ALLEEN AL OH DE SERVICE a 'j U betaalt maar de helft bij van BERGE HENEGOUWEN BOUWKUNDIG 1EKENAARS PRINCE CLADDING B.V. vomi ziekenverzorging een best beroep voor aktieve jonge mensen! 1 september begint onze nieuwe opleiding Boerhaave Bril-58, verbijsterend goed in prijs en kwaliteit! 75,- 71,75 49,50 59,50 r 79,50 59,50 T P -kn 59,50 Kontant en de andere helft in 6 maanden - zonder rente of kosten Dit geldt voor al onze artikelen - Daarnaast hoge inruilkortingen PHILIPS KLEURENTELEVISic ELKE Donderdagavond koopavond KLEUREN TV vanaf f 1995,— Aalmarkt 12-14-15-16 Telefoon 21782 - Leiden In onze etage ziet U oude Philips radio's van 1923-1933 voor Kupri-bedrijfshallen, Priclad metalen dak en wandkonstrukties, Colorcoat beschermd stalen profielplaten, Prins vfoerkonstrukties en Luxalon Sandwichpanelen. Wegens sterke toename van onze aktiviteiten wordt gezocht naar met voldoende kennis en ervaring om gevarieerde projekten geheel te kunnen uitwerken. Ambitieuze kandidaten van ca. 25 jaar worden een uitstekende beloning en goede -toekomst mogelijkheden geboden in een jong en snel groeiend bedrijf. Belangstellenden nodigen wij gaarnp uit schrifte lijk kontakt op te nemen met POSTBUS 15 ZOETERWOUDE Industrieterrein „De Grote Polder". TELEFOON 01710—34541" Ben je 17 jaar geweest en heb je na de lagere school ten minste 3 jaar voortgezet algemeen onderwijs gevolgd? Neem dan kontakt met ons op. Want omstreeks We bieden je een aantrekkelijke combinatie van theorie en praktijk in ons verpleegtehuis met ruim 100 bedden. De op leiding duurt 2 jaar en wordt afgesloten met het officiële diploma. De salariëring en overige voorwaarden zijn overeen komstig de landelijke regelingen. Meer weten? Vraag vrijblijvend nadere inlichtingen bij het hoofd van de opleiding, tel. (023) 33 10 50. Sollicitaties kunnen eveneens aan haar worden gericht VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM Bezoek onze nieuwe HiFi stereo Showroom Eigen financiering Zie de weekaanbiedingen in onze etalages U kunt hem morgen al in huis hebben Bril-58 levert méér dan mon turen alleen. Bril-58 levert pure tevredenheid. Om de kwaliteit. En de prijs. Bril-58 zou u gerust mogen verge lijken met 'n mode-super markt in monturen. Waar vooral 't vrijheid-blijheid idee sterk naar voren komt. 't Kiezen zonder enige ver plichting. Uit meer dan 1500 klassemodellen. Fijn adres! Bril-58! 'n Damesbrilmontuur. Modern, ook in 1975 nog helemaal in de mode. Leuk van vorm door oplopende lijnen. Brll-58-prljs Licht stalen, maar degelijk montuur met moderne zes-hoekige belijning en dubbele brug. f Bril-58-prijs jOVJ Sterk damesmontuur. Geeft door zijn aparte vormgeving het gezicht een eigen karakter. Bril-58-prijs Ook voor zonnebrillen near Bril-58! Want hiervoor kunt u eveneens kiezen uit een keurkollektie. Van Polaroid tot Ray-Ban en Secumatie etc. En waarom een beetje zonnebril al gauw 60,tot 100, kost? Dat legt uw Bril-58- opticiën u graag uit Vraag hem om advies. Voor de tuinman! Die, gewend aan 't snoeien, ook in prijs wil besnoeien. 20%! Zuivere ziekenfonds uitkering! Onverbloemd! Herenmontuur geënt op de klassieke lijn. Zwaarder model met kwaliteits- scharnier en stevige veer Bril-58-prijs 75,- Klassiek montuur in aan gepaste vormen. Model met ietwat rechthoekigs glazen. Verleent het ge zicht een ander karakter. J Brtl-58-prlj» Üni-sex-montuur afgeleid van de „dienstfiets". Stalen montuur. Wordt véél gedragen bij getinte glazen. Zeer bij-de-tijds. O X C BrH-58-prijs 04,0U Voor de verpleegster! Die medisch ingesteld ge bruik kan maken van de Bril-58 kundigheid, 'n Servi ce die ze tijdens haar Bril- 58-bezoek zo even mee kan nemen. Plus de zekerheid dat de mannenafdeling haar 'n bewonderende blik zal toewerpen. Hoornkleurig dames montuur. Door lichte uitvoering gemakkelijk draagbaar. Geeft het gezicht iets pittigs. Bril-58-prijs Damesmontuur voor de jonge zakenvrouw of het secretaresse-type. 't Verhoogt haar persoonlijkheid. "TTO CA Bril-58-prijs f /L jOU Stalen damesbril met geinige brug en glasvorm. De beklede veer sluit prettig aan bij het oor. Bril-58-prijs Speciale aanbieding! Bril-58 heeft de laagste prijzen in monturen. Want in het groot inkopen leidt tot tegen lage prijzen inkopen. Vandaar dat Bril-58 u dit moderne „vliegeniers'-model met dubbele brug kan aan- s* o f\ biedenvoor ZDjDU Voor de taxi-chauffeur! 'n Man die onwaarschijnlijk kritisch z'n ogen op peil moet houden. Bij dag en bij nacht. Bij regen en zonne schijn. Bovendien profiteert ie ook van de garantie (gra tis) voor verlies, diefstal of breuk. Want 'n ongeluk zit vaak in 'n klein hoekje Montuur voor de zaken man, uitgevoerd met een zwaardere wenkbrauwlijn en lichte, goudkleurige glashouder. Bril-58-prijs Stalen herenmontuur in simpele belijning doch duurzame uitvoering. Met de tijdloze glasvorm zit u altijd goed. Bril-58-prijs urln Stevig uitgevoerd montuur in de moderne ,,vliegeniers"-vormgeving. Met dubbele brug en beklede veer. Bril-58-prijs en Bril-58 garandeert u 100% service van 'n vakkundig team, voor volle tevredenheid. Haarlemmerstraat 58, Leiden, tel. 40148 Leverancier van alle ziekenfondsen. Prachtige damasten voor 10,98 en 11,50. Franse stijldamast van 24,90 voor 18,90 per meter Voor jongens- of meisjeskamer leuke, zonnige gordijnen in gloed volle kleuren vanaf 9,50 per meter. Neem de maten mee: breedte van de rails, lengte, vanaf boven kant rails. In onze grote toonzaal brengen wij een enorme kollektie tapijt in vele kleuren, dessins en prijzen. Gemakkelijk voor U U kiest de gordijnen en de vloerbedekking „bij elkaar" uit. Mabéta is opgericht door een groot bedrijf dat bejaarden tehuizen inricht en ziekenhuizen en kantoren. Zo'n bedrijf kan zich geen onbetrouwbaarheid veroorloven. En kan door de enorme inkoop lage prijzen bedingen. En nog iets. We weten hoe moeilijk het is gordijnen zelf te maken. En zelf kamerbreed tapijt leggen valt ook niet mee. Daarom worden in Leiden de gordijnen gratis gemaakt. De tapijten gratis gelegd. Door Mabéta. Haarlemmerstraat 214, Leiden, 01710-22614

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 16