Energiebezuiniging 't Komt in de bus. VARKENSLAPPEN glazenwassers Cemsto b.v. 'WE AUTO hureim Doe verstandig met energie Publikatie van de gezamenlijke gas- en elektriciteitsleveranciers 'MALSE MAGERE felina foundation isvolmaakt... ...maar hij maakt u wel een beetje ijdel 2930 Ü/Öiïüêèe tenstraat14 TIPTOP Bij de energievoorziening kunnen olie, gas en elektriciteit niet los van elkaar worden gezien. De meeste elektrische centrales stoken aardgas, maar moeten als het koud wordt, overstappen op olie. Dit gebeurt omdat er dan meer aardgas nodig is voor de verwarming van onze huizen. Zien we gezamenlijk kans ons aardgas verbruik te beperken, dan kunnen de centrales langer aardgas verbruiken, waardoor ze hun olievoorraad minder hoeven aan te spreken. Om de olie voorraad verder te ontzien, dient ook op het elektriciteitsverbruik te worden bezuinigd. In ruim vier miljoen Nederlandse huizen wordt zo'n 8 maanden per jaar gestookt en het gehele jaar door elektriciteit verbruikt. Bij elkaar vraagt dat een indrukwekkende hoeveelheid energie. De Nederlandse gasindustrie en elektriciteitsproducenten doen een beroep op uw medewerking het energie- verbruik te beperken, nü maar ook in de toekomst. Een compleet overzicht van alle bezuinigingstips die u in uw huis kunt toepassen, had u nog niet. Daarom komt er een dezer dagen een brochure bij u in de bus 'Doe verstandig met energie'. U vindt hierin 12 adviezen om warmte in huis te houden. Ze zijn grotendeels ontleend aan een studie van een werk groep van deskundigen van TNO, de Nationale Woningraad en de Gasunie. Bovendien treft u in deze brochure 14 aanbevelingen aan waarmee u het elektriciteitsverbruik in de hand kunt houden. De actie 'Doe verstandig met energie' levert nu al resultaten op: zowel de gas distributie - als de elektriciteitsbedrijven bemerken duidelijk, dat we met z'n allen meewerken. De brochure maakt dat meewerken gemakkelijk. Let u dus goed op of u 'm wel krijgt en mocht de bezorger uw huis hebben gemist, haal dan een brochure bij uw gas- of energiebedrijf of bij uw erkende installateur. Het is belangrijk dat iedere Nederlander het onder ogen krijgt. En dat iedere Nederlander zoveel tips opvolgt als maar mogelijk is. i overleg met het Ministerie van Economische Zaken Officiële bekendmaking Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken het vol- ge ie bekend. 3*j besluit van 17 maart 1973, nr. 3, hebben provinciale st ven van Zuid-Holland de Verordening Waterkwaliteit Z ad-Holland (V.W.Z.) vastgesteld. Deze verordening is ter Koninklijke goedkeuring ingezonden. Krachtens artikel 13, eerste lid, V.W.Z., ontwerpen gedeputeerde staten een door provinciale staten vast te stellen provinciaal saneringsplan ten aanzien van de provinciale oppervlaktewateren. Ter voldoening aan artikel 13, tweede lid, van de V.W.Z. ligt van 20 december 1973 af tot en met 19 Januari 1974 elke werkdag gedurende de kantooruren in de bibliotheek van de provincie Zuid-Holland, Koningskade no. 1 te 's-Gra- venhage, alsmede op de secretarieën van alle in Zuid-Hol land gelegen gemeenten en de geheel of gedeeltelijk in Zuid-Holland gelegen, met het kwaliteitsbeheer belaste wa terschappen, ter inzage: HET ONTWERP-SANERINGSPLAN WATERKWALITEIT ZUID-HOLLAND. Dit ontwerp is vergezeld van een nota Waterkwaliteitsbe heer in Zuid-Holland van de directeur-hoofdingenieur van de provinciale waterstaat. Gedurende vorenbedoelde termijn kan een ieder zijn be zwaren tegen dit ontwerp indienen bij provinciale staten voornoemd, Koningskade no. 1 te 's-Gravenhage. 's-Gravenhage, 5 december 1973 Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland, M. VROLIJK, voorzitter. P. ZEGWAARD, griffier. Wegens grote uitbreidingen hebben wij plaats voor een aantal of goede schoonmakers, die interesse hebben om glazenwasser te worden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden aan het kantoor van Papengracht 7 te Leiden op dinsdag 18 dec. tussen 14-18.30 uur. Telefoon 01710—34944. Neemt u nu bijvoorbeeld deze chique beha met zijn prachtige pasvorm. En combineert u die met zo'n slank makende Lycra panty die u absoluut niet voelt. Allicht dat u dan trots bent op uw fantastische figuur en dat zal niemand u kwalijk nemen. Behalve misschien een paar jaloerse vrouwen, maar die kunnen u niet beletten, gauw eens te komen passen. 26.95 Beha (cup-maten B, C en D) WAAR U ZO GEWELDIG SLAAGTI

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 16