Baker Selection wil niet te moeilijk maken //worgem Freek en Bram bevestigden hun kwaliteit eschil rond popgroep opgelost [/Mil ^mgmm I u betaalt f. 65,- en ontvangt f.100,- m s DUITSE TV In stampvolle Stadsgehoorzaal w SVSSES. ...e/7 gisteren fDERDAG 7 FEBRUARI 1974 INDELFT Het gaat goed met »orge Baker Selection. De single j blue", die na het overdonde- i succes in Zuid-Afrika nu ook is uitgekomen, kwam weken geleden hoog binnen in hitparades en lijkt nu re- af te stevenen op een even van het Zuidafrikaanse succes, ldels is er over de hele werela ider gunstig gereageerd op dit Bakerprodukt en de plaat is ogenblik dan ook al uitge- in o.a. Portugal, België, San dor, Nieuw Zeeland en Italië, drie weken van dit jaar t de groep door in Duitsland weer een zeer uitgebreide tour- erd afgewerkt. Baker Selection heeft met blue" haar zoveelste hit en de i onder aanvoering van George (Hans Bouwens) uit Koog e Zaan behoort dan ook al lang in van de meest constante for- 5 in ons land. Met name in Bel de groep buitengewoon popu- fceven van de tien optredens 0 ook plaats bij onze zuiderbu- groep heeft al diverse gouden in de wacht gesleept, diverse prijke trofeeën in de prijzenkast Jen een aantal succesvolle tour- jiaar diverse landen gemaakt. 1 genoeg dus, om eens een je te gaan malken met één van van de groep, organist/ac- Jacques Greuter uit As- jegon met mij zoals het vrijwel [derc jongen gaat die in een speelt. Aanvankelijk was het nog hobby; samen met twee jen een vriend speelden we op Later kwam ik in dat enkele grammofoonplatenmaat- ker Selection speelde, in welke groep tredens daar waren duidelijk aange- schappijen en al gauw namen we zou hij dan graag werken? "In Ne- kondigd en we hadden veel voor-pu- otize eerste plaat en ee'rste hit "Lit- derland, en ook daarbuiten natuur- blidteit. Zo kon het gebeuren dat tie green bag" op. Na een aantal we- lijk, heeft iedere groep zijn eigen we er veel publiek hadden, zo'n 10.000 ken werd het een hit en moest ik identiteit. Bij Ekseption bijvoor- man. "Als het ééns met de George beeld is het heel anders werken dan Baker Selection afgelopen zou zijn, bij ons, dat komt, iedere groep zou ik toch wel graag in de muziek steeds geen spijt van gehad. Maar heeft zijn eigen werkwijze en zijn blijven, desnoods in een orkestje ik zou niet weten of ik het nu weer eigen identiteit. Nou, bij Ekseption voor bruiloften e.d. Beroeps is wel zou doen, als ik weer een dergelijke er één weS hè...?" Lachend: leuk, maar het heeft ook wel wat "Misschien zou ik zoiets wel wil- nadelen. Zo kun je moeiMjk wat an ders doen. Maar dat vind ik ook wel beslissing zou moeten nemen. Nadat we George Baker Selection 1®^* waren geworden kwam ook onze te- .v, uv uo.1, genwocrdiee solositarist George The nem er uh. Komen nieu t uu*u ungeregtuae. ik. oen v schoolavonden en in de kerk ,-t Amstelveen bij de groep. heb ik eigenlijk nog nooit zo bij stil een ouwe rommelaar". fe de jongerenmissen speelde, tas bij mijn vader in de zaak. transportbedrijf heeft, dus bij mij echt wel allemaal Idswerk. Op een gegeven mo- wilden we toch wel wat meer we een advertentie, jkwam Hans Bouwens op af. erbij konden we ons werk- wat verder verleggen, gingen we meer eigen num- ïlen. Toen kwam ook Jan als bassist in de groep en op ;ven moment waren we de Baker Selection. Hans had en daar wat contacten bij 18.45 (K) Tl-ta-tovenaar. K) Journ. VARA: 19.05 (K) muziek mee. NOS: 20.00 (K) VARA: 20.20 (K) Twee onder tv-serie. 20.45 De Commlssa- tleserle. 21.45 (K) Koning Klant Jesprek met de minlster-pre- NOS: 22.45 (K) Uit de Kunst. onlek. 22.55 (K) Eigentilds: Ja- meel. 23.55-24.00 (K) Journ. Hand II— 18.45 (K) Tl-ta-tovenaar. K) Journ. TROS: 19,05 (K) n familie!, tv-serle. 19.30 (K) tv-serle. NOS: 20.00 (K) Journ 20.21 (K) De F.B.I., raisdaad- 1.10 (K) TROS sport. 21.40 (KI ül-in. IKOR: 22.50 (K) Door- over geweld en geweldloosheid. 3.30-23.35 (K) Journ. niet zo'n zanger. Maar eerlijk, uit Amstelveen bij de groep. t Jacques woont met zijn Vrouw So phie en zijn drie doohterjtes in een keurige eengezinswoning in Assen delft. Wat zijn voor hem de aantrekke lijke kanten van het vak? "Persoonlijk speel ik graag op een ÏVri zulke" P^'sieVe Dit is de George Baker Selec tion, bestaande uit (van links naar rechts): sologitarist George The uit Amstelveen, organist/ac cordeonist Jacques Greuter uit Assendelft, basgitarist Cor Veer man uit Volendam, drummer Jan Hop uit Amsterdam en op de ach tergrond leider/zanger/slag gita rist George Baker, alias Hans Bouwens, woonachtig in Koog aan de Zaan. gestaan! Maar ik geloof dat er wat Wait vindt hij van fans? meer instrumentaal op zou komen "Ja, het fanwezen is een soort ge en wat minder zang, ik ben namelijk loof. Ze gaan door dik en door dun. Soms houdt ie me aan als ik in mijn zou niet precies weten wat ik nou op die telkens aanbelt, soms op zondag een soloplaat zou moeten zetten". morgen als we nog allemaal op bed "Al onze singles zijn hits geworden liggen. Dan komt-ie foto's vragen, en op onze lp's hebben we doelbe- Hier in Assendelft zit er ook één, aut(> door Assendelft rij en ook dan vraagt ie weer om foto's, stickers of het laatste nieuws over onze groep", groep". wie nou méér waard is dan de an der. Hoewel we tegenwoordig meest al in België spelen, vind ik het in Noord1 Holland toch nog steeds erg leuk. Het is daar net of iedereen één grote familie is, van Den Helder tot Uitgeest. Waar je in "de Noord" ook speelt, Je ziet altijd dezelfde mensen. In België is het heel ande'rs. Daar is net of Je na anderhalf uur spelen, wat daar meestal het geval is, veel meer gewaardeerd wordt DONDERDAG 7 FEBR. NA 18 UUR dan hier na een hele avond werken. DUITSLAND I Ik kan niet zeggen wat ik als pop musicus nu het liefste doe. Eigen lijk is alles doen wel leuk, de ver- gezet. Je moet het namelijk niet te moeilijk maken, het moet duidelijk herkenbaar blijven. Ik vind dat een optreden op de zaal moet inwerken. Dat was tijdens onze laatste tour nee door Turkije zo mooi: onze op- (Reg. progr.: NDR: 9.30-10.00 Sesam- strasse. 18.00 Uit de eerste hand. w18.30 Akt. 18.45 Zandmann. 18.55 scheidenheid, weet Je. Zo vind ik het Nordschau-Mag^ Me Fllmrep. studio-werk, het platen opnemen, net schooltelevisie. 8.55-9.20 Schooltelevi- zo aantrekkelijk als een zaaloptre- sie. 9.30-10.00 Sesamstrasse. 10.30- AlWn TV vind ik niet 70 fiin 1210 Schooltelevisie. 18.00 Reg. new. den. Alleen TVvina ik niet zo lijn 18 Q6 Klnderprogr. 18.i5 Graf Yoster want Je verveelt Je vaak zo als Je glbt sich dle Ehre. (is.40-19.20 Akt.) voor één nummer een hele dag in de 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Dok. Urn. 21.00 Der Chef. 21.45 Kult. ma- studio moet zijn. Je kunt dan eigen lijk alleen maar rondhangen en duliddg afwachten wanneer Je „op" duitsland II moet. Op zo'n dag bestaat het ge- donderdag 7 febr. na 18 uur vaar dat je enthousiasme een beet je gaat verflauwen IDENTITEIT Als Jaques nu niet in de George Ba- Preek de Jonge en Bram Ver- gazinë.' 22.30 Journaal, komm. 'en meulen bevestigen in htm nieuwste weerber. produktie, de „Neerlands Hoop- Express", hun grote kwaliteit. Het nieuwe van hun absurde humor 18.25 Alexander und die Tochter. heeft naturlijk zijn verrassend 19.00 JournaaL^ H).30 ^Koormuz. 20.30 hamer - en - slageffect van de eer- T sbe jaren verloren. Maar de schok rese von Lisieux. 22.30 Journaal. ÏTRECHT De moeilijkheden ie kans biedt in de toekomst De partijen waren het er over ld de popgroep "Ekseption", leder op eigen wijze muzikaal eens dat het geen zin had hun n van de baan. In onderling verder te gaan. De oplossing komt muzikale carrières in d;e waag- Brieg hebben de leden van de er op neer dat de overige leden jchaal te stellen van "juridische oep Ekseption enerzijds en Rick van de groep de naam Ekseption touwtrekkerij". Beide partijen, n der Linden anderzijds een op- sullen blijven gebruiken en Rick hebben elkaar tijdig op een rede- Bing bereikt die voor beide van der Linden onder eigen naam ijke basis gevonden, aldus is rtijen aanvaardbaar wordt ge- of een nieuwe naam verder zal door de twee partijen meege- ïden en die de partijen tevens gaan. deeld. ADVERTENTIE met het Spaar-9%-bewijs van GWK méér dan 50% groei in 5 jaar U betaalt slechts f. 65,- en na precies 5 jaar ontvangt u f. 100,-. Een samengestelde interest van maar liefst 9%. Het Spaarbewijs is aan toonder gesteld (dus niet op naam) en tussentijds verzilverbaar. Zo'n spaarbewijs kan iedereen gewoon kopen aan de balie van elk GWK-kantoor. naa ff -jUz;-.:■;-/ U vindt 5 jaar te lang? Kies dan voor het Spaar-8%-bewijs '~M van GWK. Dat kost f. 85,70 en groeit in 2 jaar naar f. 100,-. tW/y 1 'T Met GWK-spaarbewijzen kan iedereen profiteren van die hoge rente! Een ideaal spaarpotje voor later... en een fijn cadeau! Wilt u meer inlichtingen, vraag dan even telefonisch de uitgebreide folder aan. U kunt natuurlijk ook even langs komen bij een van onze 60 doorlopend geopende kantoren. Op de stations en aan de grenzen. DE GRENSWISSELKANTOREN N.V. (samenwerking van N.V. Nederlandse Spoorwegen, N.V. AMEV en Pierson, Heldring Pierson) Hoofdkantoor: Centraal Station, Amsterdam, v Postbus 721, tel. 020-221324. der herkenning is er voor in de plaats gekomen. Een zeer enthou siaste en volledig uitverkochte Leid- se Stadsgehoorzaal heeft er gister avond maar nauwelijks genoeg van kunnen krijgen. Beide heren zijn wat meer jour nalistiek geëngageerd geworden dan vroeger. Dat bleek uit hun voortref felijke act over de man die in on geveer elke actiegroep zat waar maar in te zitten valt en die bij al zijn betrokkenheid met de werkende Jeugd maar nauwelijks tijd had om met zijn tweede auto zijn tweede wo ning van tijd tot tijd eens aan te doen. Het bleek ook uit het nummer „Geld", waarbij een aardige karak teristiek van een fractieleider u mag driemaal raden wie bij wie *t boven- en het onderlichaam volgens Freek een geheel los van elkaar le ven lijken te leiden. Hoogtepunten van de avond Is het eerste nummer na de pauze, waarbij Freek in een rolstoel gezeten de meest beklemmende beschrijving geeft van eenzaamheid die ik ooit gehoord heb. Het werd kennelijk een oudere heer achter in de zaal te veel. Hij zorgde, zij het kortstondig, zo wel in het auditorium als op het po dium voor verwarring door luidkeels te roepen dat men moest ophouden. Zo zeer lopen in deze in hoog tempo geprogrammeerde show de coupletten van het lied van schijn en wezen dooreen, dat na afloop in de ves tiaire discussies ontstonden of die demonstrant in de zaal nu bij de ex press hoorde, of een verstekeling was. Het was echt het laatste. „Neeriands Hoop" is nu met drie Freek de Jonge stomme filmfrag- NEDERLAND I 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Beertje Colargol (VPRO) 19.15 Zwijgen is goud: serie collages mensen (VPRO) 19.45 Popeye: tekenfilm (VPRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Berichten uit de samenleving (VPRO) 20.35 All in the family tv-serie (VPRO) 21.00 Een fantastische journalist: I.F. Stone (VPRO) 22.00 De dief. tv-spel (VPRO) Vanavond de eerste aflevering uit een reeks televisie spelen, gebaseerd op verhalen van de Griekse ge schiedschrijver Herodotus. In de hoofdrollen: Cox Habbema. Ton van Duinhoven. John van Leeuwar den en Dick Swidde. De dief is een schelmenverhaal, dat zich afspeelt in het oude Egypte. Een jongen uit het volk van Thebe speelt het klaar om het in zijn eentje op te nemen tegen de macht van priesters, ambtenaren en politie van de grote farao en dtens eerzuchtige dochter. 23.15 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Koffiebar (EO) Vanavond de Engelse groep Bright Winter met „Stand up, clap hands", „Martin Luther King's dream song", „Jesus Christ Superstar", .Praise my soul Che King of Heaven" en „We are moving on". 19.25 Man op drie benen: documentaire film (EO) Deze documentaire gaat over de traditie en folklore van het eiland Man. 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Looft den Heere: geestelijke liederen (EO) 21.00 Nader bekeken (EO) 21.20 Trans African Hovercraft III, documentaire serie (EO) 22.10 Horen en Zien: semi-klassieke muziek (EO) Uitvoering door de Wiener Philharmoniker van de Vierde Symfonie in Es („De Romantische"), van An ton Bruckner (1824—1896). Dirigent: Rafael KubsKik. 23.15 Den Haag vandaag (NOS) 23.30 Journaal (NOS) De TROS zond gisteravond de Danny Kay-film „On the rivie- ra" uit. Daa'raan vooraf ging het programma „Jackpot". „On the riviera" dateert van 1951 en werd geregisseerd door Wal ter Lang. De film die Wal tea Lang voor „On the riviera" re gisseerde heetteThe Jack pot". Waar gebeurd? Ja, het is echt waar gebeurd. Dannv Kaye Is tiu 61 jaar, kindervriend in vaste dienst bij de Unesco, en als filmkomiek nagenoeg uitgerangeerd. Ik heb de tien Jaren na de oorlog nog meegemaakt waarin iedere nieuwe film van Danny Kaye een gebeurtenis was, waar je de eerste week de beste al naar toe snelde. Wonder man, Walter Mitty, The inspector- general, Hans Christian Ander sen, Knock on wood. Die laatste film, van 1953, nu al weer 21 Jaar geleden, was niet zijn laatste film (er volg den nog een stuk of acht), maar het was in bepaalde op zichten toch wel de laatste Danny Kaye-film. Daarna was de „magie" om de een of ande re reden uitgewerkt, en blijk baar heeft men dat in Amerika ook voorvoeld toen men hem in 1954 een speciale Oscar gaf voor „Zijn unieke talenten, en zijn ver-diiiensen voor de film industrie en het Amerikaanse volk". „On the riviera" zat tussen de Inspector-general en Hans Christian Andersen in. Danny Kaye speelt er een dubbelrol in en bewijst dat hij een licht voetig acteur is die het niet al leen van zijn liedjes en gekke bekken hoeft te hebben. Het was half om half speelfilm en musical, maar het „spel der vergissingen" zat handig ge noeg in elkaar om amusant te blijven, ook al merkte je toch een bepaalde slijtage na ruim 20 jaar filmkomedie. Zoals u misschien gelezen hebt, wil de NOS de nieuwsbericht geving liever in eigen handen nemen, in plaats van ze nog langer van het ANP te betrek ken. Men meent dat daardoor betere journaals geleverd kun nen worden. Ik heb gisteren even de laatste Journaals van Nederland (1 en 2) en van Duitsland 1 (Tageschau) met elkaar vergeleken. Beide Jour naals kwamen omstreeks elf uur op het scherm. Het Nederlandse Journaal, gele zen door Audrey van der Jagt, besteedde aandacht aan zeven verschillende onderwerpen, ge volgd door het weerbericht. Achtereenvolgens werd iets ge meld over een dagvaarding van Nixon; de mijnwerkersstaking in Engeland (VRIJ UITVG( de Japanse DC-8 met gijze laars (vrij uitvoerig met foto); een militaire opstand in Jorda nië; de onafhankelijkheid van Grenada in Brits West-Indi^ (uitvoerig met film); de uitrei king van Nijhoff-prijzen in Den Haag (foto) en de plan nen van de KNVB om geld bij elkaar te krijgen voor het Ne derlands elftal. Het Duitse journaal besteedde aandacht aan 16 onderwerpen, gevolgd door het smaakvollei gebrachte weerbericht. Begon nen werd met een vijftal bin nenlandse onderwerpen ovei loonsverhoging, salarisonder handelingen, regeringsactivitei ten en de arbeidsmarkt, met gebruikmaking van enkele fo to's. Daarna kwam de corres pondent in Londen in beeld met een verslag over de sta king, vervolgens de correspon dent in Parijs met een be schouwing over Prankrijks deelname aan de EEG-confe- rentie. Het nieuws over de moeilijkhe den in Jordanië werd gevolgd door een bericht over de con trole door de DDR van de we gen inaar West-Berlijn, inclu sief een toespraakje op film van burgemeester Schütz. De correspondent in Warschau gaf daarna op film uitvoerig ver slag van het bezoek van een Vaticaanse afgezant aan Polen. Het daarop aansluitende com mentaar (gesproken door Jo hannes Mohn) handelde een minuut of drie over de verhou ding tussen de 'katholieke kerk en de Oostblok-landen. Daarna kwamen de gijzelaars in de DC-8 (foto), het bezoek van de Mexicaanse president aan Bonn, iets over de bouw van universiteiten (foto), een reportage met filmbeelden en speeches van een protestmee ting van leraren in Keulen en filmbeelden van een première in een theater in Berlijn. Ge volgd door het weerbericht. Conclusiehet laatste nieuws op Duitsland was veel uitge breider, veel uitvoeriger, bevat meer film, heeft meer handen en voeten en is dus ontegen- zegflijik eem stuk beter. En om bileai over twaalf kwam er nog een allerlaatste Tagesschau. Nico Scheepmaker 7 febr. na 18.00 hilversum 1 musici uitgebreid Dat geeft wat Avrq- 18 meer mogelijkheden bij de dramati sche franje op het toneel, maar het maakt de veretaanbaarheid in een akoestisch verkommerde ruimte als de Stadsgehoorzaal alleen nog maar moeilijker. Bovendien is die uitbrei ding van de muziek toch niet vol doende gebleken voor wat meer ge varieerdheid in de liedjes. Ze zijn vaak wat te lang en lijken muzikaal en naar inhoud te veel op elkaar. In het slotakkoord van de avond Kunst- .00 Nws 18.11 Radiojournaal PP: 18.2Q Uitz. v.d. RKPN IKOIi 18.30 Kleur: inf. en comm over zaaen van kerk en samenlev. NCRV: 19.00 (S) Leger des Heilskwartier, 19.15 Ouder worden doe. serie (4) 19.35 De nieuw: duik in oude kranten 23.20 (S) Essay: progr. waarin over kunst wordt doorgepraat 23.50 Radiojour naal 23.5524.00 Nws. hilversum iii NOS: 18.02 Joost mag niet eten. TROS: 19.02 (S) Plaatvaria 20.02 (S) v^„.„J Poster 21.02 (S; Sesjun: jazz en pop kerk vandaag: nws en co'mm "io.'oo 22-02 (S) Hugo van _Gelderen Prom. ork. met zangsollsten amusement, muz. 20.45 Beter samen. 21.00 Veel gevr. gewijde muz. 21.25 Vraaggespr. 21.55 (S) Kerkorgelconc. oude muz. 22.20 Zie daar is Show met Nederlandstalige Top Tien en Kwiswijs. 22.55 Med. 23.02 (S) Tros-Sport-Tijd Sport en muz. 0.02 Aktua 0.10 (S) Jazz-Sir, 1.02 Nacht- 12 50 Echo, 13.00—13.05 Raden maar. v»™ 5 SP*** van België. 13.50 Intern, spectrum: klass. plamo- en liederen 14.30 Blik op de Derde wereld. 14.45 Blik op Eur. 15 00 Zoeklicht op Nederl.: rep. en comm uit alle delen v. h. land en veel muz (16.00 Nws.) Human. Verbond: 16 45 imnVi?8 wijsmaken. VPRO: 17.00 VPRO-vrijdag: rechtstr. progr. over een akt. onderwerp. 17.55 Med. hilversum ii muz. (7.30 Nws; 7.41-7.50 Echo) 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. hulsvr. 8.45 Moeders wil is wet 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Aubade: klass. muz. (10.30-10.32 Nws.) 11.00 Gebak jes en een beter leven. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee. met 12.22 Wij v.h. land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws.i 12.41 wacht. NOSC: 5.02 Satésaus Show. EO: «ANK introduceerde Freek de Jonge de nieuwe dians, de „Hope", handjes klappen, buigingkje naar links en nog zo het een en ander. De eerste twee keer doen een paar vertegenwoordigers van het jonge volkje gedurfd mee. Tenslotte staat de hele Stadsgehoorzaal op de ach terste benen en men vreest bij zo veel voetenwerk voor de overlevings kansen van het oude gebouw. Maar we overleven het met ons allen. In de Breestraat blijken de stoepen nat van de regen. H. MULDER. tentoonstellingen 23.15 (S) Stardust: easy listening muz. 23.35 (S) Gitaresk: de vele facetten v.d. gitaar 23.05 hilversum ii NCRV: 18.00 (S) Tijd vrij VRIJDAG 8 febr. voor 18 uur. hilversum i AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje. 7.55 Ieder heel Verkeerslnf. 8.00 uur Nws. 8.11 Ra- diojournaal. 8.30 Groenteman.) 9.00 Schoolradio. NOS: 9.20 Wat heeft dat kind? 9.35 Waterst. AVRO: 9.40 Vio- 14.00 Schoolradio. 14.30 (S) Interlokaal op vrijdag, met 15.30 Nws. 17.00 Zon der grenzen: rubriek over missie en zending. 17.10 Voetlicht op cabaret, show en musical. 17.30 Nws. 17.32 in vrtlp tiiri sin tfwc ïsji m„.i7 kiuu.' ».oo waterst. avku: y.iu panorama 1,8.53 panorama 18.53 Zojuist verschenen boekbespr. AVRO: 19.00 Trefpunt, disc, progr. NOS: 19.50 Den Haag vandaag AVRO: 20.00 Nws 20.05 Ra diojournaal 20.10 (S) Viool en plano: klass en mod. muz. In de pauze, disc. 22.10 Waar is de subcultuur ge bleven? gesprek 22.30 (S) Mod. muz. met toelicht. 22.55 Zo goed als beidsvitaminen. (11.00 NWS. 11.1 11.05 Radiojournaal.) 11.30 (S) Bl_ bariton en piano: Mod. liederen. 11.55 ten. NOS: 14. Beursber. NOS: 12.00 Toerlsmo: toe rist. lnf. O verheids voorl.: 12.30 Uitz. v. d. Landb. NOS: '12.40 (S) Lichte gramm. muz. 12.50 Recht en slecht. 13.00 Nws. VARA: 13.11 Dingen v.d. 2 minuten nieuws. EO 7.02 (S) Gospelsound: muz., speciaal voor jonge mensen. 8.02 (S) Tussen thee en koffie. 10.03 (S; De muzikale fruitmand: verzoekpl. progr. voor zie ken. NCRV: 11.03 Klesschijf - voor hulsvrouw en bedrijf: verzoekpl. 12.03 Bij Barend - op de Holl. toer. 13 03 Onroerend goed: Nederl. arties- NOS: 14.03 Heug en meug show. AVRO: 15.03 Cees van Zijtveld 1. met o.a. Soiiltime U.S.A. 16.03 Cees van Zijtveld n. met o.a. Amerik. en En gelse hitpar. 17.30 Radiojournaal. 17.06 Postbus 700;verzoekpl. progr.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5