Pieters kerk voor de helft Geslaagden in Leide Jumelage: geen eliteclub Nieuwe Leidse gast vrouw Mieke Stichtingen van start DONDERDAG 20 JUNI 1974 LEIDEN ..Laatst kwamen twee jongetjes om een bezem vragen. Een mevrouw was haar hoed verloren en die lag in de Oude Rijn. Wilden die jochies eruit halen met de bezem". Eén van de eerste grappige situaties waarvoor Mieke Smit (19) zich geplaatst zag. Mieke is sinds een paar we ken de opvolgster van Ineke v. d. Mey als gastvrouwe, wegwijzer, informatrice. re ceptioniste, kortom als char mant alleswetertje van het Leidse Stadhuis. Ze is ver bonden aan het bureau voor lichting, dat links vooraan in de hal de werkruimte heeft. Mieke zorgt voor alles. Ze "doet" rondleidingen, ze ver wijst mensen, die niet dage lijks het stadhuis bezoeken, naar de afdelingen waar ze moeten zijn en helpt ons, de pers, aan allerlei informatie, die we vaak snel nodig heb ben. Een ideetje hoeveel mensen er per dag aanwandelen: ge middeld 140 (op donderdag avond nog eens 30 extra). En dan betreft het de mensen, die niet weten waar ze moe ten zijn(Foto Jan Holvast) LEIDEN De Pieterskerk is voor de helft "gered". In die orde van grootte schat burgemeester Vis de financiële steun, waarop gerekend mag worden voor de restauratie van het leeg staande monument (f2 miljoen en enkele tonnen voor het orgel) en de exploitatie (twee ton per jaar). Met restauratie en exploitatie gaat het bestuur van de stichting Pieterskerk zich nu intensief bezighouden. Het bestuur van de stichting Vrienden van de Pieterskerk gaat proberen de andere helft van het geld bijeen te krijgen. Beide stichtingen bestaan nu offi cieel. Oprichter Vis heeft van de week door notaris Karstens de sta- tuten laten vaststellen. Waarom dat zo lang heeft geduurd nadat bekend was. dat de kerkvoogdij van de herv. gemeente de Pieterskerk wilde afsto ten? Vis: „We hebben 20 lang ge wacht om alle andere mogelijkheden te onderzoeken en bewust gewacht tot helemaal vaststond, dat het rijk Wet bereid was de kerk over te ne- m~n. Nu gaan we aan het werk". -T"t eerste werk van het driehoof dige bestuur van de stichting Pie- te—vkerk is het zoeken naar twee per sonen om het bestuur tot vijf uit te breiden. De drie zijn dr. A. J. Vis (voorzitter), mr. K. J. Cath (na mens de universiteit) en mr. J. C. Timker als vertegenwoordiger van de stichting Vrienden van de Pieters kerk. Het volgende werk is het onder handelen met de kerkvoogdij over de eigendomsoverdracht van de kerk. Probleem daarbij vormen de kerk- huisjes, die gedeeltelijk bewoond en als kantoor in gebruik zijn. Vis: „De huisjes zijn nodig als byruimben goede exploitatie Direct gebruik Daarna moet een restauratieplan worden gemaakt, waarbij in fasen zal worden gewerkt om de kerk di rect te kunnen gebruiken. Vast staat, dat de kerk op 3 oktober in gebruik zal zijn. Men hoopt, dat dan de rui tjes hersteld zullen zijn. Aan de ver warming. een belangrijk onderdeel van de restauratie, zal nog niets zijn gedaan Vis: „Ook 400 jaar geleden aten de mensen in de kou" om dat een nieuwe installatie nodig is, die zal worden aangebracht na slo ping van de oude. En de huidige ver warming zit in de houten „kuip", die uit de kerk gaat verdwijnen. De kerk krijgt de oorspronkelijke vlakke pla vuizen vloer met losse stoelen. Het Leids Universiteitsfonds is begonnen met een „stoelenactie". De verwarming is overigens wel belangrijk uit exploitatie-oogpunt, evenals de restauratie van het orgel. De exploitatie wordt overigens het grootste probleem, omdat daarvoor geen subsidiebronnen bestaan. Die zijn er wel voor de restauratie en ze kunnen naar verwachting met suc ces worden aangeboord. Het rijk is bereid ver te gaan, ook waar het voorzieningen betreft, die uit exploi tatie-oogpunt van belang zyn. Niöt gevaarlijk De kerk is niet gevaarlijk. Vis: „Er zullen geen stenen vallen of zo. Wel kan het lekken, omdat er gaten in de dakspanten zitten. Die zijn er door roestvorming, veroorzaakt door dat by de vorige restauratie yzeren in plaats van koperen spykers zyn gebruikt. Het dak zal snel moeten worden aangepakt, ook om het nat worden van de muren tegen te gaan". Men gaat het kerkgebouw verhu ren. De universiteit heeft er een flink bedrag voor over om de kerk te kunnen gebruiken voor erepromo ties e.d., maar ook voor het afnemen van examens. Waarschyniyk blijft ,er ook een kerkeiyke functie. De Stu- dentenekklesia wil er diensten gaan houden. Zeven instellingen hebben het recht leden aan te wijzen in het be stuur van de stichting Vrienden, dat mag worden uitgebreid tot elf leden. PvdA meer aandacht krijgen. De burgemeester erkende dat de fi nanciële problemen aanwezig zou-: den kunnen zijn. Maar naar zijn oordeel kan men beter eerst over-^ gaan tot de jumelage en daarna pas de verdere discussie voeren. Men heeft dan over en weer gemakkelij ker een entree, zo vond hij. Vis was akkoord met Van Aken om in "bedui dende mate" tegemoet te komen aan de financiële zaken. Herman Amptmeyer (PSP) vond; dat men ervoor moest waken een e'-*-! teclub te vormen. Hetgeen de in-, stemming van de leden had, die om- half negen weer op de stoep ston den. Voor het voetballen wellicht? Die instellingen en de aangewezen vertegenwoordigers zyn: Studenten- ekklesia ds. J. A. Eekhof, Kamer van Koophandel G. Groen, Leid se Volksuniversiteit K en O J. C. Gmelich Meyling, Leids Universi teitsfonds mr. J. C. Tupker, Oud Leiden mr. H. Weiland, college van bestuur universiteit dr. J. C. P. A. van Esch, Vereniging voor Vreemdelingenverkeer A. v. d. Koppel. LEIDEN Er bestaat volgens B en W van Leiden alle aanleiding om de betrekkingen met de twee "zuster steden" Krefeld en Oxford verder te verdiepen. Het college denkt aaneen officiële Jumelage, waarmee tot uit drukking wordt gebracht dat tussen de partnersteden een hechte band tot stand is gekomen en "dat we elkaar onder geen enkele omstandigheid meer los mogen laten". Burgemeester Vis deelde gisteravond in de commissievergadering voor de algemene en bestuurlijke aangelegen heden mee dat er met het aangaan van een officiële Jumelage nog niet alles is gezegd. Het is een uiterlijk teken ter bevestiging van een ge groeide situatie, maar het betekent meer: de wens om aan het geheel van de uitwisselingen een nieuwe di mensie te geven. Commissielid Van Aken nam de kostenfactor opder de loep. Er gaat een aardige duit inzit ten, maar een Jumelage dient te worden gestimuleerd ondermeer door een flinke bijdrage in de reiskosten, een extra bijdrage voor de hotelkos ten enz. En gezien de voorbeelden el ders in Nederland zou het best wel eens mis kunnen gaan. Vooral de onderwerpen betreffende sport en cultuur zouden van de zijde van de LEIDEN Aan de Landbouwho geschool in Wageningen zijn ge slaagd voor het ingenieursexamen: veeteelt H. Roest, Leiderdorp; ituinbouwplanitenteelt M.Benschop Sassenheim (met lof) en J. P. Gou verneur, Sassenheim; cultuurtechniek K. Rljnierse, Noordwijk aan Zee; tropische cultuurtechniek B. Roe lof sen, Waddinxveen; tuin- en land schapsarchitectuur mevr. G HorstBrugge man, Nieuw Vennep; bodemkunde en bemestingsleer D. J. Mulder. Oegstgeest levensmidde len technologie J. P. M. Jeunink, Leiden; landbouwhuishoudweten- schappen mej. A. Lubach, Leiden. Don Bosco LEIDEN Aan de technische sc ooi .Don Bosco" slaagden voor het diploma: Metaalbewerken P-stroom: P. Ammerlaan Zoeterwoude, C. v. AMcrongen, Wassenaar; P. Duyn Rijnsburg, J. Langemaire Warmond, J. v. Leeuwen voorschoten, H. v. d. Poel Hazerswoude, J. Valentijn Ter Aar. P. v. Wissen Voorschoten, E. v.d. Zalm Voorschoten, P. Valentijn Ter Aar, P. Nljhuis Leiden. J. Nijhuis Lei den, W. de Haan Zoeterwoude, L. Koeleman Hazerswoude, P. Koning Sassenheim, W. v. d. Ploeg Hazers woude, L. Straver Haazerswoude, H. Turg Noordwyk. Timmeren P-stroom T. Bogerd Oegstgeest, G. Gerrrits- ma Voorschoten, C. Strijk Oegstgeest, J. Voorend Leimuiden, L. Elstgeest Hoogmade, J. Heemskerk Koudekerk aan de Rijn, W. v. d. Maat Zoeter woude, H. Tolboom Leiden. H. Ver haar Voorschoten, R. Wendelgelst Voorschoten, J. v. d. Zon Hazerswou de. E. Zwetsloot Hoogmade. C. Hille- naar Hoogmade, C. v. d. Kamp Kat- wyk, Th. Luyben Zevenhoven, N. Ny- huis Leiden, A. Streng Leiden. A. Vreeburg Zoeterwoude, J. Disseldorp Hoogmade, J. Baak Leiden. P. de Bruin Leiden, P. Bruines Zoeterwou de, G. de Groot Zoeterwoude A. v. d. Klaauw Katwijk, G. v. Kuyeren Katwijk, N. Lieverse Hoogmade J. v. d. Post Leiden B. de Roo Leiden, A. Schrader Oegstgeest. P. Warmen- hoven Warmond. W. Vosse Wasse- Motorvoertuigenteehniek P-stroom: J. v. d. Berg Leiderdorp, C. v. Bo- hemen Voorschoten, .W Groen in 't Woud Warmond, R. v. Maanen, ADVERTENTIE S N~~ N f juni foto-feest- J Deze week. Kijk in de etalage van FotoVftn der Horst Doezastraat 22-24 Fotiek: Vijf Meiplein 9 vStudio: Diamantplein 5 j Leiderdorp, A. v. Weeren Leiden G. v. d. Willigen Leiden, A. Wijsman Leiden G. v. d. Berg Leiden C. de Greef Wassenaar, A. Jansen Oegst geest, J. Kettenis Lelden, P. Labor- dus Leiderdorp, W. v. Leeuwen Zoe terwoude, W. Niesthoven Leiden, W. Nieuwlrst Roelof arendsveen, P. Re- wijk Sassenheim, H. Kea Leimuiden. Elektrotechniek P-stroom: J. v. Leeuwen Bodegraven, T. Mank Lei den. H. Montanus Leiden, J. v. Noort Lelden, W. Sloos Leiden, J. v. d. Starre Leidschendam, C. Verhage, Leiden. A. Vermey de Kaag, W. Am merlaan Zoeterwoude, P. Fase Ha zerswoude, .J v. Leeuwen Zoeterwou de, J. Reibel Zoeterwoude. A. Tijssen Zoeterwoude, N. v. d. Werf Hazers woude, G. v. d. Drift Leiden A. v. Berkel Voorschoten, P. v. Hemert, Wassenaar, C. de Hollander Kou dekerk a. d. Ryn, J. Huyiing Voor schoten, P. Kempen Hazerswoude, J. v. Kins Leiden C. Knijnenburg Was senaar, C. Kortekaas Voorschoten Th. v. d. Meer Oegstgeest, L. Staats Lei den, A. Wyrwas Leiden, R. Zaad De Kaag, J. de Zwart Wassenaar. Fijnmetaalbewerken P-stroom: K Bosman Leiden. Ch. de Vos Leider dorp, J. v. d. Kroft Leiderdorp, P. v. Veen Voorschoten. W. Verhoog Leiden. Metaalbewerken T-stroom: P Am merlaan Zoeterwoude, C. v Ame- rongen Wassenaar, P. Duyn Rijns burg, I. Engering Wassenaar, H. Hermans Hazerswoude. J. Lange maire Warmond, J. v. Leeuwen Voorschoten, R. Nikijuluw Wasse naar, H. v. d. Poel Hazerswoude, J. Valentijn Ter Aar P. Valentijn Ter Aar. Timmeren T-stroom: T. Bogerd, Oegstgeest. G. Gerritsma Voorscho ten, J. Voorend Leimuiden, A. Beijersbergen Wassenaar. W. v Elk Oegstgeest, J. Menken Leiden. Elektrotechniek T-stroom: H. Bdl- len Wassenaar. J. v. Leeuwen Bo degraven, T. Mank Leiden. W. Sloos Leiden. J. v. d. Starre Leidschen dam. C. Verhage Leiden. A. Vermey de Kaag, P. Werner Wassenaar. Fijnmetaalbewerken T-stroomK Bosman Leiden. A. v. d. Ploeg Was senaar. A. Rosier Leiden, P. Ruyg- rrok Wassenaar. Ch. de Vos, Lei derdorp. De diploma-uitreiking vindt plaats, tijdens een feestelijke bijeenkomst, op woensdag,26 Juni a.s. Rijnlands Lyceum OEGSTGEEST Van de afdeling VWO van het Rijnlands Lyceum slaagden de volgende kandidaten: Mike Bergmeijer Oegstgeest. Jan Willem Brouwer Lelden, Piet Hein van Eeghen Oegstgeest, Mar greet Hagdorn Oegstgeest, Hidde Hugen- holtz Oegstgeest, Joy Oonk Oegst geest, Erik Stoffel Oegstgeest, Mark v. d. Bergh Noordwyk, Peter Eisses Katwijk Michel Hoekstra Oegstgeest, Dirk Kaan Sypesteyn Oegst$eea<t Tanneke van der Kreek Oegstgeest, Leonoor Oonk Oegstgeest, Bert Jan Potter van Loon Oegstgeest, Robert van Praag Leiden, Jan Willem Snie- der Oegstgeest, Marijke Trossèl Sassenheim, Dina Weeda Leiden, Geert-Jan Zaaijer Rijnsburg, Eveline Zorgdrager Oegstgeest, Fransje Brinkgreve Noordwijk, Thea Bijl Oegstgeest, Albert de Graaff Oegst geest, Annéloes de Groot Oegstgeest, Marlies de Groot Leiden, Bea Irik Oegstgeest Willemien Karssiens Oegstgeest. Hyleco Nauta Leiden, Jos Rietveld Oegstgeest, Regi ter Haar Romeny Oegstgeest Martien van der Sluys Veer Oegstgeest Sabine Sten- fert Kroese Oegstgeest. Nancy Stoop Leiden, Martien Terpstra Oegstgeest, Naomi Vos Oegstgeest Ariënne Wa- gensveld Voorhout Henk Bezemer Noordwijk, Dirk Jan Brandt Noord- wijkertiout, Els van Dobben de Bryn Oegstgeest, Jan Willem van Dormo- len Oegstgeest Nellie Harms Voor schoten, Philip de Josselin de Jong Oegstgeest, Anne van Linge Oegst geest, Frank Oprinsen Oegstgeest Emmelien van Rees Oegstgeest Pe ter Roos Lelden, Joke Spruyt Oegst geest. Paul Tegelaar Delft, Marianne Veitz Noardwijkerhout Lia van Vliet Sassenheim Willem Zwart Lisse. Mavo Wassenaar WASSENAAR Aan de Christe lijke Mavo in Wassenaar slaagden de volgende leerlingen voor het MAVO-diploma: Meineke Abma Rei- noud v. d. Berg, Michiel de Bode, Steven van Breda, Rianne van Ede Nico van Egmond, Jan Willem Groe- neveld, Paula den Hoed, Dirk Jon ker, Bart Julsing, Marjan Karman, Ron Langhout, Otto Leget, René Scherpenhuizen, Nellie Sneeuw, Rob Velderhof, Thon Visser, Hans van Wijk. Zuidwest LEIDEN Geslaagden Christe lijke scholengemeenschap Leiden- Zuidwest: Atheneum A: Gerard Knigge, Hans van der MeiJ, Albert Nieuwen- burg Roel Piersma Rob Smits Ma rianne Sont en Leonieke Versteeg, Leiden, Margot de Jager Foekje de Jong, Marlies van der Krogt, Tine ke ter Mul, Annelies Passchier Han- neke Reith, Helmi de Ruiter Aad Sterk en Liselot TJalma Voorscho ten, Ton Rhijnsburger Valkenburg, Mariene Siersema Oegstgeest. Atheneum B: Pirn Brag gaar, Erik van Luniteren en Carla Zandvliet Lei den; Ronald Diederix, Henk van Dru- hen Erica Faber, Liesbeth de Groodt, Anneklaas de Groot, Dick Heijmans, Sape Miedema, Michiel Nilsson en Marien van Vliet Voor schoten, Fred Lamers en Tammo Oegema Leiderdorp, Leen Ooms en Dik van Starkenburg, Valkenburg- Z.-H. Geslaagden HAVO: Karin Adriaanse, Nanning Anes, Frits Be rends, Connie Boelee, Johan Boelee, Willy Breuren, Ernst van der Bijl, Ad van Dijk, Thea Enserink Henk van der Ent, Marianne de Graaf, Hans de Haan, Kees van Harten Pe ter Harteveld, Rommert Hazenberg, Rens Henzen, Gorrie Hortensius, Jan Hortensius, Anneke van der Kaay, Lineke KoelemiJ, Helna Lind- hout, Peter Nievaart, Ellen Post, Kees-Jan Scholten, Martin Schouten, Nicolette Schraa. José Shamier Jo han Timmers, Marianne van den Toorn. Jelle van der Veen, Bert van Vliet, Teye van Vliet en Marjan Zandbergen Leiden, Jos Brinkman, Gert Kamphof, Henk Molman en Wim Rodenburg Leiderdorp, Yolan- da Diederix, Hetty van Drie. Mlep de Graaff, Janet Hoeksema, Jan Koop- mans, Helma Korenhof. Kees Land man, Co Oudshoorn en Kees Ver hoog Voorschoten. Helma van der Werf Hazerswoude-R. Geslaagden MAVO-4: Hetty BeiJ, Rik Bovenberg, Michael Breel Ma rian van Dijk, Annemarie van Gent, Hans Hartman. Lolke Kuipers He- leen Pardon, Marjolein Pera, Ro nald Sahtoe. Els Tukker, Maartje Versteeg, Joke van Vliet, Laurens Volkers. Herniy de Vries, Jacques v. d. Worp, Ronald Zierikzee Leiden Rob Boom Oegstgeest. Allan Chin A Foeng, Gerard Chin A Foeng en Hennie v. d. Linde Leiderdorp Hans van Spronsen en Mareta de Voogd Zoeterwoude, Henny Brandwijk Fred Brokkaar. Wim Burwick, Brigit Es- selaar, Els Freeke, Gert Hoek, Mei- ne de Jong, Hans Klein, John Koop- mans, Ben v. d. Lageweg, Micheli- ne de Lozanne, Rita Meijer Matthé Ravén, Niek Ravensbergen, Lidy Scholten, Jan Segaar, Carma Slem- mer, Saskia van Solingen, Sophia v. d. Veen, Yvonne de Visser, Arianne Wildschut en Arjan de Wit Voorscho ten. Bo na ven tu ra-Ki j ckenborg LEIDEN Geslaagden aan de Scholengemeenschap Bonaventura- Kijckenborg: Mavo-3 Nelleke Borst, Monique v. Dorp, Eric Gordijn, Leo de Groot, Fred de Jong, Maria van Ringelestein, Petra Roeleven, Robert Rossenaar, Lies beth v. Rijt, Peter v. d. Steen, Robert Teske, Ton Turk, Kees v. Wetten, Bart v. d. Weyden, Frans Wisse, Ed dy Groenen. Mavo-4 Henk Ammerlaan, José v. Ammers, Perry Blom, Monique v. Cleef, Bar bara Creyghton, Lia Duivenvoorden, Renata Frentrop, Joke v. Galen Mar cel Gordijn, Anneke Hillenaar, Els Hogenboom, Rob de Jong, Ineke Klein, Marjo v. Klink, Marga Kok, Martha Koning, Bernadet Koot, Han- nie v. d. Laan, Gerard Laurent, Ma- rie-Hélène Laurent, Kees-Jan v. Leeuwen, Toos v. Leeuwen, Annie v. Leyden, Joke Loos, Theo Mank, Co- by v. Mil. Jolanda v. Mil, Wilms v. Mil, Gerard Montanus, Selma Nie- rop, Ronald Nooyens, Lex Olsthoorn, Jan v. <L Poel. René v. d. Poel. Co- rinne v. d. Post, Joke v. d. Pouw Kraan, Hans Romyn, Elly de Rooy, Ellen v. Ryn, Anneke v. Schie, Ank Slingerland, Patricia Staats, Giovan ni Tomei, Els v. Veen, Marian Ver tegaal, Carla Vintges, Astrid Vrou- wenvelder Gys de Weerd, Mar- ja v. d. Werff, Jolanda Wernars, Cecilia Wesselingh, Lidwien v. Wet- ten, Ton v. Wetten, Gerard de Wolf, Ton Zevenhoven, René Zonneveld, Ragonda v. Zijp. Havo Mar Ja Aanhaanen, Joke v. Ammers, Jacob v. Amsterdam, Harry Betcke, Lydia Bontje, René v. d. Boor, John Borst Adriaan Brandenburg. Rob Brink, Marian Bronmeijer, Els Duin dam, Anneke v. Egmond, Lies v. d. Fits, Ton v. d. Fits, Ans Ganzevles, Wim v. d. Geest, Frank de Greef, An ton de Groot, Joop de Groot, Wil GiJ- sen, Alex Heemskerk, Maryke Heij mans, Maria Heijnders, Jan v. d. Hoorn, Jeannette Ritselaar, Wim Koeleman, Lex Kop, Ria Kortekaas, Ruud Lutjenhuis, Anneke v. d. Made, Paul t Mannetje, Riet v. d. Meer, Henk Neyenhuis, Albert v. Nierop, Theo Olierook, Renée Paffen, Nollke v. Paridon, Peter Paulides, Kees Pe ters, Anita Plomp, Lucie Post, Ger Pouw, Frank Regtvoort, Sylvia Rom- baut, Corry v. d. Salm. Adrie Scha- kenbos, Kees v. Schie, Nico v. Schie, Ton v. Schie, Theo Schonagen, Ger- da Strobbe, Ton Timmerman. Marie- Louise Timp, Resi Veldhoven. Vervolg Havo Joke Verhoogt, Bernard Vertegaal, René v. d. Voorn, Leo v. d. Westen, Louis Westgeest, Wilbert Witteman, Tomas Zaat, Patricia Zandvliet, Re né v. Zon, Arno Zonderop, Boris Bayer. Gymnasium-A Ans van Ass, Wim v. Berkel, Mo nique Dekker, Servaas v. Heek, Paul v. d. Kooy, Hans Marsman, Jan Men ken, Coby Odijk, Benjamin Ruijse- naars. Hans Spruyt, Carel Stolker, Joost Walter. Gymnasium-B Winnie Bemelmans, Chris Bier man, Hein Bokern, Paul Buis, Ro nald v. Eijgen, Peter v. d. Geest, Peter Karper, Dick de Lange, Henk Miedema, Koen Oei, Peter Ooster- veer, Gérard Prinsen, Kees-Jan Waayer, Casper Zwetsloot. Atheneum-A Maryke Bouckert, Marcel Braakman, Joop v. Dijk, Clemens Egberts, Thea v. Gils, Hans v. Hartevelt, Thecla v. Heugten, Albert Hoogeveen, Piet v. d. Hulst, Hans Jacobs, Mieke Jacobs, Peter Jansen, Jos Lagerberg, Ton v. d. Meer, Annelies v. Nierop. Bart Pan- nebakker, Dammie v. d. Poel, ."rans v. d. Putten, Anneke Rood, Corrie v. d. Sandt, Henk Snijders, Eveline Struiving, Chris v. Tol. Alfons Ver- nooy, Eric v. Waarden, Roos Wisse, Enid Zandvliet. Atheneum-B Kees v. Berkel, Hubert den Blan ken, Ben Blansjaar, Hans Brand, Nico v. Dijk, Rob Jansen, Peter Kop, John Langeslag, Maria v. Leeuwen, Ed Plomp, Wilbert v. d. Poel, Ruud Riet broek, Tineke v. Rijn, Jos v. Tol, Jos v. Went. Lyceum Wassenaar WASSENAAR De volgende leer lingen van het Rojnlands Lyceum zyn geslaagd: Gymnasium: Robert Beversen, Mariëtte Groot hof f, Michiël Peyra, Yvonne Both, Xandra Dickhoff, Rob Ellis, Michiel Helfrich, Tineke Jongeneel, Pieter Josephus Jitta; Erik Slingerland, Mieke van der Spek, Annemarie Stoffer, Foeke Sybesma, Elsenoor Tekenbroek, Jacqueline Vos, Martyn van wyngaarden. Atheneum: Carol Boender, Barbara Deiters, Margriet van der Goot, Martine Greeve, Kees de Kiewit, Robert Luyckx, Aart Nittel, Jan de Rooy, Marc Schneiders, Gregory Babajeff, Margriet Bekooy, Jan Willem van den Berkhof, Laima Boon, Jan Hugo Buwalda, Robert Jan Cortenraad, Dilys Daniel, Ronnie Deurloo, Wim van Ekeren, Marco Frankeren, Mi chiel Gooskens, Marion van den Hoek, Tineke van den Hoek, Kees Kraaij, Francine Kruyt, Rolf Lemy, Chris van der Linden, Elsbeth Mat- tern, Danielle Mazzola, Tony Mees, Jaap Meinsma, Lene Milthers, Rolf Jan Niehoff, Rob" Niezen, Wouter Put, Leo Rooyakkers, Jacqueline Rysdyk, Bart Schuiling, Gerlof van de Stadt, Elly Timmer, Helene van der Veen, Caroline Vis, Casper de Vries, Job Waterreus, Jan Willem van der Wiel, Nicolien Wieringa. Havo: Elly Baayens. Margot Baurdoux, Patty Bobbe, George Bontenbal, Arie Borst, Cecile van den Bosch, Conny Boutkan, Renée Byl, Irene Carp, Bart Carpentier Alting, Raoul Cohen Henriquez. Wytske Colenbrander, Jan Doffegnies, Jeanette van Don gen. Astrid van Duuren, Loekie van Dyk, Mary Ami Dijkgraaf. Marjan de Goede. Jan Jaap Graafstal. Adri Hak. Mieke Hak, Nelleke Henny, Renée Hofland, Hans Hoogkamer, Marian Jongma, Edward Knynen- burg, Frans van der Linde. Joeke Liem, Rick Linck, Lydia Meisner, Ineke Mulder, Micheline de Niet, Rita Nitschmann, Patricia van der Noordaa, Rutger Oosterhuis, Made leine van de Panne, Tonnie Papo, Wilma Pas, Else Barbara Rouwen- horst, Antoinette Schnabel, Eva Schulte Nordholt, Willy Smit, Pau- lien Sobels, Michel Tak, Saskia Theil Frans van Toor, Maarten Vellinga, Margaret Verloop, Cootje Vermey, Rinse Visser, Rob de Vries, Ludewey de Vryer, Jacqueline van Westen- brugge, Ellen Wielenga, Gerard Wie- lenga. Nina van Zinnicq Bergmann. Mavo Leiderdorp LEIDERDORP Geslaagd voor het MAVO-diploma aan de Chr. Mavo-school te Leiderdorp de vol gende kandidaten: Ankie v. d. Akker, Tom Aarts. Mar- Ja Boelee, Dolf Boerema, Jolanda Bonthond, René den Breejen, Rob» Brouwer, Henk Bruins, Kees Bulens,- Iris Dittmar, Cora van Dyk. Marleen van Eek, Marja van Egmond, Dick Faber, Monica Fokker, Gep de Graaf, Saskia Gravemaker, Jan de Haas, Nel van Hemert, Ren Hendriksen, Annelies van Iterson, Aad Janssen, Chris de Jong, Marianne van Kam pen, Luuk Kees, Wim Kikkert, Eddy Klop, Hein Koops, Jos Korswagen, Rob Leemans, Kees de Mooy, Mieke Ouwehand, Wim van Poelgeest, Judith Revet, Peter Rey- neveld, Bert de Ridder, Jos Rietkerk, René Schreuder, Walter Sloos, Ro nald Snyder, Emmy Stikvoort, Wim Stikvoort, Marja van der Velden, Wolter Veltema, Gerie Verbürg, Ada Verwoerd, Otto van der Vorm, Peter van Wingerden, Rob van der Zwan. De Noorderwiek LEIDEN Uitslag examens R.K. Scholengemeenschap „De Noorder wiek". Couture: J. Bremmer, Leiden; W. v. Dieman, Zoeterwoude; H. Gorter, Alphen aan den Ryn; I. Huisman, Leiden; W. v. Kuyke'ren, Katwyk aan den Ryn; A. van der Laken, Leiden; A. van Leeuwen, Oud Ade; C. Milané, Lei den; B. Stoof, Woubrugge; A. van Velzen, Zoeterwoude. P-T diploma driejarig LHNO: C. Ammerlaan, Zoeterwoude; I. v. Beekum, Rijnsburg; E. Devilee, Lei den; T. v. Kampen, Hazerswoude; M. Knegt, Rotterdam; W. Kroesemeyer, Leiden; A. du Mortier, Leiden, H. v. d. Ploeg, Hoogmade, M. v. d. Ploeg, Hoogmade; W. Romyn, Zoeterwou de; M Straver, Leiderdorp; R. van Tongeren; D. Tuithof, Leiden; C. Koek, Zoeterwoude. Diploma P driejarig LHNO: A. Braamzeel, Leiden; W. v Galen, Leiderdorp; T. van Kampen, Hoog made; D. Stigter, Koudekerk a. d. Ryn; Y. Wassing, Hazerswoude; A. v. Wyk, Leiderdorp; M. Zitman, Leiden. Staatsexamen N XII: le deel: D. Bernardina, Oegstgeest M. Cecilia Leiden; L. Edwards, Oegstgeest; E. Francisco, Oegstgeest; L. Hazenberg, "Nieuwkoop; J. de Lannoy, Oegst geest; T. van Orsouw. Katwyk; C. Spoor, Noordwyk. 2e deel: N. Doesburg, Santpoort; V. v. Leem put, Dordrecht; L. Riemens, Katwyk. ADVERTENTIE Het cassette huis De ruimste keuze Pleet, Edelstaal en Vlekvry. In de beste merken. Grote keuze verzilverde geschenkartikelen. Uw Juwelier V. d. WATER Haarlemmerstraat 181

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 3