Bijzonder leuke tentoonstelling Waar staat de opbouwwerker? agenda „Leiden Industriestad" Koord s avonds open u BRAAFHEID EN ROMANTIEK BIJ BEEUWKES Vrienden van het lied Gezondheidszorg Warmond is nieuw Maandag STAD EN RAND ZATERDAG 16 MAART LEIDEN Vanaf aanstaande maandag tot 11 april is er in het gebouw van de Gemeentelijke Archiefdienst aan de Boisotkade in Leiden de tentoonstelling „Leiden Industriestad" te zien. Met de tentoonstelling wil de Ar chiefdienst een indruk geven van Leidens wel en wee als industrie stad. Uit de archieven, de bibliotheek en de prentenverzameling kon een beeld worden gevormd van een kant van Leiden, die weliswaar niet altijd even rooskleurig was, maar die toch een levensvoorwaarde is voor de te genwoordige samenleving. Leiden wordt wel altijd verbonden gezien met ae universiteit, de groot- LEIDEN De Koord Studio is door omstandigheden in de week van 18 tot en met 22 maart a.s. alleen 's avonds geopend en wel vanaf on geveer half acht. In bijzondere ge vallen krygt men via het antwoord apparaat toch wel de kans telefo nisch contakt te maken. Gelukkig geldt de gewijzigde telefonische ope ningstijd maar voor één week! Op woensdagavond 20 maart kan ie dereen in Koord, Oude Rijn 88, met leerachtig materiaal komen werken, onder leiding van Inez Wendt en Mia Barth. Voorlopig gaat men hier 4 achtereenvolgende woensdagavonden mee door. Deelname is gratis, mate riaalkosten zijn voor eigen rekening. ste werkgever binnen haar gemeen tegrenzen, maar in de schaduw van wetenschap en studentenvertier schui len fabrieken met him arbeiders en directeuren. De tentoonstelling kan niet méér zijn dan het onder de aandacht bren gen van enkele bedrijfstakken. De ge schakeerdheid van bedrijven kan na tuurlijk onmogelijk in zijn geheel worden getoond. Met behulp van het tentoongestel de materiaal en door de projectie van een serie bijzonder aardige dia's wordt een leuke indruk gegeven van Leiden als industriestad. Men heeft vier bedrijfstakken uit gezocht: de textielindustrie, de oud ste sinds de middeleeuwen. Een be drijfstak waaraan de stad haar eerste opbloei te danken had. Verder wordt aandacht besteed aan de metaalar beid, de voedings- en genotmidde lenindustrie en de bouwnijverheid. Eigenlijk is er ook een vijfde in dustrie aanwezig: de grafische. Dat manifesteert zich in een met de hand gezet gildekeur uit 1603 tot en met de veelkleurendruk van onze eigen tijd. Grappig is het te weten dat Lei den in vroeger Jaren vijftien bier brouwerijen telde. De stoombierbrou- werij „De Posthoorn", die aan de Oude Vest was gelegen, verkocht in de jaren rond 1900 een halve fles bier voor zeven centen. Wanneer de drinker niet tevreden was diende er binnen acht dagen te worden ge reclameerd. Een advertentie uit 1887 uit de ca talogus van Alphonse Degons' Ijzer gieterij laat een open haard zien. ty pe „Kampioen nummCro twee", vuurvast gelakt voor f. 14.-. Uiter aard met mica glaasjes en nikkel. Het is een ruime vuurhaard voor steen kool, cokes, maar is ook geschikt voor hout en turf. Een bijzonder leuke tentoonstel ling, met oud en nieuw naast elkaar. De openingstijden zijn van maan dag tot en met vrijdag van 9-12 en van 2-4.30 nam. Op zaterdag is de tentoonstelling van 9-12 te zien. Ook in de avonduren. 21, 22, 27 en 28 maart en 2, 4 en 8 april van 7.30-9.30. (Foto Jan Holvast) fJ egrestaurant vijfjaar LEIDERDORP Het grote wegrestau rant in Leiderdorp bestaat vijf jaar. Het gebouw, met een capaciteit van 280 bezoekers in één keer, staat in de schaduw van het Elisabethzleken- liuis, vlak aan de Rijksstraatweg Rotterdam-Amsterdam. Manager R. Dekker v. Albert Corner hield gis teravond een drukke receptie. Burge meester v.d. Have, diverse Raadsle den en de groepscommandant van de Rijkspolitie, Versluys, met diverse verschillende bezoekers kwamen 'n borreltje drinken op dit eerste lus trum van het restaurant waarvan de heer Dekker zei, dat hij 't naar z'n zin heeft in Leiderdorp. In het sfeervolle restaurant draai en ca 35 personeelsleden wisseldien sten om de 'wegklant' dag en nacht van dienst te kunnen zijn. Je kunt er lekker eten in de diverse gezellige praathoelqjes. ZATERDAG Groenoordhal Leiden Show vln Parochiehuls Maria Gijzensteeg Hoog] af 8 i De Vink, dansen 9-12 uur nan Burchtplein, antiekmarkt 9.3 Geverstraat 66 voor kamerbewoners i den, 3.30-5.30 uur m ZONDAG Parochiehuis Maria Gijzensteeg u Start Sleutelstad wandeltocht, 8-21 Middelweg 19c, Leids Poppentl» kindervoorstellingen. 2.30 uur nam. Hooglandse Kerkgracht 48, danteo 8 uur nam. Geverstraat 65 Oegstgeest, j voor kamerbewoners en alleenst Café Chantant Scarabee Pletersfc choorsteeg 24optreden van de i Paul Piquard, Apotheek Leiden De avond- nacht en Leidse regio wordt van 15 maart maart waargenomen door Van Di sen, Leiden Apotheek Voorschots Voorschoten en Apotheek Van B-, Smallenbrug Leiderdorp. Tevens tot zaterdag 1 uur n.m. de Oegstp ter Apotheek, Wilhelminapark t geopend. Toen Van Wijk Van Wijk nog was Moet het opbouwwerk gestart wor den door de gemeente of moet het zichzelf organiseren in de wijken? Deze tegenstelling, tussen de starre structuren van bovenaf en de vitali teit van een wijk, veroorzaakte een diepgaande discussie op de infor matiebijeenkomst over opbouwwerk, gisteravond in het Volkshuis. In het begin van de avond vertelde Ben Klumpes over zijn ervaringen als opbouwwerker in de Haagse Schilderswijk, en probeerde een om schrijving te geven van opbouwwerk: het deelnemen van mensen aan din gen die belangrijk voor hen zijn in hun straat of buurt. Maar naar ge lang de invalshoek verschillende op vattingen hierover. Hij wees erop dat het structureren van opbouwwerk zeer voorzichtig moet gebeuren, waarbij de positie van de opbouw werker flexibel moet zijn, hij moet zich gemakkelijk op de achtergrond terug kunnen trekken en gemakke lijk in een buurt binnenkomen. De bewoners van een wijk moeten zo veel mogelijk het werk zelf doen. In de Schilderswijk werd zijn werk ten slotte overgenomen door een van de bewoners. Fred Veelenturf, die in Amster dam heeft gewerkt, wees op de moei lijke positie van de opbouwwerker wanneer deze door de gemeente in een buurt "gedropt" wordt. Hij moet eerst het vertrouwen van de buurt winnen, en kan later klem raken tus sen gemeente en buurt. Dan zal hij aan de kant van de buurt moeten gaan staan, tenzij hij principiële meningsverschillen heeft met de buurt, dan zal hij zich terug moeten trekken. De gemeente echter, heeft door de subsidieregeling vaak een grote greep op de opbouwwerker en de activiteiten in de buurt, waardoor de onafhankelijkheid van het op bouwwerk zeer beperkt kan worden. Naar aanleiding hiervan kwam de kwestie op in welk kader de opbouw werker zou moeten werken: moet hij komen van de kant van de overheid, of moet hij worden aangesteld door clubhuizen of buurtcomités? In alle drie de gevallen kunnen er zich ech ter tegenstrijdige belangen voordoen waarbij het werk in de knel komt. Er zouden aan de clubhuizen of buurtcomités bepaalde voorwaarden gesteld moeten worden omtrent hun positie ten opzichte van de opbouw werker in de buurt. Maar wie stelt dan die voorwaarden? Dirk van der Ham, die in Lelden Zuid-West werkt, gebruikte daaromtrent de term "al- staanders" gaan zich met de buurt bemoeien, daar ontkom je niet aan. maar laat het dan wel op een zo laag mogelijk niveau gebeuren, zo veel mogelijk in de buurt zelf. Het opbouwwerk zou dus een ze kere flexibiliteit moeten hebben, aansluitend bij de levendigheid, de vitaliteit van de buurt. Maar waar heen komen en gaan de opbouwwer kers? Er zou een coördinatiepunt moeten zijn, waarlangs ze terecht kunnen komen op de plaats waar ze het meest nodig zijn en het best passen, een soort depot. Maar wie "beheert" het "depot"? De gemeente lijkt de aangewezen instantie, maar het gevaar dat dan weer van boven af de vitaliteit van de buurt aan banden wordt gelegd. Men kwam tot de conclusie dat zo'n depot pas mag ontstaan in de eindfase van een pro ces dat in de buurten zelf gestart is. Fred Veelentruf merkte op: "Eerst moeten de mensen zelf ervaren wat er mis is, dan pas kan er gewerkt wor den. Het "de mensen bewust maken", daar geloof ik niet in. Als je daar mee, van bovenaf, begint, bestaat het gevaar dat je het initiatief vanuit de buurt verder tegenhoudt." SIJ O wenst nu orde op zaken ZOETERWOIJDE Ook bouwbu reau SIVO b.v., zoals Stikvoorts' bouwbureau b.v. sinds november 1973 heet, wenst nu duidelijk orde op za ken te stellen in verband met de ves tiging van een dagmarkt aan de Keerweer. Als de door velen "beschuldigde" partij ha de Zoeterwoudse botsöng der zakelijke en politieke belangen, wijst SIVO b.v. op de onjuistheid van die "beschuldigingen". Het bouwbu reau schrijft in een aan de raad van de gemeente Zoeterwoude gerichte brief: "Uit een onderhoud met B en W udt krantenartikelen is ons geble ken, dat u ons verantwoordelijk houdt voor de vestiging van een dag- markt aan de Keerweer. Dit is ten enen male onjuist. Bij de verhuur van deze dagmarkt hebben wij de huurder uitdrukkelijk meegedeeld, da volgens het nieuwe bestemmingsplan vestiging van een detailhandel ver boden zou worden. Ondanks deze waarschuwing heeft de huurder alle verantwoordelijkheid toch op zich genomen. Wij begrijpen dan ook niet, dat u ons de vestiging van deze dagmarkt in de schoenen schuift. Bovendien heeft de huurder te kennen gegeven dat hij zijn bedrijf gaarne zo spoe dig mogelijk wil verplaatsen naar het Nieuwe Winkelcentrum." DEN HAAG Wie zich heeft voorgenomen zich dit Jaar eens te traciteren op een Japonnetje van de Haagse ontwerper Ernst Jan Beeuw- kes zal ongetwijfeld met een chimi- sier (met van de heup ingestikte plooien) en een jasje met halflange mouwtjes thuis komen. Dit soort brave jurkjes namen namelijk een groot deel van de collectie, die be stond uit boetikemod ellen van Céles- tine (f 100,- tot f 1000) en eigen ont werpen (f 1200 - f 2500,-) Sn beslag. Daarbij had Beeuwkes duidelijk de lijn van Yves Saint Laurent in het oog gehouden. Voor zijn Haagse klantenkring, die bestaat uit niet meer zo heel jonge dames, natuurlijk een Ideale dracht. Maar toch waag de Beeuwkes ook een oogje aan de wat jongeren. Hij showde wat pan- talonpakken waarbij duidelijk bleek dat hij de gebreken van de Neder landse vrouw - vaak te zware boven benen - kent. Zijn wijd vallende jas jes en blouse bedekte net dit schoon heidsfoutje. Broekpakken voor de avond heeft hij echter afgezworen. Wat verder opviel waren de gebreide even over de heup vallende vestjes, in wit met gekleurde randjes of van lurex (gedragen op b.v. een witte japon met plooirok).. Voor de avond vierde natuurlijk de romantiek hoog tij. Niet voor niets ging hij naar Zuid-Amerika om inspiratie op te doen. OEGSTGEEST Bij Thea Ekker in Oegstgeest was het weer zo vol mogelijk voor de laatste seiezoens- bij eenkomst van de Vrienden van het Lied. Daar waren Erica Grefe, so praan, en Peter Goedhart, bariton, uitgenodigd. Hun piano-partners wa ren resp. Nico de Rooy en Gerard van Blerk. De sopraan zong van Cesti, Fouré en Alban Berg voor waar een molenwiekslag door de tijd. Cesti is eens heel belangrijk geweest. Nu moeten we hem uit een encyclo pedie halen, waar dan staat: een Florentijn, midden 17de eeuw, ont ving de priesterwijding en legde zich vervolgens toe op het schrijven van opera's en verbreiding van een ver rijkte contatevorm. Aan de orde kwam een recitatief met aria, waar aan meiismen op bepaalde tekst woorden een aantrekkelijk reliëf geven. Van Fauré waren er de alge meen bekende liederen Réve, Sylvia en Automne. Van Berg vijf op tek sten van Duitse dichters. Er is een moment in een lied, dat over de ver klanking oordeelt of haar veroordeelt en dat zijn de paar ademtochten van de nawerking. Dit moet ieder nagaan bij zichzelf. Kan Erica Grefe de luis teraar magisch raken? In de Berg liederen had zij zelf goed contact met de teksten, waar mooie nuance ringen uit resulteerden. In de hoogte is de stem nog niet afgebouwd, van daar dat een schets in pure vocali- teit niet voortdurend afgegeven werd. Soms wel, bijvoorbeeld in Storm's Nachtigall. Haar piano-partner deed, sterk ingeleefd, voortreffelijk werk. De bariton had ook Fauré's, een trits zich al aardig inburgerende „Banalités" van Poulenc en drie Songs of Travel van Vaughan Wil liams. Goedhart haalt, anders dan de sopraan een flonkerend koloriet uit de klinkers. Zijn spreekstem alleen al verried de kunst om tonen te wel ven. Er zit een technisch niet over wonnen bygalmrandje op de stem, maar daar merkt men niets meer van zodra de voordracht beelder gaat en het publiek verovert. De gezongen liederen hebben gevarieerder vertol kingsmogelijkheden dan we hoorden, maar deze minus-zijde viel weer weg, als men de presentatie van de piano uit benaderde. Van Blerk onderkent de onderlinge verscheidenheid alge heel. Goedhart heeft zijn contact, re sonans, sfeertekening. Dat alleen al zou voldoende zijn voor een soirée intime. KEES VERHOEF Doktoren Leiden Wijk I dokter Kruis,; ganinistraat 17, tel. 42504. W dokter Smit, Cobetstraat 43. III doker De Jong, Hoge Rijndijk Wijk IV doker Lahr, Zoeterwou Singel 8. Leiderdorp Dokter Kemme, relstraat 184a, tel. 91000. Oegstgeest Dokter Roelï Frans Halslaan 10, tel. 53747. Voorschoten Dokter Kost* (zaterdag), Voorstraat 23, tel. en zondag Van Dam, Prof. As laan 26, tel. 3960. Warmond Vrij. tot zat. 10« dokter Lempers, Churchilllaan Voorhout, tel. 2522—10140, zat, zo. 9.00 uur, dokter A. d. Gijzel, landstraat 16, Warmond, tel. —2866 en zo. tot ma. 9.00 uur, dol Walenkamp, Dorpsstraat 45, 1 mond, tel. 01711—2220. Wijkverpleging Leiden Zuster Van der Zst Stieltjesstraat 52, Leiden, tel. (I en zuster Vodegel, Valdezstraat Leiden, tel. 30864. Leiderdorp Zuster Van Saffi tel. 64664. Oegstgeest Zuster Trompstraat 72, tel. 54162, t Voorschoten Gezondheids» Van der Waalslaan 25, tel. 4641. Vormingscentrum Troef In de Koningskerk hebben gisteravond vele gemeenteleden afscheid genomen van ds. Post, hervormd predikant in Leiden. Ds. Post, die een beroep naar Baarn heeft aangenomen, neemt morgenmiddag in de Marekerk om vijf uur afscheid van Her vormd Leiden. Op de foto van Jan Holvast het echtpaar Post met de dochters Mar ja en Bertie. LFoto Jan Holvast) WARMOND In hotel „De Zon" is gisteravond officieel het Wit-Gele en Groene Kruis opgeheven. Nu val len ze onder „Gezondheidszorg War mond". He.t welkomstwoord werd ge sproken door de heer Willemsen Sr., voorzitter van het Wit-Gele Kruis. Hy zei dat hy blij was deze bloeiende verenigingen „te kunnen opheffen", om nu samen te laten gaan met Ge zondheidszorg Warmond. De wijkverpleging is voor eerst in 1918 in Warmond gesticht. Een van de initiatiefnemers hiervoor was de heer Walenkamp Sr. In 1933 werd de vereniging opgeheven en hier voor in de plaats kwam het Wit-Gele Kruis. De heer Slager heeft in de naoorlogse jaren veel voor deze ver eniging gedaan; hy legde veel con tacten mat de diverse consultatie bureaus en vocht voor een eigen wijikgebouw. Een aantal jarein later nam de heer Zoetemelk de financiële zorg op zich voor £en nieuw wijkgebouw, dat er nu al weer heel wat jaren staat. Mej. Van Styn was ook onder de aanwezigen. Zij was de enige die van 1918 af verbonden is geweest aan het Wit-Gele Kruis. Op deze bijeenkomst werd met in stemming van alle zes leden de ver eniging ontbonden. De heer Merks richtte een dank woord tot de oud-voorzitter, de heer Willemsen, die eerst als penning meester heeft meegewerkt en de laat ste jaren voorzitter was. Hij bood de heer Willemsen een vijftal klassieke L-P.'s aan. Ook sprak hy een dank woord tot de dames Boersma, Wit- senburg en Groenendijk en de heer Van Schagen. Zij allen hebben veel gedaan voor de ledenwerving en het ophalen van de contributie. Hierna dankte de heer Willemsen voor de aangeboden cadeaus en herstelde nog een fout door alsnog de heer Sikking te danken voor aJl zijn wenk. Het voorzitterschap van de niuewe vereniging is in handen van de zoon van Willemsen overgegaan. LEIDEN Morgen verzorgt de Jon gerengroep The Lord's Folks een eu charistieviering in de Merenwijk. Ce lebrant is kapelaan J. v. d. Well. Aanvang: 10 uur. Herensingel (van Medusastraat tot Lage Rijndijk), Hambroeklaan, Kooilaan, Celebesstraat, Declma- straat, Sieboldstraat, Floresstraat, Bloemstraat, Formosastraat, Bor- neostraat, Driftstraat, Lombokstraat, Javastraat, Medusastraat, Park straat, Kooipark, Atjehstraat (van Kooilaan tot Sumatrastraat), Am- bonstraat, Madoerastraat. Lage Rijndijk, Voorstraat, Sumatra straat, Atjehstraat (van Sumatra straat tot Soembastraat), Soemba- straat, Balistraat, Timorstraat, Ringkade, Bonairestraat, Aruba- straat, Surinamestraat, Antillen- straat, Curacaostraat, St. Maarten straat, St. Eustatiusstraat, Saba- straat, Bankastraat, Bilitonstraat. Koolhof. tuinen), Zwarte Pad en Merenwyk. Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat), Julianstraat, Julia- nakade, Sophiastraat. Anna Paulow- nastraat, Alexanderstraat, Prinsen- senstraat, Oranjestraat, Lusthof laan, Dillenburgerstraat, Nassau- straat, Mecklenburgerstraat, Os- en Paardelaan, Bernhardkade, Marijke- straat, Margrietstraat. Irenestraat, Bernhardstraat, Beatrixstraat. Kinderopvang Informatiebureau werkger Kindercentra Leiden. W( Stationsweg 28. tel. 46861 Geopend Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging wen en weduwnaars, tel. Lelds add bureau: 61112. SOS-dienst hulpdienst, tel. Dierenhulpdienst. Dag en nacht bereikbaar, tel 34(L. Dierenambulance. Tel. 01710-34616. Vrijdag Dinsdag Jacq. Urlusplantsoen, A. Noorde- wierlaan, C. Schuytlaan, Diepen- brocklaan, Joh. Verhulststraat, Ri chard Holstraat, Obrechtstraat Churchilllaan, Willem Pijpersitraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wage- naarlaan, Valeriusstraat. Van Blan kenburgstraat, Julius Röntgen- straat.Mozartstraat, Bernard Sweerstraat, Sweelincklaan, Eduard van Beinumstraat, Brücknerstraat. Debussystraat, Ravelstraat, Chopin- straat, Moesorgskistraat, Caesai Franckstraat, Verdistraat. Woensdag Schubertlaan, Mahlerstraat, H&ndel- straat, Beethovenlaan, Vivaldistraat, Bachstraat, Corellistraat, Toscanlni- laan, Berliozpad, Rossinistraat. Lisztpad, Mendelssohnkade, Wag- nerplein, Brahmslaan. Tsjaikowski- kade, Sibeliusstraat, Bartokstraat, Kennedylaan, Max Regerlaan, J Haydnlaan, Apollolaan, Smétana- straat, Paganinilaan, Scarlattistraat Griegstraat, Donizettilaan, Bizetpad. Donderdag Paramaribostraat, Corantijnstraat. W. de Zwijgerlaan, Abr. Crijnssen- straat, Van Riebeeckhof, J. P. Coenhof, Pieter Bothstraat, Stuyve- santhof, Alb. Agnesstraat, Ch. de Bourbonhof, Jul. van Stolberghof, Anna van Burenhof, Marnixstraat (van W. de Zwijgerlaan tot Volks Rijndijk, Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, Da Costastraat, Klikspaanweg, De Genestetstraat. Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan, Tol lensstraat, Schimmelstraat, Olt- mansstraat, Hasebroekstraat, Bor- gerstraat, de Lennepstraat, ten Ka- testraat, Toussaintkade, Staringka de. Kneppelhoutstraat, Multatullstraat, Fred, van Eedenlaan, Lod. van Deysselstraat, A. Verweystraat, Jacq. Perkstraat, H. Gorterstraat, L. Cou perusstraat, Hoflaan, Willem Kloos- laan, Boshof, Duinhof, Meerhof Akkerhof, Weidehof Telderskade. Mulderetraat, Gerrit Kastednstraat, Segaarstraat, van Diemeistraat Rooseveltstraat. Op woensdag, 27 maart 1974 kun nen de bewoners van de woningen, liggende aan het Burg. Vernèdepark, Badhuisstraat, Parkstraat, Noort- heystraat, Stadwijkstraat, Sophiaka- de, Nieuw Voordorpstraat, Prof. Zer- nikelaan, Prof. Einsteinlaan, Prof. Lorentzlaan, Prof. Eykmanhof, Prof. Einthovenlaan, Prof. Debijelaan, Anthoni van Leeuwenhoekkade, Lord Baden Powellweg, Kamerling Onnes- plantsoen, Raadhuislaan, (het ge deelte ten oosten van Vlietzicht), Pr. van der Waalslaan, Prof. van 't Hof f laan, Cuvélaan, Molenlaan, (het gedeelte ten oosten van de Prof. Asserlaan)Prof. Zeemanplantsoen, Gearrd Douplantsoen, Carel Fabri- tiuslaan, Anthonie van Dijcklaan, Johannes Vermeerplantsoen, Go- vert Flinckplantsoen, Rembrandtlaan, Albert Schweitzerplantsoen, Jan van Goyenplantsoen, Ferdinand Bollaan, Jan Steenlaan, Ruijsdaelhof, Van Ostadehof, Paulus Potterdreef, Frans Halsplantsoen, en Nicolaas Maeska- de van de grofvuilophaaldienst ge bruik maken. Dienstencentrum Sociale raadsvrouw Maandag: 10.3011.30 uur. Van I g gendorpstraat 36; dinsdag: 10.30—11 uur Driftstraat 49a; woensdag: 10® 11.00 uur Dljkstraat 2a en 16.30—U »t uur, Gerecht 10; donderdag: 18® a 20.00 uur. Stadhulspplein 1; Herenstraat 45. Architecten onder 26385. Zitting op van 7.309.30 uur op het adres clelweg 4 (bij Hooglandse kerk.) Koordstudio Centrum voor Intermenselijk trekkingen ontmoetingsruimte Jarigen Oude Rijn, Ontmoetingsruimten: Werkdagen Zaterdag geslot t ca. 18 uur. Ten lichamelijk gebU LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B' Witte Singel 1 - Leiden Postbus 54 - Giro 67055 Telefoon directie en adminlstr* tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement ÏO^J Kwartaalabonnement f 802 Per Post ftff Jaarabonnement fM Losse nummers t 0$ Abonnementsgelden bij vooruit betaling te voldoen Bij autoffl* tische overschrijving geen tninistratie- en Incassokosten Nabezorging van 18.0020.001 Zaterdag van 16 00—18.00 ~tl Telefoon 01710—30500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2