u 6.50 over centrale verwarming Als (vak) man zit u goed bij HCW JTSWT Nu grote stapels voordeel in uw warenhuis H Voordelig de nacht in... P*S:13.95 6.95-11.95 11.95 ma pasvorm Ondergoed, onder de prijs T-shirts hemdjes en slipjes extra voordelig 4.50 Ruime sortering Krappe prijs. Ankiets per 2 paar voordeliger ■wm BON eiec. lasser boorder traceur aanbouwer autogeen snijder draaier .X Batisten nachthemd. Polyester/katoen, met vrolijk randdessin en luchtige korte mouw. In rood, blue en lila. M-X-XL. Alle maten (ook de grotere) Prijsprestatie lua prijs IV/a Ruitjes nachthemd. Charmant niemendalletje met rond halsje en korte vleugelmouw. Polyester/katoen in o.m. oranje, aqua en groen. S-M-L. Tricot nachthemd. Grappig dessin, korte mouw, ronde hals. 100% katoen. Maten 104/164. Prijsprestatieprijs Prijsprestatieprijs Slipjes die je niet voelt, zo lekker zitten ze. 100% katoen. Uni of bedrukt diverse modellen. 38/46. Prijsprestatieprijs Singlet slip. 100% katoen, wit ribtricot. Prima kwaliteit en afwerking. Maten 4/7. Sterk katoen in vrolijke kleuren: bleu, geel, rood en appelgroen. Maten 104/152. Nu per 2 stuks extra voordelig. Hemdjes: 2 voor Prijsprestatieprijs Slipjes: 2 voor O Prijsprestatieprijs Or T-shirts: 2 voor Prijsprestatieprijs \JT Per garnituur: Prijsprestatie prijs Partij BH's van een bekend merk. Voorgevormd of niet. In wit of huidskleur. A-cups of B-cups. Prijsprestatieprijs Herenanklets. Acryl versterkt met mousse-garens. Ribgebreid. In 15 uni- kleuren. 2 paar A CA Prijsprestatieprijs ^T.Ov/ Een orlon uitvoering in uni en fantasie van bekend merk. 2 paar ~T Prijsprestatieprijs A" Badstof kinderanklets, acryl. Ribgebreid in 6 frisse kleuren. Maten 21-28. 2 paar QC Prijsprestatieprijs (Maten 29-36 2 paar 3.50) VROOM DREESMANN INFORMATIE vindt u in de speciale Cévé Leiden-centrale verwarmingskrant en ontvangt u in onze showroom, geopend van 9-12 uur en van 2-5 uur; donderdag tot 9 uur. Zeg maar wat u wilt weten! Cévé Leiden geett u alle informatie over: De vele voordelen boven verspreid opgestelde gas kachels. Keuze tussen c.v. ketel of c.v. haard. Opstelling van fraaie radiatoren of convectoren. Toegepaste topkwaliteit materialen. Leidingsystemen die snel en netjes gemonteerd worden, zonder hak- en breekwerk. Aangepaste temperatuurregeling per vertrek. Garanties en referenties. Perfecte servicedienst, ook 's avonds en in het weekend. Onderhoudsabonnement tot behoud van de instal latie. En biedt u nog veel meer! Bouwpakketten voor de handige doe-het-zelver. Wij geven u graag advies over luchtverwarming, warm watervoorziening of over het verwarmen van een zwembad. Of over een betalingsregeling; de mogelijk heid voor subsidie (voor bejaarden en invaliden 25%) en het wintervoordeel (20% van het subsidiebedrag). MT LEIDEN W Landelijk erkend gas- en c.v.-installatiebedrijf DONDERDAGS IS ONZE SHOWROOM OPEN TOT 9 UUR Volg de reclameborden aan de lichtmasten! Cévé Leiden b.v. Gerrit van der Veenstraat 59-61-73-75 Leiden Zuid (achter hot Vijf Meiplein) Telefoon 01710-23516 B.g.g. 53533 Kunt u niet komen? Geen nood! Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel aan: Cévé Leiden, antwoordnummer 713, Leiden plaats. Ik wens toezending van uw c.v. krant een afspraak voor een bezoek Ons bedrijf, de Hollandsche Constructiewerkplaatsen bv, is gespecialiseerd in fabricage en montage van alle soorten staalconstructies zoals kantoor- en fabrieksgebouwen, hallen, parkeergarages, bruggen, tanks, silo's, kraanbanen, masten, enz. In diverse sectoren van het bedrijf hebben wij plaatsings mogelijkheden, onder meer als Bent u geen vakman in de metaal? Dat hoeft geen bezwaar te zijn. U kunt bij ons een opleiding krijgen. Al tijdens de opleidingsperiode wordt een volwaardig salaris verdiend. Hebt u belangstelling? Kom dan eens praten op de afdeling Personeelszaken aan de Zoeterwoudseweg 1 in Leiden. Vraagt u bij de portier maar naar de heer Lagendijk. Voor telefonische inlichtingen kunt u ons bereiken onder nummer (01710) 3 47 44, toestel 234. VOORLICHTINGSAVOND Op donderdagavond 2 mei zijn wij van 78 uup aanwezig op de afdeling Personeelszaken. Komt u gerust eens langs voor nadere inlichtingen! als dochtermaat. schappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv (HBG)

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 24