/1EGIR WINT VARSITY ?ech voor Vjord in •weede oofd- tiunimer i Vrouwe For tuna is met Cees de Leeuw Tennisploegen uit Leiden goed op dreef TOTTENHAM HOTSPUR en FEYENOORD Leython AC handhaaft zich OEFENWED STRIJDEN KWV 'KAAG' MAANDAG 6 MEI 1974 SPORT jOUTEN Voor de derde keer in de reeds lange Varsity geschiedenis heeft de Oude Vier n het Groningse Aegir het hoofdnummer gewonnen. Of fens, Huizinga, Van der Vliet, Eg- ik en stuurman Perk hebben onder de uiterst geroutineerde leiding van coach René Veth vol- laten zien, wie de snelste gestuurde vier in Nederland is. LEIDEN Zoals de zaken er nu uitzien kunnen de eerste teams van Roomburg, de Munnik en Unicum zich gaan voor bereiden op het spelen van promotie-wedstrijden. Weliswaar is Roomburg 1 nog niet klaar met ELTV 2, dat zich in de thuis wedstrijd in Eindhoven ongetwijfeld zal voorzien van de niet geringe steun van Jaap Arends en oud-nationaal kampioene Jenny Ridderhof, maar na de 7—2 zege thuis lijkt Roomburg in staat om in Eindhoven tenminste 3 punten te pakken en dat is ruim voldoende voor het kampioenschap. )e fysiek sterke Aegir vier liet ct hetzelfde roeien zien als de ■Lr acht, welke de Head of the Ri- won en waarvan deze vier ook uitmaakte. Het roeien is niet ii, merkwaardig slordig zelfs voor topvier, de haal is zeker erg flit- maar nogal kort, desondanks t de boot prachtig glijdend door water en gaat daarbij nog bij- Ier snel ook. dus roeiend kwamen de Gronin- matig uit de startblokken en ten zij de riskant scherp gestar- ja-vier, vorig jaarw innaar, al bijna een lengte toestaan. La- ircel Werner arsity-cijfers i, hoofdnum- 13000 meter) 1. Aegir 10.21.6, 2. Heel 10.23.8. 3. Laga 10.42.9 ereus, 5. Argo, 6. Triton, 7. Okea- met stuurman: L Ne- 6 minuten 51,2 seconden, 2. Te- Lc 6 52.5. 3. NJord 7.00. Revier zonder stuurman: 1. Tri- 5 (Orca 6.45, 2. Tachos/Dudok van v' 16.45,8, 3. Orca. senioren a vier met stuurman go 7.12,1, 2. Nereus 7.17,8, 3. Laga met stuurman: 1. ,6.58,0, 2. Aegir 7.04,0, 3. Orca Ie nieuwelingen vier met stuur- 1. Skadl 7.24,8, 2. NJord 7.29.7 a 739,9. senioren b, vier met stuur- I Hades 7.15,2. 2. Aegir 7.18.4. Vos 725,9. nieuwelingen acht: 1. Nereus Laga 6.46,7, 3. Aegir 6.55,5. jaars acht: 1. Triton 6.28,0, 2. 628,6, 3. Laga 6.29,6. elite vier met stuurman: 1. I 7.01,0, 2. Triton/Orca 7.03,4, 3. 7.07,4. oren a achten: .1 Nereus 2. Aegir, 3. NJord. geen ga ging enorm fel weg maar roeide technisch niet zo goed, zodat al snel duidelijk werd, dat de na 500 meter nog steeds voorliggende Delftenaren een weliswaar bijzonder dappere maar vrij uitzichtloze stunt gingen uithalen. Daarbij kwam nog dat de Delfste stuurman Uiterwijk zozeer opstuurde naar de iets meet beschut te lagere boeien, dat hij het achter hem varende Triton vuil water be zorgde. Eén en ander had tot gevolg dat kamprechter Suurmandt zich schor schreeuwde en Laga bijna was gediskwalificeerd. Inmiddels had Aegir zich op boei drie naast Laga genesteld met on- veer een halve lengte daarachter de kadetten-vier van Dudok van Heel. Het zeer tegenvallende Nerus kwam stroef roeiend niet verder dan een vijfde plaats achter Argo. Triton en Okeanos speelden toen al geen rol Na duizend meter kwam een einde aan de geforceerde Delftse illusie en roeide Aegir in tempo 33 op kop. op driekwart bootlengte gevolgd door Dudok. dat technisch mooier roeide dan Aegir, maar weinig flexibel in een tempo van 32 halen per minuut vastzat. Nereus vocht verbeten met Argo en na 1500 meter had dit twee tal het inmiddels* teruggevallen La ga bereikt. Aegir en Dudok liepen steeds verder weg en vooral in de laatste kilometer groeide het gat tus sen hen en het middenveld uit tot vele bootlengten. In een vertwijfelde poging het tempo iets omhoog te krijgen Joeg Dudokslag Van Vianen zijn ploeg iets dichter naar Aegir, maar het verschil van één lengte werd weer snel hersteld door de zich superieur voelende Groningers. Een laatste Dudok sprint op 100 meter van de fi nish veroorzaakte nog bijna een snoek en toen kon nummer drie van Aegir, Huizinga, het zich permitte ren gedurende de laatste halen een heipaaldi'kke arm omhoog te steken. Dudok werd dus op ruim een lengte achterstand knap tweede en Nereus wist in de laatste honderd nieter ein delijk Argo en Laga van zich af te schudden om op vijf lengten achter Dudok derde te worden. Ook een aantal bijnummers lever de een aantrekkelijk schouwspel op. Met name bij de opvallend goed ver tegenwoordigd zijnde lichte roeiers Zo zijn de lichte elite vieren van Triton/ Orca en van Skadi van gro te klasse. Op de eerste officiële we reldkampioenschappen voor de lich te roeiers dit Jaar in Luzern, zal Ne derland het, wat de heren betreft, missohien wel van deze met wat minder spieren begiftigde atleten moeten hebben. Skadi won trouwens nog twee andere lichte nummers, de nieuwelingen skiff en vier met. In het tweede hoofdnummer, zo als de race der Jonge achten wordt beschouwd, leek het Leidse NJord een belangrijke rol te gaan spelen. De eerstejaars achten startten wat rommelig, zoals gebruikelijk op de Varsity, en na ongeveer 750 meter lagen Triton en Nereus op kop met vlak daarachter Njord, gevolgd door Skadi en Laga. Toen de Leidse roeiers net bezig waren zich wat los te werken uit de tweede linie om zich bij de koplopers te gaan nes telen, maakten zij, tot dan toe teoh- nisch goed roeiend, een vuile klap en verloor één der roeiers zijn riem. Na tweehonderd meter modderen gelukte het hem zijn riem weer op de gebruikelijke wijze te hanteren, toen bleek dat door alle ellende ook zijn (rollende) bankje muurvast zat. De Njord acht verloor hierdoor vele lengten, maar een moedig herstel voorkwam nog net dat zij laatste werd. Het Amsterdamse Okeanos won de beide overnaadse nummers (twee en vier). Stadgenoot Nereus won met miniem verschil de senior A vier voor Telamon, terwijl Njord derde werd. Verder won Nereus nog de se nior A acht en de lichte nieuwelin gen acht. Het water was dit jaar bijzander goed bevaarbaar omdat slechts bij hoge uitzondering een kamprech tersbootje meevoer. Dit was er mede de oorzaak van dat vele races slechts met klein onderling verschil werden beslecht. Motorsport De Tsjech Miro- slav Halm heeft gisteren op het cir cuit van Holice de Grand Prix van Tsjechoslowakije gewonnen, de derde wedstrijd om het wereldkam pioenschap cross in de 250 cc klas- ADVERTENTTE W KRANT ganiseert In samenwerking met reisbureau De Magneet reizen naar !e Uefa Cup-finale tussen kunnen U de volgende arrangementen aanbieden: ■daagse vliegreis Londen, vertrek 21 mei 1974 In het arrangement zal zijn begrepen: de vlucht Amsterdam (Schiphol) Londen v.v. luchthavenbelastingen I.R.C. Transfer luchthaven - Centrum - Stadion - Luchthaven Entreebewijs voor het stadion (zitplaats) reisleiding reis-, bagage- en ongevallenverzekering inklusief de speciale afgelastingsverzekering. De prijs voor dit arrangement zal f 195,— per persoon bedragen. daagse vliegreis Londen, vertrek 20 mei 1974 In het arrangement zal zijn begrepen: vervoer per luxe touringcar (semi-airconditioned), verstelbare stoelen, geluidsinstallatie met radio en recorder) vergoeding vakbekwame chauffeur B.T.W. reisleiding reisbelasting passagekosten voor de ferry Oostende-Dover lunch aan boord, zowel op de heen- als op de terugreis. v 2 dagen halfpension te Londen entreebewijs voor het stadion (zitplaats) reis-, bagage- en ongevallenverzekering inklusief de speciale afgelastingsverzekering. De prijs voor dit 3-daagse touringcar-arrangement zal f 245,— per persoon bedragen. wgse vakantie-touringcarreis Londen, met mogelijkheid tot «an UEFA Cup Finale, vetrek 20 mei 1974. In het arrangement zal zijn begrepen - vervoer per luxe touringcar (semi-airconditioned, verstelbare stoelen, geluidsinstal latie met radio en recorder) vergoeding vakbekwame chauffeur B.T.W. reisbelasting reisleiding passagekosten voor de ferry Oostende-Dover v.v. verzorging vanaf het diner op de eerste dag tot en met de afscheidslunch op de boot op de laatste dag, met onderbrenging in hotel Hobbs Belgravia te Londen. Excursie Londen en omgeving. Prys voor het bovengenoemde arrangement zal f 280,per persoon bedragen, (exclusief ,reebewijs voor het stadion). oekingen: Reisbureau De Magneet B.V., Postbus 144, Alkmaar. Telefoon 02200—18884. De gebruikelijke beelden van een Varsity. Aegir, de winnaar van het hoofdnummer, krijgt (foto boven) het zeer warme onthaal in het ijskoude water aangeboden. Op de foto beneden biedt een slechts in stropdas geklede supporter van Aegir een politieman een biertje aan. In Amsterdam hadden de Room bur. gers met Aemstelspelers geen enkele moeite: 8—1. Verloren ging alleen het damesenkelspel van Anette van der Mey tegen de geroutineerde Ger- da Westhof 4—6, 2—6. Maar de sco re zou stellig een beter aanzien voor de Jongste Roomburg-aanwinst heb ben gekregen als zij niet door een spierblessure gehandicapt zou zijn ge weest. Voor de doorslag in dit tref fen zorgde wellicht Milou Penseel in het tweede damesenkelspel. De heren Madera, Emnes en Mc. Do nald hadden hun partijen al in winst omgezet. Milou Penseel won de eer ste set van Pat van der Heuvel met 63, werd toe ingeschakeld in de tweede set (0—6), maar beet zich in een slijtage-slag naar de winst in de derde set: 10—8. Daarna ging Aemstelspelers er „onderdoor", 81 voor Roomburg. De Munnik kreeg even een schok, toen Jan Theunissen na harde strijd het "vaste" punt van het tweede he renenkelspel moest prijsgeven aan Jan van Beethoven: 810, 62. 10 8 maar Adri van Leeuwen had su perieur spelend Jan Bleeksma met 64, 6—2 aan de kant gezet en de dames Ellen Gerrese en Karin Braakman gunden hun respectieve lijke tegenstandsters mej. The en mej. Hughan geen set. Na winst voor de Munnik in het heren- en het damesdubbelspel werden de gemeng de dubbelspelen broederlijk en zus terlijk gedeeld: 62 voor de Munnik. Unicum moest alleen het eerste da- mesenkelspel van Maureen Meijer aan de tegenstander Hartel uit SpiJ- kenisse afstaan. Maar Meur een Meijer had dan ook wel een oppo- nente die er zijn mocht: Emmy Bit ter—Bley, 4—6, 5—7. Har Meijer, On- Door Frank Bonte Door Jan Leyendekker WASSENAAR Er spelen zich op Duindigt in draf en ren soms zaken af waarvoor zelfs de grootste insider, en dat zijn er wat, geen enkele verklaring weet. Zo ook zaterdagmiddag, al was de oplossing om in Duindigttermen te blijven "een fluitje van een cent". Voor de openingsdraverij stond namelijk vast dat Wim v. d. Pijl Linda Quick naar een overwinning zou sturen. Leny Special (Aad Harmsen) en Marko van Echten (Wim v. Dalen) zouden misschien wat tegenspel kunnen ge ven, maar een combinatie die drie dagen eerder in een km-tijd van rond 1.21 naar een tweede plaats stuurde, kon in dit matige gezelschap niet worden geklopt. Het pakte tot verbijstering van een zeer groot aantal "gelovigen" volle dig anders uit. Linda Quick startte met een kapitale fout en werd met een kansloos, Leny Special vertrok evenmin vlekkeloos, kreeg een on voordelig parcours voorgezet, ter wijl Marco van Echten periodes van regelmatige draf afwisselde met ga loppades. Een ontwikkeling die deed vermoeden dat vrouwe Fortuna naast Cees de Leeuw op de sulkey had plaats genomen. Van het fa voriete drietal behield alleen Marko van Echten zijn strijdlust, al moest de Start Performer-zoon wel toe staan dat Cees de Leeuw met Kuno v.d. Lente en Karei Yensy hem voorbleven. Een verrassende ontwik keling. De uitslag was er dan ook naar. De spaarzame zonderlingen die de winnaar voor twee gulden winnend hadden gespeeld kregen er drie minuten later bijna tweehon derd voor terug. In de overige programma-onderde len behaalde Lucky Six zeer over tuigend zijn eerste overwinning en won Monty Buitenzorg weer met de bekende straat voorsprong. De mo gelijke Derby-winnaar heeft in de afgelopen maanden al heel wat energie verspeeld en wacht nog steeds op tweede favoriet Mirko Buitenzorg. In tegenstelling tot trainer SJeng Hendrikx geeft de Hilversumse trainer Mannus Bouw huis zijn pupil nauwelijks zwaar werk. Blijft deze situatue onveran derd dan zal eerst in augustus het doel voor de ontknoping opgaan. Bij de amateurs had de Nootdorp- se amateur M. Brouwer met Keep it Again direct na de start opmer kelijk veel haast en was mede door een zeer lauw reagerende concur rentie niet meer te belopen. Bij de rennen de te verwachten overwin ning van Riki Lash en de sterke tweede plaats van Tonny Treanor met The Fox. Man en paard onder streepten daarmee de goede vorm waarin 21e verkeren. Bill Bailey de buterende op Duindigt met een overwinning en opnieuw werd Ton ny Trenor tweede, nu met Flying Dancer die het niet geforceerde Frederiqu met gemak voorbleef. De laatste ren van het programma was een slaapverwekkende verto ning. Ina Schwarzkachel mocht met favoriet Royal Palace n het tempo aangeven. Aangezien de concurren tie bijna 2000 meter geen enkel Ini tiatief toonöe was met de finishpaal in zicht een hogere versnelling vol doende om de overwinning veilig te stellen. Een incidentloos koerspro- gramma waarin vooral de verrich ting van J0J0 Buitenzorg 1.19.6 op de Haagse en Scheveningse VW- informatrices veel indruk maakte. Uitgerekend deze crack hoeft aan de buitenlandse toerist niet te wor den verkocht. Daarvoor hoopt v. Dooyeweerd in de zomermaanden de Parijse VVV te interesserren. Begrijpelijk wanneer je in eigen land na een overwinning in een éli te-tijd slechts 1300,—) oftewel een boterham zonder beleg krijgt uitgekeerd Uitslagen Kurhausprijs 2040 m: 1. Kuno v. d. Lente (C. de Leeuw) 2.50.4 1.23.5. 2. Karei Yensy, 3. Marko van Echten, winn 92,10 pl. 10.60 4,30 2,10 kopp 6,- trio 1950.90. Madurodamprijs 2140 m: 1. Lucky Six (P. Smit) 3.01.1 1.26.2, 2. Lord Easter. 3. Lola van Voorne. winn 3,80 pl 1,90 1,30 4,40 kopp 4.-. Flaneurprijs 1350 m (ren): 1. Riki Lash (F. van Deuren) 1.21.5, 2. The Fox, 3. Red Countess, winn 2.50 pl 1,40 2,40 3,50 kopp 8,60 trio 282,80. Wethouder van Ommen Kloekeprijs 2520 m: 1. Monty Buitenzorg (J. Hendrikx) 3.29.8 1.23.9, 2. Lord Rod ney H, 3. Kathe Victoria, winn 1,40 pl 1,20 1,30 2,90 kopp 2,30. Panorama Mesdagprijs 2040 m: l. Ivan (W. Strooper) 2.46.2 1.21.5, 2. Kei Buitenzorg. 3. Icarus, winn 4,10 pl 1,40 1.40 2,50 kopp 3,40 trio 66,60. Hotel Bel Airprijs 1900 m (ren)1. Bill Baley (J. Smith) 2.07,1, 2. Fly ing Dancer. 3. Frederique. winn 3.80 (stal) pl 1,30 1,30 1,10 kopp 3,30. VW Den Haag-Scheveningenprijs 2100 m: 1. Jojo Buitenzorg (J. van Dooyeweerd) 2.48.9 1.19.6, 2. Joke, 3. Victorious II. winn 1.30 pl 1.20 1,80 2.10 kopp 3,40 trio 36,40. Louis Couperusprijs 2150 m (ren)1. Royal Palace II (mej R. Schwarz kachel) 2.24.0, 2. Melisse, 3. Ferrero. winn 1,70 pl 1,20 1,30 kopp 3,10. Binnenhof prijs 2040 m: 1. Lex Areta (R. v.d. Lubbe) 2.45.1 1.20.9, 2. Kiry van Ursem, 3. Kasper Mac. winn 2.40 pl 1 30 1,50 2,10 kopp 5,50 trio 51,90. Scheveningen Pierprijs (voor ama teurs) 2100 m: 1. Keep it again (M. Brouwer) 2.53.4 1.22.6, 2. John Bui tenzorg, 3. Ilthis Hollandia. winn 7,40 pl 3.20 2,40 1,70 kopp 14,20. Totalisatoromzet f 296.474.-. LEIDEN Niet alleen de heren van Gemini/Kangeroes hebben zich in de laatste fase van de competitie weten te redden. Zaterdag bleven ook de dames van Leython AC over eind in een door zenuwen beheerste driekamp met de beide medegegadig den voor degradatie uit de tweede divisie, die Raecske en AMVJ/GCV. In de eerste wedstrijd leek het erop dat Leython AC het eerste bedrijf gemakkelijk zou weten te voorzien van haar waarmerk. Met knallen de smashes van Iris A^endse en Janny de Raadt moest de fanatieke aanmoedigingen van het grote Haarlemse supporterscontin gent ten spijt, duidelijk terug: 156 en 158. Maar een stoom afblazend Leython AC verloor, na de derde set met 146 te hebben moeten prijsge ven, een klein beetje het hoofd. In plaats dat het harde slagwerk, waar op die Raeckse defensief goed inge steld raakte, eens met enige plaats- ballen werd afgewisseld, bleef men 't zoeken in harde smashes, 't Kostte niet alleen punten maar ook ener gie. Die Raeckse won met 1512, 15—9. Eén puntje voor Leython AC no Ruysenaars en Helma Kallen berg haalden de puntjes voor Uni cum gemakkelijk binnen en behoef den geen set af te geven. Alleen in het herendubbelspel van Onno Ruy senaars met Lodewijk Kallenberg, kwam Hartel nog tot tegenstand van enige inhoud: 64. 16 en 63 voor Unicum. De Leidsche Hout smaakte het ge noegen van de winst na twee zonda gen te hebben verloren. Toch zag het er aanvankelijk niet zo gezellilg uit want Jan Haasnoot, die het eerste heren-enkelspel speelde werd door de "versterking van Oud-Wassenaar" Theo Dekkers, naar een 3 sets ne derlaag gevoerd: 36, 63. 36. En Gerald van der Sluys, die een fraaie partij in de derde set glorieus leek te zullen afsluiten, verloor nog van Dick van Galen Last: 4—6. 8—3. 4 6. De vrouwelijke garde, Mirjam en Esther Mulder hielden de Leid sche Hout echter overeind door met een bewonderenswaardige inzet hun enkelspelen van respectievelijk mevr. Göckel (1—6, 6—3, 9—7), en Pat van der Heuvel (75, 63) te winnen. Een sluitend heren- en damesdub belspel bracht de Leidsche Hout vervolgens op 42. Een puntje uit de gemengd dubbelspelen was nog n^dig en die kwam uit het eerste gemengd dubbelspel van Haasnoot met Esther Mulder tegen Theo Dekker/Pat van der Heuvel: 63, 108. Dat daarna Gerald van der Sluys en Mirjam Mulder tegen van Galen Last/Mevr. Göckel nog een 52 voorsprong in de derde set verspeelden, kon de vreugde niet temperen. De Noord- wijkse SV verloor met 35 van Po- peye 2. Gerard Pasma en Josien van der Koogh zorgden met de winst van hun enkelspelen en hun nimmer falend gemengd dubbelspel voor de Noordwijkse punten. Overigens had de Noordwijkse SV zeker een punt je meer verdiend. In het herendubbelspel bij voor beeld van Blommendaal/Pasma te gen Spaan/v. Steensma hadden de Noordwijkers maar liefst 4 match- punten om tenslotte met 63, 16, 810 het onderspit te delven. En in het tweede gemengd dubbelspel ston den Blommendaal/Evelien Huurman tegen Spaan/Liesbeth Dusseldorp ook dich bij de winst: 6—3, 4—6, 3—6. 86. Tean uit Alphen klopte Plaswijck met 53. Voor de winstpunten zorg den de heren Zuiver en Jansonius in enkel- en dubbelspel, de dames me vrouw Langeveldt en mej Jansonius in het enkelspel en Zuiver/mej Jan sonius in het tweede gemengd dub belspel. In de herencompetitie eerste klasse kon de Leidsche Hout tegen concur rent Wageningen niet verder komen dan 33. Voor de winstpunten zorg den Bert Modderman en Frank Bon te in het derde en tweede enkelspel. Met Henk Haanraads won laatstge noemde ook het tweede herendub belspel. Bij winst zou het. kampioen schap de Leidsche Hout vermoede lijk niet meer zijn ontgaan. Nu zal de beslissende slag in Wageningen moeten worden geslagen. Daar zal dan worden uitgemaakt wie via de halve finale een kansje mag wagen in de strijd om het nationaal kam pioenschap herencompetitie. en twee voor die Raeckse. Het eerste gewin bleek kattegespin. Want Ley thon AC dat direct daarop aantrad tegen AMVJ/GVC won met als ver se krachten Annette Barth en Coby Diehl voor respectievelijk Ali Ouds hoorn en Iris Arendse. Een succes volle ingreep van coach Ger Renes, want na 11—5 en 11—14 sloeg-Ley thon AC sterk terug: 16—14, 15—7 en 15—11. AMVJ/GVC klopte daar na die Raeckse met 3—2 en dat be tekende voor de Haarlemse formatie die tegen Leython AC zo goed van start was gegaan de degradatie naar de derde divisie. WARMOND De door de KWV "Kaag" georganiseerde onderlinge oefenwedstrijden ter voorberei ding op het echte werk dat de komen de maanden aan de beurt komt zijn zondag op de winderige Kager- plassen van start gegaan. De op komst was, gezien het "harde" weer zonder meer goed te noemen en er was tijdens de in dertien klassen gezeilde drie races dan ook volop strijd. Op zondag 12 mei a.s. wordt de tweede serie van drie races af gewerkt. De tussenstanden luiden als volgt: Valken: 1. E. A. A. Rolf van Bau- men (1,1,2); 2. M L. Hoogeboom (1 3,1). Yngling: 1. De Ruyter (1,1); 2. J. Ritman (2,2,1). Regenbogen: 1. R. van Asten (1,2,1); 2. P. J. Kem- peneers (2,1,2). 16 kwadraat. 1. J. van der Kooy (1,1); 2. W. J. Ver duin (2,2). Schakel: 1. P. Noordeloos (1.1); A. P. Blok (2,2,1). Flying Ju nior: 1. A. J. van Vliet (1,1,2); 2. W. A. van Schoten (1,3,2). Pampus: 1. P. H. Frech (1,4,1); 2. J. van Eek (2.1,2). Solo: 1. Baars (1,1,1); 2. Mej. J. H. Wolters (2,10,2). Stern: 1. F. Frowein (1,1,1,); 2. J. H. van Houselt (22,2). Vauriens: 1. P. van Haasteren (1,1,1); 2. J. van Haaste ren (2,2,3). Cadet: 1. V. van Leeu wen (1,1); 2. Mej. S. van der Horst (2.2). Jeugdklasse: 1. J. W. van Goe- verden (1,1,1); 2. M. Doorschodt (2, 3,3). 12-voetsjollen1. J. van De venter (4,LI); 2. Moes .11,2,3)„

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 15