L. J. Leeman wordt baas van de TROS c Leidse Triole9 wint cabaretconcours Spaanse 'Don Juan' bedreigt Jasperina vandaag... I ...e/i gisteren 1 Veel belangstelling voor veiling scheepsschatten In 5 jaar kunt u ruim 50% rijker worden. TV morgen] DUITSE TV %5g&iSZti& Er-voor be- WOENSDAG 1 MEI 1974 Op televisiecomcours ie Montreux MONTREUX Ook na de vier programma's van Tsjecho-Slowakije, Spanje, Maleisië en Perzië, die dins dagochtend op het televisieconcours ln Montreux werden getoond, be hoort Jasperina's Ego-trip nog altijd tot de serieuze kanshebbers voor een van de vijf prijzen (waaronder drie rozen). De ochtend begon goed voor Door Nico Scheepmaker de Nederlandse kolonie, want het plaatselijke ochtendblad l'Est Vau- dois was vol lof over de Nederlandse inzending. „Een goede verrassing: de bijtende humor van de Ne derlanders," stond er in de kop, en verder spreekt men van een „erg aantrekkelijk, erg grappig" program- De recensent prijst „de bijzonder tranische humor" van tekstschrij ver Guus Vleugel, maar spreekt wel het zekere vermoeden uit. dat het programma met problemen te kam pen zal krijgen bij de Franstalige televisie, en dat dan in elk geval twee nummers: „Sexobject" en „Abortus" zouden moeten worden geschrapt. Overigens valt het ook in dit stuk op, dat Jasperina de Jong uiteraard wel genoemd wordt, maar dat de nadruk die bij ons toch altijd op haar talent, haar veelzijdigheid ge legd wordt, hier ontbreekt. Dat klopt met wat mijn Zweedse collega Hem ming Sten van Expressen had opge merkt: „Iedereen spreekt over en roemt ook de inhoud en het karak ter van het programma, en niemand rept eigenlijk over Jasperina". Een beetje begrijpelijk is dat ook wel. Want hoe goed Jasperina ook is. op het punt van zangers en zangeressen heeft men hier weinig te klagen. Of het nu om Barbara Strei sand gaat of om een Canadese wolkszanger of een Perzische zange res die „unverfroren" een Italiaans lied zingt. Zingen kan blijkbaar ie dereen, muziek maken idem dito. maar het lef om iets met wat extra Inhoud, laat staan iets met „bijten de humor" uit te zenden m eigen land en daarna in te zenden naar ren festival, is blijkbaar slechts aan enkele uitverkoren landen voorbehou den. Curieus is in dit verband, dat die criticus uit Montreux de nummers over abortus en sexobject (vooral 't laatste verbaasde Jasperina en Eric in hoge mate: ze zijn nu de moge lijkheid aan het onderzoeken zich er met vertraagde werking alsnog over te gaan schamen) onuitzendbaar vond voor de Franstalige Zwitsers» zender. Een Ierse televiziebaas name lijk opperde Juist het dappere plan om alleen die twee onderdelen in Ierland uit te zenden, om zijn land genoten te laten zien wat er allemaal in 't "toch ook half-katholiek Neder land mogelijk is. En dat wilde hij dan niet doen in navolging van som mige katteneigenaressen die het dier met zijn kop in zijn eigen uitwerp selen drukken om het hem af te le ren, maar echt ter lering. Intussen hebben Jasperina de Jong (en Bar bra Streisand) er wel een geduchte concurrent bij gekregen in het Spaanse programma „Don Juan". Er werd terecht veel en tamelijk hard om gelachen, het had vaart, zag er uitstekend uit, bevatte menig» grap, waaronder enkele originele, en mag halverwege het festival dan ook als de belangrijkste kandidaat voor 'n roos worden gezien, met Nederland op de tweede plaats. Dat er wat de waardering van tv- amusement betreft toch wel een be paalde internationale eensgezindheid bestaat, merkte ik toen ik de beide vertegenwoordigers van Taiwan sprak. Ik zag ze abusievelijk aan voor Maleisiërs, in het halfdonker, omdat ze zeer geïntereseerd naar het Maleische programma „Varia" zaten te kijken (ongeveer als enigen, van daar mijn vergissing), maar op een vraag verklaarden ze uit China te komen. Hé, dacht ik, dat is interes sant, China, en ik vroeg wat ze van het zojuist bekeken Spaanse pro gramma vonden. Dat vonden ze het leukste en beste tot nu toe. En wat vonden ze daarop volgen? Ze dach ten even na en zeiden toen (zonder te weten dat ik Nederlander was): het Nederlandse. Ook al ging dat wel wat erg snel, met die teksten, maar dat was in elk geval te prefereren boven zo'n Maleisisch, en trouwens ook zo'n Pakistaans programma, want dat ging veel te langzaam. Toen hun mening zo nagenoeg exact met de mijne overeen bleek te komen, vroeg ik hen waar zij woon den. In Taiwan, zeiden ze. Niet het echte China dus, maar de appendix van China. Dat verklaarde wat be ter hun „westerse" (of toch interna tionale?) oordeel. Want ze waren eerst in Cannes en nu dus in Mon treux op pad voor Europese program ma's voor Tsjang-kai Tsjeks eiland. Mijn Zweedse collega Hemming Sten en ik verzekerden hem dat wij in fei te met hetzelfde probleem kampten. Schoolrector (39) benoemd HILVERSUM (ANP) Drs. L. J. Leeman (39), rector van het A. Roland Holst College, een gemeentelijke scholengemeen schap in Hilversum, is per 1 augustus benoemd tot directeur van de TROS. Op 1 januari 1975 volgt hij mr. J. M. Landré als zodanig op. De heer Landré heeft min of meer zelf zijn opvolger 'aangewezen', zij het uiteraard wel met instemming van het bestuur. Drs. Leeman bé5 hoorde namelijk niet tot de rond zes tig sollicitanten naar de functie van TROS-directeur, maar kwam enkele maanden geleden min of meer toe vallig naar aanleiding van een tele visie-uitzending in aanraking met de heer Landré. Na diverse gesprek ken zag de heer Landré voldoende aanleiding om de heer Leeman als Drs. L. J. Leeman kandidaat aan het bestuur voor te dragen. De heer Leeman bezocht achtereen volgens de mulo, de Kweekschool en de hbs (in Utrecht) en ging daarna niet-westerse sociale geografie stu deren. Op 25-jarige leeftijd stond hij (als niet bevoegd) aardrijkskunde leraar voor de klas. Vijf Jaar later was het de Jongste rector in Neder land. Sinds 1971 is drs. Leeman rec tor van het A. Roland Holst College in Hilversum. De heer Landré kwam in contact met de rector, toen de TROS enkele maanden geleden opnamen maakte van leerlingen van het Roland Holst College en die gebruikte bij een pro gramma over geslachtsziekten. Di verse boze ouders, die hun kinderen herkenden, stelden zich in verbinding met de rector van de school en die op zijn beurt met de TROS. De contac ten, die daaruit zijn voortgekomen, hebben tenslotte tot de benoeming van de heer Leeman geleid. TROS-directeur J. M. Landré zei, dat hij de beoordeling meer op men selijke eigenschappen en manage- menittazichten is gelet dan op kennis van omroep-aangelegenheden De heer Leeman is getrouwd en heeft 2 kinderen van 10 en 12 jaar. Tot zyo liefhebberijen behoren schaat sen, zeilen, tennis en vissen. Het vierde Internationale Oude Stijl Jazz Festival wordt dit jaar van donderdag 23 mei (Hemelvaartsdag) tot en met zondag 26 mei in Breda gehouden. Op het festival: honder den Jazzmusici (beroeps en ama teurs), een ruilbeurs, een dixieland- kindermatinee, het promenadecon cert, de jazzkroegentocht, de oecu menische Jazz kerkdienst, een be jaardenconcert en sfcreetparades. LEIDEN AMSTERDAM Het Leidse studentencabaretgezel schap Trioleeringheeft op over tuigende wijze het door Conamus uitgeschreven cabaretconcours gewonnen. Zowel de jury onder aanvoering van Drs. P. als de pu blieksjury wees de Leidenaars als winnaar aan. De cabaretgroep, bestaande uit (v.l.n.r. op de foto met Drs. P.) Fred Falkenburg (re gie en techniek). Jan Michiél Otto, Hein Snijders en Bart Neer voort, kreeg aan het slot van het concours een reisje naar Londen aangeboden. Hein Polzer reikte de tickets zelf aan de blijde Leide naars uit, nadat Ansje van Bran denburg hen al namens het pu bliek met rozen had verrast. Van de officiële jury maakten deel uit Pieter van Empelen, Rik Gyles, Lennaert Nijgh en Ivo de Wijs. Wat de verdere uitslagen betreft, tweede werd Dapokaster uit Leu ven, een groep die geprezen werd om haar eigen geluid. Derde werd Fred Hekket uit Utrecht, die van de persjury een aanmoedigings prijs kreeg als meestbelovende ta- Amsterdamse Nieuwe De la Mar- lent. Eerder namen aan het con- theater. Op de foto de gélukkige cour deel de groepen Kienjool uit studenten uit Leiden met aan de Amsterdam en Maskerade uit vleugel Hein Polzer, die kenne- Groningen. De finale van het ca- lijk niet kon nalaten om enkele baretfestijn werd gehouden in het grollen te maken. ADVERTENTIE En toch staat uw geld niet jarenlanq qeblokkeerd. HetNMB Premie Spaar Biljet aan toonder U wilt uw geld zien groeien. U wilt de hoogste rente, maar u weet niet vooruit of u uw geld 2,3,4 of 5 jaar kunt missen. Koop dan nu een NMB Premie Spaar Biljet aan toonder. Bovenop de jaarlijkse 6% basisrente (rente-op-rente) komt een progressief oplopende spaarpremie over de hoofdsom. Een spaarpremie die opklimt van 2% na 2 jaar tot 20% na 5 jaar. Hoe langer u spaart, hoe hoger dus de premie. Voor f 1.000.- krijgt u dan na 5 jaar f 1.538,23 cash uitbetaald.Dan bent u ruim 50% rijker geworden. Dat betekent hoge spaarwinst met behoud van financiële armslag. Want na de eerste 2 jaar heeft u jaarlijks de mogelijkheid uw Premie Spaar Biljet te laten uitbetalen (zie tabel). Wij betalen u terug: spaar- termijn hoofdsom 6% basis rente premie n ontvangt 2 jaar 3 jaar 4 jaar 5 jaar f 1.123,60 f 1.191,02 f 1.262,48 f 1.338,23 2% f 20,- 5%=f JOy IO% f IOOy 20%f200,- fï. 143,60 f 1.241,02 f 1.362,48 f 1.538,23 Er zijn ook NMB Premie Spaar Biljetten van f 5.000,- Afgerond heeft u zo na 2 jaar een rente van 7%, na 3 jaar 77*%, na 4 jaar 8% en na 5 jaar zelfs 9%. Deze rentepercentages worden berekend op basis van rente op rente. HetNMB Premie SpaarBil jet aan toon der is ook voor niet-kliënten onmiddellijk aan de balie verkrijgbaar. Vraag folder en inlichtingen. geeft loon naar sparen AMSTERDAM Bij Mak van Waay in de Nes in Amsterdam is on der zeer grote belangstelling de vei ling begonnen van honderden mun ten en gebruiksvoorwerpen, afkom stig uit de wrakken van vier sche pen der Verenigde Oostindische compagnie, die enkele eeuwen gele den bi Engeland ten onder gingen. Vanuit de volle zaal met voorna melijk Nederlandse kooplustigen werd levendig geboden op deze bij zonder unieke veilingstukken. Een bronzen kanon (achterlader) met op de loop en sluitstuk het merk van de Amsterdamse admiraliteit, bracht 15.500 gulden op. Het oorlogs tuig is afkomstig uit het wrak van de "Curacao", dat evenals de Oost- indië-vaarder "Lastdrager" voor de Shetlandeilanden verging. Een ba- lustervormig tinnen kannetje met oor en klepdeksel ging weg voorll.100 gulden. Volgens een woordvoerder van Mak van Waay kwam er "gelukkig vrij veel van de geveilde stukken in het bezit van Nederlandse musea". Er waren op de veiling nauwelijks kunsthandelaren, maar wel veel ver zamelaars. Agnes Moorehead (67) overleden ROCHESTER (Reuter)' De Amerikaanse filmactrice Agnes Moo rehead is gisteren op 67-Jarige leef tijd in een ziekenhuis in Rochester in de staat Minnesota overleden. Reeds haar eerste filmopfcreden in 1941 in „Citizen Kane" waarin zij speelde met Orson Welles werd een groot succes. Een Jaar later trad zij met Welles op in „The magnificent Ambersons". Verder speelde zij rollen in „Mrs. Parkington," .Johnny Be- linde" en -All that heaven allows". In de loop van haar lange film carrière kreeg zij vijf maal een Oscar. Handel met Iran steeds stroever DEN HAAG Volgens de minis ters Van der Stoel (Buitenlandse Zaken) en Lubbers (Economische Zaken) loopt de handel van ons land met Iran steeds stroever. Zij hebben er geen idee van of die situatie nog slechter zal worden. De bewindslie den deelden dit mee op schriftelijke vragen van het KVP-tweede kamer lid Van Amelsvoort. Volgens hen stelt de regering vanzelfsprekend alles in het werk om de van oudsher zeer goede betrekkingen met Iran te versterken. NEDERLAND I 17.00 Kijkkast, kinderprogramma (NCRV) 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Van gewest tot gewest (NOS) 19.50 Internationale hulpverlening, filmpje van de NOVIB (SOC.) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 De Boerenpartij (Pol. Part.) 20.30 Oranjehotel, tv-spel (NOS) Herhaling van een toneelstuk van wijten Eduard Veter- Jarenlang is geloof gehecht aan de mythe dat de Ne derlander tijdens de oorlogsjaren öf fout öf verzets held is geweest. Zo was het niet: de zwijgende meer derheid bestond toen ook al en was het grootst in om vang: die mensen die zich liever op de vlakte hielden, die geen andere gedachten hadden dan, als het even kon. ongeschonden uit de strijd tevoorschijn te komen. In de cel van het Oranjehotel waar het stuk zich af speelt, bevinden zich mensen die om allerlei redenen door de bezetter gevangen waren genomen, een ver zetsstrijder, maar ook een gewone zwarthandelaar. Door him gesprekken komen allerlei facetten van de Jaren 1940—1945 weer naar voren. 21.50 Panoramiek (NOS) 22.15 Dokumentaire over Wereldkampioenschappen voetbal (NOS) 22.30 Den Haag vandaag (NOS) 22.45 Studio Sport (NOS) 23.05 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Zoete broodjes bakken we niet meer, dokumentaire (VARA) Dokumentaire over de bezetting van de Verenigde Lim burgse Bakkerijen in Heerlen. 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Toetssteen Tanzania, dokumentaire (VARA) In deze uitzending over het Afrikaanse Tanzania ook een interview met president Julius Nyerere. 20.50 Concert in Studio I, promenadeorkest (VARA) Speciale 1 mei-aflevering met het Promenade Orkest. Solisten: Ans Philippo (sopraan), Wim Koopman (te nor) en Harry Moo ten (accordeon). Verder verleent medewerking: De Stem des Volks, afdeling Amsterdam. Dirigent: Heinz Schroder. Produktie: Hans Peters en Ton Robbers. Regie: Nico Knapper. Programma: ouverture „Frühlingsluft"; „Frühling in San Remo"; „Mattlinata"; „Wiener Mélange"; Concertante Muziek voor orkest en accordeon; ..Heut' scheint die Sonne mir ins Herz hinein"; ,Joh such' in Jeder Frau Manina"; „Zwei Herzen in Dreivierteltakt"; ..Morgenrood". 21.30 M' Boom, slagwerkgroep op het Internationaal Jazz Festival Laren '73 (VARA) 22.05 Kenmerk (IKOR-KRO/RKK) 22.30 Journaal (NOS) 22.35 Computerkunde, les 17 (TELEAC) Op 30 april 1945, vlak voor het einde van de oorlog, had er in Achterveld, dichtbij Amers foort, een ontmoeting plaats tussen prins Berahard en Seyss-Inquart. Onderwerp van gesprek waren de voedseltrans- porten naar Westelij k-Neder- land, dat stelselmatig door de Duitsers werd uitgehongerd. Wie de Tweede Wereldoorlog bewust heeft beleefd en ook de hongerwinter persoonlijk heeft ondergaan, zal de documentaire van Hans Wortelboer gister avond voor de KRO hebben beoordeeld als een uitstekend werkstuk. Dat was het ook, tenminste voor de generatie die de gebeurtenissen in de laatste oorlogsmaanden ook aan den lijve heeft ervaren als een bijna onafwendbaar nood lot. Een sublieme documentaire dus teravond, die tot in details de die tot in details de sfeer overbracht uit die dagen. Dat geldt met name voor het gesprek tussen drs. Van der Gaag en Seyss-Inquart. Dank zij een knappe regie was de aanwezigheid van der Reichs- feommissar bijna voelbaar. Vele straatbeelden uit hongerend Nesderland zal men hebben ge zien. In de serie Sinatra-films dan eindelijk "The man witht the golden arm", met „From here to eternity" de twee beste films die Frank ooit gemaakt heeft. Waarschijnlijk is deze rolprent zo beroemd geworden vanwege de scène waarin Sinatra een ontwenningskuur ondergaat. Nog steeds een knappe acteer prestatie, waarin ook Kim No- vak goed partij geeft. Voor het overige is de film vrij traditio neel van opzet. In 1956, to ende film uitkwam, werd „The man with the gol den arm" geprezen om zijn moderne, gedurfde aanpak. De problematiek van aan drugs verslaafden kwam tot op dat moment nauwelijks in de openbaarheid. Maandagavond twee program ma's die het vermelden alles zins waard zijn. In de eerste plaats „Muziek in uw straatje", een gezellige aflevering, vak kundig geregisseerd door Kitty Knappert en Tele viziermagazi ne, waarin een interview was opgenomen met Josef Margo, een Portugees die om politieke redenen eenentwintig jaar heeft vastgezeten. Uit deze reportage bleek noé eens duidelijk, dat ondanks de bevrijdingsroes Portugal het nieuwe levenspatroon aarzelend en min of meer bevreesd tege moet treedt. Grappig in deze rubriek was het congres van Spinologen, interessant het item over de gevolgen van de uitbarsting van de vulkaan Helvafell op IJsland en triest de reportage over zes Ierse mannen uit één familie die binnen een paar maanden de dood hadden gevonden. INVALLER Nederland I 1845 <K) Tita-tovenaar. 18 55 E'°' 19 05 <K> Tfce Cora- lema Singers: Zweedse zanggroep 9-40 (K> Cheetah: natuurfilm. N.O. S.: 20.00 (K) Journ. E.O.: 20.21 (K) De overgeblevenen: dok. over de Jo den. 21.15 (K) Looft den Heere: gees telijke Lederen. 21.30 (K) Nader be keken: dok. progr. 22.15 (K) In angst roep ik tot u: verzetsgedichten. 22.45 (K) Oostenrijk bakermat van de muziek: muzikaal dok. progr. NOS: 23.15-23.20 (K) Journ. Nederland II NOS: 18.45 (K) Ti-ta-tovenaar. 18.55 (K) Journ. VPRO: 19.05 (K) De won derlijke plannetjes van meneer Uitvin der: kinderprogr. 19.15 Zwijgen is goud stommefllmfragm. 19.45 Popeye. NOS: 20.00 (K) Journ. VPRO: 20.21 (K) Be richten uit de samenleving. 20.35 (K) All in the family: tv-serle. 21.00 (K) ZipcodeDe Franse Grandeur van vo- progr. 21.45 (K) He- Polltieke Partijen18.20 De VVD. VA RA: 18.30 Pol. Cabaret. E.O.: 19.00 Klankbord. 19.10 Schijnwerper: praat je. 19.15 (S) Wil hebben een woord voor de wereld: geestelijke liederen. 19.45 Studie en Informatie. 20.15 Nws. over de Geref. Soc. Academie te Er- melo. 20.25 Het geslacht van Gar deren. Feuilleton (11). 21.00 E.O. Met terdaad: progr. over Christ, hulpverle ning. 21.07 De Grote Opdracht. 21.15 (S) Gramm.muz. 21.20 (S) Avond sluiting. TROS: 21.30 (S) Specialltel- k la muzikaal wensprogr. rodotus- verhalen: Gvge les: tv-serte. 22.35 (K) gesprek met Norman Maller. NOS: 23.15 Den Haag vandaag. 23.30-23.35 (K) Journaal. WOENSDAG 1 MEI Duitsland I 19.15 (K) De truffelzoeker, filr 0 OA/v* ,rrv Tourn. en weerberl^.. toespraak door Heinz- 22.20 Aktua. 22.30 Nws. 22.40 Pro metheus Xni. science-fuct ion serie (19). 23.00 (S) In PIm Jacobs' Noten- NOS: 18.00 Jazz uit het Historisch Haag vandaag. 20.00 Nws. 20.05 (S) twaalf: een uur allerlei voor ieder een, met o.m. De Groenteman en om 11.65 Beursberichten. 12.30 (S) Sport- 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn. 16.00 Nws. 16.03 Radiojourn 16b5 (S) Aspecten: kunstrubriek. 17.00 (S) Hilversum II 298 m en FM-kanalen. NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende Woord. 7.08 (S) Preludium: klass. mu ziek. 7.30 Nws. 7.41 (S) Hier en nu. 7.55 Aangestipt: progr. overa. 8.00 Te Deum laudamus: klass. gewijde muz. 8-24 op de man af: evangelische com- Kandau- woensdagavond- Muziekmag. 23.55- 1 'v 1 ljc 11 unei^oeaer. inmse- 20 lö^OO) (K^_Jburn. en weerbericht. Oskar Vetter. show. 21.05 (K) Amusementsprogram ma. 22.05 (K) Rep. 22.50 (K) Journ. en weerbericht. Zweites Deutsches Fernsehen 19.00 (K) Journ. 19.30 (K) Sport. 20.15 (K) Informatie en meningen over aktualiteiten. 21.00 (K) Journ. 21.15 (K) Strijdliederen. 22.15 (Z'W) op-drle: Arbeidsvitaminen voor fabrie ken en bedril ven. 11.03 Drie draalt op verzoek: Postbus 700. 12.03 Radlo journ. 12.06 (S) Drie tussen de mid dag. 14.03 Pop- Kontakt I. 15.03 Pop- Kontakt II. met o.a. Am Meesters n, pia's Ronde (S) Hilversum HI loop achter. 20.02 DONDERDAG 2 MEI 1974 Hilversum 1 302 m en FM-kanalen AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 <S) Dag met een plaatje. (8.00 (gr.). 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Voor de kleuters. 10.10 (S Mono) Arbeidsvitaminen: populair Gymn. Podium voor de vrouw. 9.20 (S) Onder de hoogtezon: progr. voor de zieken. 10.00 Schoolradio. 10.30 Nws. 10.33 (S) Limburgs Symfonie orkest: klass. mu ziek. 11.55 Med. 12.00 Zingen met Ce cilia: volksmuz. 12.15 Meisjeskoor met instrumentale begeleiding. 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 (S) Hier en nu. 12.50 (S) Mid dagpauze dienst. 13.10 (S) Lichte koor zang met orkestbegeleiding. 13.20 (S) Licht ensemble. 13.45 Kikker en Nach tegaal: gedichten en gesprekken. 14.05 Schoolradio. 14.25 (S) In kleine be zetting: klass. muz. 15.15 De Bijbel maakt nieuwsgierig: gesprek. 15.30 Nws. 15.33 <S) Klanksnwr: oude mu ziek. 16.00 Een uur natuur: mag., met om 16.30 (S) Hier en nu. 17.00 Kin dervisie: progr. door, voor en met kin-' deren. 17.30 Nws. 17.32 (S) Hier en Nu. Hilversum III TROS: 7.02 Vaak ochtends, met o.a. verkeerslnf. KRO: 9.03 Pep. 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) Drie tussen de middag Van twaalf 1BP». met om 13.03 Raden 1 vPTOftolmi nmnf 11 nn m.-.c 11 r>i 11 ns 1 w nituieesicrs op une. i! ■iX S 1 (Tussen 18.30 en 19.15 Olympian Hon- Radiojourn.). 1130 (S) Rondom de van Nederland).

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5