Dirigent Frits Kox: 'Je moet in dit vak door het vuur heen' Uitnemende voorstelling van klassiek toneelstuk J elf+3 daverende carnavalshits 1974 Cfly) vandaag.1 ...e/7 gisteren programma 1 9.90 STER wil weten wat irriteert TV morgen) EN/DELFT Frits Kox, al- een maand dirigent van Nederlands Madrigaalkoor «is er van Herman Strategier, is de houder van een record: van jrigenten is hij het langst ver- n aan het Gewestelijk Orkest Zuid-Holland, waar hij per 1 nber 1972 werd benoemd. Harms 01 gesprek met Frits Kox houdt >k automatisch in, dat de goe- kwade kanten van het werken it orkest uitvoerig aan de orde fe i, hoewel zijn levensloop op elf al een roman vormt. Kox ;eboren in Arnhem, in 1932, uit ;st, zoals hij zelf zegt. Vader kerkorganist, Frits één van de [eren, van wie er vier in de k zijn gegaan. Frits jeugd is, m i hij al op zijn veertiende zijn d verdiende als kerkorganist, jk normaal verlopen. Na de school deed hij gymnasium A, des konings wapenrok en stu- i onderwijl muziek. Hij deed examen A en B met als hoofd- •gel, waarna zijn belangstelling e orkestmuziek werd gewekt, s eerst zijn vader en later Kees egh hem de kunst van het or- bijbrachten, zo maakte Jaap Jderman hem wegwijs in het an de orkestdirectie. Zijn werk i breidde zich uit: hij kreeg illende studentenorkesten in lingen, Utrecht en Amsterdam, mkele koren. Vervolgens werd U ;eds meer gevraagd als gastdi- bij het Kunstmaand-or- iet Gelders Orkest en het Ra ai xmerorkest. Hij volgde de diri- icursus van de NRU, die toen ig !n werd door Willem van Otter Sam Swaap. Alle orkestleden moch ten proefspelen, nog geen tien man kwam door dit "examen". Toen op 16 augustus van dat jaar de eerste repetities begonnen, zat er een bijna geheel nieuw, jong orkest van 18 man. Dirigenten kwamen en gingen, er werd keihard gewerkt (185 podi umbeurten per jaar) en de ene kri tiek was nog slechter dan de andere. Tot in 1971 Hans van den Hom- bergh de scepter ging zwaaien, en de lift naar boven ging. Toen deze diri gent ruim een Jaar later werd be noemd bij het Radio Kamerkoor was dit voor het orkest een zware slag. Maar Van den Hombergh zorgde voor een opvolger: Frits Kox. De samenwerking tussen Kox en directeur Bert van Mouri'k is uitste kend. Ze spelen elkaar ideeën toe, die ze dan onder één noemer uitbrengen. Veel steun ondervinden ze daarbij van de artistieke commissie, gevormd: uit orkestleden. De taakomschrijving van het nu 37 leden tellende orkest (gemiddelde leeftijd 30 jaar) valt uiteen in vier delen: de begeleidingen, de school- concerten, de eigen concerten en de shows. De begeleidingen vormen het groot ste probleem voor het orkest, daar deze van de musici een enorm psy chisch changement eisen. Men moet vaak hard repeteren op een stuk, dat slechts een maal wordt uitge voerd, of men moet de Matthaus- Passion avond aan avond begeleiden steeds onder een andere dirigent met een andere opvatting. Gepoogd wordt nu, verschillende koren te in teresseren voor hetzelfde muziek werk. Voorts worden de koordirigen ten uitgenodigd, de repetities van Frits Kox bij te wonen, waarvan ve len gebruik maken, tot ieders voor deel. Het orkest doet ongeveer 45 be geleidingen per Jaar, hetgeen neer- Frits Kox: boordevol energie. (Foto Holvast) Ferrara, bij wie hij Perugia irvaring op mocht doen. - ;ze incidentele toestandjes van mce'rten, gastdirecties, kooruit jen, liedbegeleidingen en har concerten werden hem op een n moment (tegen 1960) teveel. Delde dat, wanneer hij op deze oortging, hij ergens bleef ste daar de geldelijke op- t niet om over te roepen was. die inmiddels geïnteresseerd siraakt in de operakunst, hakte e >op door, verbrandde alle sche- ihter zich en liet zich inschrij- de Hochschule in München. een klein staatsstipendium, m hij nauwelijks de lessen van .Jichhorn en prof. Lessing kon i. Door het spelen van ballet- n dingen in keldertjes en door te *1 als taxichauffeur kwam hij ld voor kost en inwoning. tnderhalf Jaar studie kreeg hij voor Bayreuth, waar hij agners heeft leren kennen, te daar voorstellingen mee lappertsbusch, Kempe en Sa h, hetgeen op hem een on- :lijke indruk heeft gemaakt. In eerde hij terug in Nederland (beerde aan de slag te komen Nederlandse Opera en bij Fo- naar bij geen van beide ge- 1 ippen was een plaats vacant. 1 ren moede nam hij zijn oude eer op, en werd directeur-or- lan de Vituskerk in Bussum. maanden later kwam Paul (van Forum) naar hem toe, die heb toevallig een plaats kun je komen en hoeveel Je hebben?" Frits antwoordde 'g: "Ik heb tien jaar gestu- nu wil ik f 10.000,- hebben." kreeg die tien mille, maar het wel, dat hij naast het di- 1 schap bij Forum de lessen van I op het Twents Muzieklyceum voorbereiden. Tien jaar heeft Kox deze functies in Enschede d, tot in 1972 zijn aanstelling üit Gewestelijk Orkest afkwam. orkest had toen een korte, geruchtmakende geschiedenis. )8 zou een fusie plaatsvinden het Zuid-Hollands Orkest van an der Waard en het West- lands Symphonie Orkest van komt op 90 podiumbeurten (door de repetities) De 40 schoolconcerten vormen een ander belangrijk deel van het werk. Hierbij worden vaak ongebruikelij ke paden bewandeld, maar met de ze voorstellingen heeft men een zeer goede naam verworven. Het grootste probleem is de beperkte financiële draagkracht van de gemeenten, zodat de grote wens van Kox en Van Mou- rik. een muziektheaterstuk voor de jeugd, nog niet in vervulling is ge gaan; een aanloop hiertoe is wel de samenwerking met het danstheater Scapino. Voor de 15 tot 25 eigen concerten is een nieuwe vorm gevonden in de zgn. "Loop-ins". Men poogt hier naast vanouds bekende werkjes een aantal stukken uit de alternatie ve muziekliteratuur te brengen, en sinds een week kan ook het publiek suggesties doen. Wellicht kunnen de Alphenaren. voor wie het orkest vaak optreedt, hierover eens hun gedachten laten gaan. Zoals bij de show-concerten met Liesbeth List, Herman van Veen e.a. de klassie ken veelvuldig opduiken, zo wordt bij de "Loop-ins" de lichte muze ook niet geschuwd. MADRIGAALKOOR Frits Kox. operadirigent (nog steeds heeft hij het operettekoor "Maas stad" uit Rotterdam), organist (nog heel erg af en toe), orkestdirigent. En sinds kort opnieuw koordirigent. Hij is erg blij met het Nederlands Madrigaalkoor, want het bestaat uit geoefende zangers, die thuis stu deren. De mogelijkheden met dit koor zijn bijna onbegrensd, zeker gezien de komende samenwerking, met het Gewestelijk Orkest. Toe komstplannen zijn er genoeg: Kox denkt aan werken van Poulenc, Brit ten, Stravinsky, maar ook aan een mis van Monteverdi. Ter gelegen heid van de Dodenherdenking zal 'n concert worden gegeven, waar in elk geval delen uit het Requiem van Fau- ré zullen worden uitgevoerd. Daarna wil Kox "doorstomen" naar december in welke maand "L'enfancel du Christ" van Berlioz, in een scè- nische uitvoering met lichtregie, ten gehore zal worden gebracht. Veel wil hij er niet over loslaten, door het water heen; je moet bran- dat het spectaculair zal den is wel zeker. Een keiharde werker, boorde' vol plannen en energie, zo leert mer Frits Kox kennen. Zelf zegt hij er over: „Je moet je in dit vak, net aas moet ze maken want jij hebt in de Zauberflöte, door het vuur en body voor". diende dingen met je handen durven aanpakken. De vellen mogen er bij hangen, want je moet werken met een materie, die geen materie is, omdat ze niet te grijpen is, maar jij een Televisie remt bioscoopbezoek niet langer af Den Haag Er bestaat geen ver band meer tussen de mate van bio scoopbezoek en het beschikken over een televisietoestel. Dat was anders toen de televisie haar intrede deed. Toen ging de toeneming van het aantal tv-toestellen gepaard met een daling van het bioscoopbezoek. Even min bestaat er verband tussen de mate van bioscoopbezoek en het aan tal dagen per week dat men naar de televisie kijkt. Beschouwt men het aantal uren dat men per dag naar de tv kijkt, dan blijkt dat ouderen lan ger kijken dan jongeren, personen uit de lagere welstandsklasse langer kij ken en geregelde bioscoopbezoekers langer kijken dan incidentele bezoe kers van bioscopen en niet-bioscoop- bezoekers langer kijken dan inciden tele bezoekex-s. In het rapport dat de Nederlandse Bioscoopbond heeft la ten samenstellen wordt dan ook ge concludeerd, dat niet alle "zwaré" tv-kijkers voor de bioscopen verloren zijn. Andere uitkomsten van het onder zoek zijn - negen van de tien personen gaan niet alleen, maar samen met anderen naar de bioscoop, - meer dan de helft gaat voor of na de film naar een café of restaurant, - slechts 15 procent van de 425 on dervraagde personen vond de gemid delde entreeprijs aan de hoge kant, - van de jongeren vindt 40 procent en van de ouderen 49 procent dat de moderne films te veel seks bevatten, - de helft van de jongeren en 62 pro cent van de ouderen dat de moderne films te veel geweld bevatten. Voorts vindt het merendeel van de ondervraagden het belangrijker dat een film ontspanning biedt dan dat men er iets van opsteekt. De meest genoemde informatiekanalen blijken te zijn de filmagenda's en de adver tenties, tegelijk met persoonlijke aan beveling en de filmrecensies. Adver tenties geven echter vaak een min der goede informatie. Veel gelezen blijkt te zijn de vrijdagse filmpagina in de dagbladen, die 'een goede of ta melijk goede indruk geeft van de films'. Arline Judge overleden HOLLYWOOD De 61-jarige filmactrice Arline Judge is gisteren dood in bed gevonden in haar huis in Hollywood. Zij schijnt een na tuurlijke dood te zijn gestorven. Haar filmloopbaan begon in 1932. Zij speelde o.m. in „Girl Crazy" „King of Berlesque", „The lady is willing" en „Two Knights in Brook lyn". 'Leer om leer' in het LAK-theciter ADVERTENTIE I Spektaculaire carnavals-elpee :en fantastische carnavals- ilpee met maar liefst 14 lieuwe krakers, zoals: )en Uyl is in den olie, Kiele (iele Koeweit (uit Farce iflajeure), Zallemenut (nog een (eertje overdoen), Jongens net rooie streken, Geld uit Citroentje met suiker), fetOlied, Joekelilleen (inderhemp)e. xclusief bij uw warenhuis )p het merk Discofoon voor de knotsgekke prijs van slechts 6.95 Ook verkrijgbaar op niusicassette VROOM DREESM ANN Leiden In het LAK-theater werd gisteravond het toneelstuk 'Leer om Leer' van William Shakespeare opge voerd, een produktie van de eNVe Drama. Wat onmiddellijk opviel was de verrassend goede vertaling en de verantwoorde regie van Teunke en Ai-end Hauer. Maar dit was niet het enige, dat in positieve zin opviel. Ver rassend van vorm en inhoud waren de vaak tot grote hoogten reikende dialogen tussen Angelo (Raymond van den Boogaard) en Isabella (Gemma van Zeventer). Vooral bij haar viel een uiterste rolbeleving te constateren, die behalve in de dialo gen met Angelo ook te prijzen valt in de samenspraak met Lucio, een zotte pronker, gespeeld door Hein Snij ders. Nog geheel los gezien van het feit, dat de eNVe Drama het aange durfd heeft om met een dergelijk moeilijk stuk van Shaikespeare de 399ste Dies Natalis te verzorgen, moet met name genoemd worden de eenheid van vorm en speelbaarheid, die Teunke en Arend Hauer hebben DEN HAAG De STER zal laten uitzoeken, wat de mensen nu precies irriteert in de televisiereclame. Er is nu een wetenschappelijke studie aan de gang over de opzet, die dit on derzoek moet krijgen. Directeur drs. C. J. Smeekes van de STER heeft dat meegedeeld in „Informatie" week blad voor reclame en marketing. Hij zegt te hopen dat uit dit onderzoek ,.ii-ritatie-elamenten" te voorschijn komen, die bij de produktie van nieuwe spots kunnen worden verme den. Dr. S. Smeekes verklaarde verder, dat er ondanks de oliecrisis niet meer annuleringen van de STER-spots zijn geweest dan vorig jaar. Het is niet onmogelijk, dat meix in de toe komst ook televisiepresentatoren als Willem Duys, Pim Jacobs en Mies Bouwman in tv-reclamespots te zien krijgt. Aan de STER-directeur is onlangs gevraagd, of hij hem zou toelaten in commercials. „Ze zouden gek zijn als ze het deden," maar van de heer Smeekes mag het. wten te bereiken. De inhoud, die vrij logisch en begrijpelijk van op bouw is, kent haar dramatisch hoog tepunt in de neiging van Angelo, de plaatsvervanger van de hertog van Wenen, Vincentio, om Isabella, wiens broer ter dood zal worden gebracht, hetzelfde leed te berokkenen, waar voor hij Claudio (de broer van Isa bella) ter dood wil brengen. Als een kleurrijke figuur zwerft de clown Pompejus, gespeeld door Djiet Balse- wing, door het stuk. Zijn humor is vaak ontwapenend en geeft de spe lers juist die verbale vrijheid, die lijkt op een adempauze, maar in we zen veel meer is dan dat. Ook moet met name genoemd worden de uit beelding van de lage lusten van An gelo, die zonder merkbare spel wisse ling van hoogmoedige stadhouder wordt tot wellustige minnaar. Dat de handeling zich afspeelt in het ver dorven stadsleven van het oude We nen blijkt met name uit het trefzeke re neerzetten door Hanca Leppink. Zij geeft vrouw Altegaar, een hoe renmadam, een zekere wereldshei'd die opgeld moet hebben gedaan in het Wenen van die tijd. De voorstel ling. die 8,9,11 en 12 februari her haald zal worden (met als min of meer hoogtepunt de vooi-stelling op zaterdag 9 februari voor oud-alumni) is alleszins de moeite waard bezocht te worden. Het is verrassend te moe ten constateren, dat eNVe Drama het vaak voor zovelen moeilijk toeganke lijke werk van Shakespeare voor een groot publiek acceptabel heeft ge maakt. Als u werkelijk wilt vertoe ven in een haast klassieke sfeer, waar kleding en arohaïisch woordgebruik een laatste accent leggen, moet u één dezer dagen het LAK-theater bezoe ken. Ook u zult beseffen, dat 'Leer om Leer' meer is dan slechts een goed gespeeld toneelstuk. Het is een uitnemende toneelpresentatie van eNVe-Drama, die waarlijk meer los maakt dan Teunke en Arend Hauer hebben durven verwachten. A. C. KOEKEBAKKER JR. ADVERTENTIE NEDERLAND I 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Met de muziek mee (VARA) Henk van Montfoort is vanavond gastheer van Karei Gott. De Masüreechter Staar onder leiding van Mar tin Koekelkoren en John Bröcheler (solist), het kinder koor Epen onder leiding van Joost Meijer en The Suns (variété) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Twee onder een kap, tv-serie (VARA) 20.45 De Commissaris, politieserie (VARA) 21.45 Koning Klant (VARA) 22.35 Gesprek met de minister-president (VARA) 22.45 Uit de kunst: kunstkroniek (NOS) 22.55 Eigentijds: Japans toneel (NOS) 23.55 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) Wat een familie, tv-serie (TROS) Arthur, tv-serie (TROS) Journaal (NOS) De F.B.I., misdaadserie (TROS) TROS-sport (TROS) Music-all-in (TROS) In deze aflevering treden o.a. op Wilma Reading, de fluitiste Abbie de Quant, Buddy Tate en The Pointer Sisters Doorpraten over geweld en geweldloosheid (IKOR) Journaal (NOS) 19.05 19.30 20.00 20.21 21.10 21.40 De VPRO begon gisteren met de reeks reisverhalen van He rodotus, die leefde van 484 tot ongeveer 425 voor Christus. Als Grieks geschiedschrijver is hij als „De vader van de geschie denis" de geschiedenis inge gaan. „De dief" was het eerste ver aal, door Jan Blokker omge bouwd tot een tv-spel, dat dank zij Fit-reizen ten dele in Egypte kon worden opgenomen, zonder dat je overigens het ge voel had dat dit per se nodig was. Wel werden we dank zij een smaakopwekkende korte documentaire naar het huidige Egypte gevoerd, maar het Egypte waarin Ton van Duin hoven als Farao Malle Eppie de scepter zwaaide, was op wat zand en wat Nijl na toch voor namelijk van bordkarton. Nu heeft bordkarton nog nooit de weg versperd naar een meesterwerk, spelend in alle tijden, en dat deed het nu ook niet. Weliswaar had Blokker (wiens ervaring met de tv-to- neelschrijfkunst tot nu toe be perkt was gebleven tot enkele filmscenario, waaronder Fan fare) niet voor een meester werk gezorgd, maar ik heb me met „De dief" toch niet ver veeld. Dat was dan vooral te daixken aan Ton van Duinhoven, die een wat verwijfde, met zichzelf hgenomen, niet helemaal goed snik zijnde farao speelde, in de verte vergelijkbaar met de Tanchelijn van Mulisch, die op het laatst van diens stuk ook op hol sloeg met zichzelf. Wat me minder beviel, was de Badeloch-toon waarmee Cox Habbema de prinses neerzette. Ik kreeg weliswaar de indruk dat de tekst die zij te spelen kreeg, zich daar ook meer toe leende dan Van Duinhovens tekst, maar ik betwijfel toch dat het de bedoeling van de VPRO is om met deze serie een soort Gijsbrecht van Nijl tie creëren om het gemis aan de echte Gijsbrecht een beetje te compenseren. Er valt verder weinig meer over het stuk te zeggen, tenzij het u niet opge vallen was dat de dief gespeeld werd door John van Leeuwar den, die de meesten van u zich beter zullen herinneren als Johnny Lion. Een uitstekend programma was dat van Tom Whicker over Izzy Stone, de man die in 1953 met 5300 abonnees I. F. Stone's Weekly in zijn eentje vol- Hasj-smokkelaar Een recht bank in het Zuidfranse Bayonne heeft gisteren een 55-jarige Neder lander uit Eersel veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf en een boete van 1.453.000 francs wegens smokke len van drugs. De man werd in december aangehoudeix bij de grens post Hendaye, waar 72 kilo Indische hennep uit Marokko in zijn auto werd gevonden. Flamingo's dood Van 30 flamin go's die uit Nederland waren verzon den voor dierentuinen in Djakar ta zijn er 20 gestorven in hun kooi en in een loods op de luchthaven Ke- majoran van Djakarta, zo meldde de Indonesische pers donderdag. De pers geeft de schuld aan slechte qua rantainefaciliteiten op de luchtha ven. De overlevende vogels zijn met spoed naar hun bestemming ge bracht zonder de inklaring door de douane af te wachten. schreef en dat in 1971 (toen hij ermee stopte) nog deed, maar nu voor 70.000 abonnees. Wie hem nog niet kende en hem, nieuwsgierig geworden, alsnog wil lezen, kan wekelijks terecht bij de New York Re- view of Books, en ik kan ook van harte het boek „Vervulling en werkelijkheid" aanbevelen, dat in Nederlandse vertaling een keuze uit zijn artikelen be vat. Hij schetst er ook een zelfpor tret in en zegt dan: ,Jk ben mijn hele leven Journalist ge weest." Dat lijkt me inderdaad de bondigste formulering van zijn leven en werken, want uit deze documentaire kwam hij niet alleen te voorschijn als een levendig en onorthodox man (mannetje), maar ook als een maniakale nieuwsvreter voor wie geen krante-artikel heilig is. lAls er iets is wat ik als Jour nalist uit deze documentaire van hem geleerd heb (behalve het feit dat alles geschreven staat, maar dat het de kunst is het goed te lezen), dan is het dat Je een krant overdwars door midden moet scheuren, wil je hem een beetje gemak kelijk kunnen lezen. In Berichten uit de samenle ving beviel het me maar half, dat Gerard Paques van de Mi- chels-persconferentie in Zeist een Fadi-honc-sessie had ge maakt. Het nut om nu nog met Fadrhonc te gaan dollen, lijkt voorgoed voorbij nu Mi- chels is gearriveerd. Het was natuurlijk wel weer curieus en onverstaanbaar, maar het hield geen verband meer met de sa menleving die daar gefilmd heet te worden. Het bericht uit de maatschap pij over De Vluchthaven was nok onthullend. Het tart echt elk fatsoen om in de huiska mer van de directeur te gaan filmen als deze dat niet wil. maar het schonk ons ander zijds wel een schrijnend beeld van wat er met mensen ge beurt als een groep de macht naar zich toe trekt, ten koste van één man. Dan sturen ze een van de pupillen naar hem toe om te zeggen dat hij een keertje buitenshuis mag gaan opbellen, en de VPRO filmt dat dan. Echte televisie, dat wel. Maar is er ergens een punt waar voorbij televisie geen bestaansrecht meer heeft? NICO SCHEEPMAKER VRIJDAG 8 FEBR. NA 18 uur. HILVERSUM I VPRO: 18.00 Nws. 18.11 Vandaag dit, morgen dat. 18.20 VPRO vrijdag komm. en analyses. KRO: uit het operette album. 19.30 het gezongen 8.30 Nws en 8.30-8.45 C huisvr. 10.00 (S) Tien-oi gazine voor en met jonge luisteraars. 1030 Nws. 10.33 (S) Route-A: amu- progr. 11.55 Med. 12.00 Aktua. °<v> m,1? }HS Nws' 12 41 IS) Tross-Country'. Kursief: cabaretprogr. 22.25 Overwe ging. 22.30 Nws. 22.40 (S) Hits. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II 18.00 _(S) Licht ork. met solis- 13.30 (S) Steiger-B: gevar. progr. 15.30 Nws. 15.33 (S) Luister uit en thuis: verzoekol. progr. v. d. militai ren. 17.30 Nws. 17.32 Aktua. 17.50 (S) Café-chantant. 18.30 HILVERSUM III feiten maatsch. terrein. 18.58 Marktber KNBTB. VPRO: 19.00 (S) Nov Zembla FM: Leugens, en goed nws. (20.00 Nws; 20.05-20.1 Vandaag dit. morgen dat.) NOS: NCRV: 7.02 (S) Uitgeslapen. 8-02 (S) Pers. Vers. 9.03 (S) Tot uw dst: klass. verzoekpl. progr 10.03 Muz. bij de koffie. 12.03 (S) Los vast. 14.03 (S) Elpee Pop. 15.03 (S) Filter - Jongeren bij de marine. 16-03 (S) 20.50 Den Haag vandaag. VARA: 21.00 Sportshow 1: sport DUITSE TV Staalkaart. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III NOS: 18.02 Joost mag niet eten. 19.02 Vincent speelt oude platen. 20.02 Ge volmachtigd: verzoekpl. VPRO: 21.02 Nederland I NOS: 16.00 (K) Journ. AVRO: 16.02 Bibelebons: kinderprogramma. 16.30- 17.30 (K) Stuif-es-in. NOS: 18.45 (K) Ti-ta-tovenaar. 18.55 (K) Journaal AVRO: 19.05 (K) Wie van de drie: Nordschau-Magazin. 19.26 Okay S.I.R. ZATERDAG 9 FEBR. VOOR 18 UUR spelprogramma. 19.30 (K) Het Zieken- 19.59. Pfogr.overz. WDR: 8.20—9.2' t"'~ Schooltelevisie. 10.3012.10 Schoolte levisie. 18.00 Reg. Nws. 18.10 Okay VPRO-Vrijdagavond Show: plaatsbespr. 22.55 x Cees v. Zijtveld. HILVERSUM Viele Gesichter. 20.00 Journaal weerber. en wintersportinf. 20.15 Zwi- Waterst.) 10.30 (S) Z.I. (11.00 Nws.) schenfall im Atlantik. 21.55 Verkeers- 13.00 Nws. 13.11 (S) In de Rooie inf. 22.00 Rep. uit Bonn. 22.25 Jour- naai, weerber. en wintersportinf. 22.40 TV-film. 0.35 Journaal. DUITSLAND II 8.00 Nws. 8.11 Dingen v. d. dag. 9.35 buitenl. werkri. (16.00 Nws.) Chris- -22.50 (K) Journ. Nederland II— NOS: 14.30-16.30 W. K. Schaatsen 18.55 (K) Journ. NCRV: 19.05 (K) N.C.R.V. Sportshow-Twee. NOS: Kommissar. 21.15 Journaal. 21.3 HILVERSUM II (S) Ontbyt- Jö' NOS: 22.35 (K)

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5