Tam debat ondanks tekort van f 200.000,- keurt begroting goed B. en W. voorstanders afspiegelingscollege Bij behandeling van de Leiderdorpse begroting LEIDERDORP Rustig kabbelend is de begrotings raads vergadering gisteravond in Leiderdorp verlopen. Voor 't eerst was er een nadelig saldo, en wel van f200.000,-. Gedeeltelijk zal dit tekort opgevangen worden door de plaatselijke belastin gen te verhogen, het restant wordt gedekt door de reserves in de vroegere, vette jaren gekweekt. De reden van het tekort is het feit dat de gemeente 5 ton minder van het rijk ontvangt door de maatregel 'verfijning bevolkingsverloop'. Doordat er in 1973 belangrijk minder woningen gebouwd zijn is het vesti gingsoverschot drastisch verminderd. Het hebben van een ves tigingsoverschot is bepalend voor het ontvangen van de ver fijningsuitkering. n be- ifoèn dragen. Het PAK vindt dat Lei- tevorem derdorp vergeleken met andere ge- ge- meenten sterke schouders heeft. Zij had ook moeite mot heit aanwenden van de saidïreserves. Door het lange uitblijven van de gemeenterekenin gen hebben we als raadsleden onvol doende inzicht in de omvang van de saldireserves. DINSDAG 18 DECEMBER BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN Flesch; Peter J.. M. J. Bloemink; Vrouwenkerkkoorstraat 9, Leid. Sesprekscentrum, avond over hu; a-raadR W. J. Haasnoot; Joyci in J. P. M. Oosterveer rse; Veronique E., dr. i M. C. Laman; Wilhelm J. J. M.. dr. Adrlana J. M., dr. Simone W.. dr. Gesprekscentrum, avond tingsproblemen. Stadhuis Leider dering (BOO) 7.30 Breestraat 19. sociëteit voor e. ie- dicapten 25 uur nnm *1 an Rijns :e; bureau en 7.308.30 Hooigracht 38, spreekuur stlt huisvesting werkende longeren, GEHUWD: W. J. Eiff en A. Klein Lankhorst; J. M. van der Poel en C. H. M. Rijnbeek; W. J. van Slingerland bergen; E. R. Sekei Hogewoerd 57. Miks II homofiele Jongeren. 812 i r S Sl A. J. Koole Koningskerk Leiden, kerstvicrj ilr der Rpnt.' R. de Ned. Chr. Vrouwenbond. A-" Chrlsptjn T. H. van Kuipers e: Paardekooper; Mourik en R. H. Kloek; OVERLEDEN man; A. I. Jansen (61) m van Osch (60) echtgen. vt le; A. P. J. van den Ber P. Schaap (71) echtegen. v ten; A. C. P. Goudkamp van A. M. Hoogvliet; B. Kerstvieringen w* TiV in Zoeterwoude Raad van Wassenaar De raadsleden hadden hun schouwingen al 'n week ondier embargo aan B. stuurd zodat B. en W. geen aanteke ningen behoefden te maken tijdens het voorlezen van de "voordracht" door de raadsleden. De antwoor den hadden burgemeester en wethou ders al kant en klaar op 'n papier tje. Dat alles was natuurlijk niet be- Riet Uhlenbeck van D'66 vordelijk het verrassingsele- vond de reden van het sterk terug- ment in dit belangrijke vraag-en- Bode Weitsma voor de nodige afwisseling door naast de 'koffie ook limonade en kroketten te serveren. VVD-er Haersma Bu iopen van de verfijndngsuitkering V.oe te juichen. De leefbaarheid van de gemeente dient voorop te staan, niet het aantal te bouwen woningen en een explosieve bevolkingstoena me. Over de Volksgezondheid vond Riet Uhlenibeck dat een optimale, ma mocht de spits afbijten bij het medische verzorging van alle Lei- voorlezen van de VVD begrotimgsbe- schouwing. De VVD vindt het jam- "Nota uitgangspunten, derdorpers, zuigelingen incluis, dient aanwezig Toelen, sprekend namens de KVP- voor een gemeentelijk sportbeleid", fracties, vond de wijze waarop het dit jaar niet verder kon worden uit- begrotingstekort wordt gedekt gewerkt. Zij vrezen, dat de voorge stelde subsidie-verordening nog veel tijd in beslag zal nemen. De instel ling van de Sportraad zal naar hun overtuiging in de naaste toekomst jaar vrijwel geen nieuwbouw in de Ofschoon het aanspre ken van reserves, niet straffeloos herhaald kan worden. Te betreuren vond de KVP, dat in het komend ZOETERWOUDE Kerstvierin gen zijn deze week troef in het Don Boscohuis in Zoeterwoude. Vanavond vieren de leden van hét Vrouwen gilde kerstfeest, woensdagavond doen de Zoeterwoudse NKV-dames dat, vrijdag is het de beurt aan de le den van de KPJ en zaterdagavond is een kerstavond gepland voor de selectie van de voetbalvereniging S.J. Bezwaren tegen 'Haas wijk" OEGSTGEEST De stichting Het Zuidhollands Landschap heeft be zwaren ingediend tegen het Oegst- geester bestemmingsplan „Haaswijk". De sfllchitfing heeft bezwaar tegen de mogelijkheid een flat te bouwen met zes woonlagen. De hoogte van een dergelijke flat zal namelijk bij zonder moeilijk door beplanting te maskeren zijn, waardoor de kans aanwezig is dat het gebouw vooral vanuit het noorden nogal zal opval len. De stichting merkt ook op dat men geen voorstander van bejaar denflats is. De Wassenaarse gemeenteraad heeft gisteren, na een hele dag en avond vergaderen de begroting van 1974 goedgekeurd. De raad maakte het de burgemeester en de wethouders bepaald niet moeilijk. De begroting was voor het eerst sinds jaren slui tend en erg grote plannen om uit te voeren waren er niet. Wel de raad een motie i huurprijs van ongeveer 250 per uit de grondreserve een bedrag maatrad zullen worden neergezet. 1,5 miljoen te storten in fonds sociale woningbouw. Het colle ge had daar helemaal geen moeite mee en nam de motie over. Dit be tekent dat binnen drie jaar de wo ningbouwverenigingen woningwet woningen kunnen gaan bouwen met op maatregelen 'h huurprijs dié 84 gulden per mrrnd. lager ligt dan normaal. Voor het schoolzwemmen werd 'n bedrag van f30.000 uitgetrokken zo dat het vervoer van de scholen naar het zwembad nu ten laste van de gemeente komt. Uit de raad drong men wel aan im het sportfond- senbad wat meer populair te maken bijvoorbeeld door lagere toegangs- Wethouder mr. N. Brink maakte be prijzen in stille maanden. Ook vroeg kend dat nu met spoed in "De men om verbetering van de zwem- Spinbaan" woningwetwoningen met instructie. Politie'Koop tankdop met slot' le- gemeente zal gereed komen. Een aanltai woningzoekenden kan nu niet aan passende woonruimte ge holpen worden. Voor wat de gewest zaken betreft is de KVP, en zij niet alleen, voor samenwerking in re gionaal verband. Zij willen zich ge westelijk blijven opstelling b.v. met betrekking tot de woningbouw, on derwijsvoorzieningen, vervoersplan nen en culturele voorzieningen. Ver der stelt de KVP veel vertrouwen in de waardevolle adviezen die de mi- wezenlijke bijdrage veren voor een optimaal sportbeleid. Voor wat de woningbouw betreft, vindt de VVD dat de inspraak bij het bestemmingsplan Voorhof heeft ge leid tot vertraging in de bouw. Zij zljin ook teleurgesteld over de trage afwerking van de noodwinkels in het Winkelhof. Over het tekort van 200.000 gulden: In de gemeente Lei derdorp wordt zeker geen geld over de balk gegooid. Ls dit tekort voor 1974 'n éénmalige zaak, waarbij re serves moeten worden aangesproken lieugroepen kunnen getverv t. of ziet het college dit als een begin energiecrisis "T" van een lange lijdensweg die uitein delijk zal uitmonden in verzoeken om aanvullende uitkeringen van bet rijk? De VVD acht het voorts van wezenlijk belang dat een commissie ad hoe voor de begrotingsvoorberei ding 1975 in een vroeg stadium met haar werkzaamheden begint. Marietje v. d. Molen (PAK) vond 'het een simpele verklaring te stel len dat de "verfijningsuitkering", van het rijk is vervallen, omdat we de laatste d'rie jaar te weinig zijn gegroeid. Zij vond het ook de vraag of Leiderdorp, gezien de gren zen aan dé groei, kan en mag rekenen op een hogere uitkering. Zij vindt, dat bij de verdeling van de Gemeentefondsen de sterkste schou ders de zwaarste lasten zullen moe- Winkelsluiting Vuurwerkbenzine en gereedschap gestolen de Nederland. Wijngaard DS '70 wilde, pratend over de woningbouw, wel eens we ten hoe het stond met het, sinds 13 jaar, braakliggend Voordorpterrein. Zij dringen er op aan eventuele be zwaren tegen de bouwplannen weg te werken en aan de uitvoering te gaan beginnen. Mijnheer de Voor zitter, v. d. Wijngaard gebruikte de ze aanhef 15 keer, de negatieve hou ding van de meerderheid van de Ge westraad betreuren wij zeer. Wij zijn nog steeds voor een sterk gewest met éen optimale zelfstandigheid van de gemeente. De PCG, bij monde van een grapjassende heer v. d. Oever con stateert, dat zowel de samenwerking onderling in de Raad en in het col- ege van B. en W., als ook de samen- LEIDEN In diverse publikaties is vermeld, dat de winkels In ver band met Kerstmis reeds op woens dag a.s. tot 9 uur 's avonds geopend mogen zijn. Dit is onjuist. De winkels in Leiden mogen pas met ingang van donderdag 20 december a.s. langer geopend blijven. Aldus meldt het bu reau voorlichting van de gemeente. werking van beiden, onderling goed was. Zij zijn ook verheugd .dat er spoedig noodwlnkelvoorzieningen worden getroffen, waardoor de be woners van Binnenhof geen „dag reizen" meer behoeven te maken om de allernoodzakelijkste levensbehoef ten te kunnen kopen. Hoewel de consumenten over dit probleem van de noodwinkels wel zijn gehoord, meent de PCG, dat de inspraak niet optimaal tot zijn recht is geko men. Over de huidige energiecrisis, zei v. d. Oever, dat het aanleggen van rijwielroutes in de omgeving van ons dorp een nog meer urgentere zaak wordt. Tot slot hoopte hij, dat de volgende raad het werk tot nu toe in Leiderdorp verricht, op zijn waarde weet te schatten. Burgemees ter v. d. Have dankte de raads leden voor het vertrouwen dat zij altijd toonden voor het College en de complimenten aan de ambtena ren gericht in de beschouwingen van de meeste fracties. LEIDEN Vuurwerk, benzine en gereedschap, daar hebben dieven het in het afgelopen weekeinde op voorzien. Uit een gebouwtje op het terrein van Kats vuurwerkfabriek verdwe nen dozen en kisten met vuurwerk tot een waarde van duizend gul den» De daders hebben zich toegang tot het gebouwtje kunnen verschaf fen door een deur te forceren. Ook is ingebroken in een bouw keet achter de "Willem de Zwijger laan, waar behalve gereedschap een jerrycan met olie en een Jerrycan met benzine buit werden gemaakt. Gereedschap ter waarde van ruim dertienhonderd gulden werd in het weekeinde gestolen uit een in aan bouw zijnd kantoorgebouw op het Schuttersveld. Voorts is bij de politie aangif te gedaan van diefstal van ongeveer twintig liter benzine uit de tank van een auto, die in de omgeving van het Duinhof geparkeerd stond. De Leidse politie raadt alle automobi listen in verband met de komende benzinedistributie aan zich een tank dop met slot aan te schaffen om diefstal van deze brandstof zo veel mogelijk tegen te gaan. Nog een goe de raad van de politie: laat vooral geen benzinebonnen in de auto lig- EHBO-les in Zoeterwoude ZOETERWOUDE De lijke EHBO vereniging van Zoeter woude gaat, bij voldoende belang- stelldnig medio januari starten mat een EHBO cursus in het Wit Gele Kruisgebouw. Dat gaat dan gebeu ren op de woensdagavond van 20.00 tot 20.00 uur. Deelnemers moeten de leeftijd van zestien jaar heb ben bereikt. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer Van Diemen, Weipoortseweg 92, tel. 01715-1382, Greet v. d. Salm, Wei poortseweg 97, tel. 1453 en mevrouw Overdevest, Eloutstraat 19, tel. 1816. Bfj die personen kan men zich ook laten inschrijven. D'66 Oegstgeest vindt dat men over de gemeentegrenzen moet heen kijken OEGSTGEEST De meeste Oegstgeester fracties hebben er van middag bij de begrotingsbehandeling op gewezen dat de algemene be schouwingen nu worden gehouden in een samenstelling van de raad, die door de komende verkiezingen er an ders uit zal zien. Ook ligt een fundamentele wijzi ging in de samenstelling van het college van B. en W. voor de hand door het optreden van het Chr. Dem. Appèl. De VVD is voorstander van een afspiegelingscollege. De Prot. Chr. fractie wilde weten of B. en W. ook daarvan voorstander zou zijn dan wel aan een oppositionele groe pering voorkeur zou geven. Bij df beantwoording blijken B. en W. voorstander te zijn van een afspie gelingscollege, dat dus perspectieven inhoudt voor de „progressieven". Al le fracties hebben de voornaamste begrotingsonderdelen apart behan deld, alleen D'66 maakte een uit zondering. Verbeteren Deze fractie heeft zich voorname lijk bepaald tot de taak van het openbaar bestuur, om de plaats in de samenleving om de organisatie en om de verhouding tot de burgers. Dit openbaar bestuur werkt verre var ideaal, zowel uit het oogpunt van de mocratisch functioneren als vai doelmatigheid van de overheid. Oegs geest moest b.v. meer over de ge meentegrenzen heenkijken en bij doelmatigheid van de overheid. Oegst selmatige besluitvorming in plaats van „natte-vinger-beleid". Er valt in Oegstgeest nogal wat te verbeteren aldus D'66, op het gebied van de doelmatigheid en de democratie, maar er is verbetering te bespeu ren en daarbij slaat D'66 zich op de borst. Er zou gebruik gemaakt moe ten worden vatn adviescommissies van geïnteresseerde burgers. In Oegstgeest zijn die voor het opschep pen. Waarom zijn B. en W. op dit punt zo terughoudend? In het antwoord zeggen B. en W. allereerst dat wat gezegd is over het openbaar bestuur en de democratie bekende klanken zijn. Wat betreft het gebruik maken van kennis en ervaring van burgers, B. en W. doen dit wel degelijk. Wat betreft deskundigenrapporten: deze zijn vaak kwasi-wetenschappelijk, duur en met een inhoud die weinig zegt. Het gevondene kan meestal op andere wijze en goedkoper worden bereikt. Meer De Pr. Chr. fractie kan zich niet aan de indruk onttrekken dat het college wat moeite heeft de veran derende visie op bestuurlijk gebied toe te passen en te verwoorden. Va ker openbare commissievergaderin gen. De wethouders komen nog te veel over als „verdedigers" en te weinig als „overleggers". D'66 wil nog kwijt dat er te veel wordt gedebat teerd over details, die aan B. en W overgelaten moeten worden. D'66 be sluit zijn oratio pro domo met op te merken dat deze partij nooit polarisatie heeft voorgestaan. verduidelijking standpun ten. Een onderwerp dat niet in de be groting kon worden genoemd, maar nu actueel is, de energiecrisis, moest uiteraard wel ter sprake komen. B. en W. zeggen hierover dat deze cri sis mogelijkerwijs in de loop van het begrotingsjaar de cijfers nade lig zullen beïnvloeden en ook van invloed kunnen zijn op de beleids voornemens. Getracht zal worden de moeilijkheden het hoofd te bieden. De Raad zal zo vroeg mogelijk wor den ingelicht. Wat het onderwijs betreft is men zeer ingenomen met het gevoerde beleid. De fractie van de VVD is verheugd dat het college de beloften in de onderwijsnota gedaan, is na gekomen en de raad een follow-up heeft gegeven. De grote activiteit inzake bouw van scholen en gym nastieklokalen is opvallend. Het functioneren van de schoolraad geeft reden tot zorg. Deze fractie stemt er overigens mee in dat de gemeente zo'n groot bedrag bij het onderwijs bijlegt. De Prot. Chr. fractie wil de lauwe ren aan de wethouder niet onthou den, maar hoopt dat hij er niet op zal rusten, want er valt op gebied van onderwijsvernieuwing nog veel te doen. Alle fracties stemmen in met de instelling van een leerprocescom missie. De KVP-fractie staat kri tisch t.a.v. de schooladviesdienst en herinnert aan de samenwerkings school in het toekomstige "Haas- wijk". Wat de financiën betreft, toonde iedereen zich blij met een sluiten de begroting, hoewel deze, aldus de PU.-fractie, met moeite .sluitend gemaakt" moest worden. De KVP heeft vertrouwen in B. en W. ook al moet nu op de "nullijn" worden geopereerd. De P.C.-fractie staalt sceptisch tegenover de volgorde van het urgentieplan. Men is geneigd de "overdekte" te laten prevaleren bo ven de tennisbanen en de hockeyvel den. Zowel VVD als KVP vinden dat goed moet worden overlegd bij de in vesteringen en terdege zal moeten worden gelet op de bijbehorende ex ploitatiekosten. VVD vindt de belas tingverhogingen verantwoord, en vraagt informatie over de werking van de onroerend-goed-belasting die zo mogelijk moet worden afgestemd op andere gemeenten in de regio. De P.C.fractie staat wat huiverig tegenover de aangewende bezuinigin gen en waarschuwt tegen opname van twee ton als bate uit het gemeen schappelijk energiebedrijf. Dit is ge waagd en experimenteel. Op Openbare Werken is nogal wat bezuinigd, vooral op de hoge kosten van plantsoen onderhoud. Waardering bij de raad voor gemeentewerken, is er stellig. Gevraagd wat er is te bereiken in een samenwerkingsor gaan bij het ophalen van huisvuil. B. en W. antwoorden hierbp dat de ver wachtingen te dien aanzien niet hoog gespannen zijn, omdat de ophaalkos- ten hier niet hoog zijn. De fracties zijn ingenomen met de toezegging van de wethouder van C.R.M. dat binnenkort van zijn hand een nota komt. Gewezen wordt door verschillende fracties op het succes van de jeugdvakanitieweek en dat van de gehouden tentoonstel lingen. VVD-fractie steekt de Oran jevereniging nog eens een pluim op de hoed. Het goede werk van het Dienstverleningscentrum wordt ge prezen en gewezen wordt op de wen selijkheid van nauwlettend toezicht op het opnamebeleid in bejaarden tehuizen. Instemming wordt betuigd met oprichting van de "Stichting Jeugd- en Jongeren Oegstgeest". Van meer dan één kant wordt ge wezen op de minder goede verstand houding van de beide winkeliersver enigingen. B. en W. vermoeden dat dit meer vastzit op personen dan op zaken. Verkeer en Vervoer is nooit zonder aandacht en wensen. WD, vraagt om overleg met NZH over de vervoersproblemen, naar het in stellen van speelstraten en als het kan intensiever politietoezicht. De Pr. Chr. fractie wijst erop dat er buurgemeenten zijn, die zich de weelde van deelnemen aan een ver- keers- en vervoersplan niet meer kunnen permitteren. Akkoord, dat Oegstgeest in '74 meedoet, maar de fractie stelt zich kritisch op tegen verdere verlenging. Deze fractie wijst erop dat het plaatselijk politiecorps zo langzamerhand de vastgestelde sterkte nadert en verwacht daarom meer politie-toezicht. MeJ. Bekker (PvdA) bepleit rechtstreekse bus verbindingen met Dienstverlenings centrum en zwembad vanaf "Buiten- lust", Morsweg 10, voor de blnnej vergaderingen vi leefbaarheid-stai werkgroep monii u Kerststukkenavond. Aanvang fl Kynologenvereniging kienavond in de Groenoordhal, Apotheken Leiden De avond-, nacht zondagsdienst van de apotheki de Leidse regio wordt waargen-, door apotheek Reyst, Steenstrai Leiden, tel. 01710-20136. Ap Voorschoten, Leidseweg 66, tel, 2525. Geslaagd experiment bij Matthias WARMOND Matthias trad dit weekeinde over het voetlicht met 'n toneelstuk "Ons Stadje", een bijzon der moeilijk stuk maar met regis seur Han Rooth lukte het. Dat Mat thias deze keer niet terug kon grij pen op een eenvoudig stuk was wel te voorzien. Na het enorme succes van Anne Frank was de Matthias- groep verplicht om met een goed stuk opnieuw de Warmonders te boeien. Zowel de vrijdag als de zaterdag was 't Trefpunt volgeladen met toe schouwers, die met een geheel nieu we opzet werden geconfronteerd. Er werd niet op de gebruikelijke verho ging voor in de zaal gespeeld maar tussen het publiek, ook waren de de cors voor zo ver mogelijk weggela ten. Bij het binnenkomen in de zaal zag men wat grote en kleine kubus sen en een prachtige dia geprojec teerd van het oude Warmondse raad huis. Het stuk ging over het wel én wee in een stadje en het aardige hier van was dait de typas die uitgebeeld werden herkenbaar wéren voor de toeschouwers. Het eerste bedrijf, wat net als het tweede en derde door 'n regisseur werd ingeleid, liet ons de alledaagse dingen zien en de twee avonden dat dit stuk werd opgevoerd was duidelijk te merken dat de spe lers wat zenuwachtig waren, toch brachten zij het er goed van af. He tweede bedrijf dat ons meenam naar het liefdesleven en het huwelijk was erg goed. Wat de spelers van deze groep hier presteerden was voortref felijk. Ieder type werd goed uitge beeld en als men op het publiek let te dan was er duidelijk te zien dat Sommige mensen zichzelf herkenden. Het derde bedrijf nam ons mee, naar wat ons allen te wachten staat namelijk de dood. Het was werke lijk een climax uit de zaal kwam geen enkel geluid, zo werd het pu bliek geboeid door dit mooie stuk, dat werkelijk een boodschap voor iedereen inhield. Het enorme ap plaus bewees wel dat er volop was genoten van hetgeen de toneelver eniging Matthias had geboden. Vogelasiel Kinderopvang Informatiebureau werkgemeeni Kindercentra Leiden Haarlec straat 73b (telefoon 30360)" Ge: di.. en vr. 9.30—12 uur v.m.. wo 2—4 uur nam Sociale raadsvrouw Spreekuur sociale raadsvrouw dl. 10.30—11.30 uur voorm. straat 49. wo. 10—11 uur voorn KWJ-Leiden Beweging van werkende longei Havenplein 3. tèl. 21139 en 461f formatiecentrum voor werkende ren. Dagelijks en ook woensdai donderdagavond geopend Wetswinkeltje Dienstencentrum gendorpstr. 36. vrij. 79 Voor weduwen en weduwnaars Nderlandse Vereniging en weduwnaars. Telefoc viesbureau: 61112. Gemeenschap Zuidwest Hulpverienings- en informatie gemeenschap Zuidwest. Tel 33921 eD 61944 Moeders voor moeders Actie "Moedere £7652 Koordstudio Centrum voor intermenselijke bé kingen ontmoetingsruimte var 25 tot 60 Jarigen. Oude Rijn 88, Li Te». 44000. Voor advies, Informatl Werkdagen van 15-23 tingsruimte: Werkdagen Zaterdag gesloten, zondi SOS-dienst SOS-Teietonlscüe Hulpdienst (01710)-25202 Voor allen die tn lijkheden verkeren berelkbaai werkdag van acht uui n.m tot uur v.m doorlopend in net week d.W.z. van vrijdag acht uur qji maandag acht uur vjn Beereboom ka eisen gemeent niet aanvaarde (St Zij ziet geen kans op verantwoor de wijze algemene beschouwingen uit te spreken, eerstens omdat ze pas raadslid is en vervolgens omdat haar fractiegenote in Amerika verblijft. Wat de gewestvorming betreft, voelt men het bezwaar van het ont breken van een financieel statuut. Overigens verzet men zich a priori niet tegen de binnenkort te verwach ten gewijzigde gewestregeling. Van wat beitreft 't milieu wil dé P.C.-frac tie materialen niet verloren laten gaan die als grondstoffen gebruikt kunnen worden. B. en W. hebben geen bezwaar, doch willen wel ideeën voor praktische toepassing. Ten aanzien va.n heit politieapparaat delen B. en W. mee dat van de 23 man organieke sterkte bij de' politie er op 1 januari jl. 16 in dienst zijn. Hierin is nauwelijks verandering ge komen. Surveillance per fiets is se dert een maand in een proefsta dium. Daarmee heeft de wijkagent zijn intrede gedaan! Inzake de voor lichting merken B. en W. op dat de personeelbezettlng van de secre tarie niet toelaat dat een bescheiden voorlichtingskrant wordt uitgegeven. Begin Januari worden B. en W. ge ïnformeerd over kabeltelevisie. De Raad krijgt dan deze spoedigst door. B. en W. zijn uitgenodigd zit ting te nemen in een werkgroep in zake de toekomstige vestiging van "Flora", eventueel in de Elstgees- ter polder. Ter geruststelling van de Prot. Chr. fractie wordt er bij ge voegd dat terzake een grenswijzi ging deze "nicht ini Frage" komt. LEIDERDORP VéGé-i denier Beereboom len als kandidaat voor de N winkel in het Winkelhof. heeft laten weten het om mische redenen niet mei zien zitten bij de gestelde van 't gemeentebestuurDe Van, die een A, en O. zaal n gaan vestigen heeft nuari de tijd uit te het voor hem wèl rendabel i - ooodwinkel te gaan exploit Hij was als nummer twee kozeh door de Leiderdorpse gers. De heer Beereboom nu met zijn levensmiddelen rijden en gaat zijn wijk uit den doordat de heer Roden per 1 januari stopt met gen te venten. LEIDSCH DAGBLA1 DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B. Witte Singel 1 - Leiden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie en adminisW tic 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21501 öjr Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement flj Kwartaalabonnement Per Post Jaarabonnement Losse nummers Abonnementsgelden bij voort betaling te voldoen Bij tische overschrijving geefl mintstratie- en incassokosten an 18.002O.00 16.00—18.00 Telefoon 01710—30500. Nabezorging iin: f35. IJ Lei

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2