Hij is er. Forel Capri II. De nieuwe lijn vol avontuur al vanaf ffl.989.- Zacht de Luxe nu ook zelfhechtend. En om kennis te maken cent korting voor u. 01*1 Nefa voor komplete maandhygiëne. 25 cent korting op't dubbelpak Zacht de Luxe Zelfhechtend. Tijdelijkvan f2,75 voorf 2,50. iSs, En nu dus ook "SS.I Zacht de Luxe Zelfhechtend. FORD CAPRI II )HEEL| II W»- Sportieve vormgeving vol inventieve ideeën: het gemak van een derde deur en de veelzijdig heid van neerklapbare stoelen voor 640 liter laadruimte! Een derde deur en 3x zoveel bagageruimte Capri II introduceert wat tot nu toe ondenkbaar was - sportief rijplezier met een zakelijke kant. Een wijde achterdeur, bediend door gasdemper-zuigers, zwaait moeiteloos omhoog om toegang tot een enorme laadruimte te geven. Want met de achterbank Nieuwe aërodynamische lijn Capri II is één van de veiligste wagens nu op de weg. De vormgeving is meer robuust. Niet alleen vanwege zijn uiterlijk: de stroomlijn komt regelrecht uit de windtunnels, waar Fprd de Capri II zijn opwindende, maar ook brandstofbesparende, lijn gaf. De spoorbreedte achter is bijna 6 cm groter geworden, het zwaartepunt is naar achteren geplaatst; dat betekent een betere wegligging en minder zijwind gevoeligheid. De cabine is extra beschermd door dubbele zijpanelen achter en speciale kooi-konstruktie. Het zicht is naar alle kanten verbeterd met 23% meer glasoppervlak. Achterruit verwarming is standaard, behalve op de 1300L. Met de gekombineerde achterruit-wisser/ sproeier (standaard op de Ghia) is veilig uitzicht naar achteren absoluut gegarandeerd. Alle modellen zijn uitgerust met verstelbare hoofdsteunen en sportwielen met N radiaal banden. briljante kembinatie van stijf, luxe en technische verfijning. Gericht op kwaliteit Capri II is tot in de kleinste details afgewerkt. Drukknopsluiting op de achterdeur, zodat u niet elke keer een sleutel hoeft te gebruiken. Om uw kostbare bagage tegen loerende blikken te beschermen is een speciale bagagehoes leverbaar (standaard op de Ghia). Nog meer komfort en extra geluidsisolatie zijn ingebouwd voor prettig, geruisloos rijden. Keuze uit een beroemde serie motoren: rechtervoorstoe! naar voren worden geklapt. In de GT en Ghia versies kunnen de zitplaatsen achterin afzonderlijk'weggeklapt worden. Kortom, Capri II biedt 230 liter bagageruimte, als er 4 personen in de wagen zitten, 430 liter als 3-zits en maar liefst 640 liter, als alleen de twee voorstoelen gebruikt worden. Duidelijk een sportwagen voor meer dan alleen plezier. •Adviesprijs (incl. BTW) af fabriek Amsterdam. Prijswijzigingen voorbehouden. Ghia: een nieuw begrip van luxe De Capri II Ghia is het luxueuze resultaat van het succesvolle samensmelten van Ford en de beroemde Ghia ontwerpstudio in Turijn. Italiaanse elegance mani festeert zich vooral in het fingeerde interieur. De speciale Ghia-bekleding' op de anatomisch- voorgevormde stoelen met ingebouwde hoofd steunen harmonieert prachtig met het luxe tapijt, dat door de hele wagen strekt. Met leer bekleed stuurwiel, te ope- nen achterzijramen en nog veel meer- luxe in de ware zin van het woord. Het Ghia embleem zegt het.de elegante grille, sierstrip en gestyleerde aluminiurr velgen beamen het, Capri II Ghia is een type motor motor inh./cc DIN pk 1300 ohv 1297 57 1600 ohc met bovenliggende nokkenas 1593 72 1600 GT ohc met bovenliggende nokkenas 1593 88 2300 V-6 2294 108 3000 V-6 2993 138 Een volledig gesynchroniseerde 4-versnellingsbak voor soepel pook-schakelen, of de nieuwe C3 Ford volautomatische transmissie (behalve op de 1300L). Meer Capri dan ooit De vormgeving blijft onmiskenbaar Capri: eer» succesformule, die na zijn introduktie al gauw door andere belangrijke merken werd gevolgd. Nu is Ford er opnieuw met een unieke modelaan bieding, waar autorijdend Nederland enthousiast over zal zijn. 119 Official Ford Dealers in Nederland hebben de For^l Capri II voor u klaarstaan' Ford Motor Credit Een vlotte financiering tegen aantrekkelijke voorwaarden is mogelijk via deze afdeling van Ford Nederland N.V. Uw Dealer kan u deze extra service verlenen.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 26