tranden richten voor liljoenen schade aan PORTIER VAN DANSZAAL MET MES DOODGESTOKEN (lM^proaramma\ ele verkeersdoden in weekeinde ï>v<l i teëen rffy^vandaag... I ...en gisteren verhoging NS-tarief Lubbers bloed bevatte 0.3 pro mille alcohol mendal-conflict dA wil overleg om lossing te vinden Gedetineerde verkrachtte verpleegster Krakers gepakt TV morgen) DUITSE TV HAAG In het afgelopen Drachten was op slag dood, toen hij slingeren en raakte vervolgens met man overleden, die op zijn fiets geen ijprhaoinp- i ^8 ,A G 11 FEBRUARI 1974 HAAG In het afgelopen de heeft het verkeer een lan- slachtoffers geëist, terdagnacht raakte bij Ne- Limburg een auto te prle van de vijf inzittenden, Icomstig uit Helmond kwa- het leven. Waardoor de auto uid-Willemsvaart is terecht- is nog volkomen onduide- was geen ander verkeer in t echtpaar uit Oss kwam in nacht om het leven bij het se Megen. Him auto reed op it. stuk weg tegen een boom. 22-jarige autohandelaar uit Drachten was op slag dood, toen hij frontaal op een tegenligger botste met zijn wagen. De bestuurder van de tegenligger werd levensgevaarlijk gewond. Vier bij hem inzittenden raakten gewond. Een 26-jarige man uit Heerhu- gowaard is vermoedelijk door ver drinking om het leven gekomen, toen hij met zijn auto in een sloot te rechtkwam. Daarvoor ramde hij en kele bomen. In Etten raakte een 65-Jarige fietser onder een passerende auto. De man was op slag dood. In Purmerend raakte een 29- Jarige man uit Krommenie aan het slingeren en raakte vervolgens met zijn auto een boom. Hij overleed ter plaatse. Ook tegen een boom reed een 19-jarige Almeoër Dat gbeurde in de buurt van Nijverdal. Hij was op slag dood. Zaterdagmorgen reed een 17-Ja- rige jongeman uit Aagterkerke met zijn brommer tegen een stilstaande melkauto. Hij was direct dood. Een 82-jarige man uit Onstwed- de (Gron.) overleed zaterdagoch tend in het ziekenhuis van Winscho ten. Hij was eerder op zijn fiets door een vrachtwagen aangereden. O In Kesteren is een 24-Jarige man overleden, die op zijn fiets geen voorrang verleende aan een perso nenauto. In het ziekenhuis stierf hij aan ernstig hersenletsel. Op de weg van Heusden naar Haarsteeg is gistermiddag een 51- jarige inwoner uit Erpt overle den. Hij reed met een kind achterop zijn fiets naast zijn vrouw, toen hij tussen twee elkaar passerende auto's kwam. De man was op slag dood, het kind werd zwaar gewond. Een 18-jarige vee verzorger uit Tijnje slipte met zijn bromfiets, botste tegen een boom en overleed gistermiddag aan de opgelopen ver wondingen. HAAG Op diverse plaat sen het afgelopen week- [elle branden. Zaterdag- in alle vroegte brandde restaurant Alberts Corner >t verkeerscircuit Zevenaar nachtkelner ontdekte het waarschuwde de inwo- bedrijfsleider. Voorlopig Ie schade op een miljoen geschat. venaarse brandweer slaag een reeks nabijliggende ge en een garagebedrijf met amp te sparen voor de Een eerste onderzoek heeft en, dat het vuur mogelijk iken door kortsluiting is ont- edrecht is zaterdagochtend deel van het nieuwe win- ji "De Merwede" door rwoest. De schade loopt in b enen. Over de oorzaak van nog weinig bekend. Een nfend heeft zaterdagochtend fabriekspand in het hart um in de as gelegd. In het sedert kort een plasticfa- hJestigd. ndweer uit Bussum kon de ld van Bussum voor een ïmoeden. Een enorme von- daalde namelijk over de winkels in de omgeving ai ar alle panden bleven ge le schade wordt geraamd ill innen. ladplaats Renesse is gister- a en manege waarin vijftien n stonden tot de grond toe mi. Twee rijpaarden kwa nt Ie vlammen om. Volgens de g( s kortsluiting waarschijn- sijorzaak van de brand ge- woonhuis, dat naast de edstaat kon worden gespaard leen waterschade op. jarige Steenbergenaar H. zaterdagnacht zwaar ge- aakt tijdens een carnavals- Bergen op Zoom toen een die hij als een soort pruik hoofd had door nog niet irde oorzaak in brand vloog, iluk speelde zich af tijdens avalsbal van de personeels- g van het bedrijf waar het toffer werkt. net ernstige brandwonden at en handen overgebracht ziekenhuis in Beverwijk. restanten van het nieuwe winkelcentrum "De Merwede" in Slie- ARNHEM De PvdA-fractie in de Tweede Kamer zal zich sterk ver zetten tegen een verhoging van de spoortarieven met 12%. Die verhoging zou 1 mei moeten ingaan. Fractievoorzitter Ed van Tijn ver klaarde dit op een JOVD-forumbiJ- eenkomst in Arnhem. "Thans is er ook bij de overheidstarieven voor zichtigheid en terughoudendheid ge boden. Een dergelijke verhoging zou passagiersafstotend werken." De fractieleider van de socialisten bekritiseerde verder in het forum en kele tekorten van de huidige oppo sitievoering van de WD. Hij noemde, het ontbreken van een alternatief voor het kabinet Den Uyl, schrome lijke overdrijving, het voeren van een dubbele boekhouding en het "kei hard" spelen op de portemonnaie. Ook Andriessen (KVP-fractieleider) zei dat hij grote moeite had met de WD-oppositie, die "te grof" is. Andriessen ontkende dat het kabinet Den Uyl een socialistisch kabinet is. Oud-minisber, thans WD-kamerlid, De Koster was van mening dat het kabinet de meerderheid van het par lement in de kou laat staan. Ook Ti- lanus (CH) oordeelde negatief over dit kabinet. DEN HAAG Het onderzoek van het bloed, dat minister Lubbers vrij dagavond op zijn verzoek werd afge nomen nadat hij met zijn auto in Den Haag een verkeerszuil had om gereden, heeft een alcoholpromillage van 0,3 aangetoond. Dit heeft de of ficier van Justitie in Den Haag, mr. A. W. Rosiingh, gisteravond meege deeld. Het alcoholpromillage 0,3 ligt onder de grens die gesteld wordt in de wijziging van de Wegenverkeers wet, die nog niet in werking is. Het kritisch promillage wordit hierin op 0,5 gesteld. Tot nu toe werd in de wet geen percentage genoemd. Naar zijn oordeel heeft de bewinds man echt wel gemerkt, dat hij een verkeerszuil omver had gereden. Daar voor is de botsing te hevig geweest. De minister heeft tegenover de poli tie gezegd, dat hij van plan was la ter op de avond „de zaak te gaan regelen". Het feit, dat de bewindsman na een aanrijding te hebben veroor zaakt is doorgereden, is volgens mr. Rosingh een verkeersmisdrijf. Er is proces verbaal opgemaakt. DRIEBERGEN/DELFT Op het terrein van notel-restaurant "Het wapen van Rijsenburg" is gistermid dag de 22-jaiige R. van de Berg doodgestoken. Dat gebeurde toen een groep jongelui uit De Bilt de dans zaal wilde binnendringen. De portier IT (ANP) Van PvdA-zij- i dringend beroep gedaan op t Dennendal-conflict betrok- onen en instanties om een oging te doen om via over- elkaar een oplossing te vin- arbij de evacuatie van de van de zwakzinnigen-in- Dennendal kan worden voor- besloot staatssecreta- driks van Volksgezondheid, >P grond van de gegevens uit port van de geneeskundige voor de geestelijke volks- id over de situatie, niet lan- ntwoord was de pupillen in ÜJoens te laten blijven, latssecretaris deelde mee, erzijds de gelegenheid zal leschapen de pupillen elders brengen. ninoloog prof. Hulsman, die laakt van het voorlopig be- "Nieuw Dennendal", dat form de plannen van Carel os wil maken van de Wil- tetichting, zei in een reac- besluit van de staatsse- foet te kunnen geloven dat tot sluiting van Dennendal Ben overgegaan. "Ik weiger dat zo iets in Nederland gaan gebeuren". Oogt. aldus Hulsman, volgens achter Dennendal een [te scheppen, waarbij Den- Wet lijkt op een inrichting, een gezin, waarbij de ver- en verpleegden in gezins- Imet elkaar leven. "Dennen- organisme van staf en pu- Mr je in principe niet aan aldus de hoogleraar, folder, woordvoerder van de stafleden, die pro-Muller bi een commentaar op het besluit, dat de staatssecretaris "als hij de filosofie wil handhaven die achter Dennendal zit, ook de mensen moet handhaven aan wie die filoso fie voor een groot deel te danken is". Mulder kondigde aan dat de staf leden zich met hand en tand zullen verzetten tegen evacuatie van de pu pillen, ook al wordt de politie ge haald. Een woordvoerder van de ouder commissie Dennendal zei zeer ge lukkig te zijn met de beslissing van de staatssecretaris. "Wij hopen dat de evacuatie bij kan dragen tot 'n definitieve oplossing van de moeilijk heden, een hoop, die nog wordt ver sterkt door het feit dat de staatsse cretaris de evacuatie een tijdelijk ka rakter wil laten dragen. Wij hopen, dat alles weer bij het oude komt". GRONINGEN Na eerst nu be kend is gewerden heeft de 22-jarige gedetineerde C. C. A. uit het Gro ningse Mesdag-asiel donderdag nacht een verpleegster in Zwolle onder bedreiging verkracht. De man, die is geplaatst in de ca tegorie 1 (gevaarlijk voor zijn om geving, in staat mensen te doden) was met stadsverlof gestuurd. Pas later is gebleken, dat hij naar Zwolle is gereisd waar hij een 20- Jarige leerling-verpleegster op haar kamer vgrkrachtfc®. weigerde de Jongens, die eerder op de dag herrie hadden geschopt. In een verwarde situatie bleef Van de Berg dood op de grond liggen. Gis teravond werd de dader, de 16-jarige R. de G. uit De Bilt door de politie aangehouden in zijn woonplaats. De jongen legde een volledige bekente nis af. Ook een aantal andere jon gens uit de groep werd voor verhoor aangehouden. De 46-jarige Delftenaar G. van Leeu wen is gistermiddag in zijn woning door zijn 60-jarige kostganger L.O.S. neergestoken en een paar uur later in het ziekenhuis aan de opgelopen verwonding bezweken. De heer Van Leeuwen wilde een ruzie sussen tus sen zijn dochter en de kostganger. Toen hij tussenbeide kwam stak de kostganger hem met een mes in de buikstreek. De 66-jarige M. de R. uit Sluiskil (Zeeuws-Vlaanderen) heeft in het weekeinde zijn 63-jarlge buurman C. de R. met een ijzeren staaf zodanig verwond dat hij in een ziekenhuis BREDA De Bredase politie heeft drie Jeugdige inwoners uit Breda aangehouden, die ervan wor den verdacht zaterdagavond voor io.OOO gulden aan gouden ringen te hebben gestolen. De drie kraakten een ruit van een Juwelierszaak aan de Haagweg. Bruinvis spoelt aan WIERUM Nabij het Friese Wie rum is een dode bruinvis aange spoeld. Het dier, anderhalve meter lang, was nog in prima conditie. Volgens de directeur van de land bouwhogeschool in Wageningen, die de vis nu herbergt, is het meer dan twintig jaar geleden dat een bruin vis op het wad werd gesignaleerd. Paardesport Een felle rukwind heeft zaterdag de grote spring- hal, die wordt gebruikt voor het in ternationale indoor concours hippique in de Rijnhal in Arnhem, volkomen vernield. Persoonlijke ongevallen de den zich niet voor. De aangrenzende stallen liepen geen schade op. De or ganisatoren hebben inmiddels maat regelen genomen waardoor het pro gramma normaal kan worden afge- moest worden opgenomen. M. de R. wilde een afscheiding tussen de bei de tuinen stutten met een ijzeren staaf. Toen hij daarmee bezig was sommeerde C. de M. hem daarmee op te houden. Er ontstond een handge meen, waarbij M. de R. met de staaf enkele malen op het hoofd van de buurman sloeg. De 24-jarige W. van der V. uit het Friese Kootstertille is zaterdagavond gewond geraakt bij een schietpartij in een café in Twijzel. De dader, de evenoude E. H. uit Kollumerzwaag werd gearresteerd. Tijdens een ruzie die hoog opliep haalde E. H. plotse ling een pistool tevoorschijn en loste een schot. Bij een vechtpartij zaterdag op de Koningin Emmakade in Den Haag hebben onbekenden enkele schoten eelost. Een 22-jarige man heeft daar bij een schotwond in de buik opgelo pen. Over de toedracht tast de politie volledig in het duister. De 31-jarige Arnhemmer E. heeft za terdagmorgen in Arnhem amok ge maakt door met een klewang vijf po litieagenten te bedreigen. De man, die ronken was, wilde ook zijn vrouw te lijf. Vervolgens bracht de man zich- <self enkele steken met het wapen toe. Met ernstige verwondingen aan zijn borst moest hij in een ziekenhuis worden opgenomen. 18.00 uur nieuws 18.11 Radiojour naal. 18.21 (S) Jazz Spectrum. PP: 19.00 Uitz. v. d. B.P. NOS: 19.10 (S) Harm, en fanf. in Nederl. en Eur. 19.30 Muzibas: progr. over muz. on- derw. aan de basis. 20.00 uur Komt u maar act. progr. met telef. reacties en lichte muz. 22.15 Voor blinden en slechtzienden. 22.25 Bond zonder Naam. 22.40 Nws. AVRO: 22.40 Radiojournaal. NOS: 22.50 (S) Hob- byscoop: popul prog, over electronica. 23.20 (S) NOS-Jazz-Jazz in aktie. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II 18.00 (S) NCRV Combo Corner. 18.19 Uitzending van D'66. 18.30 Nieuws. 18.41 Toelichting bij het nieuws. 18.48 NOS: 18.45 (K) Tl-ta-tovenaar. 18.55 (K) Journaal. KRO: 19.05 Voor ach ten: KRO's Praatuur. NOS: 20.00 (K) Journaal. KRO: 20.21 (K) Prljswijzer: alles over prijzen. 20.28 (K) Allergie - een raadsel? 21.17 (K) Oorlog en Vre de. feuilleton (19). 22.00 (K) Waar ge beurd. NOS: 22.30 Den Haag vandaag. 22.45 (K) Journaal. TELEAC: 22.50- 23.20 (K) Bijstandswet - herh. les 6. NEDERLAND II NOS: 18.45 (K) Ti-ta-tovenaar. 18.55 (K) Journaal. VARA: (K) Plpo in Ma- robla, kinderserie. 19.30 (K) Volgende patiënt, tv-serie. NOS: 20.00 (K) Jour naal. VARA: 20.20 (K) Merijntje Glj- zen's Jeugd, tv-serie (7). 21.10 (K) Prijswijzer: alles over prijzen. 21.20 (K) 2 voor 12: quiz. 22.05 (K) Ahcter het Nieuws. NOS: 22.55 (K) Journaal. 23.00-23.08 Voorlichting Schooltelevi sie; De Reform atlettid. (S) Met uw instemming: kerkliederen. 19.00 (S) NCRV-Vocaal ensemble: klas sieke muziek. 19.30 (S) Literama: kro niek over boeken, schrijvers en toneel. 20.00 iNeuws. 20.05 Facetten van de be vrijding (5): Verder gaan dan je kunt. 20.20 Klassieke muziek (gr.). 21.15 Loopt de tijd voor de mensheid ten einde, lezing (1). 21.35 (S) De kompo- nist van e maand (gr.). 22.45 (S) Kom vanavond met verhalen: voordracht. 23.00 De opgestane en de aardse Heer, lezing. 23.35 (S) Muziek en dienst. 23.55 -24.00 Nieuws. HILVERSUM III. NOS: 18.02 Joost mag niet eten. AVRO: 19.02 (S) Nederland-nonstop. 20.02 Radiojournaal. 20.05 Take the 8-traln. 21.02 Negenuur-show. 22.02 (S) Superclean Dreammachine. 22.55 Med. 23.02 (S) Vanavond laat. 0.02 Radiojournaal. 0.05 Droom-top-tien. 1.02. Muz. met Meta. 2.02 Continu de nacht door. 5.02-7.00 Voor dag en dauw de mist in. AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn 7.20 (S) Dam met een gaatje. (8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal.) 8.50 Mor genwijd. 9.00 (S) Mod. muz. met comm. (9.35 Waterst.) 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 (S-M) Arbeidsvitami nen. (11.00 Nws. 11.03—11.05 Radio Journaal). 11.30 (S) Rondom Twaalf, een uur allerlei voor iedereen, met o.ma Groenteman: Paris vous parle en 11.55 Beursber. Overheidsvoorl.12.30 Uitz. v.d. Landb. AVRO: 12.40 Meis jeskoor met pianobegel. 13.00 Nws 13.11 Radiojournaal. 13.21 (S) Wat deed hij hier?: muzikaal klankb. EO 14.00 Het woord der waarheid: Kern- bergr. uit de Bijbel. 14.15 (S) Over en weer: gevar. progr. 14.55 (S) Licht ensemble. 15.15 (S) Licht en uit zicht: gewijde muz. 16.00 Nws. 16.03 Klankbord. 16.10 (S) Eigenwijs: voor kleuter en kind. 16.30 (S) Jeugdtoer. AVRO: 17.00 Mobiel: beweegl. progr. voor beweegl. mensen 17.55 Med. NEDERLAND I 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 In de Soete Suikerbol (NCRV) 19.10 De Beverly Hillbillies, tv-serie (NCRV) 19.30 Tweekamp, een kwis voor middelbare scholieren (NCRV) De ploeg van het Stedelijk Gymnasium in Leiden komt vanavond uit tegen het team van het Willem de Zwij ger Lyceum in Bussum. 20.üü Journaal (NOS) 20.21 Nana Mouskouri (NCRV) De Griekse zangeres treedt in deze show op met de Franse componist Michel Legrand. Samen met Nana zingt hij enkele eigen liedjes, waaronder: "What are you doing the rest of your life?", „I will wait for you" „Dis moi" en „Watch what happens". Nana Mouskouri treedt solistisch op met 'Everything is beautiful', When Johnny comes marching home" en „The white rose of Athens". 21.10 Tussen salon en souterrain, tv-serie (NCRV) 22.00 Hier en Nu (NCRV) 22.40 Vroomheid in hout en steen NCRV) 22.55 Journaal (NOS) 23.00 Ander Nieuws Extra (NCRV) In deze uitzending wordt de problematiek van het on derwijs, met name de spreiding van kennis, aan de orde gesteld. NEDERLAND II 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Toppop (AVRO) 19.30 Tips voor je toekomst (AVRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Een mens van goede wil, tv-serie deel 7 (AVRO) Thijs ploetert in zijn flessenhandel, maar zijn harde werken verschaft hem slechts een schamel bestaan voor hemzelf, Let en de twee jongens. Als plotseling „nonkel Dolf", de vader van Thijs, binnenvalt, ontstaat er een gespannen sfeer. Thijs zal niet laten blijken dat hy de touwtjes moeilijk aan elkaar kan knopen, maar Let is een gemakkelijke prooi voor nonkel Dolf. Zij is aan het sparen, om Thijs een leren jas te geven. Dolf ziet dan kans om haar tegen een geldbeloning te verleide». Als Thijs hen betrapt, valt hij de man, die hij nu volledig haat aan. 21.10 Televizier-Magazine (AVRO) 21.55 Cannon, tv-serie (AVRO) 22.45 Journaal (NOS) 22.50 De Ondernemer, les 11 (TELEAC) Er valt waarlijk wel het een en ander te melden ove r twee dagen televisie, bijvoorbeeld dat (prachtig getimed) op de dag dat „nummer 14" in Sportpanorama werd uitgezon den bij Cruijff zelf nummer drie uit de bus kwam (met de Piet Keizersnede), en ook dat ik de voorlopige indruk kreeg dat de „Wie-kent-kwis" door de uitwisseling van Peter Knegjens met Fred Oster we liswaar aan curiositeit en merkwaardigheid verloren heeft, maar dat de deelnemers zelf nu wat meer uit de verf komen dank zij of ondanks de wat onpersoonlijke presen tatie van Oster, daar wil ik van af zijn. Peter Knegjens zong zijn carnavalslied als doekje voor het bloeden, en ik heb gehoord dat Fred Oster ook al aan het oefenen is voor zijn afscheidslied, maar dat zal wel roddel zijn. De zondag had enkele lange en interessante programma's voor ons in petto. Om te beginnen was dat het dirigentenportret van Otto Klemperer, gemaakt door Philo Bregstein die enkele jaren geleden een veelbespro ken tv-portret van prof. Pres- ser maakte. Otto Klemperer kwam uit dit portret te voor schijn als een boeiende man, iemand die zijn hele leven ge deugd heeft, als musicus en als mens, en over wie dank zij van zijn veelsoortige contacten veel te melden viel. Bregstein bleek zich gelukkig niet te hebben beperkt tot zijn dirigent-zijn, maar heeft hem achter het katheder vandaan gehaald en in de wereld ge plaatst waarin hij 88 Jaar ge leefd heeft. Je kreeg daarbij de indruk dat geen detail over het hoofd was gezien, en dat ook geen bewe gend of stilstaand beeld onge bruikt was gelaten. Maar juist wat dat betreft heb ik de kri tische aantekening, dat ik het een erg kaleidoscopisch portret vond, dat soms bedoeld leek als een aanbod van een totaalbeeld waaruit iedereen zijn eigen Klemperer-portret mocht mon teren. Behalve als Klemperer zelf sprak, met zijn zwakke stem, was het meestal onmoge lijk na te gaan (al had je soms je vermoedens) wie er aan het woord was. Men kan zeggen dat het ook niet belangrijk was omdat het in de allereerste plaats om Klemperer ging, maar als ie mand vertelt dat Klemperer zoveel plezier had in het diri geren van „Carmen" dat hij omkeek naar de verteller in de zaal om hem van dat plezier deelgenoot te maken, dan wil ik toch wel even weten wie die man in de zaal was. Want dat kan ook betekenisvol zijn wie weet was het Bizet zelf wel die in 1875 overleed. Ook vond ik het wat storend dat de beelden in veel gevallen als een soort „subliminal ad vertisements" over het beeld schoten, blijkbaar bedoeld om via hun grote hoeveelheid een bepaald onderbewust beeld op te roepen van en tijd of een situatie, terwijl het mij toch functioneel lijkt dat je even een kranteberichtje dat gepro jecteerd wordt kan lezen, want waarom zou Je het anders in beeld brengen? Dat er over Klemperer in de kranten ge schreven werd nemen we zon der meer aan, maar wat ze schreven dat kan best wei eens interessant zijn. Alle lof dus voor (laat ik zeg gen) de einduitslag van dit Klemperer-portret, maar over het vertoonde spel was ik bij vlagen minder tevreden, omdat de ordenende hand dan leek te ontbreken. Maar dat kan na tuurlijk ook opzet zijn geweest: ik las dat Philo Bregstein dat chaotische karakter juist wel positief vond, omdat het de mensen dwong met groter aan dacht te kijken. Dat doet me echter te veel denken aan ie mand die zijn onleesbare handschrift goed praat door te zeggen dat het de mensen dwingt naar zijn tekst te gaan turen. Hij vergeet dat daardoor ook gedeeltes van de inhoud van zijn tekst verloren gaan. „Diagnose" was gewijd aan seks, een gewild onderwerp te genwoordig. Het frappeerde me weer, dat het oor blijkbaar meer kan hebben dan het oog, want wel werd er veel gespro ken over sexclubs en geslachte lijke gemeenschap en porno films, maar behalve wat naakte VPRO-meisJes en en kele blote borsten kreeg Je niets te zien. Toch zouden we- het vreemd vinden als er an derhalf uur over allerlei facet ten van een voetbalwedstrijd werd gesproken, terwijl we al leen de buitenkant van het stadion te zien zouden krijgen en de voetballers in him col bertje op de zitbank thuis. Een gesprek tussen drie oudge dienden in de seks, de heren Dupuis en Trimbos en me vrouw Zeldenrust (een zedige driehoeksverhouding) besloot dit programma. Trimbos vertel de dat een programma over bevolking en geboortebeperking, waaraan hij zijn medewerking zou verlenen, een Jaar of tien geleden eens verboden werd door de toenmalige KRO-voor- zitter Van Doorn, die onlangs als minister de Barend Servet show niet zedenkwetsend acht te. Ook Van Doorn is in de loop der jaren dus blijkbaar- seksueel gerijpt. NICO SCHEEPMAKER HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Badlnerie: klass. muz. (7.30 Nws: 7.317.50 Echo.) 8.24 Overweg. 8.30 Nws. 8.36 Gym. v.d. Huisvr. 8.45 V. d. Vrouw 9.40 Schoolradio. 10.00 De wereld om ons heen: inf. rubr. 10.20 (S) Aubade: klass. en mod. muz. (10.30 Nws.) 11.00 Gebakjes en een beter leven 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee. met 122 J Wij v.h. land; 12.26 Med. t.b.v. land en tuinb.; 12.30 Nws.; 12.41—12.5' Echo; 13.001305 Raden maar 14.00 Schoolradio 14.30 (S) Interlo kaal op dinsdag, met 15.30 Nws. 17.00 Overheidsvoorl.: Het Nederl. taalge bruik in de Ned. Ant. 17.10 V.d kleuters 17.30 Nws. 17.32 Echo. HILVERSUM III VARA: 7.20 Eddy Becker. 9.03 fS) Plaatjes v. de pep. 11.03 Tom Blom in uw radio. 12.03 (S) Opvallend vrol. ge- var. visite. 14.03 Eddy Becker. 15.03 Drie-draai. 16.03 UU. Reg. progr.: NDR: 9.30-10.00 Sesam- strasse. 18.00 TV-serie 18.30 Akt. 18.45 Zandmann. 18.55 Sportjourn. 1° 26 Film. 19.59 Progr. overz. WDR: 8.20- 9.25 Schooltelevisie. 9.30-10 Sesam- strasse. 10.30-11.30 TV-kursussen. 11.45 TV-cursus. 18.00 Reg. nw 5 Akt. rubr. 19.20 TV-serie. 19.48 Inter mezzo bietet an) 2^.00 Tour i weerber. 20.15 Gegevens, bee1 den ttn Film 22.30 Journ komm en weerber. achtergr. 21.00 Spelprogr. 21.45 Dok. 22.50 Filmrep. 23.35 Journ. DUITSLAND II 18.25 Der rosarote Panther. 19.00 Journ. 19.30 Wie wurden Sie ent schelden? Rechtzaken beoordeeld door burgers. 20.15 Doe. progr. 21.10 Journ. 21.15 lm Zeichen der Kalte. A2.45 Jour».

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5