KONINGINNEFEESTEN IN STAD EN RAND Woord-Hotflandbrug niet voor auto's agenda VERGEER NAM AFSCHEID VAN „ATLETA WERKGROEP MILIEUBEHEER: Politieke dag in Lindehoeve succes STAD EN RAND MAANDAG 29 APRIL 1974 LEIDEN Het feestprogramma voor morgen kwam tot stand door samenwerking van de vereniging "Koninginnedag" en de wijkvereni- gingen Aktief (zuid-west), het Mui- derslot en De Juwelen (Morskwar tier), de speeltuinverenigingen Prin ses Beatrix en De Vijf Hoven, de Stichting wijkcomité „De Kooi", het wijkcomité De Meerburg, de buurt vereniging Maredorp-oost en het Co mité K oninginnef e est Burgemees terswijk 9.00 uur Vlaghijsing Stadhuisplein, 9.30 uur Gekostumeerde kinaerop tocht Burg.wijk, 9.30 uur Rondgang muziekgezelsch. De Burcht in De Kooi, 9.30 uur Rondg. van een mu ziekkorps in het Mare-dorp, 9.40-9 55 uur Show Majorette-korps Aktief, 10.00 uur Poppenkastvoorstelling Stadsgehoorzaal, 10.00 Gekostumeer de kinderoptocht Wagnerplein, 10.00 uur Start feestprogramma Mare- dorp, 10.00 Gekostumeerde kinderop tocht Muiderslot, 10.00 Gekostumeer de kinderoptocht Juwelenwijk, 10.00 uur Gekostumeerde' kinderoptocht De Vfjf Hoven, 10.00-12.00 uur Wieler wedstrijden in Zuid-West (Aktief), 10,00-12.00 uur Judo-, Krachtsport- v en Boksdemonstratie Aktief, 10.30 uur Gekostumeerde voetbalwedstrijd De Kooi, 10.30 uur Kinderspelen in het Mare-dorp, 10.30-11.00 uur Muzikale show Burgemeesterswijk, 11 00 uur Poppenkastvoorstelling Stadsgehoor zaal, 11.0012.00 uur Kinderspelen Burgemeesterswijk, 11.00-11.45 Judö- demonstratie Juwelenwijk, 1130 uur Kindervolksdansgr. 'Jezersko' "(Mare- dorp) 11.45-12.15 urn- Majorette-show Juwelenwijk, 12.00 Poppenkastvoor stelling Maredorp, 12.00 uur Kinder kennis speeltuin Beatrix, 12.15-13.00 uur Balschieten Juwelenwijk, 13.00- 13.10 u. Ballonwedstrijd Aktief, 13.00 -14.00 uur Pauzeconcert De Burcht op de Korenbeurs, 13.00-13.45 uur Pop penkastvoorstelling Juwelenwijk, 13.15-16.00 uur Grote muzikale sjiow Aktief, 13.30 uur Kindercircus Ga- rantelli, 13.30-14.30 uur Judo-demon straties Muiderslot, 13,30-18.00 uur Kinderspelen Burgemees'tersw., 13.45- 14.30 uur Turndemonstraties Juwe lenwijk, 14.00 uur Kinderspelen in speeltuin Beatrix, 14.00 uur Start Oranje-wandeltocht (Stadhuis), 14.30 uur Show majorettes Kasteelhof, 14.30-15.30 uur Poppenkastvoorstel ling Burgemeesterswijk, 14.30-15.15 uur Balletoptreden in Juwelenwijk, 14.50 uur Show Paulusband Kasteel- hof, 15.00 uur Roeiwedstrijden in Rijn-Schiekanaal, 15.00-16.30 uur Kinderspelen Lage Morsweg, 15.S0 uur Ballon-oplating Juwelenwijk, 16.00 uur Rolschaatswedstrijden Kasteel- hof, 16.00-17.30 uur Behendigheids- wedstrijden Juwelenwijk, 16.00-18.00 uur Rad van avontuur Burgemees terswijk, 16.00-19.00 uur Studenten hoempa-orkest, trampolinedemon straties en big-band-concert Aktief, 16.15 uur Poppenkastvoorstelling speeltuin Beatrix, 16.30 uur Disco in zaal Oosterkwartier, 17.00-18.00 uur Poppenkastvoorstelling Aktief, 19.00- 20.30 uur Rad van avontuur Burge meesterswijk, 19.30-20.15 uur Lam pionoptocht Juwelenwijk, 20.00-21.00 uur Lampionoptocht door Zuid-West, 19.30--22.30 uur Openluchtdansen Vondellaan, 20.00 uur Bingo-dansant Kantine Roodenburg, 20.00-23.00 urn- Avondfeest in Beloftekerk (Juwelen wijk). DOORLOPENDE ATTRACTIES Zuid-West (Aktief) Filmvoorstellingen, poppenshow, de monstraties, pottenbakken, stoelen- vlechten en bloemschikken, Petit-Pa ris etc. etc. Morskwartier (Juwelenwijk) attractiemarkt voor de jeugd. Morskwartier (Muiderslot) Fotowedstrijd. Leiderdorp 8.45 uur Aubade bij het gemeente huis; 9.15 uur Filmvoorstellingen in 't Dorpshuis voor de klassen 1, 2, en 3 der basisscholen. Deze voorstellin gen worden herhaald om ca. 11 uur en 's middags om ca. 1.30 en 3.15 uur. 9.00 urn- Kinderspelen op het sport terrein aan de Hoogmadeseweg voor de leerlingen der 4e en 5e klassen der basisscholen. 9.30 uur Kleuter- kermis in de Scheppingskerk aan de van Poelgeestlaan. 12.00 uur RCL- voetbaljuniorentoernooi voor D, E en F junioren op het RCL sportpark De Bloemerd. 13.30 uur Hockey-wed- strijd op het Alecto-terrein aan de Hoogmadeseweg. 14.00 uur Puzzle- wandeltocht voor de 6e klassen van de basisscholen. Startpunt van Die- peningenlaan ter hoogte van Winkel centrum-„Santhorst". 15.00 uur Korf- balwedstrijd VelocitasFiks op het Volecitasterrein Hoogmadeseweg. 17.00 uur Lustrum prestatieloop over 5 kilometer. (Organisatie sportschool van Houdt). Start en finish Van Die- peningenlaan bij „Santhorst". 20.00 uur Bingoavond in een der zalen van de Scheppingskerk. Toegang vrij. Tot besluit is er 'n groot avondfeest op het kermisterrein (met gratis verlo ting om 10 uur) 8.00 uur Muzikale rondgang door het dorp van de Paulusband uit Leiden. Start Kempenaerstraat-ihoek Regen- tesselaan. Route: Regentesselaan - Emmaplein - Hofbrouckerlaan Vin cent van Goghlaan - Hazenboslaan - Jacob van Ruysdaellaan - Rozenlaan Irislaan Dahlialaan - Salvialaan - Floralaan - Wyttenbachweg - Lijt- weg - Terweeweg - Prins Hendrik laan - Wilhelminapark. 8.45 uur Feestelijke Carillonklanken uit de Raadhuistoren. Hijsen van de vlag. In aansluiting hierop volgt de aubade voor het Raadhuis. 9.00 uur: Aubade aan de burgemeester. 10.00 uur Ton- knuppelen voor volwassenen op een terrein in de omgeving van de Lijt- weg. 10.00 uur tot 12.00 uur Kinder spelen. Deze spelen uit grootmoeders- tijd worden gehouden in de omgeving van het Hombrouckerpark. 10.15 uur tot ca. 11.45 uur Muzikale rondgang en show. De Wil bert Drummers uit Oegstgeest starten aan de Rhijngees- terstraatweg. Route: Oranjelaan - Louise de Colignylaan - Hof dij ck - Laan van Alkemade - Hofbroucker laan, alwaar in de nabijheid van de daar plaats vindende kinderspelen een uitgebreide öhow zal worden ge geven. 14.00 uur tot 15.00 uur Trot toirtekenen. De tekeningen worden weer gemaakt onder de luifel van het winkelcentrum Lange Voort. 14.30 uur tot 17.00 uur Autobehendigheids- op de Hofbrouckerlaan, tussen Piet Heinlaan en Laan van Alkemade. 14.30 uur tot 16.30 uur Muzikale shows. 14.30 uur Korf bal wedstrijd. Demonstra tie-wedstrijd junioren FiksVelocitas op het sportcomplex „De Voscuijl". 18.00 uur Freecon- cert aan Irislaan/Lange Voort. Bij regen: Gemeentecewtrum. 22.00 uur Vuurwerk, Laan van Alkemade. Voorschoten Koninginnedag begint 's morgens om 9.30 uur met de kinderoptocht; om 11 uur zijn er kinderspelen in de wijk Noord-Hofland; 11.30 u. zwem wedstrijden voor de jeugd; 15 urn- Zeskamp op het M.O.C.-terrein tus sen de bedrijven in Voorschoten; om 20 uur is er een lampionoptocht en het feest wordt besloten met muziek en dans om 21 uur in het Cultureel Centrum. Warmond 9 uur: Beoordeling door jury van door kinderen gemaakte tekeningen. Schoolplein Laan van Oostergeest. 9.15 uur: opstelling stoet op Laan van Oostergeest. 9.30 uur: Rondgang door het dorp. Route: Laan van Oostergeestmgr. Aengenentlaan - Bosschopslaan - Herenweg - Liduina - Van Duiven voordestraat - v. Mathenessestraat - v. Wassenaarstraat - Swellandstraat - Jan Steenlaan - Dorpsstraat - Burg. Ketelaarstraat - Julianastraat - Herenweg - Gemeentehuis. 1112 uur: Poppenkastvoorstelling voor kleuters in het Trefpunt. Kinderspelen om 14.30 en 16 uur in de Dorpsstraat. 15 uur: Wielerronde in Endepoel. 20.15 uur: Lampionoptocht. 20.30 uur: rondgang door het dorp. Route: v. Duivenvoordestraat Lockhorstlaan - Jan Steenlaan Dorpsstraat - Burg. Ketelaarstraat - Warmundastraat - Herenweg. 20 uur: Drive-in show in het Tref punt. 9.15 uur: Show door drumband Irene nabij het Gezondheidscen trum. Hofcampweg. 9.30 uur: Optocht van leerlingen van kleuterscholen en eerste klassen van basisscholen vanaf Gezondheids centrum naar Sporthal, dr. Manvelt- kade, voorafgegaan door drumband Irene. 10.00—10.45 uur: Feestprogramma in sporthal voor 47 jarigen. 11.1512.30 uur: Variétéprogram ma voor 712 Jarigen in sporthal. 9.00 uur: Schoolsportwedstrijden voor voortgezet onderwijs, op sport complex van sportvereniging „Was senaar". Kerkehout. Vanaf 13.00 uur: Sportmiddag „Was senaars sport contact" in sporthal. 11.00 uur: Paardenfestijn op het terrein aan de Berkheistraat. gepre senteerd door de jubilerende Lande- lilke Rijvereniging „Koningin Emma" (40 jaar). 20.15 uur: Stertocht van muziek korpsen vanaf 2 startpunten, waar tevens fakkels en lampionnen wor den verkocht. Eindpunt: raadhuis „De Paauw". 21.00 uur: Voor het raadhuis: Drumbandshow en taptoe door alle muziekkorpsen. Zoeterwoude HR 9.00 uur: optocht voor de kinderen. Verzamelen bij de voormalige machi nefabriek van De Jong. Voorop gaan vanzelfsprekend de Rijntamboers en aan het eindpunt (Oranjelaan) zullen de prijzen be kend worden gemaakt. Ook aan de peuters is gedacht, zij kunnen n.l. met een versierde wagen meerijden. 99 VOORSCHOTEN In een bezwaarschrift tegen het ontwerp-bestemmingsplan Noord-Hof land keert de Werkgoep Milieubeheer van de Leidse universiteit zich tegen de aanleg van de Noord-Hoflandbrug als brug voor het autoverkeer. De werkgroep vindt dat deze brug, die de Vijf Meilaan in Leiden over de Korte Vliet met de Trompweg in Voorschoten zal verbinden al leen voor fietsers, voetgangers en het openbaar mbet gaan functioneren. De Werkgroep Milieubeheer merkt in het bezwaarschrift op, dat de brug voor autoveilceer overbodig is, om dat de Voorschoterweg voldoende ca paciteit heeft. Ze verwacht ook niet, dat het rijk een subsidie-verzoek zal inwilligen als de Noord-Hoflandbrug als brug voor auto's gaat fungeren. Daarnaast voert de werkgroep twee Burgerlijke stand van Leiden I. Nell; Monique, dr. den Haak; Simone, dr. dewsing en R Biere. Duijn (1) meisje; J. bezwaren aan de Noord-Hoflandbrug als auto- brug zou een krachtige stimulans betekenen voor het sluipverkeer over de Vijf Meilaan, de Trompweg, de Adm. de Ruijtersingel en de Van Beethovenlaan, met als risico, dat bv. de Prins Bernhardlaan in Voorscho ten en de Herenstraat in Leiden aan gepast (verbreed en geasfalteerd) moeten worden; de aanleg van een autoverkeers- brug zou slechts een schijn verbe tering voor het openbaar vervoer be tekenen, omdat daarmee het gebruik van de auto wordt gestimuleerd. De werkgroep acht de aanleg van de Noord-Hoflandbrug wel nuttig als fiets- en voetgangersbrug. Enerzijds heeft Leiden. Zuidwest dan direct toegang tot het nieuwe station in Noord-Hofland en anderzijds krijgt deze wijk dan een verbinding met de binnenstad van Leiden. Ook vindt ze de bouw van de brug van belang voor het busvervoer, vooral voor de invoering van een nieuwe sneldienst door Leiden-Zuidwest, Noord-Hof- Oudercomité St. Leonardus- school ziet af van acties LEIDEN Het oudercomité van de St. Leonardusschool in het Haag- wegkwartier heeft in een brief aan de ouders van, leerlingen en aspi rant-leerlingen meegedeeld dat het van verdere acties zal afzien om te proberen de St. Leonardusschool te behouden. Volgens het oudercomité zijn alle, door het comité voorgestel de mogelijkheden op grond van fi nanciële motieven van de hand ge wezen. Hoewel het oudercomité zegt het te betreuren dat juist in het Haagwegkwartier, waar geen enkele andere school gevestigd, is, de St. Leonardusschool moeten worden „af gebouwd" (geleidelijk opgeheven) er kent het, blijkens de brief, dat er geen mogelijkheden meer zijn om dit te voorkomen. In de brief aan de ouders kondigt het comité aan dat het gedurende de afbouw-periode van de St. Leonar dusschool zal proberen om in sa menwerking met de leerkrachten de relatie ouders school zo goed moge lijk te verwezenlijken. In een aparte brief aan de ouders wier kinderen naar de eerste klas van de St. Leo nardusschool zouden zijn gegaan, ad viseert het oudercomité bij de keus van een andere school terdege te in formeren of de school van keuze in de naaste toekomst blijft voortbe staan, „omdat zelfs de mogelijkheid niet ondenkbaar is dat in Leiden Zuid-West nog meer scholen zullen worden gesloten". VOORSCHOTEN Voorscho ten kon zich zaterdag de gehele dag uitleven op het gebied van de poli tiek, actiegroepen en Jazz. Vanaf 1 uur tot 1 uur in de nacht kon men in "De Lindehoeve" alle kanten uit. In totaal 32 groeperingen of ak- tiegroepen waren, vertegenwoordigd; zij hadden naast hun marktkraam- pjes de gelegenheid om in 12 minu ten-praatjes de toehoorders te over tuigen van hun gelijk. Tussen al die groeperingen door liep Sjefke van Oekel, de conferencier nieuwe stijl uit de Barend Servetshow. Hij be vestigde de indruk, dat de ene groe pering hem te lang van stof vond en vooral de Jeugd hem adoreerde door zijn onvoltooide en nergens op slaan de verbale expressie. De Stichting "De Lindehoeve" heeft het aangedurfd om groeperingen een kans te geven zich te uiten aan de bevolking. Het werd een zeer ple zierige happening. Men was bereid om te luisteren, ook om te discus sieren. Of er "bekeringen" zijn ge maakt valt moeilijk te voorspellen. De 2de Kamerleden Drenth (PvdA) en Portheine (VVD) hadden het niet zo moeilijk. Zij beantwoordden vra gen uit de omstanders- Ook de werk groep Milieuzorg, die him standje ingericht hadden alsof zij een prima groentesoep aan het voorbi-eiden waren, kreeg de kans om iedereen te wijzen op het belang van een om buigen van het levenspatroon. De RKPN was afwezig, deze dames en heren uit Voorburg waren aan het feestvieren na de beslissing dat Beu ker en C.S. de ware RKPN-ers zijn. Het Stichtingsbestuur van "De Lin dehoeve" heeft met deze politieke en actiegroepdag aangetoond dat links en rechts (hoe extreem ook) elkaar kunnen waarderen. Er heerste een zeer genoeglijke stemming niet in het minst door de muziek van de "Jazz-Pilgrims". Wie iets meer wil de weten over de komende verkiezin gen, die kon wijzer naar huis toe gaan. Oud en Jong hebben elkaar in "De Lindehoeve" gevonden, het eind resultaat blijft verborgen. Wie onbe spoten groenten wil eten weet nu, waar hij terecht kan en wie zich wil inzetten voor de derde wereld ook. Het grootste winstpunt was mis schien wel dat extreem rechts en links elkaar ontdekt hebben als Voorschoten Voorschoten kreeg zaterdagmorgen bezoek van twee bo ten vol met vikingen. Zij kwamen via de Vliet in de sloot bij het nieuwe troep- en botenhuis van de zeever- kennersgroep "Leif Ericson. Hoewel zij woest gekleed kwamen, bleken zij vol vreedzame bedoelingen. Het op perhoofd overhandigde wethouder T. C. Esselaar een sleutel waarmee een oude koffer geopend kon worden en de wethouder de kans kreeg om de officiële opening van het complex te verrichten, door het hijsen van de groepsvlag. De "Leif Ericson" heeft thans aan de Rouwkooplaan een prachtig troephuis en een groot ruim botenhuis. De in 1951 opgerichte zee- verkennersgroep met meer dan hon derd leden, kan eindelijk beschikken over een eigen home. (Foto Jan Holvast), WARMOND Vrijdag heeft de lei ding van Jeugdcircus Atleta afscheid genomen van zijn zakelijk leider, de heer W. Vergeer. Reeds verschillende malen had hi'J gezegd ermee te willen stoppen, maar zeker niet voordat er voldoende leiding was die alles over kon nemen. Nu er in de vacatures is voorzien was het dan ook duidelijk dat Vergeer Atleta na 7 jaar zou ver laten. "Met het volste vertrouwen", zo vertelde hij ons, "doe ik dat nu en in de overtuiging dat het circus een zeer goede kant uitgaat met de nieuwe programmaleider Fafa en de zakelijk leider André Kortekaas." Een van de eerste aktiviteiten van het circus onder de nieuwe leiding is de deelname aan een open kinderdag op het Katwijkse strand en in de sporthal CLeyn Duyn. Dit gaat op 4 mei a.s. plaatsvinden. De kinderen van het circus zullen ook nog in staat gesteld worden om afscheid te nemen van hun zakelijk leider. Wanneer dit gaat gebeuren is nog niet bekend. Wèl dat het op de première-avond is van de speelfilm die zij zelf met hulp van Studio Ver- sluys gemaakt hebben tijdens hun zomerkamp in Amersfoort. ZOETERWOUDE De commissaris van de koningin, mr. Vrolijk, heeft zaterdag de officiële opening verricht van het onoverdek te zwembad in Zoeterwoude. Er is heel wat water door de Rijn gestroomd, voor het zover heeft kunnen komen. Voor het in- structiebad, dat vorig jaar september al is geopend, was alleen al een bedrag van 96.000 gulden nodig. Het is inmiddels de hele winter open geweest Tijdens de zomermaanden zal het over dekte bad waarschijnlijk gesloten worden, behalve voor de pu pillen van de stichting Gemiva. Mr. Vrolijk (op de foto tweede van rechts, naast burgemeester Detmersopende het buiten bad door het geven van een fluitsignaal, waarna een viertal jongelui vanaf de startblokken het water indook (Foto Jan Holvast) 12.45 uur: schatgraven voor de kinderen die nog niet op de lagere school zitten. Trimmen om 5 uur en tot slot het grote Oranjebal: 20.00 Zoeterwoude dorp 8.30 uur: Muzikale rondgang door Zoeterwoude met medewerking van drumband V.I.O.S. en de Sint Jan's Fanfare. 9.15 uur: Aubade aan de burge meester bij het bejaardencentrum Huize Emmaus. 9.30 uur: Kinderspelen in de Jan van Banningstraat voor lagere scho len. 10.30 uur: Poppenkast voor de kleuters. 10.30 uur: Dobbelrit op de fiets. Het vertrekpunt Is het Don Bosco- huis. 13.30 uur: strijden om „Kampioen- schap-ringsteken-op-het-water". Don Boscohuis. 14.00 uur: Kindervoorstelling in het Centrum aan de Schenkelweg. 14.00 uur: Discobal voor tieners, Don Boscohuis. 15.30 uur: Tweede kindervoorstel ling in het Centrum. 15.30 uur: Modelvliegtuigendemon stratie op sportcomplex Haasbroek. 17.00 uur: Tussen 16.00 en 17.00 uur zal de Sint Jan's Fanfare onder lei ding van dirigent Jan Mey een con cert geven in de buurt van het Don Boscohuis. 17.00 uur: Klaverloop. In tegenstel ling tot andere Jaren nu meer een trimloop. 20.00 uur: Groot tienerbal in Ons Huis. 20.30 uur: Seniorenbal in het Don Boscohuis. 20.30 uur: Taptoe Zoeterwoude. Plaats: het terrein nabij het post kantoor in de Jan van Banning straat. Maandag enlglng "De Wijde Vlucht Charlotte de Bourbonhof 1, spreek uur relsvereniglng „De Wijde Vluch 7.30-8.30 uur nam. Dinsdag Breestraat 19, sociëteit dlcapten 2-5 uur nam ^Jtljnsburgerweg 163, spreekuur. Al, 7.30-8.30Vuur Hooigracht 38, spreekuur stlchtii hulsvesting Werkende Jongeren 7.3 Woensdag Speeltulngebouw Ten Katestraat b Jaardensociëteit Humanltas 2-4.30 kamerbewoners Oegstgeest, soclëtt Donderdag Kleine Burcht, Leiden, vergade' ring selsklp Fryslan, 8 uur nam. Breestraat 19, sociëteit voor gehaj1 dlcapten 2-5 uur nam. e Kreatief Sentrum, defenslevoorlichtiit Vrijdag Herenstraat 95, jeugdsociëteit „Tim Zaterdag Hooglandse Kerkgracht 48, dansjd gevorderden. 3.3 Jarekerk. Lelden, Dodenherdenkl: Zondag Antonlus Clubhuls, LEIDEN Burgemeester Vis heeft vanochtend in het stadhuis aan vijf Leidenaars koninklijke onderscheidingen uitgereikt. Van links naar rechts de heren Jacobs en Loeve, die Ridder in de orde van O.N. werden, burgemees ter Vis, de heer Van den Hoo- genband, die Officier in de orde van O.N. werd, de heer Zwanenburg, die bij bevorde- rijig de zilveren eremedaille verbonden aan de orde van O.N. kreeg en de heer Soe- giarto, die Ridder van O.N. werd. Ook professor Van de Hulst kreeg een lintje. Hij werd Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. De bur gemeester had de hoogleraar eerder op de ochtend de ver sierselen elders opgespeld. (Foto Jan Holvast) LEIDEN Uit de brahdkast van een fabrikant aan de Lange Mare is in het afgelopen weekeinde een be drag van duizend gulden ontvreemd. Er werd ook zesentwintig gulden aan klein geld buitgemaakt. De inbraak moet gisteravond tussen acht en twaalf uur zijn gepleegd, maar het is de politie nog niet helemaal duide lijk hoe men het pand is binnenge komen. Middelweg 19c Lelds PoppentheatV kindervoorstellingen 2.30 uur nam. Hooglandse Kerkgracht 48 dans1 vanaf 8 uur 'nam. T Geversstraat 65 Oegstgeest, voor gehandicapten en alleenstaa den. 8-12 uur nam. Apotheken L De avond-, nacht- en zondagsdieijs (tevens Koninginnedag) der apothr ken in de regio Leiden, wordt waaF genomen door: Apotheek „Tot hur der Menschheid", Hooigracht 48, tF5 21060. Apotheek "Beker", Lijtwp' 4. Oegstgeest, tel. 55482. Tevens zc terdag tot 1 uur nm. Apotheek Voq schoten, Leidseweg 66, tel. 01717-253" SOS-dienst v. SOS-tel. hulpdienst, tel. 017ldL 25202. Voor allen die ln moelliJkbP den verkeren dag en nacht te ber(r< ken. Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat 15. Leiden Vol gewonde honden, katten, vogels e,- Dag en nacht bereikbaar, tel 34687. Dierenambulance. Tel. 01710-34616. Release Hulpverleningsdienst Release: Rijn 20a, tel 24555 Ma t/m vrij 10 uur, nam, bovendien dl. t/m z 5 uur nam met uitzondering Wets winkelt je Juridisch adviesbureau voor gral rechtskundige bijstand Adres Leid Volkshuls, ApothekersdUk 33 Opt clngstljden dinsd woensd. dund lO-U uur, do. 7—9 uur nam Dlenstencei e trum Hogendorpstraat 3C vrij 7-j 7—9 i Kinderopvang Informatiebureau werkgemeensch Kindercentra Lelden. WelzUnsra Stationsweg 28, tel 48861 Geopend 9,30—12 uur. wo en do 24 uur Vormingscentrum Troef Vormingscentrum Troef, Hogewoc .g, zelf koken, Dinsdag, eigen kleding ontwerpen 810 uur nam. recht/onrecht Dienstencentrum Informatie, dag. Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenlngs- en lnformatledler -- -----O Zuidwest, tel 641 ij T wentwel Sociëteit Twentewel. Breestraat Sociale raadsvrouw Maandag: 10,30—11.30 uur. Van H gendorpstraat 36; dinsdag: 10.3011. uur Driftstraat 49a; woensdag: 10.00 11.00 uur Dijkstraat 2a en 16.3018. Gerecht 10; donderdag: 18 uur. Stadhulspplelr 11.30 uur Herens Gespreksavonden LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VÜÜR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Lelden Postbus 54 - Giro 67055 Telefoon redactie 01710-21507. Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement I I0.25jie Kwartaalabonnement I 30.25 Per Post t 32.6&E Jaarabonnement r HO. Losse nummers J 0.451 -w>c>auemeiiuigeiden bf) vooruit betaling te voldoen BI) automa tische overschrijving geeD ad ministratie- en incassokosten Na bezorging van 18.0020.00 u Zaterdng van 16 00—18.00 U. Telefoon 01710-80500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2