op Belgen conditie verslagen ALGEMENE NA GELIJKSPEL GEDEGRADEERD Sterk spel oreholte Unicum naar grote zege: 8-0 Geen enkel protest op Voor kaag Scorebord Nieuw" korfbalteam weer naar zege: 10-7 TcnniStCclHl van ompetitie veldhandbal Kasper Kardolus Australische speler verlamd Feest voor de privé-rijders op Nürburgring TRANSOL RZ KAMPIOEN BASKETBAL ™rss«iws«rs«*?ïL'." K'H'TÏ?™™ ZEGE IMHOFF [AANDAG 29 APRIL 1974 PAGINA 17 HOOFDKLASSE ETOS Rohda 8—3. OVERGANGSKLASSE B V Pernix s.n.o.; Samos De emene 8—8 (Alg. degr.). RES. HOOFDKLASSE A i 2 Het Zuiden 2 12—11; 2 Rohda 2 2—7. WEST IA dy Excelsior 108 (Exc. degr.), ersfoort Sprangen 13—9, Ons DTV 8—9; De Regenboog rkwartier 109. 15-25 Amersfoort 16-12 V 15-21 Ons Huis 15-11 ngen 15-20 DTV 16-11 Regenb. 15-15 Excels. (H) 16-10 derkw. 15-13 WEST IB Pams 76; Rozenburg ft (A) )KC 7—6. ft (A) 16-28 Rozenburg 15-13 16-22 Sperwers 15-13 15-18 DKC 15-11 sterkw. 16-17 DEVD 15- 2 Geel 15-14 ZUID WEST IIA AG Jodan Boys 44; Mer- 14-22 Animo 15-12 14-20 DES 13-11 55 a-tros 13-16 Jodan Boys 13-10 Eiland 14-16 Merwede 13- 5 AG Beslissingsduel J elocitas - Snel noodzakelijk na verlies van ODf SamosDe Algemene 88 (5 4) Voor De Algemene kwam de degradatie beslist niet hard meer aan. Aan het spel van de laatste weken was dat al duide lijk te merken. Opmerkelijk was daarom, dat De Algemene giste ren in Utrecht ineens bewees be slist wel mee te kunnen in de overgangsklasse. De 88 mag op zichzelf een goed resultaat ge noemd worden, maar er zat op het Utrechtse gravel duidelijk meer in voor de ploeg van trai ner Filemon. die volgend seizoen met twee verplichte trainingen per week een hardere lijn om trent het train ingsbezoek wil eaan voeren. Trainer Fileman wijt de degradatie onder meer aan de wis selvalüge trainingsopkomst van de laatste periode. De Aleemene startte goed (0 2 en 13). maar miste de be slissende slag bij 34, toen Aad Rusman tweemaal een strafworp miste. Het werd daardoor halver wege 54 en dat had een gelijk- opgaand score verloop in de twee de helft tot gevolg. Bij 8—8 (10 minuten voor tijd) kreeg De Al gemene duidelijk de beste kan sen, maar zowel Ruud van Vlet als Janny van Iterson, die de meeste ruimte kregen, hadden geen geluk met hun schoten. Bij De Algemene was in het laatste kwartier good-old Bart Lambooy invaller Wim van Iterson, die een sublieme wedstrijd speelde, komen vervangen. Doelpunten: Wim van Iterson (3), Wim van Vliet (2), Aad en Henny Rusman en Ruud van Vliet. EERSTE KLASSE De Regenboog Zuiderkwartier 10—9 (4—2) De Regenboog en Zuiderkwartier ontliepen el kaar in hun voorlaatste treffen niets. De Regenboog was de ge lukkigste ploeg, maar verdiende wel de zege omdat het vrijwel de gehele wedstrijd de leiding had gehad. Al met al voor Zuider kwartier 'n teleurstellend verlopen competitie, nadat de ploeg van trainer Hen Zierikzee vorig jaar nog dicht bij het kampioenschap had gezeten. De Dordtse club legde met een vlotte 20 voor sprong. Albert de Groot (2), Jim- voordelig verschil. Pas na rust slaagde ZKW erin de achterstand weg te werken, maar telkens op nieuw nam Regenboog een voor sprong. Albert de Groot (2), Jm- my v. Daim, Gijs Kloos, Joep v. Dam, Toos en Tineke v. Es, Car- la Akse en Jeanette Meurs scoor den. Dordtse Quick niet van een extra wedstrijd met Achilles met als inzet het kampioenschap kunnen afhouden. Quick was over het ge heel genomen wel de betere ploeg maar erg overtuigend kwam het spel van de titelkandidaten net over, al was er halverwege bij de stand 13 voor de bezoekers geen problemen meer. Via 14, werd het tenslotte 25. TOP miste 3 strafworpen. Cees Zuurmond en Annemiek Keunig scoorden. Ons Eiland-Albatros 46 (33) Ons Eiland zag de successenreeks van de laatste weken onderbroken door Albatros, dat pas in de tweede helft de kans had om Ons Eiland te kloppen. Ons Eiland had aanvankelijk het initiatef (10 en 31), maar bij het om keren (3—3) ging het er al naar uitzien, dat Ons Eiland het moei lijk zou krijgen. Tot 44 ging het gelik op. maar daarna zakte Ons Eiland in elkaar met verlies als gevolg. Rob Hasselbach, Sary v. d. Meeberg. Wim Nijenhuis en Piet Beekman scoorden. DERDE KLASSE Tempo-Sagitta 5—3 (22) Tempo heeft het kampioenschap nu geheel in eigen hand na de fraaie zege op medekoploper Sa- gitta. Met twee thuiswedstrijden en één uitwedstrijd tegen het zwakke Ventura Sport voor de boeg, mag het kampioenschap de Alphenaren normaal gesproken niet meer ontgaan. Het was za terdag een zenuwslopend duel, dat pas ver in de tweede helft werd beslist. De eerste helft bracht geen duidelijkheid (2—2). Tempo werd pas na rust gaandeweg ster ker en goals van Gerard Praes en Marieke Breedeveld velden Sa- Bij de wedstrijden ONDO-Fiks en Oranje Wit-Fluks stond niets meer op het spel. Fiks won na een gelijkopgaand duel door treffers van Jack v. Berkum (2), Dirk Jan Elzinga (4), Marjan Huizing en Herman Tobé met 98. terwijl Fluks het matige seizoen afsloot met een 63 nederlaag bj Oran je Wit. Jan Verloop (2) en Tineke Korbee scoorden. Belangrijker in III D waren de verrichtingen van ODI met het oog op het kam pioenschap. ODI stond met nog één wedstrijd voor de boeg één punt achter op ht reeds uitge speelde Velocitas en Snel, maar de ploeg uit Schiedam verloor met 43, waardoor Velocitas en Snel wi onverwacht nog om de titel met promote kunnen gaan spelen. 15-12 ZUID WEST IIB Terheyden 47; OSCR 6—6; TOP Quick 2—5. 14-24 Gymnasiast. 14- 9 lilies 14-24 Merwic 14- 9 heyden 14-17 Bolnes 14- 8 14-13 OSCR 14- 8 ZUID WEST IIIC npo Sagitta 53; Valto erkerk 57; Thor Maassluis 13; RWR Oranje Nassau 44. ïpo 13-22 Nieuwerk. 11-12 Nassau 13-19 RWR 13-12 jitta 12-18 Ventura Sp. 13- 4 14-16 Thor 14- 0 assluis 12-13 ZUID WEST IIID Fiks 7—8; Vitesse ODI Oranje Wit Fluks 6—3. 14-18 Fiks 14-18 Fluks 14-17 Vitesse mje Wit 14-15 ONDO ocitas I 14-14 14-13 13-11 EIDEN. Vanwege de interland ederland-België is het afgelopen eekeinde slechts een beperkt orfbalprogramma afgewerkt, de Leidse teams, die in actie nen, verspeelde De Algemene kostbaar punt tegen Samos, 'aardoor de ploeg uit de over- angsklasse degradeerde. Zuider- •artier verloor met 10-9 bij De egenboog en belandde daardoor de onderste regionen van de erste klasse, zonder overigens in egradatiegevaar te verkeren. Voetbal In de strijd om het npioenschap van Nederland za- dagvoetbal hebben Spakenburg en izen zaterdag in Spakenburg ge- gespeeld: 00. AMSTERDAM De 79ste korf balinterland tussen Nederland en l^elgië leverde het Nederlands twaalf tal de 65ste triomf op. Zo op het oog blijven de krachtsverhoudingen dus wel op hetzelfde niveau. Het is waar, de Oranjeploeg trok opnieuw aan het langste einde, maar toch heeft er lange tijd een verrassing in de lucht gehangen. De Belgen startten name lijk bijzonder agressief, hun uitval len hielden een doorlopend gevaar hi, maar in de eerste helft vergden zij zoveel van hun conditie dat hun daarvoor na de hervatting op on barmhartige wijze de rekening werd gepresenteerd. In enkele minuten liep Nederland toen weg van 66 naai- 96. Die klap kwam België niet meer te boven. Het werd ten slotte 107. Het was een duel dat een redelijk peil bereikte, hoewel er nimmer korfbal op hoog niveau werd gepres- IELDIJK De dames van Bax- reholte hebben in Poeldijk het fel- i'erburch geen schijn van kans ge en op een revanche voor de neder- en in de zaalcompetitie en in de ste wedstrijd van de veldcompe- i. De Voorhoutse formatie beheer- het duel met solide verdedigen en stekend opgebouwd aanvalsspel en met 9-2. Pas na 4-0 voor Bax- reholte (treffen van Nora van Nie •k 2x, Elly Hoek en Hannie Bos- mp) wist Verburch via de gevaar- Jozien Weisz tegen te scoren: Met die stand brak de rust aan de hervatting domineerde Bax- reholte dankzij een taktische blun- i de Verburch-coach, die over- takelde op een persoonlijke dek- van Nora van Niekerk en Han- Boskamp, volledig. Elly Hoek en inemieke de Bruyn profiteerden di- t van de hen toegestane vrijheid tilden Bax-Foreholte binnen tien nuten naar een voor Verburch uit- htloze score van 7-1. Via 8-2 werd uiteindelijk 9-2 voor Bax-Fore- Ite. In de regionale eerste klasse leiden Idem-Hellas en Bax-Foreholte en ziet er naar uit dat een beslis- igsduel zal moeten bepalen welk zich kampioen zal mogen noe- De dames van Jong-Ade boekten in regionale tweede klasse A een >eiteloze 5-0 zege op Velo, dat met rust al op 3-0 was gezet. In de eede helft duurde het maar liefst minuten voordat de productie van Qg Ade door Helma van der Geest er op gang kwam. Wil van der :est van Jong Ade stopte nog twee afworpen. Sanocel HVL bleef inde deling eerste klasse met 8-5 aan de ede kant van de score tegen Hol- Qdia. Bij de rust was de stand nog Hjk: 33. De treffers kwamen bij nocel/HVL en Carla Jansen (2), Qeke Koppeschaar, Gonnie Erades i van der Meij en Ineke de raaf. Bij de heren won Warmunda in de delings eerste klasse B met 16-15 q Hermes, dat vlak voor tijd op •15 kwam Wil Jonker maakte gelijk, en in de laatste seconden schoot de beste man van het veld, Ben van Niekerk, de winnende tref fer voor Warmunda in. MMO gaf in de afdelings tweede klasse het pover Northa 3 geen enkele kans. Rust 5-0, eindstand 121. NACOMPETITIE De nacompetitie zaalhandbal in de A-groep is gewonnen door de dames van Bax-Foreholte. Dat was conform de verwachting. Wat niet conform die verwachting ging, was de laatste wedstrijd tegen HVS. De Stompwyk- se ploeg verraste tegen een mat en loom handballend Bax-Foreholte met zeer beweeglijk aanvalspel tot op één punt werd ingelopen: 8-7. Bax-Fore holte reageerde geprikkeld maar dat resulteerde in het uit het veld zen den van Nel Geerlings. Oevrigens voor een niet juist be oordeelde overtreding. Met 5 speel sters kwam er eindelijk wat meer vuur in de Voorhoutse ploeg en door twee treffers van Hannie Boskamp en Annemieke de Bruyn werd de marge vergroot. Het werd tenslotte 12-8 voor Bax-Foreholte. Northa wees NIO met 19-9 terug en Jong Ade fi nishte door een gelijk spel tegen MMO (8-8 rust 6-2) voor Jong Ade op de tweede plaats. teerd. De Nederlandse ploeg, die liefst zes debutanten telde, moest aanvankelijk door moeilijke minuten heen. Het was vooral aan het vak Klouwen, Regeer, Majka Duivenvoor den en Arlien Uchtman te danken, dat in die beginfase België niet kon doordrukken, vooral in het midden was dit kwartet niet te grijpen. Ron Regeer was subliem in afnemen en zijn meesterlijke passes stichtten steeds weer gevaar voor de Belgische korf. België nam toch tot tweemaal toe een voorsprong, maar beide malen kwam Nederland langszij. Van Dijk gaf Oranje voor de eerste maal een voorsprong (3—2), maar weer kwa men de Belgen terug en door Cam pers en Derudder (strafworp) werd opnieuw een voorsprong genomen. Bij rust was de score 5—4 in het voor deel van de Zwaanswijkformatie, die na de hervatting plotseling beter ging draaien. De ploeg begon te wennen de combinaties werden vloei ender en by België begon de ver moeidheid een rol te spelen. Zwaans- wijk: „Onbegrijpelijk. Dat is de vo rige keer ook gebeurd. Dat zij daar niet op hebben getraind. In conditie waren wij België verre de baas". Dat werd ook doorslaggevend. Tot 66 bleef België overeind. Toen kwam echter het viertal Klouwen, Regeer. Majka Duiven voorden en Arlien Uchtman voor de Belgische korf. De Belgische verde- dediging werd dolgedraaid en binnen nenkele minuten met de stand van 6-6 naar 9-6 opgeschroefd door tref fers van Regreer (2) en Reuter. Bel gië was verslagen. Een grote zege leek in het verschiet te liggen, maar bleef uit. Voornamelijk omdat Neder land zo slecht schoot. LEIDEN Roomburg, de Munnik en Unicum lijken in om gekeerde volgorde kandidaat voor een kampioenschap Room burg won gisteren na harde strijd met 5—4 van Victoria Voor het zo belangrijke puntje zorgden Milou Penseel en Henk Em- nes in het tweede gemengd dubbelspel. In het Roomburg-kamp was men overigens helemaal niet zo overtuigd van de zege omdat de in de enkelspelen opgebouwde voorsprong van 31 alleen Anette van der Meij moest afhaken tegen Annemieke Blom in de dubbelspelen volledig door Victoria was teniet gedaan, 44. Maar de zeer goed tennissende Mi lou Penseel hield met een steeds be- ;er manoeuvrerende Emnes, Room burg in 3 sets overeind. De Munnik kwam tegen Hogerheide met Door Frank Bonte 3 zege uit de strijd. Die zege werd in de dubbelspelen gerealiseerd. De en- eenziJdige treffen eigenlijk al de dubbelspelen gerealiseerd. De kelspelen leverden winst op van de heren Adri van Leeuwen en Jan Theunissen en verlies van de dames EUen Gerrese en Karin Braaksma clQ£ro„ Ook in het damesdubbelspel bleven J"8® 7® de laatstgenoemden puntloos. Maar forehand in de overige partijen, het heren- dubbelspel en de beide gemengd dub belspelen. ging de Munnik met de winst stryiken. Unicum boekte de grootste overwinning (8—0), op de Sohiiedamse LTV. Van strijd was in uc" UI" ae neaenaag te ontlopen. De ^UnPrin k QTYlllinPri enkelspelen leverden namelijk maar XXX-l\-Cl-l!A XX een winstpunt op. Daarvoor zorgde Josine van der Koogh die het eerste leen sprake in het eerste herenen kelspel van Har Meijer tegen Tesch- macher63, 46, 62. Techma- cher kon met een grotere variatie in slagen de bij vlagen weer mokerhar- de forehand van Meijer niet af doende compenseren. Die "forehand" drukte in de derde set genadeloos door naar de zege. In de andere par tijen was er voor Unicum geen kou aan de lucht. Onno Ruysenaars won met 6—0, 6—0 van Nolet. Maureen Meijer met 6-2, 6-0 van mej. de Buck en Marjan van Boekei met 8— 6, 6—2. Van Annelies Hovinga. De Noordwijkse LTV moest het te gen OTC 2 van de dubbelspelen neo- ben om de nederlaag te ontlopen. De Cort van Dijk (rechts) scoort voor Nederland. Bij strafworpen kwam de zwakte van de ploeg nog schrijnender aan het licht. Van de vier werd er slechts een benut (Regeer), aanvoerder Reu ter schoot tot driemaal toe mis. „Het was alsof er lijm aan mijn vingers za". wat zijn enige verontschuldiging. Scoreverloop: 0-1 De Rudder, 1-1 Majka Duivenvoorden, 1-2 van He mel, 2-2 aVn Dyk, 3-2 Jirska Dui venvoorden, 3-3 Campers, 3-4 De Rudder, 4-4 Regeer, 5-4 aVn Dyk, 5-5 Mathis, 6-5 Emmerik, 6-6 Liliane Tondeleir, 7-6 Regeer, 8-6 Regeer, 9-6 Reuter, 9-7 Mathis, 10-7 Tims. AMSTERDAM Na de wedstirjd tegen de Belgen zou traditiegetrouw de grote beker worden uitgereikt aan de captain van de winnende ploeg. Plotseling kwam men tot de verbijsterende ontdekking dat „de beker" op het bondsbureau in Rot terdam was blijven staan. AFC trad als reddende engel op door haastig een nog niet gebruikte beker even ter beschikking te stellen, zodat aan voerder Wil Reuter toch nog glim lachend met de trofee kon poseren. ROTTERDAM Kasper Kardo lus heeft gisteren in Rotterdam be slag gelegd op de Nederlandse schermtitel op sabel voor leraren Hij won vijf partijen. De tweede plaats was voor Kees Wolffers (4 zeges), de derde voor Rudi Audijk (3). Kasper Kardolus (Benthuizen) mag zich nu ook algemeen kam pioen der professeurs noemen. Hij eindigde eerder als eerste in het de- gentoernooi en als derde op floret. 2 Koogh die het eerste damesenkelspel met 2—6, 6—0 6—0 won van mevr. Wolfers. Pasma kon Dekker niet bedwingen (3—6, 57), Blommendaal verloor van de Bruyn met 6—0, 46. 3—6 en Evelien Huur man had geen kans tegen Agnes En gelenburg: 1-6, 1—6. Via het heren- dubbelspel, het damesdubbelspel en hdet eerste gemengd dubbelspel kwam de Noordwijkse nog dicht bij de tota- «i. ruj le zege'- 4—3. Maar daar stak het het de- tweede gemengd dubbelspel van OTC SYDNEY De Australische aanvaller Ray Baartz, die bij de wedstrijd AustraliëUruguay van zaterdag uiterst hardhandig werd neergelegd door Luis Garistq die daarvoor van het veld werd gestuurd is met verlammings ver schjaisel en aan de linkerkant van zijn lichaam in het zieken huis opgenomen. Baartz speelde zaterdag wel de wedstrijd uit, maar stortte in de nacht van zaterdag op zondag in. „Hij is aan de linkerzijde ver lamd. We zullen pas over enkele dagen kunnnen vaststellen, hoe ernstig zijn toestand is", aldus de behandelende geneesheer dr. Brian Corrigan. Uruguay verloor de wedstrijd met 2—0, hetgeen het totale resultaat van de trip naar het Verre Oosten brengt op drie gelijke spelen en twee ver- liespartijen. Het aantal blessures dat daarbij werd opgelopen, is niet gering: vleugel verdediger Walter Oliveira brak een been, terwyl aanvoerder Juan Masnik, Mario Zoryez en Fernando Mo- rena zo ernstig gewond werden, dat de begeleidende official Victor Vaga vreest, dat daardoor de voorbereiding op het wereldkam pioenschap in gevaar is gebracht. Ernstige ongeregeldheden hebben zich zaterdagnacht voor gedaan na afloop van het boks- gevecht om de wereldtitel tussen de Thailander Tsjartsjai Tsjionoi en de Zwitser Fritz Chervet in Zürich. Onmiddellijk na afloop ontstond al groot tumult, toen de 11.000 toeschouwers uit een mede deling van de spreaker meenden te kunnen afleiden dat hun favo riet de titel op Tsjionoi had ver overd. Toen dit niet zo bleek te zym (Tsjionoi won net op punten) werd de ring bestormd, de scheids rechter belaagd door horden toe schouwers en Tsjionoi kreeg als nog de serie klapppen, die het publiek hem Chervet had willen zien toedienen. De wereldkam pioen barstte in tranen uit. Latdr, bij het verlaten van zijn kleedkamer, kreeg Tsdonoi nog een tik met een fles, die hem deed neergaan. Commentaar van de ontgoochelde Chervet: „Ik wist zeker dat ik had gewonnen". NURNBURGRING De Grote Prijs van West-Duitsland is dit weekeinde op de Nürburgring een groot feest geworden voor de prive-motorrijders. Alle fabriekequipes hadden zich na melijk terug getrokken, omdat zij de veiligheidsmaatregelen op het cir cuit onvoldoende achtten. In alle klassen kwam hierdoor een mini- rennersveldje aan de start, waaruit in alle gevallen Westduitsers zege vierend tevoorschijn kwamen. De Grand Prix telt voorlopig wel mee voor het wereldkampioenschap, zodat aan kop van de klassementen na twee wedstrijden gerenommeer de coureurs als Agostini en Laensi- viori nu vergezeld zijn van onbe kende „grootheden" als de West duitser Wassener en Stephan. Kassner won met Yamaha de strijd in de 250 en de 350 cc-klasse. Andere uitslagen: 50 cc: 1. Emme rich (Wdl) met Kreidler, 125 racket" voor44. De Leidsche Hout verloor kansloos van TC Bilt- hoven: 1—7. Voor het punt zorgde Jan Haasnoot in het eerste heren kelspel tegen Van Steen: 6—3. 6—2 De situatie begint er nu toch wel zor gelijk uit te zien. De Katwijkse LTV boekte eveneens haar tweede neder laag. Nu toonde Leeuwenbergh 4 zich duidelijk sterker: 1—7. Tean boekte een 53 zege op Tennessee. Die zege kwam tot stand via de en kelspelen waarvan er drie, de twee damesenkelspelen en het eerste he ren enkelspel, een Tean-punt ople verden. Van de dubbelspelen won Tean het herendubbelspel en liet eerste gemengd dubbelspel en dat was voldoende voor de zege. Lisse TC had met de Metselaars 8 geen moei te en won met 80. De enige partij die meer dan twee sets vroeg was het eerste gemengd dubbelspel. WARMOND De "Voorkaag", tra ditionele opening van het wedstrijd zeilseizoen op de Kagerplassen, is het afgelopen weekeinde begunstigd door goed weer. Te goed misschien want zelfs de "mooi-weer-zeilers", die zaterdag him slag konden slaan, moesten de tweede dag toch erken nen dat dobberen ook niet alles is.... De organisatie moest zondagmid- .dag dan ook besluiten de drie als laatst gestarte klassen (Cadet, Jeugdklasse en 12-voetsJollen) voor tijdig te laten finishen omdat er nu eenmaal geen nachtwedstrijd op het programma stond vermeld. In het als altijd weer goed bezette Pampus-veld viel dit keer een nieuw komer te begroeten. Peter Frech voor al bekend door zijn successen in de Vrijheid, probeerde z'n (nieuwe) Pampus eens uit. Met succes. Welis waar behaalde Frech nu geen haast traditioneel geworden eerste plaats; z'n tweede plek achter Bolland mocht er toch zijn. Een ander opvallend aspect kon gisteren in de wedstrijd-toren wor den genoteerd: in twee dagen kwam er geen enkel protest binnen. Orga nisator Hans Gaillard (KWV de "Kaag") over deze vrijwel unieke gebeurtenis: "Het kan natuurlijk betekenen dat er op het water niets is gebeurd, maar dat lijkt me uitge sloten. Blijft over dat er blijkbaar een zekere huiver bestaat om te pro testeren. Een vreemde zaak natuur lijk, temeer omdat het protest er nu eenmaal gewoon bijhoort en zeker niet als onsportief wordt gezien." Uitslagen: Valken: 1. E. Rolf van den Bau- men, 2. R. Schuld, 3. G. v.d. Bijl. 4. J. van der Klugt. Yngling: H. d. Ruy- ter. Regenbogen: L. R. van Asten. 16 m2: J. van der Kooy, 2. C. Alke made, 3. S. van der Zee. Schakel: 1. R. Kooyman, 2. Valkema. Flying Ju- heet Transol RZ. De Rotterdamse ploeg won zaterdagavond in Dplft de competitiewedstrijd tegen Raak/ Punch met 90-84 cn kan niet meer worden achterhaald door Levi's Fla mingo's, de kampioen van het vorig seizoen. STEINHUDE De Nederlandse zeiler Fred Imhoff heeft gisteren op het meer van Steinhude (West- Duitsland) tijdens de internationale Trapez-Regatten de Flying Dutch- manklasse gewonnen. Er werden de afgelopen dagen vier races gevaren. De tweede plaats in het eindklasse ment was voor de Westduitser Kö- nig, de derde voor de Nederlanders Vollebregt. Er waren 86 deelnemers. nior: 1. J. Wenckenbach, 2. J. van Schoten, 3. P. Schotta. Pampus: 1. J. van Eek, 2. P. Frech, 3. J. Bol land. Solo; A.de Wit 2. C. van Bol- verden, 3. P. van Buren, 4. P. Baars. 5. P. Velthuys. Stern: 1. W. Nagel, 2. F. van Dam. Vauriens: 1. P. van Riet. Cadet: 1 H. de Vriend, 2. V. v. Leeuwen. Jeugdklasse: 1. J. v. Goe- verden, 2. J. de Vos, 3. G. v. d. Stadt, 4. J. Croon. 12-voetsjol: 1. G.Moes,2. F. Drontmann, 3 S van Asselt, 4. D. van Eek, 5. M. Croon.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 17