Analist(e) HBO-E bij Heineken te Zoeterwoude Gualtherus Vosmaerschool opleiding op brede basis tot grafisch technicos Gualtherus Vusmaerschool upleiding in speciale vakgebieden van het drukkerijbedrijf li zieken verzorging- dat kan een fijn beroep zijn! Mercedes-Benz dealer Ie of 2e MONTEUR aankomende assister.' gevorderde assistent bon staatsdrukkerij en uitgeverijbedrijf staatsdrukkerij en uitgeverijbedrijf DOKTERSASSISTENTE J.HEIJMAIMS B.V. bedrijfsschool van het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf In het cursusjaar 1974/1975, dat op 19 augustus a.s. begint, kunnen in onze bedrijfsschool nog enige leerlingen worden geplaatst voor een De opleiding is 3-jarig. Om deze opleiding te kunnen volgen moet men technische aanleg hebben en in het bezit zijn van het diploma Mavo-3 of een daarmee gelijk te stellen diploma, dan wel een overeenkomstig niveau van algemene ontwikkeling hebben bereikt, blijkende uit het gevolgde onderwijs. De geschiktheid voor de opleiding wordt mede beoordeeld op grond van een af te nemen psycho logische test. In verband hiermee is spoedige aanmelding gewenst. Salaris - ook tijdens de opleiding - volgens Rijksregeling. Na voorafgaande telefonische afspraak zal de schoolleiding ouders en kandidaat-leerlingen gaarne voor een gesprek ont vangen, teneinde alle gewenste inlichtingen te verstrekken. De brochure „Opleiding tot grafisch technicus" is op aanvraag verkrijgbaar. Het telefoonnummer is: (070) 81.45.11, toestel 229. Het adres is: Staatsdrukkerijgebouw, Christoffel Plantijnstraat, 's-Gravenhage (dicht bij de stations). vraagt voor zijn serviceafdeling van BESTEL- EN VRACHTWAGENS of medewerkers die geen diploma's hebben, doch over voldoende tech nische ervaring beschikken. Indien U interesse heeft, gelieve U zich schriftelijk of mondeling in ver binding te stellen met: L.I.A.M. B.V. Vondellaan 45 - Leiden - Tel. 01710-69303 toestel 16 bedrijfsschool van het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf In het cursusjaar 1974/1975, dat op 19 augustus a.s. begint, kunnen in onze bedrijfsschool nog enige leerlingen worden geplaatst voor een De opleiding Is 2-, 3- of 4-jarig. De opleidingsmogelijkheden, welke er nu nog zijn, hebben betrekking op de volgende beroepen: klein-offsetdrukken, offsetdrukken, voorbereiding offset en na bewerking. Om één van deze opleidingen te kunnen volgen moet men technische aanleg hebben en enige jaren voortgezet onderwijs hebben gevolgd. Het bezit van een L.T.S.-diploma kan tot aanbeveling strekken. De geschiktheid voor de opleiding wordt mede beoordeeld op grond van een af te nemen psycho logische test. In verband hiermee is spoedige aanmelding gewenst. Salaris - ook tijdens de opleiding - volgens Rijksregeling. Na voorafgaande telefonische afspraak zal de schoolleiding ouders en kandidaat-leerlingen gaarne voor een gesprek ont vangen, teneinde alle gewenste inlichtingen te verstrekken. Het telefoonnummer is: (070) 81.45.11, toestel 229 Het adres is: Staatsdrukkerijgebouw, Christoffel Plantijnstraat, 's-Gravenhage (dicht bij de stations;. Op de afdeling Speurwerk van Heineken komen binnenkort, vanwege de a.s. overplaatsing van deze afdeling naar Zoeterwoude. enkele aantrekkelijke funkties vrij voor analisten(es). Voor deze afdeling zoeken wij medewerk(st)ers tussen 22 en 26 jaar die beschikken over een grondige organische- en/of fysisch-chemische kennis op HBO-B niveau. Onze toekomstige medewerk(st)ers moeten het vermogen hebben om analytisch te kunnen werken en denken. 1. Bio-organisch laboratorium Een organisch-chemisch/bio- chemisch analist(e) die gevarieerd onderzoek zal gaan verrichten met betrekking tot grondstoffen, mouten, brouwen en het bier. 2. Fysisch laboratorium Een analist(e) voor het uitvoeren van metingen op fysisch-chemisch gebied met behulp van gedeeltelijk zelf ontwikkelde of nog te ontwikkelen apparatuur. Verder worden op deze fysisch- chemische afdeling nieuwe analyse methoden ontwikkeld. 3. Laboratorium Aroma en Smaak Een analist(e) die zich bezig gaat houden met de invloed van proteïnen, vetzuren en carotenen op aroma en smaak van bier. Verder wordt er onderzoek gedaan aan gedistilleerd en frisdranken. Behalve een goed salaris krijgt u bij ons een aantrekkelijk tantième dat momenteel op 12 staat. 8 vakantietoeslag en 20 dagen vakantie. Ook hebben wij een zeer gunstige premiespaarregeling. Hebt u belangstelling voor een van deze funkties? Neem dan mondeling of schriftelijk kontakt op met de heer R.M. Prins van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Crooswijksesingel 50, Rotterdam. Telefoon (010) 11 45 00. toestel 148. HEINEK STUDENTEN of MIDDELBARE SCHOLIEREN vanaf 18 Jaar kan voor kor tere of langere tijd (tenminste 4 weken) werk geboden worden in Hotel Bouwes Palace te ZANDVOORT. I. in de algemene dienst '(geen erv. vereist), II. in de bediening voor eenvoudig restaurant-caféwerk. Reiskosten kunnen worden vergoed. Soil, te richten aan Mevr. Scholten of aan de Heer C. Ruyter. Mond., schrift, of tel. 02507—2144. Accountants- en belastingadviesbureau A. MARTIJN F ederatie-Belastingconsulenten Rijnsburgerweg 9, Leiden, telefoon 54941 en Sollicitaties mondeling of schriftelijk te richten aan bovenvermeld adres. Rotterdamse^ Zeehospitium Driepias senweg 17, Katwijk aan Zee. Het Hartrevalidatiecentrum vraagt een voor administratieve-, organisatorische- en laborato riumwerkzaamheden. Aanvang btf voorkeur per 1 Juni 1974. Inlichtingen (01718) 1 69 41, toestel 134. Schriftelijke sollicitaties te richten aan G. P. Mol hoek, medisch leider van het centrum. WEGENBOUWMAATSCHAPPIJ werkmaatschappij van de VERENIGDE HEIJMANS BEDRIJVEN BV Graafsebaan 13 Rosmalen een WEGENBOUWLABORANT Vereiste opleiding: MAVO-niveau of LTS-opleiding. De kandidaat moet in staat zijn om geheel zelfstandig zijn werkzaamheden uit te voeren. Aan de tewerkstelling kan een korte opleidingsperiode in het Centraal La boratorium te Rosmalen voorafgaan. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Dienst Personeelszaken der Verenigde Hermans Bedrijven B.V., Graafsebaan 13, Rosmalen. Steeds meer jonge mensen zoeken een werkkring die meer inhoudt dan een goed salaris. Werk dat ook voldoening geeft, waar je iemand bent. Zulk werk is ziekenverpleging. Dankbaar werk ook, zeker in ons psychiatrisch ziekenhuis, waar wij mensen die om psychische redenen nie meer zo goed in dc normale samenleving passen, behandelen ctt verzorgen. Opleiding voor het diploma Leerling-ziekenverzorgenden ontvangen in ons ziekenhuis een 2 jaar durende opleiding voor liet Staatsdiploma Ziekenverzorging. Een waardevol diploma, waar je ook later veel aan hebt. De theoretische opleiding omvat o.a. de vakken: zorg voor dc zieke mens, kennis van dc zieke mens. algemene vorming. In de opleidingsschool werken wij samen met het psychiatrisch centrum St Bavo, eveneens in Noordwijkerhout en het verpleegtehuis St. Bcrnardus in Sasscnheim. Goed salaris De leerlingen verdienen een behoorlijk salaris. Het eerste jaar f. 852,98 bruto per maand, het tweede jaar f. 898,38 plus de "toelage machtigingswet". Verder een vakantietoeslag van lVz%een toeslag voor onregelmatige diensten, variërend van 20-45%, twee maal per maand vergoeding Intern zowel als extern wonen is mogelijk. Wie kunnen zich aanmelden Voor dc nieuwe kursus die op 1 september van start gaat, vragen wij meisjes en jongens die dan 17 jaar of ouder zijn en 3 jaar voortgezet onderwijs met succes hebben gevolgd (bijv. Huishoudschool, Inas, opleiding verzorgende beroepen (OVB) of LTS. Even de bon invullen Voor nadere informatie stuur je de ingevulde bon aan: Hoofd Personeelsdienst Sancta Maria, Langevelderlaan 1 Noordwijk post Noordwijkerhout. Telefonische informatie: 02523-3041, toestel 120 Wilt u mij uitgebreid inlichten over de opleiding tot ziekenverzorgende. woonplaats: geboortedatum: diploma' psychiatrisch ziekenhuis sancta maria

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 20