Parijs keert terug naar de lange rok verdronken PAGINA 8 DINSDAG 23 JULI 1974 PARIJS Terwijl het Turkse leger gisteren op Cy prus vlak voor het bestand nog bloedig strijd leverde, werd in Parijs aan het begin van de traditionele winter- modeweek heel laconiek de Turkse "haremlook" gelan- ceerd. Door Jos Hagers Bij Jean-Louis Cherrer. Dior en Pierre Card in wervelden de mannequins in ondeugende "dui zend-en-een-nacht" japonnen van kleurig goudbrocaat door de salon. Een duidelijk bewijs dat de Fran se modekoningen zker als het om avondkleding gaat. nog in sprook jes geloven. Maar ook wat betreft de kleren waarin de ontwerpers de vrouw de komende herfst over dag willen hullen, zijn ze niet helemaal bij de tijd. Ze kozen gis teren namelijk unaniem voor de terugkeer van de midi's. Voor de lange tot op de kuit vallende rok ken. Een mode die in 1970 zo'n gro te sof werd dat er tientallen tex tielfabrieken door failliet zijn ge gaan. De Parijse couturiers wil len het nu opnieuw met de midi's proberen. Maar of ze succes zul len hebben is de vraag, want de creaties die gisteren bij Dior en Venet waren te zien hadden niets maar dan ook diets te ma ken met de lange zwierige patch work- en kleurige folklore Jurken, die op het ogenblik bestsellers bij heel wat boetiekjes zijn. Degelijk Bij Dior namen oerdegelijke mi di-mantelpakjes van beige gar- bardine met kaneelbruine ge haakte debardeurs en donkerbrui ne strikkraagblouses de belang rijkste plaats in. Het waren weinig flatteuze, nogal mannelijke crea ties. die werden afgewisseld met vrij stijve aubergine-kleurige ge- olisseerde jurken waarop korte wijde tabakskleurige Jasjes wer den gedragen. Kortom, Dior's mannequins za- •*en eruit als een stel lijzige nuf fen. Maar eerlijk gezegd kwam dat ook wel 'n beetje door hun ouder wetse krulkapsels van Alexandre en de kleine pillendooshoedjes met voile die ze hadden opgezet. Beste Voor de beste collectie zorgde Jean-Luis Sherrer. Scherrer zorgt voor een rapsodie in beige met een hele reeks beeldige tweed mantels, die net als zijn mosgroe ne cameljassen zo wijd waren dat je ze nauwelijks van capes kon onderscheiden. Scherrer stemde zijn nieuwe voorj aarscollectie helemaal af op de "great gatsby-look" a van daar dus zijn nijlgroene en zand gele tsarinajurkjes van crêpe de chine. Maar onder de wijde mo hairmantels. liet Scherrer ook overhemdjurken in paddestoel- plisseetje dragen. En zijn meest praktische vondst waren mouwloze jassen die zijn manne quins over z'n klassieke getailleer de mantelpakjes hadden aange trokken. En ten slotte boekte Scherrer een daverend succes met zijn romantische marineblauwe duizend-en-één-nacht Japonnen die met honderden gouden sterre tjes waren geborduurd. Ze belo ven net als zijn avondbroekpak- ken van grijs in zilver overlopend satijn, bestsellers in Parijs te wor den. Bij Pierre Cardin waren de met nauwe zwarte truitjes ge combineerde tweed-midi-rokken blijkbaar even naar de stomerij geweest. Want ik heb ze bij de Pa rijse ontwerper, al heel wat keren gezien. Maar nu droegen Cardins beeldschone Zweedse mannequins er korte pellerine-achtige bolero's bij. En dat was niet het enige nieuwtje dat Cardin lanceerde. Hij zorgde voor de terugkeer van de aloude plusfour met aange knipte slobkousen. Bij Cardin werden voor de win ter trouwens ook heel wat gewo ne rechte pantalons geshowd met als extra garnering een duidelijk zichtbare sierzadelsteek naast de vrouw. En zo zat Cardins nieuwe wintercollectie vol vondsten, die varieerden van keurige namid dagjurken met in de taille ont springende sterplooien en Jurken en jassen met ingerimpelde zo men. Maar het meest opvallende waren wel Cardins rijkelijk met rushes en volants en zwart kant gegarneerde avondjurken met ronde halzen en lange mouwen. Modellen die ook door Dior wer den geshowd. Signalement De couturiers: Dior, Cardin, Ve net, Scherrer. Roklengte: van iets over de knie tot op de kuit. Kleu ren: beige, leverbruin, zacht oran je, kaneelbruin, mosgroen, fuch- siaroze, lila. Mantels: zeer wijde midimantels met raglanmouwen en grote opgestikte zakken. Maar ook korte wijde jasjes voor over dag van tweed en voor 's avonds van fluweel. Jurken: geplisseerde overhemdjurken en terugkeer van de klassieke damesjaponnen met sierstiksels. Pakjes: combinaties van klokrokken, strikkraagblou ses en klassieke getailleerde jas jes. Broekpakken: combinaties van rechte wat nauwere panta lons met strikkraagblouses met korte wijde jasjes. Cocktail: terug keer van de zwart fluwelen man telpakjes en de met zwart kant afgebiesde midi-jurken. Avond jurken: brocaatgewaden en met glinsterende steentjes geborduur de duizend-en-een-nacht japon nen. Maar ook een terugkeer van de aloude HollywoodfilmsterJur ken van zilvergrijs satijn. Schoe nen: terugkeer van de klassieke wreefband met spitsere neuzen en smallere hakken. KinderGTl Westduitser op 100 meter: 10.0 SOEST (ANP) in een deel met water gevulde bouwkuil in het Soes- terveen is gisteren de 2-jarige Mi chael Nijssen uit Soest verdronken. Het lichaam van het jongetje werd 's middags rond twee uur gevonden. Sinds negen uur 's morgens werd hij al met zijn vierjarige broertje en een drie-jarig buurmeisje vermist. De beide andere kinderen werden ook 's middags gevonden. Zij wa ren in een vijver in de omgeving aan het spelen. Gistermiddag is in het openlucht zwembad De Papiermolen in Gronin gen de 6-Jarigc Martha Akkermans verdronken. Zij is vermoedelijk van de glijbaan gegleden en in water van 1.40 meter diep terecht gekomen. Zij kon niet zwemmen. Personeel van het zwembad heeft het meisie water gehaald en mond op r> ondbe- ademing toegepast, r-ci vervolgens naar het academisch zie kenhuis te Groningen overgebracht waar slechts de dood geconstateerd kon worden. Hoe het meisje aan de aandacht van de bewaking van het zwembad is kunnen ontsnappen is niet duidelijk. Fadrhonc niet naar Groningen GRONINGEN Dr. Frantisek Fa drhonc is niet ingegaan op een aan- acht de financiële situatie van FC Groningen als Jeugdtrainer te ko men werken. Fadrhonc, die tot 1 ok tober nog bij de KNVB in dienst is, acht de financiële situatie van FC Groningen te riskant. BASKETBAL Het Nederlandse Jeugd basketbalteam heeft gisteren in Gien in groep B van het toernooi om het Europees kampioenschap met 49-87 verloren van Italië. LEVERKUSEN De Westduit ser Manfred Ommer heeft gister avond tijdens atletiekwedstrijden in Leverkusen het Europees record 100 meter geëvenaard met een tijd van 10,0 seconden. Hij had een (toege stane) rugwind van 1.2 meter per se conde. Het wereldrecord staat op 9.9 seconden. Drie kwartier eerder won Ommer een 100 meterrace in 10.1 seconden. Beide malen werd hij ook op de 100 yardslijn "geklokt" door drie chronometers, die uitwezen dat hij tot twee keer toe het Europees record van de Zweed Chris Garpen- borg met 9.2 seconden evenaarde. Na zijn prestaties zei Ommer: "Nu wil ik tijdens de Duitse kampioen schappen ook de titels op de 100 en 200 meter hebben". AARHUS De AVR-atleet Jan Struyk heeft gisteravond in Aarhus tijdens internationale wedstrijden de 400 meter horden gewonnen in 52.3 seconden. Rijn van den Heuvel fi nishte op de 800 meter als derde in 1.49,3 achter de Deen Sven-Erik Nielsen (1.48,3) en de Amerikaan Luzins (1.48,8). Op de 1500 meter, werd Haico Scharn vierde in 4.43,4. Bram Wassenaar vijfde in 3.44,4, De Deen Tom Hansen zegevierde in 3.41,3, voor de Zweed Hoegberg, (3.42.3) en de Amerikaan Liquori (3.42,9). De Amerikaan Buerkle won de 5000 meter in 13.39,4 en liet de En gelsman Bedford (13.54,4) de tweede plaats. De Deen Jesper Toerring im poneerde op het' hoogspringen met 2,21 meter. Bij een ontploffing in een motorkruiser in het Frie se Eernewoude is gisteren de 57-jarige mevrouw J. den Hartog-Praanje uit Mijdrecht vrij ernstig gewond geraakt. Op het moment van de ont ploffing lag de boot voor ho tel Princenhof, waar men net getankt had. Steekvlammen verwondden de vrouw aan handen en gezicht. Ze is op genomen in het ziekenhuis Triotel te Leeuwarden. De andere vijf opvarenden van de kruiser stonden nog op de wal. Ze wisten de vrouw uit de kajuit van de boot te trek ken. De plezierboot brandde geheel uit en ook een van de benzinepompen. De brand weer bluste de vlammen en wist het hotel, dat slechts op 15 meter afstand staat, voor te bewaren. Stayers niet in wereldtoernooi AMSTERDAM Volgens enkele vooraanstaande Franse wielersport officials is er op het komende UCI- congres, dat vlak voor de wereld kampioenschappen in Montreal wordt gehouden, een voorstel te ver wachten. om met ingang van 1975 de stayertitelstrijd voor profs en ama teurs van het programma te schrap pen. Bij enkele landen zou er voor dit onderdeel geen belangstelling meer bestaan, nu een reglementswijziging voorschrijft, dat de gangmaker en de coureur dezelfde nationaliteit moe ten bezitten. De Nederlandse gang makers Walravé en Koch hebben deze reglementswijziging aanhan gig gemaakt bij het Europese Hof in Luxemburg. De KNWU, die al verschillende kampioenen in de stayersport: heeft gehad en in de huidige wereld kampioen Cees Stam en amateur Ga by Minneboo nog steeds belangrijke troeven heeft, gaat nu bij België en Duitsland informeren wat hun standpunt is. Bondsocach Martin Wierstra: "Bij het gesol van de gang makers hebben we in eerste instantie gemoedelijk geknikt, maar dit kun nen we niet over onze kant laten gaan". Prins leidt in Pampusklasse LOOSDRECHT Van Galen heeft gisteren de derde race in de Pampusklasse gewonnen in de Hol- landweek op de Loosdrechtse plassen. De stand in deze klasse is na drie wedstrijden: 1. J. Prins van 8 pun ten: 2. Van Galen met 10 punten en 3. J. van der Maur met 15 punten. Vandaag werd de laatste race in deze klasse voor de Holland week gezeild. De uitslag in de Pampusklasse was: 1. A. van Galen; 2. J. W. van Geen- huizen; 3. L. de Wit. In de 16 m2 klasse is gisteren de beslissing al gevallen. Deze klasse is gewonnen door M. A. Heineke. die gisteren derde werd. De tweede plaats in de eindrangschikking wordt ingenomen door J. van Rietschoten die gisteren op de zevende plaats eindigde. Uitslag van de gisteren ge zeilde wedstrijd: 1. A. Brauen; 2. G. Seppen. De uitslag van de wedstrijd in de Spankerklasse is: 1. P. Kroes: 2. P. ter Velde; 3. N. Meijer. Drieënhalf jaar geeist voor schieten op echtgenote DEN HAAG De procureur-gene - raai bij het gerechtshof in Den Haag heeft maandag een gevange nisstraf van drie jaar en zes maan den met aftrek van voorarrest geëist tegen de 26-jarige Rotterdamse boekhouder Roy S., die op 16 Janua ri zijn vrouw Esther met pistool schoten heeft verwond. Roy en zijn evenals hij uit Surina me afkomstige vrouw waren in een echtscheidingsprocedure gewikkeld. Hij wilde over de zaak praten, maar zij weigerde. Tenslotte zocht Roy haar op in een ziekenhuis in Briel- le, waar zij als leerling-verpleegster werkte. Na een woordenwisseling schoot hij haar met zijn pistool een kogel in een arm en in de heup. De rechtbank in Rotterdam had Roy wegens po ging tot doodslag tot twee jaar en zes maanden veroordeeld. Personeel gevraagd Vakantiewerk. Schoonmaak bedrijf Je^vondurra Aamnelden^I. minkhamer, Corantij nstraat 86. Leiden tel. 42775 of 34208 a Schoonmaakbedrijf kan da mes plaatsen voor de ochtend uren voor onderhoud studen tenflats. Hoog loon goede so ciale voorzieningen. Aanmel den telefoon 01710-91404 x schoonmaakbedrijf kan da mes plaatsen voor de avond uren voor direkt, hoog loon Goede sociale voorz. Aanmel den tel. 01710-90352. tussen 2 Schoonmaakbedrijf kan en kele vakantiehulpen plaatsen boven 18 jr. aanm. tel. 01710- 90352. tussen 2-4 uur. x Gevraagd leerling bank kers-lassers. tiebedrijf W Leiden. felling 1 Telefoon Nwe Rijn 01710- Luba Luba Luba Lnba voor alle uitzendkrachten. Nieuwe Rijn 35. Leiden. Tel. 40341 Nu ook zaterdags geopend v 11.00-16.00 uur. x Evro-Medica. het uitzend bureau voor alle medische- en para-medische beroepen. Kort Rapenburg 14. Leiden. 01710- SE? boekhoud- Rijn 35. Lelden Luba Luba Luba Luba heeft plaats voor ponstypistes voor IBM-machlne v.a. 18 Jr. Bel 01710-40341. Uitzendbu reau Luba. Nieuwe Rijn 35. te vanaf 18 jaar. Uits rau Luba, Leiden. Nieuwe zettihof 10 telefoon 01720 lefoon 01710-40341. Alphen i pistes, boekhoudmachinistes. Bel nu Randstad Uitzendbu reau 01710-44841 of kom mor gen naar Nieuwe Rijn 44. Lei den. c Voor direkt gevraagd enige nette meisjes als vakantiehul pen. Tevens net meisje in vaste dienst. 5-daagse werk week. Cafetaria Voortman. hulp Gevr. nette slagersbedlen- de. Aanmelden slagerij Zand bergen. Steenstraat 31. Leiden Telefoon 01710-22407 's avonds Rljnsburgerweg 80. Slagerijen. Hogewoerd 37. Leiden, telefoon 22412. b Gevraagd jongen VOW ui- gemene werkzaamheden in restaurant. Leeftijd 16-20 jaar. Aanmelden dagelijks van 14.00-16.00 uur. Breestr. 51 Lelden. x Gevraagd werk v vrM^elefoon "01718-71156 of 72651. Geen vakantiehulp x Huishoudelijke hulp ge vraagd voor halve dag per week. 3-kamerflat. gezin zon der kinderen. M. H. Tromp- laan 114. Oegstgeest, telefoon 51829 na 18 uur. ce Net winkelmeisje voor on ze slagery gevraagd, halve slagerij. Nettorama, Haarlem- 41a, Leiden, telefoon: leerlingverkoopster Z.W. telefoon 6311: loning. Telefoon (01710) 25045. Nederlands Drukkerij Bedrilf B V Oosterkerkstr. 11. Lelden. d Gevraagd een flink meisje als vacantiehulp voor de win kel. Banketbakkerll P. de Ru en Zn. Hooigracht 53. Gevraagd: een verkoopster boven 18 jaar. Banketbakkerij P. de Ru en Zn.. Hooigracht benedenflat in Zuid Brieven onder num- vangen? Telefoon 01710 Gevraagd werkster per week. Be knopte woning. Tel. Personeel aangeboden vraagt metsel- stuc-granol- en timmerwerk. Vrijblijvend prijsopgaaf. On der volledige garantie. Tel. Ruime bijverdienste aan geboden voor thuiswerk. Vele mogelijkheden. Gratis folder. 19272. x Ruit herstellen? 22641 bel len. J. Dubbeldeman. Kooi- laan 15, Leiden. d Klein zelfstandig schilder- bedrijf voor schilderen, witten en behangen, binnen- en bui tenwerk. Vrijblijvend prijsop gaaf. Tel. 01751-11698. x Wij verzorgen onder ga rantie. Schilder, timmer, met sel, 'oodgieters. elektriciteits werk. Fa Goldfinger 01710- 63714. d Schilder zoekt behang- en schilderwerk. Telefoon 01710- 40450. ce Voor al uw verbouwingen, onderhoud en reparaties vend prijsopgaaf. C. G. Boon, teleoon 01710-49984. ce H Gaat uw witten! Waarschuw Telefoon 01710 werk. plaatsjes ophogen, schil- Woon- en bedrijfs ruimte aangeboden woonboot Toanda. Schelpen- rustig en prachtig uitzicht. Zeer geschikt - kend echtpaar zonder kinde- Plantsoen. Lelden, tele- Key telefoon 01710-23264 23154. Te koop Utrechtse Jaag pad t'o 10a. Lelden na 19 uur enkele nielsjeska- Vollersgracht Lelden. Voor bezichtiging gaan naar Oude Vest 111. Lelden. Diver se huren vanaf f 100,-; of te- Aangeboden zolderkamer. Woon- en bedrijfs ruimte gevraagd 1 beloning. Gevr. grote e voorwer- spoed Br. kamer of vrije etage 95. Wagen ingen tel Gevraagd kamer voor scho lier, liefst in Morskwartier of vragen dringend ruimte per 1-8 in Leiden or omgeving. Telefonisch be reikbaar tussen 18.00 en 20.00 01710-44138 t.n.v. Meevr. spoed woonruimte. Brie- Woningruil Z.W. In de Fruitbuurt. keu ken en douche betegeld. Huur f 114.- p. m. hogere huur geen bezwaar. Brieven onder num mer 82072. Woningruil Z.W. 3 kamer- flat huur f 114,. per maand. Voor vrije etage aparte op gang of flat omgeving Leiden geen bezwaar Diverse aanbiedingen Naaimachine!!! Uw naai machine defect, bel 40639 re paratie van alle merken onder garantie. Inruil, verkoop. A. O. Kerkman, Witte Singel 57, Lelden. Rijksgediplomeerd, a Indola boormachine com pleet met cirkelzaag-hulpstuk van f 199.- voor f99,-. Elec- trobouw Langegracht 54, Lei den. x Rowenta haardroogkap 800 watt met vloerstatief tijdelijk van f 111.- voor f59.-. Elektro- bouw Langegracht 54. Lelden. Diepvriezers alle nierken v.a. f 399,-, kisten en kasten van 50 tot 650 liter. Swaak, Haarlemmerstraat 250, Lei lady Hairstyler FSjft gracht 54. Lelden. Digital wekkerradio met middengolf .en FM tijdelijk v. f 219,- voor f 129,- Elektro- bouw. Langegracht 54. Leiden. Voor bielsen n allerlei ai grond naar N. B. Op- Zuidweg 14. Rljpwetering telefoon 01712-8029 x Te koop graszoden, alle soorten tegels, compost, tegen scherp concurrerende prijzen. N. B. Opdam. Zuldweg 14. Rijpweterlng 01712-8029 x Alle soorten afscheidingen, zoals rietmatten, rietplaten en gevlochten houten schotten enz. enz. N. B. Opdam. Zuld weg 14. Rijpweterlng telefoon 01712-8029 x Tijdens de opruiming diver se merken wasautomaten met spec, kortingen. Elektrobouw Langegracht 54, Lelden. x Te koop salontafel SUS" vasbekleding. alles t.e.a.b. Pasteurstraat 4. telefoon 30677. Zolang de voorraad strekt nog enkele wollen vloerkleden Wegens omstandigheden koop koelkast, Pynnontstraat maai pas nieuw te oevragen bij mej. Kling .St. Annahof 13, Zeegersteeg bij Kalserstraat. Aangeboden tweelingkinder- wagen z.g.a.n. en 2 gen. Waldeck 27, Lelden. Aangeboden bankstel 9 mnd. oud f 100,-, ultschuifbare ta fel f 15.-. salontafel f 10.- bed f 10- dubbeldeurs linnenkast 1 25,- koelkast f 15.- 4 pits A tag gascomfoor en veilig heidskraan f 30.-, oliekachel f 30,- alles in één koop vaste prijs f 150,-. Telefoon 01710- 50355^uitsluitend dinsdag na Elektronisch orgel Mark 1600 met ritme box pas 3 mnd. oud van f 2850- voor f 2.000,-. Telefoon 01710-49302. Te koop aangeboden mooi groot marmottenhok met mar mot voor bulten. Telefoon 65139. Te koop Yamaha orgel B20 BR. Te bevragen Van Wasse- naerlaan 5, Oegstgeest. bc Te koop gashaard Ben- raad" f 125,- en windbuks f 35 Alexanderstraat 64A. Lelden. Te koop langzaam wasser m. wringer f 25,-. Telefoon 21256. Zg.a.n. wasautomaat f 175,- i Erree centrifuge f 45.- Ha- Te koop nieuw tafelbiljart lakbeschadi'.' n 01710-24272. In. Luxe hoge klnderwagi. f 125- wandelwagens vanaf f27.50; babyboxen f 39,50; kinderstoelen f 34.75; ledlkan- etjs f84,50; comn klepkasten. dekem vrouw Verhoosel Lelden telefoon Wasautomatenonderdelen. alle merken. Swaak. Haar lemmerstraat 254. Lelden, od Gebroken ruiten, glas-ln- lood reparaties worden door mij met spoed hersteld. Ook levering ventilatoren. Glasre paratiebedrijf D. Galjaard. de Sltterlaan 76. Lelden, telefoon USgj legkasten landenkastjes. schrijfbureaus, eethoekjes, boekenrekken en kastjes, tafels, stoelen etc Voordijks Houthandel Lange Mare 106. Lelden telefoon Trappen bekleden. Laat uw trap Dekleden met nylonvmvl. vilt of nylontapijt v.a. f 130,- ook kamerbreed tapijt 10 tot 40 procent korting. Wij komen vrijblijvend met stalen bij u "apiJ thuis Schalkle, tel reparaties ikele 070-6491 Vakkundige kunstgebitten Halen, bereikbaar i ren llrect leverbaar 5 Jaar ga rantie, gemakkelijk te leggen ijk stanleymes cad< Afzuigkap merk Neu- f 159,-. Swaak. Haarlem- hu izerkade 24, Lelden. Vakantie, camping en watersport collectie nieuwe houten chalets, grootste sorte ring. 100 pet financiering. Mooie standplaatsen in naaste omgeving. Gratis vervoer. Ju piter B.V. Rijndijk 296. Ha- "SS ook zondag. Tijdel bij a: Wonlnginrlchting^Ma- 98. Vrouwensteeg 9. Lelden. ackers repareert elk i en perfect. 25 jaar ervaring en rijksgediplomeerd. Leiden: Da Costastraat 41, telefoon 31324. Katwijk: Adm. de Ruijterlaan 14a, telefoon 15844. bd Automaat Service!! Nóg steeds uniek in Lelden. Kleu renfilms en flltslampjes voor alle soorten camera's. Alleen in de automaat van: Fotiek N. v. d. Horst B.V. Vijf Meiplein 9. Inworp: guldens en rijks del stokken, lnvalldestokken, Reparaties worden alleen klein koelkastje 70x55x50 1 koffieautomaat Natoma 1 cho colade automaat Natoma Te 14B, Leiden Racebaan te koop baan van 35 meter en 11 auto's. Te be vragen Boshuizerkade 26. tele- of 01751- Grootste sortering gascomfo ren, gasverlichtingen, gaskoel- boxen. kasten, olielampen, waterpompen, hand- voet of electr. 12 volts transistor TL verlichting enz. Speciaalzaak voor Lelden en omgeving cam ping Gasshop Holverda. Lust hoflaan 5. Lelden tel. 26534 ab Johnson de meest gevraag- le buitenboordmotor. Keuze uit 26 modellen van 2 t/m 135 pk. De meeste steeds voorra dig bij hoofddealer voor Lel den en omstreken: Jachthaven Poelgeest. Oegstgeest, Haar lemmertrekvaart 16a. telefoon 01710-54054. x Te koop ö-persoons bun galowtent. Telefoon 33384. Aangeboden vouwcaravan Paradlso, 4 weken gebruik z.g. a.n. Dennenschans 8. Leider dorp. hecht hout opgebouw- tevens motorboot 7 pk. ...ipplaatsen, woonkamer en keu sen. vaste ligplaats, wa ter en electriciteit aanwezig, omgeving De Kaag. Vraagprijs f 4700.-. Te bevragen C. Ra- vensbergen, Lage Morsweg 21. Lelden telefoon 61064. Mahoniehouten visboot met voorruit compleet met 9 pk. Crescent b.b. motor afstand- Wegens omstandigheden te koop aangeboden i.z .g.st. verkerende weekendboot met alles erop en eraan f 5.000.- te bevragen. J. v. Heek, Ulter- weg 387. Aalsmeer. b Blue Anchor luxe stacara van met 2 aparte slaapkamers, speciale prijs van Ca ravaji-Centrum Leldschendam. Middenweg (na ^hendai Opel-Streur) telefoon beste adres met gro den. Breedeveld dit Haven 40. Leiden. F TC i ^nboo aan*e|HM,en binnenboordmotor 7^ meter lang slaapplaats voor 4 per- prijs f 4500,-. Bevragen Meubilair en antiek boeren meubelen Grootste sortering. 12-23 uur; 01710/51757. x Bankstellen, zeer fraai uit gevoerd in diverse kleuren. 5 jaar garantie op binnenwerk. Normale prijs f 1300,- voor t 695,- Parian, Nieuwe Meer- ijk 17. Badhoevedorp. Telef. Vrijdags tot 21.00 Te koop slaapkamerameu blement, geheel compleet i.pr. staat. Telefoon 01718-15147. Te koop aangeboden lange boeren eikentafel met kruis- poot en 4 eikenstoelen met rieten zittingen en kusaenkast en Dijpassende lamp. In één voor f 1150,-, los L Telefoon 41101, na 18 uur. Te koop eetboek met skal- bekledlng. Boekenburg 3. Lel- toon 01710-90684. brlek. Keuze uit grol ring kwal lteltsstoffen tie op -binnenwerk prijs f 14~ 5 Jaar 795,- 10-17 uur. donderdag tot 21 uur. x Letterbakken, geen na maak. Vanaf f 19.-. Unieke sortering allerlei formaten. Ook met koperen hoekjes. Vrijblij vend na twaalven 01710 T.V. en radio Voor reparatie aan kleuren en zwart wit TV door gespecialiseerde technici en met garantie op reparaties naar Televisie-Centrum Vrou wensteeg 8, Leiden. Tel. 01710- 26924. x Voor Uw eerste klas groot beeld kleuren TV vanaf f 1095 met 1 Jaar garantie naar Te levisie-Centrum. Vrouwen- steeg 8. Leiden Tel. 01710 Huisdieren Te koop Dobberman Pln- afm. 160x40x40, incl. llchtkap, Inrichting. Prijs f 350.- tel. snippers heel kilo f 3, pens plm 1 kllopak f 1.25, hart 500 gr. f 3 Bolle slagerijen, Hogewoerd 37, Leiden. x Goed tehuis gezocht voor hond. 1 Jaar oud. Eksterstraat 26. Alphen aan den Rijn. Wegens omstandigheden te koop een bruine dwergpoedel oud reu. Inlichtingen Diversen Krediethuro Ton Postel- Persoonlijke leningen. financieringen ollolaan 248a 't Parlement, Nieuwe Rijn 52. Leiden. Tel. 24766. Voor Ontvettlngs- en vermage ringsthee 2 maal daags een kopje en u slankt af. 100 gram f 2,95 Drogisterij Boerhaave, Haarlemmerstraat 68 Lelden. Sexsliop Haven, Haven 52, Lelden, te 21230. De grootste van Lelden en omgeving. x Bent U bang zich te ver slapen? Bel de wekcenitrale. Telefoon 01710-49397 e Geen achterstand gehad. Wees dan tarlefbewust en ver gelijk ons zeer goedkope ta rief. Overname lopende le- f 168 .- f 7.000.- is f 235.-, f 10.000,- is f 336,-. Andere bedragen en looptijden mo gelijk. De Uitkomst. Den Haag f 500.000.-. Bedrljfscredieten. Alle hypotheken. Ook 's avonds en zaterdags. W. N. de Bont, Fred. Hendrikplein 30. Den Haag 070-500802 4 lijnen. x Sexfilms te huur in kleur. Wij hebben een grote sorte ring tegen zeer lage prijzen v. a. f 5- beslist de allernleuw- Leiden. Telefoon 40016 ook

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 8