Om te voorkomen dat u uw kleuren-tv naar de knoppen draait, introduceert Aristona detiptoets-en afstandsbediening. I Zelfs in een Citroën komt u met 15 liter per week niet ver... CITROËN^ De zuinigheid van elke Citroen is even legendarisch als z'n comfort. Of u de 2CV/Dyane neemt met z'n druppelgewijs benzinegebruik of de Ami, de GS, de DS die elk in hun klasse dankzij de aërodynamische bouw de meeste kilometers per liter geven. Maar met 15 liter per week komt niemand ver en in deze dorre woestijn van schaarste leven wij met u mee, gesterkt door de gedachte dat onze auto's - toen de olie nog rijkelijk vloeide - al niet zuiniger konden. Een reden om rustig Citroën te blijven rijden, of zelfs te gaan rijden - tot de laatste druppel. R! Kijk, dat is koninklijk kleur kijken. Hoeveel maal per jaar veerde u omhoog om een ander net op te zetten? Honderden keren drukte en draaide u aan de knoppen. Aristona heeft daar een oplossing voor gevonden. De nieuwe Aristona 66 K 902 kleuren-tv is voorzien van elektronische tip-toetsen. Met een lichte aanraking van deze elektronische tiptoetsen wisselt u geruisloos van kanaal. Geluid, helderheid, kontrast en kleur regelt u met soepel instelbare schuifregelaars. U hoeft daarvoor, als u wilt, uw komfortabele fauteuil niet eens te verlaten. Want Aristona levert bij dit nieuwe kleuren-apparaat een ultra-sonore, draadloze afstands bediening. Kanaal, kleur, geluid, beeld, aan of uit bedient u vanuit uw stoel met een simpele druk op de toets. Dat moet ook. Tenslotte wil je lang plezier hebben van zo'n prachtig toestel met 66 cm kleurenbeeld, 7 Watt uitgangsvermogen, concertluidspreker en speciale aansluitingen voor een extra luidspreker of een hoofdtelefoon voor 'stil' tv kijken. En Aristona-apparatuur is er op gemaakt om lang plezier van te hebben. /IRISTONR Vraag uw handelaar de Aristona-,brochure '74 met de uitgebreide kollektie in diverse uitvoeringen of vraag 'm aan bij Radoma B.V. Postbus 4002, Amsterdam. Aristona-apparatuur wordt omringd met de zorg van Nederlands grootste service organisatie. Wat 'n rust! En wat een zekerheid ook. Want de nieuwe Aristona.kleuren-tv is volledig getransistoriseerd en uit gerust met Integrated Circuits. Hierdoor blijft de werktemperatuur van het apparaat laag en de kleurstabiliteit hoog. Dat waarborgt een lange levensduur.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 12