Pittig is ie.En lekker zacht. Samson,een leeuw van een shag. Lamüe Als de zomer erom vraagt, mag het best 'n beetje bloot Goede start voor een jonge HAVO-man die opgeleid wil worden in net financieringsvak. 7 Ds Hollandsche Disconteeringsmaat- schappij, een dochteronderneming van de Amro Bank, houdt zich bezig met de kredietverlening aan voornamelijk industrieën en bedrijven. We kijken uit naar een jongeman met HAVO 20 jaar) die opgeleid wil worden in dit afwisselende beroep met een zeer breed werkterrein. Gezien het kliënten- kontakt dat bij het werk hoort moet hij een kommerciële instelling hebben. Maarook administratief en organisatorisch inzicht, want te zijner tijd zal hij ook zorg gaan dragen voor de administratieve afwikkeling van krediet aanvragen. De man die niet opziet tegen in de praktijk doorleren en die bereid is zijn kennis uitte breiden door het volgen van interne en externe kursussen maakt bij ons een goede start voor een interessante loopbaan. Wanneer u belangstelling heeft, kunt u schrijven of bellen voor het maken van een afspraak. Ons adres is: H. D. M., de heer H. de Feiter, Plantage 1, Leiden, telefoon 017102 36 58 Hollandsche Disconteeringsmaatschappij. Cemsto B.V. vraagt voor direct EEN FLINKE MNL KRACHT tussen 23 en 45 jaar voor schoonmaakwerkzaamheden omgeving Haarlem. 41%-urige werkweek. Vergoeding reisuren - gratis vervoer. Inlichtingen woensdag 22 mei a.s. aan ons kantoor 'apengracht 7a te Leiden, tussen 14.0016.00 uur. Als de zomer z'n zonnige zin krijgt, grijpen we straks weer elke kans op verkoeling aan. Een jonge vrouw draagt dan ook 't liefst iets lichts en luchtigs. Dat ze hup even aanschiet en waar ze net zo makkelijk weer uitstapt. Maar 't moet natuurlijk wel mode zijn. Lampe gelooft dat ze met haar huidige selectie halterjurkjes precies in de roos schiet. Want die geven niet alleen uw benen, maar ook uw rug volop de kans om te bruinen. Terwijl de stoffen van een natuurlijke eenvoud zijn en de motieven goedgemutst. Kortom, wie er frank en vrij bij wil lopen als het kwik oploopt, moet maar 'ns gauw komen snuffelen. Katoenen imprimé halterjurkje, gevoerd eni met nek-bandjes. Fond: bleu, beige of oranje. Mt. 36 t/m *2:59.- Broderie halterjurkje van wit Halterjurkje van katoen, n katoen, met meerkleurige bouquetjes V-décollere en grote puntkraa In kobalt, marine en groen. Mt. 36 t/m 4+;49.- 1 gerimpeld achterpandje, Ml 36 t/m 44: 59.- Samson rook je om z'n smaak. En nergens anders om. Lekker pittig. Lekker zacht Dat is de eigen Samson smaak. De smaak die je voldoening geeft Als je Samson rookt wéét je tenminste wat je rookt! Een leeuw van een

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 8