Driekwart miljoen toeristen ZWITSER WERD MET MES DOODGESTOKEN Portugese economie moet worden gemoderniseerd vandaag... ...en gisteren j programma] Flevohof was de grote trekpleister HENGELAARS [VERDRONKEN OP HET WAD Nieuw meerjarenplan ontwikkelingshulp DUITSE TV Minister Van der Stoel in Lissabon: TV morgen] DINSDAG 4 JUNI 1974 DEN HAAG Ruim 750.000 buitenlandse toeristen hebben dit weekeinde per auto een bezoek aan ons land gebracht. Dat is evenveel als vorig jaar tijdens de pinksterdagen. Volgens het Nationaal Bureau voor Toerisme dat bij zestien grensposten tellingen heeft verricht werd een nieuw record (1972: 800.000) niet verwacht, omdat de bollenvelden niet meer in bloei staan en de zomervakantie voor de deur staat. Opvallend was wel dat de bezet tingsgraad van Duitse auto's ho ger was dan vorig Jaar. De auto's waren vrij geregeld bemand met vijf of zes personen, wat volgens het NBT wijst op een "stuk energiebe- wustzijn". Zoals gebruikelijk had den de toeristen een duidelijke voor keur voor de kuststreek en de wa tersportgebieden. Ondanks deze geconcentreerde belangstelling deden zich geen lo- giesproblemen voor, ail moest een aantal VW's gasten doorverwijzen naar andere bestemmingen in de kuststreek. Vele kampeerders hebben het pinksterweekeinde benut voor een "generale repetitie" van de zo mervakantie die nadert. Ook dit Jaar werd de hoofdmoot van de toe ristische beflangstelling weer ge vormd door de Duitsers op zeer ruime afstand gevolgd door Bel gen, Fransen en Engelsen. Van de Nederlandse attractiepun- ten kwam de expositie "Flevohof" als eerste uit de bus met eenzelfde aantal bezoekers als vorig Jaar: 46.000. Een goede tweede was "De Efteling" in Kaatsheuvel met 36.000 |Cvorig Jaar 56.000). Daarna volgden: de Beekse Bergen en het Euro Re creatie centrum met elk 30.000 be zoekers (v.J. resp. 54.000 en 82.500), Madurodam 29.500 (30.200), Schip hol 28.000 (33.300), Avifauna 27.000 '(25.000), Dolfinarium in Harderwijk 26.500 (42.000), Diergaarde Blijdorp Schadevergoeding slachtoffers geweldsmisdrijven SCHIPHOL De ministers van Justitie van de Raad van Europa hebben op initiatief van Van Agt on dermeer gesproken over de schade vergoeding aan de slachtoffers van geweldsmisdrijven. Minister Van Agt deelde na zijn terugkomst uit Wenen op Schiphol mee dat Nederland met een kant en klaar wetsontwerp hiermee tot de koplopers behoort. Alleen Zweden en Engeland kennen al een dergelijke uitkering. Volgens de bewindsman Zijn onze voorstellen tot schadever goeding veel royaler opgesteld dan in de andere landen. Zo wil men elders alleen eigen inwoners onder de wet laten vallen, terwijl Nederland ook buitenlanders, die het slachtoffer van een gewelsmisdrfjf worden, financieel wil helpen. Geen van de landen ook Neder land niet wil de mogelijkheden uitbreiden tot de slachtoffers van vermogensdelicten. „Dan zouden er met de uitkeringen werkelijk gigan tische bedragen zijn gemoeid," zei Van Agt. DEIN HELDER Op de Waddenzee tussen Texel en Wieringen zijn dit weekeinde twee uit Alkmaar afkom stige sportvissers verdronken. Bei den waren eerste pinksterdag met een klein polyesterbootje het wad op gegaan en waren 's avond nog niet teruggekeerd. Een reddingsboot. *en motorvlet en een vliegtuig werden ingezet om het tweetal op te sporen. De zoekactie die de hele nacht duur de had echter geen resultaat. Gister middag werd het stoffelijk overschot van de 38-Jarige L. J. G. Hollander voor de kust van Wieringen aange troffen. Twee Jachten met Duitse water sporters zijn zondag op het LTssel- meer in moeilijkheden geraakt. Door de harde wind kreeg een jacht uit Berlijn moeilijkheden in de buurt van het Kornwerderzand. De red dingboot bracht de opvarenden naar de haven. Vier Duitsers kregei '6 avonds pech met een gehuurd mo torjacht. Ook dikmaal bracht een boot de Duitsers naar de wal, 22.000 (31.500), Artis 20.000 (18.500), Recreatie Centrum Duinrell 20.000 (30.500) RUskmuseum 15500, (15.800), LInnaeushof 14.000 (18.000), de Scheveningse pier 12.500 (23 500) en de Spfctarondivaarten in Rotter dam 11.000 (10.000). De overige attractiepunten had den bezoekcijfers, die beneden de tienduizend bezoekers lagen. Onder hen waren enkele, die vorig Jaar meer dan tienduizend bezoekers hadden zoals het openluchtmuseum in Arnhem, de Hoge Veluwe, het Van Goghmuseum, Bergmann rond vaarten Amsterdam en Euromast. Meer dan 2000 toertochters heb ben gisteren deelgenomen aan de Friese elfsteden rijwieltocbt. Deze tocht over 230 kilometer geldt steeds meer als een goed alternatief voor de elfstedentocht per schaats, die nu de laatste twaalf Jaar niet meer is ge houden. Onder de velen die de tocht uitreden waren ook de schaatsters Atje Keulen-Deelstra en Stien Baas- Kaiser. Na een redelijk druk omschreven eerste Pinksterdag hebben de Spoor wegen gisteren wat grotere drukte te verwerken gekregen maar aldus een woordvoerder maandag aan het eind van de middag „niet overstel pend en goed te verwerken". Auto races in Zandvoort en een Jeugdfes- tival in Zuid-Limburg vroegen elk een extra trein, respectievelijk van Zandvoort naar Amsterdam en van Roermond naar Geleen. In Amsterdam liet een 29-Jarige wetenschappelijk medewerker uit Amsterdam zich op bijzondere wijze vervoeren. Op het Amstelstation stapte hij gistermiddag op de buffer van een elektrische locomotief rich ting Amsterdam CS. Daar werd hij opgewacht door de spoorwegrecherche die in het aan de man verstrekte proces-verbaal als reden kon opge ven „dit heb ik altijd al eens willen doen dus heb ik het nu gedaan". Gistermiddag was het overal op onze wegen druk met buitenlandse toeristen, die weer op weg naar hun haarsteden waren en Nederlanders, die met hetzelfde voronemen bezield In Mariaheide werd dit weekeinde fors touwgetrokken. Als kijkspel was het zeer aantrekkelijk aangezien de verliezende partij noodgedwongen een duik in het water moest maken. AMSTERDAM De 21-Jarige Zwitser Claude Cruz uit Geneve is gisterochtend vroeg in een ziekenhuis in Amsterdam overleden aan een steekwond in zijn buik. Hij was kort tevoren op de Nieuwe Marlot bij de Zeedijk in Amsterdam door een nog onbekende Nederlander met een mes gestoken. Cruz was met drie collega's van zijn Geneefse voetbalclub een avondje in Amsterdam uit geweest. Op de Nieuwe Markt stuitte het vier tal op de ongeveer 30-Jarige Neder lander, die vergezeld werd door een vrouw en een grote bouvier. Er ont stond een woordenwisseling die in een gevecht ontaardde waarbij de Nederlander het mes gebruikte. Een onbekende man gewapend met een mes heeft zaterdagmid dag een overval gepleegd op een Ju welier in de Van Assendelftstraat in Den Haag. Tijdens de overval is een dochter van de Juwelier, vrij ernstig gewond door messteken in hoofd en De 38-Jarige havenarbeider D. Brom uit Amsterdam is zaterdag morgen bij de container terminal Amsterdam in het westelijk haven gebied tussen rangerende treinwagon bekneld geraakt en om het leven ge komen. De ma was tegen de gelden de voorschriften in tussen de wagons door gelopen. De 8-Jarige Mike Rens uit Rotter dam-Ommoord is zaterdagmorgen tij dens het spelen op een bouwplaats getroffen door een houten balk. Met ernstige verwondingen werd hij naar het Bergwegziekenhuis overge_ bracht. Bij aankomst bleek hij te zijn overleden. De 59-Jarige terreinknecht J. Ot- ten uit Amsterdam is maandagmor gen om het leven gekomen doordat hij een slingerende afvallaadbak te gen zijn hoofd kreeg. De man liep op het terrein van het Nederlandse be voorradingsbedrijf Octopus aan de Hornhaven in Amsterdam naast een heftruck die de container in de ta kels had. Door onbekende oorzaak begon de bak met 14 ton ijzer erin plotseling te slingeren en trof de heer Otten tegen het hoofd. In de omgeving van het Valleika naal te Amersfoort is maandag een hond gevonden, waarvan de schedel met een hamer was ingeslagen. De hamer werd bij het reeds in verre staat van ontbinding zijnde kadaver gevonden. Volgens de politie moet het dier waarvan het ras al niet meer kon worden vastgesteld, op deze plaats zo'n vijf weken geleden zijn afgemaakt. Ter plaatse was een kuil van een mieter gegraven, waarin het dode dier was gegooid. Hier en daar deden zich enige stremmingen voor, die zich later heb ben opgelost. Op de tweede Pinksterdag hebben zich moeilijkheden voorgedaan op de weg van Middelburg naar Bergen op Zoom, in de richting van Bergen op Zoom en met name bij Kapelle-Bie- zelinge en Korteven. Verder in de richting Eindhoven op de weg Maastricht-Eindhoven, op de autosnelweg Utrecht, Arnhem, Duitse grens en bij het verkeersplein Bad- hoevedorp-Amstellveen-ByQmenneer waar bij Amstelveen in de richting Bijlmermeer filevorming was. ADVERTENTIE Elke Fleurop bestelling is 'gegarandeerd' Ml' goed. ^"'v' Fleurop Interflora Nederland staat er achter. Fleurop/Interflora NedwUsd Gegarandeerd goed/ HILVERSUM In september komt er een nieuw meerjarenplan voor de Nederlandse hulpverlening. Dit plan zal gelijk met de toelichting op de begroting van 1975 worden ge publiceerd. Bij dit ontwerp zit ook een lijst van nieuwe landen die voor ontwikkelingshulp in aanmerking komen. Al zal die lijst al in Juli aan het kabinet worden bekend gemaakt, minister Pronk Ontwikkelings hulp) deelde dit mee in het VARA- radioprogramma: "De Rooie Haan". De bewindsman wil zoals een groot deel van zijn achterban an dere criteria aanleggen voor landen die voor ontwikkelingshulp in aan- merfcfng komen Hij wil dat de hulp de armste landen betreft, die ook echt hulp nodig hebben en niet ai zijn volgebouwd met buitenlandse inves teringen. Bovendien moeten het lan den zijn waar men zeker is dat door structuurveranderingen de hulp aan iedereen en niet alleen aan de elite ten goede komt. Over de hulp aan Indonesië zei Pronk, dat vier Jaar zal worden be keken of er met ons geld iets is te veranderen op politiek en sociaal vlak. Indonesië zal over '74—'75 40 miljoen minder krijgen dan was ge pland. 'Die veertig miljoen zijn in gedeeld voor sociale projecten, die er dit jaar nog niet inzitten, maar vol gend Jaar waarschijnlijk wel", aldus de bewindsman. Als na vier Jaar blijkt dat de ontwikkelingshulp alls instrument om Indonesië op sociaal en politiek vlak iets te veranderen, mislukt, wil Pronk het bedrag terugschroeven in over leg met andere donorlanden. "De uiterste consequentie is dat de hulp gestopt zal worden, omdat we als so cialistische regering moeten zeggen: We kunnen onmogelijk zo doorgaan. Dat geldt als er geen mogelijkheid is de ontwikkelingshulp ten goede te laten komen aan mensen waar het om gaat." Voetbal Het medisch team rtat de 22 leden van de selectiegroep voor het Nederlands elftal tijdens het toernooi om het wereldkampioen schap in West Duitsland zal begelei den is uitgebreid met John Lamine (Eindhoven), masseur van PSV. Het team bestaat nu uit vijf man, te we ten de artsen Kessel en Amelink, or thopedist Wolf en verzorger Pierre van de Akker. NEDERLAND I 18.45 Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 De verschoppeling, tv-serie (VARA) 19.30 De eilanden van de rode vogels, serie natuurfilms (VARA) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 De Onedin Lijn, tv-serie (VARA) 21.10 2 voor 12. quiz (VARA) 21.50 Achter het nieuws (VARA) 22.40 Journaal (NOS) 22.45 Huisartsen - les 4 (laatste les) (TELEAC) NEDERLAND II 18.45 Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 De Voetbalkwis (KRO) 19.30 De Melchiors, tv-serie (KRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Muiterij op de Bounty (Mutiny on the Bounty), speel film met Charles Laughton (KRO) 22.30 Een nieuwe stad graag, documentaire film (KRO) Naar het voorbeeld van de grootsheid en verloedering van een stad als New York ontstaan overal ter wereld ideeën over een leefbare en onleefbare stad. Harvey Cox, Erich Fromm en Margareth Mead hebben Jaren lang in Ne wYork gewoond. Zij werkten mee aan dit programma over een stad naar menselijke maat. 22.55 Den Haag vandaag (NOS) 23.10 Journaal (NOS) 23.15 Wiskunde - les 6 (TELEAC) Volgende week zaterdagavond kunt u de winnaars van de gouden en de zilveren roos in Montreux zien, te weten de Spaanse inzending en een van de Engelse inzendingen, met Barbra Streisand in het middelpunt. Eergisteren zag u de bronzen-rooswinnaar, het Noorse programma „Sing sala bim". Een programma dat ty pisch is voor de Noren althans voor de programma's die zij naar Montreux plegen in te zenden. Het is meestal een speciaal „op het lijf" van Mon treux geschreven show, dat wil zeggen dót er „internationaal gedacht" is bij de samenstel ling ervan, wat in dit geval in hield dat alle Noren Engels spraken en zongen. Ik hou daar niet zo van, ook al is het natuurlijk waar dat Je bij het gebruik van Je eigen beperkte taal (zoals Noors, Ne derlands, Zweeds of Spaans) met ondertitels moet werken, en er zijn volkeren, en daar door Juryleden, die daar niet aan gewend zijn. Dat zal dan ook wel een van de redenen zijn geweest dat het Noorse programma met nogal wat bij val begroet werd, want ieder een kon het Engels begrijpen, en toch had het programma iets kneuterig-Noors, zodat het ondanks de taal nog iets eigens had ook. Bovendien hadden de Noren er weer voor gezorgd dat het een verhaaltje met een losse rode draad was, of zoals ik uit Montreux al schreef: een was lijn waaraan zij een fikse hoe veelheid grapjes konden op hangen. Het nadeel van zo'n werkwijze vind ik, dat het voor een groot deel invulwerk wordt, met weinig echte verrassingen, maar er zijn nu eenmaal meer volksstammen (schijnt het) die lachen om de dingen die zij knnnen zien aankomen, dan volksstammen die pas beginnen te lachen by onverwachte verrassende effecten. Zoals u zich misschien herin nert heeft het maar een haar gescheeld of Jasperina's Grote Ego-trip zou (behalve met de persprijs) in Montreux met de bronzen roos zijn gaan strijken in plaats van de Noren. De doorslag zal wel hebben gege ven dat het Noorse programma volmaakt onschuldig was en van Japan tot Spanje, en van de Sowjet-Unie tot Grieken land. kon worden verioond, terwijl dat bij de controversiële teksten van Jasperina de Jong maar zeer de vraag was. Zondag was er van de NOS nog een programma. „Weerzien niet Indonesië", waarin een groep oud-militairen die na de oorlog in Indonesië had ge diend, op een toeristentrip nog eens terugkeerden naar de plaats van de misdaad. Of niet? Dat was min of meer de kwestie. Van harde oan- fronit&tdes was echter geen sprake. Je had het gevoel dat de makers er meer van ver wacht hadden dan er uiteinde lijk in bleek te zitten, maar dat de reis- en verblijfskosten het niet wenselijk hadden ge maakt het programma alsnog te laten vallen. NICO SCHEEPMAKER DINSDAG 4 JUNI 1974 Hilversum I 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal 18.21 Mens en Politicus, klankbeeld 18.40 Licht orkest n Poetry International De Tsje- choslowaakse dichter Miroslav Ho- lub heeft laten weten deel te zullen nemen aan het vijfde poeziefestival Poetry International, dat van 17 tot en met 22 Juni aa. in Rotterdam wordt gehouden. De dichter werd sinds 1970 elk Jaar voor het festival uitgenodigd, en tot nu toe echter zon der resultaat. De Rotterdamse Kunst stichting is daarom zeer gelukkig met dit positieve antwoord. Aan het festival nemen 35 dichters deel, on der wie vele Nederlanders- ziek, vrolijkheid en verstrooiing. 22.30 Nieuws 22.40 Radiojournaal 22.50 Licht nstrumentaal lseptet met zang- soliste. 23.05 Er floot een vogel in de de middag. 14.03 Pop-Kontakt L 18.00 (S) KRO-muziek uit eigen pro- dukties. P.P.: 18.19 Uitzending grammofoonmuziek. 19.00 (S) Zin in muziek. NOS: 19.50 Den Haag van daag. KRO: 20.00 Nieuws. 20.05 Over- (S) Ensembleconcert. Vlooi en plano: moderne 23.00 Strip: dinsdagavond-krant over boeken. 23.05 (S) Pianorecital: klas sieke muziek. 23.55—24.00 Nieuws. Hilversum III 18.02 NOS: Joost mag niet eten. Vara: 18.00 (K) Reportage. 18 J litelten. 18.45 (K) Za 18.56 (K) Nordschau-ms zlne 19.26 (K) Motiv Liebe. Vr-tu 19-59 (Z/W) Programmaoverzicht WDR 8.20-9.15, 10.30-11.30 en 11.45-12.15 (K en Z'W) TV-kursussen. (9.30-10.00 Elefantenboy. tv-serie. 18.40 (K) Aktu- allteiten. 19.20 (K) Motiv Liebe: tv- serie). 20.00 (K) Journ. en weeroverz. 20.15. (K) WK. voetballen. 20.30 (K) 19.02 Drie loopt achter: Popreconstruc- 16.30 (K) Programma voor oudere tie. 20.02 (S) Nashville. 21.02 (S) Jazz kijkers. 17.00 (K) Journ. 17.10 (K) en Blues. 22.02 (S) (P)opdionder 22.55 Mededelingen. 23.02 (S) Wachten op Beusekoxn. 4.02 Al- 02—7.00 Han i Bloemendaal. Der Nachste bitte! tv-film. Aanslui tend: Verhalen uit de geschiedenis. 17.40 (K) Magazine over het W.K. voetballen. 18.25 (K) De Follyfoct- Farm- tv-film. 19.00 (K) Journ. 19 30 (Z/W) Der l&ngste Tag, Amerikaanse speelfilm. 21.00 (K) Journ. 21.15 (K) Kennzeichen D. 22.00 (Z/W) Der lang ste Tag deel 2. 23.10 (K) Journ. NEDERLAND I «?ii iiiuBiu&io. iv.uv io; rtauïoweeKDiaa,„D1. 11.00 Nieuws. 11.03 Voor de kleuters. VA-RA. IJOO JK) De fUm van Ome WUlem, kleuterprogramma. 17.30-17.45 WOENSDAG 5 JUNI 1974 HILVERSUM L show. (7.45 VPRO: Deze dag; 8.00 9.00 Van alle markten Koor en orkest: melodieën uit films musicals. 10.00 (S) Radioweekblad. LISSABON 'De economische situatie waarin Portugal verkeert, maakt het onmogelijk dat dit land op korte termijn volwaardig lid van de Europese Gemeenschap wordt. Er zal, vooropgesteld dat de Portu gese samenleving wordt gedemo cratiseerd en de gebieden in Afrika het volledige recht op zelfbeschik king krijgen, een enkele Jaren du rende tussenfase nodig zijn voordat Portugal, mogelijk via een associa tie, tot de EG kan toetreden". Dit heeft minister Van der Stoel gisteren verklaard na een eendags- beaoek aan Lissabon, gedurende hetwelk hij heeft gesproken met president Antonio de Spimola, pre mier Adelina de Palma Carlos, zijn ambtgenoot Mario Soares en de mi nister van Economische coördinatie Vasco Vieira de Almeida. Vieira de Almeida, die bij de lunch en de gesprekken met de pre mier en minister Soares aanwezig was, is er diep van doordrongen dat de Portugese economie dringend moet worden gemoderniseerd, en dat hiervoor zowel wester li Jke par ticuliere investeringen noodzakelijk zijn. Minister Van der Stoel verwacht te dat de nieuwe Portugese regering over twee k drie weken een duidelijk overzicht heeft van wat nodig is, en dat minister Vieira de Almeida dan een reis langs de Westeuropese hoofdsteden, mogelijk ook Den Haag, zal ondernemen: "Het gesprek over de mogelijkheid van Nederlandse in vesteringen in Portugal zal worden voortgezet", aldus minister Van der Stoel. Het niet officiële bezoek van de minister aan Lissabon was georga niseerd in rechtstreeks contact met 't nieuwe bewind, buiten de Portugese ambassade in Den Haag om. De ambassadeur, dr. Fernandes, is na de machtsovername op 25 april te ruggeroepen officieel is hij "met verlof" en zal vrijwel zeker niet naar Nederland terugkeren. Minister Soares heeft mr. Van der Stoel een uiteenzetting gegeven over de onderhandelingen die hij de af gelopen week in Londen heeft ge voerd met vertegenwoordigers van het PAIGC, de bevrijdingsbeweging in Guinee-Bissau, onderhandelingen die zaterdag aanstaande zullen wor den hervat. Morgen gaat minister Soares naar Lusaka, voor onder handelingen met vertegenwoordigers van het Frelimo, het bevrijdings front van Mozambique Minister Van der Stoel verklaarde "opnieuw onder de indruk te zijn gekomen van de wijsheid en het in zicht" van minister Soares, en "niet te twijfelen aan zijn vaste wil, de onderhandelingen tot een goed ein de te brengen", President De Spi^ nola heeft de Nederlandse bewinds man gevraagd overtuigd te zijn van het voornemen van het nieuwe be wind, te komen tot democratise ring en zelfbeschikking voor de Afrikaanse gebieden Guinee-Bissau, Angola en Mozambique. In antwoord op vragen of ook over de rol van communisische partij in de nieuwe regering was gesproken, verklaarde mr. Van der Stoel dat de president De Spinola en minister Soares blijk hadden gegeven van hun vaste wil, tot een democratische structuur te komen. De minister zei de indruk te heb ben dat de communistische partij in Portugal goed georganiseerd is, maar hij durfde niet te zeggen hoe groot haar aanhang is dit kan slechts blijken bij algemene verkiezingen. Hij zei te hopen dat de communisti sche partij in Portugal een demo cratische structuur zal eerbiedigen. solisten. 16.50 at of 17.20 (S) Met de muziek HILVERSUM IL TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Ont- blJt-Soos. met om 7.30 Nieuws, 7.41- 8.00 Aktua, 8.30 Nieuws en 8.36-8.45 huisvrouw. 10.00 Bej aardenprogramma. 13.00 Raden maar 14.00 Huisbezoek. NOS: 14.10 Onder de Groene Linde: oude liedjes en balladen. 14.30 (S) Filmpje van het Nederlandse Rode Kruis. NOS: 20.00 (K) Jo maal. P.P.: 20.20 Katholieke Volkspartij. KRO: 20.31 (K) De Wrekers The Avelngers) Surinaamse kinderen in Nederland. 22.05 (K) Waar gebeurd. NOS: 22.40 (K) Studio Sport. 23.10 Den Haag vandaag. 23.25-23.30 (K) Journaal NEDERLAND II NOS: 18.45 (K) Fabeltjeskrant. 18.55 (K) Journ. VARA: 19.05 (K) Neder- popzien. NOS: 20.00 (K) Journ. VARA 20.20 Operetteconcert. 21.00 (K) Van de sprekende minderheid. 17.00 (S) ®aai TELEAC: 22.35-23.20 (K) Com- Eurollght. 17.20 Overheidsvoorlich- putericunde - les 22. Terzake. 17.30 Nieuws. NCRV- AVRO:, 7.02 Drie op Je boterham. (8.02-8.05 Radiolournaal.) 9.03 (S) Pep-op-drle: Arbeidsvitaminen met populaire verzoekplaten. 11.03 Drie draalt op verzoek: Postbus 700. 12.03 Radiojournaal. 12.06 (S) Drie tussen Atletiek Haico Scharn heeft zaterdag bij de wedstrijden om de gouden schoen in Ostrawa (Tsje- cho Slowakije) de 1500 meter ge wonnen in 3 min. 48.1 sec.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5