Vernèdepark wordt afgebroken agenda Uitstekend concert Residen tie-orkest Raad van Voorschoten beslist: Dam lijsttrekker PvdA? Warrige Bemlef SGP en GPV samen; Van Dielemans overtuigend in sterk zangrecital STAD EN RAND ZATERDAG 23 FEBRUARI 1974 Zaterdag vanaf 8l£uuSe Kerkgracht 4a- dansg De Vink. dansen van 9—2 uur nam Burchtplein. Antiekmarkt, 9.30 v.m. De Voorschotense gemeenteraad kwam pas rond twaalf uur aan bij het belangrijke agendapunt, waarin de raad in principe akkoord zou gaan met de afbraak van het Ver nèdepark. Bij de minister zal een aanvraag worden ingediend om te komen tot nieuw bouw van zestig woningen op dezelfde plaats. De heer Zandee (Prot. Christ.) constateerde dat de stedebouwkun- dige opzet van 75 jaar geleden nog steeds goed te noemen is en verzocht te bevorderen dat het nieuwe Ver nèdepark dezelfde indeling kan krij gen. Ook Mr. Begeer (VVD) zag graag een plan waarin dezelfde knusse hoekjes kunnen komen. De heer Van Wijk (PvdA) plaatste zeer veel kanttekeningen bij de afbraak, omdat er nog geen plan tot herbouw is, alleen eens wens. Hij legde na druk op de leefbaarheid van het Vernèdepark ook tijdens afbraak en herbouw. De heer Zandee (PCG) wenste de kosten welke voortkomen uit de tijdelijke huisvesting van de bewoners volledig vergoed te zien en niet een bedrag van f 750 terwijl hij een vergoeding voor de aangebrach te verbeteringen eveneens niet aan een limiet van f750 zou willen bin den, maar door taxatie vast te stel len. Mr. Begeer (VVD) meende dat een huur van f40 per maand geen hum* te noemen is en dat het een normale zaak is dat een gedeelte van de kosten welke de bewoners ge maakt hebben, om hun woningen meer leefbaar te maken, gezien moet worden als een soort huur en daar om niet geheel vergoed behoeft te worden. De heer Van Wijk (PvdA) liet aan de hand van een staatje zien dat de huurprijs wel eens veel hoger dan f150 kan uitvallen. Juist de koppeling aan het inkomen maakt dat bij een inkomen van f15.000 per jaar de huur snel gaat stijgen. Wethouder Koetser (VVD) zag de principe-uitspraak van de raad als het begin van een eventuele her bouw. Zodra de minister goedkeu ring verleent, zal deze bepaalde eisen stellen aan het nieuwbouwplan, daar om heeft het weinig zin om reeds nu met een herbouwplan volledig uit gewerkt te komen. Dat is dubbel werk. De bewoners en de woning bouwverenigingen zullen ingescha keld worden. Over de vergoedingen aan de bewoners kon de wethouder geen definitieve toezegging doen, maar hij was wel bereid nadrukke lijk te verzekeren dat geen enkele bewoner in de kou zal blijven staan. Met algemene stemmen ging de Dr. Riemens over de hoop LEIDEN Van de hand van de bekende Leidse emeritus-predikant dr. J. Riemens hij wordt maandag schenen, dat handelt over „De chris- schenen, dathandelt over „De chris telijke hoop" en dat aan de hand van vele bijbelgedeelten deze hoop centraal stelt. Uitvoerig en bepaald bemoedigend gaat de schrijver in op de christelijke hoop in de loop der eeuwen om ook verder aandacht te schenken aan deze hoop voor het persoonlijk leven en de toekomst, waarbij dr. Riemens de woorden uit het Johaonesevangelde tot richtsnoer neemt: „Ik zeg u, wie mijn woord hoort en Hem gelooft, die mij gezon den heeft, heeft eeuwig leven en komt niet in het oordeel want hij is overgegaan uit de dood in het leven". SCHOLEN De Voorschotense gemeenteraad was niet bereid om als gevolg van de uitgebrachte nota "Scholenbouw en beheer" daaraan conclusies te ver binden zoals door B. en W. was voor gesteld. Knelpunten waren o.a. de besluiten tot verplaatsing van de Parkschool en de Gevers Deynoot- school naar de wijk Boschgeest in te trekken, de bouw van 4 lokaliteiten in de wijk Boschgeest niet te reali seren en de bestemming van de Wil- librordusschool in Boschgeest nader te bezien. 'Het is volslagen ondenkbaar dat er in de wijk Boschgeest nog scho len worden gebouwd", aldus wethou der Esselaar. "Hoewel Boschgeest in een vervelende situatie verkeert, het is een kleine wijk met sterke gezins verdunning". Aan de hand van de cijfers had de wethouder het gelijk aan zijn kant, maar de Parkschool ligt zeer ongunstig langs de verkeerstraverse en vooral de kleine kinderen moeten te ver naar de school lopen. De raad constateerde dat misschien de Oran- jesschool wel te vroeg is wegegeven aan de openbare bibliotheek, want deze goede school ligt juist halver wege de wijken. De beraadslagingen werden twee maal onderbroken door schorsing van de vergadering, eenmaal op ver zoek van de heer Mennema (PvdA) een eenmaal op verzoek van B. en W. Tenslotte werd de tussenweg ge vonden. B. en W. veranderden het raadsvoorstel, waardoor het woord "in te stemmen" met de conclusies vervangen werd door een volzin, waarin B. en W. de kans krijgen als gevolg van de cijfers en de ge maakte conclusies de nodige voor bereidingen te treffen. Het verzoek van het rk schoolbe stuur om ter vervanging van 2 ba sisscholen en 1 kleuterschool een schoolgebouw' voor basis- en kleu teronderwijs- te mogen bouwen, haal de maar net de eindstreep. Met 10 vóór en 8 stemmen tegen (VVD, PvdA, D'66) verleende de raad in principe medewerking volgens de diverse onderwijsartikelen om tot deze nieuwbouw te komen. Geverstraat 65, Oegstgeest, sociëto 'oor kamerbewoners en alleensta™ ten. 812 uur nam. Morsweg 114, Leidse Jeugd Schaak swingen, 92 'ands", 10 uur Grote Burcht, Carnaval, 100-jari bestaan "Nut en Vermaak", aanvat gespr trafgegaan door altijd. lusclub, gekostu: valsbal De Hutspotten, 8.30 1 Zondag Antoniusclubhuis, dansen, 8li u Middelweg 19c, Leids Poppenthe kamerbewoners en alleenstaande 812 uur nam. Hartebrugkerk, orgelconcert, aai Maandag Rapenburg 10, gebouw Rehobot ging, aanvang 3 i Amateur Fotografen Veren anvang 3 uur nam. Charlotte de Bourbonhof 1, hoek d. Zwijgerlaan, "Honk", spreeku relevereniging "De Wilde Vlucht", —8.30 uur nam. Preathuys, Vrouwenkerkkoorstraa. „inleiding in de beeldenti LEIDEN De omstreden zebrapaden op Rijnsburgerweg en De Sitterlaan zijn terug. De blok- bandpaden, waartegen de bevolking zich verzette, zijn vervangen door de vertrouwde zebra paden. Fotograaf Jan Holvast registreerde het gistermiddag op De Sitterlaan, toen de werk zaamheden net achter de rug waren. LEIDEN Er was gisteravond in het LAK-theater een lezing van J. Bernlef (pseudoniem van Henk Mars man), georganiseerd door 't BZZToH- theater. Het pseudoniem staat voor een blinde zanger, die in de achtste eeuw leefde. Wat onmiddellijk op viel was de zeer beperkte belangstel ling voor de lezing van Bernlef. Ver wachtingsvol stelden de organisato ren van het BZZToH-theater de in troductie van de schrijver-dichter nog wat uit, maar toen omstreeks kwart voor negen de twintig belang stellenden zich niet bleken te heb ben vermenigvuldigd, werd een moe deloos begin gemaakt. Na de gebrui kelijke huishoudelijke mededelingen nam Bernlef het woord, trachtend bewust zichzelf een wat nonchalante houding te geven, door tussen lite raire afscheidingen te nippen van een pilsje en mismoedig te roken. Ook hetgeen Bernlef te vertellen had was bepaald niet baanbrekend te noemen. Hij had in een klas ge waagd, wat de kinderen het liefst zouden willen zijn, waarop de geijkte antwoorden kwamen als „Pipo de Clown, Ti-Ta-Tovenaar, Popey, Swie- bertje". Node werd het kind gemist, dat zou hebben gezegd: „Ik zou graag Bernlef willen zijn". Vervolgens voer de Bernlef de moeilijk verteerbare taal tijdens vergaderingen aan, waar op hij gereageerd zou hebben met de uitroep: „Pardon, ik word onwel". Maar het dieptepunt was nog niet bereikt. „Schrijven is het vernieti gen van schrijf- c.q. denkvormen". Daar konden de aanwezigen over na denken. Het was een heerlijke diep te-opmerking, die niet genoeg sug gereerde om te culmineren in een stelling en juist te veel om zomaar aan voorbij te gaan. Maar Bernlef had nog meer pijlen op zijn boog. Met zijn opmerkelijk talent tot com bineren en deduceren had hij ge merkt, dat een éénmalig gegeven boodschap na een x-aantal malen te zijn doorverteld, geheel vervormd overkomt. Bernlef noemde dat „het proces van vertekening". Hij zou ook een voorbeeld geven van zo'n verte keningsproces. Hiertoe had hij een bijzonder ingewikkeld geconstrueerde zin bedacht, waarin de haast onver mijdelijke „botanische tuin" voor kwam, gecombineerd met een fiets- sleuteltje en een zakkammetje. Toen hij zich erover verbaasde, dat deze zinnenstructuur na een tiental her formuleringen geheel uit zijn ver band was gerukt, werd het sommige toeschouwers te machtig. Hij verweet zelfs één der „doorgevers" over een warrige geest te beschikken. Bernlef gaat hier helaas voorbü aan het feit, dat deze kwalificatie op geen ander dan hemzelf van toepassing is. He laas een minimale manifestatie, de goede initiatieven van het BZZToH- theater ten spijt. A. C. Koekebakker jr. Ziekenverpleging Onderstaande kandidaten zijn in het Academisch Ziekenhuis geslaagd voor het diploma ziekenverpleging- M. L. van Hemsbergen-Wagener, L. Y. van Hoven, J. E. S. Huisman, J. G. de Jong-Verhagen, E. J. Ver- beek-v. d. Linden, C. Oppelaar, E. v. Meeteren-Roest, S. M. Speelman; N. J. van Rijnswou, Y. T. del Prado. M. K. Beltman, W. J. M. Brouwers, C. van Duijn, M. E. van Dam, S. L. Chen, A. Hazenoot, J. W. Ouwer- kerk-Hegnauer, J. P. M. Hoogeveen, M. W. Middelburg, L. E. Lugthart, E. W. J. van Schie. Veel waardering voor invallers LEIDEN Nog slechts drie maanden scheiden ons van de verkiezingen voor de nieuwe ge meenteraad. Vandaag nieuws uit het linkse en het rechtse kamp. Volgens de nog niet gepubliceer de kandidatenlijst van de PvdA, die binnenkort aan_de leden wordt voor gelegd, zullen van de nieuwe raad geen deel meer uitmaken de hui dige vrouwelijke raadsleden Cock Kerling en Elvi van Seters. Hun lot wordt gedeeld door PAK-fractielei- der Roel in 't Veld. Mevrouw Kerling was bij de vo rige verkiezingen lijsttrekker. Dit maal is het vrouwelijk element in de groep van verkiesbare kandida ten slecht vertegenwoordigd. De eerste vier op deze lijst zijn Hans van Dam, Arie Verboom, Tinus van Aken (de huidige fractieleider) en Cees Waal. Er komt bij de gemeenteraads verkiezingen in Leiden een nieuwe christelijke combinatie. Het samen gaan van de ARP en CHU met de KVP in Leiden in de CDA heeft tot gevolg gehad dat de Leidse af deling van de SGP om principiële redenen by de komende verkiezin gen niet meer met de ARP en CHU op één lijst zal uitkomen. Daar de doelstelling van het GPV en de SGP identiek zijn, n.l. een politiek te voeren gegrond alleen op de bijbel als Gods woord, hebben de betrokken afdelingen besloten met een gezamenlijke lijst uit te komen. Met het oog hierop is een geza menlijk verkiezingsprogramma op gesteld. Onderwerpen alsverhouding overheid-burgerij, democratisering van het bestuur, openbare orde, cul tuur, aspekten van het leefmilieu sluitingstij den horecabedrijven, volkshuisves ting en subsidiebeleid zijn in dit verkiezingsprogram nader uitge werkt. De gecombineerde kandidatenlijst ls reeds vastgesteld. Het huidige SGP gemeenteraadslid ir. M. Hout man zal fungeren als lijsttrekker. De volgende kandidaat op de lijst Is de GPV-er H. H. v. d. Mey. De overige kandidaten zijn beurtelings uit de SGP en het GPV gekozen, nl: 3. J. A. C. v. d. Gouwe, 4. G. Bre- teler, 5. L. Hoogstraten, 6. J. A. Burger; 7. I. Robbers, 8. L. Wiel- houwer; 9. J. Schouls, 10. J. Kan bier, 11. A. P. Hakkenberg, 12. L. v. d. Wey. De beide afdelingsbesturen ver wachten voor deze nieuwgevormde lijstcombinatie, mede gezien de re cente ontwikkeling op politiek ge bied, bij de komende verkiezingen zeker 1 2 zetels. Zendamateur voor zesde maal betrapt Artsen Leiden Wijk I; Morswegkwartie binnenstad, tot Cityring: H. Meyj Gerard Brandtstraat 29, tel. 6094 Wijk II; Groenoord, Kooi renwijk: A. van Luyk, Thorbeck straat 5, tel. 22522. Wijk III; Waar B Professorenwijk, Tuinstadwijk: van Gent. Zoeterwoudse Singel 3 tel. 22538. wijk IV; Zuidwest, Haa wegkwartier: W. Schellekens, Kenn r' dylaan 46, tel. 64035. Leiderdorp Van 't Woud, tel. Oegstgeest D. Held, Marelaan tel. 52255. Voorschoten P.. Swen, Veursew 20, tel. 2356 (zaterdag). J. Vrije e hoek, v.d. Oyelaan 38, tel. 6421 (zoi dag)1( Warmond L. Lempers, Chu 1( chilllaan 13, Voorhout, tel. 0252 10140. Maandag Apotheken LEIDEN De Leidse politie heeft in samenwerking met de PTT- Dinsdag opsporingsdienst twee klandestiene zenders ontdekt. De zendappara tuur is in beslag genomen. Eén van de zendamateurs, een bewoner van de Pasteurstraat, is al voor de zes de maal betrapt. Volgens de politie hadden omwonenden veel last van storingen. (van Julianastraat tot Zwarte Pad), Pr. Frederikstraat, Koningstraat, Bronkhorststraat, Willemstraat, Pr. Hendrikstraat en plein, Mauritsstraat, L. de Coligny- straat, Waldeck Pyrmontstraat, Marnixstraat (van Maresingel tot W. de Zwijgerlaan), Amaliastraat, J W. Frisostraat, van Hogendorp- straat, Van Limburg Stirumstraat, Van der Duinstraat, Falkstraat, Anna van Saksenstraat, Kemperstraat, Mo lenstraat. Maresingel (van Zwarte Pad tot Haarlemmertrekvaart), Pasteur straat, Hansen- en Korte Hansen straat, Leeuwenhoekstraat, Groen- oordstraat en plein, Mussenbroek- straat, Lucas van Leydenstraat, Bakker Korffstraat, Jan Lieven- straat, Fr. van Mierisstraat, Gabr. Metzustraat, Broekweg, Stadspolder- weg, Haarlemmerweg, Raampoort, Raamstraat, Maredijk. Piet Hein- straat, Vendelstraat, Poelgeester straat, Schutterstraat, Maredijkhof- je, Vaartkade, Aloëlaan, Rijnsbur- gersingel, Marislaan. LEIDEN Het Residentie-Or kest werd dezer dagen getroffen door twee tegenslagen tegelijk: nauwelijks was bekend, dat Jaring Walta, de vioolsolist van gister avond, griep had, of de jobstij ding van een ernstig zieke Ferdi nand Leitner kwam af. De Hagenaars zijn de problemen manmoedig te lijf gegaan en zijn erin geslaagd, waardige vervangers van de zieken te vinden, zonder dat het programma noemenswaardig ge wijzigd behoefde te worden. Walta zou Mozarts vioolconcert K. 216 spe len. Willem Noske hield het liever op K. 219. Hij heeft dit concert prachtig gespeeld. Zijn speelhouding oogde iets minder: veelvuldig zakte hij door de knieën om vervolgens 'n snoeksprong naar de hemel te maken en een en kele keer was ik bang, dat de heme lingen hem daar zouden houden. Een historisch juiste Mozart werd het niet, maar Noske speelde zo ly risch en zuiver, dat de componist er ongetwijfeld zelf van genoten zou hebben. Anton Kersjes was de ondankbare taak toebedeeld, om met slechts één repetitie dit concert van Leitner over te nemen. Dat hij ondanks het voor bereidende werk van Leitner toch een persoonlijk stempel op de uit voering wist te drukken, tekent de belangrijkheid van deze zo beschei den dirigent. De begeleiding van Mo zart, met niet meer dan het vereiste aantal musici, was perfect: Kersjes liet alle ruimte aan de solist en zorgde voor een doorzichtige, genu anceerde en exacte ondersteuning. Bij de 4e symfonie in Es van Bruckner was nog wel duidelijk, wat Leitners opvattingen zouden zijn geweest: vloeiend, zonder al te scher pe contouren. Kersjes is zo verstan dig geweest, deze interpretatie zoveel mogelijk over te nemen, en slechts klanikjuweel. Lof voor het orkest, dat de kernpassages wat meer reliëf te Kersjes alle kans liet, zijn bedoelin- verlenen. Als hem meer tijd ter be- gen waar te maken. Het publiek in schikking had gestaan, zou er vast de volle Stadsgehoorzaal uitte zijn een sterk geprofileerde Bruckner uit waardering met een warm applaus de bus zijn gekomen; nu werd het voor solist, dirigent en orkestleden, een zij het wat ambivalent RON HARMS. OEGSTGEEST Zus en broer Dieleman hielden voor him Amster dams zangreoital van hedenavond een „try out" bij Thea Ekker in haar huis aan de Lange Voort. Marian Dieleman is alt en al een aantal ja ren een gezochte oratoriumzangeres. Broer Jaap is aan het einde van zijn conservatoriumtajd. Twee figuren van wie van begin af vaststond: ze laten geen twijfel, ze zijn voorbe stemd. Ook voor het kunstlied, dat een zoveel rijper kunstenaarschaps veronderstelt? Dat is wat ze bewij zen wilden en waarmaken. Een goed geleide stem stroomt vrij uit het gezongene, zegt men wel, wordt afgegeven aan de ruimte. Ruimtewerking was hier natuurlijk het ontbrekende medium. Die ont staat, naast artistiek-culturele fac toren, gegevens in de persoon lijkheidsstructuur en gunstige anatomische condities van het men selijk zangapparaat, door een uitge wogen methodiek van de techniek. Nuchter gezegd van spier en adem. Het harmonische evenwicht van al deze factoren zit aangeboren gepre pareerd in de familie Dieleman. Marian is verder dan Jaap. Jaap heeft zich in liederen van Schubert. Andriessen, Brahms, Strauss laten kennen als een lyricus par excellen ce. Benijdenswaardig soepel, rond, mild, lenig, zonder waar ook een ver hardende toon. In Marian zit er volgroeid een tragédienne bij. Men moet gehoord en gelezen hebben welk een luguber gedicht, hard en schraal begeleide beproeving er oplaait uit Matthijs Vermeulens „La Veille" om te weten welke vocale beproevingen dit vergt. Het uithouden van die wurgende conflictspanning werd ma gistraal' volbracht. Een hoog gevor derde ontwikkelingsfase, die geen enkele kans biedt aan het pathetisch- dramatische. Daarvoor is de zelfcon trole over de interpretatie te groot. De bas lijkt wat dat betreft sponta ner (Mein Madel hat einen Rosen- mund!) De alt had, behalve Vermeulen en Recueillement van Diepenbroek groepjes liederen van Schumann, Du- parc en Brahms. Zij werd technisch vlekkeloos door Gerard van Blerk begeleid sterk zakelijk. De bas door Tan Crone, als invalster. KEES VERHOEF. Ter Haarkade, Boshuizerlaan, Bos- huizerkade, 5 Meilaan en plein, Be vrijdingsplein, G. van der Veen- straat, Titus Brandsmalaan, Mont- gomerystraat, Joh. Poststraat, Wal raven van Halstraat, Wiardi Beck- manstraat, van der Helmlaan, Arenv Brunsstraat, Lieven de Keystraat, Zocherstraat, van Banchemhof, de Bazelstraat, Jac. Romanstraat, Jan Keldermansstraat, Vingboenshof, Jacob van Campenlaan, Voorscho- terweg, Stalpaerthof, van 's-Gra- vensandestraat, Berlagestraat. De avond-, nacht- en zondagsdiei 0 der apotheken in de regio Leidi w wordt waargenomen door: Apothe "Tot hulp der mensheid", Hooigrac 48, tel. 21060. Apotheek "Beker", Li; a weg 4, Oegstgeest, tel. 55482. Teva 0 zaterdag tot 1 uur nam. Apothe 11 Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 0171 2525. Wijkverpleging Leiden Zr. E. v.d. KooiJ-Kempe man, Welterdreef 93, Voorschoten, 64072. Zr. Korteweg, Lammenschai weg 46, tel. 32098. Leiderdorp Zr. Th. Bakker, 01710-34112. Oegstgeest Zr. F. Laman, Lijtv 1, tel. 55033, b.g.g. 54500. Voorschoten Gezondheidscentru Van der Waalslaan 25, tel 4641. Warmond Zr. N. Portengen, K gerplein 308, tel. 11463 (Tel. berei baar tussen 12.30 en 13.30 uur) Vogelasiel Anna Paulownastraat 15, Leldi Gewonde en uitgeputte vogels e.d., t 34687. Dierenambulance. Tel. 01710346 Kinderopvang Stationsweg 28, tel. 46861 Geopend. 1 Dienstencentrum Noordelnpleln 2b, tel. 40483, informatie, dag. 3, algen) 1—10 u W oensdag Veilingkade, Lammenschansweg (van Veilingkade tot Lammen- schansplein, Zoeterwoudseweg, Me loenstraat, Appelstraat, Tomaten- straat, Duivenstraat, Kersenstraat, Carbutreweg, Planteynstraat, Ka- naalweg (van Lammebrug tot spoorlijn), Vlietweg, Vrouwenw^g. Cronestein (woonschepen). Donderdag Rijnsburgerweg, Terweepark, Boer- haavelaan, Mariënpoelstraat, Kage- straat, Zweilandlaan, v. Swietenstr., FaJjerilstr., Houtlaan, A. Duycklaan, van Beuningenlaan, van Slinge- landtlaan, J. de Wittstraat, J. van Oldenbarneveldstraat, Fagelstraat, Ledenberchstraat, Hogerbeetsstraat, Warmonderweg, Nachtegaallaan, Mezenstraat, Vinkenstraat, Lijster straat, Roodborststraat, Merelstraat. Wassenaarseweg,Leeuwerikstraat. Stationsweg, Paviljoenshof, Sta tionsplein, Morssingel. Pesthuislaan, iet Paaltjenspad, Morsweg (van Morspoort tot Lage Morsweg), Paul Krügerstraat, Pres Steynstraat. Transvaalkade en hof Joubert- straat, Womarantstraat, v. d. Tas- straat, Lopsenstraat, Rijnzichtstraat, de Wettstraat, Reitzstraat, de la Reystraat, Pretoriusstraat. Hofdijck 32. Oegstgeest. tel. 01710 53652. Sociale raadsvrouw Maandag: 10.3011.30 uur, Van Hi gendorpstraat 36; dinsdag: 10.3C uur Driftstraat 49a; woensdag; 11.00 uur Dijkstraat 2a en 16.30—18.0 uur. Gerecht 10; donderdag: 18.00 20.00 uur. Stadhulsppleln 1; vrjjdaj 11 10.3011.30 uur Herenstraat 45 1 Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Leldifcc Aanvragen hulp bejaarden en langd rig zieken en gezinsverzorging, MS 45, tel. 49441 (ma. t/m vrij. 910 ui voorm). Moeders voor moeders Informatiebureau werkgemeensclia d Kindercentra Leiden. Welzijnsraad, St tionsweg 28, tel. 0171046861. Geopei di. en vr. 9.30—12 uur vm.. wo. en d 24 uur nam. Actie „Moeders voor Moeders". Opa ven bij zuster E. anssen—Nlemelje Hof^jk 32. Oegstgeest. tel. 01710^n SOS-dienst SOS-tel. hulpdienst, tel. 01710 ,5 Vrijdag LEIDEN Het is toch ivel geweldig dat je mag "meetrouwen" met de juffrouw. Leerlingen van de eerste klas van de Télders- school hebben gistermiddag een erehaag gevormd voor juffrouw Scheygrond, die in het huwelijk trad met de heer Van den Bergewetenschappelijk medewerker aan de Leidse universiteit. (Foto Jan Holvast) Herenstraat, Pr. Wilhelminastraat, Bloemistenlaan, Leliestraat, Pioen straat, Pioenhof, Lindestraat, Rese dastraat, P. de la Courtstraat, Ko- ninginnelaan. Acacialaan, P. de la Courtstraat, Koninginnelaan, Aca cialaan, Tulpenstraat. Zoeterwoud- sesingel (van Herenstraat tot Lam menschansweg) Schelpenkade Andries Schotkade Leuvenstraat. Gerrit van der Laan straat, Leeuw kenstraat. Valdez- straat, Stadhouderslaan. Magdalena Moonsstraat, 3 Octoberstraat. Dui- tenruststraat. Kastanjekade, Mei doornstraat, Hyacinthenstraat, Se ringenstraat, Daliastraat, Anjelier- straat. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Leiden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie en administra tie 01710-25041. Telefoon redactie 01710-21507. Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement f 10,25 Kwartaalabonnement f 30.25 Per Post f 32.65 e Jaarabonnement f 110,- Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden bij vooruit betaling te voldoen Bü automa tische overschrijving geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18.0020.00 u Zaterdag van 16.00—18.00 u Telefoon 01710—30500. iri

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2