KAMSTEEG ZEILBOTEN De mooiste meubelen van 1974. Voor prijzen uit 1973. WATERSPORT gtstic bekers voor vele soorten tissing Pa betaalt voor twee, alle kinderen gratis mee. EuropaMeubeLOmdat uniet elke dag meubelen koopt. Gratis t/m 19 jaar op de Gezinskaart. Modern en klassiek BEHANG Uitgebreide kollektie in alle prijzen. Staalboeken worden op aanvraag gaarne toe gezonden en afgehaald. Plaktafel en afstoomapparatuur te huur. J. DUBBELDEMAN KOOILAAN 15 - LEIDEN - TEL. 22641 Kamsteeg Watersport verkoopt zeilboten. Vele soor ten zeilboten voor de hele familie. Kijkt U zelf maar. Een kleine veilige Optimist. Een volwassen PIAF, de 445, de 485, Stockpaert, Mowgli, Morin, La Prairie. Of een van de echte grote kajuitzeilboten zoals de Seasafe Dandy, de Valliant of de totaal compleet uitgevoerde Ghibli. Namen die U misschien niets zeggen, komt U daar om eens een kijkje nemen in onze grote showroom. Dan kunt U zien waar wij het over hebben. Kamsteeg Watersport voor zeilboten, weekendkrui sers, tour-vis-roeiboten, buitenboordmotoren, trailers en rubberboten. Ook ruime keuze uit occasion weekendkruisers. kamsteeg imtersportr Hofweg 39, Voorschoten Tel. 01710-69307 vrijdags avond geopend tot 21.00 uur zaterdags van 10.00 tot 17.30 uur Maatschap Remmerswaal ACCOUNTANCY - ADMINISTRATIES - BELASTINGZAKEN gevestigd in Oegstgeest, Bergen op Zoom, Rozendaal vraagt per zo spoedig mogelijk voor haar kantoor te Oegstgeest TYPISTE/TELEFONISTE Zij die reeds over enige ervaring beschikken, genieten de voorkeur. Met vakantiewensen wordt rekening gehou den. Sollicitaties te richten aan ons kantoor te Oegstgeest LANGEVOORT 13E - TEL. 0171Q—53043 zonder houders. 2 modellen. Ook roer spaantjes in hout en plastic. Levering in grootverpakking. Zéér scherpe prij- SCHOONDERGANG De showroom-modellen staan bi] Tissing nu nog vriendelijker geprijsd dan ooit. Bewonderde meubelen in diverse stijlen en smaken. Met honderden guldens korting. En toch onder volle kwaliteits-garantie. Met alle service en zorg van Tissing. Vanwaar dit buitenkansje? Heel eenvoudig de showroom moet leeg. De ruimte is nodig voor de nieuwe Europa Meubel-collectie die in aantocht is. Vandaar dat de succes modellen van 1974 er extra voordelig uit gaan. Daar mag u best van komen profiteren! Voorbeeld 1 Wandkast Drunen met vele extra's, zoals terugslaande T.V.-deuren, verlichting, barindeling, veel laden, 250 cm breed, uitgevoerd in wengékl. met witte slijplak. Doelmatig en mooi voor slechts 1198 - Voorbeeld 2 Fauteuil Marly in diverse stoffen uitgevoerd, topkwaliteit, wordt natuurlijk ook onder volle garantie verkocht, zeer comfortabel, past in elk interieur. Voor slechts f728,- Voorbeeld 3 Linnenkast Rhittem geheel wit, bijna 2.20 mtr. hoog, 2-deurs en volle diepte, dus zeer royaal, met leg- en hangruimte, wit geplastificeerd, door bijzondere konstruktie ook door een linkshandige in enkele bewegingen in elkaar te zetten. Als bouwpakket (montage f 20,-) 295 - Voorbeeld 4 Bankstel Lewedorp, met hoge rug in stevig eiken, forse landhuisstijl met losse kussens van vormvast polyether, uitgevoerd in vrolijke oranje gobelin- stof. Met Europameubel-garantie nu voor f1995.- Voorbeeld 5 Tienercombinatie Ellewoutsdijk inklusief speciale anti-hernia onder matras, 80x190, achterpoten op wielen, met 2 schuifdeurtjes in de kleuren groen, rood, oranje en paars (Een bijpassende polyethermatras heeft U al vanaf 69,-) nu 295 - Voorbeeld 6 Eetkamerstoel Zaamslag, in origineel bubingamahonie, comfortabele hoge rug, frotté-stof in beige en oranje. Nu speciaal voor f149 - Voor vloerbedekking, gordijnen en meubelen. Donderdagavond wèl open! En één dag't hele gezin voor niks met de trein. Geeft u met uw gezin 50 gulden of meer per jaar uit aan de trein? Zo ja, dan mag Joost weten waarom u nog geen Gezinskaart heeft. Leest u maar verder. Wat krijgt u voor een Gezinskaart? Om te beginnen reist het hele gezin één dag per jaar voor niks met de trein. Desnoods van Den Helder naar Maastricht en terug. U kiest zelf maar uit welke dag. Ten tweede rijden alle kinderen t/m 19 jaar het hele jaar door voor niks, als ze met Pa en Ma meegaan. Pa of Ma alleen mag ook. U koopt in alle gevallen, dus ook als één der ouders niet meereist, gewoon twee enkele reisjes, twee dagretours of twee avondretours. Om het even hoeveel kinderen u hebt. Wat kost een Gezinskaart? De somma van 50 gulden. Dat betekent: voor een gezin met twee kinderen dat u de aan schafkosten er al dik uit heeft met uw vrije reisdag plus één retourreisje van ongeveer 75 km. En een jaar lang is dan elke volgende reis guldens goedkoper. Hoe krijgt u een Gezinskaart? Zeer eenvoudig. U gaat naar het station met 50 gulden, pasfoto van vader en moeder en het trouwboekje. En u kunt op uw Gezinskaart wachten. Doe het de eerstvolgende keer dat u met z'n allen op stap gaat. En doe er uw voordeel mee.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 16