Restauratie Ambachts- en Baljuw huis in Voorschoten agenda Oranjelaan afgesloten voor het vrachtverkeer Leiderdorpers gaan een RK kerk bouwen HOLLE FRASE STAD EN RAND DINSDAG 26 MAART 1974 f)7i VOORSCHOTEN Op verzoek van het raadslid Van Wijk is de „Open brief van de Bond van Huurders en Wo ningzoekenden" op de agenda van de gemeenteraad ge plaatst onder de mededelingen. De burgemeester heeft geen bezwaar de klachten te laten onderzoeken, maar wijst er wel op dat de open brief nimmer ontvangen is op het ge meentehuis. Omdat deze brief via de heer Van Wijk thans wel op het gemeentehuis aanwezig is, kan de raad te zijner tijd een antwoord verwachten. De Nederlandse Middenstandsbank heeft ter gelegenheid van de opening van het Voorschotense filiaal de bur gemeester een bedrag van f 1.000,-- ter hand gesteld. B. en W. stellen voor deze schenking te benutten voor een openbare tijdklok in de wijk Noord-Hofland. B. en W. stellen de raad voor te be sluiten tot het instellen van een commissie ad hoe voor de restauratie van het Ambachts- en Baljuwhuis. Deze commissie zal binnen twee maanden een advies moeiten uitbren gen over de aan deze gebouwen te geven bestemming. In deze com missie hebben zitting vier raadsleden te weten wethouder Esselaar, mevr. Bloembergen, Ir. Franken en de heer Van Wijk, verder de architect W. J. Berghuis, de gemeente-secretaris A. Oosterbaan en de heer S. Klooster man namens de Stichting Oud en Groen Voorschoten. De heer Kloos terman kan eventueel zich laten ver vangen door mejuffrouw R. Bageer. De agenda voor vrijdagavond ziet er als volgt uit: Aanvaarden van een schenking van de Nederlandsche Middenstands- bank N.V. Bezoldiging Wethouders. Vergoeding voor het bijwonen van vergaderingen. Benoemen van leden van de rekening-commissie. Restauratie van het Ambachts huis en het Baljuwhuis. Toekennen van een voorschot op de vergoeding ex artikel 101 van de Lager-onderwijswet 1920 voor het jaar 1974. Vaststelling van het bedrag der vergoeding ex artikel 103 van de La ger-onderwijswet 1920 over het jaar 1972. Vaststelling van het getal we kelijkse lesuren vakonderwijs open bare lagere scholen voor het jaar 1974. Voteren van een krediet voor de voorbereiding voor de definitieve bouw van de Rudolf Steinerkleuter- school in Noord-Hofland. Voteren van een krediet voor de inrichting van een gemeenschappe lijke handenarbeidruimte in het scholencomplex Noord-Hofland. Verlenen van medewerking ex artikel 72 van de Lager-onderwijs wet 1920 voor het aanschaffen en in richten van een documentatiecen trum voor de bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs. Voteren van een extra krediet voor het aanschaffen en inrichten van een documentatiecentrum voor de openbare scholen voor gewoon lager onderwijs. Vaststelling van de le wijziging van de subsidieverordening culturele verenigingen Voorschoten. Verkeers- en vervoersplan voor de Leidse agglomeratie. Vaststelling van de Eerste her ziening van het bestemmingsplan Adegeest 1968 der gemeente Voor schoten. Vaststelling van voorbereidings- besluiten voor diverse gedeelten der Gemeente. LEIDEN Burgemeester Vis en zijn echtgenote hebben giste- ren een bezoek gebracht aan het echtpaar Tuijthoff-Vermont, dat zestig jaar icas getrouwd. Natuur lijk bleef het niet bij felicitaties alleenzoals te zien is op de foto van Jan Holvast, die de overhan diging van de fruitmand vast legde. Zaterdag en zondag 30 en 31 maart a.s. is er voor de badmin- tonliefhebbers weer spectaculair badminton te zien. ,.B.C. Leiden" organiseert een open toernooi waar aan deelnemers deelnemen die ge zamenlijk 260 partijen gaan spelen. Het slagveld is de 5 Meihal aan de Boshuizerkade en de deelnemers ko men uit Leiden en zeer verre omge ving. De verste komt uit Oss. Er wordt door verschillende trainings groepen meegedaan want het toer nooi is tevens ranglijsttoernooi. Fi nalepartijen ongeveer 3 uur, zon dagmiddag. De bewoners van de Bosdreef, Peppelschans en Rietschans in Lei derdorp gaan zaterdagmorgen 30 maart feest vieren. Een door de flatcommissie ingediend groen plan is door de gemeenteraad goedgekeurd en nu gaat men op ge noemde datum te 10.30 uur een plantdag voor de bewoners houden. LEIDERDORP De parochianen van „De Menswording" gaan onder aanvoering van pastoor A. Ham- merstein een kerk bouwen in Leider dorp in het bestemmingsplan „Voor hof" aan de Gallaslaan. Van 1 tot en met 5 april wordt er een bliksem actie gehouden onder de Leiderdor pers waar ieder dan zijn steentje (guldens) kan bijdragen voor dit kerkcentrum. De parochianen van „De Menswording" kerken momen teel in een noodkerk die op instorten staat en huren ruimte in de Schep- pingskerk van de gereformeerde Lei derdorpers. Het kerk-centrum, waar ook gelegenheid geschapen zal wor den voor andere activiteiten, moet ca. 300 zitplaatsen gaan tellen. To tale kosten zijn 580.000 gulden maar door allerlei faciliteiten hoeft pas toor Alex Hammers te in „maar" 110.000 gulden bij elkaar zien te krijgen. De katholieke parochianen zijn enorm enthousiast, ongeveer 100 parochianen hebben zich opge geven voor allerlei activiteiten, com missies etc .Pastoor Alex Hammer- stein, die ongeveer 2 jaar geleden uit Noordwijkerhout naar Leiderdorp kwam had nooit gedacht een kerk te moeten bouwen in z'n nieuwe „standplaats". Hij hoopt eind 1975 „thuis" te zijn in de nieuwe kerk. LEZERS SCHRIJVEN Op donderdag 21 maart las ik tot mijn ontroering in deze krant een stukje van inwoners van Zoeterwou- de die fel gekant zijn tegen de vesti ging van nieuwe zaken van "buiten af". Mijn ontroering zal ik even na- Skoda Met de slechte (energie)winter ach ter de rug, de ontluikende lente in het hoofd en de komende zomer voor ogen doen de autojongens van alles om hun glimmende produkten on der de aandacht van mogelijke ko pers te brengen. Velen "showen" in eigen huis, anderen zoeken elders leuke stekkies op. De Leidse Skoda- dealer Jongeleen houdt wel van een uitstapje. Vorig jaar nodigde hij zijn klanten uit voor een ritje naar importeur Englebert in Voorschoten ditmaal houdt hij met Haagse en Delftse collega's "open huis" in de uitspanning Drievliet aan de Vliet, tussen Rijswijk en Voorburg. Dne dagen (28, 29 en 30 maart) is ieder een daar welkom. Men kan er alle wagens van het Tsjechische merk vin den. En de koffie is de hele dag (op donderdag ook 's avonds tot 9 uur), bruin. Creatief In het Dienstencentrum Binnen stad (Gerecht 10) begint men op 1 april met een cursus creatief werk, onder leiding van de heer Dohm. De les begint om 9.30 uur en eindigt om ongeveer 11-30 uur. Er zijn mo gelijkheden voor het maken van wandkleden, tekeningen, schilderijen enz. In de eerste les kan men bepa len wat het leukste is om te doen. En de kosten bedragen een riks per maand. Niet duur, als u het ons vraagt. Wie eraan mee wil doen, moet zich even opgeven bij mevrouw Heynen, die telefonisch te bereiken is onder nummer 43503. Tui rinieren Nog een berichtje van het Dien stencentrum. Het gaat over tuinie ren. Nu het voorjaar weer schuch- tertjes laat voelen er te zijn, heeft zeker de tuin behoefte aan verzor ging- Oudere bewoners die een tuin heb ben, zien echter geen kans zelf het gras te maaien, de heg te knippen of het onkruid weg te schoffelen. De stichting dienstencentrum Leiden vraagt vrijwilligers voor dit werk; jong en oud kan meewerken. Wie er voor voelt (en wie niet?) kan zich opgeven bij de dienstencentra in de stad. Nog even alle adressen: Mors- kwartier: Dijkstraat 2a <61196); de Kooi: Driftstraat 49a (49726), Tuin- stadwijk: Herenstraat 45 (44112); bin nenstad: Gerecht 10 (43503); Noord: Van Hogendorpstraat 36 (44912). Julianawoud Het feit dat koningin Juliana vol gende maand haar 65ste verjaardag viert, heeft bij het Joods Nationaal Fonds het plan doen rijzen op haar naam, in Israël een woud te plan ten. Er is de laatste tijd al meer over te doen geweest. Het Joods Nationaal Fonds is de aangewezen instantie om het planten van wouden in Israël te realiseren. Eén van de belangrijkste taken van het Fonds is namelijk de herbebos sing van Israël. Het Fonds heeft reeds meer dan 18 miljoen bomen in Israël geplant, maar nog steeds zijn er daar te wei nig bomen. Het Fonds wil aan alle Nederlan ders, die op 30 april de leeftijd van 65 jaar bereiken, als speciaal ge schenk, een certificaat aanbieden, waaruit blijkt dat op hun naam door het Joods Nationaal Fonds een boom in het koningin Juliana Woud is geplant. Iedereen die hiervoor in aanmer king komt, wordt verzocht dit schrif telijk op te geven aan het Joods Na tionaal Fonds. Joh. Vermeerstraat 22 in Amsterdam. Een afschrift van het geboortebewijs of van een ander stuk waaruit blijkt dat men op 30 april a.s. 65 Jaar wordt zijn absoluut vereist. Der Nederlanden Een bericht uit de Staatscourant van 21 maart. Onder het kopje "Buiten landse Zaken" staat er het volgen de: "Bij ministeriële beschikking zijn de ressorten van de hiernavolgende Redaktie: Paul Wolfswinkel consulaire posten als volgt vastge steld: 1) vice-consulaat der Nederlanden te Hamina: de provincie Kymi ten oosten van de gemeenten Valkeala, Sippola en Kymi; 2) consulaat der Nederlanden te Kotka: de provincie Kymi ten wes ten van de gemeenten Luumaki en Vehkalahti en het gedeelte van de provincie Uusimaa ten oosten van de gemeenten Artjarvi, Myrskyla en Porvoo; 3) vice-consulaat der Nederlanden te Pori: de provincie Turku en Pori ten noorden van de gemeenten Py- haranta, Laitila, Ylane, Alastaro en Punkalaidun; 4) consulaat der Nederlanden te Turku: de provincie Turku en Pori ten zuiden van de gemeenten Rau- ma, Lappi, Eura, Sakyla, Vampula, Huittinen en Vammala; 5) vice-consulaat der Nederlan den te Vaasa: de provincie Vaa- sa". Ga stemmen Morgen, de 27ste, zijn er verkiezin gen voor de Provinciale Staten. Uit onderzoekingen blijkt dat er nu nog steeds een aantal mensen is die dat niet weten. Schande. Gaat alstublieft stemmen. Zeg niet dat het niet helpt, want dat is onzin. De stembureaus zijn open van acht uur in de ochtend tot zeven uur in de avond. Democraten Gelezen op een verkiezingsbord "Democraten gezocht" (D'66 vraagt erom). Gelezen bij Albert Heyn: "Democraten, 2 kilo voor f 1.88". D'66 moet maar door de zure appel (een Democraat) heenbijten als het morgen in de stembus tegenvalt.... der verklaren. Enkele dagen tevoren had elke inwoner van Zoeterwoude zo'n zelfde schrijven in de brieven bus gekregen. Toen was het echter ondertekend met een aantal namen. De dragers van die namen zijn voor het merendeel mensen van "buiten af". Samen vormen deze "Zoeter- woudenaren" de Werkgroep Ontwik kel ings Samenwerking'. Wie schetst mijn verbazing toen na wat infor matie bleek, dat de meeste van de ze zo teerhartige inwoners van Zoe terwoude niet bereid bleken aan de Keerweer te gaan winkelen, maar het liever buiten Zoeterwoude deden. Zoals b.v. mevrouw M. ruiterlijk toegaf dat ook zij in een Consumen tenmarkt haar inkopen doet en zoals mevrouw O., die wekelijks op vrij dag naar cash en carry gaat in Voor schoten. Om daar voor een paar kwartjes minder haar inkopen te doen. Ook mevrouw S., is wel bereid haar naam eronder te zetten maar enkel haar levensmiddelen haalt zij in Zoeterwoude. Voor het overige zoals speelgoed, en kleding zoekt zij goedkopere adressen. Ik wil dus wel even stellen dat het hele stukje van de werkgroep een holle frase is. Het komt me voor als propaganda voor de VVD. De arbeiders hoeven geen voordeel te hebben, volgens de werkgroep en de beter gesitueerden, zoeken hun voordeel wel elders. Mevrouw VAN DER HOEVEN Watertje 14 Zoeterwoude. Kandidaten voor KVP Warmond WARMOND De Warmondse af deling van de K.V.P. vergadert don derdagavond. Deze vergadering zal geheel in het teken van de komen de raadsverkezingen staan. Op de agenda staat o.a. de kandidaatstel ling. en het KVP bestuur heeft de volgende leden bereid gevonden om een kandidatuur te aanvaarden, dit zijn: J. Bonnet, W. van Dam, C. D. van der Geest. M. Groenenboom. G. van der Kroft, E. van der Mast, Me vrouw Nieuwveen-van der Kraan, W. Vergeer. Th. de Winter. De leden kunnen alsnog leden naar voren brengen als kandidaten voor de raad. Het KVP bestuur is van me ning dat onder de huidige omstan digheden een groslijststemming niet meer de Juiste methode is en zij zijn tot de volgende procedure gekomen. In de ledenvergadering zal er door de aanwezigen een adviescommissie be noemd worden bestaande uit vijf be stuursleden en vier leden. Deze com missie brengt één bindend advies, betreffende de volgorde uit. Het concept program, dat gemaakt gaat worden door de Prot. Chr. Groep en het KVP-bestuur zal in een ge- Eva D., dr. combineerde vergadering ter goed keuring worden voorgelegd. Springwed- strijden bij Van Zeist Voorschoten Voor de groepen A. B. en C. werden bij manege van Zeist springwedstrijden gehouden. De hin dernissen waren aangepast aan de verworven vaardigheden der drie groepen. Desalniettemin was het niet eenvoudig een parcours correct te rijden. De Jury maakte de uitslag bekend als volgt: groep A: le prijs Nicolette Stevens met Pasja. 2e prijs Frits Le Bleu met Misty, 3e prijs Marjon Stolle met Vosje, groep B.: le prijs Vera Miltenburg met Blacky, 2e prijs Karin Mulder met Misty. 3e prijs Ingrid Henneken met Blacky. Groep C.: na tweemaal barrage le prijs Ig- nace de Groodt met Zorro en 2e prijs Rieneke Kanbier met Debby. Hierna maakt de heer Van Zeist de ruiters bekend, die in de serie van drie wedstrijden het hoogst aantal punten hadden behaald. Deze rui ters t.w. in groep A. Frits Le Bleu, groep B. Ingrid Henneken en groep C. Rieneke Kanbier werden beloond met het boek "Paard en Sport", deze boeken waren beschikbaar gesteld door Mevrouw L. Stevens - Ridder hof. Werkman verlaat politie WASSENAAR De hoofdagent P. Werkman gaat aan het einde van deze maand het Wassenaarse politie korps verlaten. Hij heeft onlangs de 60-jarige leeftijd bereikt en krijgt daarom, zoals dat officieel heet "func tioneel leeftijdsontslag". Werkman is dan bijna 27 jaar poli tieman in Wassenaar geweest. Op 15 april 1947 werd hij hier aangesteld na 7 jaar in Rotterdam bij de politie en bij de politieke recherche-afdeling gewerkt te hebben. Voodat hij in 1940 in de Maasstad zijn politie loopbaan begon was hij 12 jaren werkzaam in een andere overheids functie n.l. bij de gemeentelijke gas fabriek in zijn geboorteplaats Klun- dert. De scheidende politieman heeft bij het Wassenaarse korps een zeer ge varieerde loopbaan achter de rug. Zo was hij gedurende 15 zomerseizoe nen op het strand werkzaam en daarna behoorde op coursedagen de re 1 baan Duindigt tot zijn werkter rein. Niet alleen in de politiedienst is de heer Werkman actief geweest. De Buurtvereniging Kerkehout woon plaats van de scheidende hoofd agent heeft vaak dankbaar ge bruik gemaakt van zijn adviezen en assistentie. Datzelfde geldt o.m. voor het plaatselijk Anjerdagcomité. Zijn belangrijkste hobby was ech ter en zal dat zeker ook blijven de hengelsport. Hij is al vele jaren bestuurslid en sinds kort voorzitter van de Wassenaarse Hengelsportver eniging W.H.S.V. Voorts is hy se cretaris van de Federatie van Hen gelsportverenigingen in Zuid-Holland, terwijl hij een functie vervult in de Stichting Landelijke Hengelsportor ganisaties. Op vrijdag 29 maart a.s. wordt er afscheid van hoofdagent Werkman genomen. Van half 5 tot half 6 die middag is iedereen, die hem de hand wil komen drukken welkom in het politiebureau. Burgerlijke stand van Leiden gehan. Dinsdag Breestraat 19. sociëteit dlc pten, 25 uur nam. Rljnsburgerweg 163. Spreekuur Als Bureau voor Levens- en Gezinsvraeen' 7.30—8.30 uur nam. Bcn* Hooigracht 38. Spreekuur Stichting Huisvesting Werkende Jongeren, 73Ü Praethuys. Vrouwenkerkkoorstraat 9, lezing Parapsychologie. 8 uur nam. Stadhuis. Openbare Vergade. ring commissie onderwijs. 4 uur nam. Studentensoos Minerva, vertoning' film Dnjepr. 8.30 uur nam. Woensdag Geverstraat 65. Oegstgeest. sociëteit Donderdag gehan. Kreatief Sentrum. Breestraat 66 '-'-nslevoorllchting. 8 n ;verstraat 65, Oee kamerbewoners Twentwel Sociëteit Twentewel. Breestraat 19 openingstijden: elke dag behalve on ma., do. v.a. 21.00 uur Toegang voo- mensen v.a 20 laar Moeders voor moeders Hofdijk 32. Oegstgeest. tel 01710-! 53652 Architecten delweg 4 (by Hooglandse Wetswinkeltje Volkshuis, Apothekersdijk 33 Ope. ningstljden. dinsd woensd dond 101 uur. do 79 uur nam Dlenstencen. trum Hogendorpstraat 3C vrij 7-j uur nam Morskwartier clubhuis Mie. renneet, Morsweg 59. tel 60580 do. Koordstudio 60-Jarigen Oude Leiden, tel 44000 Voor advies info maties etc Werkdagen van 1523 ut Ontmoetingsruimten: Werkdagen >r lichamelijk gehandi Maatschappelijk werk Stichting Bureau Maatschappen) Werk Leiden. Oude Rijn 44c. tel. 0171 20931. Spreekuur dagelijks van 2 3 uur. maandagavond van 78 uu woensdagochtend van 9.3010.30 1 Gespreksavonden EemwB. Diamant Gespreksavonden Baha- schap. Di. 8.15 uur nam. plein 27. Leiden, wo 8 uur nedylaan 11, Oegstgeest. vrij. 8.15 u nam, Fred. Hendrikplantsoen 25. Ld derdorp. Apotheken De avond- nacht- en zondagsdiea der apotheken in de regio Leidt wordt waargenomen door: Apotha Leiden "Zuid West", Brahmslaan 1 tel. 63134, Apotheek "Beker", Lijtw 4, Oegstgeest, tel. 55482, tevens a terdag tot 1 uur nam. Apotheek Voor schoten, Leidseweg 66, tel. 01717-252 Vormingscentrum Troef Vormingscentrum Troef, Hogewow 57. maandag, zelf koken, - - nam., sociale kreativiteit 1 recht/onrecht Natasja N.. dr. van J. J. van der Wal en C. Mieremet; Cornells, zn. van A. L. RIJsdam en J. van Duijn; Andreas D, Kinderopvang Ingen; Informatiebureau werkgemeenschi A. J. M. Thomassen; Jongeleen; Mirjam, dr. J. Rynsburger en S. A. M. Knij- Monique, dr. van A. J. Po- C. A. van Dam; Leendert W., W. L. van der Plas en D. Boe- Kathalina A. M.. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging 1 weduwnaars tel. Lelds advies bureau: 61112 Zijlstra en K C. Roodnat; Paul J.' SOS-dienst OEGSTGEEST Het grofvuil wordt 28 maart opgehaald in: Rhijngees- tersfcraatweg, ged. Dorpsstraat Zout keetlaan, Almondeweg, van Wasse- naerlaan, Utenwaerdelaan v. Cuyck- tlaan, Willibrordlaan, Kamphuizer- laan, Grunerielaan, Pres. Kennedy- laan ged. Zonnebloemlaan, Flax- laan, Lathyruslaan, Haarlemmer straatweg, Haarlemmertrekvaart. Grondel; Renata, dr. van D. Wetselaar en J. M. Siebert; Dante. zn. vai van der Voort en C. W. Verheij, GEHUWD: C. Scheffer 1 hulpdienst, tel. 01710- J. C. den verkeren dag Dierenhulpdienst. Dirkzwager; D. N. M. den Haan (4) dochter: E. Boekesteijn (59) geh. gew. W. Anna Paulownastraat 15. Leiden. Va Dierenambulance. Tel. 01710-34616. burg;~ A.~H. SiebeYt (74)~ man; T. Pe- Release ters (43) eeh. gew. met J. J. Fekkes; Oever (63) man; G. E. Haasnoot (85) i Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Lelde Aanvragen hulp bejaarden 1 rlg zieken en 45. tel. 49441 gezinsverzorging, W; Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenlngs- jemeenschap 7 33921 en 61944. Bijdragen: Koos Post en Hans Melkert ZOETERWOUDE De kruising Hoge Rijndijk-Oranjelaan zal geen verkeerslichten krijgen. Deze zullen worden geplaatst op de kruising Ho ge Rijndijk-Burgemeester Smeets- weg. Men is van het oorspronkelijke idee, om op twee plaatsen verkeers lichten te plaatsen afgeweken om dat het de doorstroming van verkeer op de Hoge Rijndijk te veel zou be lemmeren. Omdat nu. als de raad tenminste met het voorstel akkoord gaat, de Oranjelaan minder beveiligd is, wil men deze laan afsluiten voor het vrachtverkeer, zodat dit verkeer niet meer langs deze weg naar het In dustrieterrein zal kunnen. De Stichting Peuterspeelzaal Zoe terwoude Rijndijk krijgt een start subsidie van f 1500,- B. en W. ko men met dit voorstel omdat uit de boeken van de Stichting is gebleken dat de peuterspeelzaal zich verder financieel redelijk kan redden. Voorstel van burgemeester en wethouders tot wijziging van de „Be zoldigingsverordening 1971"; Huur van het pand Jan Albert de Gravenlaan 26 te Zoeterwoude; Garanderen van rente en af lossing van een door de R.K. Voet balvereniging „S.J.Z." aan te gane geldlening in verband met de uit breiding c.q. verbouwing van het aan deze vereniging in eigendom toe behorende clubgebouw; Akkoord gaan met de vestiging van Genemans Schoenen B.V. te Lei den in het bestemmingsplan „Indu strieterrein Grote Polder, le herzie ning; Beschikbaarstelling van een krediet ten behoeve van de vervan ging van de elektrische installatie van het gemeentehuis; Vaststellen van een „Verorde ning op de kampeerplaatsen en op de kampeermiddelen"; Toetreden tot de gemeenschap pelijke regeling „bestuursschool Zuid- Holland; Het door het bestuur van de Grote Westeindse polder berekende lozingsrecht in verband met het lo zen in genoemde polder; Verlenen van subsidie aan res pectievelijk de Stichting Peuter speelzaal Zoeterwoude-Rijndijk i.o. en de Stichting Peuterspeelzalen te Zoeterwoude Verlenen c.q. weigeren van me dewerking ex artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 inzake de aan schaffing van diverse leer- en hulp middelen ten behoeve van de r.k. school voor basisonderwijs „St. Ber- nardus"; De afsluiting van een gedeelte van de Oranjelaan voor het vracht verkeer; Verplaatsing van de aanvanke lijk op het kruispunt Hoge Rijn dijk-Oranjelaan geplande verkeers lichteninstallatie naar het kruis punt Hoge Rijndijk-Burgemeester Smeetsweg. Het nemen van een voorberei- dingsbesluit ex artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Leiden Postbus 54 - Giro 57055 Teleloon directie en administra tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder. Maandabonnement 10^5 Kwartaalabonnement I Per Post f 32.65 Jaarabonnement f U0.- Losse nummers f 0,45 Abonnementsgelden Dij voorurt- betaling te voldoen Bii automa tische overschrijving geeD ministratie- en incassokosten Naoezorgmg van 18.0020.00 a Zaterdag van 16 00—18.00 a TelefooD 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2