 17. statistisch medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volksgezondheid i Milieuhygiëne Taak: verzamelen en bewerken van statistische informatie op het gebied van de volksgezondheid, gezondheidszorg en milieuhygiëne. Meewerken aan opzet en uitvoering van statistische onder zoekprojecten. Vereist: HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Diploma Statistisch Assistent-WS of hiermee vergelijkbare opleiding alsmede enige kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking strekken tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1735,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 1935,- per maand aanwezig. chemisch analist (mnl./vrl.) Taak: analyse en controle van geneesmiddelen. Vereist: diploma MULO of MAVO (pakket exacte vakken); diploma Chemisch Analist; zij, die studeren voor dit diploma, kunnen eveneens solliciteren; studiefaciliteiten aanwezig. Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1935,- per maand. Tel. inlichtingen onder nr. (01710) - 341 22. magazijnmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-408711158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. het Rijksmagazijn Bescherming Bevolking Taak: zorgdragen voor de onderhoudsconditie van het aanwezige materieel, waaronder diverse soorten diesel- en benzinemotoren, compres soren, e.d.; ontvangen en verstrekken van materieel; lichte administratieve magazijn werkzaamheden. Vereist: diploma's LTS en BOVAG monteur. Ervaring in genoemde werkzaamheden. Rijbewijs BCDE. Standplaats: Nieuw-Vennep (Haarlemmermeer). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1585,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Schriftelijke sollicitaties onder het bi] de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. De salarissen zijn exclusief 7\ vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 20