1 J *j fasson I«Mmi n SCHAKENBOSCH sekretaresse assistent(e) ferso RANDSTAD UITZENDBUREAU isamsom STOFFEERDER AUTOPOETSER SERVICE MONTEUR Dit is een baan voor een zelfstandige jonge vrouw. VRL. ADMINISTRATIEVE KRACHT sekretaresse persone ÏEEL AUTO HEEMSKERK DATSUN dealer Wegens de toenemende verkoop van Datsun automo bielen, vragen wij met spoed AUTO HEEMSKERK HERENGRACHT 79 - LEIDEN - TEL. 01710—33861 voor uitzending van KANTOORPERSONEEL vraagt met spoed ADMINISTRATIEF PERSONEEL voor diverse functies. TYPISTE NEDERLANDS STENOTYPISTE NEDERLANDS Soede honorering volgens CAO voor uitzendkrachten. Leiden, Nieuwe Rijn 44 (01710) 44841 Katwijk, Parsstraat 19 (01718) 71215 Alphen aan den Rijn, Liszthof 18 (01720) 91873 commercieel medewerker Samsom Onderwijs bv is leverancier van schoolbehoeften, leermiddelen en uitgaven voor - tot dit moment voornamelijk - het basisonderwijs. Daarnaast hebben wij ons - voort bouwend op een jarenlange erva ring - gespecialiseerd in het com pleet installeren van scholen. Door Uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij voor onze Verkoop bin nendienst een commercieel mede werker. De functie De commercieel medewerker zal belast worden met het behandelen van schriftelijke en telefonische aanvragen, het te woord staan van onze relaties in onze toonzaal en het begeleiden van orders met alles wat daarmee samenhangt. Onze eisen Voor deze boeiende functie denken wij aan een jonge man van ca. 25 jaar, die beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. Hij heefteen opleiding op HAVO-niveau en be schikt over enige commerciële er varing. Hebt u interesse in deze veelzijdige baan en wilt u graag werken in een groep jonge, enthousiaste colle ga's Aarzelt u dan niet uw schrifte lijke sollicitatie te sturen naar onze afdeling Personeelszaken, Wilhel- minalaan 1, Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer J. Tissingh. ICCJ Samsom Onderwijs is een werk maatschappij van de nv ICU, Infor matie en Communicatie Unie, waar in samenwerken Samsom/Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff/Leiden en Wolters-Noordhoff/Groningen. Samsom Onderwijs bv Voor onze vestiging te Leiden zoeken wij een Met veel ervaring van het léggen van tapijt. De man die wij zoeken begint met een bruto salaris van f 1625,per maand. Schrijf even voor een afspraak naar, TAPIJT-PROFIJT, Kanaal Noord 180, Apeldoorn. T.a.v. Dhr. H. B. Knüwer. Leids Boddaert Tehuis (dagtehuis voor schoolgaande kinderen) vraagt fonge vrl. kracht voor het verrichten van de volgende werkzaamheaen: receptie telefoon typen eenvoudige adm. werk. Groepsleider Ga Je graag met om? Zoek Je leuk afwisselend werk en verdien Je boven dien graag goed? Wy hebben plaats voor caissières, eerste verkoopsters verkoopsters voor het begeleiden van een groep van 8 kinderen in de leeftijd van 8 a 12 jaar. Sollicitaties te richten aan de directeur Terweepark 5, Leiden. psychiatrisch centrum teLeidschendam Zij heeft een opleiding op middelbaar niveau. Bezit een type-diploma. En heeft bovendien enkele jaren kantoorervaring. Ambieert een full-time funktie met veel zelfstandigheid. En is daarom een goede voor één van onze polikliniekartsen. Zij krijgt tot taak: het voeren van zijn patiënten administratie; het bijhouden van de agenda en last but not least: het ontvangen van de bezoekende patiënten. Takt en vriendelijk overwicht zijn voor het laatste essentieel. Baan voor u? Richt uw bondige sollicitatie aan het hoofd Personeelszaken van Psychiatrisch Centrum Schakenbosch, Veurse Straatweg 185, Leidschendam. Fasson is een van 's werelds grote fabrikanten van zelfklevend materiaal dat overal in het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie wordt toegepast. In verband met de verdere ontwikkeling en verbetering van een reeds bestaand projekt, waarbij gegevens die met betrekking tot planning, marktonderzoek, kosten stijgingen en dergelijke steeds veranderd en up to date gehouden dienen te worden, zoeken wij ter uitbreiding van het 'logistic systems department' een Zijn/haar taak zal o.a. bestaan uit het verzamelen, Interpreteren en computer klaarmaken van de benodigde gegevens. Van hem/haar wordt eveneens verwacht om via time-sharing een terminal te bedienen en een training als programmeur mettertijd zal bijdragen tot assistentie in de verdere ontwikkeling van dit projekt. De vereisten voor deze funktie zijn in ieder geval gebaseerd op een middelbare schoolopleiding en de vaardigheid om op accurate wijze met cijfermateriaal om te gaan. Sollicitaties richten aan Fasson (Nederland) B.V., Rijndijk 86, Hazerswoude. Voor telefonische inlichtingen kontakt opnemen met de heer R. Soden. Telefoon 01710 - 4 49 41 De Rijksuniversiteit te Leiden roept ten behoeve van de Universiteitsbibiïo- theek sollicitanten op voor onderstaande vakatures. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 74.136 Afdeling Rechtsgeleerdheid medewerk(st)er taak: het verrichten van voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van signa lering en selectie van wetenschappelijke publicaties op het gebied van het volken recht: de bibliotheektechnische verwerking van de nieuwe aanwinsten van de biblio theek; het verstrekken van inlichtingen omtrent de collecties aan stafleden, studenten en andere bezoekers van de bibliotheek. vereist: opleiding HAVO, Atheneum of Gymnasium; een systemtische manier van werken. Het bezit van een diploma van een biblio theekopleiding of studerende hiervoor strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal 1.831,bruto per maand. vakature nr. 74.137 Afdeling Bibliografische Inlichtingen en Leenverkeer medewerk(st)er taak; het verlenen van medewerking aan de uitlening van boeken en tijdschriften en de behandeling van schriftelijke of per telex binnengekomen leenaanvragen; het ver strekken van inlichtingen aan bezoekers met betrekking tot het gebruik van de bibliotheek; het assisteren van het afdelings hoofd bij de uitoefening van zijn taak, met name met het oog op de voorbereiding van automatiseringsprojecten. vereist, opleiding op HAVO-niveau; bibliotheek- ervaring en/of -opleiding; organisatorische eigenschappen. salaris: maximaal 1.831,bruto per maand. vakature nr. 74.138 medewerk(st)er A/deling Acquisitie taak: het verrichten van alle taken die verband houden met de bestelling van boeken bij de boekhandel ten behoeve van de universiteitsbibliotheek en alle instituuts bibliotheken van de universiteit zoals de bibliografische controle van voor bestelling opgegeven titels, het plaatsen van de bestellingen en de ontvangst en controle en verdere verwerking van de binnen gekomen nieuwe aanwinsten. vereist opleiding op HAVO-niveau. Ervaring in bibliotheek of boekhandel zomede een daarbij passende vakopleiding strekken tot aanbeveling. satanse maximaal 1.642,bruto per maand. Voor iedere functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusieI een loontoealag van maximaal f 45,- bruto per maand ingevolge de machtigingswet. Het vakantiegeld bedraagt 7'/2% van het jaarsalaris. Direkte opneming m weiveartsvast pensioenfonds. (geen seizoenbetrekking). Afdeling personeelszaken de heer Willems. Warenhuis J B Hoofdstraat 54, Noord wijk aan Zee, tel. 01719 2951. ERVAREN medisch SECRETARESSE ASSISTENTE Zoekt leuke werkkring, ook by particuliere arts of spe cialist. LOKHORST 147, LEIDERDORP Christelijke Nijverheidsschool voor Meisjes „Boshuizen", Toussaintkade 51, Leiden. Tel. 30822. Gevraagd met ingang van 1 Juni 1974 o^ed kunnende typen, zo mogeiyk met kantoorerva ring. Mulo/Mavo diploma gewenst, doch niet vereist. Salaris volgens RUksregeling. Salarlsgrenzen f 925,tot f 1231,bruto per maand, verhoogd met een toeslag in het kader van de machtigings wet van bruto f 30,per maand. Vakantietoelage 7%%. Geen premie A.O.W. Aanstelling mogeiyk boven het minimum, afhan kelijk van leeftyd en ervaring. Voor personen van 23 Jaar of ouder geldt het mi nimumloon van f 1049,10. Voor personen van 22 Jaar en Jonger gelden even« eens de vastgestelde minimumlonen. De salarisverhoging per 1 april 1974 ad 3% met verhoging van toeslag in het kader der machti gingswet zyn in vorengenoemde bedragen nog verwerkt. Sollicitaties gaarne zo spoedig mogelijk met volledige in lichtingen omtrent leeftyd. godsdienst en vorige betrekkin gen te richten aan de directrice der school, mej. M. C. Vis Bejaardentehuis Liduina - Warmond a .keukenhulp (mnl. of vrl.) voor alle voorkomende werkzaamheden. b. bejaarden helpster of VERZORGSTER of zü die hiervoor opgeleid willen worden c. huish. hulp (vrl.) voor alle voorkomende werkzaamheden. Geen part-time krachten. Salaris en onregelmatigheidstoeslag volgens landelijke regeling. Gevraagd voor spoedige indiensttreding een CHAUFFEUR met groot rijbewijs. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Aanmelden Fa. Mostert Middelstegracnt 89 - Leiden - Tel. 229 hebben 19 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe typiste Op de type - en telefoonafdeling, waar ook voor de ontvangst van de cliënten wordt zorggedragen, hebben wij plaats voor een volleerd typiste. Prettige werkkring, gevarieerde werk zaamheden en een goed salaris. Uw sollicitatie kunt u richten aan ons kantoor Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden. Voor inlichtingen zijn wij telefonisch te bereiken onder nummer (01710) 2 11 45. U kunt vragen naar dhr. C. Anker of dhr. J. Booy. Melse&co accountants Blobinbollenidad De Raad is een overkoepelende organisatie van de bloem bollenkwekerij en -handelbelast met economische begeleiding en afzetbevordering van bloembollen over de gehele wereld Gevraagd wordt een die naast de vaardigheden zoals steno en typen, archiveren etc., bovendien beschikt over kennis van de drie moderne talen, goede contactuele eigenschappen en organisatietalent. Enige ervaring wordt op prijs gesteld. Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring binnen een klein teamwaar goede samenwerking belangrijk wordt geacht. Uw schriftelijke sollicitatie wordt graag ingewacht ter attentie van F. W. HeringBloembollencentrum. Parklaan 5 te Hillegom.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 22