Pernix in slotfase naar zege Kampioenskansen LSG na applaus verkeke APPIE HAPPEE Joke v. Beusekom zorgl bijna voor een stunt... Verlies Fides Pacta MAANDAG 11 FEBRUj LEIDEN In de zesde ronde van de landelijke schaakcompetitie wacht te Philidor/Leeuwarden de trotse kop loper in de hoofdklasse, een warme ontvangst bij het in degradatienood verkerende Philidor/Leiden. Op het nippertje slaagde de Friese sterren- ploeg erin de zege velig te Stellen: 3Y5Vi. Deze weliswaar eervolle nederlaag had echter tot gevolg, dat het Leidse team op de fatale negende plaats belandde, want beide staart- ploegen Moerwijk en BSG sleepten overwinningen in de wacht. Lands kampioen Oharlois bleef laatste door een 46 nederlaag tegen het Haagse DD. Het Leidse Philidor kan zich nog redden, indien Moerwijk en Oharlois verslagen worden. Philidor/Leiden Philidor/Leeu warden: ZYz5*/z. Ondanks heldhaftig verzet kon Joop Piket nationaal kampioen So- sonko niet van de zege afhouden. De Graaff en Van Reek kwamen slecht uit de opening, maar stugge verdedi gingen beperkten de schade tot twee remises. Van Maaren blunderde een pion weg en was daarna kansloos. Boersma offerde tegen Bakker enige pionnen voor een mataanval, die geen mat opleverde. Bakker maakte het toen snel uit. Theo Piket knoeide in de opening, maar Ooiman vermeed angstvallig de winst te grijpen: YYz. Van Loon was na ruil van de sterke vijandelijke loper het dubbel toreneindspel met twee pluspionnen wel toevertrouwd. Westerveld zat ziek achter het bord en verloor dan ook kansloos. Bongers beging omstreeks de tiende zet een theoretische fout en kon inpakken. Na een vechtpartij met wisselende kansen hield Ad v. d. Berg tegen Ed Chall een gewonnen stelling over, zodat de eind 4 Yz5 Y zal worden. LSG 1 MEMO 1: 3Y2-4V2. Groot was de consternatie bij LSG, toen bleek, dat de speelzaal was on dergelopen. Gelukkig kon het eerste LSG-team zijn thuiswedstrijd tegen MEMO I op het Philidor-'honk, de Adler-kantine, spelen. De wonhoop bij LSG werd echter nog groter. In de beslissende tijdnoodfase werd de laatste neg aanwezige kampioens kans om zeep geholpen: 3Y4Y ach ter met een 4 Y5Y nederlaag in het vooruitzicht. Het sterke VHS I, leider in klasse I B rolde HSG I met 37 op en heeft nu vier punten voor sprong op LSG. Oosten won in een aanvalspartij "op leven en dood" met een schijn- offer een pion. Een blunder van Ten Have verhaastte het einde: 10. Reeds na vijf zetten stond Wichers slecht. Schwindel-pogingen baatten niet: 11. Den Herder drong met het zware geschut de vijandelijke stel ling binnen en veranderde deze in een puinhoop: 2—1. De prachtige vrije verbonden pluspion had Hörch- ner winst opgeleverd, indien hij zich niet mat had laten zetten: 2—2. Kemperman won met een fraai dub- belschaak de dame tegen een toren: 32. Baart maakte zijn pionverlies in de opening ongedaan, maar 15 zet ten in nauwelijks een minuut was teveel van het goede: 3—3. Met zijn dame tegen twee torens vocht Schue- ring zich naar een knappe remise: 3 Yz3%. Een drama was de partij van Konings: Smoreriberg gaf schaak en vdel tegelijkertijd een loper aan. Een toeschouwer riep: "Applaus!", waarop Konings zijn partij verbouwe reerd opgaf. Hij had echter met zijn loper het schaak kunnen opheffen en verder kunnen knokken. Sikkel probeerde na dit voorval de zaak te forceren maar hield een verloren stand over. Kuijpers zal met het 1<>- perpaar tegen een toren nog een punt binnenhalen, maar LSG kan daar mee 4Y—5Y verlies niet ontlopen. Philidor III verzuimde tegen ZSC/ Saende I in klasse II B de volle winst te grijpen. Niet minder dan vijf par tijen werden na harde gevechten re mise. Ook de enige hangpartij zal via arbitrage remise opleveren, zodat Philidor nog net een gelijkspel kan boeken. Daar Het Oosten I tegen VVV I de boot miste, had Philidor III bij winst zelfs kampioenskansen ge lrad. Het tweede Philidor-team, dat als kampioenskandidaat in klasse II C stond gedoodverfd, komt nog steeds niet uit de verf. Tegen MEMO H werd een 45 achterstand opgelopen. Kohlbeck staat echter in een toren eindspel duidelijk beter, zodat een 55 gelijkspel haalbaar lijkt. Voorschoten I deed het veel beter dan Philidor II. Het versloeg nota bene koploper Dordrecht I met 5Yz4%. Een belangrijk aandeel in deze zege had Wouters: hij boorde de kersverse kampioen van Dordrecht, Jonkers, de grond in. Verder zagen we ook sublieme winstpartijen van Hui- ser en Wise. De blunderpartijen aan de laatste twee borden waren reeds eerder gespeeld. Voorschoten I liet dankzij dit resultaat Philidor n ach ter zich. Philidor I/Leiden Philidor 1/ J. Piket Sosonko 01; Ad v. d. Berg Sc'noll xx; De Graaff Kramer YzYz', Bakker Boersma 10; Van Maaren Van Scheltinga 01; Th. Piket Ooiman YzY Van Reek Andriessen YzYzVan Loon De Groot 10; Bongers Aarts 0—1; Westerveld Van Wijn gaarden 0—1. LSG I MEMO I: Schuering Ballon Y2—Y2Sikkel Dies x—x; Wichers Kroon 0—0; Kuijpers Damen xx; Baart Holscher 01; Konings Smorenberg 01; Kem perman Bijlsma 1—0; Oosten Ten Have 1—0; Hörchner R. Bö- dicker 01; Den Herder De Leeuw 10. ZSC/Saende I Philidor III: Rog geveen K. v. d. Meer 10; B. v. d. BerghVan Selms YzYz', Van Don gen Van SteenwJjk 01; Punt Pols 01; RoetHendriksei Veersma Pajcin YzYz', J. v. d. Wiel xx; Huizinga ritsen YzYz', Ero YzYDoeves Oei 1—0 Voorschoten IDordrecht zer Hoogendoorn 10; Va Van Donk 01; Wouters kers 10; Wise Van Oor 10; Smit De Regt y2. Houweling A. v. d. Willij Thieme Kuiper YzY', P. ling Erbisch YYzS Kool Kemper 10; Oost Piuijmert 01. Philidor II MEMO II: deren E. Bödicker 10; Repko 01; Berge Vani Y; Barkema Van Oi 10; Smit Melissen 0— 1 beek Bolhuis xx; De Hartjes YY', C. v. d, Van Ruler 10; Weber 01; Wisse Brouwer 0—1 LEIDEN Voor Fides Pacta is vrijwel geen redding van het hoofdklasseschap meer mogelijk. Gisteren verloren de Lei- denaars met 611 van Archipel terwijl de andere degradatie kandidaten kostbare punten binnen haalden. De Algemene bleek niet opgewassen tegen Fortuna (85), terwijl Pernix met 1210 van BEP won. Zuiderkwartier kwam tot een pun- tendeling met HKV (1111). KNS was kansloos bij Trekvogels (167) in tegenstelling tot TOP dat heer en meester was bij Bolnes (416). Crescendo verloor nipt van Animo: 89. Fides PactaArchipel 611 (26) Heit hoogst bereikbare voor Fid.es Pacta is na gisteren een beslissings wedstrijd tegen Rohda, dat echter aan 1 punt uit 2 duels genoeg heeft om zich te handhaven. Een vrijwel hopeloze taak dus voor de ploeg van trainer Jan Wals, die zijn pupillen gisteren een kansloze nederlaag zag lijden tegen de nog steeds regerende- landskampioen Archipel, dat voor de titel al geruime tijd kansloos is ge worden. Voor de Amsterdammers rest alleen nog het gedeukte prestige wat op te vijzelen en dat ging de ploeg van Nelis v. Eekelen gemakkelijk af. Al na een kwartier had Archipel vooral door toedoen van het duo Klouwen/v. Rhee een comfortabele 51 voorsprong, een stand die ge noeg zegt over het toen al in het oog lopende klasseverschil. Fides Pacta kan zich vooral in de 5 Meihal nogal eens optrekken aan het peil van de tegenstander, maar daar kreeg men tegen het zeer gemakkelijk en ook sterk spelende hoofdstedelijke acht tal weinig gelegenheid voor. Hal verwege bedroeg de Leidse achter stand 26 en die twee Leidse goals waren illustratief voor het manco in het Leidse spel: geen zuiverheid bij de afstandschoten. De score in de tweede helft werd geopend door in ternational Janne Engelberts die volgens geruchten aan het eind van dit seizoen gaat overstappen naar Allen Weerbaar! In die tweede helft had Fides Pacta in ieder geval de verdienste, dat het tot de laatste mi nuut moedig partij bleef geven en zodoende het nadelige verschil op 5 punten kon vastpennen. Scoreverloop: 10 Diet Rijsbergen; 11 Klouwen (s.w.); 1—2 v. Rhee (s.w.); 1—3 v. Rhee; 14 Klouwen; 15 Klouwen (s.w.); 16 v. Rhee (s.w.); 26 Wim Niesing; rust: 27 J. Engelberts; 37; Ruud Niesing; 38 v. Rhee; 4—8 Dik Onderwater 49 Klouwen; 59 Ruus Niesing; 510 v. Rhee; 610 Wim Niesing (s.w.); 611 Klouwen. FortunaDe Algemene 85 (32). Wie zich het eerste treffen tussen deze twee teams, destijds in Leiden gewonnen door De Algemene, nog voor de geest kan halen, zal zich gis teren in sporthal Buitenhof te Delft hebben verwonderd over het matige spel van beide teams. Nu was dat van een ploeg als De Algemene niet ver wonderlijk. De ploeg wisselt dit sei zoen sterke met zwakke wedstrijden af en na twee achtereenvolgende overwinningen, bleek het gisteren weer „tijd" voor een wedstrijd die ge rust in de laatste categarie thuis hoort. De zwakte van de ploeg gis teren was, dat het aanvallend er niet uithaalde wat erin zat. Bij die stand 32 (die ongeveer 20 minuten over eind bleef) bleek dat het duidelijkst. In het Leidse aanvalsvak kreeg op dat moment Henneke Redel de mees te kans, maar de veel van de ruimte profiterende Leidse speelslter had weinig geluk met haar schoten. Toen bovendien bleek, dat Ruud v. Vliet vrijwel uitgeschakeld werd door Bob v. d. Berg werd bet een moeilijke kiaak voor De Algemene. Tien min. na rust viel de beslissing: 4—2, Vrij snel was het daarna 6—2, hetgeen zich herhaalde toen het 64 was ge worden: 84. Hen Rusman (3), Gus- ta v. Leeuwen en Ruud v. Vliet scoorden. De Algemene miste in to taal 3 strafworpen. PernixBEP 12—10 (6—6) Pernix von eindelijk weer eens en dat ge- Door Wim van Vliet beurde tegen het hooggeklasseerde BEP uit Purmerend. BEP speelde een simpel spel, dat voor het grootste ge deelte gebaseerd is op afstandscho ten en dat is een veel te riskante spelwijze, omdat het schot niet al tijd meezit. In fedte dezelfde speel wijze als Pernix, maar bij de Leidse club zorgt met name een speler als v. d. Kooy nogal eens voor variatie in de vorm van doorbraken. Eén van die doorbraken leverde Pernix indi rect de zege op. Pernix, dat 3 minu ten voor tijd op 11—10 was geko men (afstandschot v. d. Kooy) ging op balbezit spelen. Op een gegeven moment sprintte v. d. Kooy naar de korf maar hij werd daarbij van ach teren vastgehouden en ging min of meer theatraal tegen de grond. v. d. Kooy claimed terecht een strafworp, die de niet altijd feilloos leidende arbiter c.v. Beek inderdaad toe kende. v. d. Kooy belastte zichzelf met „het stipwerk" 1210. Dat was tevens het laatste wapenfeit uit een niet fraaie wedstrijd. Ondanks een vlotte 03 voorsprong voor BEP, ging het tot 10—10 gelijk op, waarna de 4 x scorende Flip v. d. Kooy Per nix weer eens aan winst hielp. Ove rige doelpunten van Fred Breed- veld (4), Wil v. Ek (2), Jacob Bakker en Daan Vreeken. ZuiderkwartierHKV 1111 (56) Ondanks het gelijke spel tegen HKV is Zuiderkwartier bijna over- gangsklasser af. De nogal groot uit gevallen winst van Samos op het nu vrijwel zeker ook kansloze SOS is verantwoordelijk voor het feit, dat Zuiderkwartier nu alleen nog gelijk kan komen met PSV. Zuiderkwartier speelde gisteren ontspannen tegen het de laatste jaren sterk aan kracht ingeboete HKV. De Hagenaars, niet temin op de tweede plaats staand, konden die hoge positie niet waar maken, waardoor een spannend en toch ook wel aantrekkelijk duel werd afgewerkt. HKV had daarin geregeld een licht voordeel, nadat het tot 44 gelijk opgegaan was. De twee doel punten, die HKV vlak voor rust scoorde, hebben de Haagse ploeg in de tweede helft lange tijd een voor sprong bezorgd: 79. In de slotfase kwam Zuiderkwartier echter terug. In de 26ste min. was het 9—9. Via 10—9 en 10—11, maakte Joek v. Dam in de laatste min. gelijk en hij stelde daarmede degradatie uit. Joep v. Dam (6), Jimmy v. Daim (3) en Al- bert de Groot (2) scoorden. Trekvogels—KNS 16—7 (6—4) KNS heeft het Rotterdamse Trekvo gels gisteren niet van een verdiende terugkeer naar de overgangsklasse kunnen afhouden. Slechts één helft heeft KNS prima partij gegeven aan de de laatste weken onmerkelijk mak. kelijk scorende Maassbedelijke for matie, (KNS trainer Bram Zirfczee: „een prachtploeg") 56 doelpunten in 3 wedstrijden! Vooral in die eerste helft leek KNS „roet" in het kampioenseten van Trekvogels te willen gooien. Tot 44 Weef de Leid se ploeg, bij wie Mary Zirkzee hal verwege geblesseerd zou uitvallen keurig het spoor van de „Vogels" volgen. Ook de ruststand bood de Rotterdammers allerminst houvast: 6—4. Dat houvast was er wel vrij snel na hervatting van het duei Ruud Niesing van Fides Pa Wim Bakker van Archipel. (94). Hen Brafcel (4), Ton Bey, Gees Bedijn en Hen Slegtenhorst scoorden. Bolnes—TOP 4—16 1—8) Het Sas- senheimse TOP speelde een gran dioze wedstrijd tegen Bolnes, dat vol komen de sporthal werd uitgespeeld. De 164 eindstand in het voordeel van de pupillen van Hans v. Zonne veld spreekt boekdelen, en had tot gevolg dat Bolnes één van de voor naamste degradatiekandidaten is ge worden. TOP, bij wie alles lukte, be zat halverwege al een 8—1 voor sprong, welke door doelpunten van Dirk Meyer (6), Rob Meyer (5), Wilma Kuhn (2), Dik Imanse (2) en Cees Zuurmond na 60 min. korfbal 16—4 bedroeg. CrescendoAnimo 89 (44) Crescendo stelde opnieuw teleur door van Animo te verliezen, waardoor het verschil, dat er voor de wedstrijd t.o.v. de Zeeuwse ploeg was, nu is opgeheven. Vreemd is de teleurstel lende wedstrijdenreeks van Crescen do niet, want het steeds opnieuw pendelen van diverse spelers en speelsters tussen het eerste en tweede team moet ten koste gaan van het spel, waarbij Frans Comelissen en Aad Schouten zich aanvallend het meest onderscheidden. Via een 01 achterstand nam Crescendo d rie- maal een voorsprong, maar de be te duelleert onder de korf met (Foto Jan Holvast) slissing viel nadelig uit, toen Animo na de hervatting van 44 tot 4—7 uitliep. Aad Schouten (3)Frans Cor- nelissen (2), Liesbeth en Leny Kok en Lony v. d. Laan scoorden. Tempo—RWR 67 (45) - Met nog één wedstrijd voor de boeg, verspeel de een nerveus Tempo zaterdag be langrijke winstpunten i.v.m. een mo gelijk kampioenschap. Tempo as nu afhankelijk van de resultaten van KOAG en Fluks Noord/wijk waarte gen as. zaterdag gespeeld wordt Via een 14 achterstand kwam Tempo zaterdag in het duel tegen RWR, dat zelf ook nog kansen heeft, via een 45 ruststand langzaam te rug: 66. Een strafworp velde Tempo toen, ook al omdat arbiter v. Nierop ten onrechte een doelpunt van Tem po annuleerde en Tempo een straf worp miste... Gerard Praes (2), Nico Kanbier (2), Wijnand Kindt en Jaap Koreman scoorden. FiksOranje Wit 125 (61) Fiks Oegstgeest continueerde de op mars met een fraaie 125 zege op hekkesluiter Oranje Wit, dat geen partij was voor de overigens niet im ponerend spelende Fiksploeg. Er ont stond mede door de 6—1 ruststand een matige en eenzijdige partij, waar bij Herma Tobé (3), Ton Anmolts (3), Jack v. Berkum (3), Fred de Gruil (2) en Piet Heyboer scoorden. In strijd om badmintontitel BEVERWIJK Nog nimmer is Joke van Beusekom zo dicht bij de internationale badmintontitel van Nederland geweest. In de derde set van de finale tegen de schijnbaar weinig emotionele Eva Stuart-Twed- berg had de Nederlandse kampioene een beslissend lijkende voorsprong van 72 genomen. De zo goed als uitverkochte sporthal van Beverwijk trilde van spanning en het rumoer ebde weg. Men maakte zich reeds op om de nieuwe kampioene de twee de Nederlandse die een internationale titel zou veroveren, Imre Rietveld deed het reeds in 1967, op grootse wijze te huldigen. Was dit voor Joke van Beusekom een te zware belasting? "Nee, het Die Leythe klopt basketbalteam vanRembrandt' LEIDEN De roeiers van Die Ley the willen en kunnen niet alleen maar roeien. Met het oog op afwisse ling en meerzijdigheid doet men bij Die Leythe officieus ook nog aan an dere sporten. Zo speelt een deel van de wedstrijdroeiers als training weke lijks basketbal en voetbal; ook wordt er geschaatst, getafeltennist en ge fietst. Dit weekeinde speelde het basketbal team van de Rembrandt-scholenge- meenschap tegen de Leythe-roeiers, die him eerste basketbalwedstrijd speelden. Die Leythe won met 61-53 na tweemaal een half uur spelen. Vooral in de rommelige eerste helft was Die Leythe beetr dan de scholie- renploeg. In het Leythe-team waren het vooral de ouderejaars roeiers Rob Robbers en Henk v.d. Linden die rust in de ploeg brachten. Die Leythe liep bijna 10 punten weg en ging met rui me voorsprong de rust in. Na de rust kwam het Rembrandt sterk terug en liep in. Die Leythe was even de kluts kwijt maar wist toch de voor sprong vast te houden. Europese titel Cees Stam DORTMUND Naast de wereldtitel heeft Cees Stam gisteren in Dort mund ook het Europese kampioen schap bij de stayers gewonnen. In de finale kon hij pas op het laatste moment zijn naaste concurrent Piet de Wit achter zich laten. Een mee valler voor Stam was, dat titelverde diger en plaatselijk favoriet Dieter Kemper twee keer met bandenpech te kampen kreeg en mede daardoor slechts als vierde eindigde. De Belg Romain Deloof kwam op de derde plaats. Uitslag: Finale (over een uur) 1. Stam 59,6 kilometer, 2. De Wit op 18 meter, 3. Deloof op 65 meter, 4. Kemper op 198 meter, 5. Dupontreux op 260 meter. De Westduitser Schulze gaf op. heeft mijn spel totaal niet beïnvloed. Natuurlijk merk je wel de spanning in de zaal, maar dat is Juist heer lijk. Dat stimuleert alleen maar". Was er dan een andere verklaring voor de zware inzinking voor de te genwoordig in Denemarken verblij vende Wassenaarse? De riante voor sprong verdween immers sneller dan hij was gekomen. Bij de stand 86 brak er iets in het spel van de Ne derlandse speelster. Een dubieuze be slissing van een der lijnrechters, die even "afwezig" was, gaf de zeer ge ïnspireerd spelende Eva Steward - Twedberg de kans eerst langszij te komen en daarna zelfs een voor sprong van 10—8 te nemen. Nog een maal trachtte Joke van Beusekom terug te komen. Met een paar for cings te weinig durfde zij op deze wijze te spelen pakte zij nog een punt, maar moest toch de game en de winst aan de reeds dertig-jarige Eva Stuart-Twedberg lateen. Het was de anti-climax van een der boeiendste finales van dit 28ste toernooi om de internationale Ne- delandse badmintontitels, waarin Jo ke van Beusekom zeer zwak was be gonnen. Binnen enkele minuten leid de de koude Eva Stuart met 60. Herinneringen aan de eindstrijd van vorig jaar, toen Nederlands top- speelster genadeloos door Gilian Gilks werd verslagen, doken op. Daarna ontplooide zij ed I macht, die voor de teng) Stuart "Ik ben aan m\jii( seizoen bezig. Ik ben pas g en woon buiten Londen, was niet veel gelegenheid heb om nen." veel te veel was. Op rij scoorde Joke met gevarieerd spel, waarin alle lobs niet kort genoeg ware; punten. Het einde van deze e kwam met 117. In de tw toonde Joke van Beusekom te weinig durf. Het opkom het net bleef aarzelend. Hel instinct" bezat zij niet. Defei zij echter schitterend en di variatie bij de aanval dik? grijpbaar voor haar tegenS Het werd in snel tempo 4 K Joke van Beusekom, maar 1 moest zij deze voorsprong mi W dig genoeg laten schieten, ir en 66 nam Eva Stuart met i |k de eerste maal aan leiding eii deze niet meer af: 116. si Overige uitslagenHere 1 finale Svend Pri (Den) St n son (Zw) 15—7, 1&—7. Mixed Brigitte Steden/Roland ir (WDld) Magrite Zizma gang Bochow (WDld) 15—1 1512. Herendubbel: Roy Mike Tredgett (Eng) Elliot Derek Talbot (Eng) 12—11 15—4. C LEIDEN Het eerste team van SanoceLScylla moest dit weekeinde de derde nederlaag in successie slik ken. Ditmaal werd na een gelijkop- gaand begin kansloos met 7_3 ver loren van Iduna/Habé. Scylla begon goed met een over winning van de nu weer opgestelde Joegoslaaf Milan Stencel op Gom- pelman. Hijne bracht de partijen op gelijke voet door de nog niet fitte Van Zoelen te verslaan, maar Bakker ver strekte de Leidenaars wederom een voorsprong dank zij een zege op Van der Ham. Het dubbelspel was voor de Utrechtenaren en Hijne bracht de stand op 3-2 door Stencel te klop pen. Via een zege op Gompelman trok Bakker de score opnieuw recht. Het was de laatste keer dat dat ge beurde. In de reserende partijen dol ven de Leidenaars voortdurend het onderspit. Overige ereklas uitslagen: Bruyn- zeelkeukensDelta Lloyd 7-3, NMB/ VDOTempo Team 1-9. Het tweede team van Scylla be haalde een verdienstelijke overwin ning op Irene. Peter van Schie won driemaal, Theo Bakker éénmaal ter wijl de jarige Wibo van Gennip zich zelf en zijn team een geschenk aan bood door ook drie partijen te laten noteren. Het eerste team van De Treffers kon een nederlaag tegen Tempo Team 4 net niet ontlopen. Van Ruiten won tweemaal, Vesseur één maal terwijl Van der Zwet niet tot winst kon komen. Phoenix 2 kwam op bezoek bij Scylla 3 en haalde er twee punten weg, profiterend van de af wezigheid De Roode. Karei en Hein Chrispijn wonnen maal. Bert van Schie had niet aan zijn zijde en een overwinning. Het TOV behaalde in Zeeland zege op St. Aloysius 2. Van was de grote man (3 Ploeg (2 maal) en het dubb^e ten de winst. Oegstgee: gereeks gestaag voort. REA het slachtoffer Mickey en Ferdinand (2) samen de punten. Polak staan, ook hier maakte de zes vol. In de overgangsijp speelde Avanti 1 een tij door Frisol zonder een winst naar huis te behaalde bij TOGB een 8-2 Van Veen (3), v. d. Brackée (2) zorgden Treffers 2 kon het bij bolwerken en verloor met Scylla 4 won met 8-2 Sojinu en Hansen bleven onjjusii en invaller Rodenburg won NSSS zegevierde met 6-4 manders 3. Hier was matchwinnaar met drie Dekker scoorde tweemaal, eenmaal. Scylla 5 behaalde winstpunt door NMB/VDO lijkspel af te dwingen. In de dames verloor St. Vooruit metjop Delta Loyd. ondanks de partijen van Nora fersPhoenix 4-6. Tempo Tempo Team 2 4-6. In de verloor het eerste team met 7-3 van de dames Team 3.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 14