Nu al de10.000ste Passat Modehuis De Groot Grote verbouwingsopruiming Breesfraat 113 - Leiden f \aratyer~ f meubelen WW&Lm t Extra grote kortingen op onze collectie ÏÈ}^ji@>(§V3TsBfc} Dit resultaat van 8 eigenschappen vieren we, met 3 verrassingen voor u, tijdelijk: /BtSllST 'EEN UITSTAPJE waard! Karaktermeubelen I Mabéta is opgericht door een groot bedrijf dat bejaarden- i J tehuizen inricht en ziekenhuizen en kantoren. Zo'n bedrijf f kan zich geen onbetrouwbaarheid veroorloven. En kan door de enorme inkoop lage prijzen bedingen. En nog iets. f We weten hoe moeilijk het is gordijnen zelf te maken. I J En zelf kamerbreed tapijt leggen valt ook niet mee. Daarom worden in Leiden de gordijnen gratis gemaakt, J De tapijten gratis gelegd. i 4 Door Mabéta. 4 Prachtige damasten voor 10,98 en 11,50. Franse stijldamast van 24,90 voor 18,90 per meter Voor jongens- of meisjeskamer leuke, zonnige gordijnen in gloed volle kleuren vanaf 9,50 per meter. Neem de maten mee: breedte van de rails, lengte, vanaf boven kant rails. In onze grote toonzaal brengen wij een enorme kollektie tapijt in vele kleuren, dessins en prijzen. Gemakkelijk voor U U kiest de gordijnen en de vloerbedekking „bij elkaar" uit. Haarlemmerstraat 214, Leiden, 01710-22614 Dorpsstraat 117, Nieuwkoop Tel. 01725-2278. Geopend: Dinsdag t/m Donderdag van 9-6 uur Vrijdag van 9-9 uur Zaterdag van 10-5 uur Zijn 8 eigenschappen Zijn styling. De Passat is een Italiaans mees terstukje in vormgeving Zijn veiligheid. Hij biedt u niet alleen alle mogelijke bescherming, maar stelt u ook Zijn sublieme rijgedrag en wegligging. On alle weg- en weersomstandigheden. Zijn temperament. Het spreekt o.a. uit zijn hoge top/kruissnelheid en felle accele ratie. Zijn economische eigenschappen. Met 1 op 14,3 bij 100 km/u constant is de Passat de zuinigste auto in zijn klasse! Service beurten om de 15.000 km. Voor velen is dat 1 keer per jaar. Zijn gulheid met ruimte en comfort yoor 5 volwassenen. Mèt hun bagage. Onder Zil'n riike. keu' in in staat zelf uiterst veilig te rijden. typen. Waaronder de uit voering als combinatiewagen, de Passat Variant. Een luxe limousine met grenze loos veel ruimte voor zaken, hobbies en vakantie. Zijn „verzorgers": de VW-Service. Met o.a. de VW-Compufer-Diagnose. Waterdich te zekerheid en groeiend financieel voordeel voor u hoe langer u uw Passat bezit. Extra hoge inruilwaarde van uw auto Bij aankoop van een Passat doet de VW-dealer een extra hoog feestbod op uw huidige auto. Feestelijk boeket cadeau Een boeket feestelijke bloemen voor u, als u naar de Passat komt kijken. f 588,- korting op de Passat Automatic Een Passat met automatische versnel ling maakt het rijden nog ontspan- nender, nóg veiliger. Nu doet zich de gelegenheid voor extra voordelig in 't bezit van een Passat Automatic te komen. Maak er gebruik van. Ga dus naar de VW-dealer in uw buurt en maak een feestelijk ererondje in een Passat. Om 'm te leren kennen. Dan zegt u, net als de vele anderen vóór u: Passat, da's pas autorijden

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 8