MAN (40) ONTSNAPT NA &IJZELING ECHTPAAR Veekeinde vol rumoer alse bommelding: evacuatie ziekenhuis rflfvlvanc/aag Tolerantie bepleit tegen- TVmorgen] over anti-abortusgroepen ALLEMAAL Academische raad wil wetsontwerp over w.o. ingrijpend wijzigen RADIOPROGRAMMA DUITSE TV lel DAG 18 FEBRUARI 1974 BINNENLAND TERDAM Alle 110 patlën- De nachtzuster zag voor de deur geslagen, eerst werden patiënten tiënten die net een operatie hadden zoiets schandaligs zijn geen woor- ?an de Centraal Israëliti- inderdaad een metalen kist staan, naar de achterzijde van het gebouw ondergaan, aanstaande moeders in de te vinden, dit is ronduit misda- jjSTERDAM Alle 110 patiërv van de Centraal Israëliti- Ziekenverpleging in Amsterdam zaterdagnacht gedurende drie geëvacueerd geweest, omdat er 'telefoontje was geweest waar gemeld dat er een bom op de pkw. De nachtzuster zag voor de deur inderdaad een metalen kist staan, maar die bleek later een lege plas tic vuilniszak, twee accu's en een aan tal zakjes zand te bevatten. De kist was met een drie meter lange ket ting aan het bordes verankerd. Br werd onmiddellijk groot alarm de achterzijde van het gebouw ondergaan, aanstaande moeders in overgebracht, later toen de mijnop- barensweeën en pasgeboren couveu- Tuimingsdienst was ingeschakeld, sekinderen. werd iedereen overgebracht naar de polikliniek. Tot degenen die moes- Hoofdinspecteur W. Tielrooy van de ten worden verplaatst behoorde pa- Amsterdamse politie: „Waar gaan we in hemelsnaam naar toe. Voor Volgens directrice P. N. van den Broek heeft geen van de patiënten enig nadeel van de evacuatie onder vonden. .VERSUM De 40-jarige autohandelaar Jacob van S., zaterdag gedurende enkele uren een echtpaar heeft ge ek), is ondanks intensieve naspeuringen nog niet gevon- i, De politie gaat er nog steeds vanuit dat hij zich in Am- dam bevindt, waar hij zaterdagmiddag het echtpaar La nyere weer vrijliet, nadat hij zijn achtervolgers in de isterdamse binnenstad was kwijtgeraakt, rrouw La Brouyere, na afloop van de angstige uren: „Ik alleen nerveus geweest, omdat hij dat ook was. Die onberekenbaar, was in zijn toestand tot alles in staat". man werd door de politie ge- wegens autodiefstal' en heling, [dag-morgen om tien uur merkte tat de politie hem achterna zat. lerschanste zich achter een t tje en wachtte daar een recher- op met wie het tot een kort evecht kwam. ma rende Van S. een flatge- ln en drong toen de woning de familie La Brouyere binnen sleutel stak aan de buitenkant ideur. rrouw La Brouyere merkte pas Iemand in haar huis was toen muit de slaapkamer scho- r bnken. Zij vond Van S. die net t bed was weggedoken. De man haar naar de huiskamer te en nam ook haar echtgenoot in ng, toen die terugkwam van de ht de heer La Brouyere enkele had geweigerd de opgejaagde r met zijn eigen auto te ver- i stemde hij er wel in toe de a Van S. voor de deur te zet- len behoeve van de inmiddels de politie gegarandeerde vrije het echtpaar voor zich uit de man vlak langs een aantal mensen naar zijn auto. Zijn regenjas had hij over zijn gedaan. Hoofdinspecteur A. J. menboom: „Ook op dat mo ras het te gevaarlijk om in te l We wilden in het belang van Klaars geen enkel risico ne- Met Van S. aan het stuur verdween de auto in de richting van Amster dam. De politie volgde de wagen op ruime afstand. Een vliegtuig van de rijkspolitie volgde de rode auto van uit de luoht. Aan alle politiekorpsen in de omgeving, ook aan de bewa king op Schiphol, was opdracht ge geven niets te ondernemen. In Amsterdam raakte de politie de wagen kwijt, „in de buurt van de Keizersgracht trok Van S. zijn Jas aan, stapte uit en verdween in een steegje," aldus mevrouw La Brouy- Het echtpaar reed toen met de auto van Van S. terug in de richting Hil versum. Toen ze bij Weesp politie za gen stopten ze. De agenten naderden de wagen zeer omzichtig, want ze wisten nog niet dat de man al ver- Het Hilversumse echtpaar Labrouyere, dat zaterdag enige aren werd gegijzeld door de 40-jarige autohandelaar L. van S. uit Hilversum en later weer werd vrijgelaten, verlaat hier het poli- awenen was. tiebureau te Weesp. JL Nederland I— uit het met ieders goedkeuring wet- dat ik als revolutionair in het hol telijk invoeren van de bromfietshelm, van de klassevijand ben ultgeno- autogordels en het verbod om in sterk digd") betwijfelt sterk of onze ver- rantie gepleit ten opzichte van hen verontreinigd water te zwemmen." ouderde wetgeving in deze tijd nog die de abortus niet gelegaliseerd wil- Een sprekend voorbeeld noemde hij voldoet. De bestaande orde kan niet tolereren dat kleine groepen alles UTRECHT Minister Van Agt heeft zaterdagmiddag tijdens het JOVD-congres in Utrecht voor tole- len zien. "Degenen die abortus niet willen vrijlaten, zijn niet intolerant. Wie afdrijvin gwil voorkomen kan niet geling aanvaarden dat leven wordt ver nietigd op wens van de draagster. Deze pleiters mogen niet met een pennestreek worden ingedeeld bij de onverdraagzamen." Ook bestreed de bewindsman de de regeling van de curatele. liberale stelling dat de overheid De gemakkelijkste wijze om Van Agt maakte met oud-minister willen veranderen. Toch zou er ten Geertsema, GPV-fractieleider Jon- aanzien van deze groepen een grotere geling en Van der Lek, fractievoor- tolerantie moeben komen. In de hui- zibter van de PSP deel uit van het dige democratie is tolerantie tegen- forum. Geertsema gaf als voorbeeld: „Ik heb moeite om het leven op basis van heterosexualiteit als norm te stellen. Men beroept zich op wat gangbaar is. 20.20 (K) Gamma: Wij Lopen op tijd 21.17 (K) Oorlog en Vrede, feuilleton, (slot). 22.00 (K) Waar gebeurd. NOS: 22.30 Den Haag vandaag. 22.4522.50 (K) Joura. Nederland II— NOS: 18.45 (K) Tl-ta-tovxenaar. 18.55 (K) Journ. VARA: 19.05 (K) Pipo ln Marobia, kinderserie. 19.30 (K) Volgende patiënt, tv-serle. NOS: 20.00 (K) Journ. VARA: 20.20 (K) Merljn- /in•- Ttv-serie (g). 21.10 lies over prijzen, m zoen van de Juf frouw: programma over het onderwijs. Volgende patiënt, VARl Jeugd, „SWi" L.20 (K) ouw: pr_ 21.35 Wie wat waar: een vraag- en ant woordspel. 22.05 (K) Achter het nieuws. NOS: 22.55 (K) Journ. TE- LEAC: 23.00—23.45 (K) Beton her- slechts behoort in te grijpen als da den onduldbare schade toebrengen aan anderen. 'Iemand die zijn bron van inkomsten vernietigt, zijn licha melijke of geestelijke gezondheid nen versnellen. Het uitgangspunt is schaadt, komt tenslotte ten koste van echter dat de wetsbepalingen moeten de gemeenschap. De onaanvaard- leven ln het rechtsbewustzijn de problemen af te komen, ls het gelijk stellen van homo- en heterosexuali teit, maar daardoor zou de wetge ving een ontwikkeling weieens kun- ADVERTENTTE NIET ALLE DRINKERS van Jonge Jenever zijn éch te kenners. Anders dron ken ze DE KUYPER EXPORT JONGE JENEVER rinses Christina viert van- kaar zevenentwintigste ver- ii V. Ter gelegenheid daarvan 'chieffoto. Juiste midden kiezen." Ook euthanasie zit volgens Geert sema wat dat betreft in een tussen fase. "Het denken hierover is nog in een zo pril stadium dat het beter is de medici nog wat te laten wor stelen met hun eigen geweten. De overheid moet uiterst terughoudend zijn met het stellen van normen." Burgerlijke ongehoorzaamheid ont staat volgens Geertsema als wetten niet leven bij delen van de bevolking. "Het is een vorm van ongeoorloofde demonstratie .Een voor alle gevallen geldend antwoord is niet te geven." Jongeling (GPV) stelde: "De over heid moet normen en een doel heb ben, anders ontstaat wetteloosheid en materialisme. De scheiding van kerk en staat was goed: de scheiding van staat en Gods woord kwaad. Scheiding leidt tot een politieke reli gie." Van der Lek ("Ik stel het op prijs DEN HAAG (ANP) Het weten schappelijk onderwijs (WO) moet wel een nieuwe structuur krijgen, maar niet op grond van het wetsontwerp, dat bij de Tweede Kamer in behan- we inzichten en argumenten te berde kunnen worden gebracht. In de voorgestelde herstructuering van het w.o. ontbreken beleidstoezeg- gingen, of zijn deze onduidelijk deling is. Dit wetsontwerp behoort geheel ontoereikend, aldus de Aca- niet te worden aanvaard, tenzij het demische raad. Ze betreffen as- grondig wordt gewijzigd en de rege- pecten als: de samenhang met ande- ring alsnog beleidstoezeggingen doet. re onderwijsvoorzieningen, de vrije NEDERLAND I 18.45 18.55 19.05 19.10 19.30 21.10 22.00 22.40 22.50 22.55 NEDERLAND II Ti-ta-tovenaar (NOS) Journaal (NOS) In de Soete Suikerbol (NCRV) De Beverly Hillbillies (NCRV) Tweekamp: kwis voor middelbare scholieren (NCRV) Het Ludger College uit Doetinchem komt vanavond uit tegen de Rijksscholengemeenschap in Coevorden. Journaal (NOS) Muziek in uw straatje (NCRV) Gerard v. d. Berg vervult weer de muzikale wensen van kijkers. Aan dit programma werken o.a. mee Oscar Harris and the Twinkle Stairs, Marco Bakker. Thérèse Steinmetz en het Cocktail Trio. Tussen salon en souterrain, tv-serie (NCRV) Hier en Nu (NCRV) Omlijst: meditatie met muzikale omlijsting (NCRV) Trekking Staatsloterij (NOS) Journaal (NOS) 18.45 18.55 19.05 19.30 20.00 20.21 21.15 22.00 22.50 22.55 Ti-ta-tovenaar (NOS) Journaal (NOS) Toppop (AVRO) Tips voor je toekomst (AVRO) Journaal (NOS) Een mens van goede wil, tv-serle (slot) (AVRO) Thijs en Rosa zijn dan toch bij elkaar. Rosa vermoord de in een opwelling haar man; Let, de vrouw van Thijs, pleegde zelfmoord. Nu echter schijnt voor beiden een nieuwe tijd te zijn aangebroken. Maar: onverwachte gebeurtenissen eisen hun tol. Thijs brengt het grootste offer dat een mens kan brengen: hij geeft zijn leven om dat van een ander te redden. Televizier Magazine (AVRO) Cannon, tv-serie (AVRO) Journaal (NOS) De Ondernemer, les 12 (TELEAC) ...eA7 gisteren i Nadat de eerste Belgische uit zending van de Berend Boude- wijnshow al in „een nieuw jas je" was gekleed, kregen wij Nederlanders nu ook de show met wijzigingen te zien. Geheel dus volgens het Amerikaanse systeem dat je een stuk eerst in de provincie („off off Broadway") uitprobeert, voor dat je het aan het „grote pu bliek" voorzet. Wat was er ver dwenen? Het boogschieten. En de eeuwige paardenraces. Andere onderdelen waren ver anderd. Bij het panel mochten de echtparen samen raden de gene die het gezegd had, bo vendien was het wat speelser gemaakt waardoor er iets te rugkwam van de goeie ouwe tijd waarin we allemaal dweep ten met „Hou Je aan je woord" (met Godfried Bomans, Victor van Vriesland. Hella Haasse en anderen). Het duurde welis waar wat te lang, maar als va riatie was het een verbetering. Ook was het aardiger dat de verliezers na de tweede ronde hun gewonnen geld mochten inzetten bij een soort letter greepraadsel, waardoor zij met een beetje geluk een vakan tieoord konden winnen als zij de goede lettergrepen gokten. Het echtpaar kon zelfs kiezen uit twee plaatsen: Pal-Ma en Ma-Drid. Nieuw was ook, dat de deelne mers moesten raden welk woord het meest door het pu bliek was ingevuld ln een zin als: „Jan zei lodderig: neem me wielt kwalijk, maar van bier moet ik altijd.Plassen le verde in dit geval meer punten op dan zingen en lachen. Ook moest de man een woord of een voornaam aanvullen, die zijn vrouw dan moest raden. Curieus was, dat een meneer na „Johan" invulde: „Bodegra ven", waarna mevrouw raadde: „Friso". Daar bleek weer eens uit dat nog lang niet alles om voetbal draait in dit leven. Ook de laatste ronde was enigszins gewijzigd. Voordeel: men werd soms verplicht te kopen, tegen een bedrag dat de dobbelsteen aanwees. Daarmee was het automatisch koopzieke echtpaar op de derde plaats geëlimineerd. In de nieuwe op zet ging veel van de snelheid verloren, maar er kwamen spanning en variatie voor te rug. Minder leuk vond ik het ten slotte, dat de twee overgeble ven echtparen elkaar de grote prijs moesten afsnoepen door zo dicht mogelijk het bedrag te benaderen dat beide prijzen gekost hadden. Uiteindelilk wlrurven, en dat moeten kiezen, dat geeft toch een grotere thrill, geloof ik. Ten slotte wil ik niet verzui men u te melden wat de zes echtparen thuis op hun tv-toe- stel hebben staan. 1: lampje met rood kapje, plantje en ka- lendertje: 2: foto van vrouw, vredesblokje voor collecte: 3: lampje, vaas met bloeiend hout. speelgoedtreintje4 lampje, kaars, twee beeldjes: 5: niets (wandmeubel) en 6: vaas met takken, lampje en houten potje. Het trof me, dat nie mand een tv-toestel op zijn tv-toestel heeft staan. Brandpunt was zaterdagavond uitstekend op dreef: gegijzeld eohtpaar, de Rotterdamse dak lozen (met de hartbrekende oproep: „ïlonka, bitte, komm nach Hause"), en een telefoon gesprek dat prof. Karei van het Reve voerde met Pavel Litwlnow, bekend Russr'sch dis sident, zelf pas in 1973 in Mos kou teruggekeerd na vijf Jaar verbanning wegens een demon stratie tegen de „overval op Praag". Litwlnow noemde Solzpenltsins uitwijzing wettelijk onrechtma tig, zei dat diens werk van enorme betekenis was en meld de dat enkele dissidenten, waaronder Saoharow en hijzelf, op een internationaal tribu naal hadden aangedrongen voor een onderzoek naar de kampen in Rusland. Hij hoopte dat „de grootst mogelijke ruchtbaarheid" gegeven zou worden aan dit gewenste tribu naal. Verder bedankte hij Ne derland voor zijn bemoeienis sen met de Russische oppositie, zeggende: „Voor ons allemaal is Nederland nummer een". NICO SCHEEPMAKER De Academische Raad heeft hiertoe zaterdag na urenlange discussie be sloten. Deze slotconclusie zal de onder- toelating de mogelijkheid tot reële verwijzing bij de propedeuse, het post academisch onderwijs als integraal onderdeel van het geherstructueerd w.o., en tijdelijke extra middelen om HILVERSUM I Maandag 18 februari wijscommissie van de Tweede kamer nieuw studieprogramma's voor te worden toegestuurd. Ook zal worden aangedrongen op het houden van een hoorzitting van de onderwijs commissie van de kamer, opdat nieu- HAAG Het is in alle op een bijzonder rumoerig week- 1 leweest. Op tal van plaatsen ie politie zich mengen in ru- i vechtpartijen, terwijl brand- rpsen op diverse plaatsen Baterieel nodig hadden om randen te blussen. 28-jarige Amerikaanse mana- thet Jeugdhotel „De Bran- Amsterdam heeft zaterdag- Hi een vechtpartij in en bui- 1 hotel een kogel in de linker- toegen en is in zorgwekkende i naar een ziekenhuis over- t De vechtpartij was ont- teen vier of vijf Surinamers 'kwamen halen op de verwij - van een landgenoot uit het 1 ''der op de dag. Een tweede »an kreeg een schampschot I hoofd en een derde liep nden aan hoofd en armen op. ^middels een arrestatie ver- Harige F. van B. heeft zater- ml geprobeerd zijn 30-Jarige h G. E. in diens huis in Uden abijl van het leven te beroven. [te politie is de man zater- waarschijnlijk onder "loed het huis van zijn buur man binnengedrongen en heeft de buurman enkele slagen met een bijl op het hoofd toegebracht. Aanleiding is vermoedelijk geweest een verhou ding die Van B. had met de vrouw van zijn buurman. Een Utrechtse politieman heeft in de nacht van zaterdag op zondag een man in de benen geschoten, die pro beerde te vluchten. De man werd ge signaleerd met een geldkist en een breekijzer in zijn hand. Toen de man tijdens een achtervolging in zijn broekzak greep schoot een van de politiemannen en raakte zijn benen. De man weigerde na zijn arrestatie iets te zeggen. De 34-jarige L. A. H. uit Amster dam is in de nacht van zaterdag op zondag in Utrecht aangehouden, na dat hij had gepoogd op een politie agent te schieten. Voordat h|j schoot wist de agent echter de pols van de man te grijpen, waardoor de kogel niemand trof. De man behoorde tot een groep ruziënde mensen by een café. Bij een vechtpartij in Hoógeveen zijn dit weekeinde twee mannen uit Beilen geraakt door gerichte schoten van twee politiemannen. Drie agen ten raakten gewond. Een brigadier en een hoofdagent verhoorden twee mannen in verband met vernielingen toen de agenten door een groep man nen werd aangevallen. Een 45-Jarige man heeft zijn drankzucht bijna met de dood moe ten bekopen. Gistermiddag eiste hij dronken bij een 73-jarige vrouwelijke kennis drank. Toen hij het niet snel genoeg kreeg goeide hij haar tegen de grond. H|j zou haar ook met een mes hebben bedreigd. De 73-jarige vrouw pakte volgens haar verklaring hem echter het mes af en stak de man in de hartstreek. Hjj is na een spoedoperatie te hebben ondergaan buiten levensgevaar. De 43-jarige mevrouw M. E. de Haas-Donker is gisteren bij een brand in haar woning in Purmerend om het leven gekomen. Haar man en hun twee kinderen van vier en veer tien Jaar wisten uit het brandende huis te ontkomen. Oorzaak is nog niet bekend. Een enorme explosie heeft zaterdag het woon- en bedrijfspand van een brood- en banketbakker in Rolde grotendeels verwoest. In de bedrijfs ruimte is vermoedelijk een gasfles, die in de buurt stond van een gas kachel ontploft. Twee kinderen die boven sliepen konden zich ternau wernood een weg banen door de enorme ravage. In het Drentse Weseperbrug (gem. Zweelo) is in de nacht van zaterdag op zondag door een felle brand het woongedeelte van een boerdery ver woest. De gehele inboedel ging ver loren. De schade bedraagt bijna een ton. Kortsluiting was vermoedelijk de oorzaak. Een felle uitslaande brand heeft zondagnacht een slooppand in de Zorgvlietstraat in Den Haag in as gelegd. De Haagse brandweer, die met vijf wagens was uitgerukt, wist te voorkomen dat het vuur oversloeg naar de omliggende woonhuizen. Vanochtend vroeg heeft een brand een gedeelte van de Mariaschool in Helmond verwoest. De brand werd vannacht ontdekt door een voorbij ganger. De totale schade wordt ge raamd op ongeveer 100.000 gulden. Onderzoek heeft uitgewezen dat in de school is ingebroken. De politie ver moedt derhalve dat de brand is aan gestoken. bereiden en in te voeren. De herstructuering van het w.o. met een cursusduur van vier jaar werd afgewezen. Met geringe meer derheid van stemmen sprak de aca demische raad zich uit voor een cur susduur van tenminste vier en ten hoogste zes jaren. De cursus kent een propadeuüische en een doctorale fa se. De inschrijvingsduur moet boven de cursusduur kunnen uitgaan met twee jaren. Daarnaast zal deze inschrijvings duur moeten kunnen worden ver lengd bijvoorbeeld voor studentassis tenten, werkstudenten, studenten mat functies in organisaties en verenigin gen, studenten die hun studie tijde lijk willen onderbreken, en studenten die hun vooropleiding moeten aanvul len. De bevoegdheid tot verlenging van de inschrijvingsduur wil de acade mische raad gelegd zien in handen van een commissie, die in overleg met de umiversiteiits- of hogeschoolraad wordt ingesteld door het college van bestuur. De post-doctorale studie mag niet dienen om tekortkomingen in de doc torale studie op te heffen. Als post doctoraal onderwijs nodig is, dient het recht op het volgen van dit on derijs te worden gegarandeerd. Ook wil de academische raad de mogelijkheid open houden tot het verkrijgen van andere hoedanighe den na het doctoraal examen dan de in het wetsontwerp genoemde: ac countant, arts, apotheker, tandarts, dierenarts en psycholoog. Voorts moet iedereen, die het doctoraal exa men heeft afgelegd de mogelijkheid hebben een research-studentenschap te vervullen. AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radiojourn. 18.21 Gesproken brief. 18.25 (S) Jazz Spectrum. NOS: 19.00 (S) Harm, en fanf. in Nederl. en Eur. 19.30 Muzl- bas: muz. onderwijs aan de basis. 20.00 (S) Vrijspraak: journalisten in terviewen door hen zelf gekozen per sonen ln Nederl. of daarbuiten. 21.50 Rep. 22.15 voor blinden en slecht zienden. 22.25 Bond zonder Naam. NOS: 22.30 Nws. AVRO: 22.40 Radio journaal. NOS: 22.50 (S) Hobbyscoop: popul. progr. over electronica. 23.20 (S) NOS-Jazz: Jazz in aktle. 23.55- 24.00 Nws. HILVERSUM n NCRV: 18.00 (S) NCRV Combo Cor- Met Instemming: kerkliederen. 19.00 (S) NCRV Vocaal Ensemble: klass. liederen. 19.30 (S) Literama: kron. over boeken, schrijvers en to neel. 20.00 Nws. 20.05 Facetten v.d. bevrijding (6) 20.20 (S) De kompo- nist v.d. maand. 21.40 Loopt de tijd einde, lezing. 21.55 iano: klass. llederei wat zegt dat nou. 23.00 Het regeren van God. 23.35 (S) De komponist v.d. maand. 23.55-24.00 HILVERSUM III NOS: 18.20 Joost mag niet eten. AVRO: 19.02 (S) Nederland-non-stop. 20.02 Radiojourn. 20.05 Take the 8- traln. 21.02 De negen-uur-show. 22.02 (S) Superclean Dreammachine. 22.55 Med. 23.00 (S) Vanavond laat. 0.02 Radiojournaal 0.05 Droom-top-tien. 1.02 Muz. met Meta. 2.02 Continu de nacht door. 5.07-7.00 Voor dag en dauw de mist in. Dinsdag 19 februari 1974 HILVERSUM I planomuz. EO: waarheid: ken begr. uit de Bijbel. 14.15 (S) Over —er: radiomagazine 1 uitzicht: gewijde 63 Klankbord. 16.10 16.30 (S) JeuB 17.00 (S) Mobiel: beweegl. progr. ,w>. beweegl. mensen. 17.55 Med. HILVERSUM n KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het levende 8.30 Nws. 835 Gynin. v.d Moeders wil ls >olradlo reld (S) Aubade: klass. mu Nws.). 11.00 Gebakjes en een beter leven verh. van wel en wee. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Med. 12.00 an twaalf tot twee, met 1222 Wil v.h. land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws 12.41—1250 Echo en 13.00—13.05 Raden maar l* io Schoolradio. 14.30 Interlokaal op HILVERSUM III VARA: 7.02 Eddy Becker. 9.03 (S) Plaatjes v. d. pepe. 11.03 Tom Blom in uw radio. 12.03 (S) Een opvall vrol. gevar. visite. 14.03 Eddv Becker 15.03 Drie-draal. 16.03 (S) Mix. DUITSLAND I 18.00 Die Zwel v. d. Dienststelle. 18.30 Akt. 18.45 ZandmanxL 18.55 Sport journaal. 19.26 Inf. Progr. 59 Programmaoveraicht WDR: 8.20—14 5 Schooltelevisie (9.30-10.00 Sesam© se) 18.00 Nws. uit Noordr.-Westf. 18.05 Opvoedkundig progr. 18.15 TV- serie. 18.40 Akt. 19.20 (TV-serle. 19 48 Intermezzo bietet an) 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Akt. progr. 21.00 genwijdlng. 9.00 (S) Klass. kamer- Muzikaal progr. 21.45 Rep. 22.30 waterst.) 10.00 Journaal, komm. en weerber. 22.50 Doctor Popaul: Franse speelfilm. 0.30 Nws. 8.11 Radiojournaal). 8.50 Mor- 5t.) 1 (S) V.d. kleuters. 10.10 (S-M) beldsvitamlnen. (11.00 Nws. 11.03 11.05 Radlolournaal). 11.30 (S) Rond- De Groenteman, Pa- 18.25 Tekenfilmserie. 19.00 Journaal, en 11.55 Beursber. 19.30 Rep. 20.15 Konsumentenprogr. Overheldsvoorl. landb. AVRO: 12.40 Kinderkoor: lich te muz. 13.00 Nws. 13.11 Radlojour- tiek. 22.50 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5